Klasse: D-12N-Følge(2km N)

 

Klasse: D10-12(2km N)

1  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

  37:29
2  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  39:01
 

Klasse: D13-16N(2km N)

 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

  37:31
2  

Mari Bergendahl

  

KOLL

  52:18
3  

Nanna Fløgstad Sohlberg

  

HEMING/NJÅRD

  1:06:14
4  

Kristine Opsahl

  

TYRVING

  1:15:42
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

  29:46
2  

Siri Selvig

  

NYDALEN

  31:42
3  

Toril Nes

  

NYDALEN

  33:50
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Charlotte Clasen

  

NJÅRD

  1:00:36
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

  36:40
2  

Astrid Saudland

  

AMil

  40:06
3  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

  40:23
4  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  42:41
5  

Tonje Rødberg

  

NITTEDAL

  47:18
6  

Line Susanne Skavhellen

  

BOtne sk

  52:00
7  

Elisabeth Berger

  

KANAL 24

  1:17:24
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Berit Sofie Wiklund

  

NYDALEN

  50:30
2  

Marte Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  56:12
3  

Elin Bergseng

  

OSI

  1:11:53
Disk  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  50:48
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

Disk  

Anneli Nesteng

  

KVÆRNER OSLO

  1:23:20
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

  56:46
1  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  56:46
3  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  1:17:18
4  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

  2:01:40
Disk  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  49:05
Disk  

Anne Jahren

  

KOLL

  1:00:57
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  1:07:55
2  

Birgit Korvald

  

KOLL

  1:14:07
3  

Kari Holst

  

CSC

  1:33:58
4  

Ingunn Risa

  

PT BIL

  1:45:37
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  42:12
2  

Aud I Spjelkavik

  

FBI

  42:53
3  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  49:54
4  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  51:13
5  

Brita Bergholt

  

OSLO LÆRERNE

  1:30:16
6  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:44:27
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Lilla Madsen

  

FBI

  53:44
 

Klasse: D75-(EKORT)

 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Even Aksnes Tønseth

  

LYN

  48:11
2  

Elias Wiklund

  

NYDALEN

  1:01:21
3  

Elias Ruud

  

LILLOMARKA

  1:02:29
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  21:17
2  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

  23:24
3  

Tord Haflan

  

NYDALEN

  34:06
4  

Eivind Vold

  

HEMING/NJÅRD

  43:29
 

Klasse: H13-16N(2km N)

1  

Håkon Hjelstuen

  

LYN

  20:07
 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  

Sverre Tulter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  33:51
2  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

  37:12
3  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

  56:11
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

  44:17
2  

Philip Hasselstrøm

  

NYDALEN

  1:09:37
Disk  

Didrik Vaksdal

  

NYDALEN

  1:30:38
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  46:13
2  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

  58:08
3  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  1:02:26
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Magne Omestad

  

BLOM

  43:59
2  

Bjørn Hauge

  

OSI

  49:32
3  

Jens Erik Mortensen

  

NYDALEN

  1:09:06
4  

Eskil Hagen

  

DVASK

  1:16:23
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  1:08:48
2  

Petter Halvorsen

  

NRK

  1:17:02
3  

Vebjørn Søndersrød

  

NASJONALBIBL

  1:29:13
4  

Morten Wettergreen

  

ABB

  1:37:25
Disk  

Pål Ingjerd

  

ACCENTURE

  59:25
Disk  

Oddvar Kloster

  

FBI

  59:48
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  50:39
2  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  51:44
3  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

  52:28
4  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

  53:43
5  

Peder Natvig

  

NORGES BANK

  57:02
6  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  58:53
7  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

  59:05
8  

Lars Grande

  

FBI

  1:01:06
9  

Arne M. Torgersen

  

NVE

  1:05:02
10  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

  1:08:34
11  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  1:09:37
12  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

  1:11:37
13  

Nils Ihlen

  

HOLTE PROSJEKT

  1:12:05
14  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  1:12:59
15  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

  1:21:56
16  

Jon Sletvold

  

ATN

  1:22:36
17  

Knut Erik Østengen

  

ATN

  1:23:33
18  

Håvard Christiansen

  

RIKSANTIKVAREN

  1:27:13
19  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

  1:31:37
20  

Geir Hanesand

  

ATN

  2:00:40
Disk  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:15:04
Disk  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

  53:12
Disk  

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

  50:29
Disk  

Arild Gimse

  

HEMING/NJÅRD

  0:00
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Terje Mathisen

  

HYDRO OSLO

  40:22
2  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

  41:27
3  

Egil Iversen

  

GLAAMENE

  44:19
4  

Per Kaarby

  

BELLIT

  44:42
5  

Bjørn Willadsen

  

HEMING/NJÅRD

  48:41
6  

Gunnar Halden

  

TELEPLAN

  48:42
7  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

  49:25
8  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  50:34
9  

Arne Vilberg

  

LILLOMARKA

  53:03
10  

Finn Gange

  

NVE

  56:21
11  

Richard Blom

  

FBI

  57:11
12  

Jan Nytveit

  

KJELSÅS

  1:00:17
13  

Claus Frimann Clasen

  

IF

  1:01:51
14  

Martin Veastad

  

ATN

  1:02:17
15  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  1:09:51
Disk  

Morten Anker Hoffmann

  

PROCAPTURA

  58:22
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Are Eriksen

  

UNIVERSITETET

  52:27
2  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

  52:39
3  

Per Nermo

  

COWI BIL

  1:07:14
4  

Kjetil Berge

  

KOLL

  1:08:35
5  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  1:09:43
6  

Bjørn Rossow

  

ATN

  1:13:30
7  

Knut Krosby

  

NEPTUN

  1:15:15
8  

Reidar Kierulf

  

RKP

  1:15:40
9  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  1:41:57
Disk  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  54:40
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  47:36
2  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

  54:20
3  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  55:00
4  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  1:13:06
Disk  

Rolf Holmøy

  

NORCONSULT

  0:00
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  47:18
2  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  1:02:40
3  

Sturle Hånes

  

METEOROLOGEN

  1:06:44
4  

Bjørn Elvevold

  

OSLO LÆRERNE

  1:08:08
5  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

  1:10:44
6  

Bjørn Grenager

  

ATN

  1:12:31
7  

Kjell Stenstadvold

  

HYDRO OSLO

  1:13:17
8  

Bjørn Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:13:44
9  

Steinar Ruud

  

KONnerud

  1:18:42
10  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  1:25:56
11  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:26:02
12  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  1:26:37
13  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:30:57
14  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  1:32:42
15  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

  1:41:30
Disk  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  53:30
Disk  

Sten Harris

  

RIKSHOSPITALET

  1:11:08
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Arne Jordal

  

SAS

  36:00
2  

Bjørn Berre

  

NLH

  36:45
3  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  38:01
4  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  39:31
5  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

  40:31
6  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  41:00
7  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

  43:20
8  

Svein Kvalheim

  

BT

  43:33
9  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  45:31
10  

Erich Sturm

  

ATN

  54:10
11  

Tor Henriksen

  

HIO

  1:07:45
Disk  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  47:36
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  32:42
2  

Helge Kvaase

  

HIAK

  39:47
3  

Magne Grande

  

FBI

  41:58
4  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  42:12
5  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  42:40
6  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  45:24
7  

Svein Forthun

  

HIO

  46:59
8  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  1:01:19
9  

Svein Kildal

  

TELENOR

  1:04:48
Disk  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  34:59
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

  49:48
2  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  50:28
3  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:13:57
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  47:43
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

Disk  

Sveinung Hartvedt

  

DNB

  1:10:19
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

  1:16:46
2  

Morten Sørlie

  

AIMIT

  1:31:36
3  

Øystein Rian

  

TELENOR

  2:00:27
Disk  

Jon R Solsrud

  

OPTIMO

  1:04:00
Disk  

Karsten Borge

  

AIMIT AS

  1:39:13
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Eivind Gjemdal

  

SPAREBANK1

  53:27
2  

Paul Hinsch

  

PRIVAT

  1:04:51
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

  38:18
2  

Stephane Nicolas

  

FFI

  55:43
3  

Berit Grønhovd Lund

  

Modum O-lag

  1:02:28
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  

Anne Bakken Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

  22:44
2  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  27:05
3  

Katinka B Gange

  

NVE

  28:42
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 178

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen