Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Iben Dahl

  

NYDALEN

  25:05
2  

Dyveke Bergh Poulssen

  

HEMING/NJÅRD

  39:08
 

Klasse: D10-12(2,5km N)

1  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

  31:50
2  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  33:41
3  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

  49:45
 

Klasse: D13-16N(2,5km N)

 

Klasse: D13-14(3,5km B)

 

Klasse: D15-16(EKORT)

 

Klasse: D17N(2.5km C)

 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  31:45
2  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  39:29
3  

Siv Johanne Moen

  

FORRA

  41:15
4  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

  42:22
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Toril Nes

  

NYDALEN

  58:27
2  

Ida Tangen

  

NYDALEN

  1:00:40
Disk  

Ane Funderud

  

OSI

  1:14:10
Disk  

Siri Selvig

  

NYDALEN

  0:00
Disk  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  39:08
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Aadel Heilemann

  

LEGEforeningen

  53:49
2  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

  1:28:18
Disk  

Guro Lange Haug Grønn

  

NRK

  2:03:17
Disk  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

  0:00
Disk  

Hanne Opsahl

  

ORKH

  0:00
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Alix Young Vik

  

Nydalens Skiklub

  47:26
2  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  47:28
3  

Annlise Opsahl

  

PRIVAT

  1:43:14
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  49:41
2  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

  52:46
3  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

  1:06:10
4  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:09:52
Disk  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  45:17
Disk  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  52:34
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  35:31
2  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  46:16
3  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  49:29
4  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

  56:24
5  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

  59:44
6  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

  1:03:14
7  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

  1:08:58
8  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

  1:09:14
9  

Ellen Grande

  

VETBIL

  1:16:15
10  

Gerd Steck

  

KJELSÅS

  1:29:44
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Turid Bratland

  

FOSSUM

  41:42
2  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  42:02
3  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  52:45
4  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  58:08
5  

Lilla Madsen

  

FBI

  1:07:02
6  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  1:21:44
7  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:26:47
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  17:35
2  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

  36:26
Disk  

Sakarias Øverli

  

KJELSÅS

  33:24
 

Klasse: H10-12(2,5km N)

1  

Harald Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  17:46
2  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

  20:28
3  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

  25:15
Disk  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

  26:01
 

Klasse: H13-16N(2,5km N)

 

Klasse: H13-14(3,5km B)

1  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

  32:37
2  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

  33:36
3  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

  41:56
 

Klasse: H15-16(KORT)

 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  40:44
2  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

  49:26
3  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

  54:30
4  

Aksel Eide- Fredriksen

  

Kamp Vestheim

  55:23
5  

Dag Olav Dahle

  

OSI

  1:19:39
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

  56:37
2  

Finn Gerulf Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  56:48
3  

Jørgen Mathias Nipen

  

Tyrving, IL

  1:26:07
Disk  

Endre Stokseth

  

NYDALEN

  1:01:48
Disk  

Geir Tomas Knutheim

  

Horten, OK

  1:20:02
Disk  

Håkon Reikvam

  

Førde

  1:22:09
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

  58:15
2  

Øystein Olsrud

  

ERNST&YOUNG

  1:01:14
3  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

  1:13:22
4  

Gjermund Langslet

  

ENTRA

  1:20:23
5  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

  1:25:24
6  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

  1:34:12
Disk  

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

  0:00
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  49:08
2  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  56:46
3  

Guttorm Egge

  

OSI

  59:53
4  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  1:00:44
5  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  1:01:14
6  

Lars Kryger

  

NORDEA

  1:08:02
7  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

  1:08:52
8  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

  1:11:21
9  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  1:11:46
10  

Espen Holm

  

HEMING/NJÅRD

  1:12:22
11  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

  1:12:27
12  

Harald Iwe

  

NGI

  1:13:04
13  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

  1:30:44
14  

Arve Austad

  

Texas instr.

  1:50:46
Disk  

Nils Jørgen Brodin

  

RINGNES

  54:23
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Anders Grendahl

  

AAS-JAKOBSEN

  41:11
2  

Eivind Hoff

  

NORDEA

  41:32
3  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  43:38
4  

Øystein Kildahl

  

AHS

  44:30
5  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

  44:40
6  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  45:02
7  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  46:09
8  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

  48:04
9  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

  52:43
10  

Geir Hanesand

  

Thales

  1:19:03
Disk  

Kjell Markset

  

KOLL

  39:52
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  38:50
2  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

  42:32
3  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

  45:34
4  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

  52:13
5  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

  54:06
6  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

  54:29
7  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  55:30
8  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  58:25
9  

Petter Fure

  

OPPSAL IF

  1:11:22
10  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:14:35
11  

Bjørn Rossow

  

Thales

  1:14:37
12  

Helge Stenseth

  

Thales

  1:17:02
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Egil Huseth

  

BLOM

  48:52
2  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  51:46
3  

Reidar Kierulf

  

RKP

  54:26
4  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  54:48
5  

Odd Eide fredriksen

  

Kamp Vestheim

  54:53
6  

Per Nermo

  

COWI BIL

  1:05:21
7  

Tom Larsen

  

DNR

  1:23:29
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  42:25
2  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

  42:44
3  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

  46:03
4  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

  46:36
5  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

  49:55
6  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  51:08
7  

Fridulv Sagberg

  

FBI

  51:55
8  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  52:41
9  

Knut Stabell

  

STATNETT

  53:45
10  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

  54:34
11  

Einar Skåre

  

BREVPOST

  54:55
12  

Hans Viggo Sæbø

  

KJELSÅS

  56:24
13  

Sigfred Fagervik

  

Thales

  57:38
14  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  59:43
15  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

  1:00:31
16  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  1:02:11
17  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:02:21
18  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  1:03:14
19  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  1:06:33
20  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  1:08:31
21  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:16:13
22  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  1:34:05
Disk  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  47:53
Disk  

Per Aagaard

  

HEMING/NJÅRD

  45:11
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Sturle Hånes

  

Geoform

  32:22
2  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  34:07
3  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

  36:40
4  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  37:11
5  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  39:15
6  

Kjell Saastad

  

LYN

  39:20
7  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  39:39
8  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  40:35
9  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  40:58
10  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

  43:09
11  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  45:31
12  

Erich Sturm

  

Acatel lucent bil

  46:57
13  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

  50:44
14  

Annar Brustad

  

FOBIL

  56:36
15  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  59:31
16  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

  1:02:34
17  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

  1:10:23
18  

Helge Simonsen

  

SIEna

  1:50:34
Disk  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  36:04
Disk  

Einar Hem

  

AHUS BIL

  44:44
Disk  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  49:03
Disk  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  54:02
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Helge Kvaase

  

HIAK

  35:05
2  

Svein Kvalheim

  

BT

  36:25
3  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  37:03
4  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

  37:53
5  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  37:56
6  

Jappe Blomhoff

  

HEMING/NJÅRD

  37:58
7  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

  42:08
8  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  42:50
9  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  48:15
10  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

  49:46
11  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

  50:39
12  

Svein Forthun

  

HIO

  52:36
13  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

  55:39
14  

Tor Henriksen

  

HIO

  56:50
Disk  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

  39:33
Disk  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  51:41
Disk  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  55:47
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Magne Grande

  

FBI

  44:12
2  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  46:32
3  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  48:51
4  

Ole Sannes

  

PRIVAT

  52:31
5  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  59:58
6  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  1:09:23
7  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

  1:14:45
Disk  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

  1:02:57
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  44:04
Disk  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:03:10
 

Klasse: Radio-orientering

1  

Jon Sletvold

  

KJELSÅS

  39:33
2  

Svein Olsen

  

ARdf

  55:29
3  

Arne Christensen

  

LARDF

  56:33
4  

Øyvind Solli

  

OSLO gruppen

  57:39
5  

Knut HEIMDAL

  

OSLO gruppen

  1:04:43
6  

Steinar Moen

  

OSLO gruppen

  1:09:13
7  

Laila Ring

  

PRIVAT

  1:11:49
8  

Gunnar Ringdal

  

STIF

  1:37:28
9  

Martin Tveisme

  

PRIVAT

  1:43:55
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Svein Helge Høydal

  

LYN

  1:11:11
2  

Nils Hansen

  

ERNST&YOUNG

  1:15:07
3  

Anders Løland

  

FBI

  1:24:20
Disk  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

  47:14
Disk  

Petter Taugbøl

  

FBI

  35:16
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

  41:36
2  

Einar Thorstensen

  

Kamp Vestheim

  45:08
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

  36:16
2  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

  44:06
3  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

  45:38
4  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

  55:50
5  

Sofie Oraug-Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  59:00
6  

Berit Tafjord Heier

  

FHI

  1:06:59
7  

Jorunn Jarp

  

VET BIL

  1:11:59
8  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

  1:43:13
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  

Merete Haukås

  

Omik

  44:14
Disk  

Inger Hege Andersen

  

UBIL

  58:37
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

1  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  0:00

Antall deltagere: 218

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen