Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Celina Øier

  

HEMING/NJÅRD

  49:19
2  

Marthe Frøland

  

OSI

  57:16
3  

Marit Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  57:53
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  30:45
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Line Sundbekk

  

PRIVAT

  33:24
2  

Sidsel Buraas

  

VANG ol

  36:23
3  

Linda Flettum

  

NYDALEN

  47:51
Disk  

Anita Berger

  

Tyrving, IL

  0:00
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  29:30
2  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  42:17
3  

Anne Lise Opsahl

  

PRIVAT

  58:43
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Ragnhild Bråten

  

NTNUI

  55:54
2  

Silje Wærp

  

NYDALEN

  1:02:27
3  

Ane Kjenseth Hansen

  

HEMING/NJÅRD

  1:16:12
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

  46:12
2  

Brit Nilsen

  

OPIL

  51:56
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  42:04
2  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

  55:51
3  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

  1:09:51
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  43:20
2  

Birgit Korvald

  

KOLL

  47:06
3  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:03:21
4  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

  1:05:41
5  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

  1:10:51
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  35:41
2  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  42:19
3  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

  42:33
4  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  43:18
5  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  43:32
6  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  44:16
7  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  49:01
8  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

  49:16
9  

Anne Marit Færden

  

HYDRO OSLO

  49:17
10  

Kristin Vigander

  

NKI

  50:02
11  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

  52:42
12  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

  1:00:44
13  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  1:06:51
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  35:42
2  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  39:41
3  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  41:04
4  

Anne-Britt Nilsen

  

HIO

  43:21
5  

Lilla Madsen

  

FBI

  54:40
6  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:34:25
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Joakim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

  27:59
2  

Gjermund Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  40:34
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Anders Bredesen

  

FOSSUM

  28:39
2  

Eivind Landmark Tandrevold

  

Fossum IF

  31:28
3  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

  33:10
4  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

  33:31
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  

Odd Arild Olsen

  

LYN

  39:40
2  

Harald Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  46:00
 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Håkon Hultgren

  

NYDALEN

  33:24
2  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

  39:58
3  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  46:28
4  

Fredrik Larsen Lund

  

INdre Østfold

  47:17
5  

Hans J Warlo

  

HEMING/NJÅRD

  1:13:47
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Tor Kristian Buraas

  

VAng ol

  56:39
2  

Stig Dalsøren

  

OSI

  1:01:26
3  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  1:02:13
4  

Tore Granheim

  

NYDALEN

  1:09:49
5  

Per Øyvind Steffensen

  

OK Moss

  1:12:30
6  

Ragnar Moholt

  

FBI

  1:14:42
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Marius Fiskevold

  

REINERTSEN

  1:04:17
2  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

  1:05:21
3  

Jørgen Frøyd

  

RÅDHUSETs BIL

  1:12:56
4  

Einar Opsahl

  

Gambit

  1:16:44
5  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

  1:28:22
6  

Sven Ringstad

  

SIEMENS

  1:52:39
7  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

  2:03:31
Disk  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

  1:16:46
Disk  

Rob Nakken

  

NGI

  1:10:26
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  50:46
2  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  59:31
3  

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

  1:00:16
4  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

  1:00:20
5  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  1:02:05
6  

Øivind T. Trier

  

PRO Captura

  1:03:30
7  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  1:03:31
8  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  1:03:56
9  

Tommy Jauhojärvi

  

Lillomarka OL

  1:08:29
10  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

  1:08:42
11  

Lars Kryger

  

NORDEA

  1:10:15
12  

Harald Iwe

  

NGI

  1:10:58
13  

Lars Grande

  

FBI

  1:11:27
14  

Espen Holm

  

HEMING/NJÅRD

  1:12:23
15  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  1:12:50
16  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

  1:13:03
17  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  1:14:10
18  

Guttorm Egge

  

OSI

  1:14:35
19  

Roger Birkeland

  

TELENOR

  1:14:51
20  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

  1:22:19
21  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  1:25:52
22  

Ståle Hellenes

  

OSLO LÆRERNE

  1:31:17
23  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

  1:40:44
24  

Kjetil Sverdrup-Thygeson

  

GEODATA

  1:59:59
Disk  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

  1:08:38
Disk  

Geir Hanesand

  

Thales

  1:11:45
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  51:41
2  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

  53:40
3  

Kjell Markset

  

KOLL

  54:37
4  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  55:02
5  

Jeppe Hansson

  

FOSSUM

  55:33
6  

Memmod Daltret

  

BERGENSLÆR

  58:36
7  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

  1:01:01
8  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

  1:01:20
9  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

  1:05:01
10  

Richard Blom

  

FBI

  1:05:26
11  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  1:05:29
12  

Knud Bjørne-Larsen

  

NORSK FILM

  1:14:43
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  52:47
2  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

  1:00:38
3  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  1:06:14
4  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

  1:07:57
5  

Tore Ringerike

  

DNB

  1:14:57
Disk  

Leif nesse

  

HEMING/NJÅRD

  1:06:08
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  37:43
2  

Henry Johansen

  

SIEMENS

  42:15
3  

Bjarne Paulsrud

  

AQUATEAM

  42:52
4  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  43:53
5  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  44:09
6  

Fridulv Sagberg

  

FBI

  46:03
7  

Per Nermo

  

COWI BIL

  49:35
8  

Reidar Kierulf

  

RKP

  51:13
9  

Knut Krosby

  

NEPTUN

  51:57
10  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

  1:10:22
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

  37:21
2  

Einar Skåre

  

BREVPOST

  38:56
3  

Jon Færden

  

KREDINOR

  39:21
4  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  40:47
5  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

  42:03
6  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  42:38
7  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  44:02
8  

Annar Brustad

  

FOBIL

  44:49
9  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  48:42
10  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  48:46
11  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  55:22
12  

Bjørn Grenager

  

ATN

  1:00:32
13  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:00:50
14  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

  1:05:38
15  

Leif Bråten

  

CSC

  1:07:45
16  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:08:45
17  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:14:22
18  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  1:18:12
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Arne Jordal

  

SAS

  28:31
2  

Sturle Hånes

  

Geoform

  28:55
3  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  32:32
4  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  34:07
5  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  36:40
6  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  39:18
7  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  39:35
8  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  41:10
9  

Erich Sturm

  

Acatel bil

  46:58
10  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  49:13
11  

Tor Henriksen

  

HIO

  53:15
12  

Magne Fjeld

  

ELKEM

  1:01:12
13  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:03:08
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Helge Kvaase

  

HIAK

  31:08
2  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  33:54
3  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  33:57
4  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  34:32
5  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

  34:54
6  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  35:43
7  

Erling Bakken

  

Asker SK

  36:09
8  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

  36:54
9  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  38:30
10  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  39:41
11  

Magne Grande

  

FBI

  41:38
12  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

  42:50
13  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  42:58
14  

Thor Olsen

  

GABR.&OLSEN

  44:30
15  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  44:34
16  

Odd Anda

  

NILU

  47:25
Disk  

Svein Forthun

  

HIO

  57:56
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  43:45
2  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  44:58
3  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  58:37
4  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:07:31
 

Klasse: H80-(EKORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

  45:20
2  

Audun Eikeland

  

IABIL

  51:12
3  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

  1:04:34
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  31:18
2  

Terje Næss

  

Kustein

  41:33
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

  32:17
2  

Gunnhild Ottersland

  

Nobels fredssenter

  39:48
3  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  42:30
4  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

  43:24
5  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

  43:38
6  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

  43:41
7  

Kari Shjølberg

  

FBI

  1:21:39
8  

Frode Haugland

  

Trælleborg

  1:37:29
Disk  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

  50:31
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  

Ellen Fagerslett

  

REINERTSEN

  35:05
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: D 10-12

1  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  31:35
2  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  58:02
 

Klasse: D13-16N

 

Klasse: H 10-12

1  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

  22:32
2  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

  30:06
3  

Harald Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  33:00
 

Klasse: H 13-16N

 

Klasse: D 13-14

1  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

  36:15
2  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

  40:08
 

Klasse: H 13-14

1  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  33:13
2  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

  40:01
3  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  41:23
4  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

  41:27
5  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  55:25
6  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  1:03:36

Antall deltagere: 205

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen