Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Aasta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  33:56
2  

Hedvig Vollset

  

HEMING/NJÅRD

  40:59
3  

Karoline Wangen-Eriksen

  

FOSSUM

  43:55
4  

Anna Eriksen

  

FOSSUM

  44:06
 

Klasse: D10-12(2,5km)

1  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

  24:32
2  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  29:37
3  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

  31:26
 

Klasse: D13-16N(2,5km)

1  

Iben Ringvej

  

NYDALEN

  41:48
 

Klasse: D13-14(3,5km)

1  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  57:43
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Kersti Coombs

  

NYDALEN

  38:34
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Christine Frogner Brath

  

HYDRO OSLO

  46:23
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  34:20
2  

Elisabeth Arvesen

  

SANDEFJORD OK

  35:52
3  

Silje Wærp

  

NYDALEN

  38:03
4  

Marianne Solheim Sandberg

  

Modum

  44:58
5  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

  48:17
6  

Linda Fløttum

  

NYDALEN

  57:50
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Sissel Hovda

  

HAUGEsund

  54:57
2  

Anne Marie Madsen

  

Ås-UMB

  1:00:19
3  

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

  1:02:29
4  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  1:03:40
5  

Toril Nes

  

NYDALEN

  1:09:13
6  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  1:13:33
7  

Ida Tangen

  

NYDALEN

  1:19:53
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Aadel Heilemann

  

BAhr

  49:42
2  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

  50:02
3  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

  1:17:39
Disk  

Elisabeth Eggen

  

Tyrving, IL

  46:32
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  41:36
2  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

  51:35
3  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  51:36
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  39:41
2  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  44:52
3  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

  51:38
4  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

  58:01
5  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

  1:01:23
6  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:01:51
7  

Trish Coombs

  

NYDALEN

  1:03:41
8  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

  1:13:39
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  35:30
2  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  43:23
3  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  49:16
4  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  49:59
5  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

  54:27
6  

Siri Holmboe

  

Tyrving, IL

  55:29
7  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  59:55
8  

Ellen Grande

  

VETBIL

  1:01:16
9  

Torill Riddervold

  

HEMING/NJÅRD

  1:02:43
10  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:04:05
Disk  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

  1:01:28
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  41:24
2  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  46:51
3  

Turid Bratland

  

FOSSUM

  49:07
4  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  51:43
5  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  52:27
6  

Lilla Madsen

  

FBI

  55:40
7  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  1:00:18
8  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  1:15:10
9  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:35:54
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Ulrik Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  31:29
2  

Iver Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  32:56
3  

Espen Palm

  

PRIVAT

  33:45
4  

Martin Wangen-Eriksen

  

FOSSUM

  1:00:30
 

Klasse: H10-12(2,5km C)

1  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

  20:51
2  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  21:42
3  

Harald Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  21:49
4  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

  22:36
5  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

  23:32
6  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

  25:29
 

Klasse: H13-16N(2,5km C)

 

Klasse: H13-14(3,5km)

1  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

  38:43
2  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

  39:51
3  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  43:14
4  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  43:38
 

Klasse: H15-16(KORT)

 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  

Truls Hoff

  

Tyrving, IL

  28:46
2  

Øyvinn Myge

  

HAUGEsund

  40:08
 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  34:43
2  

Calum Coombs

  

Nydalens Skiklub

  41:45
3  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

  49:29
3  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

  49:29
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  50:50
2  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

  55:28
3  

Thomas Nipen

  

GVOC

  56:36
4  

Tor Kristian Buraas

  

VAng ol

  1:04:12
5  

Jørgen Mathias Nipen

  

Tyrving, IL

  1:04:41
6  

Øyvind Haugland

  

OSI

  1:14:00
7  

Håkon Reikvam

  

Førde

  1:16:06
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

  53:43
2  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

  59:06
3  

Gustav Ruø

  

FREidig

  1:00:54
4  

Gjermund Langslet

  

ENTRA

  1:01:51
5  

Stoyan L Tsarski

  

INy

  1:13:12
6  

Harald Iwe

  

NGI

  1:19:01
7  

Einar Opsahl

  

Gambit

  1:19:09
8  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

  1:29:12
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  50:27
2  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  53:23
3  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  53:26
4  

Guttorm Egge

  

OSI

  55:14
5  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

  56:34
6  

Øivind Aarnes

  

Ås-UMB

  57:38
7  

Håkon Wold

  

NYDALEN

  58:52
8  

Lars Kryger

  

NORDEA

  59:28
9  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  1:01:55
10  

Lars Grande

  

FBI

  1:02:32
11  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  1:03:22
12  

Anders Grevstad

  

FOSSUM

  1:06:53
13  

Jon Fixdal

  

Teknologirådet

  1:06:58
14  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

  1:07:30
15  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  1:09:18
16  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

  1:15:21
17  

Håvard Jenssen

  

OPIL

  1:19:36
18  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

  1:23:38
19  

Knut Erik Østengen

  

Thales

  1:27:39
20  

Mats Carlin

  

FBI

  1:33:37
21  

Svein Helge Høydal

  

LYN

  1:37:53
22  

Bjørn Gran Henriksen

  

SSB

  1:45:00
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  47:43
2  

Geir Stormorken

  

HEMING/NJÅRD

  47:46
3  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

  48:03
4  

Kjell Markset

  

KOLL

  48:28
5  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  51:43
6  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

  53:29
7  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  59:30
8  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

  59:34
9  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

  1:05:30
10  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  1:05:43
Disk  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  1:03:43
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Bjørn Willadssen

  

HEMING/NJÅRD

  55:29
2  

Kjetil Berge

  

DNBNOR

  56:34
3  

Richard Blom

  

FBI

  59:02
4  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

  59:34
5  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  1:00:05
6  

Are Eriksen

  

OSI

  1:00:22
7  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  1:00:27
8  

Olav Nipen

  

HYDRO OSLO

  1:00:49
9  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

  1:05:05
10  

Allain Ferber

  

FBI

  1:12:28
11  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:14:27
12  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  1:19:52
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  37:29
2  

Jørn Bue Olsen

  

FOSSUM

  40:41
3  

Olav HYgen

  

BELIsa

  46:12
4  

Per Nermo

  

COWI BIL

  47:24
5  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  47:36
6  

Haavard Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

  51:58
7  

Reidar Kierulf

  

RKP

  58:13
8  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  59:53
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Knut Stabell

  

STATNETT

  35:42
2  

Jørgen Holmboe

  

HELSETILSYNET

  36:40
3  

Jon Færden

  

KREDINOR

  43:13
4  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  44:15
5  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

  47:40
6  

Fridulv Sagberg

  

FBI

  49:09
7  

Hans Viggo Sæbø

  

KJELSÅS

  50:14
8  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  50:58
9  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  51:45
10  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  54:08
11  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  55:45
12  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  56:43
13  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  57:02
14  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

  57:59
15  

Tord Lønnebotn

  

VItal

  1:00:54
16  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:03:40
17  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

  1:04:23
18  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  1:04:24
19  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:10:15
20  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:12:17
21  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  1:18:13
Disk  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

  1:17:39
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  36:31
2  

Sturle Hånes

  

Geoform

  37:44
3  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  37:59
4  

Einar Hem

  

AHUS BIL

  38:58
5  

Bjørn Berre

  

UMB

  39:08
6  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

  40:52
7  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  42:33
8  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

  42:56
9  

Annar Brustad

  

FOBIL

  43:41
10  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

  45:35
11  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  46:58
12  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  47:05
13  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  47:22
14  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  48:57
15  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  49:00
16  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  52:29
17  

Erich Sturm

  

Acatel bil

  57:40
18  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  1:02:06
19  

Terje Christiansen

  

Alcatel Lucen

  1:12:53
Disk  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  59:37
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  36:09
2  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  39:57
3  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  40:47
4  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

  41:01
5  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  41:08
6  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  41:11
7  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

  42:30
8  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

  44:32
9  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

  45:58
10  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

  46:21
11  

Per Ongstad

  

PRIVAT

  48:04
12  

Svein Forthun

  

HIO

  51:52
13  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  52:32
14  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  53:18
15  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  54:06
16  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

  1:04:29
17  

Tor Henriksen

  

HIO

  1:14:56
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  44:05
2  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

  44:46
3  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

  1:00:46
4  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  1:02:08
5  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  1:11:09
6  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

  1:18:44
7  

Gunnar Berge

  

VESTRE AKER Skiklub

  1:35:17
Disk  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  53:48
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  56:00
2  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:14:56
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Asle Åsmul

  

Cargoscan

  1:09:12
2  

Andreas Thorsheim

  

SCHIBSTED Bil

  1:17:57
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

  36:56
2  

Eivind Hoff

  

NORDEA

  37:12
3  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

  41:15
4  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

  49:13
5  

Berit Heier

  

FHI

  57:13
6  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

  1:03:10
7  

Jorunn Jarp

  

VET BIL

  1:20:02
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  

Eva-Elisabeth Marstrander

  

PRIVAT

  57:03
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

1  

Ida Kristina Harnemo

  

OSI

  0:00
1  

Simen Palm

  

PRIVAT

  0:00
1  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

  0:00

Antall deltagere: 229

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen