Klasse: D-12N-Følge(2,5km N)

 

Klasse: D10-12(2,5km N)

1  

Selma Ahlsand

  

NYDALEN

  28:12
2  

Fanny Fløgstad Sohlberg

  

Heming/Njård OL

  30:52
3  

Anine Ahlsand

  

NYDALEN

  32:08
4  

Celina

  

HEMING/NJÅRD

  38:41
5  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  38:42
6  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

  39:05
7  

Ragne Wiklund

  

NYDALEN

  59:51
 

Klasse: D13-16N(2,5km N)

1  

Katinka B Gange

  

NVE

  31:07
 

Klasse: D13-14 3,5 km

1  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

  25:36
2  

Anne -Tine Markset

  

KOLL

  28:17
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  21:55
2  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

  22:27
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Heidi Tho

  

STABÆK IF

  27:29
2  

Nan Fløgstad

  

HEMING/NJÅRD

  32:05
3  

Anne Berit Rebne

  

ANthon B Nilsen Eiendom

  52:12
Disk  

Linn Rebne

  

HAFSLUND Tokom

  33:26
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  22:11
2  

Gunhild Ottersland

  

UNIVERSITETET

  27:23
Disk  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  24:03
Disk  

Marie Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  32:29
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Toril Nes

  

NYDALEN

  43:19
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Brit Nilsen

  

OPIL

  36:00
2  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

  37:34
3  

Kirsten Sørensen

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  47:16
4  

Guro Grønn

  

NRK

  49:58
5  

Anne Strømmen

  

DNBNOR

  55:24
Disk  

Christine Parnemo

  

OSI

  37:51
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  30:23
2  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  31:21
3  

Signe Astrup Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  31:41
4  

Gry Ahlsand

  

NYDALEN

  33:44
5  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

  39:08
6  

Nina Onstad

  

OSLO KOMMUNE

  54:16
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  27:30
2  

Birgit Korvald

  

KOLL

  33:10
3  

Jorunn Sanderud

  

NYDALEN

  34:14
4  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

  44:36
5  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

  45:02
6  

Elle Melbye

  

HEMING/NJÅRD

  46:22
7  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  49:55
8  

Margareth Mikaelsen

  

Avinor BIL

  57:26
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  24:48
2  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  24:54
3  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  26:53
4  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  26:58
5  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

  29:49
6  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  30:29
7  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  30:54
8  

Ellen Grande

  

VETBIL

  33:11
9  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  33:32
10  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  39:58
Disk  

Tone Brettev.-Jensen

  

SCANDPOWER

  1:00:15
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  28:07
2  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  28:21
3  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  30:03
4  

Lilla Madsen

  

FBI

  35:02
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  38:55
 

Klasse: H-12N-Følge(2,5km N)

Disk  

William Onstad

  

KRAFT FOOD

  45:27
 

Klasse: H10-12(2,5km N)

1  

Jonas Madslien Bakken

  

NYDALEN

  19:23
2  

Anders Aamodt Resell

  

NYDALEN

  19:37
3  

Harald Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  23:19
4  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

  36:33
5  

Torjus Jahren

  

KOLL

  38:51
6  

Even Aksnes Tønseth

  

LYN

  39:56
7  

Elias Wiklund

  

NYDALEN

  40:39
8  

Vebjørn Tandberg

  

NYDALEN

  1:00:18
 

Klasse: H13-16N(2,5km N)

 

Klasse: H13-14 3,5 km

1  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

  25:03
2  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

  26:24
3  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  29:42
4  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  30:59
5  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  39:09
6  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  40:31
7  

Fridtjof Vakdal

  

NYDALEN

  40:41
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

  25:54
2  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

  28:36
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Espen MeSSEL

  

Tyrving, IL

  32:29
2  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  33:41
3  

Arnfinn Løvli

  

KJELSÅS

  39:58
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Esten Koren

  

Nydalens Skiklub

  37:15
2  

Bjørn Hauge

  

OSI

  38:47
3  

Ragnar Moholt

  

NGI

  39:27
4  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

  39:41
5  

Arne Eirik Nielsen

  

PRIVAT

  42:07
6  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

  45:36
7  

Erik Alsaker

  

Asker SK

  49:20
8  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

  50:06
Disk  

Daniel Holm

  

HEMING/NJÅRD

  53:48
Disk  

Emil Østenfor

  

KONGSBERG IL

  0:00
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Espen Lunøe

  

NYDALEN

  38:24
2  

Lars Karelius Noer

  

NRK

  43:17
3  

Anders Søndersrød

  

VOKSEN

  44:08
4  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

  44:20
5  

Jan Arne Algrøy

  

KVÆRNER OSLO

  55:50
6  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

  1:06:02
Disk  

Bo Engdahl

  

BS-akustikk

  34:28
Disk  

Sven Ringstad

  

SIEMENS

  1:05:18
Disk  

Charles Halaas

  

ABB

  37:07
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  33:52
2  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

  36:05
3  

Helge Kolstad

  

TANDBERG DATA

  36:49
4  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

  37:16
5  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  38:59
6  

Rolv Anders Systad

  

SYSTAD

  39:08
7  

Jon Iver Bakken

  

NYDALEN

  39:18
8  

Lars Kryger

  

NORDEA

  40:20
9  

Harald Iwe

  

NGI

  41:07
10  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  41:11
11  

Guttorm Egge

  

OSI

  41:42
12  

Jon Fixdal

  

Teknologirådet

  41:53
13  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

  42:59
14  

Arne M. Torgersen

  

NVE

  43:01
15  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

  43:03
16  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  44:28
17  

Lars Grande

  

FBI

  45:11
18  

Carl Petter Tønseth

  

GE Healthcare

  45:29
19  

Torgrim Engell

  

GE Healthcare

  45:59
20  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

  47:03
21  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

  47:24
22  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  48:36
23  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

  52:22
24  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

  52:59
25  

Knut Erik Østengen

  

ATN

  54:07
Disk  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  41:25
Disk  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  43:15
Disk  

Anders Løland

  

FBI

  1:20:31
Disk  

Terje Næss

  

Kustein

  51:51
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Vidar Svendsen

  

Skog og Landskap, UMB

  33:08
2  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  35:09
3  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  36:06
4  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

  37:36
5  

Per Kaarby

  

BELLIT

  38:13
6  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  39:19
7  

Richard Blom

  

FBI

  40:04
8  

Finn Gange

  

NVE

  42:01
9  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

  42:49
10  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  43:37
11  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  46:59
12  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

  52:58
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

  33:59
2  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

  34:15
3  

Tore Ruud

  

ØSTMARKA OK

  35:48
4  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  38:56
5  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

  39:39
6  

Tore Ringerike

  

DNB

  44:07
7  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

  49:12
8  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

  50:50
9  

Jon Foss

  

OSI

  51:22
10  

Helge Bjaaland

  

HEMING/NJÅRD

  54:34
11  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  56:57
12  

Helge Stenseth

  

Thales

  58:12
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  32:56
2  

Olav HYgen

  

BELIsa

  33:50
3  

Egil Huseth

  

BLOM

  33:53
4  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

  35:00
5  

Reidar Kierulf

  

RKP

  35:58
6  

Henry Johansen

  

SIEMENS

  36:19
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

John Thomas Petersen

  

NORDEA

  30:54
2  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

  32:18
3  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

  34:21
4  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  36:00
5  

Geir Hasse Hofsæth

  

DNB

  36:36
6  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

  37:29
7  

Erling Ruge

  

HEMING/NJÅRD

  39:18
8  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  39:32
9  

Leif Bråten

  

CSC

  40:11
10  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  40:23
11  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

  40:47
12  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  41:24
13  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  42:39
14  

Tom Ibsen

  

UBIL

  42:40
15  

Bjørn Grenager

  

ATN

  42:51
16  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  45:06
17  

Øystein Fuskeland

  

NRK

  47:30
18  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  49:28
19  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  51:41
20  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

  53:00
21  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  53:11
22  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  53:58
23  

Karl A Langerød

  

LOVISENBERG

  59:10
Disk  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  45:54
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  20:50
2  

Arne Jordal

  

SAS

  22:12
3  

Sturle Hånes

  

Geoform

  24:10
4  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  24:52
5  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  25:16
6  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  27:51
7  

Jappe Blomhoff

  

RIKSHOSPITALET

  28:34
8  

Terje Christiansen

  

Alcatel bil

  32:38
9  

Erich Sturm

  

Acatel bil

  32:53
10  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  35:41
11  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  40:37
Disk  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

  19:59
Disk  

Tor Henriksen

  

HIO

  31:57
Disk  

Dag Kjernsmo

  

OSI

  40:14
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  22:29
2  

Magne Grande

  

FBI

  24:32
3  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  26:03
4  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  26:23
5  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

  26:51
6  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

  27:58
7  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  28:43
8  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

  29:25
9  

Odd Anda

  

NILU

  30:13
10  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  31:18
11  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  34:46
12  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  35:41
13  

Aage Mella

  

SKATTEDIREKTORATET

  37:22
14  

Per Gjermo

  

Asker SK

  41:59
Disk  

Helge Kvaase

  

HIAK

  23:12
Disk  

Svein Forthun

  

HIO

  27:05
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

  27:02
2  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  30:56
3  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  34:00
4  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  34:05
5  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  39:44
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  30:02
2  

Stian Erichsen

  

Nordstrand

  44:51
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  

Sigve Nakken

  

RIKSHOSPITALET

  44:35
Disk  

Julie Bøbel

  

NYDALEN

  51:54
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Einar Markhus

  

NORCONSULT

  36:25
2  

Sveinung Hartvedt

  

HEMING/NJÅRD

  43:45
Disk  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

  0:00
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Ingvild Fiskevold Svendsen

  

PARTNER3000

  27:44
1  

Anne Lise Kvaase

  

KELKOO

  27:44
3  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  29:34
4  

Mari Wang

  

METEOROLogisk BIL

  33:10
5  

Åse MARIT BØ

  

NYDALEN

  33:12
5  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

  33:12
7  

Espen Solhjem

  

Heming Njård

  43:41
8  

Frode Haugland

  

Trælleborg

  1:01:24
Disk  

Aleidis Løken

  

HEMING/NJÅRD

  0:00
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 231

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen