Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Katinka B Gange

  

NVE

  17:36
2  

Åsta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  31:02
3  

Dyveke Bergh Poulssen

  

HEMING/NJÅRD

  31:06
4  

Henriette Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  37:23
 

Klasse: D10-12(2,5km C)

1  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  28:57
2  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

  29:59
3  

Guro Tyse

  

LYN

  31:14
4  

Signe D Øgrim

  

LYN SKI

  32:56
5  

Fanny Fløgstad Sohlberg

  

Heming/Njård OL

  41:34
Disk  

Nan Fløgstad

  

HEMING/NJÅRD

  1:02:03
 

Klasse: D13-16N(2.5km C)

 

Klasse: D13-14(3.5km B)

1  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  45:49
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Kersti Coombs

  

NYDALEN

  37:26
2  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

  40:36
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Brynhild Resell

  

NYDALEN

  36:05
2  

Silje Sandal

  

TOmra systems

  37:22
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Hanne NØVIK

  

SVEKO GRUNER

  28:40
2  

Isfrid Siljehaug

  

Fossum IF

  36:12
3  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  37:09
4  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  38:39
5  

Linda Fløttum

  

NYDALEN

  47:49
6  

Oddrun Helen Hagen

  

SWECO GRØNER

  56:45
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

  1:00:34
2  

Ida Solberg Svenne

  

NYDALEN

  1:00:39
3  

Toril Nes

  

NYDALEN

  1:03:15
4  

Marit Inngjerdingen

  

OSI

  1:07:09
5  

Marianne Solheim Sandberg

  

Modum

  1:16:37
6  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

  1:46:55
Disk  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  39:49
Disk  

Sissel Hovda

  

HAUGEsund

  45:37
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

  37:10
2  

Ingvild Tømta

  

Raumar OL

  41:23
3  

Aadel Heilemann

  

LEGEforeningen

  45:47
4  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

  1:09:59
5  

Birgit Frost

  

NRK

  1:14:02
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  39:54
2  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

  43:25
3  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  1:02:17
4  

Inger Marie Damsgaard

  

HISøy

  1:23:05
5  

Mariann Hauge

  

FFI

  1:56:30
Disk  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

  51:16
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

  48:37
2  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  50:29
3  

Mari Birkeland

  

MAris intr hjelp

  50:49
4  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  51:22
5  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

  52:11
6  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  58:16
7  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

  1:02:21
8  

Trish Coombs

  

NYDALEN

  1:03:41
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  41:12
2  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  45:55
3  

Eli Moen

  

Miljøverndepartementet

  53:26
4  

Torill Riddervold

  

HEMING/NJÅRD

  53:45
5  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

  1:00:13
6  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

  1:07:40
7  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  1:16:48
Disk  

Veslemøy Tyssø

  

HIO

  0:00
Disk  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  0:00
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  44:29
2  

Turid Bratland

  

FOSSUM

  53:52
3  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  54:19
4  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  57:48
5  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  1:01:49
6  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  1:19:03
7  

Lilla Madsen

  

FBI

  1:28:09
8  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:48:58
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Espen Palm

  

PRIVAT

  18:44
2  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  19:47
3  

Stian Eilefsen

  

KJELSÅS

  28:26
4  

Tobias Eilefsen

  

KJELSÅS

  30:26
 

Klasse: H10-12(2.5km C)

1  

Harald Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  21:17
2  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

  24:03
3  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

  27:53
4  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  30:13
5  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  34:57
6  

Lars Bergendahl

  

LYN

  35:00
7  

Claus Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

  35:45
8  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

  37:25
9  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  38:56
10  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

  40:49
11  

Ask Norheim Morken

  

NYDALEN

  53:19
Disk  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

  1:04:42
 

Klasse: H13-16N(2.5km C)

 

Klasse: H13-14(3.5km B)

1  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

  28:20
2  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  32:32
3  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

  35:29
4  

Markus Gran Stiansen

  

NYDALEN

  36:20
 

Klasse: H15-16(KORT)

Disk  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  29:56
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  

Odd Arild Olsen

  

LYN

  32:52
Disk  

Øyvinn Myge

  

HAUGEsund

  0:00
Disk  

Øystein Rapp

  

SWECO GRØNER

  33:26
 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  32:36
2  

Kyra Gran

  

Sweco

  40:07
3  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  40:27
4  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

  46:04
5  

Øyvind Bakke

  

SWECO GRØNER

  47:46
6  

Terje Voll

  

SWECO GRØNER

  1:06:18
Disk  

Sverre Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

  0:00
Disk  

Kimme Arnesen

  

SWECO GRØNER

  39:10
Disk  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

  0:00
Disk  

Snorre Lægran

  

SWECO GRØNER

  0:00
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Trygve Nilsen

  

Sandnes

  45:47
2  

Morten Fismen

  

Nydalens Skiklub

  46:58
3  

Endre Stokseth

  

NYDALEN

  48:28
4  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  51:15
5  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  51:22
6  

Halvor Eid Nielsen

  

NYDALEN

  58:50
7  

Atgeir Takle

  

GLT

  1:03:29
8  

Thomas Nipen

  

GVOC

  1:03:57
9  

Lars Ole Engebakken

  

Ås-NLH Orientering

  1:04:23
10  

Pål Winsents

  

PRIVAT

  1:07:25
11  

Morten Snaprud

  

Tyrving, IL

  1:16:05
Disk  

Jens Erik Mortensen

  

NYDALEN

  40:34
Disk  

Niklas Norman

  

HEMING/NJÅRD

  45:46
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Gustav Ruø

  

FREidig

  50:26
2  

Vebjørn Søndersrud

  

NYDALEN

  51:20
3  

Einar Opsahl

  

Gambit

  59:11
4  

Eskil Hagen

  

DVASK

  1:02:12
5  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

  1:06:04
Disk  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

  51:46
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  45:26
2  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  50:05
3  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

  50:48
4  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

  51:43
5  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

  52:53
6  

Lars Grande

  

FBI

  53:09
7  

Knut Landstad

  

FUGRO

  54:18
8  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  55:32
9  

Guttorm Egge

  

OSI

  56:47
10  

Espen Holm

  

HEMING/NJÅRD

  57:46
11  

Lars Kryger

  

NORDEA

  57:54
12  

Jan Anders Istad

  

Asker SK

  58:00
13  

Lars Onstad

  

OSI

  1:00:15
14  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  1:01:07
15  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

  1:01:30
16  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

  1:09:28
Disk  

Svein Helge Høydal

  

LYN

  0:00
Disk  

Bo Engdahl

  

BS-akustikk

  39:39
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  42:19
2  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  47:49
3  

Per Kaarby

  

BELLIT

  48:59
4  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  49:19
5  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

  49:45
6  

Kjell Markset

  

KOLL

  49:57
7  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

  53:27
8  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

  55:50
9  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  56:24
10  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  1:10:01
11  

Geir Hanesand

  

Thales

  1:13:18
12  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

  1:14:51
Disk  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  1:03:43
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

John Hansen

  

AB PIL

  47:39
2  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  47:45
3  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

  49:56
4  

Bjørn Willadssen

  

HEMING/NJÅRD

  50:38
5  

Dag Haugland

  

RÅDHUSET

  51:26
6  

Are Eriksen

  

OSI

  53:39
7  

Roger Coombs

  

NYDALEN

  54:51
8  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  55:38
9  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

  1:00:16
10  

Jon Fredriksen

  

HAUKETO IF

  1:02:43
11  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

  1:04:20
12  

Richard Blom

  

FBI

  1:05:27
13  

Finn Gange

  

NVE

  1:10:18
14  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

  1:13:42
15  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:20:19
16  

Helge Stenseth

  

Thales

  1:22:50
17  

Bjørn Rossow

  

Thales

  1:32:30
Disk  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  1:49:49
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  36:08
2  

Tor Lea

  

RIKSHOSPITALET

  40:27
3  

Olav HYgen

  

BELIsa

  41:28
4  

Egil Huseth

  

BLOM

  43:35
5  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  46:47
6  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  47:01
7  

Per Nermo

  

COWI BIL

  47:09
8  

Mogens Monsen

  

MYSOFT

  50:56
9  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  57:19
10  

Tom Larsen

  

DNR

  57:47
11  

Reidar Kierulf

  

RKP

  58:19
12  

Erik Kinsten

  

SCHENKER

  1:29:17
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Knut Stabell

  

STATNETT

  36:20
2  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

  36:47
3  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  41:31
4  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

  44:35
5  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

  45:27
6  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  45:59
7  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

  46:02
8  

Einar Skåre

  

BREVPOST

  46:40
9  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

  47:02
10  

Fridulv Sagberg

  

FBI

  47:38
11  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

  49:00
12  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  49:20
13  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

  52:43
14  

Oddvar Hagen

  

ATN

  53:32
15  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

  55:31
16  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  56:06
17  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

  1:03:50
18  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  1:04:47
19  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:07:29
20  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:11:22
21  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  1:15:42
Disk  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  59:31
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Einar Hem

  

AHUS BIL

  37:09
2  

Sturle Hånes

  

Geoform

  38:15
3  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

  39:30
4  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  40:13
5  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  42:09
6  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  45:13
7  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  45:17
8  

Kåre Knutsen

  

GEOFORM

  46:40
9  

Annar Brustad

  

FOBIL

  48:28
10  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  48:45
11  

Kjell Saastad

  

LYN

  50:18
12  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  50:41
13  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

  52:35
14  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

  53:20
15  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

  54:15
16  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  54:42
17  

Bjørn Berre

  

UMB

  56:23
18  

Erich Sturm

  

Acatel bil

  57:14
19  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:01:15
20  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  1:10:10
21  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  1:10:38
22  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

  1:10:47
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Helge Kvaase

  

HIAK

  38:59
2  

Svein Kvalheim

  

BT

  39:22
3  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  39:35
4  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  44:36
5  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  48:04
6  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  50:21
7  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

  50:31
8  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  50:45
9  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

  56:06
10  

Per Ongstad

  

PRIVAT

  1:02:24
11  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

  1:04:43
12  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  1:04:52
13  

Tor Henriksen

  

HIO

  1:13:52
Disk  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

  58:17
Disk  

Svein Forthun

  

HIO

  59:15
Disk  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  44:19
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Ole Sannes

  

PRIVAT

  40:18
2  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  48:12
3  

Magne Grande

  

FBI

  51:30
4  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  52:37
5  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

  54:06
6  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  54:56
7  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  1:04:13
8  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

  1:09:33
9  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

  1:16:20
Disk  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  42:20
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:23:59
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  

Allain Ferber

  

FBI

  1:30:05
Disk  

Lone Brochmann

  

HEMING/NJÅRD

  47:07
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

  49:23
2  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

  1:07:36
3  

Georg Myrvang

  

HIO

  2:07:41
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  32:48
2  

Harald Iwe

  

NGI

  34:23
3  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  34:30
4  

Dag Langseth

  

RINGNES

  45:49
5  

Jon Foss

  

OSI

  58:52
6  

Maria Torgersen

  

HØEGH Sport

  1:03:06
Disk  

Katrine HAGEN

  

DVASK

  0:00
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

  38:10
2  

Berit Tafjord Heier

  

FHI

  1:00:35
3  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

  2:03:42
Disk  

Jorunn Jarp

  

VET BIL

  0:00
Disk  

Hege Gjølme

  

KVÆRNER OSLO

  1:15:32
Disk  

Geir Stormorken

  

HEMING/NJÅRD

  49:11
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  40:09
Disk  

Merete Haukås

  

Omik

  0:00
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 270

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen