Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Hedvig Vollset

  

HEMING/NJÅRD

  29:51
Disk  

Solveig Hegstad Kryger

  

LYN

  47:04
 

Klasse: D10-12(2.5km N)

1  

Bertina Lundin

  

NYDALEN

  1:31:31
 

Klasse: D13-16N(2.5km N)

1  

Katinka B Gange

  

NVE

  48:11
 

Klasse: D13-14(3.2 km B)

1  

Mari Bergendahl

  

NYDALEN

  43:14
2  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

  1:31:29
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

  1:06:35
2  

Lea Tonjer

  

HEMING/NJÅRD

  1:08:28
Disk  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  49:46
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Ingrid Wang

  

Lillomarka OL

  56:18
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Marit Inngjerdingen

  

OSI

  37:45
2  

Audrun Utskarpen

  

OSI

  39:17
3  

Anne Madslien

  

NYDALEN

  40:20
4  

Ellen Paulsen

  

NYDALEN

  53:59
5  

Hege Rebård

  

SENTRUM

  55:45
6  

Tonje Rødberg

  

NITTEDAL

  1:13:04
7  

Berit Grønhovd Lund

  

Modum O-lag

  1:13:30
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

  58:43
2  

Aadel Heilemann

  

OSI

  1:06:48
3  

Toril Nes

  

NYDALEN

  1:08:24
4  

Siri Selvig

  

NYDALEN

  1:12:17
Disk  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  39:32
Disk  

Marte Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  45:15
Disk  

Kristin Goa

  

OSI

  1:09:24
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Katrine Finstad

  

TELENOR

  58:50
2  

Charlotte Semin-sanchis

  

FUGRO

  1:14:43
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  47:39
2  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  55:17
3  

Janet B. Jakobsen

  

NYDALEN

  1:02:57
4  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

  1:04:34
4  

Hanne Høien

  

AKER SYKEHUS

  1:04:34
Disk  

Anne Danielsen

  

LYN

  59:10
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Mette Hallén

  

Nydalens Skiklub

  52:41
2  

Aud Gran

  

TYRVING

  1:00:20
3  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  1:01:09
4  

Birgit Korvald

  

KOLL

  1:04:13
5  

Bodil Klakegg

  

NORGES BANK

  1:14:52
6  

Mari Birkeland

  

PRIVAT

  1:15:01
7  

Hanne Tofdal

  

HEMING/NJÅRD

  1:21:31
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  40:54
2  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  45:35
3  

Sidsel Sandelien

  

STATENS VEGVESEN

  56:00
4  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

  1:19:53
5  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:32:45
Disk  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  51:30
Disk  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  54:53
Disk  

Elisabeth Ibsen

  

UNIVERSITETET

  57:38
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  47:29
2  

Unni Drage

  

HAUGRUD

  47:36
3  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  53:03
4  

Jorunn Solheim

  

TELENOR

  1:03:25
Disk  

Lilla Madsen

  

FBI

  1:21:50
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  1:00:57
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Anders Grøttås

  

HEMING/NJÅRD

  37:14
2  

Joachim Barlinn

  

HEMING/NJÅRD

  38:18
3  

Håkon Sturød

  

NYDALEN

  45:05
4  

Lars Bergendahl

  

LYN

  1:01:16
 

Klasse: H10-12(2.5km N)

1  

Simen Eid Nielsen

  

Nydalens Skiklub

  46:16
2  

Henrik Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  1:00:32
3  

Torstein Wang

  

Lillomarka OL

  1:10:26
 

Klasse: H13-16N(2.5km N)

1  

Fritjof Vaksdal

  

NYDALEN

  41:43
2  

Simen Hegstad Kryger

  

LYN

  1:02:51
 

Klasse: H13-14(3.2KM B)

1  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  30:00
1  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

  30:00
3  

Martin Hallén

  

Nydalens Skiklub

  35:29
4  

Anders Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  39:48
5  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

  42:26
6  

Nikolai Skaare

  

KOLL

  45:29
Disk  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

  59:39
Disk  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  1:54:20
Disk  

Nils Fredrik Harns

  

HEMING/NJÅRD

  1:54:21
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

  53:58
2  

Petter Vilberg

  

Lillomarka OL

  1:09:36
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  41:32
2  

Lars Kryger

  

NORDEA

  43:05
3  

Per Johanson

  

PRIVAT

  52:45
4  

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

  57:02
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  1:02:46
2  

Stian Hallén

  

Nydalens Skiklub

  1:02:58
3  

Bjørgulf Svenningsen

  

ABB

  1:12:17
4  

Geir Moholdt

  

NYDALEN

  1:16:34
5  

Halvor Eid Nielsen

  

NYDALEN

  1:17:11
6  

Lars Onstad

  

OSI

  1:18:48
7  

Mats Ringerike

  

OPPSAL IF

  1:30:00
Disk  

Didrik Vaksdal

  

NYDALEN

  1:07:42
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Ola Lindqvist

  

HYDRO OSLO

  1:03:19
2  

Lars Karelius Noer

  

NRK

  1:09:39
3  

Ola Lesteberg

  

OSI

  1:22:42
4  

Anbjørn Grindheim

  

OPERA SOFTWARE

  1:30:35
5  

Torbjørn Olderheim

  

SA

  1:30:53
6  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

  2:09:45
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  59:26
2  

Steinar Låg

  

Østmarka OK

  59:42
3  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

  1:02:02
4  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  1:05:20
5  

Lars Grande

  

FBI

  1:06:45
6  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  1:07:01
7  

Guttorm Egge

  

OSI

  1:07:27
8  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

  1:07:51
9  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  1:08:29
10  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

  1:13:48
11  

Viggo Madsen

  

AMERSHAM

  1:17:46
12  

Knut Erik Østengen

  

ATN

  1:25:43
13  

Tore Mundal

  

NETCOM

  1:29:39
14  

Eivind Selvig

  

NYDALEN

  1:29:50
15  

Ketil Risvoll

  

TELENOR

  1:30:54
16  

Martin Veastad

  

ATN

  1:35:08
17  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:38:49
Disk  

Øyvind Grandum

  

FFI

  1:38:59
Disk  

Roar Sigurdsen

  

RINGNES

  1:38:47
Disk  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  51:34
Disk  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  59:38
Disk  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

  57:02
Disk  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

  50:36
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  47:15
2  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

  50:04
3  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  51:14
4  

Tormod Øvergaard

  

INTERO

  52:41
5  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  54:21
6  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

  56:28
7  

Andreas Erichsen

  

SIEMENS

  1:00:53
8  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  1:05:37
9  

Finn Gange

  

NVE

  1:10:21
10  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  1:12:30
11  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

  1:24:12
Disk  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  55:21
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Jon Kaarby

  

SNAP DRIVE

  41:19
2  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  50:24
3  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

  53:30
4  

Bård Natvig

  

KLP FORSIKRING

  56:37
5  

Bjørn Blomsnes

  

SCANDPOWER

  1:03:52
6  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  1:05:54
7  

Tore Ringerike

  

DNB

  1:12:46
8  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  1:30:04
9  

Helge Stenseth

  

ATN

  1:31:41
Disk  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

  45:34
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

  45:39
2  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  45:48
3  

Tor Lea

  

RIKSHOSPITALET

  45:49
4  

Karl O Orud

  

MORECOM

  48:29
5  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  49:17
6  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  49:25
7  

Henry Johansen

  

SIEMENS

  50:24
8  

Erik Kinsten

  

SCHENKER

  52:46
9  

Reidar Kierulf

  

RKP

  53:37
10  

Per Nermo

  

COWI BIL

  54:08
11  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  54:10
12  

Terje Stensholm

  

TV2

  57:22
13  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

  57:25
14  

Øyvin Brøymer

  

INTERTR SHIPPING

  1:01:11
15  

Knut Karlsen

  

PROmentor

  1:05:32
16  

Erik Lindquist

  

OSLO LÆRERNE

  1:14:36
17  

Tom Larsen

  

DNR

  1:16:49
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

  48:15
2  

Arild Blyverket

  

F HOLM

  50:30
3  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  50:39
4  

Jon Færden

  

KREDINOR

  51:28
5  

Bjørn Sandelien

  

VEGDIREKTORATET

  53:30
6  

Annar Brustad

  

FOBIL

  54:23
7  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  57:17
8  

Sigfred Fagervik

  

ATN

  1:00:17
9  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

  1:01:14
10  

Roar Gudding

  

VETBIL

  1:02:40
11  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  1:02:47
12  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

  1:05:04
13  

Svein Vikhamar

  

LINJEGODS

  1:05:09
14  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:08:30
15  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  1:11:11
16  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:11:28
17  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  1:15:10
18  

Per Erik Sørensen

  

KJELSÅS

  1:23:41
19  

Øystein Fuskeland

  

NRK

  1:26:29
20  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  1:32:01
21  

Kjell M Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  1:39:14
22  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

  2:23:21
Disk  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

  52:41
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Arne Jordal

  

SAS

  37:08
2  

Øystein Madsen

  

HAUGERUD

  37:44
3  

Sturle Hånes

  

Geoform

  38:42
4  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  40:26
5  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

  41:19
6  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  44:16
7  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  45:12
8  

Vegard Olderheim

  

ELKEM

  45:18
9  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  46:47
10  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

  48:22
11  

Kjell Saastad

  

GJENSIDIGENOR

  51:20
12  

Tor Henriksen

  

HIO

  54:46
13  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  58:41
14  

Magne Fjeld

  

ELKEM

  1:02:30
15  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  1:04:22
16  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

  1:05:51
17  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:09:05
18  

Terje Christiansen

  

ATN

  1:13:09
Disk  

Erling Ruge

  

HEMING/NJÅRD

  58:21
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  41:15
2  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  42:43
3  

Tor Drage

  

HAUGERUD

  44:34
4  

Ole Sannes

  

PRIVAT

  44:59
5  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  45:48
6  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

  47:17
7  

Arnfinn Sjønnesen

  

NITTEDAL

  50:51
8  

Svein Forthun

  

HIO

  52:00
9  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

  54:08
10  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

  56:02
11  

Thomas Røgeberg

  

KOLL

  57:08
12  

Magne Grande

  

FBI

  58:56
13  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  1:01:05
14  

Hans Sætrevik

  

TELENOR

  1:09:23
Disk  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

  41:10
Disk  

Helge Kvaase

  

HIAK

  47:06
Disk  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  53:02
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

  48:23
2  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  50:42
3  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  1:05:11
4  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:18:16
Disk  

Arne Kjell Svendsen

  

LILLOMARKA

  1:13:08
Disk  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  50:04
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  58:20
2  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

  1:20:50
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  

Sven Tonjer

  

Heming/Njård, O-laget

  1:02:27
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Are Sturød

  

STATENS VEGVESEN

  49:27
2  

Håvard Frøiland

  

PRIVAT

  1:12:49
3  

Øystein Møgedal

  

AKER KVÆRNER

  1:12:53
Disk  

Gabriel olivier

  

UNIVERSITETET

  1:08:30
Disk  

Arnaud Sanchis

  

UNIVERSITETET OSLO

  1:11:34
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Henning Rødberg

  

NITTEDAL

  40:58
2  

Atgeir Takle

  

GLT

  48:19
3  

Lasse Nederhoed

  

NRK

  48:27
4  

Stephane Nicolas

  

FFI

  1:22:54
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

  51:45
2  

Berit Tafjord Heier

  

VETBIL

  57:06
3  

Jorun Jarp

  

VETBIL

  59:28
4  

Håkon Prestmo

  

PRIVAT

  1:24:02
5  

Birgit Frost

  

NRK

  1:24:11
Disk  

Hege Andersen

  

UNIVERSITETET

  1:00:46
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  

Morten Kongsberg

  

HØeghsport

  54:24
2  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

  1:27:15
Disk  

Ann-Karin Lesteberg

  

AMERSHAM

  44:29
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: RADIO-ORIENTERING

1  

Steinar Moen

  

LAARDF

  58:17
2  

Karin Garpestad

  

LA8UW

  58:48
3  

Arne Christensen

  

LARDF

  1:11:55
4  

Jon Sletvold

  

ATN

  1:14:42
5  

Svein Olsen

  

ARdf

  1:18:20
6  

Knut Heimdal

  

LAARDF

  1:22:01
7  

Ole Garpestad

  

LA2RR

  1:28:51

Antall deltagere: 246

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen