Klasse: D10-12N
1   104247

   Katinka B Gange

NVE

  21:54    1030
2   91133

   Magne Kielland

HEMING/NJÅRD

  30:58    813
3   103691

   Marianne Madsen

Heming\Njård

  31:31    791
4   91136

   Astrid Høst Sølna

HEMING/NJÅRD

  31:34    780
5   97996

   Tora Vollset

HEMING/NJÅRD

  36:42    663

Klasse: D10-12
1   66669

   Anne-Tine Markset

KOLL

  18:48    1030

Klasse: D13-16N

Klasse: D17N
1   81421

   Marit Johanson

Privat

  28:33    1030
2   92257

   Vibeke Bertelsen

Rikshospitalet

  37:18    867
3   81319

   Line Seim

Fet OL

  46:05    703

Klasse: D13-14 (EKort)
1   89095

   Christine Turter Sandvold

Nydalens Skiklub

  38:50    1030

Klasse: D15-16 (EKort)
1   60543

   Fanny W-S Horn

HEMING/NJÅRD

  24:33    1030
2   60633

   Siri Ulvestad

Heming/Njård OL

  24:51    1014
3   93940

   Siri Selvig

NYDALEN

  38:49    720

Klasse: D17K (EKort)
1   23457

   Audrun Utskarpen

OSI

  33:26    1030
2   23179

   Trude Thorstensen

Heming-Njård

  33:39    1017

Klasse: D1-4 (Kort)
1   17164

   Birgit Frost

NRK

  1:16:06    1030
2   79997

   Ellen Pihl

HYDRO OSLO

  1:18:26    1005
Disk  104804

   Sonja Bjaaland

ELLE BIL

  0:00    100

Klasse: D35-44 / D5-6 (Kort)
1   95862

   Kristin Dale Selvig

NYDALEN

  43:28    1030
2   87011

   Signe Astrup Arnesen

OPIL

  45:31    997
3   91008

   Anne Trine Hoel

HAV BIL

  47:20    966
4   96628

   Anne Marit Bjergaard

NYDALEN

  54:34    873
5   81422

   Lisbeth Rasch

Bærum sykehus

  1:06:14    739
6   104854

   Mari Birkeland

PRIVAT

  1:20:55    570

Klasse: D45-54 / D7-8 (Kort)
1   106123

   Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

  52:04    1030
2   79232

   Birgit Korvald Skaare

Koll, IL

  55:41    986
3   80000

   Elle Melbye

ELLE BIL

  1:06:39    870
4   83233

   Anne-Britt Svinnset

SSB

  1:15:50    772
5   68256

   Ellen Grande

NLH

  1:31:23    623
Disk  89466

   Ellen Turter

NYDALEN

  56:08    100
Disk  86597

   Nina Kolberg

BÆRUM KOMMUNE

  1:29:46    100

Klasse: D55-64 / D9-10 (EKort)
1   87562

   Kjersti Tho

STABÆK IF

  38:00    1030
2   89391

   Nora Ursin

FOSSUM

  38:02    1020
3   78969

   Unni Drage

KVÆRNER OSLO

  41:19    967
4   78976

   Lilla Madsen

FBI

  44:18    918
5   30550

   Anne Lise Øfsthus

ASKER

  45:22    904
6   80730

   Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

  45:22    904
7   92571

   Turid Bratland

FOSSUM

  46:15    892
8   77360

   Astri Rogstad

AMERSHAM

  47:57    870
9   82966

   Aud I Spjelkavik

FBI

  50:28    836
10   106102

   Tone Brettev.-Jensen

SCANDPOWER

  1:13:00    540

Klasse: D65 / D11-12 (EKort)
1   78645

   Grethe Benjaminsen

PRIVAT

  44:43    1030

Klasse: H10-12N
1   101560

   Anders Freming

Heming/Njård OL

  25:06    1030
2   97997

   Tarjei Voldset

HEMING/NJÅRD

  28:45    948
3   103690

   Henrik Gjemdal

HEMING/NJÅRD

  31:25    885
4   104405

   Hartvig Johannson

heming\njård

  41:44    669
5   94481

   EspenHinsch

HEMING/NJÅRD

  1:08:20    500

Klasse: H10-12

Klasse: H13-16N

Klasse: H17N

Klasse: H13-14 (EKort)
1   69026

   Rasmus Korvald Skaare

Nydalens Skiklub

  30:14    1030

Klasse: H15-16 (Kort)
1   69023

   Trygve Markset

KOLL

  38:10    1030

Klasse: H17K (Kort)
1   81318

   Daniel Holm

Heming\Njård

  37:13    1030
2   81579

   Trygve Kolderup

Heming\Njård

  40:06    982

Klasse: H17-34 (Lang)
1   402458

   Ola Lindqvist

Hydro

  55:04    1030
2   104721

   Brynjar Glesnes

Sandefjord OL

  58:55    986
3   67587

   Eldar Frøland

OSI

  1:05:48    913
4   81583

   Johan Svedberg

Heming\Njård

  1:09:31    869
5   87025

   Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

  1:15:41    813
6   487938

   Frode Konst

TYRVING

  1:26:15    717
7   63796

   Terje Bjørgum

(DNV)

  1:30:41    677

Klasse: H35-44 / H5-6 (Lang)
1   81268

   Guttorm Egge

OSI

  57:36    1030
2   87012

   Lasse Arnesen

Heming-Njård

  1:02:18    980
3   401511

   Bjørn Solbergseter

BILPOST

  1:02:41    966
4   80606

   Vidar Svendsen

NLH-BIL NIJOS

  1:03:02    953
5   79943

   Helge Vatn

HYDRO OSLO

  1:12:28    871
6   81581

   Erik Bratlie

HIL NSB

  1:13:47    860
7   86102

   Paal W Hanssen

NORAUDIT

  1:15:13    848
8   64744

   Ivar Refsland

ORACLE

  1:16:25    837
9   400270

   Tore Løberg

LMI

  1:18:06    823
10   71668

   Steinar Myrabø

JERNBANEVERKET

  1:18:27    820
Disk  402920

   Henrik Larsen

HENRIK LARSEN BIL

  1:00:34    100

Klasse: H45-49 / H7 (Mellom)
1   402460

   Terje Mathisen

HYDRO OSLO

  47:03    1030
2   98543

   Jeppe Hansson

IDRETTENS HUS

  53:07    956
3   98668

   Harald Sverdrup-Thygeson

CSC

  54:38    930
4   485339

   Finn Gange

NVE

  1:01:00    852
5   78693

   Richard Blom

FBI

  1:07:40    781
6   296127

   Einar Thorstensen

KAMP\VESTHEIM

  1:09:38    761
7   80094

   Claus Frimann Clasen

IF Skadeforsikr

  1:12:11    733
8   89493

   Tom Andreassen

GJENSIDIGENOR

  1:21:27    635
9   81039

   Jon Ringdal

OSI

  1:22:36    623
Disk  66662

   Kjell Markset

KOLL

  58:40    100

Klasse: H50-54 / H8 (Mellom)
1   69028

   Are Eriksen

UNIVERSITETET

  49:11    1030
2   401099

   Dag Th Kolberg

FOBIL

  56:35    945
3   86376

   Vidar Berteig

CSC

  1:02:08    879
4   400900

   Helge Bjaaland

ELLE BIL

  1:02:19    867
5   82214

   Reidar Kierulf

RKP

  1:05:09    838
6   36455

   Pål Benjaminsen

KAMP\VESTHEIM

  1:06:25    825
7   79717

   Knut Erik Østengen

ATN

  1:06:32    824
8   82204

   Per Nermo

INTERCONSULT BIL

  1:07:18    816
9   87044

   Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

  1:10:20    785
10   104760

   Bjørn Blomsnes

SCANDPOWER

  1:11:13    777
11   106862

   Børge Mathisen

AMERSHAM

  1:17:54    709
12   94459

   Stein Gjessing

Heming\Njård

  1:25:33    631

Klasse: H55-59 / H9 (Kort)
1   79791

   John Thomas Petersen

Nittedal OL

  38:09    1030
2   64303

   Bjarne Paulsrud

AQUATEAM

  44:03    943
3   39181

   Lars-Evan Pettersson

NVE

  47:45    885
4   82967

   Bjørn Spjelkavik

FBI

  48:02    871
5   79948

   Erling Ruge

HYDRO OSLO

  51:29    826
6   23988

   Frank Finstad

ELEKTROSKANDIA

  51:31    825
7   402846

   Øyvind Brøymer

INTERTR SHIPPING

  55:20    775
8   80116

   Per Haugen

NEDERMAN

  58:52    729
9   82169

   Torstein Østen

MAESTRO

  1:06:33    628
10   80543

   Tore Benneche

HEMING/NJÅRD

  1:10:43    574

Klasse: H60-64 / H10 (Kort)
1   78975

   Øystein Madsen

AMERSHAM

  45:31    1030
2   96640

   Jon C Fougner

FUGRO

  47:09    1003
3   37063

   Annar Brustad

FOBIL

  47:22    990
4   78982

   Per Erik Sørensen

NORDEA

  47:55    974
5   72556

   Sturle Hånes

Geoform

  48:30    968
6   82118

   Svein Vikhamar

LINJEGODS

  49:01    962
7   400564

   Arne Jordal

Lillomarka OL

  51:31    935
8   104740

   Helge Kvaase

HIAK

  52:05    928
9   71504

   Kjell Røkke

REINERTSEN

  52:19    926
10   89702

   Knut Møgedal

KVÆRNER OSLO

  54:31    902
11   79724

   Sigfred Fagervik

ATN

  56:42    878
12   31042

   Tor A Ommundsen

VERITAS

  1:01:09    829
13   26260

   Ola Kjeldsen

NVE

  1:01:20    827
14   82410

   Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

  1:01:56    820
15   80728

   Tom Ibsen

UBIL

  1:03:37    802
16   87017

   Leif Bråten

CSC

  1:03:58    798
17   71772

   Eyvind Aas

GEOFORM

  1:06:43    768
18   89773

   Sverre Farstadvoll

PETEC

  1:07:47    756
19   78215

   Knut Hangeraas

GEOFORM

  1:17:42    647
20   76160

   Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

  1:55:15    500
Disk  96774

   Karl A Langerød

LOVISENBERG

  1:33:25    100

Klasse: H65-69 / H11 (EKort)
1   23613

   Bjørn Berre

NLH

  33:45    1030
2   68197

   Arne Chr Scheie

PRIVAT

  38:36    949
3   78968

   Tor Drage

KVÆRNER OSLO

  39:59    918
4   86524

   Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

  47:02    804
Disk  89510

   Sigurd Melsom

KJELSÅS

  34:49    100

Klasse: H70-74 / H12 (EKort)
1   82227

   Kjell Hauen Eriksen

NORGES BANK

  33:12    1030
2   401123

   Ole Sannes

ROXAR BIL

  36:48    966
3   84989

   Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

  38:36    929
4   80785

   Svein Kildal

TELENOR

  39:35    904
5   82190

   Magne Grande

FBI

  39:51    900
6   483028

   Svein M. Forthun

Kolbotn & Skimt OL

  41:47    871
7   68266

   Kjell Teigland

PRIVAT

  46:14    804
8   401144

   Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

  47:17    788

Klasse: H75 / H13 (EKort)
1   79725

   Ørnulf Finstad

ATN

  38:44    1030
2   75943

   Bjørn Larsson

Lillomarka OL

  42:09    976
3   103530

   Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

  49:57    866
Disk  70708

   Kåre Holt Hansen

DNB FINANS

  46:38    100

Klasse: H1-4 (Lang)
1   97548

   Lars K Noer

NRK

  1:02:56    1030
2   104702

   Anders Søndersrød

VOKSEN

  1:03:01    1020
3   103694

   Per-Ivar Nikolaisen

DAGSAVISEN

  1:04:57    994
4   71244

   Tor Ringstad

TANDBERG

  1:06:58    968
5   104704

   Vebjørn Søndersrød

NASJONALBIBL

  1:07:11    967
6   89701

   Andreas Hallingstad

KVÆRNER OSLO

  1:20:28    861
7   23625

   Erlend Fanuelsen

N3sport

  1:26:52    810
8   103441

   Morten Wettergreen

ABB

  1:28:33    797
9   106315

   Kristian Vågsnes

TALK2ME

  1:30:56    778
10   68571

   Espen Egner

SCANDPOWER

  1:42:26    687

Klasse: HA
1   82224

   Christian Vogelsang

NIVA

  49:23    1030
2   480250

   Audun Berstad

AHUS

  50:00    1014
3   78529

   Nils Petter Fremming

PETREL

  51:14    992
4   402738

   Eirik Næss-Ulseth

SKILLING

  54:49    945
5   63793

   Jan Tore Henriksen

HENRIKSENS CONS

  57:04    923
6   12205

   Rolv Anders Systad

SYSTAD

  58:26    909
7   26227

   Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

  1:03:46    855
8   80778

   Roger Birkeland

TELENOR

  1:05:32    837
9   64746

   Svein Nygård

NORGES BANK

  1:11:55    772

Klasse: ÅL

Klasse: ÅM
1   87564

   Marius Fiskevold

Fossum

  47:04    500
2   91004

   Einar Markhus

NVE

  57:02    500
3   81320

   Nicklas Weeldingh

Privat

  1:02:17    500
4   91549

   Petter Taugbøl

DNB

  1:10:19    500

Klasse: ÅK
1   106786

   Torstein Schjelle

ERP

  48:48    500
2   60616

   Marte Ulvestad

Heming/Njård OL

  55:17    500
3   82329

   Lars S Tveito

ØKOKRIM

  55:35    500
Disk  23632

   Sigve Nakken

RIKSHOSPITALET

  48:54    100
Disk  106860

   Morten Sørlie

AIMIT

  0:00    100
Disk  92275

   Paul Hinsch

Privat

  0:00    100

Klasse: ÅE
1   400966

   Aleidis Løken

OTS

  30:48    500
2   81582

   Øydis Evensen

Privat

  33:15    500
3   78621

   Tor Sandby

SKATTEDIR

  37:52    500
4   96686

   Jannicke Widerberg

RIKSHOSPITALET

  39:32    500
5   89797

   Martin Lester Nilsen

STATKRAFT

  39:47    500
6   70973

   Anne-Lise Kvaase

ESCIENZA

  44:09    500
7   95284

   Ingvild Fiskevold

PARTNER3000

  44:09    500
8   89796

   Heidi Gjerde

STATKRAFT

  44:18    500
9   68343

   Ola Hogseth

FET

  50:08    500
10   67752

   Siri Spjelkavik

TYRVING

  52:00    500
11   81513

   Stine Børke

Mundipharama

  58:33    500
12   80132

   Trond Romsås

STATKRAFT

  1:11:11    500
Disk  480203

   Harald Wibye

DBCN

  38:18    100

Klasse: N
1   103757

   Meritxell Canut

MEDECO

  1:20:04    500