Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Katrine Boye

  

NORGES BANK

  31:28
2  

Kristin Bjønnæs

  

OBOS

  31:31
 

Klasse: D10-12(2,5 km N)

1  

Jørgen Madslien

  

NYDALEN

  34:47
2  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  35:25
3  

Selma Ahlsand

  

NYDALEN

  59:29
4  

Anine Ahlsand

  

NYDALEN

  1:03:51
Disk  

Fanny Fløgstad Sohlberg

  

Heming/Njård OL

  58:43
 

Klasse: D13-16N(2,5 km N)

1  

Katinka B Gange

  

NVE

  42:14
2  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  49:40
 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

  36:24
2  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  1:02:08
Disk  

Kirsty Coombs

  

MAroc

  42:06
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  33:53
2  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

  41:26
Disk  

Ida Tangen

  

NYDALEN

  1:08:42
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Heidi Tho

  

STABÆK IF

  40:18
2  

Line Sunde

  

PRIVAT

  40:40
3  

Nan Fløgstad

  

HEMING/NJÅRD

  1:00:09
4  

Anne Berit Rebne

  

ANthon B Nilsen Eiendom

  1:03:55
Disk  

Paula Berstad

  

Lillomarka OL

  42:29
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  31:23
2  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  35:28
3  

Gøril Olsen

  

RIKSHOSPITALET

  38:40
4  

Gry Olausen

  

GE Healthcare

  46:09
5  

Gunhild Ottersland

  

Nobels fredssenter

  55:04
6  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

  1:22:33
Disk  

Marit Svenning Berg

  

OSI

  51:13
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  46:22
2  

Ingvild Tømta

  

Raumar OL

  49:04
3  

Ida Solberg Svenne

  

NYDALEN

  53:19
4  

Siri Selvig

  

NYDALEN

  55:49
5  

Heidi Tronbøl

  

OSI

  57:54
6  

Toril Nes

  

NYDALEN

  1:05:21
Disk  

Hanne Opsahl

  

ORKH

  0:00
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Ragnhild Bråten

  

NTNUI

  38:42
2  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

  50:16
3  

Guro Grønn

  

NRK

  2:08:18
4  

Anne Lise Opsahl

  

PRIVAT

  2:10:18
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Gry Ahlsand

  

NYDALEN

  41:58
2  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  42:50
3  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  50:02
4  

Maria Torgersen

  

HANDELsbanken

  1:06:32
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  42:42
2  

Runa Skyttersæter

  

HEMING/NJÅRD

  44:25
3  

Birgit Korvald

  

KOLL

  56:31
4  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

  59:50
5  

Elle Melbye

  

ELLE BIL

  1:12:18
6  

Trish Coombs

  

MAroc

  1:26:41
7  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

  1:27:25
8  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

  1:28:57
9  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:32:12
Disk  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

  36:47
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  39:22
2  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  45:39
3  

Vera Sjølie

  

NORGES BANK

  56:15
4  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  57:56
5  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

  59:21
6  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  59:45
7  

Astrid Kvamme

  

HEMING/NJÅRD

  1:00:20
8  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:01:11
9  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  1:08:47
10  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

  1:19:19
11  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  1:25:51
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  40:09
2  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  42:42
3  

Lilla Madsen

  

FBI

  45:47
4  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  46:36
5  

Onelma Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

  1:01:42
6  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  2:18:16
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  53:38
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Lars Bergendahl

  

LYN

  22:56
2  

Joachim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

  24:12
3  

Casper Christphersen

  

NORGES BANK

  31:28
4  

Anders Langaas

  

NYDALEN

  31:52
5  

Espen Fredrik Langaas

  

NYDALEN

  32:38
6  

Gjermund Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  54:46
 

Klasse: H10-12(2,5km N)

1  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

  21:39
2  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

  30:11
Disk  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

  43:27
Disk  

Anders Grøttås

  

HEMING/NJÅRD

  1:17:03
 

Klasse: H13-16N(2,5 kmkm N)

 

Klasse: H13-14(3,5 km)

1  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  33:16
2  

Nikolai Skaare

  

NYDALEN

  41:29
3  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  42:37
4  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  46:43
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

  33:40
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  

Odd Arild Olsen

  

LYN

  34:36
 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Harald Iwe

  

NGI

  32:01
2  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  33:40
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Jan Tore Ludvigsen

  

NYDALEN

  41:33
2  

Stig Dalsøren

  

OSI

  45:29
3  

Tarjei Sandnes

  

NYDALEN

  47:01
4  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  49:43
5  

Marius Fiskevold

  

REINERTSEN

  51:04
6  

Ragnar Moholt

  

FBI

  56:29
7  

Tore Granheim

  

NYDALEN

  57:08
8  

Lars Aurebekk

  

OSI

  1:06:09
9  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

  1:16:38
Disk  

Sverre Waaler Kaas

  

NYDALEN

  40:39
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Jarle Ruud

  

DYNEA BIL

  51:20
2  

Lars Karelius Noer

  

NRK

  54:09
3  

Gaute Svenningsen

  

NILU

  1:01:40
4  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

  1:03:06
5  

Einar Opsahl

  

Gambit

  1:07:48
6  

Christoffer Granholm

  

SOLf

  1:12:36
7  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

  1:33:57
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

  44:20
2  

Søren Jonsson

  

NYDALEN

  46:02
3  

Audun Berstad

  

RIKSHOSPITALET

  46:20
4  

Steinar Låg

  

Tekno-log cons

  50:39
5  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  50:43
6  

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

  51:37
7  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  51:51
8  

Øivind T. Trier

  

PRO Captura

  53:28
9  

Guttorm Egge

  

OSI

  53:59
10  

Lars Grande

  

FBI

  54:01
11  

Dag Bjørnerød

  

TAC

  57:55
12  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  59:18
13  

Håkon Børli

  

UNIK

  59:30
14  

Finn Erik Aas

  

PRIVAT

  59:31
15  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  59:59
16  

Martin Veastad

  

Thales

  1:02:09
17  

Ståle Hellenes

  

OSLO LÆRERNE

  1:10:03
18  

Roar Brenden

  

NITTEDAL

  1:10:41
19  

Morten jensen

  

VIsma

  1:12:52
20  

Arve Austad

  

Texas instr.

  1:19:44
21  

Oddvar Selnes

  

FFI

  1:23:24
22  

Geir Hanesand

  

Thales

  1:26:11
23  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

  1:31:28
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  38:54
2  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  39:55
3  

Egil Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  43:52
4  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

  46:21
5  

Per Kaarby

  

BELLIT

  49:47
6  

Kjell Markset

  

KOLL

  50:47
7  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

  52:23
8  

Bjørn Holter

  

TANDBERG DATA

  54:02
9  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

  54:14
10  

Peer Stiansen

  

NYDALEN

  54:18
11  

John Hansen

  

AB PIL

  55:24
12  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  58:03
13  

Richard Blom

  

FBI

  59:17
14  

Finn Gange

  

NVE

  59:57
15  

Svein Andersen

  

Selvaaggruppen

  1:00:26
16  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  1:04:21
17  

Roger Coombs

  

MAroc

  1:04:34
18  

Per Arne Olaussen

  

PRIVAT

  1:09:37
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Are Eriksen

  

OSI

  48:06
2  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

  51:27
3  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  53:15
4  

Tore Ringerike

  

DNB

  56:17
5  

Jon Fredriksen

  

FOBIL

  57:11
6  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

  1:05:36
7  

Tor Kvammen

  

RÅDHUSETs BIL

  1:11:08
8  

Helge Stenseth

  

Thales

  1:16:59
9  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  1:24:20
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  22:29
2  

Tor Trøan

  

NORSK eiendomsinfo

  36:37
3  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  39:15
4  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

  39:16
5  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  39:34
6  

Reidar Kierulf

  

RKP

  44:53
7  

Egil Huseth

  

BLOM

  49:28
8  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

  55:12
9  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

  55:43
10  

Arvid Ringerike

  

VIKEN ENERGINETT

  1:20:28
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  45:39
2  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  45:52
3  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

  47:24
4  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

  48:23
5  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  48:52
6  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB NOR

  49:41
7  

Sigfred Fagervik

  

Thales

  50:04
8  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

  51:22
9  

Annar Brustad

  

FOBIL

  51:27
10  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  51:46
11  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

  52:17
12  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  53:27
13  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

  55:43
14  

Tormod Hegdahl

  

Heming/Njård OL

  57:32
15  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  59:21
16  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:00:36
17  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  1:01:00
18  

Oddvar Hagen

  

ATN

  1:01:34
19  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

  1:03:05
20  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:03:49
21  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:04:04
22  

Kjell M Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  1:05:19
23  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  1:06:04
24  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  1:10:05
25  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  1:18:16
Disk  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  39:30
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Sturle Hånes

  

Geoform

  27:43
2  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  30:32
3  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  32:36
4  

Arne Jordal

  

SAS

  32:49
5  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

  33:38
6  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  35:46
7  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  37:00
8  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

  38:36
9  

Thor Olsen

  

GABR.&OLSEN

  41:24
10  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  42:14
11  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  44:14
12  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

  47:57
13  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  48:15
14  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:00:09
15  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

  1:04:19
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Helge Kvaase

  

HIAK

  29:59
2  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  32:06
3  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  38:00
4  

Erling Bakken

  

Asker SK

  39:10
5  

Magne Grande

  

FBI

  40:58
6  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  42:23
7  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  44:47
8  

Svein Forthun

  

HIO

  45:37
9  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

  47:03
10  

Per Gjermo

  

Asker SK

  47:14
11  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

  48:35
12  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

  52:38
13  

Svein Kildal

  

TELENOR

  53:48
14  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  59:43
Disk  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

  1:10:12
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

  37:47
2  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  38:56
3  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  42:07
4  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  1:02:00
5  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:02:45
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  52:29
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  

Bjørn Myhr

  

VEGDIREKTORATET

  1:22:19
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

  46:47
2  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

  53:43
3  

Asle Åsmul

  

LUXO

  56:06
4  

Brit Nilsen

  

OPIL

  1:20:58
Disk  

Bent Vale

  

NORGES BANK

  1:10:39
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  31:41
2  

Nils Henrik Jendal

  

STATNETT

  43:32
3  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

  52:16
4  

Dag Langseth

  

RINGNES

  59:02
5  

Per Christensen

  

Cruise OK

  1:15:01
6  

Jan Arne Algrøy

  

KVÆRNER OSLO

  1:17:54
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

  33:53
2  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  39:33
3  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

  41:43
4  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

  41:44
5  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

  52:42
6  

Frode Haugland

  

Trælleborg

  1:03:37
Disk  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

  42:21
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

 

Klasse: Trim 3,5 km

 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 246

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen