Resultater Nordmarkskarusellen 28.8.03
Siste oppdatert: 11.09.2003 01:13

Eventuelle feil meldes anderich@online.no 

Resultat klasse D-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-52 2-53 3-54 4-56 5-35 6-57 7-58 M-100
1 23:34 Marianne Madsen 2:36-1 7:43-1 11:20-1 13:00-1 15:29-1 19:57-1 22:56-1 23:34-1
91100 Heming/Njård 2:36-1 5:07-1 3:37-1 1:40-1 2:29-1 4:28-1 2:59-1 0:38-1
  DISK Guro Sæther 51;3:19 33;6:40 34;10:51 36;18:21 46;21:48 44;22:54 48;31:28 50;39:22 97;43:23 100;43:46 250;43:57
91112 Heming/Njård EKORT
Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 65:44 ELLEN PIHL 5:31-1 10:08-1 14:12-1 17:44-1 24:56-1 31:43-1 36:39-1 40:40-1 52:28-1 60:32-1 65:22-1 65:44-1
79997 HYDRO OSLO 5:31-1 4:37-1 4:04-1 3:32-1 7:12-1 6:47-1 4:56-1 4:01-1 11:48-1 8:04-1 4:50-1 0:22-1
Resultat klasse D13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 45:06 Lea Tonjer 4:42-2 8:22-2 12:11-1 19:36-1 23:09-1 24:32-1 35:08-2 41:35-1 44:46-1 45:06-1
96427 Heming/Njård 4:42-2 3:40-2 3:49-1 7:25-1 3:33-1 1:23-1 10:36-2 6:27-1 3:11-1 0:20-2
2 48:41 Tuva Toftdahl 2:11-1 4:56-1 14:45-2 22:55-2 27:03-2 28:31-2 34:24-1 44:30-2 48:27-2 48:41-2
91119 Heming/Njård 2:11-1 2:45-1 9:49-2 8:10-2 4:08-2 1:28-2 5:53-1 10:06-2 3:57-2 0:14-1
  DISK Maria Hertzberg 51;5:11 34;19:01 55;38:21 56;50:47 35;53:16 57;57:45 97;62:58 100;63:22 250;63:31
79944 Heming/Njård N
Resultat klasse D15-16 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 23:18 Mariann Ulvestad 1:38-1 3:50-1 5:43-1 9:18-1 11:17-1 12:03-1 16:59-1 20:48-1 23:04-1 23:18-1
60634 Heming/Njård 1:38-1 2:12-2 1:53-1 3:35-2 1:59-1 0:46-1 4:56-1 3:49-1 2:16-1 0:14-1
2 26:20 Fanny Welle-Strand Horn 1:49-2 4:08-2 6:48-2 11:06-2 13:16-2 14:03-2 19:49-2 23:48-2 26:05-2 26:20-2
60543 Heming/Njård 1:49-2 2:19-3 2:40-5 4:18-4 2:10-3 0:47-2 5:46-3 3:59-2 2:17-2 0:15-2
3 27:19 Siri Ulvestad 3:42-5 5:52-5 8:20-5 11:38-4 13:38-3 15:05-4 20:08-3 24:32-3 27:03-3 27:19-3
60633 Heming/Njård 3:42-5 2:10-1 2:28-3 3:18-1 2:00-2 1:27-5 5:03-2 4:24-3 2:31-3 0:16-3
4 28:51 Marte Ulvestad 1:59-3 4:38-3 7:02-3 11:16-3 13:40-4 14:49-3 21:33-4 25:59-4 28:34-4 28:51-4
60616 Heming/Njård 1:59-3 2:39-4 2:24-2 4:14-3 2:24-5 1:09-3 6:44-6 4:26-4 2:35-4 0:17-4
5 31:27 Tiril Toftdahl 2:08-4 5:39-4 8:16-4 12:49-5 15:03-5 16:32-5 22:49-5 28:33-5 31:09-5 31:27-5
71669 Heming/Njård 2:08-4 3:31-5 2:37-4 4:33-5 2:14-4 1:29-6 6:17-4 5:44-5 2:36-5 0:18-5
6 45:24 Camilla Struksnæs 4:00-6 7:31-6 10:44-6 16:07-6 19:00-6 20:12-6 26:32-6 41:32-6 45:01-6 45:24-6
82182 Nydalen 4:00-6 3:31-5 3:13-6 5:23-6 2:53-6 1:12-4 6:20-5 15:00-6 3:29-6 0:23-6
Resultat klasse D17-34 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-75 5-76 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 50:16 Aadel Heitemann 3:43-2 6:54-2 14:02-2 19:34-2 26:29-2 30:54-2 33:58-2 36:47-2 42:42-2 47:16-1 49:58-1 50:16-1
81579 Heming/Njård 3:43-2 3:11-2 7:08-1 5:32-2 6:55-2 4:25-2 3:04-1 2:49-1 5:55-1 4:34-1 2:42-2 0:18-1
2 50:26 Jorun Ruud 2:58-1 5:36-1 13:15-1 16:48-1 23:21-1 26:49-1 30:43-1 34:26-1 41:53-1 47:46-2 50:08-2 50:26-2
78400 Sturla 2:58-1 2:38-1 7:39-2 3:33-1 6:33-1 3:28-1 3:54-2 3:43-2 7:27-2 5:53-2 2:22-1 0:18-1
Resultat klasse D17K (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 30:02 Aleidis Løken 2:18-1 5:02-1 7:29-1 11:48-1 14:11-1 16:24-1 21:51-1 26:50-1 29:42-1 30:02-1
400966 Heming/Njård 2:18-1 2:44-1 2:27-1 4:19-1 2:23-1 2:13-6 5:27-1 4:59-2 2:52-1 0:20-4
2 36:12 Lise Helsingen 2:25-2 6:06-2 9:06-2 13:54-2 18:29-3 19:35-3 26:58-2 31:29-2 35:53-2 36:12-2
61121 Nydalen 2:25-2 3:41-3 3:00-2 4:48-2 4:35-6 1:06-1 7:23-2 4:31-1 4:24-4 0:19-2
3 39:58 Brit Nilsen 3:27-5 6:43-3 9:43-3 15:11-3 18:06-2 19:17-2 30:49-3 36:39-3 39:40-3 39:58-3
87680 Vaulen OK 3:27-5 3:16-2 3:00-2 5:28-3 2:55-2 1:11-2 11:32-5 5:50-3 3:01-2 0:18-1
4 42:42 Vigdis Thingelstad 3:05-4 7:18-4 11:55-5 18:42-5 21:48-5 23:17-5 31:36-4 37:51-4 42:18-4 42:42-4
28217 Asker 3:05-4 4:13-5 4:37-6 6:47-5 3:06-3 1:29-3 8:19-3 6:15-4 4:27-5 0:24-6
5 45:17 Audrun Utskarpen 2:53-3 7:22-5 10:45-4 16:41-4 19:55-4 21:33-4 34:28-5 41:06-5 44:58-5 45:17-5
23457 OSI 2:53-3 4:29-6 3:23-4 5:56-4 3:14-4 1:38-4 12:55-6 6:38-5 3:52-3 0:19-2
6 51:56 Anne Ahlquist 5:10-6 9:10-6 13:39-6 20:31-6 24:49-6 26:57-6 36:42-6 46:42-6 51:34-6 51:56-6
98543 Dale Carnegie 5:10-6 4:00-4 4:29-5 6:52-6 4:18-5 2:08-5 9:45-4 10:00-6 4:52-6 0:22-5
  DISK Astrid Flugsrud 31;2:56 33;6:41 59;16:45 75;20:04 76;38:34 42;43:06 43;46:46 44;50:34 48;60:48 50;65:46 97;68:14 100;68:31 250;68:37
31076 Nydalen MELLOM
Resultat klasse D35-44/D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 45:25 Anne Marit Bjergard 3:47-2 8:14-3 11:16-2 13:42-1 18:02-1 21:48-1 25:04-1 28:19-1 37:17-1 42:08-1 45:05-1 45:25-1
96628 Nydalen 3:47-2 4:27-4 3:02-1 2:26-1 4:20-1 3:46-1 3:16-1 3:15-1 8:58-1 4:51-1 2:57-1 0:20-1
2 54:48 Ann-Cathrin Gulbrandsen 4:26-4 8:14-3 11:52-3 15:15-3 21:08-3 26:18-3 29:49-3 33:24-2 43:49-2 48:58-2 54:20-2 54:48-2
87032 Heming/Njård 4:26-4 3:48-1 3:38-3 3:23-3 5:53-4 5:10-3 3:31-3 3:35-2 10:25-3 5:09-2 5:22-4 0:28-3
3 57:09 MARIA TORGERSEN 4:04-3 7:53-2 10:59-1 14:05-2 18:53-2 25:09-2 28:34-2 34:38-3 44:02-3 52:35-3 56:47-3 57:09-3
91550 NORGES BANK 4:04-3 3:49-2 3:06-2 3:06-2 4:48-2 6:16-4 3:25-2 6:04-4 9:24-2 8:33-4 4:12-2 0:22-2
4 59:56 Hilde Ståhlbrand 3:30-1 7:50-1 12:03-4 17:00-4 22:00-4 26:55-4 32:21-4 36:46-4 47:34-4 55:01-4 59:27-4 59:56-4
23224 Kjelsås 3:30-1 4:20-3 4:13-4 4:57-4 5:00-3 4:55-2 5:26-4 4:25-3 10:48-4 7:27-3 4:26-3 0:29-4
Resultat klasse D45-54/D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 42:29 Ellen Turter 2:57-2 5:51-1 9:56-2 12:30-2 16:28-1 21:35-2 24:27-2 27:05-1 33:31-1 39:10-1 42:11-1 42:29-1
89466 Nydalen 2:57-2 2:54-1 4:05-7 2:34-1 3:58-1 5:07-4 2:52-1 2:38-1 6:26-2 5:39-1 3:01-1 0:18-1
2 46:38 ELLE MELBYE 2:51-1 6:19-2 9:17-1 12:12-1 16:51-2 20:41-1 24:06-1 27:39-2 34:00-2 43:10-2 46:14-2 46:38-2
80000 ELLE BIL 2:51-1 3:28-2 2:58-1 2:55-3 4:39-4 3:50-1 3:25-3 3:33-3 6:21-1 9:10-7 3:04-3 0:24-6
3 47:54 Jorunn Sanderud 5:37-7 9:10-7 12:40-6 15:29-5 19:38-5 24:32-4 28:04-3 31:16-3 38:16-3 44:26-3 47:35-3 47:54-3
72329 Nydalen 5:37-7 3:33-4 3:30-4 2:49-2 4:09-2 4:54-3 3:32-4 3:12-2 7:00-3 6:10-3 3:09-4 0:19-3
4 49:36 MARIT VÅGSNES 4:24-6 8:01-5 11:22-4 15:05-4 19:26-3 23:18-3 28:27-5 32:50-5 40:27-5 46:13-4 49:16-4 49:36-4
36821 ULLEVÅL SYKEHUS 4:24-6 3:37-5 3:21-3 3:43-6 4:21-3 3:52-2 5:09-6 4:23-7 7:37-5 5:46-2 3:03-2 0:20-4
5 50:39 Birgit Korvald 4:13-5 7:44-3 10:55-3 14:18-3 19:37-4 25:01-5 28:14-4 32:12-4 39:24-4 46:54-5 50:21-5 50:39-5
79232 Koll 4:13-5 3:31-3 3:11-2 3:23-5 5:19-6 5:24-5 3:13-2 3:58-5 7:12-4 7:30-6 3:27-5 0:18-1
6 56:32 ANNE-BRITT SVINNSET 3:55-3 7:52-4 11:37-5 15:39-6 22:13-7 27:38-7 32:15-6 36:17-6 45:50-7 52:08-7 56:12-6 56:32-6
83233 SSB 3:55-3 3:57-6 3:45-5 4:02-7 6:34-7 5:25-7 4:37-5 4:02-6 9:33-7 6:18-4 4:04-6 0:20-4
7 57:20 ATIE D SAUGERUD 4:02-4 8:47-6 12:48-7 16:09-7 21:17-6 26:41-6 33:09-7 37:00-7 45:11-6 52:07-6 56:45-7 57:20-7
61061 VERITAS 4:02-4 4:45-7 4:01-6 3:21-4 5:08-5 5:24-5 6:28-7 3:51-4 8:11-6 6:56-5 4:38-7 0:35-7
  DISK Toril Eine 97;4:39 100;5:57 250;6:21
80727 LIL  
Resultat klasse D55-64/D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 33:40 SIRI HOLMBOE 2:35-1 6:13-1 9:15-1 15:08-2 17:44-1 18:47-1 25:14-1 29:52-1 33:18-1 33:40-1
39041 SAB 2:35-1 3:38-4 3:02-2 5:53-3 2:36-1 1:03-1 6:27-1 4:38-1 3:26-3 0:22-3
2 37:56 Kjersti Tho 3:11-6 6:18-2 9:15-1 14:58-1 20:43-3 21:57-3 29:01-3 34:38-2 37:35-2 37:56-2
87562 Stabæk 3:11-6 3:07-1 2:57-1 5:43-2 5:45-11 1:14-2 7:04-2 5:37-2 2:57-1 0:21-2
3 38:57 UNNI DRAGE 3:19-8 6:54-3 10:32-3 15:49-3 18:56-2 20:16-2 27:46-2 34:50-3 38:38-3 38:57-3
78969 KVÆRNER OSLO 3:19-8 3:35-3 3:38-5 5:17-1 3:07-3 1:20-3 7:30-3 7:04-7 3:48-5 0:19-1
4 42:50 Turid Bratland 2:58-3 7:04-5 10:54-6 17:29-4 20:57-4 22:25-4 31:16-4 38:27-4 42:27-4 42:50-4
92571 Fossum 2:58-3 4:06-8 3:50-7 6:35-5 3:28-6 1:28-6 8:51-6 7:11-8 4:00-6 0:23-4
5 46:38 JORUNN SOLHEIM 2:51-2 7:09-6 10:45-5 18:20-6 22:00-6 23:43-5 34:06-5 41:31-5 46:03-5 46:38-5
80782 TELENOR 2:51-2 4:18-9 3:36-4 7:35-9 3:40-8 1:43-8 10:23-7 7:25-10 4:32-10 0:35-11
6 47:37 Anne Lise Øfsthus 3:27-10 7:28-8 11:35-8 18:40-7 22:01-7 23:57-6 35:56-6 42:59-6 47:08-6 47:37-6
30550 Asker 3:27-10 4:01-6 4:07-8 7:05-7 3:21-4 1:56-9 11:59-9 7:03-6 4:09-7 0:29-9
7 48:32 ASTRI ROGSTAD 9:01-12 12:28-12 16:42-11 22:59-9 27:51-11 29:17-11 37:50-8 44:45-7 48:09-7 48:32-7
77360 AMERSHAM 9:01-12 3:27-2 4:14-9 6:17-4 4:52-10 1:26-4 8:33-5 6:55-5 3:24-2 0:23-4
8 50:36 ELISABETH IBSEN 3:10-5 7:15-7 11:29-7 18:40-7 22:22-8 24:18-7 38:55-9 45:45-8 50:06-8 50:36-8
80730 UNIVERSITETET 3:10-5 4:05-7 4:14-9 7:11-8 3:42-9 1:56-9 14:37-12 6:50-3 4:21-9 0:30-10
9 51:56 NINA KOLBERG 3:22-9 9:18-9 12:50-9 24:19-11 27:24-10 28:51-10 40:52-10 47:45-10 51:29-9 51:56-9
86597 BÆRUM KOMMUNE 3:22-9 5:56-10 3:32-3 11:29-11 3:05-2 1:27-5 12:01-10 6:53-4 3:44-4 0:27-7
10 52:31 LILLA MADSEN 2:59-4 10:32-10 14:56-10 23:14-10 26:46-9 28:17-8 36:25-7 47:13-9 52:06-10 52:31-10
78976 FBI 2:59-4 7:33-12 4:24-11 8:18-10 3:32-7 1:31-7 8:08-4 10:48-12 4:53-11 0:25-6
11 52:41 WENCHE BERTELSEN 3:13-7 6:58-4 10:44-4 17:37-5 21:01-5 28:34-9 40:52-10 48:05-11 52:14-11 52:41-11
78369 OSLO LÆRERNE 3:13-7 3:45-5 3:46-6 6:53-6 3:24-5 7:33-12 12:18-11 7:13-9 4:09-7 0:27-7
12 85:31 TONE BRETTEV.-JENSEN 4:28-11 11:16-11 18:13-12 32:12-12 57:04-12 59:04-12 70:20-12 79:07-12 84:53-12 85:31-12
82359 SCANDPOWER 4:28-11 6:48-11 6:57-12 13:59-12 24:52-12 2:00-11 11:16-8 8:47-11 5:46-12 0:38-12
Resultat klasse H-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-52 2-53 3-54 4-56 5-35 6-57 7-58 M-100
1 24:58 Eivind Vold 2:29-2 7:21-1 11:23-1 12:48-1 14:44-1 22:05-1 24:27-1 24:58-1
91107 Heming/Njård 2:29-2 4:52-1 4:02-3 1:25-1 1:56-1 7:21-3 2:22-1 0:31-1
2 26:27 Anders Fremming 2:17-1 8:17-2 12:27-2 14:00-2 17:01-2 23:18-2 25:45-2 26:27-2
87024 Heming/Njård 2:17-1 6:00-2 4:10-4 1:33-2 3:01-2 6:17-2 2:27-2 0:42-2
3 34:04 Fredrik Hinsch 3:26-3 11:10-3 15:10-3 17:11-3 21:57-3 27:15-3 32:56-3 34:04-3
94481 Heming/Njård 3:26-3 7:44-3 4:00-1 2:01-3 4:46-4 5:18-1 5:41-5 1:08-4
4 40:30 Sverre/Ole J. Warlo 3:58-4 13:00-4 17:00-4 20:21-4 25:46-4 34:07-4 39:33-4 40:30-4
98768 Ready 3:58-4 9:02-4 4:00-1 3:21-5 5:25-5 8:21-4 5:26-4 0:57-3
5 46:03 Niels Hertzberg 4:48-5 13:59-5 20:31-5 23:48-5 28:03-5 39:05-5 44:26-5 46:03-5
87033 Heming/Njård 4:48-5 9:11-5 6:32-5 3:17-4 4:15-3 11:02-5 5:21-3 1:37-5
  DISK Sven Taugbøl 51;2:01 33;5:06 34;7:43 36;12:17 46;21:24 44;22:20 48;28:50 50;34:29 97;37:37 100;37:59 250;38:10
82227 Heming/Njård EKORT
  DISK Henrik Gjemdal 52;5:21 53;13:04 54;18:07 56;20:06 35;38:22 57;47:30 97;51:52 100;52:25 250;52:33
91111 Ready  
  DISK Henrik Krogh Stabell 31;2:13 33;5:18 34;7:57 35;10:28 36;24:33 42;29:11 43;31:55 44;34:36 48;45:17 50;51:41 97;55:11 100;55:30 250;55:53
91113 Heming/Njård KORT
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-60 5-69 6-70 7-71 8-73 9-75 10-76 11-42 12-43 13-48 14-50 15-97 M-100
1 55:22 ASBJØRN BYGGLAND 2:05-1 4:49-1 11:05-1 16:25-1 19:18-1 21:06-1 24:30-1 28:42-1 30:25-1 34:54-1 38:03-1 40:41-1 48:00-1 52:12-1 55:05-1 55:22-1
39179 TOKKE KOMMUNE 2:05-1 2:44-1 6:16-1 5:20-1 2:53-1 1:48-3 3:24-2 4:12-1 1:43-2 4:29-1 3:09-1 2:38-2 7:19-1 4:12-1 2:53-1 0:17-2
2 70:44 ANDREAS HALLINGSTAD 2:56-2 6:20-2 12:36-2 20:50-2 24:50-2 26:24-2 29:47-2 34:08-2 35:48-2 42:48-2 46:31-2 49:07-2 58:35-2 62:58-2 70:29-2 70:44-2
89701 KVÆRNER OSLO 2:56-2 3:24-3 6:16-1 8:14-3 4:00-3 1:34-2 3:23-1 4:21-2 1:40-1 7:00-3 3:43-2 2:36-1 9:28-2 4:23-2 7:31-5 0:15-1
3 77:55 LEIF KJETIL GAUSEL 3:07-3 7:26-4 15:26-3 22:45-3 26:55-3 29:04-3 34:54-3 39:44-3 44:23-3 51:02-3 55:04-3 59:29-3 69:14-3 74:37-3 77:34-3 77:55-3
67609 AKER KVÆRNER BIL 3:07-3 4:19-5 8:00-3 7:19-2 4:10-4 2:09-4 5:50-4 4:50-3 4:39-5 6:39-2 4:02-3 4:25-5 9:45-4 5:23-3 2:57-2 0:21-4
4 85:23 LORANT FARKAS 3:15-4 6:42-3 15:29-4 28:21-4 32:04-4 33:32-4 38:43-4 46:57-4 50:00-4 57:43-4 61:53-4 65:11-4 74:50-4 81:51-4 85:03-4 85:23-4
92256 RIKSHOSPITALET 3:15-4 3:27-4 8:47-4 12:52-5 3:43-2 1:28-1 5:11-3 8:14-5 3:03-4 7:43-4 4:10-4 3:18-3 9:39-3 7:01-5 3:12-3 0:20-3
5 104:34 ESPEN EGNER 5:46-5 9:04-5 18:53-5 31:05-5 35:30-5 37:52-5 48:03-5 54:21-5 57:05-5 71:36-5 76:33-5 80:02-5 93:39-5 99:35-5 104:03-5 104:34-5
68571 SCANDPOWER 5:46-5 3:18-2 9:49-5 12:12-4 4:25-5 2:22-5 10:11-5 6:18-4 2:44-3 14:31-5 4:57-5 3:29-4 13:37-5 5:56-4 4:28-4 0:31-5
  DISK FINN ERIK AAS 31;3:41 33;6:58 59;14:03 60;19:20 69;22:42 70;24:19 71;28:11 73;33:47 76;41:10 42;47:02 43;49:53 48;57:44 50;62:05 97;64:58 100;65:15 250;65:21
79574 BIOTEK  
Resultat klasse H10-12 (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-52 2-53 3-54 4-56 5-35 6-57 7-58 M-100
1 24:02 Sverre T Sandvold 1:49-1 10:31-1 13:21-1 14:51-1 16:46-1 20:55-1 23:22-1 24:02-1
89460 Nydalen 1:49-1 8:42-1 2:50-1 1:30-1 1:55-1 4:09-1 2:27-1 0:40-1
Resultat klasse H13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 25:53 Trygve Markset 2:57-3 5:21-2 7:12-2 11:44-2 13:30-1 14:23-1 18:38-1 23:22-1 25:39-1 25:53-1
69023 Koll 2:57-3 2:24-1 1:51-1 4:32-2 1:46-1 0:53-2 4:15-1 4:44-2 2:17-1 0:14-1
2 34:19 Stian Hallen 1:37-1 4:04-1 6:25-1 10:35-1 21:01-3 21:53-3 26:46-2 31:21-2 34:05-2 34:19-2
69207 Nydalen 1:37-1 2:27-2 2:21-2 4:10-1 10:26-3 0:52-1 4:53-2 4:35-1 2:44-2 0:14-1
3 51:51 Rasmus Skaare 2:48-2 6:11-3 9:50-3 16:12-3 18:57-2 20:08-2 41:08-3 48:27-3 51:36-3 51:51-3
69026 Koll 2:48-2 3:23-3 3:39-3 6:22-3 2:45-2 1:11-3 21:00-3 7:19-3 3:09-3 0:15-3
Resultat klasse H15-16 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 33:09 Lars Eid Nielsen 2:11-1 4:47-1 6:37-1 8:49-1 11:59-1 14:36-1 16:46-1 21:41-1 26:36-1 30:40-1 32:55-1 33:09-1
83151 Nydalen 2:11-1 2:36-1 1:50-1 2:12-1 3:10-1 2:37-1 2:10-1 4:55-1 4:55-1 4:04-1 2:15-1 0:14-1
Resultat klasse H17-34 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-60 5-69 6-70 7-71 8-73 9-75 10-76 11-42 12-43 13-48 14-50 15-97 M-100
1 53:18 Bjørn Hauge 2:39-3 5:01-3 10:42-3 15:32-2 18:22-2 19:47-2 23:18-3 29:04-3 30:52-3 35:28-3 38:38-3 40:41-1 47:07-1 50:46-1 53:03-1 53:18-1
81040 OSI 2:39-3 2:22-1 5:41-2 4:50-2 2:50-2 1:25-2 3:31-3 5:46-3 1:48-2 4:36-1 3:10-2 2:03-1 6:26-2 3:39-1 2:17-3 0:15-1
2 54:08 Eldar Frøland 2:08-1 4:38-1 10:33-1 15:36-3 18:28-3 20:12-3 23:15-2 27:37-2 29:33-2 34:48-1 38:11-2 41:52-3 48:05-3 51:44-2 53:53-2 54:08-2
67587 OSI 2:08-1 2:30-3 5:55-3 5:03-3 2:52-3 1:44-3 3:03-2 4:22-1 1:56-3 5:15-2 3:23-3 3:41-3 6:13-1 3:39-1 2:09-1 0:15-1
3 55:17 Thomas Jakobsen 2:36-2 4:58-2 10:34-2 15:20-1 18:01-1 19:19-1 22:06-1 26:31-1 28:03-1 34:48-1 37:36-1 40:50-2 47:39-2 52:52-3 55:01-3 55:17-3
66768 Nydalen 2:36-2 2:22-1 5:36-1 4:46-1 2:41-1 1:18-1 2:47-1 4:25-2 1:32-1 6:45-3 2:48-1 3:14-2 6:49-3 5:13-3 2:09-1 0:16-3
  DISK Roland Hurlimann 31;2:31 33;5:06 59;10:26 60;14:50 70;21:59 71;25:43 73;33:49 75;35:23 76;40:21 42;45:02 43;47:14 48;53:50 50;57:16 97;59:18 100;59:35 250;59:46
76201 Nydalen  
Resultat klasse H17K (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 36:48 Arne Fossheim 3:23-4 6:00-3 8:10-2 10:44-1 14:49-1 18:07-1 21:05-1 23:32-1 29:19-1 33:55-1 36:31-1 36:48-1
78401 Sturla 3:23-4 2:37-1 2:10-1 2:34-1 4:05-2 3:18-1 2:58-2 2:27-1 5:47-2 4:36-2 2:36-1 0:17-1
2 37:58 Christian Gløgård 2:34-2 5:15-1 7:36-1 12:47-4 16:15-2 19:41-2 21:49-2 24:24-2 29:52-2 34:06-2 37:39-2 37:58-2
62336 OSI 2:34-2 2:41-2 2:21-2 5:11-4 3:28-1 3:26-2 2:08-1 2:35-2 5:28-1 4:14-1 3:33-4 0:19-3
3 47:16 Kjetil Sverdrup-Thygeson 2:48-3 6:06-4 8:54-4 11:51-2 16:17-3 21:13-3 24:48-3 28:34-3 36:04-3 43:28-3 46:59-3 47:16-3
68271 Østmarka 2:48-3 3:18-4 2:48-3 2:57-2 4:26-3 4:56-4 3:35-4 3:46-4 7:30-3 7:24-4 3:31-3 0:17-1
4 47:32 Bjørn Nordvik 2:04-1 5:15-1 8:20-3 12:08-3 18:39-4 23:23-4 26:52-4 29:30-4 38:41-4 44:02-4 47:13-4 47:32-4
78387 Asker Skiklubb 2:04-1 3:11-3 3:05-4 3:48-3 6:31-4 4:44-3 3:29-3 2:38-3 9:11-4 5:21-3 3:11-2 0:19-3
Resultat klasse H35-44/H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-60 5-69 6-70 7-71 8-73 9-75 10-76 11-42 12-43 13-48 14-50 15-97 M-100
1 53:31 BENGT ??KSON 3:00-9 5:18-5 11:15-3 16:01-2 18:44-1 19:53-1 23:23-2 29:38-1 31:09-1 35:53-1 38:36-1 41:17-1 47:30-1 51:15-1 53:17-1 53:31-1
36469 IBM 3:00-9 2:18-1 5:57-1 4:46-1 2:43-2 1:09-1 3:30-3 6:15-6 1:31-1 4:44-2 2:43-1 2:41-3 6:13-1 3:45-2 2:02-1 0:14-1
2 55:14 NILS PETTER FREMMING 3:04-10 5:24-6 11:23-4 16:10-3 18:48-2 20:10-2 23:01-1 30:04-2 31:54-2 36:29-2 39:15-2 42:28-2 48:51-2 52:55-2 55:00-2 55:14-2
78529 TECHNOGUIDE 3:04-10 2:20-2 5:59-2 4:47-2 2:38-1 1:22-2 2:51-1 7:03-9 1:50-4 4:35-1 2:46-2 3:13-8 6:23-2 4:04-4 2:05-2 0:14-1
3 58:38 SVEIN NYGÅRD 2:02-2 4:36-2 10:43-2 15:55-1 18:57-3 20:20-3 24:49-3 31:55-4 33:50-4 39:07-3 42:52-3 45:34-3 52:13-3 56:06-3 58:24-3 58:38-3
64746 NORGES BANK 2:02-2 2:34-4 6:07-3 5:12-3 3:02-4 1:23-3 4:29-11 7:06-11 1:55-5 5:17-5 3:45-6 2:42-4 6:39-3 3:53-3 2:18-4 0:14-1
4 59:45 Guttorm Egge 2:11-4 4:57-4 12:00-6 18:01-6 20:51-4 23:26-4 26:38-4 30:43-3 32:17-3 40:18-5 43:29-5 45:44-4 53:30-4 57:14-4 59:28-4 59:45-4
81268 OSI 2:11-4 2:46-5 7:03-8 6:01-10 2:50-3 2:35-12 3:12-2 4:05-1 1:34-2 8:01-14 3:11-3 2:15-1 7:46-4 3:44-1 2:14-3 0:17-6
5 63:50 ERIK BRATLIE 2:47-8 5:35-10 13:15-10 19:05-9 22:28-9 24:07-7 27:46-6 32:34-5 34:23-5 39:38-4 43:09-4 45:52-5 54:27-5 60:53-5 63:32-5 63:50-5
86919 HIL-NSB 2:47-8 2:48-7 7:40-10 5:50-6 3:23-6 1:39-5 3:39-5 4:48-2 1:49-3 5:15-4 3:31-5 2:43-5 8:35-8 6:26-13 2:39-5 0:18-9
6 65:51 STEINAR MYRABØ 3:05-12 6:33-13 14:36-12 20:36-11 24:26-11 26:01-9 29:33-9 34:21-8 36:17-7 41:34-7 44:53-6 47:48-6 56:12-6 62:16-6 65:31-6 65:51-6
71668 BRØBIL 3:05-12 3:28-13 8:03-12 6:00-9 3:50-9 1:35-4 3:32-4 4:48-2 1:56-6 5:17-5 3:19-4 2:55-6 8:24-7 6:04-12 3:15-11 0:20-13
7 66:35 ASBJØRN AARVIK 2:40-7 5:29-9 12:24-7 18:01-6 21:31-5 23:26-4 27:14-5 33:25-6 36:25-8 42:14-8 48:07-8 50:37-7 58:54-8 63:34-8 66:21-7 66:35-7
79989 HYDRO OSLO 2:40-7 2:49-8 6:55-7 5:37-4 3:30-7 1:55-7 3:48-7 6:11-5 3:00-14 5:49-7 5:53-15 2:30-2 8:17-6 4:40-7 2:47-8 0:14-1
8 67:18 IVAR REFSLAND 1:56-1 4:27-1 10:37-1 16:32-4 22:22-8 24:22-8 28:24-7 34:10-7 36:07-6 41:02-6 45:05-7 51:02-8 58:52-7 63:04-7 67:02-8 67:18-8
64744 ORACLE 1:56-1 2:31-3 6:10-4 5:55-8 5:50-14 2:00-8 4:02-8 5:46-4 1:57-7 4:55-3 4:03-7 5:57-15 7:50-5 4:12-5 3:58-13 0:16-5
9 71:54 VIGGO MADSEN 2:02-2 4:49-3 11:42-5 17:30-5 21:31-5 23:41-6 28:28-8 36:05-9 38:36-9 45:11-9 49:27-9 53:08-9 64:23-9 68:58-9 71:37-9 71:54-9
92513 PRIVAT 2:02-2 2:47-6 6:53-6 5:48-5 4:01-10 2:10-9 4:47-13 7:37-12 2:31-13 6:35-9 4:16-10 3:41-11 11:15-12 4:35-6 2:39-5 0:17-6
10 72:53 TORE FAGERVOLD 3:14-13 6:21-12 12:59-8 18:51-8 22:01-7 27:03-11 30:45-11 37:43-10 39:43-10 46:23-10 51:57-10 55:43-10 64:40-10 69:24-10 72:35-10 72:53-10
80661 BRØBIL 3:14-13 3:07-12 6:38-5 5:52-7 3:10-5 5:02-15 3:42-6 6:58-8 2:00-8 6:40-10 5:34-13 3:46-12 8:57-9 4:44-9 3:11-10 0:18-9
11 75:22 CLAUS F. CLASEN 2:26-5 5:25-7 15:03-13 21:32-13 25:55-12 28:40-12 32:58-12 40:02-12 42:13-12 49:37-11 53:43-11 57:38-11 67:46-11 72:26-11 75:05-11 75:22-11
80094 IF 2:26-5 2:59-10 9:38-14 6:29-12 4:23-12 2:45-13 4:18-10 7:04-10 2:11-10 7:24-11 4:06-8 3:55-13 10:08-10 4:40-7 2:39-5 0:17-6
12 79:07 TORE LØBERG 3:04-10 6:06-11 13:56-11 20:41-12 24:15-10 26:06-10 30:13-10 39:34-11 41:43-11 50:46-12 54:53-12 58:08-12 70:15-12 75:31-12 78:48-12 79:07-12
400270 LMI 3:04-10 3:02-11 7:50-11 6:45-13 3:34-8 1:51-6 4:07-9 9:21-13 2:09-9 9:03-15 4:07-9 3:15-9 12:07-13 5:16-11 3:17-12 0:19-11
13 88:39 TERJE HEGGELUND 2:34-6 5:27-8 13:02-9 19:05-9 27:25-13 29:39-13 34:35-13 52:06-15 54:21-15 60:44-15 66:22-15 69:32-15 79:46-13 84:52-13 87:56-13 88:39-13
98539 INTERCONSULT BIL 2:34-6 2:53-9 7:35-9 6:03-11 8:20-15 2:14-10 4:56-14 17:31-15 2:15-11 6:23-8 5:38-14 3:10-7 10:14-11 5:06-10 3:04-9 0:43-15
14 93:09 GEIR HANESAND 3:23-14 6:59-14 15:45-14 23:18-14 28:37-14 30:59-14 37:41-14 48:24-14 50:43-14 58:15-14 62:52-14 66:57-14 81:23-15 88:33-14 92:43-14 93:09-14
79726 ATN 3:23-14 3:36-14 8:46-13 7:33-14 5:19-13 2:22-11 6:42-15 10:43-14 2:19-12 7:32-13 4:37-12 4:05-14 14:26-15 7:10-14 4:10-14 0:26-14
15 94:11 BJØRN ARNEGÅRD 3:38-15 10:15-15 20:46-15 28:28-15 32:50-15 35:49-15 40:32-15 47:10-13 50:20-13 57:50-13 62:17-13 65:49-13 80:13-14 89:40-15 93:52-15 94:11-15
82328 SCANDPOWER 3:38-15 6:37-15 10:31-15 7:42-15 4:22-11 2:59-14 4:43-12 6:38-7 3:10-15 7:30-12 4:27-11 3:32-10 14:24-14 9:27-15 4:12-15 0:19-11
  DISK MORTEN HEIR 31;1:59 33;4:33 59;11:06 60;21:03 76;36:04 48;40:11 50;45:13 97;47:53 100;48:11 250;48:17
62775 BP  
Resultat klasse H45-49/H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-75 5-76 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 36:23 EINAR JENSEN 2:33-7 4:58-3 10:44-3 13:25-2 18:40-2 21:24-2 23:33-1 25:38-1 30:09-1 33:54-1 36:09-1 36:23-1
80665 STATENS KARTVERK 2:33-7 2:25-1 5:46-2 2:41-4 5:15-2 2:44-1 2:09-1 2:05-2 4:31-2 3:45-1 2:15-3 0:14-2
2 36:39 ENDRE HALLAN 2:00-2 4:26-2 10:22-2 12:33-1 18:16-1 21:14-1 23:33-1 25:48-2 30:22-2 34:10-2 36:22-2 36:39-2
97390 STATENS VEGVESEN 2:00-2 2:26-2 5:56-3 2:11-1 5:43-4 2:58-3 2:19-3 2:15-4 4:34-3 3:48-2 2:12-2 0:17-7
3 37:19 TERJE MATHISEN 1:59-1 4:25-1 10:05-1 13:47-3 19:15-3 22:07-3 24:22-3 26:34-3 30:51-3 34:47-3 37:04-3 37:19-3
402460 HYDRO OSLO 1:59-1 2:26-2 5:40-1 3:42-8 5:28-3 2:52-2 2:15-2 2:12-3 4:17-1 3:56-4 2:17-4 0:15-4
4 39:15 Kjell Markset 2:14-4 5:41-6 11:53-4 14:29-4 20:14-4 23:34-4 26:05-4 28:08-4 33:05-4 36:57-4 39:01-4 39:15-4
66662 Koll 2:14-4 3:27-9 6:12-4 2:36-3 5:45-5 3:20-5 2:31-4 2:03-1 4:57-5 3:52-3 2:04-1 0:14-2
5 43:38 Bjørn Willadssen 4:20-11 7:01-9 13:52-9 16:47-7 22:59-6 26:16-6 29:05-6 31:27-6 36:20-6 40:51-5 43:23-5 43:38-5
60615 Heming/Njård 4:20-11 2:41-4 6:51-6 2:55-7 6:12-7 3:17-4 2:49-7 2:22-5 4:53-4 4:31-7 2:32-7 0:15-4
6 43:47 GEIR FLØYMO 2:21-5 5:02-4 12:33-5 15:25-5 20:29-5 24:18-5 27:10-5 30:23-5 36:17-5 40:54-6 43:30-6 43:47-6
80724 KVÆRNER OSLO 2:21-5 2:41-4 7:31-9 2:52-5 5:04-1 3:49-8 2:52-8 3:13-10 5:54-8 4:37-9 2:36-8 0:17-7
7 45:45 VIDAR SVENDSEN 4:02-10 7:08-10 14:55-10 17:19-8 23:09-7 26:50-7 29:31-7 32:36-7 37:59-7 42:58-7 45:28-7 45:45-7
80606 NLH-BIL NIJOS 4:02-10 3:06-7 7:47-10 2:24-2 5:50-6 3:41-7 2:41-6 3:05-8 5:23-7 4:59-10 2:30-6 0:17-7
8 47:58 HARALD SVERDRUP-THYGESON 2:43-8 6:07-8 12:55-7 15:49-6 24:44-8 29:08-8 31:47-8 34:31-8 40:27-8 45:01-8 47:43-8 47:58-8
98668 CSC 2:43-8 3:24-8 6:48-5 2:54-6 8:55-9 4:24-9 2:39-5 2:44-7 5:56-9 4:34-8 2:42-9 0:15-4
9 49:26 Tormod Øvergaard 2:07-3 5:43-7 12:57-8 18:28-10 27:56-10 31:35-9 34:37-9 37:04-9 42:17-9 46:44-9 49:08-9 49:26-9
31423 Vestre Aker 2:07-3 3:36-10 7:14-7 5:31-10 9:28-11 3:39-6 3:02-9 2:27-6 5:13-6 4:27-6 2:24-5 0:18-10
10 55:52 FINN GANGE 2:25-6 5:16-5 12:42-6 18:03-9 27:12-9 32:38-10 36:09-10 41:52-10 48:17-10 52:37-10 55:39-10 55:52-10
76039 NVE 2:25-6 2:51-6 7:26-8 5:21-9 9:09-10 5:26-11 3:31-10 5:43-11 6:25-10 4:20-5 3:02-10 0:13-1
11 79:02 Lars Flugsrud 3:49-9 7:31-11 25:23-11 39:32-11 46:28-11 51:35-11 58:21-11 61:30-11 69:12-11 75:08-11 78:40-11 79:02-11
98376 Sørbråten 3:49-9 3:42-11 17:52-11 14:09-11 6:56-8 5:07-10 6:46-11 3:09-9 7:42-11 5:56-11 3:32-11 0:22-11
Resultat klasse H50-54/H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-75 5-76 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 40:55 BJØRN GRINDE 2:22-3 4:56-1 11:14-1 13:32-1 19:10-1 22:20-1 26:49-1 29:07-1 34:14-1 38:18-1 40:39-1 40:55-1
400195 FOLKEHELSA 2:22-3 2:34-1 6:18-1 2:18-1 5:38-1 3:10-1 4:29-8 2:18-1 5:07-1 4:04-1 2:21-1 0:16-1
2 44:29 DAG TH KOLBERG 2:25-4 5:14-3 13:37-5 16:08-3 21:52-3 25:13-3 28:09-3 31:09-3 36:37-2 41:10-2 44:09-2 44:29-2
401099 FOBIL 2:25-4 2:49-2 8:23-6 2:31-2 5:44-2 3:21-3 2:56-2 3:00-6 5:28-2 4:33-2 2:59-4 0:20-5
3 44:30 Pål Benjaminsen 2:02-1 4:58-2 11:58-2 14:58-2 20:42-2 24:23-2 27:40-2 30:12-2 36:46-3 41:29-3 44:09-2 44:30-3
36455 Kamp/Vestheim 2:02-1 2:56-3 7:00-3 3:00-3 5:44-2 3:41-5 3:17-3 2:32-3 6:34-5 4:43-3 2:40-3 0:21-6
4 47:01 GEIR ARNESEN 2:26-5 5:54-4 12:37-3 18:22-5 25:15-4 28:31-4 31:13-4 33:43-4 39:32-4 44:19-4 46:42-4 47:01-4
31734 BÆRUM KOMMUNE 2:26-5 3:28-7 6:43-2 5:45-7 6:53-7 3:16-2 2:42-1 2:30-2 5:49-3 4:47-4 2:23-2 0:19-2
5 52:50 KNUT ERIK ØSTENGEN 3:03-8 6:08-6 14:46-6 17:48-4 27:14-7 31:18-7 34:43-6 37:36-6 44:15-5 49:27-5 52:31-5 52:50-5
79717 ATN 3:03-8 3:05-4 8:38-8 3:02-4 9:26-9 4:04-7 3:25-5 2:53-4 6:39-6 5:12-5 3:04-5 0:19-2
6 53:37 HASSE BERGSTRØM 2:58-7 6:06-5 13:28-4 21:27-8 27:20-8 30:54-6 34:11-5 37:09-5 44:43-6 50:08-6 53:13-6 53:37-6
87044 SKI VG SKOLE 2:58-7 3:08-5 7:22-4 7:59-10 5:53-4 3:34-4 3:17-3 2:58-5 7:34-8 5:25-6 3:05-6 0:24-10
7 58:58 Tore Benneche 2:18-2 6:16-8 14:49-7 18:55-6 27:09-6 33:16-9 36:57-9 40:06-7 48:45-7 54:26-7 58:36-7 58:58-7
80544 Heming/Njård 2:18-2 3:58-10 8:33-7 4:06-6 8:14-8 6:07-10 3:41-6 3:09-7 8:39-10 5:41-9 4:10-10 0:22-7
8 61:55 OLA NORDVISTE 3:20-9 6:29-9 15:18-9 21:38-9 28:00-9 32:02-8 36:40-8 44:59-8 52:43-8 58:10-8 61:36-8 61:55-8
81422 ULLEVÅL SYKEHUS 3:20-9 3:09-6 8:49-9 6:20-8 6:22-5 4:02-6 4:38-9 8:19-9 7:44-9 5:27-7 3:26-7 0:19-2
9 64:17 PER NERMO 2:32-6 6:08-6 14:57-8 21:59-10 34:36-10 39:01-10 44:08-10 47:48-9 54:08-9 60:26-9 63:55-9 64:17-9
82204 INTERCONSULT BIL 2:32-6 3:36-8 8:49-9 7:02-9 12:37-10 4:25-8 5:07-10 3:40-8 6:20-4 6:18-10 3:29-8 0:22-7
10 65:00 BJØRN BLOMSNES 3:42-10 7:33-10 15:44-10 19:24-7 26:07-5 30:41-5 34:47-7 48:29-10 55:12-10 60:47-10 64:38-10 65:00-10
82358 SCANDPOWER 3:42-10 3:51-9 8:11-5 3:40-5 6:43-6 4:34-9 4:06-7 13:42-10 6:43-7 5:35-8 3:51-9 0:22-7
Resultat klasse H55-59/H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 40:37 KNUT MØGEDAL 2:56-3 6:33-5 9:51-5 12:15-4 16:27-3 19:41-2 23:01-2 25:48-2 32:21-1 37:29-1 40:20-1 40:37-1
80722 KVÆRNER OSLO 2:56-3 3:37-8 3:18-8 2:24-1 4:12-2 3:14-1 3:20-4 2:47-6 6:33-3 5:08-4 2:51-3 0:17-1
2 41:06 SIGMUND NYLUND 2:23-2 5:37-2 8:51-3 11:49-3 16:54-4 20:56-3 24:29-4 26:56-4 33:08-3 37:56-3 40:49-3 41:06-2
67712 NORDEA 2:23-2 3:14-4 3:14-7 2:58-5 5:05-8 4:02-4 3:33-13 2:27-2 6:12-2 4:48-2 2:53-4 0:17-1
3 41:09 ROAR SIGURDSEN 2:13-1 5:21-1 7:39-1 10:05-1 13:44-1 19:35-1 22:40-1 25:24-1 33:39-4 38:15-4 40:51-4 41:09-3
79180 RINGNES 2:13-1 3:08-3 2:18-1 2:26-2 3:39-1 5:51-13 3:05-2 2:44-5 8:15-11 4:36-1 2:36-1 0:18-4
4 41:11 JØRGEN HOLMBOE 4:05-11 6:41-6 10:07-7 12:41-6 16:59-5 20:57-4 24:15-3 26:42-3 32:36-2 37:30-2 40:45-2 41:11-4
39040 HELSETILSYNET 4:05-11 2:36-1 3:26-9 2:34-3 4:18-3 3:58-2 3:18-3 2:27-2 5:54-1 4:54-3 3:15-6 0:26-13
5 44:18 KJELL RØKKE 3:03-6 5:56-3 8:24-2 11:00-2 15:44-2 22:34-5 25:37-5 27:59-5 34:56-5 41:17-5 43:59-5 44:18-5
71504 REINERTSEN 3:03-6 2:53-2 2:28-2 2:36-4 4:44-6 6:50-15 3:03-1 2:22-1 6:57-5 6:21-11 2:42-2 0:19-5
6 46:21 IVAR STRØMSTAD 3:50-9 7:15-9 10:16-8 13:15-7 17:34-6 22:34-5 26:04-6 29:25-6 36:56-6 42:26-6 45:58-6 46:21-6
77378 OU-KAM. 3:50-9 3:25-6 3:01-5 2:59-6 4:19-4 5:00-9 3:30-11 3:21-8 7:31-6 5:30-5 3:32-8 0:23-8
7 49:04 ARILD BLYVERKET 2:57-4 6:20-4 9:19-4 12:30-5 19:35-8 23:34-7 26:59-7 31:09-8 38:46-8 44:58-7 48:45-7 49:04-7
95783 F HOLM 2:57-4 3:23-5 2:59-4 3:11-8 7:05-15 3:59-3 3:25-8 4:10-13 7:37-7 6:12-9 3:47-11 0:19-5
8 50:17 BJØRN GRENAGER 3:20-7 7:06-7 10:18-9 14:24-9 18:54-7 23:45-8 27:13-8 30:38-7 38:45-7 46:46-8 50:00-8 50:17-8
79719 ATN 3:20-7 3:46-10 3:12-6 4:06-14 4:30-5 4:51-8 3:28-9 3:25-9 8:07-9 8:01-16 3:14-5 0:17-1
9 51:43 ERIK LINDQUIST 2:59-5 7:12-8 9:52-6 14:20-8 19:41-9 25:27-9 28:50-9 31:27-9 39:59-9 47:02-9 51:17-9 51:43-9
80611 OSLO LÆRERNE 2:59-5 4:13-13 2:40-3 4:28-16 5:21-9 5:46-12 3:23-6 2:37-4 8:32-12 7:03-14 4:15-13 0:26-13
10 52:36 ØYSTEIN FUSKELAND 4:04-10 8:34-12 12:01-10 15:14-10 21:32-11 26:21-10 29:45-10 33:35-10 41:46-10 48:00-10 52:11-10 52:36-10
79852 NRK 4:04-10 4:30-14 3:27-10 3:13-9 6:18-14 4:49-7 3:24-7 3:50-11 8:11-10 6:14-10 4:11-12 0:25-11
11 56:00 TOM IBSEN 5:05-15 9:06-16 13:04-16 16:13-14 22:06-14 27:43-15 31:03-13 35:22-13 46:16-14 52:07-13 55:34-11 56:00-11
80728 UBIL 5:05-15 4:01-11 3:58-15 3:09-7 5:53-12 5:37-11 3:20-4 4:19-14 10:54-16 5:51-7 3:27-7 0:26-13
12 56:19 ROAR GUDDING 5:08-16 8:48-13 12:49-15 16:06-13 22:01-13 27:08-14 30:39-11 37:48-14 46:35-15 52:11-14 55:56-12 56:19-12
29079 VETBIL 5:08-16 3:40-9 4:01-16 3:17-11 5:55-13 5:07-10 3:31-12 7:09-15 8:47-13 5:36-6 3:45-9 0:23-8
13 56:30 TORSTEIN ØSTEN 5:04-14 8:32-11 12:05-11 15:19-11 23:43-16 32:06-16 35:35-16 38:43-15 45:29-12 51:35-11 56:04-13 56:30-13
82169 MAESTRO 5:04-14 3:28-7 3:33-11 3:14-10 8:24-16 8:23-16 3:29-10 3:08-7 6:46-4 6:06-8 4:29-14 0:26-13
14 57:10 BJØRN LARSSEN 4:28-12 9:00-15 12:33-14 16:30-16 22:10-15 26:51-13 31:06-14 35:12-12 45:22-11 51:47-12 56:45-14 57:10-14
80610 OSLO LÆRERNE 4:28-12 4:32-15 3:33-11 3:57-13 5:40-11 4:41-5 4:15-14 4:06-12 10:10-14 6:25-13 4:58-15 0:25-11
15 58:20 PER HAUGEN 4:49-13 8:54-14 12:29-13 15:51-12 20:42-10 26:48-12 31:28-15 35:04-11 45:29-12 52:53-15 57:59-15 58:20-15
80116 NEDERMAN 4:49-13 4:05-12 3:35-13 3:22-12 4:51-7 6:06-14 4:40-16 3:36-10 10:25-15 7:24-15 5:06-16 0:21-7
16 58:59 JON TOLGENSBAKK 3:44-8 8:18-10 12:12-12 16:19-15 21:55-12 26:40-11 31:02-12 40:22-16 48:28-16 54:50-16 58:36-16 58:59-16
71829 GEOFORM 3:44-8 4:34-16 3:54-14 4:07-15 5:36-10 4:45-6 4:22-15 9:20-16 8:06-8 6:22-12 3:46-10 0:23-8
Resultat klasse H60-64/H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 37:52 HENRIK HVOSLEF 2:37-1 5:31-1 8:12-1 11:05-1 15:07-1 18:18-1 22:09-2 24:40-2 30:21-1 34:56-1 37:37-1 37:52-1
23140 VEGDIREKTORATET 2:37-1 2:54-1 2:41-6 2:53-8 4:02-3 3:11-1 3:51-12 2:31-2 5:41-3 4:35-2 2:41-2 0:15-1
2 39:50 STURLE HÅNES 2:49-5 6:15-5 8:50-3 11:15-3 15:10-2 18:50-2 22:04-1 24:28-1 32:08-2 36:45-2 39:29-2 39:50-2
72556 METEOROLOGEN 2:49-5 3:26-6 2:35-4 2:25-1 3:55-2 3:40-3 3:14-5 2:24-1 7:40-13 4:37-3 2:44-4 0:21-8
3 39:56 SVEIN LIE 3:51-15 7:36-11 10:03-9 12:41-8 15:59-6 19:39-5 24:10-6 27:26-6 32:41-3 36:56-3 39:37-3 39:56-3
23628 UNIVERSITETET 3:51-15 3:45-10 2:27-1 2:38-3 3:18-1 3:40-3 4:31-18 3:16-9 5:15-1 4:15-1 2:41-2 0:19-4
4 42:33 ARNE JORDAL 2:44-3 6:28-6 8:55-4 11:40-5 15:48-4 19:38-4 23:43-5 26:54-4 34:07-5 39:09-5 42:13-4 42:33-4
400564 SAS 2:44-3 3:44-9 2:27-1 2:45-4 4:08-5 3:50-6 4:05-15 3:11-5 7:13-10 5:02-5 3:04-6 0:20-7
5 43:32 SVEIN VIKHAMAR 2:47-4 5:48-2 8:21-2 11:11-2 15:13-3 19:28-3 22:26-3 25:54-3 33:13-4 38:38-4 43:16-5 43:32-5
82118 LINJEGODS 2:47-4 3:01-2 2:33-3 2:50-7 4:02-3 4:15-11 2:58-1 3:28-13 7:19-11 5:25-9 4:38-17 0:16-2
6 44:03 TOR A OMMUNDSEN 3:03-8 6:13-3 9:06-6 11:52-6 16:27-7 23:04-11 26:08-9 29:13-8 35:15-7 40:34-6 43:42-6 44:03-6
31042 VERITAS 3:03-8 3:10-4 2:53-10 2:46-5 4:35-9 6:37-19 3:04-3 3:05-4 6:02-4 5:19-8 3:08-7 0:21-8
7 44:08 SIGFRED FAGERVIK 2:49-5 6:39-8 9:28-7 12:39-7 16:49-8 21:07-7 24:16-7 27:07-5 34:36-6 41:09-8 43:49-7 44:08-7
79724 ATN 2:49-5 3:50-11 2:49-8 3:11-13 4:10-6 4:18-13 3:09-4 2:51-3 7:29-12 6:33-17 2:40-1 0:19-4
8 44:50 PER ERIK SØRENSEN 2:43-2 6:13-3 9:03-5 11:39-4 15:57-5 19:52-6 23:32-4 30:27-12 36:03-9 41:12-9 44:32-9 44:50-8
78982 NORDEA 2:43-2 3:30-7 2:50-9 2:36-2 4:18-7 3:55-8 3:40-10 6:55-21 5:36-2 5:09-7 3:20-9 0:18-3
9 44:52 OLA KJELDSEN 3:20-11 6:38-7 9:50-8 12:52-9 17:32-9 21:36-8 24:57-8 28:44-7 35:32-8 40:59-7 44:29-8 44:52-9
26260 NVE 3:20-11 3:18-5 3:12-15 3:02-10 4:40-10 4:04-10 3:21-7 3:47-16 6:48-6 5:27-10 3:30-12 0:23-13
10 46:04 SVEN ERIK ROGNES 3:50-14 8:57-17 12:13-17 15:00-15 20:08-13 23:58-13 27:00-12 30:17-11 37:16-11 42:21-11 45:42-10 46:04-10
82410 UNIVERSITETET 3:50-14 5:07-21 3:16-16 2:47-6 5:08-13 3:50-6 3:02-2 3:17-10 6:59-8 5:05-6 3:21-10 0:22-12
11 46:09 ANNAR BRUSTAD 5:09-21 8:18-15 10:53-14 14:03-12 20:17-16 24:06-14 28:47-15 31:58-14 38:07-12 42:47-12 45:50-11 46:09-11
37063 FOBIL 5:09-21 3:09-3 2:35-4 3:10-12 6:14-18 3:49-5 4:41-19 3:11-5 6:09-5 4:40-4 3:03-5 0:19-4
12 46:48 LEIF BRÅTEN 3:27-13 7:04-9 10:10-11 14:19-13 19:04-11 22:59-10 26:16-10 29:41-9 36:38-10 42:20-10 46:25-12 46:48-12
87017 CSC 3:27-13 3:37-8 3:06-14 4:09-20 4:45-11 3:55-8 3:17-6 3:25-12 6:57-7 5:42-14 4:05-15 0:23-13
13 49:08 JON C FOUGNER 5:07-20 9:07-19 12:10-16 15:13-16 20:12-15 25:13-16 28:35-14 32:26-15 39:33-13 45:12-13 48:43-13 49:08-13
96640 FUGRO 5:07-20 4:00-13 3:03-12 3:03-11 4:59-12 5:01-17 3:22-8 3:51-17 7:07-9 5:39-11 3:31-13 0:25-19
14 50:25 KJELL SAASTAD 3:00-7 7:21-10 10:08-10 14:36-14 18:56-10 22:28-9 26:31-11 29:48-10 39:36-14 45:15-14 50:04-14 50:25-14
77363 GJENSIDIGE 3:00-7 4:21-15 2:47-7 4:28-21 4:20-8 3:32-2 4:03-14 3:17-10 9:48-17 5:39-11 4:49-18 0:21-8
15 52:43 BJØRN ELVEVOLD 3:09-9 8:11-14 11:31-15 15:13-16 20:44-17 25:25-17 29:48-17 33:47-17 41:42-15 48:16-15 52:19-15 52:43-15
12084 OSLO LÆRERNE 3:09-9 5:02-20 3:20-17 3:42-19 5:31-14 4:41-16 4:23-17 3:59-18 7:55-15 6:34-18 4:03-14 0:24-15
16 52:52 KARL A LANGERØD 5:00-19 9:25-21 13:08-21 16:24-20 22:38-19 27:00-18 31:55-18 35:38-18 43:19-18 49:16-17 52:28-16 52:52-16
96774 LOVISENBERG 5:00-19 4:25-16 3:43-20 3:16-14 6:14-18 4:22-14 4:55-22 3:43-14 7:41-14 5:57-15 3:12-8 0:24-15
17 54:01 KLAUS ENGEN 3:09-9 7:38-13 10:36-12 13:33-10 19:15-12 23:48-12 28:03-13 31:18-13 42:37-17 48:16-15 53:37-17 54:01-17
77393 SND 3:09-9 4:29-17 2:58-11 2:57-9 5:42-15 4:33-15 4:15-16 3:15-8 11:19-20 5:39-11 5:21-20 0:24-15
18 54:54 Eyvind Aas 5:22-22 9:15-20 12:35-18 16:02-18 24:17-20 29:37-20 33:09-19 36:52-19 45:04-19 51:09-19 54:30-18 54:54-18
71772 Geoform 5:22-22 3:53-12 3:20-17 3:27-16 8:15-21 5:20-18 3:32-9 3:43-14 8:12-16 6:05-16 3:21-10 0:24-15
19 55:07 OLA PETTER LØVLIEN 3:23-12 7:37-12 10:42-13 13:59-11 20:09-14 24:25-15 29:19-16 32:32-16 42:25-16 49:35-18 54:46-19 55:07-19
401135 EGET FIRMA 3:23-12 4:14-14 3:05-13 3:17-15 6:10-17 4:16-12 4:54-21 3:13-7 9:53-18 7:10-21 5:11-19 0:21-8
20 62:53 PER E STÅHLBRAND 4:24-18 8:53-16 12:36-19 16:06-19 21:59-18 29:13-19 34:04-20 38:42-20 51:15-20 58:18-20 62:27-20 62:53-20
23225 RIKSHOSPITALET 4:24-18 4:29-17 3:43-20 3:30-17 5:53-16 7:14-20 4:51-20 4:38-20 12:33-21 7:03-19 4:09-16 0:26-20
21 68:38 ERICH STURM 4:09-17 9:04-18 13:00-20 19:31-22 27:45-22 36:16-21 40:12-21 44:33-21 55:41-21 62:44-21 68:08-21 68:38-21
79718 ATN 4:09-17 4:55-19 3:56-22 6:31-22 8:14-20 8:31-21 3:56-13 4:21-19 11:08-19 7:03-19 5:24-21 0:30-21
22 97:27 SIGURD HAUGERUD 3:57-16 10:05-22 13:32-22 17:07-21 26:19-21 40:39-22 44:21-22 55:21-22 76:11-22 86:04-22 96:57-22 97:27-22
76160 METEOROLOGEN 3:57-16 6:08-22 3:27-19 3:35-18 9:12-22 14:20-22 3:42-11 11:00-22 20:50-22 9:53-22 10:53-22 0:30-21
  DISK ØYSTEIN MADSEN 31;2:40 57;5:05 34;9:17 35;13:02 36;17:04 42;20:14 43;24:07 44;30:35 48;36:19 50;41:07 97;44:57 100;45:16 250;46:03
78975 AMERSHAM  
Resultat klasse H65-69/H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 35:56 INGVALD SEVALDSON 3:07-5 6:25-3 9:49-3 15:07-3 17:55-3 19:20-2 26:52-1 32:24-1 35:36-1 35:56-1
84989 PERMAKEM 3:07-5 3:18-3 3:24-4 5:18-4 2:48-1 1:25-5 7:32-1 5:32-2 3:12-3 0:20-1
2 38:27 SIGURD MELSOM 2:20-1 5:15-1 8:34-1 13:24-1 17:38-2 20:15-3 28:18-3 34:58-2 38:06-2 38:27-2
89510 KJELSÅS 2:20-1 2:55-1 3:19-3 4:50-1 4:14-10 2:37-10 8:03-3 6:40-6 3:08-1 0:21-3
3 39:36 Bjørn Berre 2:39-2 6:00-2 9:29-2 14:32-2 17:28-1 18:37-1 26:53-2 35:08-3 39:15-3 39:36-3
23613 Fossum 2:39-2 3:21-4 3:29-7 5:03-3 2:56-3 1:09-1 8:16-4 8:15-11 4:07-6 0:21-3
4 41:23 TOR DRAGE 7:25-12 10:36-11 13:44-10 18:44-7 21:32-5 22:47-5 31:50-4 37:37-4 40:59-4 41:23-4
78968 KVÆRNER OSLO 7:25-12 3:11-2 3:08-1 5:00-2 2:48-1 1:15-3 9:03-6 5:47-3 3:22-4 0:24-8
5 43:39 HARALD BIRKELAND 2:43-3 6:26-4 9:54-4 16:17-4 24:17-9 26:59-9 34:47-6 40:08-5 43:19-5 43:39-5
86524 RIKSHOSPITALET 2:43-3 3:43-6 3:28-6 6:23-7 8:00-12 2:42-11 7:48-2 5:21-1 3:11-2 0:20-1
6 47:54 SVEIN FORTHUN 3:16-7 8:05-8 11:56-7 19:06-8 22:40-6 24:17-6 32:45-5 42:52-7 47:32-6 47:54-6
483023 HIO 3:16-7 4:49-11 3:51-9 7:10-9 3:34-6 1:37-7 8:28-5 10:07-12 4:40-9 0:22-7
7 48:07 HANS SÆTREVIK 5:54-11 10:07-10 13:34-9 20:34-10 23:55-8 25:21-7 36:04-7 42:42-6 47:41-7 48:07-7
80781 TELENOR 5:54-11 4:13-8 3:27-5 7:00-8 3:21-5 1:26-6 10:43-8 6:38-5 4:59-11 0:26-9
8 50:31 TOR HENRIKSEN 5:16-10 9:45-9 14:04-11 21:41-11 25:35-11 27:45-11 37:55-9 45:48-9 50:05-8 50:31-8
86526 HIO 5:16-10 4:29-9 4:19-11 7:37-12 3:54-8 2:10-8 10:10-7 7:53-8 4:17-8 0:26-9
9 51:52 ØIVIND REPPESGÅRD 4:28-9 7:58-6 11:27-5 17:45-6 20:58-4 22:16-4 40:59-10 47:44-10 51:31-9 51:52-9
71563 ATN 4:28-9 3:30-5 3:29-7 6:18-6 3:13-4 1:18-4 18:43-12 6:45-7 3:47-5 0:21-3
10 52:05 AAGE MELLA 3:25-8 8:04-7 12:20-8 19:34-9 23:31-7 26:03-8 37:24-8 45:32-8 51:37-10 52:05-10
68160 SKATTEDIR 3:25-8 4:39-10 4:16-10 7:14-10 3:57-9 2:32-9 11:21-9 8:08-10 6:05-12 0:28-11
11 52:39 TERJE CHRISTIANSEN 3:15-6 7:06-5 11:31-6 17:38-5 24:49-10 27:33-10 41:36-11 48:01-11 52:10-11 52:39-11
79720 ATN 3:15-6 3:51-7 4:25-12 6:07-5 7:11-11 2:44-12 14:03-11 6:25-4 4:09-7 0:29-12
12 62:44 ODD ANDA 3:01-4 21:53-12 25:10-12 32:41-12 36:17-12 37:28-12 49:32-12 57:29-12 62:23-12 62:44-12
86904 NILU 3:01-4 18:52-12 3:17-2 7:31-11 3:36-7 1:11-2 12:04-10 7:57-9 4:54-10 0:21-3
  DISK ARNE CHR SCHEIE 51;2:49 33;6:37 34;9:55 36;15:42 46;18:33 44;19:57 48;27:10 57;32:54 97;36:43 100;37:05 250;37:18
68197 PRIVAT  
Resultat klasse H70-74/H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 38:36 TOR E HENRIKSEN 3:16-3 7:14-3 11:15-3 16:25-3 19:42-2 20:58-2 29:20-2 35:05-1 38:18-1 38:36-1
401144 PRIVAT 3:16-3 3:58-3 4:01-3 5:10-1 3:17-2 1:16-1 8:22-3 5:45-1 3:13-1 0:18-1
2 40:36 KJELL TEIGLAND 2:40-1 5:50-1 9:20-1 16:02-1 19:11-1 20:31-1 28:26-1 36:18-2 40:07-2 40:36-2
68266 PRIVAT 2:40-1 3:10-1 3:30-2 6:42-3 3:09-1 1:20-3 7:55-1 7:52-4 3:49-3 0:29-4
3 47:03 DAGFINN FØLLESDAL 7:33-5 12:27-5 17:00-5 24:28-5 27:45-4 29:03-4 37:12-4 43:21-3 46:42-3 47:03-3
62370 OSI 7:33-5 4:54-5 4:33-4 7:28-4 3:17-2 1:18-2 8:09-2 6:09-2 3:21-2 0:21-2
4 48:24 SVEIN KILDAL 3:02-2 6:45-2 10:12-2 16:14-2 23:10-3 24:41-3 36:06-3 43:57-4 47:58-4 48:24-4
80785 TELENOR 3:02-2 3:43-2 3:27-1 6:02-2 6:56-4 1:31-4 11:25-4 7:51-3 4:01-4 0:26-3
5 64:38 ERIK KIELLAND 4:00-4 8:44-4 14:10-4 24:22-4 31:58-5 35:04-5 48:56-5 57:35-5 63:51-5 64:38-5
66677 NVE 4:00-4 4:44-4 5:26-5 10:12-5 7:36-5 3:06-5 13:52-5 8:39-5 6:16-5 0:47-5
Resultat klasse H75-79/H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 45:15 ØRNULF FINSTAD 2:59-1 7:01-1 10:34-2 17:09-1 21:10-1 22:58-2 33:22-2 40:08-1 44:49-1 45:15-1
79725 ATN 2:59-1 4:02-2 3:33-2 6:35-1 4:01-2 1:48-2 10:24-1 6:46-1 4:41-2 0:26-1
2 45:58 BJØRN LARSSON 3:09-2 7:05-2 10:18-1 17:46-2 21:17-2 22:34-1 33:07-1 41:20-2 45:32-2 45:58-2
75943 PRIVAT 3:09-2 3:56-1 3:13-1 7:28-2 3:31-1 1:17-1 10:33-2 8:13-2 4:12-1 0:26-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-60 5-69 6-70 7-71 8-73 9-75 10-76 11-42 12-43 13-48 14-50 15-97 M-100
1 48:57 AUDUN BERSTAD 1:43-1 4:29-3 9:59-1 14:23-1 16:51-1 18:01-1 20:45-1 25:54-1 27:28-1 31:59-1 34:46-1 36:58-1 43:16-1 46:37-1 48:43-1 48:57-1
480250 RIKSHOSPITALET 1:43-1 2:46-7 5:30-1 4:24-1 2:28-1 1:10-1 2:44-1 5:09-4 1:34-4 4:31-2 2:47-1 2:12-3 6:18-2 3:21-1 2:06-3 0:14-2
2 51:20 PER KÅRE LIMMESAND 1:53-2 4:15-1 10:29-3 15:46-3 19:29-4 21:07-3 24:04-2 28:16-3 29:38-2 34:06-2 36:58-2 38:53-2 45:02-2 49:03-2 51:06-2 51:20-2
22971 TELENOR 1:53-2 2:22-2 6:14-4 5:17-5 3:43-6 1:38-3 2:57-2 4:12-3 1:22-1 4:28-1 2:52-4 1:55-1 6:09-1 4:01-5 2:03-1 0:14-2
3 53:54 ALEXANDER SMIDT-OLSEN 2:24-6 5:02-5 11:05-5 16:01-5 19:03-3 20:47-2 24:13-3 28:02-2 29:38-2 34:25-3 37:45-3 39:55-3 47:23-3 51:20-3 53:38-3 53:54-3
82376 ABB 2:24-6 2:38-5 6:03-3 4:56-3 3:02-4 1:44-4 3:26-4 3:49-1 1:36-5 4:47-5 3:20-7 2:10-2 7:28-4 3:57-3 2:18-5 0:16-6
4 54:33 JAN TORE HENRIKSEN 1:55-3 4:15-1 10:50-4 15:54-4 19:54-5 21:12-4 24:33-4 29:44-5 31:17-5 36:32-5 39:19-5 41:33-5 48:04-5 52:03-4 54:20-4 54:33-4
63793 HENRIKSENS CONS 1:55-3 2:20-1 6:35-5 5:04-4 4:00-7 1:18-2 3:21-3 5:11-5 1:33-3 5:15-6 2:47-1 2:14-4 6:31-3 3:59-4 2:17-4 0:13-1
5 55:31 BJØRN H GRANDAL 2:18-4 4:46-4 10:28-2 15:22-2 18:39-2 21:36-5 25:13-5 29:05-4 30:34-4 35:13-4 38:01-4 40:31-4 48:01-4 52:44-5 55:15-5 55:31-5
483036 FINANSAVISEN 2:18-4 2:28-3 5:42-2 4:54-2 3:17-5 2:57-7 3:37-5 3:52-2 1:29-2 4:39-3 2:48-3 2:30-6 7:30-5 4:43-7 2:31-6 0:16-6
6 62:51 TOR RINGSTAD 2:21-5 5:02-5 11:53-6 17:49-6 20:43-6 22:34-6 29:08-6 34:36-6 36:14-6 40:57-6 44:16-6 47:24-6 55:56-6 60:06-6 62:37-6 62:51-6
71244 TANDBERG 2:21-5 2:41-6 6:51-6 5:56-6 2:54-2 1:51-5 6:34-7 5:28-6 1:38-6 4:43-4 3:19-5 3:08-7 8:32-6 4:10-6 2:31-6 0:14-2
7 68:58 RORY MORRISH 4:19-7 6:55-7 15:09-7 21:13-7 24:10-7 26:13-7 30:17-7 40:30-7 42:12-7 47:29-7 50:48-7 53:13-7 62:45-7 66:39-7 68:44-7 68:58-7
401957 DYNEA BIL 4:19-7 2:36-4 8:14-7 6:04-7 2:57-3 2:03-6 4:04-6 10:13-7 1:42-7 5:17-7 3:19-5 2:25-5 9:32-7 3:54-2 2:05-2 0:14-2
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-34 3-55 4-56 5-35 6-57 7-97 M-100
1 30:35 VIBEKE BERTELSEN 2:57-1 8:38-1 16:09-1 19:08-1 21:06-1 25:36-1 30:08-1 30:35-1
81581 RIKSHOSPITALET 2:57-1 5:41-1 7:31-1 2:59-1 1:58-3 4:30-2 4:32-1 0:27-3
2 41:26 KATINKA B GANGE 5:06-3 13:32-3 22:25-2 28:51-2 30:48-2 36:21-2 41:04-2 41:26-2
81423 NVE 5:06-3 8:26-3 8:53-2 6:26-5 1:57-2 5:33-3 4:43-2 0:22-1
3 45:14 SIV HERBERG 3:03-2 9:11-2 27:38-3 30:45-3 32:37-3 37:06-3 44:49-3 45:14-3
81321   3:03-2 6:08-2 18:27-5 3:07-2 1:52-1 4:29-1 7:43-3 0:25-2
4 66:51 BENT VALE 8:05-5 23:17-5 39:59-4 46:22-5 50:06-5 56:59-5 66:05-5 66:51-4
79802 NORGES BANK 8:05-5 15:12-5 16:42-3 6:23-4 3:44-5 6:53-4 9:06-4 0:46-4
5 66:53 CHRISTIAN VALE 7:57-4 23:07-4 40:12-5 46:17-4 49:54-4 56:51-4 65:57-4 66:53-5
81582 SMESTAD 7:57-4 15:10-4 17:05-4 6:05-3 3:37-4 6:57-5 9:06-4 0:56-5
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 38:04 JANNICKE WIDERBERG 2:47-1 6:17-1 9:31-1 15:39-1 18:33-1 20:00-1 28:13-1 34:09-1 37:44-1 38:04-1
96686 RIKSHOSPITALET 2:47-1 3:30-2 3:14-1 6:08-1 2:54-1 1:27-2 8:13-2 5:56-1 3:35-1 0:20-1
2 42:07 IDA SKJEGGESTAD 2:58-2 6:21-2 9:43-2 17:07-2 20:05-2 21:21-2 28:29-2 37:33-2 41:42-2 42:07-2
96510 HYDRO OSLO 2:58-2 3:23-1 3:22-2 7:24-2 2:58-2 1:16-1 7:08-1 9:04-3 4:09-2 0:25-2
3 59:54 BERIT SOLLI 4:03-3 8:12-3 12:17-3 19:44-3 23:38-3 25:12-3 46:20-3 53:58-3 59:26-3 59:54-3
402529 POSTEN 4:03-3 4:09-3 4:05-3 7:27-3 3:54-3 1:34-3 21:08-4 7:38-2 5:28-3 0:28-3
4 80:59 GØRIL OLSEN 7:49-4 14:57-4 22:35-4 34:02-4 40:29-4 42:30-4 62:07-4 73:02-4 80:04-4 80:59-4
80136 RIKSHOSPITALET 7:49-4 7:08-4 7:38-4 11:27-4 6:27-4 2:01-4 19:37-3 10:55-4 7:02-4 0:55-4
  DISK STINE BØRKE 80;5:01 81;11:57 96;19:56 87;32:25 88;35:15 107;43:30 109;54:23 118;57:35 121;61:43 135;64:04 171;65:59 100;66:25 250;66:31 250;0:00
81317 MUNDI PHARMA  
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 33:30 ANNE AHLQUIST 2:12-1 5:00-1 7:13-1 9:26-1 12:32-1 16:14-1 18:48-1 21:08-1 26:12-1 30:45-1 33:14-1 33:30-1
68082 DALE GARN 2:12-1 2:48-1 2:13-1 2:13-1 3:06-1 3:42-1 2:34-1 2:20-1 5:04-1 4:33-1 2:29-1 0:16-2
2 46:04 DAG LANGSETH 2:34-2 5:31-2 8:54-2 12:55-2 18:33-2 22:19-2 25:47-2 29:59-2 37:18-2 42:42-2 45:43-2 46:04-2
79175 RINGNES 2:34-2 2:57-2 3:23-4 4:01-3 5:38-2 3:46-2 3:28-2 4:12-2 7:19-3 5:24-2 3:01-2 0:21-4
3 49:41 MORTEN SKIRSTAD MO 3:49-3 6:58-3 10:15-3 12:56-3 19:06-3 24:00-3 27:55-3 32:24-3 40:22-3 46:06-3 49:27-3 49:41-3
82315 RINGNES 3:49-3 3:09-3 3:17-3 2:41-2 6:10-3 4:54-3 3:55-3 4:29-4 7:58-4 5:44-3 3:21-3 0:14-1
4 57:19 STEPHANE NICOLAS 4:07-4 7:37-4 10:46-4 14:54-4 21:16-4 31:02-4 35:14-4 39:36-4 46:42-4 53:32-4 56:59-4 57:19-4
89706 FFI 4:07-4 3:30-4 3:09-2 4:08-4 6:22-4 9:46-4 4:12-4 4:22-3 7:06-2 6:50-4 3:27-4 0:20-3
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-75 5-76 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 73:23 SVEN STØVNE 5:24-1 9:54-1 19:06-1 23:34-1 35:48-1 42:00-1 48:50-1 53:23-1 63:16-1 69:01-1 72:58-1 73:23-1
400486 FRISKIS&SVETTIS 5:24-1 4:30-1 9:12-1 4:28-1 12:14-1 6:12-1 6:50-1 4:33-1 9:53-1 5:45-1 3:57-1 0:25-1
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-51 2-33 3-34 4-36 5-46 6-44 7-48 8-50 9-97 M-100
1 33:46   2:12-1 5:06-1 7:26-1 12:56-1 15:35-1 17:10-1 22:41-1 29:59-1 33:31-1 33:46-1
72353   2:12-1 2:54-1 2:20-1 5:30-1 2:39-1 1:35-2 5:31-1 7:18-3 3:32-1 0:15-1
2 42:42   3:05-2 7:18-2 11:55-3 18:42-2 21:48-2 23:17-2 31:36-2 37:51-2 42:18-2 42:42-2
2108969   3:05-2 4:13-3 4:37-3 6:47-2 3:06-2 1:29-1 8:19-3 6:15-2 4:27-2 0:24-2
3 56:17 Ola Hogseth 4:16-3 8:01-3 11:45-2 30:39-4 34:47-4 36:48-4 44:46-3 50:53-3 55:50-3 56:17-3
81583 Blaker 4:16-3 3:45-2 3:44-2 18:54-4 4:08-3 2:01-3 7:58-2 6:07-1 4:57-4 0:27-3
4 72:23   7:43-4 12:26-4 17:04-4 25:39-3 30:47-3 33:09-3 58:15-4 66:56-4 71:51-4 72:23-4
87563   7:43-4 4:43-4 4:38-4 8:35-3 5:08-4 2:22-4 25:06-4 8:41-4 4:55-3 0:32-4
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 41:05   3:06-2 6:17-2 8:56-2 11:53-2 16:41-2 20:54-2 24:06-2 26:58-2 32:57-1 38:03-1 40:50-1 41:05-1
80729   3:06-2 3:11-1 2:39-2 2:57-3 4:48-2 4:13-1 3:12-3 2:52-2 5:59-1 5:06-1 2:47-3 0:15-1
2 41:49   2:06-1 5:17-1 7:49-1 10:25-1 14:50-1 19:56-1 23:02-1 25:48-1 33:45-2 38:57-2 41:32-2 41:49-2
23634   2:06-1 3:11-1 2:32-1 2:36-1 4:25-1 5:06-3 3:06-2 2:46-1 7:57-3 5:12-2 2:35-1 0:17-2
3 50:49   3:24-3 7:36-3 11:13-3 13:57-3 18:57-3 23:41-3 26:45-3 36:08-3 42:08-3 47:51-3 50:30-3 50:49-3
66769   3:24-3 4:12-3 3:37-3 2:44-2 5:00-3 4:44-2 3:04-1 9:23-4 6:00-2 5:43-3 2:39-2 0:19-3
4 67:11   3:24-3 8:31-4 12:31-4 16:43-4 25:09-4 33:13-4 40:47-4 44:53-4 54:29-4 61:48-4 66:45-4 67:11-4
87020   3:24-3 5:07-4 4:00-4 4:12-4 8:26-4 8:04-4 7:34-4 4:06-3 9:36-4 7:19-4 4:57-4 0:26-4
Resultat for andre i løype LANG
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-60 5-69 6-70 7-71 8-73 9-75 10-76 11-42 12-43 13-48 14-50 15-97 M-100
1 57:51   1:44-1 4:16-1 10:13-1 15:17-1 17:33-1 18:50-1 26:03-1 33:03-2 35:59-2 40:44-2 43:07-1 45:10-1 51:24-1 55:19-1 57:35-1 57:51-1
76217   1:44-1 2:32-1 5:57-1 5:04-1 2:16-1 1:17-1 7:13-2 7:00-2 2:56-3 4:45-1 2:23-1 2:03-1 6:14-1 3:55-1 2:16-2 0:16-2
2 61:24   3:27-2 6:49-2 13:56-2 19:27-2 22:27-2 24:47-2 27:50-2 32:42-1 34:42-1 39:57-1 43:40-2 46:01-2 54:16-2 58:36-2 61:06-2 61:24-2
97771   3:27-2 3:22-2 7:07-2 5:31-2 3:00-2 2:20-2 3:03-1 4:52-1 2:00-1 5:15-2 3:43-3 2:21-2 8:15-2 4:20-2 2:30-3 0:18-3
3 83:41   3:52-3 9:39-3 16:53-3 23:50-3 28:11-3 31:06-3 38:25-3 45:58-3 48:42-3 60:46-3 63:53-3 66:19-3 76:19-3 81:22-3 83:28-3 83:41-3
69087   3:52-3 5:47-3 7:14-3 6:57-3 4:21-3 2:55-3 7:19-3 7:33-3 2:44-2 12:04-3 3:07-2 2:26-3 10:00-3 5:03-3 2:06-1 0:13-1
Resultat for andre i løype MELLOM
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-59 4-75 5-76 6-42 7-43 8-44 9-48 10-50 11-97 M-100
1 37:27   2:42-2 5:25-1 11:18-1 13:34-1 18:31-1 21:41-1 24:18-1 26:15-1 30:49-1 34:59-1 37:10-1 37:27-1
96424   2:42-2 2:43-1 5:53-1 2:16-1 4:57-1 3:10-1 2:37-1 1:57-1 4:34-1 4:10-1 2:11-1 0:17-1
2 47:01   2:26-1 5:54-2 12:37-2 18:22-2 25:15-2 28:31-2 31:13-2 33:43-2 39:32-2 44:19-2 46:42-2 47:01-2
2112354   2:26-1 3:28-3 6:43-2 5:45-3 6:53-3 3:16-2 2:42-2 2:30-2 5:49-2 4:47-2 2:23-2 0:19-2
3 51:50   3:00-3 5:59-3 13:29-3 19:05-3 25:36-3 30:09-3 33:34-3 36:58-3 43:48-3 48:41-3 51:31-3 51:50-3
96426   3:00-3 2:59-2 7:30-3 5:36-2 6:31-2 4:33-3 3:25-3 3:24-3 6:50-3 4:53-3 2:50-3 0:19-2
Resultat for andre i løype N1
NR TID NAVN/KLUBB 1-52 2-53 3-54 4-56 5-35 6-57 7-58 M-100
1 20:36   2:21-1 5:53-1 9:08-1 10:46-1 12:45-1 17:02-1 19:43-1 20:36-1
66797   2:21-1 3:32-1 3:15-1 1:38-1 1:59-1 4:17-1 2:41-1 0:53-1
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK Andreas Benneche 31;2:22 57;4:33 34;7:37 35;9:48 36;14:01 42;17:03 43;20:46 44;23:31 48;29:18 50;33:49 97;35:40 100;35:57 250;36:04
28909 Heming/Njård