Klasse: H17-34

1  

Sverre Waaler Kaas

  

HEMING/NJÅRD

  1:04:10
2  

Jarl Magnus Berge

  

Turun

  1:07:14
3  

Eskil Hagen

  

DVASK

  1:35:01
Disk  

Øyvind Haugland

  

OSI

  1:08:52
Disk  

Tarjei Sandnes

  

NYDALEN

  43:45
Disk  

Trygve Nilsen

  

Sandnes

  0:00
 

Klasse: H35-44

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  54:04
2  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

  58:44
3  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

  1:00:53
4  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  1:03:24
5  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  1:06:38
6  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

  1:07:03
7  

Guttorm Egge

  

OSI

  1:08:18
8  

Lars Grande

  

FBI

  1:10:08
9  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  1:11:38
10  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

  1:15:29
11  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

  1:16:30
12  

Arne M. Torgersen

  

NVE

  1:16:49
13  

Håkon Børli

  

UNIK

  1:18:50
14  

Stein Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

  1:18:52
15  

Ståle Hellenes

  

OSLO LÆRERNE

  1:22:05
16  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

  1:25:10
17  

Anders Grevstad

  

FOSSUM

  1:26:15
18  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

  1:26:20
19  

Harald Iwe

  

NGI

  1:27:27
20  

Håkon Amundsen

  

DVASK

  1:45:04
 

Klasse: H17-34bedr

1  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

  1:07:22
2  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

  1:11:55
3  

Morten Svihus

  

OPIL

  1:31:28
4  

Nikolai Krupnov

  

PRIVAT

  1:35:19
Disk  

Morten Sjustøl

  

OPIL

  1:50:51
Disk  

Guro Grønn

  

NRK

  1:27:58
Disk  

Morten jensen

  

VIsma

  0:00
Disk  

Andreas Torsheim

  

SCHIBSTED Bil

  0:00
 

Klasse: D17-34

1  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

  57:04
2  

Karen Kristoffersen

  

SØRKEDALEN

  57:30
3  

Heidi Tronbøl

  

OSI

  57:58
4  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  58:42
5  

Ida Tangen

  

NYDALEN

  1:04:53
6  

Silje Wærp

  

NYDALEN

  1:07:19
7  

Toril Nes

  

NYDALEN

  1:18:31
 

Klasse: H50-54

1  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  46:09
2  

Svein Jacobsen

  

SOLSIKKE BIL

  47:21
3  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  50:55
4  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

  55:03
5  

John Hansen

  

AB PIL

  55:38
6  

Roger Coombs

  

NYDALEN

  55:52
7  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  58:35
8  

Knut Erik Østengen

  

Thales

  1:06:45
9  

Kjell Liset

  

ATN

  1:41:42
Disk  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

  1:15:32
 

Klasse: H45-49

1  

Kjell Markset

  

KOLL

  52:50
2  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

  56:16
3  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  56:33
4  

Per Kaarby

  

BELLIT

  58:26
5  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  59:03
6  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

  1:04:17
7  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

  1:05:33
8  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

  1:05:59
9  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  1:09:44
Disk  

Atgeir Takle

  

GLT

  51:34
 

Klasse: H15-16

1  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  41:29
2  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

  49:31
Disk  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  0:00
 

Klasse: H17K

1  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  37:39
2  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

  38:23
3  

Knut Ivar Vestli

  

OSI

  49:06
4  

Håkon Gaute Kvamme

  

OSI

  50:00
5  

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

  51:32
6  

Gunnar Løvås

  

HEMING/NJÅRD

  51:39
7  

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

  52:33
8  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

  1:00:15
 

Klasse: H55-59

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  42:47
2  

Olav HYgen

  

BELIsa

  54:49
3  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  57:19
4  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  58:56
5  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

  1:02:36
6  

Haavard Martinsen

  

HEMING/NJÅRD

  1:06:19
7  

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

  1:09:04
8  

Per Nermo

  

COWI BIL

  1:10:33
9  

Reidar Kierulf

  

RKP

  1:12:42
10  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  1:16:47
 

Klasse: H60-64

1  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

  46:01
2  

Einar Skåre

  

BREVPOST

  47:44
3  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

  48:07
4  

Henrik Hvoslef

  

VEGDIREKTORATET

  48:46
5  

Knut Stabell

  

STATNETT

  52:07
6  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  52:20
7  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  52:45
8  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  55:21
9  

Sigfred Fagervik

  

Thales

  56:27
10  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

  1:00:50
11  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  1:05:37
12  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  1:06:22
13  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

  1:06:47
14  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:06:50
15  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

  1:08:20
16  

Oddvar Hagen

  

ATN

  1:08:59
17  

Øystein Fuskeland

  

NRK

  1:10:55
18  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  1:18:23
19  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

  1:23:48
Disk  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:25:59
Disk  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  0:00
 

Klasse: D35-44

1  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

  57:54
2  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

  58:02
3  

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

  58:19
4  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  59:40
5  

Maria Torgersen

  

HØEGH Sport

  1:26:49
6  

Hege S Andersen

  

NYDALEN

  1:43:47
 

Klasse: D45-54

1  

Kari Seem

  

BREVPOST

  53:36
2  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

  54:19
3  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

  55:36
4  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  55:52
5  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

  55:53
6  

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

  1:04:44
7  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

  1:06:50
8  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

  1:16:36
9  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:16:57
10  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

  1:33:04
11  

Trish Coombs

  

NYDALEN

  1:37:51
 

Klasse: D17-34bedr

1  

Aadel Heilemann

  

BAhr

  56:06
 

Klasse: D15-16

1  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

  38:54
2  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

  40:24
 

Klasse: D17K

1  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  42:59
2  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  52:44
3  

Marianne Voje

  

PRIVAT

  1:05:38
4  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

  1:05:41
5  

Berit Tafjord Heier

  

VETBIL

  1:08:50
6  

Linda Fløttum

  

NYDALEN

  1:18:40
7  

Jorun Jarp

  

VETBIL

  1:20:24
8  

Katrine Boye

  

NORGES BANK

  1:21:53
9  

Nina Andersen

  

GJENSIDIGENOR

  1:22:17
10  

Inger-Johanne Gahr

  

ABIL

  2:17:35
 

Klasse: H65-69

1  

Sturle Hånes

  

Geoform

  39:52
2  

Einar Hem

  

AHUS BIL

  40:44
3  

Øystein Madsen

  

G E Healthcare

  41:03
4  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  42:18
5  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  44:13
6  

Annar Brustad

  

FOBIL

  46:06
7  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  46:18
8  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

  48:17
9  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  48:42
10  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  50:01
11  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  50:13
12  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

  50:25
13  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  51:22
14  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  52:56
15  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

  53:43
16  

Ole H. Kristiansen

  

HYDRO OSLO

  54:32
17  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  57:03
18  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  57:21
19  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

  1:00:05
20  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  1:06:15
21  

Bent Vale

  

NORGES BANK

  1:17:58
22  

Casper Christophersen

  

NORGES BANK

  1:21:39
 

Klasse: H70-74

1  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  38:07
2  

Jappe Blomhoff

  

HEMING/NJÅRD

  40:45
3  

Helge Kvaase

  

HIAK

  41:12
4  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  41:43
5  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  43:04
6  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  43:10
7  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

  44:38
8  

Svein Kvalheim

  

BT

  47:08
9  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

  47:44
10  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  48:40
11  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  52:02
12  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  54:45
13  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  56:40
14  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

  1:00:19
15  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

  1:02:06
16  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

  1:08:31
 

Klasse: H75

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  54:52
2  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  56:13
3  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

  57:25
4  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

  1:02:46
5  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  1:05:42
6  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:17:35
Disk  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  1:01:35
 

Klasse: D55-64

1  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  39:05
2  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  49:12
3  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  51:02
4  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

  53:58
5  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  54:13
6  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

  57:19
7  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

  58:32
8  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  1:14:04
9  

Ellen Grande

  

VETBIL

  1:20:54
Disk  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  0:00
 

Klasse: D65

1  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  43:35
2  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  48:46
3  

Turid Bratland

  

FOSSUM

  50:32
4  

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

  51:51
5  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  52:09
5  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  52:09
7  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  53:57
8  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  1:03:16
9  

Astrid Kvamme

  

HEMING/NJÅRD

  1:12:44
10  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  2:03:09
Disk  

Lilla Madsen

  

FBI

  1:11:20
 

Klasse: D13-14

1  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  1:07:13
Disk  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  1:38:14
 

Klasse: h13-14

1  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  37:24
2  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

  46:27
3  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

  55:15
4  

Fredrik Næss

  

TIkampen.no

  1:27:26
 

Klasse: d10-12

1  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

  36:48
2  

Guro Tyse

  

LYN

  45:57
3  

Marit Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  48:25
4  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

  59:13
 

Klasse: h10-12

1  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

  29:23
2  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  37:10
3  

Lars Bergendahl

  

LYN

  51:09
4  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

  1:09:24
Disk  

Håvard Snefjellå Løvås

  

HEMING/NJÅRD

  51:28
 

Klasse: d13-16n

 

Klasse: h13-16N

 

Klasse: d17N

1  

Annemarie Erichsen

  

Koll

  47:08
 

Klasse: h17N

Disk  

Odd Arild Olsen

  

LYN

  1:03:09
 

Klasse: n BEDRIFT

Disk  

Christine Frogner Brath

  

HYDRO OSLO

  1:03:47
 

Klasse: D-12N

1  

Aasta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  57:04
 

Klasse: h-12n


Antall deltagere: 218

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen