Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Aasta Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  29:05
2  

Ingrid Sofie Skjetne

  

KJELSÅS

  49:21
3  

Henriette Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  51:36
 

Klasse: D10-12(2km N)

1  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

  18:49
2  

Guro Tyse

  

LYN

  21:29
3  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  22:47
4  

Signe D Øgrim

  

LYN SKI

  26:07
5  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

  29:21
 

Klasse: D13-16N(2km N)

 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  26:31
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

  21:13
2  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

  24:01
 

Klasse: D17N(2km N)

1  

Toruild Jørgensen

  

OSLO HAVnEF

  52:35
1  

Rolby Siva

  

OSLO HAVN

  52:35
3  

Torild Espedall

  

OSLO HAVNEV

  52:45
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  25:46
2  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  25:51
3  

Kristin Brevik

  

LYN

  28:21
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  51:37
1  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  51:37
3  

Toril Nes

  

NYDALEN

  53:03
4  

Rikke Skyttersæter Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  57:42
Disk  

Ida Tangen

  

NYDALEN

  50:45
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Charlotte Semin-sanchis

  

FUGRO

  36:10
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  27:57
2  

Anne Danielsen

  

LYN

  31:11
3  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  31:24
4  

Anne Trine Hoel

  

HAV BIL

  31:29
5  

Hanne Høien

  

AKER SYKEHUS

  35:04
6  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

  35:51
Disk  

Anne Jahren

  

KOLL

  22:09
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  28:41
2  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

  31:10
3  

Kari Seem

  

BREVPOST

  36:07
4  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

  36:33
5  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

  37:59
6  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

  39:28
7  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

  45:08
8  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  47:09
Disk  

Birgit Korvald

  

NYDALEN

  29:25
Disk  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

  36:08
Disk  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  0:00
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  28:26
2  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  28:58
3  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  31:22
4  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  36:19
5  

Inger Finstad

  

ISS NORGE

  36:28
6  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  38:49
7  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

  53:23
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Turid Bratland

  

FOSSUM

  33:55
2  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  34:27
3  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  34:54
4  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  35:10
5  

Jorunn Jebsen

  

TYRVING

  37:57
6  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  39:12
7  

Marit Tunaal

  

HEMING/NJÅRD

  41:09
8  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  53:08
9  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:03:22
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  47:22
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Torjus Jahren

  

NYDALEN

  31:54
2  

Sigurd Gundersen

  

HEMING/NJÅRD

  55:58
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

  17:47
2  

Eivind Høydal

  

NYDALEN

  19:34
3  

Jonas Tjomsland

  

NYDALEN

  19:51
4  

Lars Bergendahl

  

LYN

  22:11
5  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

  27:22
6  

Elias Wiklund

  

NYDALEN

  29:40
Disk  

Tarjei Volset

  

HEMING/NJÅRD

  21:09
Disk  

Anders Grøttås

  

HEMING/NJÅRD

  22:27
 

Klasse: H13-16N(2km N)

 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  21:43
2  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  26:26
3  

Joacim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

  30:01
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

  25:50
2  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  27:58
 

Klasse: H17N(2 km N)

1  

Odd Arild Olsen

  

LYN

  23:50
 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Kjetil Jacobsen

  

HAmar o-klubb

  32:41
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Arne Eirik Nielsen

  

NYDALEN

  41:39
2  

Håkon Raeikvam

  

Førde

  43:33
3  

Daniel Holm

  

OSLOmarka IK

  46:39
4  

Aleksander Holten

  

HEMING/NJÅRD

  50:16
Disk  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  46:06
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

  36:06
2  

Espen Lunøe

  

NYDALEN

  39:59
3  

Lars Karelius Noer

  

NRK

  43:03
4  

Vebjørn Søndersrød

  

EMSI

  45:34
5  

Tor Eirik Knutsen

  

TOmra systems

  46:27
6  

Andreas Sælsbråten

  

N3SPORT

  50:35
7  

Kristian Vågsnes

  

TALK2ME

  51:58
8  

Morten Svihus

  

OPIL

  55:23
Disk  

Morten Sjustøl

  

OPIL

  58:39
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  38:13
2  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  38:59
3  

Eirk Næss-Ulseth

  

SKILLING

  40:07
4  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  41:02
5  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  41:58
6  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  42:04
7  

Harald Iwe

  

NGI

  42:06
8  

Lars Grande

  

FBI

  42:31
9  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

  43:15
10  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

  43:59
11  

Guttorm Egge

  

OSI

  44:47
12  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

  47:30
13  

Espen Fyhn Nilsen

  

Sandnes

  47:53
14  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  48:10
15  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

  50:04
16  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

  50:18
17  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

  50:35
18  

Wiklund Jo

  

Tyrving, IL

  55:13
Disk  

Lars Kryger

  

NORDEA

  16:14
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

  41:11
2  

Eivind Hoff

  

NORDEA

  41:51
3  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  43:19
4  

Tore Sannes

  

CFLOOR

  43:54
5  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  45:22
6  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

  48:28
7  

Lars Chr Olsen

  

HYDRO OSLO

  51:57
8  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  53:57
9  

Geir Hanesand

  

Thales

  55:02
10  

Håvard Christiansen

  

RIKSANTIKVAREN

  57:59
11  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

  59:18
Disk  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

  45:07
Disk  

Hans Henrik Fremming

  

METEOROLOGEN bil

  30:43
Disk  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  26:59
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  41:48
2  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  42:28
3  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

  43:48
4  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  44:46
5  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  45:18
6  

Dag Magnar Evje

  

GE Healthcare

  46:24
7  

Kjetil Berge

  

DNBNOR

  47:48
8  

Erlend Aamodt

  

Nydalens Skiklub

  51:45
9  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  51:56
10  

Richard Blom

  

FBI

  52:36
11  

Ivar Holtan

  

STATENS VEGVESEN

  53:05
12  

Knut Erik Østengen

  

Thales

  53:35
13  

Tore Ringerike

  

DNBNOR

  55:43
14  

Bjørn Rossow

  

Thales

  59:57
Disk  

John Hansen

  

AB PIL

  41:53
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  25:58
2  

Egil Huseth

  

BLOM

  30:47
3  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  31:21
4  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  31:22
5  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

  32:36
6  

Frank Finstad

  

ELEKTROSKANDIA

  33:53
7  

Reidar Kierulf

  

RKP

  33:58
8  

Per Nermo

  

COWI BIL

  38:28
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Knut Stabell

  

STATNETT

  28:50
2  

Fridulv Sagberg

  

FBI

  28:54
3  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  29:43
4  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

  30:47
5  

Einar Skåre

  

BREVPOST

  31:40
6  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  32:02
7  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  32:54
8  

Johan Storsveen

  

OPIL

  35:13
9  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  35:26
10  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  35:47
11  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

  37:05
12  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB NOR

  37:19
13  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

  37:22
14  

Bjørn Grenager

  

Thales

  39:11
15  

Sigfred Fagervik

  

Thales

  40:08
16  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  43:15
17  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  43:27
18  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  47:04
Disk  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

  33:41
Disk  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

  33:43
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  24:47
2  

Einar Hem

  

Asker SK

  27:45
3  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  29:51
4  

Sturle Hånes

  

Geoform

  31:12
4  

Annar Brustad

  

FOBIL

  31:12
6  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  32:59
7  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

  33:02
8  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  33:29
9  

Trond Varang

  

BM NORGROS

  34:38
10  

Sten Harris

  

RIKSHOSPITALET

  35:02
11  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  36:59
12  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  37:57
13  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

  38:01
14  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  41:19
15  

Hangeraas

  

GEOFORM

  43:45
16  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

  43:53
17  

Erich Sturm

  

Acatel bil

  48:02
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  29:07
2  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  30:58
3  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

  32:52
4  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  35:02
5  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  35:52
6  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  36:40
7  

Tor Henriksen

  

HIO

  40:07
8  

Svein Forthun

  

HIO

  43:05
9  

Svein Kildal

  

TELENOR

  43:21
10  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

  54:43
Disk  

Helge Kvaase

  

HIAK

  31:26
Disk  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  32:25
Disk  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  41:40
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Magne Grande

  

FBI

  30:27
2  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  35:12
3  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  36:59
4  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  41:21
5  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  41:58
6  

Arnfinn Haugland

  

OPEL CLUB

  1:07:05
Disk  

Ole Sannes

  

PRIVAT

  29:46
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  58:50
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

  54:32
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Anders Løland

  

FBI

  1:05:32
Disk  

Marius Kurås Skarm

  

Omik

  41:25
Disk  

Trygve Kolderup

  

Omik

  43:30
Disk  

Asle Åsmul

  

LUXO

  49:08
Disk  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

  30:36
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Kjetil Sukkestad

  

BJerke ventilasjon

  31:07
2  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

  36:15
Disk  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

  35:39
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  27:49
2  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

  29:34
3  

Truls Hoff

  

Tyrving, IL

  30:15
4  

Jon Hansen Kjenseth

  

Omik

  36:09
5  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

  37:13
6  

Casper Christophersen

  

NORGES BANK

  42:35
7  

Katrine Boye

  

NORGES BANK

  42:42
8  

Marit Berntsen

  

KOLL

  43:14
 

Klasse: N-Bedrift(2 km N)

1  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  1:06:47
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 221

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen