Klasse: LANG

 

Klasse: MELLOM

 

Klasse: KORT

 

Klasse: EKORT

 

Klasse: 3.5km B

 

Klasse: 2.5km C

 

Klasse: 2,0km N

 

Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1    408235   

Sofie Huseby

  

HEMING/NJÅRD

   36:53     1030
2    10227   

Karen Bjergaard

  

Nydalen

   40:12     976
3    112818   

Aasta Gran Andreassen

  

Heming/NJÅRD

   45:24     895
 

Klasse: D10-12(2.5km C)

1    112819   

Marit Gran Andreassen

  

Heming/NJÅRD

   50:23     1030
2    112723   

Guro Tyse

  

Lyn SKI

   54:03     984
 

Klasse: D13-16N(2.5km C)

1    286085   

Kristin Hjelstuen

  

Lyn SKI

   45:01     1030
 

Klasse: D13-14(3.5km B)

1    406406   

Pia Iversen

  

Heming/NJÅRD

   40:54     1030
Disk    105673   

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

   1:13:19     100
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1    104394   

Mari Bergendahl

  

Nydalen

   37:34     1030
Disk    66669   

Anne-Tine Markset

  

KOLL

   50:22     100
 

Klasse: D17N(2.5km C)

 

Klasse: D17K(EKORT)

1    111555   

Silje Sørebø

  

OSI

   41:18     1030
2    83136   

Kristine Turter

  

Nydalen

   44:45     979
3    408544   

Audrun Utskarpen

  

OSI

   46:24     949
4    403451   

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

   46:54     933
5    89472   

Anne Turter

  

Nydalen

   51:47     874
6    111477   

Hege Andersen

  

   58:26     793
7    87566   

Fredrikke Clark

  

Stabæk IF

   59:54     775
8    87563   

Brita Clark

  

STABÆK IF

   1:11:42     632
9    404543   

Linda FLøttum

  

Nydalen

   1:16:39     573
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1    487970   

Ida Tangen

  

NYDALEN

   1:01:10     1030
2    110024   

Toril Nes

  

NYDALEN

   1:02:41     1008
3    400956   

Rikke Iversen

  

HEMING/NJÅRD

   1:19:30     861
Disk    60615   

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

   53:59     100
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1    126070   

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

   43:01     1030
2    98663   

Aadel Heilemann

  

Bahr

   49:33     945
3    111567   

Signe Flood Kjeldsen

  

NVE

   1:13:20     658
4    92059   

Kristin Bjønnes

  

OBOS Bil

   1:17:00     605
 

Klasse: D35-44(KORT)

1    87011   

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

   39:47     1030
2    83140   

Anne Jaren

  

Koll

   45:15     952
3    96628   

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

   46:51     922
4    96109   

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

   48:42     888
5    104993   

Nina Didriksen

  

NRK

   1:01:31     727
6    81583   

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

   1:07:21     654
7    123990   

Ellen Fagerslett

  

Byggholt

   1:40:52     500
 

Klasse: D45-54(KORT)

1    97997   

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

   44:17     1030
2    89466   

Ellen Turter

  

NYDALEN

   45:06     1011
3    400915   

Runa Skyttersæter

  

Glaamene Industri

   49:18     954
4    118300   

Aud Gran

  

TYRVING

   50:25     931
5    124183   

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

   50:55     926
6    72329   

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

   54:47     882
7    105382   

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

   1:16:04     642
Disk    71582   

Kari Seem

  

BREVPOST

   47:19     100
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1    89391   

Nora Ursin

  

FOSSUM

   40:56     1030
2    87562   

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

   44:18     979
3    80601   

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

   51:27     882
4    77360   

Astri Rogstad

  

GE Healthcare

   53:47     844
5    80730   

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

   54:03     840
6    86597   

Nina Kolberg

  

Bærum Kommune

   55:24     824
7    89392   

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

   55:56     817
8    82966   

Aud I Spjelkavik

  

FBI

   56:32     810
9    23989   

Inger Finstad

  

ISS NORGE

   1:00:24     763
10    124800   

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:00:35     760
11    79793   

Unni Sandbekk

  

NORDEA

   1:02:36     736
12    68333   

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

   1:11:32     627
13    68256   

Ellen Grande

  

NLH

   1:11:56     622
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1    111972   

Anne-Britt Nilsen

  

HIO

   44:59     1030
2    87030   

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

   45:31     1015
3    92571   

Turid Bratland

  

FOSSUM

   48:13     975
4    96491   

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

   50:08     943
5    78969   

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

   56:35     872
6    71591   

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

   56:48     869
7    82385   

Jorunn Jebsen

  

TYRVING

   59:30     839
8    108108   

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

   1:11:58     701
 

Klasse: D75-(EKORT)

1    78645   

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

   57:15     1030
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1    81509   

Håvard Snefjeld Løvås

  

Heming/NJÅRD

   30:28     1030
Disk    106861   

Ulrik Arnesen

  

Heming/NJÅRD

   0:00     100
Disk    89460   

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

   47:39     100
 

Klasse: H10-12(2.5km C)

1    109305   

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

   25:53     1030
2    114224   

Anders AA Resell

  

Nydalen

   37:17     800
3    96768   

Harald Arnesen

  

Heming/NJÅRD

   38:17     771
4    408242   

Claus Martinsen

  

Heming/NJÅRD

   49:31     544
5    104393   

Lars Bergendahl

  

Lyn SKI

   58:26     500
Disk    111389   

Truls Osen

  

Heming/NJÅRD

   30:58     100
 

Klasse: H13-16N(2.5km C)

 

Klasse: H13-14(3.5km B)

1    63825   

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

   30:34     1030
2    124040   

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

   31:03     1013
3    101560   

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

   37:44     893
4    124926   

Fredrik Næss

  

Tikampen

   49:10     696
Disk    91141   

Joachim Barlinn

  

Heming/NJÅRD

   54:13     100
 

Klasse: H15-16(KORT)

 

Klasse: H17N(2.5km C)

1    116919   

Odd Arild Olsen

  

Lyn SKI

   37:44     1030
 

Klasse: H17K(KORT)

1    111455   

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONSULTING

   32:11     1030
2    400972   

Christian Reusch

  

REGJERINGSADVOKAT

   43:30     845
3    404827   

Anders Flågen

  

Heming/Njård OL

   44:39     817
4    406172   

Espen Messel

  

Tyrving, IL

   49:36     730
5    81419   

Ragnar Ekker

  

Kanenergi

   1:13:18     500
 

Klasse: H17-34(LANG)

1    80133   

Sverre Waaler Kaas

  

HEMING/NJÅRD

   48:06     1030
2    116558   

Karl Even Rygh

  

Heming/NJÅRD

   56:30     933
3    79056   

Geir Moholdt

  

Ås-NLH Orientering

   57:55     908
4    91101   

Finn Rygh

  

Heming/NJÅRD

   1:00:34     871
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1    39844   

Trygve Nilsen

  

Sandnes IL

   51:02     1030
2    76201   

Roland Hurlimann

  

QUALITY BROKER

   55:05     981
3    472050   

Marius Fiskevold

  

Fossum

   56:06     961
4    104704   

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

   1:04:19     870
5    23505   

Anders Pederstad

  

Ingen

   1:07:23     840
6    124943   

Tor Eirik Knutsen

  

Tomra Systems ASA

   1:08:41     828
7    81581   

Christian Grorud

  

Virtual Garden

   1:09:21     821
8    106315   

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

   1:22:56     688
 

Klasse: H35-44(LANG)

1    296031   

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

   54:37     1030
2    80714   

Svein Nygård

  

NORGES BANK

   56:58     999
3    69031   

Lars Grande

  

FBI

   1:00:41     955
4    38368   

Arne M. Torgersen

  

NVE

   1:01:11     940
5    79120   

Peder Natvig

  

NORGES BANK

   1:02:54     925
6    80661   

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

   1:03:24     920
7    96543   

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

   1:03:34     919
8    81268   

Guttorm Egge

  

NORDEA

   1:04:11     913
9    79574   

Finn Erik Aas

  

Privat

   1:05:11     904
10    71244   

Tor Ringstad

  

TANDBERG

   1:07:43     881
11    405625   

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

   1:07:54     879
12    110623   

Anbjørn Grindheim

  

Opera SOFTWARE

   1:13:34     827
13    86102   

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

   1:18:35     781
14    123807   

Pål Valsgård

  

Indre Østfold

   1:30:39     671
Disk    483036   

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

   57:09     100
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1    401064   

Eivind Hoff

  

NORDEA

   45:21     1030
2    401511   

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

   46:40     1006
3    84978   

Per Kaarby

  

BELLIT

   49:29     965
4    404409   

Egil W. Iversen

  

GLAAMENE

   50:49     940
5    66662   

Kjell Markset

  

KOLL

   50:54     939
6    97860   

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

   51:33     932
7    79180   

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

   51:35     932
8    106023   

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

   54:41     898
9    69024   

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

   55:04     893
10    480196   

Tore Sannes

  

CFLOOR

   55:09     892
11    91475   

Knut Onsager

  

GEOFORM

   57:35     866
12    80094   

Claus Frimann Clasen

  

IF

   1:02:42     809
13    117725   

Hans J Warlo

  

Heming/NJÅRD

   1:32:59     500
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1    402460   

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

   42:57     1030
2    403924   

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

   47:25     969
3    488251   

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

   48:10     950
4    400195   

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

   50:11     916
5    64744   

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

   52:58     884
6    98460   

Tormod Øvergaard

  

INTERO

   53:14     881
7    483007   

Bård Natvig

  

Universitetet

   54:03     871
8    403472   

Ketil Berge

  

Vestre Aker

   54:14     869
9    408240   

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

   59:39     806
10    123799   

Erlend Aamodt

  

Nydalen

   1:03:22     763
11    67551   

Per Osen

  

Vestre Aker

   1:06:55     721
12    92541   

Knut Erik Østengen

  

Thales

   1:08:00     709
13    92493   

Bjørn Rossow

  

Thales

   1:12:08     661
14    79727   

Kjell Liset

  

Thales

   1:34:42     500
15    78628   

John Ravlo

  

Ecohz

   1:38:48     500
 

Klasse: H55-59(KORT)

1    86376   

Vidar Berteig

  

CSC BIL

   39:41     1030
2    119596   

Olav Hygen

  

Belisa

   41:37     996
3    403749   

Dag Kolberg

  

FOBIL

   44:22     951
4    402846   

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

   44:59     934
5    306159   

Egil Huseth

  

BLOM

   45:31     927
6    124801   

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

   48:31     889
7    23896   

Mogens Monsen

  

MYSOFT

   50:13     868
8    82204   

Per Nermo

  

COWI BIL

   50:46     861
9    121074   

Reidar Kierulf

  

RKP

   58:42     761
10    110025   

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

   59:55     746
 

Klasse: H60-64(KORT)

1    71581   

Einar Skåre

  

BREVPOST

   40:36     1030
2    66671   

Fridulv Sagberg

  

FBI

   41:59     1003
3    97568   

Knut Stabell

  

Statnett

   43:56     969
4    87676   

Johan Storsveen

  

OPIL

   44:10     957
5    87044   

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

   44:38     951
6    402993   

John Thomas Petersen

  

NORDEA

   44:52     948
7    403490   

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

   47:41     913
8    80602   

Jon Færden

  

KREDINOR

   48:34     902
9    89702   

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

   48:46     900
10    79948   

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

   49:39     889
11    39181   

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

   53:35     841
12    489024   

Bjørn Sandelien

  

Vegdirektoratet

   54:12     833
13    82967   

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

   54:36     828
14    105671   

Karl Otto Nakken

  

Rikshospitalet

   54:40     827
15    80713   

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

   55:28     817
16    79724   

Sigfred Fagervik

  

Thales

   55:33     816
17    118333   

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

   59:34     767
18    78982   

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

   1:00:06     760
19    80728   

Tom Ibsen

  

UBIL

   1:00:35     754
20    79212   

Knut Johansen

  

STOREBRAND

   1:02:04     736
21    79719   

Bjørn Grenager

  

Thales

   1:04:38     705
22    80610   

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

   1:20:34     508
Disk    82169   

Torstein Østen

  

MAESTRO

   1:35:18     100
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1    96640   

Jon C Fougner

  

FUGRO

   41:47     1030
2    80545   

Bjørn Gunnerød

  

SK BIL

   42:53     1007
3    109358   

Ola Kjeldsen

  

NVE

   45:21     968
4    80754   

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

   47:52     928
5    72556   

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

   48:28     921
6    76211   

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

   48:35     919
7    116921   

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

   49:26     909
8    71772   

Eyvind Aas

  

GEOFORM

   50:03     902
9    76160   

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

   50:36     895
10    31042   

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

   51:24     885
11    80824   

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

   55:14     840
12    78215   

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

   56:14     828
13    124184   

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

   56:41     822
14    79718   

Erich Sturm

  

Alcatel BIL

   1:00:28     777
15    116814   

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGE

   1:06:56     700
Disk    69129   

Einar Hem

  

Ahus BIL

   0:00     100
Disk    124799   

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

   1:21:59     100
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1    88989   

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

   41:08     1030
2    89510   

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

   42:12     1008
3    82227   

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

   42:29     994
4    84989   

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

   43:13     975
5    110683   

Svein Kvalheim

  

BT

   43:26     973
6    78968   

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

   44:31     959
7    68197   

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

   44:44     957
8    120812   

Helge Kvaase

  

HIAK

   44:57     954
9    81509   

Vegard Olderheim

  

Elkem

   47:24     924
10    96546   

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

   49:13     902
11    401153   

Tor E Henriksen

  

Privat

   51:13     878
12    86524   

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

   54:04     843
13    124802   

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

   54:45     835
14    483028   

Svein Forthun

  

HIO

   57:21     803
15    116504   

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

   57:53     797
16    38299   

Einar Hoff

  

NORCONSULT

   1:01:57     747
17    98982   

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

   1:14:59     589
18    86526   

Tor Henriksen

  

HIO

   1:23:03     500
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1    401123   

Ole Sannes

  

PRIVAT

   44:18     1030
2    489021   

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

   50:28     951
3    68266   

Kjell Teigland

  

PRIVAT

   50:33     940
4    103704   

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

   55:40     872
5    79725   

Ørnulf Finstad

  

Alcatel BIL

   1:01:34     806
6    77419   

Helge Monsrud

  

PRIVAT

   1:02:48     792
7    405353   

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

   1:14:29     660
 

Klasse: H80-(EKORT)

1    75943   

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

   1:03:56     1030
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1    116446   

Lone Brochmann

  

Heming/NJÅRD

   1:14:11     500
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1    38323   

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

   41:05     500
2    91107   

Trygve Kolderup

  

Heming/NJÅRD

   45:47     500
3    119598   

Carl Pedersen

  

Oslomarka IK

   46:37     500
4    404101   

Marius Skram

  

OMIK

   49:55     500
5    119331   

Atgeir Takle

  

GLT

   50:46     500
6    76171   

Asle Åsmul

  

LUXO

   53:34     500
7    106317   

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

   1:00:24     500
8    79850   

Trond Ramberg

  

NRK

   1:18:32     500
9    116868   

Anders Løland

  

FBI Norsk regnesentral

   1:26:11     500
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1    118456   

Harald Iwe

  

NGI

   40:01     500
2    82311   

Dag Langseth

  

RINGNES

   42:39     500
3    81321   

Gunnar Løvås

  

Heming/NJÅRD

   45:53     500
4    84990   

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

   53:24     500
5    81419   

Svein Tryti

  

Aibl

   1:00:35     500
6    67728   

Ola Hogseth

  

FET

   1:07:28     500
7    83139   

Thomas Røgeberg

  

KOLL

   1:10:50     500
Disk    89465   

Silje Wærp

  

Nydalen

   43:11     100
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1    95284   

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

   52:51     500
2    111590   

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

   55:51     500
3    106318   

Charlotte Sanchis

  

FUGRO

   57:30     500
4    80831   

Berit Tafjord Heier

  

VETBIL

   1:02:56     500
5    79802   

Bent Vale

  

NORGES BANK

   1:19:08     500
6    80830   

Jorun Jarp

  

VETBIL

   1:33:52     500
7    483033   

Toril B Olsen

  

LilloMARKA

   1:36:00     500
Disk    112818   

Harald Andreassen

  

Heming/NJÅRD

   50:41     100
Disk    111942   

Thor Vollset

  

TORDIVEL

   57:39     100
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1    110791   

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

   1:06:37     500
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 243

Lisensen tilhører OBIK Orientering