Resultater Nordmarkskarusellen 4.9.03
Siste oppdatert: 08.09.2003 23:02

Eventuelle feil meldes anderich@online.no 

 

Resultat klasse D-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 8-60 M-100
1 20:38 Ingrid Flugsrud 2:21-1 5:33-1 9:22-1 11:17-1 14:31-1 16:20-1 18:42-1 20:13-1 20:38-1
98465 Nydalen 2:21-1 3:12-1 3:49-1 1:55-1 3:14-2 1:49-1 2:22-3 1:31-1 0:25-3
2 22:01 Ingerid Lundin 2:36-2 6:16-2 10:52-2 13:01-2 16:03-2 17:54-2 19:53-2 21:41-2 22:01-2
89417 Nydalen 2:36-2 3:40-3 4:36-2 2:09-2 3:02-1 1:51-2 1:59-2 1:48-3 0:20-1
3 24:42 Marianne Madsen 2:57-3 6:16-2 11:07-3 14:47-3 18:21-3 20:47-3 22:37-3 24:21-3 24:42-3
89339 Heming/Njård 2:57-3 3:19-2 4:51-3 3:40-3 3:34-3 2:26-3 1:50-1 1:44-2 0:21-2
Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 45:46 BODIL NORDENSTRÖM 2:56-1 6:05-2 10:47-2 14:57-1 28:18-1 32:38-1 35:54-1 38:28-1 40:39-1 43:33-1 45:26-1 45:46-1
83058 NORD POOL 2:56-1 3:09-2 4:42-2 4:10-1 13:21-2 4:20-1 3:16-2 2:34-1 2:11-1 2:54-2 1:53-1 0:20-2
2 49:11 ELISE PRYTZ 3:07-2 5:58-1 10:36-1 19:00-2 31:36-2 36:06-2 38:26-2 41:31-2 44:24-2 46:55-2 48:53-2 49:11-2
89700 KVÆRNER OSLO 3:07-2 2:51-1 4:38-1 8:24-2 12:36-1 4:30-2 2:20-1 3:05-2 2:53-2 2:31-1 1:58-2 0:18-1
  DISK ELLEN PIHL 42;39:01 43;51:45 44;58:32 250;100:15
79997 HYDRO OSLO  
Resultat klasse D13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 43:41 Julie Berteig 13:00-4 16:41-4 20:11-3 24:17-3 27:11-3 29:54-3 34:31-3 38:39-2 40:53-1 43:24-1 43:41-1
86375 Fossum 13:00-4 3:41-1 3:30-1 4:06-1 2:54-1 2:43-2 4:37-2 4:08-1 2:14-1 2:31-3 0:17-1
2 44:18 Tuva Toftdahl 9:25-3 15:56-3 19:46-2 24:07-2 27:09-2 29:32-2 34:01-2 38:39-2 42:03-2 44:00-2 44:18-2
91119 Heming/Njård 9:25-3 6:31-4 3:50-2 4:21-2 3:02-3 2:23-1 4:29-1 4:38-2 3:24-2 1:57-1 0:18-2
3 45:42 Lea Tonjer 5:29-2 9:23-1 13:21-1 18:45-1 21:41-1 25:03-1 30:45-1 38:33-1 42:49-3 45:18-3 45:42-3
96427 Heming/Njård 5:29-2 3:54-2 3:58-3 5:24-3 2:56-2 3:22-3 5:42-3 7:48-4 4:16-3 2:29-2 0:24-4
4 76:26 Elisabeth Fremming 5:08-1 10:43-2 30:08-4 38:15-4 42:24-4 46:53-4 58:21-4 64:40-4 72:55-4 76:03-4 76:26-4
87023 Heming/Njård 5:08-1 5:35-3 19:25-4 8:07-4 4:09-4 4:29-4 11:28-4 6:19-3 8:15-4 3:08-4 0:23-3
  DISK Rikke Skyttersæter Iversen 70;4:44 71;13:05 73;23:34 75;32:04 76;39:23 78;44:21 97;48:29 60;52:11 100;52:44 250;52:57
400956 Heming/Njård N1
Resultat klasse D13-16N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 8-60 M-100
1 28:53 Pernille Hals 3:07-1 7:01-1 12:07-1 15:23-1 18:36-1 20:52-1 26:26-1 28:26-1 28:53-1
96795 Heming/Njård 3:07-1 3:54-1 5:06-1 3:16-1 3:13-1 2:16-1 5:34-1 2:00-1 0:27-1
Resultat klasse D15-16 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 24:08 Siri Ulvestad 3:03-3 5:25-2 8:06-2 11:36-2 13:27-2 15:01-2 17:49-1 20:41-1 22:22-1 23:50-1 24:08-1
60633 Heming/Njård 3:03-3 2:22-1 2:41-1 3:30-2 1:51-1 1:34-2 2:48-1 2:52-2 1:41-2 1:28-1 0:18-3
2 24:36 Mariann Ulvestad 2:27-1 4:54-1 7:36-1 10:52-1 12:44-1 14:17-1 18:31-2 21:07-2 22:44-2 24:19-2 24:36-2
60634 Heming/Njård 2:27-1 2:27-2 2:42-2 3:16-1 1:52-2 1:33-1 4:14-3 2:36-1 1:37-1 1:35-2 0:17-2
3 31:00 Marte Ulvestad 2:27-1 6:56-3 9:55-3 13:28-3 15:46-3 18:07-3 21:58-3 26:11-3 28:41-3 30:44-3 31:00-3
60616 Heming/Njård 2:27-1 4:29-3 2:59-3 3:33-3 2:18-3 2:21-3 3:51-2 4:13-3 2:30-3 2:03-3 0:16-1
Resultat klasse D17-34 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-44 4-46 5-50 6-51 7-52 8-53 9-55 10-56 11-57 12-60 M-100
1 54:54 Jorun Ruud 10:58-2 16:52-2 22:05-2 36:18-2 37:45-2 41:05-1 44:29-1 46:43-1 48:37-1 50:55-1 52:36-1 54:31-1 54:54-1
78400 Sturla 10:58-2 5:54-1 5:13-2 14:13-1 1:27-1 3:20-1 3:24-1 2:14-1 1:54-1 2:18-2 1:41-1 1:55-2 0:23-1
2 61:58 Aadel Heilemann 5:26-1 11:43-1 16:44-1 35:31-1 37:07-1 43:25-2 48:43-2 52:09-2 55:51-2 57:37-2 59:43-2 61:35-2 61:58-2
89416 Heming/Njård 5:26-1 6:17-2 5:01-1 18:47-2 1:36-2 6:18-2 5:18-2 3:26-2 3:42-2 1:46-1 2:06-2 1:52-1 0:23-1
  DISK Line Pedersen 43;26:53 44;32:40 46;57:05 50;59:07 51;64:43 52;71:04 53;73:49 55;76:22 56;78:59 60;84:43 100;85:10 250;85:35
89340    
Resultat klasse D17K (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 37:19 Brit Nilsen 6:11-4 10:37-3 14:20-3 18:10-3 20:57-3 23:51-3 28:38-3 32:18-2 34:30-1 36:55-1 37:19-1
87680 Vaulen OK 6:11-4 4:26-2 3:43-1 3:50-1 2:47-2 2:54-4 4:47-2 3:40-1 2:12-1 2:25-2 0:24-2
2 37:44 Aleidis Løken 6:35-5 11:27-4 15:15-4 19:18-4 21:49-4 24:19-4 28:46-4 32:53-3 35:11-3 37:18-2 37:44-2
400966 Heming/Njård 6:35-5 4:52-3 3:48-2 4:03-3 2:31-1 2:30-2 4:27-1 4:07-2 2:18-2 2:07-1 0:26-3
3 38:09 Siri Spjelkavik 3:16-1 8:56-2 12:52-2 16:43-2 19:50-1 22:16-1 27:25-1 32:02-1 34:54-2 37:40-3 38:09-3
67752 Tyrving 3:16-1 5:40-4 3:56-3 3:51-2 3:07-3 2:26-1 5:09-3 4:37-3 2:52-4 2:46-4 0:29-4
4 38:50 Audrun Utskarpen 3:32-2 7:06-1 11:55-1 16:33-1 19:59-2 22:39-2 28:12-2 33:09-4 35:50-4 38:32-4 38:50-4
23457 OSI 3:32-2 3:34-1 4:49-5 4:38-4 3:26-4 2:40-3 5:33-5 4:57-4 2:41-3 2:42-3 0:18-1
5 51:28 Ellen Paulsen 3:54-3 15:52-5 20:17-5 25:13-5 30:58-5 34:21-5 39:40-5 44:47-5 47:58-5 50:59-5 51:28-5
89432 Nydalen 3:54-3 11:58-5 4:25-4 4:56-5 5:45-5 3:23-5 5:19-4 5:07-5 3:11-5 3:01-5 0:29-4
  DISK Astrid Flugsrud 42;7:48 43;15:27 44;21:12 46;39:48 50;41:44 51;46:00 52;50:55 53;54:28 55;57:30 56;60:00 57;62:24 60;64:31 100;64:56 250;65:09
31076 Nydalen MELLOM
  DISK Elin Hultman 42;5:54 43;12:53 44;20:36 46;37:32 50;39:35 51;45:54 52;51:23 53;53:37 55;56:05 56;58:32 57;61:42 60;63:38 100;64:02 250;64:20
92590 OK Hallen MELLOM
Resultat klasse D17N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-33 4-31 5-36 6-57 7-60 M-100
1 62:39 Olaug Flakne 21:26-2 29:37-1 33:51-1 38:46-1 51:31-1 58:25-1 62:07-2 62:39-1
79178 Ringnes 21:26-2 8:11-1 4:14-1 4:55-3 12:45-1 6:54-3 3:42-3 0:32-1
2 62:40 Hanne Sofie Pedersen 21:30-3 29:42-2 33:57-2 38:51-2 51:40-2 58:29-2 62:06-1 62:40-2
79174   21:30-3 8:12-2 4:15-2 4:54-2 12:49-2 6:49-2 3:37-2 0:34-3
3 76:35 Stine Hellerud 4:58-1 31:55-3 37:42-3 41:08-3 66:12-3 72:53-3 76:02-3 76:35-3
96626 Botne 4:58-1 26:57-3 5:47-3 3:26-1 25:04-3 6:41-1 3:09-1 0:33-2
  DISK Anne B Hinch 34;11:05 35;16:24 31;23:09 250;45:19
91114 Heming/Njård  
Resultat klasse D35-44/D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 46:45 Siv Johanne Moen 2:44-1 5:56-1 10:57-1 15:09-1 27:13-1 32:00-1 34:51-1 39:27-1 41:39-1 43:47-1 46:21-1 46:45-1
79247 Forra 2:44-1 3:12-1 5:01-2 4:12-1 12:04-1 4:47-2 2:51-2 4:36-2 2:12-1 2:08-2 2:34-3 0:24-2
2 52:36 Anne Marit Bjergard 2:56-2 8:31-2 13:26-2 18:50-2 35:39-2 40:22-2 42:58-2 45:39-2 48:08-2 50:07-2 52:11-2 52:36-2
96628 Nydalen 2:56-2 5:35-2 4:55-1 5:24-2 16:49-3 4:43-1 2:36-1 2:41-1 2:29-2 1:59-1 2:04-1 0:25-3
3 85:51 Hilde Ståhlbrand 4:18-3 10:01-3 16:33-3 23:48-3 57:41-3 64:54-3 70:50-3 76:26-3 79:29-3 82:08-3 85:20-3 85:51-3
23224 Kjelsås 4:18-3 5:43-3 6:32-3 7:15-3 33:53-4 7:13-4 5:56-3 5:36-3 3:03-3 2:39-3 3:12-4 0:31-4
4 94:17 SIGRUN NYGÅRD 5:11-4 15:43-4 38:06-4 49:45-4 62:45-4 67:47-4 74:09-4 80:06-4 89:05-4 91:55-4 93:59-4 94:17-4
96109 BRØBIL 5:11-4 10:32-4 22:23-4 11:39-4 13:00-2 5:02-3 6:22-4 5:57-4 8:59-4 2:50-4 2:04-1 0:18-1
  DISK Ann-Cathrin Gulbrandsen 31;3:55 33;7:49 34;22:33 42;27:43 51;55:23 52;63:06 53;66:46 54;73:50 56;76:30 57;84:25 60;87:26 250;88:02
87032 Heming/Njård  
Resultat klasse D45-54/D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 46:40 Ellen Turter 2:47-1 4:59-1 12:40-1 16:25-1 32:05-1 36:17-1 38:45-1 41:09-1 42:53-1 44:30-1 46:17-1 46:40-1
89466 Nydalen 2:47-1 2:12-1 7:41-1 3:45-1 15:40-2 4:12-1 2:28-1 2:24-1 1:44-1 1:37-1 1:47-1 0:23-2
2 56:43 Birgit Korvald 4:19-3 8:45-3 16:44-2 23:26-2 37:26-2 42:44-2 46:39-2 49:17-2 52:28-2 54:23-2 56:22-2 56:43-2
79232 Koll 4:19-3 4:26-3 7:59-2 6:42-3 14:00-1 5:18-2 3:55-3 2:38-2 3:11-4 1:55-2 1:59-2 0:21-1
3 69:27 KARI SEEM 4:23-4 10:25-4 18:48-4 28:36-4 47:31-4 53:36-4 56:14-4 60:47-4 63:10-4 66:05-4 69:02-4 69:27-3
71582 BREVPOST 4:23-4 6:02-4 8:23-3 9:48-4 18:55-3 6:05-3 2:38-2 4:33-3 2:23-2 2:55-4 2:57-3 0:25-3
3 69:27 ANNE-BRITT SVINNSET 4:14-2 7:43-2 18:24-3 23:36-3 44:51-3 51:05-3 55:14-3 59:57-3 62:58-3 65:42-3 68:59-3 69:27-3
83233 SSB 4:14-2 3:29-2 10:41-4 5:12-2 21:15-4 6:14-4 4:09-4 4:43-4 3:01-3 2:44-3 3:17-4 0:28-4
Resultat klasse D55-64/D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 45:44 ASTRI ROGSTAD 4:09-3 8:25-2 13:18-2 19:58-1 22:47-1 26:01-1 31:28-1 39:16-1 42:29-1 45:14-1 45:44-1
77360 AMERSHAM 4:09-3 4:16-4 4:53-5 6:40-4 2:49-1 3:14-2 5:27-4 7:48-8 3:13-3 2:45-4 0:30-5
2 47:52 Turid Bratland 4:01-2 8:02-1 12:26-1 20:17-2 23:42-2 28:10-2 33:15-2 40:42-2 44:39-2 47:26-2 47:52-2
92571 Fossum 4:01-2 4:01-2 4:24-2 7:51-6 3:25-3 4:28-8 5:05-3 7:27-6 3:57-6 2:47-5 0:26-3
3 49:50 UNNI DRAGE 8:16-6 13:00-5 17:01-3 26:29-5 30:07-5 33:23-5 38:12-4 43:48-5 46:51-3 49:23-3 49:50-3
78969 KVÆRNER OSLO 8:16-6 4:44-6 4:01-1 9:28-8 3:38-6 3:16-3 4:49-1 5:36-2 3:03-2 2:32-2 0:27-4
4 50:37 ANNE-BRITT NILSEN 7:55-5 11:42-3 21:00-6 25:45-4 28:43-4 31:46-4 39:18-5 43:45-4 47:00-4 50:13-4 50:37-4
23226 HIO 7:55-5 3:47-1 9:18-8 4:45-1 2:58-2 3:03-1 7:32-8 4:27-1 3:15-4 3:13-6 0:24-1
5 52:05 Ragnhild Berre 7:45-4 12:27-4 17:11-4 22:44-3 26:09-3 29:45-3 35:16-3 42:58-3 48:02-5 51:32-5 52:05-5
23615 Fossum 7:45-4 4:42-5 4:44-4 5:33-2 3:25-3 3:36-5 5:31-5 7:42-7 5:04-8 3:30-7 0:33-7
6 56:20 Sidsel Graff Iversen 3:14-1 19:02-8 24:04-7 29:57-6 33:43-6 37:11-6 43:16-6 49:44-6 53:11-6 55:50-6 56:20-6
61040 Fossum 3:14-1 15:48-9 5:02-7 5:53-3 3:46-7 3:28-4 6:05-6 6:28-3 3:27-5 2:39-3 0:30-5
7 58:37 Kjersti Tho 12:07-8 16:12-7 20:49-5 32:40-7 37:10-8 40:59-7 45:57-7 53:18-7 55:54-7 58:13-7 58:37-7
87562 Stabæk 12:07-8 4:05-3 4:37-3 11:51-9 4:30-8 3:49-6 4:58-2 7:21-5 2:36-1 2:19-1 0:24-1
8 65:28 Anne-Marie Kjos 9:09-7 16:03-6 26:37-8 33:19-8 36:53-7 41:15-8 48:15-8 55:34-8 61:15-8 64:53-8 65:28-8
67015 Hydro 9:09-7 6:54-8 10:34-9 6:42-5 3:34-5 4:22-7 7:00-7 7:19-4 5:41-9 3:38-8 0:35-8
9 102:49 TONE BRETTEV.-JENSEN 33:41-9 39:57-9 44:58-9 53:50-9 68:44-9 74:20-9 82:05-9 92:58-9 97:51-9 102:08-9 102:49-9
82359 SCANDPOWER 33:41-9 6:16-7 5:01-6 8:52-7 14:54-9 5:36-9 7:45-9 10:53-9 4:53-7 4:17-9 0:41-9
  DISK WENCHE BERTELSEN 36;7:33 42;18:28 48;27:39 35;167:26 33;137:04 63;137:07 32;47:29 75;163:48 57;61:26 60;66:10 100;66:41 250;66:53
78369 OSLO LÆRERNE  
Resultat klasse D65-74/D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 58:29 GRETHE BENJAMINSEN 9:32-1 17:33-1 25:46-1 31:47-1 35:07-1 39:21-1 46:00-1 51:55-1 54:55-1 58:02-1 58:29-1
78645 PRIVAT 9:32-1 8:01-1 8:13-1 6:01-1 3:20-1 4:14-1 6:39-1 5:55-1 3:00-1 3:07-1 0:27-1
Resultat klasse H-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 8-60 M-100
1 15:46 Anders Bjergaard 2:02-1 4:41-1 7:56-1 9:21-1 11:24-1 12:36-1 13:57-1 15:28-1 15:46-1
10321 Nydalen 2:02-1 2:39-1 3:15-1 1:25-1 2:03-1 1:12-1 1:21-1 1:31-1 0:18-1
2 26:37 Simen Eid Nielsen 3:16-3 8:07-3 13:01-2 16:21-2 19:43-2 22:16-2 24:29-2 26:12-2 26:37-2
83083 Nydalen 3:16-3 4:51-5 4:54-2 3:20-3 3:22-3 2:33-2 2:13-2 1:43-2 0:25-3
3 37:28 Anders Fremming 4:29-5 8:25-4 14:45-3 20:29-4 26:10-3 29:24-3 34:50-4 37:02-3 37:28-3
87024 Heming/Njård 4:29-5 3:56-3 6:20-4 5:44-7 5:41-5 3:14-4 5:26-7 2:12-3 0:26-5
4 37:32 Andreas Krogh Stabell 4:19-4 8:34-5 14:49-4 20:21-3 26:21-4 29:37-4 34:37-3 37:07-4 37:32-4
93936 Heming/Njård 4:19-4 4:15-4 6:15-3 5:32-6 6:00-6 3:16-5 5:00-6 2:30-4 0:25-3
5 38:26 Andreas Bratlie 5:37-7 9:31-6 25:08-7 27:23-7 29:56-7 32:49-6 35:15-5 38:05-6 38:26-5
98131 Østmarka 5:37-7 3:54-2 15:37-7 2:15-2 2:33-2 2:53-3 2:26-3 2:50-6 0:21-2
6 38:32 Eivind Vold 4:40-6 9:55-7 17:04-6 21:27-6 26:28-5 31:12-5 35:33-6 38:03-5 38:32-6
91110 Heming/Njård 4:40-6 5:15-7 7:09-5 4:23-4 5:01-4 4:44-7 4:21-5 2:30-4 0:29-6
7 41:49 Fredrik Hinsch 2:32-2 7:45-2 16:14-5 20:55-5 29:05-6 32:59-7 37:04-7 41:11-7 41:49-7
94481 Heming/Njård 2:32-2 5:13-6 8:29-6 4:41-5 8:10-7 3:54-6 4:05-4 4:07-7 0:38-7
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-43 6-44 7-46 8-50 9-51 10-52 11-54 12-55 13-56 14-57 15-60 M-100
1 69:54 FINN ERIK AAS 2:44-1 8:04-6 12:32-6 16:08-3 23:40-4 27:48-2 44:42-2 46:16-2 50:27-1 54:31-1 61:23-1 63:25-1 65:25-1 67:26-1 69:29-1 69:54-1
79574 BIOTEK 2:44-1 5:20-6 4:28-3 3:36-1 7:32-5 4:08-3 16:54-1 1:34-3 4:11-1 4:04-3 6:52-6 2:02-4 2:00-3 2:01-2 2:03-3 0:25-4
2 75:44 KETIL RISVOLL 2:51-2 5:52-2 10:17-1 14:08-1 19:33-1 22:31-1 41:23-1 42:41-1 58:51-4 62:43-3 67:32-2 69:01-2 70:43-2 73:50-2 75:27-2 75:44-2
80784 TELENOR 2:51-2 3:01-5 4:25-2 3:51-2 5:25-1 2:58-1 18:52-3 1:18-2 16:10-6 3:52-1 4:49-1 1:29-1 1:42-2 3:07-5 1:37-1 0:17-2
3 78:05 SVEN RINGSTAD 3:41-5 6:19-4 10:32-4 16:36-5 27:08-6 31:12-6 50:17-4 51:54-4 57:19-2 62:27-2 67:39-3 70:12-3 72:59-3 75:12-3 77:43-3 78:05-3
97437 MALTHE 3:41-5 2:38-2 4:13-1 6:04-6 10:32-6 4:04-2 19:05-4 1:37-5 5:25-3 5:08-5 5:12-3 2:33-5 2:47-5 2:13-4 2:31-5 0:22-3
4 79:07 ANDREAS HALLINGSTAD 3:50-6 5:58-3 10:30-3 15:12-2 22:06-2 28:25-3 55:00-6 56:11-6 63:17-6 67:14-6 72:25-6 73:55-6 75:32-5 77:10-4 78:51-4 79:07-4
89701 KVÆRNER OSLO 3:50-6 2:08-1 4:32-5 4:42-3 6:54-2 6:19-6 26:35-6 1:11-1 7:06-4 3:57-2 5:11-2 1:30-2 1:37-1 1:38-1 1:41-2 0:16-1
5 81:22 LARS GRANDE 3:00-3 5:43-1 10:17-1 16:10-4 23:38-3 28:42-5 46:45-3 48:19-3 58:16-3 64:00-5 70:29-5 73:04-5 75:55-6 78:07-5 80:55-5 81:22-5
69031 FBI 3:00-3 2:43-3 4:34-6 5:53-5 7:28-4 5:04-5 18:03-2 1:34-3 9:57-5 5:44-6 6:29-5 2:35-6 2:51-6 2:12-3 2:48-6 0:27-5
6 84:30 JON WØLLO 3:36-4 6:25-5 10:56-5 16:39-6 23:57-5 28:27-4 51:47-5 54:09-5 59:00-5 63:45-4 70:00-4 71:52-4 74:07-4 81:37-6 84:02-6 84:30-6
81422 ALFA LAVAL 3:36-4 2:49-4 4:31-4 5:43-4 7:18-3 4:30-4 23:20-5 2:22-6 4:51-2 4:45-4 6:15-4 1:52-3 2:15-4 7:30-6 2:25-4 0:28-6
Resultat klasse H10-12 (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 8-60 M-100
1 19:27 Sverre T Sandvold 1:54-1 4:45-1 7:55-1 11:00-1 13:25-1 15:36-1 17:38-1 19:07-1 19:27-1
89460 Nydalen 1:54-1 2:51-1 3:10-1 3:05-2 2:25-1 2:11-1 2:02-1 1:29-1 0:20-1
2 38:32 Gisle Vestmo 5:47-2 9:36-2 25:25-2 27:27-2 29:59-2 33:00-2 35:12-2 38:11-2 38:32-2
78212 Østmarka 5:47-2 3:49-2 15:49-2 2:02-1 2:32-2 3:01-2 2:12-2 2:59-2 0:21-2
Resultat klasse H13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 30:01 Stian Hallen 3:22-2 5:45-2 11:43-2 14:42-2 17:08-2 18:59-2 22:29-1 26:14-2 27:58-1 29:41-1 30:01-1
69207 Nydalen 3:22-2 2:23-1 5:58-3 2:59-1 2:26-1 1:51-1 3:30-1 3:45-3 1:44-1 1:43-1 0:20-2
2 31:10 Tirfinn R Sanderud 2:37-1 5:13-1 8:39-1 12:36-1 15:23-1 17:32-1 22:29-1 25:48-1 27:58-1 30:52-2 31:10-2
72353 Nydalen 2:37-1 2:36-2 3:26-1 3:57-3 2:47-3 2:09-2 4:57-3 3:19-1 2:10-2 2:54-3 0:18-1
3 35:23 Rasmus Skaare 5:39-3 8:29-3 12:25-3 16:13-3 18:52-3 22:22-3 26:46-3 30:14-3 32:49-3 35:02-3 35:23-3
69026 Koll 5:39-3 2:50-3 3:56-2 3:48-2 2:39-2 3:30-3 4:24-2 3:28-2 2:35-3 2:13-2 0:21-3
  DISK Trygve Markset 31;2:29 33;4:39 34;10:16 42;13:26 51;25:02 52;29:00 53;31:55 54;34:18 56;35:53 57;37:26 60;39:10 100;39:28 250;39:59
69023 Koll KORT
  DISK Erik Sunde 31;2:07 33;4:00 34;8:45 42;13:02 51;24:31 52;28:08 53;29:57 54;32:48 56;34:50 57;36:53 60;38:37 100;38:53 250;39:04
77379 Nydalen KORT
Resultat klasse H15-16 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 49:14 Gustav Martisen 3:59-1 9:05-1 16:55-1 23:29-1 33:49-1 38:23-1 40:18-1 43:06-1 44:50-1 46:58-1 48:59-1 49:14-1
91096 Heming/Njård 3:59-1 5:06-1 7:50-1 6:34-1 10:20-1 4:34-1 1:55-1 2:48-1 1:44-1 2:08-1 2:01-1 0:15-1
Resultat klasse H17-34 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-43 6-44 7-46 8-50 9-51 10-52 11-54 12-55 13-56 14-57 15-60 M-100
1 58:48 Stig Dalsøren 2:12-1 4:32-1 7:46-1 10:45-1 15:40-1 24:00-1 40:00-2 41:20-2 44:55-2 49:01-2 52:59-2 54:08-2 55:33-1 57:01-1 58:31-1 58:48-1
80967 OSI 2:12-1 2:20-1 3:14-1 2:59-1 4:55-1 8:20-3 16:00-3 1:20-1 3:35-2 4:06-2 3:58-1 1:09-1 1:25-1 1:28-1 1:30-1 0:17-1
2 59:43 Einar Oppsahl 2:13-2 5:35-2 10:09-2 14:03-2 19:40-2 24:17-2 38:33-1 40:02-1 43:32-1 47:09-1 52:05-1 53:25-1 55:37-2 57:32-2 59:22-2 59:43-2
96669 Bromolex 2:13-2 3:22-3 4:34-2 3:54-2 5:37-3 4:37-2 14:16-1 1:29-3 3:30-1 3:37-1 4:56-2 1:20-2 2:12-3 1:55-2 1:50-3 0:21-2
3 75:48 Kjetil Molund 8:54-3 11:19-3 18:53-3 28:19-3 33:24-3 36:36-3 51:21-3 52:47-3 57:04-3 61:13-3 66:18-3 67:48-3 69:46-3 73:47-3 75:27-3 75:48-3
71545 Nordreisa 8:54-3 2:25-2 7:34-3 9:26-3 5:05-2 3:12-1 14:45-2 1:26-2 4:17-3 4:09-3 5:05-3 1:30-3 1:58-2 4:01-3 1:40-2 0:21-2
Resultat klasse H17K (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 42:01 Arne Fossheim 2:50-2 5:15-2 9:20-1 12:48-1 25:50-2 30:10-1 33:10-1 35:48-1 37:46-1 39:46-1 41:38-1 42:01-1
78401 Sturla 2:50-2 2:25-2 4:05-1 3:28-1 13:02-5 4:20-2 3:00-3 2:38-4 1:58-1 2:00-2 1:52-1 0:23-3
2 45:54 Per-ivar Nikolaisen 2:58-5 5:25-4 9:40-3 14:42-3 26:36-3 30:42-3 36:22-3 38:47-2 40:45-2 43:09-2 45:24-2 45:54-2
23634 Fossum 2:58-5 2:27-3 4:15-2 5:02-5 11:54-2 4:06-1 5:40-9 2:25-1 1:58-1 2:24-5 2:15-4 0:30-9
3 48:12 Knut Lundin 3:05-6 5:15-2 9:35-2 14:02-2 25:20-1 30:23-2 34:07-2 39:38-3 41:55-3 45:18-3 47:46-3 48:12-3
89330 Nydalen 3:05-6 2:10-1 4:20-3 4:27-2 11:18-1 5:03-4 3:44-6 5:31-9 2:17-3 3:23-10 2:28-7 0:26-6
4 48:54 Bjørn Nordvik 2:55-4 5:39-5 10:56-5 15:42-4 30:24-5 36:06-5 39:33-5 41:58-5 44:25-4 46:14-4 48:31-4 48:54-4
78387 Asker Skiklubb 2:55-4 2:44-5 5:17-5 4:46-4 14:42-7 5:42-5 3:27-5 2:25-1 2:27-5 1:49-1 2:17-5 0:23-3
5 49:35 Arne Sandvold 2:42-1 5:13-1 10:51-4 16:48-5 30:02-4 36:04-4 38:54-4 41:30-4 44:45-5 46:56-5 49:16-5 49:35-5
97990 Nydalen 2:42-1 2:31-4 5:38-8 5:57-7 13:14-6 6:02-7 2:50-2 2:36-3 3:15-9 2:11-3 2:20-6 0:19-1
6 51:31 Tov-Arne Bondal 3:29-8 7:05-8 12:42-8 17:21-6 32:19-7 140:15-10 40:54-7 43:50-6 46:30-6 48:50-6 51:04-6 51:31-6
37001 Lillomarka 3:29-8 3:36-9 5:37-7 4:39-3 14:58-8 107:56-10 -99:39-9 2:56-5 2:40-8 2:20-4 2:14-3 0:27-8
7 57:57 Lars-Henri Myrer 4:08-10 7:26-9 13:09-9 18:47-8 31:35-6 37:35-6 40:12-6 50:00-7 52:31-7 55:39-7 57:36-7 57:57-7
400796 Årvoll 4:08-10 3:18-7 5:43-9 5:38-6 12:48-3 6:00-6 2:37-1 9:48-10 2:31-7 3:08-9 1:57-2 0:21-2
8 60:35 Kjetil Neskvern 3:23-7 6:25-6 11:42-6 17:55-7 37:45-9 43:49-7 48:25-8 51:57-8 54:20-8 57:20-8 60:09-8 60:35-8
60552 BKOK 3:23-7 3:02-6 5:17-5 6:13-9 19:50-9 6:04-8 4:36-8 3:32-7 2:23-4 3:00-8 2:49-10 0:26-6
9 62:05 Kjetil Sverdrup-Thygeson 2:54-3 7:34-10 14:56-10 20:58-10 33:56-8 45:29-8 48:50-9 54:13-9 56:40-9 59:12-9 61:42-9 62:05-9
68271 Østmarka 2:54-3 4:40-10 7:22-10 6:02-8 12:58-4 11:33-9 3:21-4 5:23-8 2:27-5 2:32-6 2:30-8 0:23-3
10 68:37 Morten Gjeruldsen 3:40-9 6:58-7 11:57-7 20:54-9 46:45-10 51:37-9 55:56-10 59:17-10 62:52-10 65:24-10 68:04-10 68:37-10
91076 Asker 3:40-9 3:18-7 4:59-4 8:57-10 25:51-10 4:52-3 4:19-7 3:21-6 3:35-10 2:32-6 2:40-9 0:33-10
  DISK Jeppe Hansson 42;6:12 43;12:10 44;16:08 46;29:53 50;31:11 51;37:05 52;42:55 53;44:57 55;47:29 56;49:14 57;51:12 60;53:24 100;53:43 250;54:10
98543   MELLOM
Resultat klasse H17N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-33 4-31 5-36 6-57 7-60 M-100
1 35:07 Jostein Hallen 5:54-2 12:58-2 16:08-1 19:05-1 28:44-1 33:06-1 34:45-1 35:07-1
89784 Nydalen 5:54-2 7:04-2 3:10-1 2:57-1 9:39-1 4:22-1 1:39-1 0:22-1
2 74:44 Kristoffer Gleditsch 5:01-1 10:10-1 46:50-2 51:19-2 62:22-2 70:17-2 73:54-2 74:44-2
23899 Linpro 5:01-1 5:09-1 36:40-2 4:29-2 11:03-2 7:55-2 3:37-2 0:50-2
Resultat klasse H35-44/H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-43 6-44 7-46 8-50 9-51 10-52 11-54 12-55 13-56 14-57 15-60 M-100
1 52:09 GUTTORM EGGE 2:19-2 4:18-2 7:48-2 11:32-2 17:04-2 20:22-2 33:25-1 34:46-1 38:09-1 41:57-1 45:43-1 46:55-1 48:26-1 50:02-1 51:53-1 52:09-1
81268 NORDEA 2:19-2 1:59-2 3:30-2 3:44-5 5:32-3 3:18-1 13:03-1 1:21-3 3:23-1 3:48-4 3:46-1 1:12-1 1:31-1 1:36-1 1:51-8 0:16-1
2 56:09 NILS PETTER FREMMING 2:12-1 4:12-1 7:39-1 10:47-1 16:16-1 20:13-1 35:48-2 37:04-2 40:28-2 44:24-2 48:32-2 50:19-2 51:58-2 53:41-2 55:50-2 56:09-2
78529 TECHNOGUIDE 2:12-1 2:00-3 3:27-1 3:08-1 5:29-1 3:57-4 15:35-4 1:16-2 3:24-2 3:56-5 4:08-2 1:47-12 1:39-3 1:43-4 2:09-15 0:19-5
3 58:39 ANDERS GRENDAHL 2:37-5 5:27-8 10:06-8 14:09-7 19:58-5 23:37-4 37:54-3 39:22-4 43:11-4 46:32-4 51:18-4 52:54-3 54:39-3 56:24-3 58:18-3 58:39-3
97861 AAS-JAKOBSEN 2:37-5 2:50-10 4:39-11 4:03-8 5:49-4 3:39-2 14:17-3 1:28-5 3:49-5 3:21-2 4:46-6 1:36-6 1:45-7 1:45-5 1:54-9 0:21-13
4 58:51 SVEIN NYGÅRD 2:28-3 4:23-3 8:16-3 11:53-3 17:24-3 21:07-3 37:58-4 39:08-3 42:34-3 46:15-3 51:16-3 53:23-4 55:16-4 56:52-4 58:31-4 58:51-4
64746 NORGES BANK 2:28-3 1:55-1 3:53-5 3:37-2 5:31-2 3:43-3 16:51-6 1:10-1 3:26-3 3:41-3 5:01-10 2:07-15 1:53-9 1:36-1 1:39-1 0:20-8
5 64:12 Peer Stiansen 2:59-12 5:17-7 9:08-4 12:51-4 19:07-4 27:21-10 41:21-5 42:49-5 47:18-5 51:14-5 56:44-5 58:24-5 60:13-5 62:05-5 63:51-5 64:12-5
89333 Nydalen 2:59-12 2:18-4 3:51-3 3:43-4 6:16-5 8:14-17 14:00-2 1:28-5 4:29-14 3:56-5 5:30-14 1:40-10 1:49-8 1:52-8 1:46-6 0:21-13
6 65:52 RAGNAR MAALEN-JOHANSEN 2:40-8 5:10-4 9:23-6 13:34-5 20:47-7 24:50-5 42:32-6 44:06-6 48:07-6 52:53-6 58:12-7 59:51-6 61:34-6 63:21-6 65:31-6 65:52-6
400366 HAFSLUND 2:40-8 2:30-6 4:13-8 4:11-9 7:13-16 4:03-7 17:42-8 1:34-9 4:01-10 4:46-13 5:19-13 1:39-8 1:43-6 1:47-6 2:10-16 0:21-13
7 66:32 TERJE HEGGELUND 2:35-4 5:12-6 9:12-5 15:01-9 21:29-9 27:18-9 45:59-10 47:49-10 51:37-9 54:55-9 59:54-8 61:15-8 62:54-8 64:30-8 66:13-7 66:32-7
98539 INTERCONSULT BIL 2:35-4 2:37-7 4:00-6 5:49-14 6:28-6 5:49-15 18:41-14 1:50-15 3:48-4 3:18-1 4:59-8 1:21-2 1:39-3 1:36-1 1:43-3 0:19-5
8 66:53 ERIK BRATLIE 2:42-9 5:10-4 9:59-7 13:59-6 20:31-6 25:21-7 42:50-7 44:18-7 48:36-7 52:54-7 57:27-6 60:05-7 62:02-7 64:18-7 66:34-8 66:53-8
86919 HIL-NSB 2:42-9 2:28-5 4:49-12 4:00-7 6:32-7 4:50-12 17:29-7 1:28-5 4:18-13 4:18-10 4:33-4 2:38-16 1:57-12 2:16-12 2:16-17 0:19-5
9 69:08 KARL VEASTAD 2:58-11 5:38-9 10:31-9 14:16-8 20:48-8 25:08-6 44:50-9 46:13-9 52:47-10 56:52-10 61:26-9 63:17-10 65:23-10 67:10-9 68:50-9 69:08-9
68425 ATN 2:58-11 2:40-8 4:53-13 3:45-6 6:32-7 4:20-8 19:42-15 1:23-4 6:34-16 4:05-9 4:34-5 1:51-14 2:06-15 1:47-6 1:40-2 0:18-3
10 69:12 TORE FAGERVOLD 3:11-14 6:56-12 11:26-11 15:06-10 22:11-10 26:11-8 44:15-8 45:59-8 49:48-8 54:42-8 61:30-10 62:54-9 64:54-9 67:10-9 68:54-10 69:12-10
80661 BRØBIL 3:11-14 3:45-12 4:30-10 3:40-3 7:05-13 4:00-5 18:04-10 1:44-11 3:49-5 4:54-15 6:48-16 1:24-3 2:00-14 2:16-12 1:44-4 0:18-3
11 70:50 STEINAR MYRABØ 2:48-10 8:14-15 12:31-13 16:59-11 24:07-11 28:58-12 47:29-11 49:13-11 53:11-11 57:31-11 62:23-11 64:10-11 66:05-11 68:22-11 70:30-11 70:50-11
71668 BRØBIL 2:48-10 5:26-16 4:17-9 4:28-11 7:08-14 4:51-13 18:31-13 1:44-11 3:58-9 4:20-11 4:52-7 1:47-12 1:55-10 2:17-14 2:08-14 0:20-8
12 71:15 VIGGO MADSEN 4:31-17 8:53-16 13:04-14 17:27-13 24:44-14 29:25-14 47:55-12 49:43-12 53:48-12 57:48-12 63:00-12 64:39-12 66:35-12 68:53-12 70:55-12 71:15-12
92513 PRIVAT 4:31-17 4:22-14 4:11-7 4:23-10 7:17-17 4:41-10 18:30-12 1:48-13 4:05-12 4:00-8 5:12-11 1:39-8 1:56-11 2:18-16 2:02-12 0:20-8
13 71:30 Andreas Erichsen 2:37-5 7:30-13 17:45-17 23:12-17 29:46-17 33:47-16 49:30-14 51:02-13 54:57-13 58:53-13 63:53-13 65:26-13 67:05-13 69:22-13 71:07-13 71:30-13
69024 Koll 2:37-5 4:53-15 10:15-17 5:27-13 6:34-9 4:01-6 15:43-5 1:32-8 3:55-7 3:56-5 5:00-9 1:33-4 1:39-3 2:17-14 1:45-5 0:23-16
14 73:02 IVAR REFSLAND 3:53-16 9:29-17 13:20-16 19:10-15 26:14-15 31:46-15 49:36-15 51:25-15 55:22-14 60:35-14 65:02-14 66:37-14 68:48-14 70:55-14 72:42-14 73:02-14
64744 ORACLE 3:53-16 5:36-17 3:51-3 5:50-15 7:04-12 5:32-14 17:50-9 1:49-14 3:57-8 5:13-16 4:27-3 1:35-5 2:11-16 2:07-9 1:47-7 0:20-8
15 77:49 JAN S. OSEASSEN 3:46-15 8:05-14 13:09-15 17:43-14 24:34-13 29:17-13 51:25-16 53:01-16 58:01-15 62:23-15 67:40-15 71:46-16 73:20-15 75:27-15 77:24-15 77:49-15
79996 HYDRO OSLO 3:46-15 4:19-13 5:04-14 4:34-12 6:51-10 4:43-11 22:08-17 1:36-10 5:00-15 4:22-12 5:17-12 4:06-17 1:34-2 2:07-9 1:57-10 0:25-17
16 78:17 ASBJØRN AARVIK 2:37-5 5:44-10 11:36-12 21:05-16 28:14-16 34:55-17 53:22-17 55:27-17 59:29-17 64:18-16 70:02-16 71:38-15 73:36-16 75:57-16 78:01-16 78:17-16
79989 HYDRO OSLO 2:37-5 3:07-11 5:52-16 9:29-17 7:09-15 6:41-16 18:27-11 2:05-16 4:02-11 4:49-14 5:44-15 1:36-6 1:58-13 2:21-17 2:04-13 0:16-1
17 82:45 PAAL W HANSSEN 3:09-13 5:53-11 10:59-10 17:20-12 24:21-12 28:48-11 49:08-13 51:16-14 59:27-16 66:20-17 74:12-17 75:58-17 78:16-17 80:27-17 82:25-17 82:45-17
86102 NORAUDIT 3:09-13 2:44-9 5:06-15 6:21-16 7:01-11 4:27-9 20:20-16 2:08-17 8:11-17 6:53-17 7:52-17 1:46-11 2:18-17 2:11-11 1:58-11 0:20-8
  DISK GEIR HANESAND 31;2:53 33;8:57 34;16:29 42;21:53 43;33:33 44;38:04 50;67:25 52;80:01 54;85:51 60;92:50 100;93:18 250;93:27
79726 ATN  
  DISK BJØRN ARNEGÅRD 31;3:49 33;6:54 34;15:26 100;27:05 250;27:18
82328 SCANDPOWER  
  DISK Sigurd Hertzberg 36;6:47 42;12:51 48;19:09 35;26:42 33;30:36 31;35:07 34;42:03 75;50:31 57;55:36 60;57:53 100;58:21 250;58:35
87034 Heming/Njård EKORT
Resultat klasse H45-49/H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-44 4-46 5-50 6-51 7-52 8-53 9-55 10-56 11-57 12-60 M-100
1 42:40 EINAR JENSEN 4:20-1 9:40-1 13:20-1 24:45-1 26:01-1 29:41-1 33:13-1 35:34-1 37:41-1 39:13-1 40:45-1 42:22-1 42:40-1
80665 STATENS KARTVERK 4:20-1 5:20-1 3:40-4 11:25-1 1:16-6 3:40-5 3:32-3 2:21-3 2:07-6 1:32-1 1:32-1 1:37-1 0:18-2
2 43:44 JOHN HANSEN 5:10-6 10:30-2 14:13-3 25:39-2 26:52-2 30:33-2 34:06-2 36:27-2 38:21-3 40:05-3 41:37-2 43:21-2 43:44-2
36340 AB PIL 5:10-6 5:20-1 3:43-7 11:26-2 1:13-4 3:41-6 3:33-4 2:21-3 1:54-5 1:44-6 1:32-1 1:44-6 0:23-13
3 44:13 TERJE MATHISEN 5:03-5 10:53-3 13:48-2 26:05-3 27:15-3 30:38-3 34:21-4 36:35-3 38:19-2 40:00-2 41:46-3 43:55-3 44:13-3
402460 HYDRO OSLO 5:03-5 5:50-4 2:55-1 12:17-5 1:10-3 3:23-3 3:43-6 2:14-2 1:44-4 1:41-5 1:46-7 2:09-14 0:18-2
4 44:32 Kjell Markset 4:41-2 10:53-3 14:34-4 26:47-4 27:56-4 30:56-4 34:17-3 37:10-4 38:49-4 40:54-4 42:29-4 44:12-4 44:32-4
66662 Koll 4:41-2 6:12-6 3:41-5 12:13-4 1:09-2 3:00-1 3:21-2 2:53-11 1:39-2 2:05-12 1:35-4 1:43-5 0:20-8
5 45:31 Sven Tonjer 5:20-8 13:00-10 16:37-7 28:22-5 29:28-5 32:49-5 36:01-5 38:34-5 40:06-5 42:00-5 43:33-5 45:10-5 45:31-5
96424   5:20-8 7:40-11 3:37-3 11:45-3 1:06-1 3:21-2 3:12-1 2:33-7 1:32-1 1:54-8 1:33-3 1:37-1 0:21-9
6 50:50 VIDAR SVENDSEN 5:19-7 11:50-7 16:40-8 30:26-6 31:40-6 35:10-6 39:43-6 42:25-6 44:34-6 46:24-6 48:18-6 50:31-6 50:50-6
80606 NLH-BIL NIJOS 5:19-7 6:31-8 4:50-14 13:46-6 1:14-5 3:30-4 4:33-10 2:42-10 2:09-7 1:50-7 1:54-11 2:13-15 0:19-4
7 52:36 Mathias Martinsen 5:34-9 11:20-5 14:54-5 32:24-7 34:06-7 38:45-7 42:23-7 45:18-7 47:01-7 48:55-7 50:35-7 52:15-7 52:36-7
400959 Heming/Njård 5:34-9 5:46-3 3:34-2 17:30-9 1:42-11 4:39-9 3:38-5 2:55-12 1:43-3 1:54-8 1:40-5 1:40-3 0:21-9
8 54:46 Bjørn Willadsen 5:43-10 11:33-6 15:25-6 34:13-9 35:54-9 40:00-8 44:18-8 46:45-8 48:59-8 50:34-8 52:22-8 54:25-8 54:46-8
60615 Heming/Njård 5:43-10 5:50-4 3:52-8 18:48-11 1:41-9 4:06-7 4:18-8 2:27-5 2:14-8 1:35-3 1:48-8 2:03-12 0:21-9
9 56:34 FINN GANGE 4:44-4 12:42-8 16:46-9 32:36-8 35:36-8 40:14-9 44:59-9 47:34-9 50:38-9 52:49-9 54:33-9 56:15-9 56:34-9
76039 NVE 4:44-4 7:58-13 4:04-9 15:50-8 3:00-16 4:38-8 4:45-12 2:35-8 3:04-14 2:11-13 1:44-6 1:42-4 0:19-4
10 60:19 Lars Flugsrud 6:12-11 15:16-12 20:22-12 36:06-11 38:56-11 43:47-10 48:41-10 51:11-10 54:07-10 56:19-10 58:11-10 60:00-10 60:19-10
98376 Sørbråten 6:12-11 9:04-15 5:06-15 15:44-7 2:50-15 4:51-10 4:54-13 2:30-6 2:56-13 2:12-14 1:52-9 1:49-9 0:19-4
11 64:19 SVEIN ANDERSEN 6:52-12 14:03-11 18:25-11 37:49-12 39:52-12 46:14-11 51:26-11 54:28-11 56:56-11 59:48-11 61:48-11 63:53-11 64:19-11
79231 NORCONSULT 6:52-12 7:11-10 4:22-11 19:24-12 2:03-13 6:22-12 5:12-14 3:02-13 2:28-10 2:52-15 2:00-12 2:05-13 0:26-14
12 67:04 Øystein Kildahl 4:42-3 12:48-9 17:11-10 34:58-10 36:28-10 52:17-13 56:14-12 58:08-12 61:26-12 63:05-12 64:58-12 66:45-12 67:04-12
402635 AHS 4:42-3 8:06-14 4:23-12 17:47-10 1:30-7 15:49-16 3:57-7 1:54-1 3:18-15 1:39-4 1:53-10 1:47-8 0:19-4
13 71:28 HARALD SVERDRUP-THYGESON 11:25-15 18:19-14 22:32-15 43:33-13 45:11-13 51:51-12 56:14-12 60:55-13 63:23-13 67:05-14 69:13-13 71:12-13 71:28-13
98668 CSC 11:25-15 6:54-9 4:13-10 21:01-13 1:38-8 6:40-13 4:23-9 4:41-14 2:28-10 3:42-16 2:08-14 1:59-10 0:16-1
14 72:28 RICHARD BLOM 12:20-16 18:34-15 22:15-14 46:40-14 48:21-14 53:12-14 59:31-14 62:12-14 64:41-14 66:14-13 70:22-14 72:06-14 72:28-14
78693 FBI 12:20-16 6:14-7 3:41-5 24:25-14 1:41-9 4:51-10 6:19-15 2:41-9 2:29-12 1:33-2 4:08-16 1:44-6 0:22-12
15 83:39 Bjørn Skavlan 9:31-14 17:13-13 21:58-13 48:31-15 50:15-15 60:44-15 65:22-15 72:06-15 75:52-15 77:48-15 80:33-15 83:06-15 83:39-15
83138 Koll 9:31-14 7:42-12 4:45-13 26:33-15 1:44-12 10:29-15 4:38-11 6:44-15 3:46-16 1:56-10 2:45-15 2:33-16 0:33-16
16 99:03 Don Skantze 9:16-13 20:33-16 34:07-16 62:59-16 65:20-16 74:22-16 80:59-16 90:18-16 92:32-16 94:34-16 96:38-16 98:37-16 99:03-16
79995 Hydro 9:16-13 11:17-16 13:34-16 28:52-16 2:21-14 9:02-14 6:37-16 9:19-16 2:14-8 2:02-11 2:04-13 1:59-10 0:26-14
  DISK Stein Beldring 42;9:05 43;23:34 44;33:39 52;74:26 53;78:53 55;82:24 56;84:56 57;87:50 60;91:00 100;91:26 250;91:41
96530 NVE  
Resultat klasse H50-54/H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-44 4-46 5-50 6-51 7-52 8-53 9-55 10-56 11-57 12-60 M-100
1 55:11 JOHN TH PETERSEN 5:30-2 11:49-2 17:01-5 32:25-1 33:59-1 37:59-1 42:54-1 45:25-1 47:41-1 49:55-1 52:53-1 54:49-1 55:11-1
79791 NORDEA 5:30-2 6:19-4 5:12-11 15:24-1 1:34-3 4:00-3 4:55-8 2:31-6 2:16-3 2:14-10 2:58-18 1:56-3 0:22-5
2 55:22 HASSE BERGSTRØM 6:29-8 12:20-5 16:15-2 34:31-3 36:06-3 39:55-2 44:09-2 46:47-2 49:09-2 50:58-2 53:01-2 55:02-2 55:22-2
87044 SKI VG SKOLE 6:29-8 5:51-1 3:55-3 18:16-6 1:35-4 3:49-1 4:14-1 2:38-8 2:22-4 1:49-2 2:03-1 2:01-8 0:20-1
3 58:46 Pål Benjaminsen 5:43-4 12:19-4 16:57-4 37:38-7 39:20-7 43:31-6 47:50-4 50:15-4 52:26-3 54:22-3 56:29-3 58:26-3 58:46-3
36455 Kamp/Vestheim 5:43-4 6:36-5 4:38-8 20:41-14 1:42-5 4:11-4 4:19-2 2:25-2 2:11-2 1:56-4 2:07-3 1:57-5 0:20-1
4 59:42 ERIK SERCK-HANSSEN 7:03-11 13:10-7 17:01-5 33:50-2 35:38-2 40:08-3 45:46-3 48:39-3 52:45-4 55:01-4 57:14-4 59:21-4 59:42-4
82121 NETCOM 7:03-11 6:07-3 3:51-1 16:49-2 1:48-7 4:30-9 5:38-19 2:53-12 4:06-22 2:16-11 2:13-6 2:07-9 0:21-3
5 60:00 TERJE STENSHOLM 7:51-15 14:50-11 19:04-8 38:14-8 39:38-8 43:55-7 48:37-6 51:06-5 53:29-5 55:13-5 57:38-5 59:37-5 60:00-5
75052 TV2 7:51-15 6:59-10 4:14-5 19:10-11 1:24-1 4:17-6 4:42-6 2:29-5 2:23-5 1:44-1 2:25-11 1:59-6 0:23-10
6 61:35 TORE RINGERIKE 7:32-13 15:32-13 19:53-11 36:44-5 38:52-5 43:28-5 49:25-7 51:56-6 54:30-6 56:32-6 58:55-6 61:11-6 61:35-6
23435 DNB 7:32-13 8:00-16 4:21-6 16:51-4 2:08-16 4:36-11 5:57-21 2:31-6 2:34-9 2:02-9 2:23-9 2:16-13 0:24-12
7 61:37 ARNE EDVINSEN 4:44-1 10:45-1 15:43-1 37:01-6 39:08-6 43:26-4 48:14-5 52:48-8 54:47-7 56:41-7 59:32-7 61:15-7 61:37-7
39551 DNB 4:44-1 6:01-2 4:58-10 21:18-15 2:07-15 4:18-7 4:48-7 4:34-20 1:59-1 1:54-3 2:51-14 1:43-1 0:22-5
8 62:43 JON FREDRIKSEN 5:33-3 12:17-3 16:18-3 36:17-4 38:11-4 44:40-8 49:44-8 52:32-7 54:59-8 57:24-8 60:13-8 62:21-8 62:43-8
89526 FOBIL 5:33-3 6:44-8 4:01-4 19:59-13 1:54-12 6:29-19 5:04-12 2:48-11 2:27-6 2:25-14 2:49-13 2:08-10 0:22-5
9 64:09 OLA NORDVISTE 6:47-10 13:42-10 21:48-14 40:18-10 42:29-11 47:29-10 51:49-10 54:30-9 56:59-9 58:57-9 61:53-9 63:48-9 64:09-9
98782 ULLEVÅL SYKEHUS 6:47-10 6:55-9 8:06-20 18:30-8 2:11-17 5:00-12 4:20-3 2:41-9 2:29-7 1:58-5 2:56-17 1:55-2 0:21-3
10 65:45 DAG TH KOLBERG 6:07-7 12:44-6 25:01-15 41:50-13 43:43-12 47:34-11 52:34-11 55:53-11 58:33-11 60:51-10 63:08-11 65:17-10 65:45-10
401099 FOBIL 6:07-7 6:37-6 12:17-22 16:49-2 1:53-11 3:51-2 5:00-11 3:19-16 2:40-12 2:18-12 2:17-8 2:09-11 0:28-18
11 66:29 MOGENS MONSEN 8:14-16 15:57-14 21:41-13 40:15-9 42:06-9 46:29-9 51:25-9 55:02-10 58:14-10 60:54-11 63:07-10 66:06-11 66:29-11
23896 MYSOFT 8:14-16 7:43-15 5:44-15 18:34-10 1:51-9 4:23-8 4:56-9 3:37-17 3:12-17 2:40-18 2:13-6 2:59-18 0:23-10
12 67:41 KNUT ERIK ØSTENGEN 8:39-17 19:51-18 25:13-16 43:18-15 45:10-15 49:25-14 55:41-15 58:09-13 60:46-12 62:47-12 64:56-12 67:12-12 67:41-12
79717 ATN 8:39-17 11:12-20 5:22-13 18:05-5 1:52-10 4:15-5 6:16-22 2:28-4 2:37-11 2:01-7 2:09-5 2:16-13 0:29-21
13 68:19 EINAR SKÅRE 6:40-9 13:23-8 17:57-7 41:37-12 43:52-13 48:25-12 53:05-12 58:33-14 61:08-14 63:35-13 65:58-13 67:57-13 68:19-13
71581 BREVPOST 6:40-9 6:43-7 4:34-7 23:40-18 2:15-18 4:33-10 4:40-5 5:28-21 2:35-10 2:27-16 2:23-9 1:59-6 0:22-5
14 69:19 Egil Huseth 12:17-19 19:43-17 25:15-17 43:48-17 45:37-16 51:13-16 56:12-16 58:39-15 61:56-15 63:57-15 66:41-14 68:54-14 69:19-14
76042 Kamp/Vestheim 12:17-19 7:26-12 5:32-14 18:33-9 1:49-8 5:36-17 4:59-10 2:27-3 3:17-18 2:01-7 2:44-12 2:13-12 0:25-14
15 70:03 REIDAR KIERULF 5:46-5 14:56-12 19:38-10 41:52-14 44:12-14 49:19-13 54:48-13 58:02-12 61:03-13 63:42-14 66:44-15 69:37-15 70:03-15
82214 RKP 5:46-5 9:10-18 4:42-9 22:14-16 2:20-20 5:07-13 5:29-17 3:14-15 3:01-16 2:39-17 3:02-19 2:53-16 0:26-15
16 72:26 HELGE STENSETH 6:02-6 13:41-9 19:37-9 43:30-16 46:56-17 52:12-17 57:18-17 60:16-17 63:03-16 65:43-16 68:37-16 72:00-16 72:26-16
79715 ATN 6:02-6 7:39-13 5:56-17 23:53-19 3:26-22 5:16-15 5:06-14 2:58-13 2:47-14 2:40-18 2:54-16 3:23-22 0:26-15
17 76:31 BJØRN BLOMSNES 12:21-20 19:28-16 27:50-20 46:07-18 47:52-18 58:42-18 64:28-18 66:51-18 69:22-18 71:42-18 73:48-17 76:05-17 76:31-17
82358 SCANDPOWER 12:21-20 7:07-11 8:22-21 18:17-7 1:45-6 10:50-22 5:46-20 2:23-1 2:31-8 2:20-13 2:06-2 2:17-15 0:26-15
18 77:31 THORE PEDERSEN 7:14-12 15:58-15 21:19-12 40:29-11 42:26-10 49:54-15 54:58-14 59:27-16 67:58-17 70:24-17 73:56-18 77:03-18 77:31-18
23647 NORDEA 7:14-12 8:44-17 5:21-12 19:10-11 1:57-13 7:28-20 5:04-12 4:29-19 8:31-23 2:26-15 3:32-21 3:07-19 0:28-18
19 81:09 BØRGE MATHISEN 7:39-14 29:10-21 33:04-21 55:23-21 59:18-21 64:33-21 69:09-21 71:55-20 74:45-20 76:44-19 78:51-19 80:47-19 81:09-19
37068 AMERSHAM 7:39-14 21:31-23 3:54-2 22:19-17 3:55-23 5:15-14 4:36-4 2:46-10 2:50-15 1:59-6 2:07-3 1:56-3 0:22-5
20 84:41 PER NERMO 9:46-18 19:51-18 25:46-18 49:43-19 52:00-19 63:31-20 68:52-20 72:53-21 75:36-21 78:22-20 81:15-20 84:13-20 84:41-20
82204 INTERCONSULT BIL 9:46-18 10:05-19 5:55-16 23:57-20 2:17-19 11:31-23 5:21-16 4:01-18 2:43-13 2:46-20 2:53-15 2:58-17 0:28-18
21 91:04 Tore Benneche 12:37-21 20:17-20 27:12-19 53:21-20 54:54-20 60:28-19 65:48-19 68:50-19 72:18-19 81:14-21 87:33-21 90:40-21 91:04-21
80544 Heming/Njård 12:37-21 7:40-14 6:55-19 26:09-22 1:33-2 5:34-16 5:20-15 3:02-14 3:28-20 8:56-23 6:19-22 3:07-19 0:24-12
22 97:14 ARVID RINGERIKE 14:39-23 31:40-23 38:26-22 62:29-22 64:32-22 70:48-22 76:20-22 83:06-22 86:37-22 89:51-22 93:05-22 96:41-22 97:14-22
78974 VIKEN ENERGINETT 14:39-23 17:01-21 6:46-18 24:03-21 2:03-14 6:16-18 5:32-18 6:46-23 3:31-21 3:14-21 3:14-20 3:36-23 0:33-23
23 151:42 TORMOD CLEMETSEN 13:21-22 30:43-22 49:54-23 86:58-23 90:14-23 98:05-23 121:56-23 128:28-23 131:47-23 135:22-23 147:50-23 151:12-23 151:42-23
98667 CSC 13:21-22 17:22-22 19:11-23 37:04-23 3:16-21 7:51-21 23:51-23 6:32-22 3:19-19 3:35-22 12:28-23 3:22-21 0:30-22
  DISK BJØRN GRINDE 42;4:18 43;9:36 44;12:54 46;27:34 50;28:44 51;32:51 52;36:33 53;39:14 54;41:28 56;43:10 57;44:33 60;46:08 100;46:33 250;46:55
400195 FOLKEHELSA  
Resultat klasse H55-59/H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 39:24 KARL O ORUD 2:52-4 6:41-12 10:25-5 14:26-4 24:44-1 28:58-2 31:11-1 33:19-1 35:13-1 37:00-1 39:01-1 39:24-1
80440 MORECOM 2:52-4 3:49-14 3:44-2 4:01-5 10:18-1 4:14-7 2:13-2 2:08-2 1:54-3 1:47-2 2:01-5 0:23-7
2 40:11 TOR LEA 2:19-1 5:49-6 9:25-1 12:59-1 24:49-2 28:54-1 31:36-2 34:01-2 36:09-2 38:04-2 39:51-2 40:11-2
32370 RIKSHOSPITALET 2:19-1 3:30-12 3:36-1 3:34-1 11:50-5 4:05-5 2:42-7 2:25-6 2:08-6 1:55-3 1:47-2 0:20-4
3 42:16 JON FÆRDEN 2:24-2 5:48-5 10:08-3 14:06-3 25:38-3 29:24-3 32:40-3 35:08-3 37:17-3 39:36-3 41:50-3 42:16-3
80602 KREDITORFOR 2:24-2 3:24-10 4:20-5 3:58-4 11:32-3 3:46-1 3:16-9 2:28-7 2:09-7 2:19-7 2:14-10 0:26-13
4 43:16 Steinar Skoglund 3:01-9 5:23-1 12:36-12 16:42-11 29:33-7 33:29-7 35:39-6 37:58-6 39:39-6 41:13-4 42:57-4 43:16-4
79941 Fossum 3:01-9 2:22-1 7:13-17 4:06-7 12:51-7 3:56-4 2:10-1 2:19-4 1:41-1 1:34-1 1:44-1 0:19-2
5 44:39 SIGMUND NYLUND 4:49-17 7:51-13 12:11-11 16:15-10 27:31-6 31:25-5 35:01-5 37:24-5 39:14-5 42:23-5 44:21-5 44:39-5
67712 NORDEA 4:49-17 3:02-7 4:20-5 4:04-6 11:16-2 3:54-3 3:36-12 2:23-5 1:50-2 3:09-15 1:58-4 0:18-1
6 45:50 KJELL STENSTADVOLD 3:16-12 6:05-8 11:03-8 15:40-7 29:42-8 33:29-7 37:01-8 39:05-7 41:03-7 43:04-6 45:27-6 45:50-6
87052 HYDRO OSLO 3:16-12 2:49-4 4:58-8 4:37-10 14:02-8 3:47-2 3:32-11 2:04-1 1:58-4 2:01-4 2:23-11 0:23-7
7 46:10 KJELL RØKKE 2:57-7 5:47-4 9:50-2 13:46-2 26:22-4 30:52-4 33:10-4 36:12-4 38:23-4 43:40-7 45:45-7 46:10-7
71504 REINERTSEN 2:57-7 2:50-5 4:03-3 3:56-2 12:36-6 4:30-9 2:18-4 3:02-10 2:11-8 5:17-18 2:05-8 0:25-11
8 47:42 KNUT MØGEDAL 2:57-7 6:16-10 11:28-10 15:54-9 30:01-9 34:14-9 36:45-7 39:57-8 42:16-8 44:50-8 47:19-8 47:42-8
80722 KVÆRNER OSLO 2:57-7 3:19-9 5:12-10 4:26-9 14:07-9 4:13-6 2:31-6 3:12-11 2:19-9 2:34-11 2:29-13 0:23-7
9 51:06 BJARNE PAULSRUD 2:52-4 6:19-11 10:31-6 14:27-5 34:04-11 38:33-11 41:03-11 44:01-11 46:30-10 48:53-9 50:47-9 51:06-9
64303 AQUATEAM 2:52-4 3:27-11 4:12-4 3:56-2 19:37-12 4:29-8 2:30-5 2:58-9 2:29-11 2:23-8 1:54-3 0:19-2
10 52:58 OLE K STEINBEKKEN 2:52-4 5:36-3 10:48-7 17:12-12 32:32-10 37:13-10 40:31-10 43:43-10 47:10-11 49:35-10 52:29-10 52:58-10
79754 TINE 2:52-4 2:44-3 5:12-10 6:24-16 15:20-11 4:41-10 3:18-10 3:12-11 3:27-17 2:25-9 2:54-17 0:29-18
11 54:24 FRIDULV SAGBERG 3:11-11 6:12-9 11:21-9 15:42-8 36:49-13 41:42-12 44:29-12 47:53-12 49:55-12 52:01-11 54:03-11 54:24-11
66671 FBI 3:11-11 3:01-6 5:09-9 4:21-8 21:07-16 4:53-11 2:47-8 3:24-14 2:02-5 2:06-6 2:02-7 0:21-5
12 54:58 BJØRN SPJELKAVIK 3:02-10 5:35-2 10:24-4 15:09-6 26:54-5 31:51-6 38:51-9 42:57-9 45:22-9 52:22-12 54:32-12 54:58-12
82967 FBI 3:02-10 2:33-2 4:49-7 4:45-12 11:45-4 4:57-12 7:00-18 4:06-16 2:25-10 7:00-19 2:10-9 0:26-13
13 59:26 TOM IBSEN 3:39-14 8:07-15 13:58-14 19:49-14 34:43-12 42:28-13 47:05-13 50:17-13 53:34-13 56:33-13 59:03-13 59:26-13
80728 UBIL 3:39-14 4:28-16 5:51-14 5:51-13 14:54-10 7:45-16 4:37-16 3:12-11 3:17-16 2:59-13 2:30-14 0:23-7
14 61:58 ROAR SIGURDSEN 2:42-3 5:50-7 15:08-16 19:45-13 44:14-17 49:41-15 51:57-14 54:35-14 57:07-14 59:35-14 61:36-14 61:58-14
79180 RINGNES 2:42-3 3:08-8 9:18-18 4:37-10 24:29-17 5:27-13 2:16-3 2:38-8 2:32-13 2:28-10 2:01-5 0:22-6
15 63:28 IVAR STRØMSTAD 3:56-15 7:52-14 13:13-13 22:32-17 43:21-15 49:35-14 53:48-15 56:04-15 58:33-15 60:35-15 63:03-15 63:28-15
77378 OU-KAM. 3:56-15 3:56-15 5:21-12 9:19-19 20:49-15 6:14-15 4:13-14 2:16-3 2:29-11 2:02-5 2:28-12 0:25-11
16 68:34 TORSTEIN ØSTEN 7:18-19 11:05-18 16:46-18 23:41-18 44:05-16 49:58-16 54:16-16 59:27-16 62:20-16 65:24-16 68:08-16 68:34-16
82169 MAESTRO 7:18-19 3:47-13 5:41-13 6:55-17 20:24-14 5:53-14 4:18-15 5:11-17 2:53-14 3:04-14 2:44-16 0:26-13
17 74:38 TOR SANDBY 4:05-16 9:20-17 15:13-17 21:33-16 41:35-14 57:33-17 61:09-17 64:46-17 67:46-17 71:05-17 74:11-17 74:38-17
78621 SKATTEDIR 4:05-16 5:15-17 5:53-15 6:20-15 20:02-13 15:58-19 3:36-12 3:37-15 3:00-15 3:19-16 3:06-18 0:27-16
18 93:16 BJØRN LARSSEN 6:05-18 14:22-19 24:27-19 30:36-19 63:10-19 71:03-19 76:58-18 82:16-18 86:15-18 89:07-18 92:45-18 93:16-18
80610 OSLO LÆRERNE 6:05-18 8:17-19 10:05-19 6:09-14 32:34-18 7:53-17 5:55-17 5:18-18 3:59-19 2:52-12 3:38-19 0:31-19
19 95:09 JAN EGIL PEDERSEN 3:20-13 8:36-16 14:30-15 21:31-15 61:26-18 70:32-18 78:39-19 84:18-19 87:57-19 92:00-19 94:42-19 95:09-19
36525 SND 3:20-13 5:16-18 5:54-16 7:01-18 39:55-19 9:06-18 8:07-19 5:39-19 3:39-18 4:03-17 2:42-15 0:27-16
  DISK HARALD WIBYE 31;3:26 33;6:02 34;16:46 42;22:19 51;42:13 250;52:54
480203 DBCN  
Resultat klasse H60-64/H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 52:22 KLAUS ENGEN 4:02-10 7:07-9 11:44-7 17:04-8 31:21-4 37:46-2 41:03-2 44:37-1 47:08-1 49:23-1 51:56-1 52:22-1
77393 SND 4:02-10 3:05-8 4:37-3 5:20-12 14:17-1 6:25-12 3:17-6 3:34-11 2:31-10 2:15-9 2:33-13 0:26-13
2 52:59 STURLE HÅNES 3:09-3 6:27-6 11:02-1 15:30-1 29:58-1 38:58-5 42:54-5 45:46-2 48:10-2 50:29-3 52:35-2 52:59-2
72556 METEOROLOGEN 3:09-3 3:18-9 4:35-2 4:28-5 14:28-2 9:00-20 3:56-12 2:52-5 2:24-7 2:19-10 2:06-3 0:24-6
3 53:00 LEIF BRÅTEN 3:13-5 6:04-1 11:19-4 15:43-3 30:53-2 36:36-1 39:28-1 46:03-4 48:13-3 50:16-2 52:37-3 53:00-3
87017 CSC 3:13-5 2:51-3 5:15-10 4:24-3 15:10-4 5:43-9 2:52-2 6:35-21 2:10-4 2:03-3 2:21-10 0:23-4
4 53:55 ARNE JORDAL 3:11-4 6:13-2 11:15-3 15:44-4 30:53-2 38:15-4 41:29-3 45:56-3 48:50-4 51:02-4 53:33-4 53:55-4
400564 SAS 3:11-4 3:02-7 5:02-6 4:29-7 15:09-3 7:22-16 3:14-5 4:27-17 2:54-14 2:12-7 2:31-12 0:22-2
5 54:42 PER ERIK SØRENSEN 3:07-2 7:43-11 12:47-9 17:30-9 35:16-9 40:21-7 44:02-6 46:48-6 50:12-5 52:07-5 54:22-5 54:42-5
78982 NORDEA 3:07-2 4:36-16 5:04-7 4:43-8 17:46-10 5:05-5 3:41-9 2:46-4 3:24-18 1:55-1 2:15-7 0:20-1
6 55:08 ERLING TIDEMANN 5:44-19 8:08-12 12:25-8 16:53-7 33:32-6 42:00-8 45:01-7 48:09-7 50:34-6 52:41-6 54:44-6 55:08-6
23761 OSLO TANNL.SELSK 5:44-19 2:24-1 4:17-1 4:28-5 16:39-8 8:28-19 3:01-4 3:08-6 2:25-8 2:07-5 2:03-2 0:24-6
7 59:04 HELGE KVAASE 3:30-7 6:21-4 11:27-6 15:54-5 32:36-5 38:07-3 42:41-4 46:23-5 51:38-7 56:02-7 58:37-7 59:04-7
63817 HIAK 3:30-7 2:51-3 5:06-9 4:27-4 16:42-9 5:31-6 4:34-14 3:42-13 5:15-22 4:24-19 2:35-14 0:27-15
8 59:56 SVEN ERIK ROGNES 3:21-6 6:15-3 11:20-5 15:39-2 33:39-7 39:11-6 50:48-11 52:56-8 55:23-8 57:24-8 59:33-8 59:56-8
82410 UNIVERSITETET 3:21-6 2:54-5 5:05-8 4:19-2 18:00-11 5:32-7 11:37-22 2:08-1 2:27-9 2:01-2 2:09-4 0:23-4
9 63:14 TOR A OMMUNDSEN 3:30-7 6:25-5 11:14-2 16:16-6 34:41-8 46:38-12 50:07-10 55:09-11 57:55-10 60:39-10 62:50-10 63:14-9
31042 VERITAS 3:30-7 2:55-6 4:49-4 5:02-10 18:25-12 11:57-21 3:29-8 5:02-19 2:46-13 2:44-12 2:11-5 0:24-6
9 63:14 ANNAR BRUSTAD 5:09-18 8:41-14 16:31-15 22:06-13 47:55-16 51:56-14 54:03-14 56:36-13 58:27-13 60:33-9 62:48-9 63:14-9
37063 FOBIL 5:09-18 3:32-10 7:50-15 5:35-13 25:49-21 4:01-1 2:07-1 2:33-3 1:51-1 2:06-4 2:15-7 0:26-13
11 63:20 BJØRN ECKSTRØM 2:50-1 6:44-7 13:23-10 20:19-11 43:23-13 49:14-13 52:07-13 55:42-12 58:17-12 60:39-10 62:56-11 63:20-11
76211 NVE 2:50-1 3:54-12 6:39-13 6:56-18 23:04-18 5:51-10 2:53-3 3:35-12 2:35-11 2:22-11 2:17-9 0:24-6
12 63:56 SVEIN VIKHAMAR 4:20-15 7:05-8 16:57-16 21:11-12 41:07-12 45:44-11 51:38-12 54:10-10 56:05-9 61:25-13 63:27-12 63:56-12
82118 LINJEGODS 4:20-15 2:45-2 9:52-20 4:14-1 19:56-13 4:37-2 5:54-21 2:32-2 1:55-2 5:20-20 2:02-1 0:29-18
13 65:16 Eyvind Aas 4:15-13 8:26-13 17:06-17 23:11-14 38:26-11 45:35-10 49:20-9 53:40-9 58:09-11 61:12-12 64:52-13 65:16-13
71772 Geoform 4:15-13 4:11-13 8:40-18 6:05-14 15:15-5 7:09-15 3:45-10 4:20-16 4:29-21 3:03-14 3:40-20 0:24-6
14 66:36 OLA KJELDSEN 4:05-11 8:45-15 14:10-12 18:54-10 35:26-10 42:57-9 46:16-8 57:03-14 59:58-14 63:28-14 66:08-14 66:36-14
26260 NVE 4:05-11 4:40-18 5:25-11 4:44-9 16:32-6 7:31-17 3:19-7 10:47-22 2:55-15 3:30-17 2:40-16 0:28-16
15 70:44 OLA PETTER LØVLIEN 4:36-17 10:34-19 24:47-21 31:10-21 47:44-15 53:47-15 57:47-15 61:15-15 63:52-15 66:56-15 70:12-15 70:44-15
401135 EGET FIRMA 4:36-17 5:58-21 14:13-22 6:23-15 16:34-7 6:03-11 4:00-13 3:28-8 2:37-12 3:04-15 3:16-18 0:32-20
16 71:26 KNUT HANGERAAS 3:44-9 7:29-10 13:44-11 28:33-19 50:34-19 56:14-17 59:59-17 63:31-17 66:39-18 68:50-16 71:01-16 71:26-16
78215 GEOFORM 3:44-9 3:45-11 6:15-12 14:49-22 22:01-17 5:40-8 3:45-10 3:32-10 3:08-17 2:11-6 2:11-5 0:25-12
17 72:39 ERIK HAUGROS 4:20-15 8:50-16 18:10-18 23:29-15 51:36-20 56:38-18 61:20-18 64:33-18 66:37-17 69:33-18 72:11-17 72:39-17
80824 LØRENSKOG KOMM 4:20-15 4:30-15 9:20-19 5:19-11 28:07-22 5:02-4 4:42-15 3:13-7 2:04-3 2:56-13 2:38-15 0:28-16
18 73:31 PER E STÅHLBRAND 4:17-14 8:55-17 16:06-13 25:38-17 46:50-14 53:58-16 59:18-16 63:05-16 66:12-16 69:32-17 73:02-18 73:31-18
23225 RIKSHOSPITALET 4:17-14 4:38-17 7:11-14 9:32-20 21:12-14 7:08-14 5:20-20 3:47-14 3:07-16 3:20-16 3:30-19 0:29-18
19 76:30 SVERRE FARSTADVOLL 6:50-21 11:11-20 16:11-14 30:39-20 54:36-21 59:15-20 64:13-20 68:22-20 70:45-20 72:59-19 76:08-19 76:30-19
89773 PETEC 6:50-21 4:21-14 5:00-5 14:28-21 23:57-19 4:39-3 4:58-18 4:09-15 2:23-6 2:14-8 3:09-17 0:22-2
20 84:04 KARL A LANGERØD 12:10-22 17:30-22 29:53-22 38:15-22 59:38-22 66:19-22 71:28-22 74:57-22 77:10-22 81:11-22 83:40-20 84:04-20
96774 LOVISENBERG 12:10-22 5:20-19 12:23-21 8:22-19 21:23-15 6:41-13 5:09-19 3:29-9 2:13-5 4:01-18 2:29-11 0:24-6
21 84:53 SIGURD HAUGERUD 4:08-12 9:54-18 18:21-19 25:01-16 49:14-17 56:45-19 61:34-19 66:55-19 70:39-19 80:06-20 84:18-21 84:53-21
76160 METEOROLOGEN 4:08-12 5:46-20 8:27-16 6:40-16 24:13-20 7:31-17 4:49-17 5:21-20 3:44-20 9:27-22 4:12-21 0:35-22
22 86:23 ERICH STURM 6:00-20 11:58-21 20:31-20 27:22-18 49:16-18 61:54-21 66:41-21 71:10-21 74:46-21 80:53-21 85:51-22 86:23-22
79718 ATN 6:00-20 5:58-21 8:33-17 6:51-17 21:54-16 12:38-22 4:47-16 4:29-18 3:36-19 6:07-21 4:58-22 0:32-20
  DISK HELGE G SIMONSEN 31;5:42 33;10:10 34;21:10 42;33:34 52;72:25 53;76:45 55;82:15 54;85:41 56;89:55 57;94:22 60;98:05 100;98:54 250;99:06
25508 IBISTIC AS  
Resultat klasse H65-69/H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 32:47 SIGURD MELSOM 2:50-1 6:13-1 10:28-1 13:59-1 16:11-1 19:03-1 23:21-1 27:38-1 30:01-1 32:23-1 32:47-1
89510 KJELSÅS 2:50-1 3:23-1 4:15-3 3:31-1 2:12-1 2:52-4 4:18-2 4:17-4 2:23-2 2:22-1 0:24-3
2 40:34 INGVALD SEVALDSON 6:39-5 10:02-2 16:43-4 20:58-3 23:47-3 26:30-3 30:35-2 35:02-2 37:46-2 40:09-2 40:34-2
84989 PERMAKEM 6:39-5 3:23-1 6:41-7 4:15-5 2:49-4 2:43-1 4:05-1 4:27-6 2:44-5 2:23-2 0:25-4
3 42:44 SVEIN KVALHEIM 3:59-2 15:49-8 19:43-5 23:14-4 26:23-5 29:12-5 33:59-4 37:32-3 39:42-3 42:22-3 42:44-3
23713 BT 3:59-2 11:50-10 3:54-2 3:31-1 3:09-6 2:49-3 4:47-5 3:33-1 2:10-1 2:40-4 0:22-1
4 44:00 TOR DRAGE 7:11-6 11:01-4 14:27-2 23:26-5 26:03-4 28:47-4 33:54-3 38:17-4 40:53-4 43:35-4 44:00-4
78968 KVÆRNER OSLO 7:11-6 3:50-5 3:26-1 8:59-11 2:37-2 2:44-2 5:07-7 4:23-5 2:36-4 2:42-5 0:25-4
5 44:18 HARALD BIRKELAND 6:11-4 10:43-3 15:44-3 19:44-2 22:27-2 25:34-2 34:08-5 38:21-5 41:05-5 43:55-5 44:18-5
86524 RIKSHOSPITALET 6:11-4 4:32-6 5:01-5 4:00-4 2:43-3 3:07-6 8:34-11 4:13-3 2:44-5 2:50-7 0:23-2
6 50:14 TORE HOLM 13:55-9 17:44-9 23:45-8 29:33-8 32:55-8 35:54-7 40:28-6 44:29-6 47:04-6 49:48-6 50:14-6
79821 ELKEM 13:55-9 3:49-4 6:01-6 5:48-8 3:22-7 2:59-5 4:34-4 4:01-2 2:35-3 2:44-6 0:26-7
7 52:34 TROND VARANG 10:14-8 13:54-7 22:24-7 26:19-6 32:29-7 35:59-8 40:31-7 46:29-7 49:30-7 52:04-7 52:34-7
62095 NORGROS 10:14-8 3:40-3 8:30-10 3:55-3 6:10-11 3:30-9 4:32-3 5:58-9 3:01-7 2:34-3 0:30-9
8 55:34 SVEIN FORTHUN 5:46-3 13:43-6 21:56-6 27:43-7 31:06-6 35:20-6 41:54-8 47:49-8 51:20-8 55:01-8 55:34-8
483023 HIO 5:46-3 7:57-9 8:13-9 5:47-7 3:23-8 4:14-11 6:34-10 5:55-8 3:31-11 3:41-11 0:33-11
9 60:05 ØIVIND REPPESGÅRD 14:47-10 27:31-11 32:23-10 37:19-10 40:21-10 43:38-10 48:34-10 53:13-9 56:38-9 59:33-9 60:05-9
71563 ATN 14:47-10 12:44-11 4:52-4 4:56-6 3:02-5 3:17-7 4:56-6 4:39-7 3:25-9 2:55-9 0:32-10
10 61:22 TERJE CHRISTIANSEN 16:20-11 21:38-10 28:56-9 34:52-9 38:42-9 42:17-9 48:01-9 54:05-10 57:33-10 60:55-10 61:22-10
79720 ATN 16:20-11 5:18-8 7:18-8 5:56-9 3:50-10 3:35-10 5:44-8 6:04-10 3:28-10 3:22-10 0:27-8
11 70:54 ODD ANDA 8:07-7 13:13-5 36:21-11 43:06-11 46:46-11 50:10-11 56:20-11 64:37-11 67:38-11 70:29-11 70:54-11
86904 NILU 8:07-7 5:06-7 23:08-11 6:45-10 3:40-9 3:24-8 6:10-9 8:17-11 3:01-7 2:51-8 0:25-4
  DISK EGIL SVENSSON 36;8:59 42;36:17 34;44:56 75;50:44 57;56:09 60;59:49 100;60:20 250;60:34
76166 JIL GRORUD  
Resultat klasse H70-74/H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 38:18 JOHAN THEISEN 3:33-3 7:03-1 14:47-5 18:37-3 21:12-3 24:13-2 28:40-1 32:49-1 35:37-1 37:52-1 38:18-1
96765 KLP FORSIKRING 3:33-3 3:30-1 7:44-9 3:50-1 2:35-1 3:01-1 4:27-1 4:09-1 2:48-4 2:15-1 0:26-3
2 42:14 DAGFINN FØLLESDAL 3:25-2 7:17-2 13:28-2 17:41-2 20:32-2 25:21-3 31:34-3 36:40-3 39:15-2 41:53-2 42:14-2
62370 OSI 3:25-2 3:52-2 6:11-6 4:13-2 2:51-2 4:49-9 6:13-7 5:06-5 2:35-2 2:38-3 0:21-1
3 42:16 TOR E HENRIKSEN 6:25-6 10:48-5 14:32-4 19:27-4 22:57-4 26:15-4 32:09-4 37:03-4 39:24-3 41:55-3 42:16-3
401144 PRIVAT 6:25-6 4:23-4 3:44-1 4:55-6 3:30-6 3:18-2 5:54-4 4:54-2 2:21-1 2:31-2 0:21-1
4 45:31 KJELL TEIGLAND 3:13-1 7:26-3 12:10-1 16:49-1 20:06-1 23:41-1 29:45-2 34:39-2 42:17-4 45:03-4 45:31-4
68266 PRIVAT 3:13-1 4:13-3 4:44-3 4:39-4 3:17-4 3:35-5 6:04-5 4:54-2 7:38-9 2:46-4 0:28-5
5 50:58 SVEIN KILDAL 9:42-9 15:00-8 22:10-9 26:54-8 30:20-8 33:48-8 39:18-8 44:55-5 47:39-5 50:30-5 50:58-5
80785 TELENOR 9:42-9 5:18-7 7:10-8 4:44-5 3:26-5 3:28-3 5:30-2 5:37-6 2:44-3 2:51-5 0:28-5
6 52:16 MAGNE GRANDE 6:58-7 11:48-6 21:58-8 26:55-9 31:23-9 34:53-9 40:58-9 46:03-8 48:58-6 51:49-6 52:16-6
82190 FBI 6:58-7 4:50-6 10:10-10 4:57-7 4:28-9 3:30-4 6:05-6 5:05-4 2:55-5 2:51-5 0:27-4
7 52:56 GEORG LUND 4:24-4 9:13-4 14:28-3 24:25-6 27:59-6 31:51-6 39:08-7 45:33-6 49:13-7 52:22-7 52:56-7
77364 LAGMANNSRETTEN 4:24-4 4:49-5 5:15-4 9:57-10 3:34-7 3:52-7 7:17-8 6:25-7 3:40-7 3:09-7 0:34-9
8 53:30 ARNE KJELL SVENDSEN 10:39-10 16:27-10 20:37-7 24:58-7 28:05-7 31:53-7 37:26-5 46:00-7 49:35-8 52:57-8 53:30-8
23313 NORWELD 10:39-10 5:48-8 4:10-2 4:21-3 3:07-3 3:48-6 5:33-3 8:34-9 3:35-6 3:22-8 0:33-8
9 54:57 AAGE MELLA 6:22-5 13:03-7 18:25-6 23:51-5 27:28-5 31:32-5 38:49-6 47:04-9 50:51-9 54:27-9 54:57-9
68160 SKATTEDIR 6:22-5 6:41-10 5:22-5 5:26-8 3:37-8 4:04-8 7:17-8 8:15-8 3:47-8 3:36-9 0:30-7
10 83:13 ERIK KIELLAND 9:21-8 15:43-9 22:36-10 32:32-10 37:55-10 45:17-10 54:16-10 63:24-10 77:35-10 82:36-10 83:13-10
66677 NVE 9:21-8 6:22-9 6:53-7 9:56-9 5:23-10 7:22-10 8:59-10 9:08-10 14:11-10 5:01-10 0:37-10
Resultat klasse H75-79/H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 39:53 KÅRE HOLT HANSEN 3:50-1 10:03-2 13:43-2 18:07-2 21:17-1 24:05-1 29:16-1 34:08-1 36:28-1 39:24-1 39:53-1
70708 DNB FINANS 3:50-1 6:13-2 3:40-1 4:24-1 3:10-1 2:48-1 5:11-1 4:52-1 2:20-1 2:56-2 0:29-2
2 41:55 BJØRN LARSSON 3:52-2 8:06-1 12:39-1 17:12-1 21:32-2 24:52-2 30:26-2 36:08-2 38:39-2 41:29-2 41:55-2
75943 PRIVAT 3:52-2 4:14-1 4:33-2 4:33-2 4:20-2 3:20-2 5:34-2 5:42-2 2:31-2 2:50-1 0:26-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-43 6-44 7-46 8-50 9-51 10-52 11-54 12-55 13-56 14-57 15-60 M-100
1 46:57 RUNAR LARSEN 2:08-1 4:08-2 7:26-1 10:09-1 14:42-1 18:17-1 29:45-1 31:02-1 33:42-1 36:36-1 40:40-1 41:48-1 43:22-1 44:52-1 46:36-1 46:57-1
24655 KVÆRNER OSLO 2:08-1 2:00-2 3:18-1 2:43-1 4:33-1 3:35-3 11:28-1 1:17-3 2:40-1 2:54-1 4:04-4 1:08-2 1:34-4 1:30-2 1:44-3 0:21-5
2 49:50 Eirik Næss-Ulseth 2:13-2 4:06-1 7:28-2 10:46-2 15:58-2 20:29-3 33:11-3 34:17-3 37:26-3 40:58-3 44:12-3 45:12-2 46:26-2 47:50-2 49:34-2 49:50-2
402738 Heming/Njård 2:13-2 1:53-1 3:22-2 3:18-3 5:12-3 4:31-6 12:42-2 1:06-2 3:09-2 3:32-3 3:14-1 1:00-1 1:14-1 1:24-1 1:44-3 0:16-1
3 54:05 EGIL IVERSEN 2:25-4 4:45-4 9:09-5 12:22-4 17:36-4 21:24-4 34:52-4 36:17-4 39:39-4 43:13-4 46:55-4 48:12-4 49:45-4 51:27-3 53:42-3 54:05-3
400903 GLAAMENE 2:25-4 2:20-4 4:24-7 3:13-2 5:14-4 3:48-5 13:28-4 1:25-5 3:22-4 3:34-5 3:42-3 1:17-3 1:33-3 1:42-4 2:15-7 0:23-6
4 55:17 ALEXANDER SMIDT-OLSEN 2:17-3 4:22-3 7:57-3 11:25-3 16:25-3 19:57-2 32:46-2 33:51-2 37:02-2 40:34-2 44:06-2 45:48-3 47:12-3 53:23-4 54:57-4 55:17-4
82376 ABB 2:17-3 2:05-3 3:35-3 3:28-5 5:00-2 3:32-2 12:49-3 1:05-1 3:11-3 3:32-3 3:32-2 1:42-7 1:24-2 6:11-7 1:34-1 0:20-3
5 62:24 TOR RINGSTAD 2:35-6 8:26-7 12:25-7 15:48-7 22:48-6 26:24-6 40:57-6 42:28-6 47:47-6 51:03-5 55:37-5 56:54-5 58:34-5 60:17-5 62:05-5 62:24-5
71244 TANDBERG 2:35-6 5:51-7 3:59-5 3:23-4 7:00-6 3:36-4 14:33-5 1:31-6 5:19-7 3:16-2 4:34-6 1:17-3 1:40-5 1:43-5 1:48-5 0:19-2
6 66:34 ROGER BIRKELAND 2:53-7 5:19-5 9:06-4 14:08-6 19:53-5 23:01-5 39:32-5 40:49-5 45:30-5 51:20-6 58:46-6 60:05-6 62:58-6 64:35-6 66:14-6 66:34-6
80778 TELENOR 2:53-7 2:26-5 3:47-4 5:02-7 5:45-5 3:08-1 16:31-6 1:17-3 4:41-6 5:50-7 7:26-7 1:19-5 2:53-7 1:37-3 1:39-2 0:20-3
7 78:56 RORY MORRISH 2:33-5 5:53-6 10:06-6 14:01-5 23:46-7 31:27-7 56:35-7 58:37-7 62:44-7 66:36-7 70:49-7 72:25-7 74:38-7 76:28-7 78:32-7 78:56-7
401957 DYNEA BIL 2:33-5 3:20-6 4:13-6 3:55-6 9:45-7 7:41-7 25:08-7 2:02-7 4:07-5 3:52-6 4:13-5 1:36-6 2:13-6 1:50-6 2:04-6 0:24-7
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-33 4-31 5-36 6-57 7-60 M-100
1 48:17 IRENE LARSEN 9:17-2 15:49-2 21:43-2 26:07-2 37:31-1 44:39-1 47:50-1 48:17-1
89338 TANDBERG DATA 9:17-2 6:32-1 5:54-2 4:24-1 11:24-1 7:08-2 3:11-3 0:27-2
2 50:53 KATINKA B GANGE 5:09-1 13:11-1 19:43-1 25:25-1 37:45-2 47:55-2 50:32-2 50:53-2
92594 NVE 5:09-1 8:02-2 6:32-3 5:42-2 12:20-2 10:10-3 2:37-1 0:21-1
3 87:19 RIGMOR LONGVA 33:21-3 45:24-3 49:56-3 65:52-3 78:44-3 83:47-3 86:49-3 87:19-3
78658 SNT-BIL 33:21-3 12:03-3 4:32-1 15:56-3 12:52-3 5:03-1 3:02-2 0:30-3
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 40:16 JANNICKE WIDERBERG 3:28-2 7:33-2 12:23-2 16:30-1 20:01-1 23:27-1 28:43-1 33:09-1 36:31-1 39:48-1 40:16-1
96686 RIKSHOSPITALET 3:28-2 4:05-2 4:50-2 4:07-1 3:31-2 3:26-2 5:16-2 4:26-1 3:22-2 3:17-4 0:28-5
2 55:39 KRISTIAN VÅGSNES 3:22-1 7:01-1 10:42-1 18:32-2 21:32-2 24:41-2 29:53-2 49:42-3 52:40-3 55:13-2 55:39-2
27649 TALK2ME 3:22-1 3:39-1 3:41-1 7:50-3 3:00-1 3:09-1 5:12-1 19:49-7 2:58-1 2:33-1 0:26-3
3 56:13 CHRISTELLE DENONVILLE 8:12-6 13:04-5 20:03-5 26:57-5 30:53-4 35:20-4 41:55-3 47:44-2 52:37-2 55:42-3 56:13-3
82240 FBI 8:12-6 4:52-4 6:59-6 6:54-2 3:56-4 4:27-5 6:35-3 5:49-3 4:53-6 3:05-3 0:31-6
4 58:04 KARI SHJØLBERG 4:15-3 9:40-3 14:39-3 22:44-3 26:25-3 34:10-3 44:23-4 50:15-4 54:21-4 57:43-4 58:04-4
22452 FBI 4:15-3 5:25-5 4:59-3 8:05-6 3:41-3 7:45-7 10:13-7 5:52-4 4:06-4 3:22-6 0:21-1
5 61:51 GØRIL OLSEN 7:13-5 12:52-4 18:03-4 26:01-4 30:58-5 35:23-5 44:28-5 52:11-5 57:04-5 61:01-5 61:51-5
80136 RIKSHOSPITALET 7:13-5 5:39-6 5:11-4 7:58-5 4:57-7 4:25-4 9:05-5 7:43-6 4:53-6 3:57-7 0:50-7
6 63:40 HANNE OPSAHL 4:44-4 18:09-6 24:07-6 32:00-6 36:30-6 40:58-6 50:07-6 55:46-6 59:55-6 63:14-6 63:40-6
97456 TANDBERG DATA 4:44-4 13:25-7 5:58-5 7:53-4 4:30-6 4:28-6 9:09-6 5:39-2 4:09-5 3:19-5 0:26-3
7 68:35 BERIT SOLLI 17:12-7 21:48-7 31:08-7 39:14-7 43:16-7 46:59-7 55:15-7 61:43-7 65:16-7 68:10-7 68:35-7
402529 POSTEN 17:12-7 4:36-3 9:20-7 8:06-7 4:02-5 3:43-3 8:16-4 6:28-5 3:33-3 2:54-2 0:25-2
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 49:03 PAUL HINSCH 2:40-1 4:58-1 9:52-1 13:56-1 28:44-1 35:26-1 37:57-1 42:28-1 44:43-1 46:53-1 48:42-1 49:03-1
92275 PRIVAT 2:40-1 2:18-2 4:54-1 4:04-2 14:48-1 6:42-3 2:31-2 4:31-3 2:15-2 2:10-2 1:49-1 0:21-2
2 58:42 KÅRE ILSTAD 2:46-2 4:59-2 10:56-2 14:39-2 42:25-3 47:11-2 49:36-2 52:22-2 54:22-2 56:26-2 58:22-2 58:42-2
80128 STA BIL 2:46-2 2:13-1 5:57-2 3:43-1 27:46-3 4:46-1 2:25-1 2:46-2 2:00-1 2:04-1 1:56-2 0:20-1
3 61:19 FABRICE LAPIQUE 4:46-3 7:51-3 16:20-3 22:43-3 41:24-2 47:16-3 51:17-3 53:56-3 56:18-3 58:31-3 60:50-3 61:19-3
82239 FBI 4:46-3 3:05-3 8:29-3 6:23-3 18:41-2 5:52-2 4:01-3 2:39-1 2:22-3 2:13-3 2:19-3 0:29-3
  DISK ANNE AHLQUIST 70;8:17 71;17:03 73;29:48 75;41:53 76;50:46 78;64:30 97;70:25 60;76:03 250;77:45
68082 DALE GARN  
  DISK JON-KRISTIAN EIKSETH 31;2:28 33;5:20 34;9:37 42;13:06 51;28:08 52;31:34 53;33:39 54;37:25 56;39:03 57;40:48 60;42:44 250;43:15
79230 STATKRAFT  
  DISK LARS S TVEITO 42;16:49 43;25:53 44;61:34 100;79:23 250;79:33
82329 ØKOKRIM  
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-44 4-46 5-50 6-51 7-52 8-53 9-55 10-56 11-57 12-60 M-100
1 56:09 ØYVIND STEINBEKKEN 5:21-1 11:57-1 15:48-1 31:45-1 34:04-1 38:51-1 43:36-1 46:40-1 49:36-1 51:25-1 53:33-1 55:42-1 56:09-1
79757 ODALEN 5:21-1 6:36-1 3:51-1 15:57-1 2:19-1 4:47-1 4:45-1 3:04-1 2:56-1 1:49-1 2:08-1 2:09-1 0:27-1
2 100:04 SVEN STØVNE 28:43-2 37:29-2 43:23-2 66:54-2 69:54-2 76:08-2 82:10-2 85:32-2 91:59-2 94:30-2 97:04-2 99:34-2 100:04-2
400486 FRISKIS&SVETTIS 28:43-2 8:46-2 5:54-2 23:31-2 3:00-2 6:14-2 6:02-2 3:22-2 6:27-2 2:31-2 2:34-2 2:30-2 0:30-2
  DISK JON R SOLSRUD 31;4:10 33;6:59 34;11:05 42;15:46 51;29:13 52;33:04 53;35:27 54;44:42 56;46:33 57;48:52 60;50:55 100;51:19 250;51:31
96361 OPTIMO KORT
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-36 2-42 3-48 4-35 5-33 6-31 7-34 8-75 9-57 10-60 M-100
1 26:16   2:18-1 5:01-1 7:50-1 11:04-1 13:05-1 15:12-1 20:02-1 22:40-1 24:24-1 25:57-1 26:16-1
60544   2:18-1 2:43-1 2:49-1 3:14-1 2:01-1 2:07-1 4:50-2 2:38-1 1:44-1 1:33-1 0:19-1
2 50:14   13:55-3 17:44-3 23:45-3 29:33-3 32:55-3 35:54-3 40:28-3 44:29-3 47:04-3 49:48-2 50:14-2
2171853   13:55-3 3:49-2 6:01-3 5:48-2 3:22-2 2:59-2 4:34-1 4:01-2 2:35-2 2:44-2 0:26-2
3 50:39   9:21-2 14:18-2 18:44-2 24:47-2 28:10-2 31:47-2 37:51-2 43:17-2 47:03-2 50:10-3 50:39-3
30550   9:21-2 4:57-3 4:26-2 6:03-3 3:23-3 3:37-3 6:04-3 5:26-3 3:46-3 3:07-3 0:29-3
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-51 6-52 7-53 8-54 9-56 10-57 11-60 M-100
1 44:36   2:37-1 5:13-1 10:31-1 14:26-1 29:15-1 33:18-1 36:02-1 38:32-1 40:27-1 42:20-1 44:15-1 44:36-1
295106   2:37-1 2:36-1 5:18-2 3:55-1 14:49-2 4:03-1 2:44-1 2:30-1 1:55-1 1:53-1 1:55-1 0:21-1
2 55:29   2:50-2 6:28-2 11:51-2 16:07-2 36:30-3 40:55-3 43:55-3 47:14-2 49:49-2 51:55-2 55:04-2 55:29-2
400915   2:50-2 3:38-2 5:23-3 4:16-2 20:23-3 4:25-2 3:00-2 3:19-2 2:35-2 2:06-2 3:09-4 0:25-2
3 59:20 Arnfinn Løvli 3:49-3 7:38-3 12:49-3 20:21-3 34:20-2 40:38-2 43:45-2 47:38-3 51:24-3 56:17-3 58:51-3 59:20-3
84990 Kjelsås 3:49-3 3:49-3 5:11-1 7:32-3 13:59-1 6:18-3 3:07-3 3:53-3 3:46-4 4:53-4 2:34-2 0:29-4
4 87:17   4:03-4 8:17-4 13:51-4 21:29-4 52:50-4 59:34-4 63:58-4 78:20-4 81:03-4 83:55-4 86:52-4 87:17-4
89428   4:03-4 4:14-4 5:34-4 7:38-4 31:21-4 6:44-4 4:24-4 14:22-4 2:43-3 2:52-3 2:57-3 0:25-2
Resultat for andre i løype LANG
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-42 5-43 6-44 7-46 8-50 9-51 10-52 11-54 12-55 13-56 14-57 15-60 M-100
1 63:58   2:34-1 5:33-1 9:29-1 14:12-1 20:58-1 25:07-1 42:26-1 43:40-1 47:37-1 51:52-1 56:12-1 57:37-1 59:27-1 61:28-1 63:32-1 63:58-1
97771   2:34-1 2:59-2 3:56-1 4:43-1 6:46-1 4:09-1 17:19-1 1:14-1 3:57-1 4:15-1 4:20-1 1:25-1 1:50-1 2:01-1 2:04-1 0:26-2
2 83:31   3:12-2 5:41-2 15:23-2 20:56-2 28:23-2 32:32-2 52:56-2 54:42-2 60:52-2 65:47-2 71:10-2 76:45-2 78:53-2 80:56-2 83:06-2 83:31-2
89426   3:12-2 2:29-1 9:42-2 5:33-2 7:27-2 4:09-1 20:24-2 1:46-2 6:10-2 4:55-2 5:23-2 5:35-2 2:08-2 2:03-2 2:10-2 0:25-1
Resultat for andre i løype MELLOM
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-44 4-46 5-50 6-51 7-52 8-53 9-55 10-56 11-57 12-60 M-100
1 51:33 Even Angell-Pedersen 4:42-1 13:21-1 16:52-1 31:06-1 32:10-1 38:33-1 41:52-1 43:56-1 45:44-1 47:19-1 49:09-1 51:11-1 51:33-1
22863 Nydalen 4:42-1 8:39-1 3:31-1 14:14-1 1:04-1 6:23-3 3:19-1 2:04-1 1:48-1 1:35-1 1:50-1 2:02-1 0:22-1
2 72:13 Jørgen Sivesund 7:58-2 18:39-3 24:13-3 45:10-3 47:10-3 52:00-3 58:19-3 61:08-2 63:46-2 66:39-2 69:28-2 71:51-2 72:13-2
80547 Itera 7:58-2 10:41-3 5:34-3 20:57-3 2:00-3 4:50-2 6:19-3 2:49-2 2:38-3 2:53-3 2:49-3 2:23-2 0:22-1
3 72:58   9:53-3 18:32-2 23:41-2 42:19-2 44:06-2 48:03-2 54:07-2 62:46-3 65:07-3 67:04-3 69:42-3 72:32-3 72:58-3
91471   9:53-3 8:39-1 5:09-2 18:38-2 1:47-2 3:57-1 6:04-2 8:39-3 2:21-2 1:57-2 2:38-2 2:50-3 0:26-3
Resultat for andre i løype N
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-33 4-31 5-36 6-57 7-60 M-100
1 53:30   3:52-1 10:59-1 20:50-1 25:36-1 41:53-1 50:17-1 53:05-1 53:30-1
89413   3:52-1 7:07-1 9:51-1 4:46-1 16:17-1 8:24-1 2:48-1 0:25-1
Resultat for andre i løype N1
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 8-60 M-100
1 44:09   4:56-0 14:15-0 22:41-0 26:22-0 31:48-0 35:56-0 40:14-0 43:40-0 44:09-0
89413X   4:56-0 9:19-0 8:26-0 3:41-0 5:26-0 4:08-0 4:18-0 3:26-0 0:29-0
2 60:50   10:56-2 14:40-2 45:26-2 47:59-2 53:16-2 55:31-2 58:17-2 60:20-2 60:50-2
89419   10:56-2 3:44-1 30:46-2 2:33-1 5:17-1 2:15-1 2:46-1 2:03-1 0:30-2
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK Ola Hogseth 36;4:59 42;9:34 48;19:51 35;25:34 33;28:55 31;31:39 34;37:35 75;44:06 57;48:00 100;50:43 250;50:58
89415 Blaker