Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Kaisu Jyrakoski

  

PRIVAT

  36:35
 

Klasse: D10-12(2km N)

1  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

  27:09
2  

Mari Clausen Bekkelien

  

NYDALEN

  30:09
 

Klasse: D13-16N(2km N)

1  

Mari Bergendahl

  

KOLL

  21:17
 

Klasse: D13-14(EKORT)

1  

Anne-Tine Markset

  

KOLL

  34:46
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

  24:10
2  

Siri Selvig

  

NYDALEN

  29:12
Disk  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  38:26
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Ingrid Wang

  

Lillomarka OL

  36:12
1  

Hege Wang

  

Lillomarka OL

  36:12
3  

Ingjerd Sollie

  

TIeto Enator

  37:10
4  

Hilde Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  38:33
5  

Marte Christensen

  

Fet O-Lag

  59:59
6  

Christelle Denonville

  

FBI

  1:03:10
Disk  

Sissel Mugaas

  

PRIVAT

  45:11
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Jorunn Skråning

  

Austre moland

  32:53
2  

Astrid Saudland

  

PRIVAT

  33:45
3  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

  34:05
4  

Ingrid Lund

  

INdre Østfold

  41:41
5  

Line Susanne Skavhellen

  

BOtne sk

  45:17
6  

Gunhild Ottersland

  

UNIVERSITETET

  45:44
7  

Vigdis Thingelstad

  

ASKER

  49:12
8  

Fredrikke Clark

  

STABÆK IF

  52:29
9  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

  53:42
10  

Brita H. Clark

  

Stabæk IF

  56:49
11  

Hege S Andersen

  

NYDALEN

  1:19:56
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Siri Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  44:22
2  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  56:04
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Siri Løvlund

  

NORDREISA

  1:00:44
2  

Kristin Aabel Guriby

  

OSLO LÆRERNE

  1:05:29
3  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

  1:17:15
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Signe Astrup Arnesen

  

OPIL

  40:54
2  

Kristin Dale Selvig

  

NYDALEN

  49:21
3  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  54:03
4  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  55:00
5  

Maria Torgersen

  

SPAREBANK1

  1:00:41
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Aud Gran

  

TYRVING

  48:52
2  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  49:45
3  

Birgit Korvald

  

KOLL

  52:00
4  

Randi Nilstad

  

Tyrving, IL

  1:02:19
5  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

  1:05:54
6  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:16:22
7  

Kari Holst

  

CSC

  1:23:20
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  36:13
2  

Kristin Vigander

  

Fossum IF

  36:23
3  

Nora Ursin

  

FOSSUM

  40:19
4  

Astri Rogstad

  

AMERSHAM

  40:40
5  

Anne -Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  43:32
6  

Unni Sandbekk

  

NORDEA

  48:36
7  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  49:41
8  

Eva Nilsen

  

SKIFORENINGEN

  57:13
9  

Ellen Grande

  

NLH

  1:00:03
10  

Siri Aabel

  

Bækkelagets Spkl.

  1:08:37
11  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  1:13:55
12  

Hjørdis Egner

  

OSLO ARKITEKTENE

  1:19:41
13  

Brita Bergholt

  

OSLO LÆRERNE

  1:55:59
Disk  

Inger Elisabeth Kvaase

  

SOSIAL&HELSEDEP

  1:15:31
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Lilla Madsen

  

FBI

  41:33
2  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  46:51
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  56:43
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Even Aksnes Tønseth

  

LYN

  33:18
 

Klasse: H10-12(2km N)

1  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  18:08
2  

Andreas Døssland

  

NYDALEN

  20:55
3  

Torstein Wang

  

Lillomarka OL

  21:01
4  

Nikolai Skaare

  

KOLL

  25:11
5  

Kristian Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  27:11
6  

Simen Eid Nielsen

  

Nydalens Skiklub

  43:34
7  

Anders Freming

  

Heming/Njård OL

  54:40
 

Klasse: H13-16N(2km N)

 

Klasse: H13-14(EKORT)

1  

Anders Bjergaard

  

NYDALEN

  25:54
2  

Vegard Lilloe Svendsen

  

LILLOMARKA

  38:31
3  

Martin Clausen-Bekkelien

  

NYDALEN

  1:02:17
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Rasmus Korvald Skaare

  

Nydalens Skiklub

  37:36
 

Klasse: H17N(2.5km C)

1  

Thor Vollset

  

TORDIVEL

  53:37
 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Richard Noble

  

SKIFER&NATURSTEIN

  45:41
2  

Hans Henrik Fremming

  

HEMING/NJÅRD

  49:28
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Magne Omestad

  

BLOM

  46:46
2  

Anders Hauge

  

NYDALEN

  49:20
3  

Geir Moholdt

  

Ås-NLH Orientering

  50:50
4  

Inge Lindseth

  

NYDALEN

  51:44
5  

Steinar Øvreås

  

KONGSBERG

  56:41
6  

Finn Joachim Ruge

  

HEMING/NJÅRD

  59:40
7  

Kjetil Dahl

  

SKIEN OK

  1:00:32
8  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  1:03:07
9  

Håkon Wold

  

NYDALEN

  1:07:42
10  

Jens Erik Mortensen

  

NYDALEN

  1:19:00
11  

Håkon Gudding

  

Kungliga O-Teknologarna

  1:26:07
12  

Anders Kløvstad

  

NYDALEN

  1:27:27
Disk  

Geir Ødegård

  

NTNUI

  1:03:09
Disk  

Håkon Hultgreen

  

NYDALEN

  38:36
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Roland Hurlimann

  

Quality Broker

  51:50
2  

Ole Petter Kjerkreit

  

Enskilda

  54:04
3  

Truls Kvaase

  

COnsorte

  56:14
4  

Lars Karelius Noer

  

NRK

  58:01
5  

Per-Ivar Nikolaisen

  

AFTENPOSTEN

  1:05:10
6  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  1:10:15
7  

Einar Opsahl

  

Opsahl Trading AS

  1:14:14
8  

Peder Natvig

  

NORGES BANK

  1:18:21
9  

Geir Johansen

  

ATN

  1:19:39
10  

Espen Egner

  

SCANDPOWER

  2:03:45
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Vidar Svendsen

  

NLH-BIL NIJOS

  55:16
2  

Håkon Danevad

  

NORKART

  55:18
3  

Christian Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  56:44
4  

Vidar Benjaminsen

  

Lillomarka OL

  56:49
5  

Helge Gisholt

  

SENTRUM OK

  57:28
6  

Geir Stormorken

  

PRIVAT

  58:30
7  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  58:43
8  

Svein Nygård

  

NORGES BANK

  59:15
9  

Ivar Refsland

  

PRIVAT

  1:00:35
10  

Bjørn H Grandal

  

FINANSAVISEN

  1:02:33
11  

Asbjørn Aarvik

  

NORSK HYDRO

  1:05:38
12  

Øistein Bøe

  

HYDRO BERGEN

  1:05:54
13  

Nils Ihlen

  

HOLTE PROSJEKT

  1:06:14
14  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:08:17
15  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

  1:08:34
16  

Jan Roar Stange

  

SANDEFJORD OK

  1:08:45
17  

Arne M. Torgersen

  

NVE

  1:11:15
18  

Per Morten Lefdal

  

PRIVAT

  1:11:38
19  

Lars Grande

  

FBI

  1:12:49
20  

Håvard Christiansen

  

RIKSANTIKVAREN

  1:13:18
21  

Paal W Hanssen

  

NORAUDIT

  1:14:45
22  

Eivind Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  1:20:16
23  

Knut Erik Østengen

  

ATN

  1:20:40
24  

Oddmund Solheim

  

NVE

  1:33:09
Disk  

Christian Vogelsang

  

NIVA

  44:52
Disk  

Espen Wigaard

  

Oppsal IF

  1:24:21
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  39:03
2  

Einar Jensen

  

STATENS KARTVERK

  39:37
3  

John Hansen

  

AB PIL

  41:41
4  

Bjørn Willadsen

  

HEMING/NJÅRD

  51:08
5  

Knut Onsager

  

GEOFORM

  52:21
6  

Richard Blom

  

FBI

  53:32
7  

Arne Vilberg

  

LILLOMARKA

  54:11
8  

Leif Thingsrud

  

Riksarkivbygningens BIL

  55:45
9  

Finn Gange

  

NVE

  1:02:42
10  

John Ravlo

  

ENVIRO ENERGI

  1:21:21
Disk  

Kjell Markset

  

KOLL

  38:57
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Alf Pettersen

  

Tyrving, IL

  45:42
2  

Dag Kolberg

  

FOBIL

  48:42
3  

Knut Krosby

  

NEPTUN

  50:12
4  

Helge Bjaaland

  

ELLE BIL

  50:14
5  

Pål Benjaminsen

  

FORSVARSBYGG

  51:56
6  

Jon Fredriksen

  

FOBIL

  52:55
7  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

  54:01
8  

Geir Arnesen

  

BÆRUM KOMMUNE

  54:27
9  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  56:21
10  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  57:24
11  

Mathias Martinsen

  

Heming/Njård OL

  1:10:41
12  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  1:13:15
13  

Helge Stenseth

  

ATN

  1:15:11
14  

Arne Edvinsen

  

DNB

  1:15:39
15  

Torbjørn Breistrand

  

NYDALEN

  1:21:06
16  

Reidar Vifstad

  

TYRVING

  1:22:47
17  

Kjell Liset

  

ATN

  1:41:55
Disk  

Cato Molthe

  

HIS

  57:55
Disk  

Terje Stensholm

  

TV2

  54:48
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  41:19
2  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  48:21
3  

Lars-Evan Pettersson

  

NVE

  48:43
4  

Rolf Barlindhaug

  

FBI

  52:53
5  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  1:01:19
6  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

  1:03:24
Disk  

Nils Olav Sjøberg

  

HIO

  45:44
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Kjell Røkke

  

REINERTSEN

  45:01
2  

Sven Erik Rognes

  

UNIVERSITETET

  46:31
3  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  48:33
4  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  49:15
5  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  51:31
6  

Sigfred Fagervik

  

ATN

  52:34
7  

Sverre Farstadvoll

  

PETEC

  57:38
8  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  58:06
9  

Oddvar Hagen

  

ATN

  58:19
10  

Øystein Madsen

  

AMERSHAM

  1:00:41
11  

Bjørn Grenager

  

ATN

  1:05:06
12  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:05:28
13  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  1:06:32
14  

Tom Ibsen

  

UBIL

  1:09:47
15  

Sigurd Haugerud

  

METEOROLOGEN

  1:12:05
16  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

  1:12:27
17  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  1:14:38
18  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:14:58
19  

Tor Sandby

  

SKATTEDIR

  1:39:25
Disk  

Arne H Reistad

  

ATN

  1:06:28
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Arne Jordal

  

SAS

  27:22
2  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  34:01
3  

Rolf Edvardsen

  

PRIVAT

  35:32
4  

Harald Birkeland

  

RIKSHOSPITALET

  36:30
5  

Thor Benjaminsen

  

FOSSUM

  36:49
6  

Bjørn Berre

  

NLH

  37:40
7  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  39:16
8  

Erich Sturm

  

ATN

  39:50
9  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  40:29
10  

Bjørn Eckstrøm

  

NVE

  43:03
11  

Per Eric Ståhlbrand

  

RIKSHOSPITALET

  43:26
12  

Terje Christiansen

  

ATN

  47:25
13  

Olaf Opland

  

OLAV THON BIL

  48:53
14  

Egil Svensson

  

JIL GRORUD

  51:40
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Helge Kvaase

  

HIAK

  29:49
2  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  30:16
3  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  31:11
4  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  32:17
5  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  34:05
6  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  35:50
7  

Ole Sannes

  

PRIVAT

  38:37
8  

Svein Kildal

  

TELENOR

  42:23
9  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  43:51
10  

Arne Chr Scheie

  

PRIVAT

  46:13
11  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  52:19
Disk  

Svein Forthun

  

HIO

  55:55
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  38:11
2  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

  46:31
3  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  53:24
4  

Arne Kjell Svendsen

  

NORWELD

  55:34
Disk  

Knut Kolsrud

  

STOREBRAND

  35:01
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  37:19
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

1  

Brynjar Hesnes

  

SANDEFJORD OK

  56:45
2  

Sveinung Hartvedt

  

DNB

  1:19:29
 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Even Angell-Petersen

  

NYDALEN

  39:24
2  

Lars Halvorsen

  

CAtella

  46:23
3  

Magnus Langvik

  

AHUS

  50:42
4  

Jon-Kristian Eikseth

  

STATKRAFT

  52:57
5  

Petter Taugbøl

  

PRIVAT

  56:59
Disk  

Petter Halvorsen

  

NRK

  53:53
Disk  

Are Sturød

  

STATENS VEGVESEN

  46:00
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSENS CONS

  32:32
2  

Harald Iwe

  

NGI

  39:58
3  

Morten jensen

  

VIsma

  45:25
4  

Dag Langseth

  

RINGNES

  45:45
5  

Atgeir Takle

  

GLT

  52:40
6  

Håvard Alstad

  

TELENOR

  56:25
7  

Heidi Gjerde

  

STATKRAFT

  1:12:35
Disk  

Stephane Nicolas

  

FFI

  1:15:21
Disk  

Henning Olsen

  

STATKRAFT

  1:22:33
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Arne Sandvold

  

NYDALEN

  25:47
2  

Ingvild Fiskevold

  

PARTNER3000

  33:21
3  

Gro Sissel Vilberg

  

Lillomarka OL

  42:03
4  

Siri Spjelkavik

  

TYRVING

  50:38
5  

Ragnhild Haugerud

  

AGA AS

  56:44
6  

Thomas Stenberg

  

ABB

  1:17:59
Disk  

Dag Wang

  

Lillomarka OL

  45:12
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

1  

Katinka B Gange

  

NVE

  35:24
2  

Anne Bakken Hinsch

  

HEMING/NJÅRD

  45:05
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)


Antall deltagere: 241

Lisensen tilhører Nordmarkskarusellen