Resultater Nordmarkskarusellen 21.8.03
Siste oppdatert: 08.09.2003 23:02

Eventuelle feil meldes anderich@online.no 

Resultat klasse D-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-103 2-106 3-146 4-147 5-148 M-69
1 72:29 Tora Vollset 23:57-3 37:00-3 57:20-1 63:45-1 68:04-1 72:29-1
97996 Heming/Njård 23:57-3 13:03-1 20:20-1 6:25-1 4:19-1 4:25-3
2 90:53 Guro Sæther 11:44-1 26:47-1 59:16-2 77:46-2 87:40-2 90:53-2
91112 Heming/Njård 11:44-1 15:03-2 32:29-3 18:30-2 9:54-3 3:13-2
3 91:05 Marianne Madsen 12:11-2 27:15-2 59:40-3 78:16-3 87:58-3 91:05-3
91111 Heming/Njård 12:11-2 15:04-3 32:25-2 18:36-3 9:42-2 3:07-1
  DISK Sofie Skyttersæter 103;11:06 146;32:31 147;43:34 148;48:58 69;55:53 250;56:04
10257 Heming/Njård  
  DISK Ingrid Flugsrud 103;11:08 106;15:57 107;25:52 108;32:57 69;67:19 250;67:41
98465 Nydalen  
Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 49:50 BODIL NORDENSTRÖM 2:19-1 7:17-1 11:50-1 14:54-1 32:52-1 42:13-1 44:58-1 49:50-1
83058 NORD POOL 2:19-1 4:58-1 4:33-1 3:04-1 17:58-1 9:21-1 2:45-1 4:52-1
Resultat klasse D13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 39:53 Christine T. Sandvold 2:14-1 8:53-1 12:10-1 28:59-1 30:13-1 36:44-1 39:53-1
89095 Nydalen 2:14-1 6:39-1 3:17-1 16:49-1 1:14-1 6:31-1 3:09-1
  DISK Rikke Skyttersæter Iversen 103;9:34 106;16:36 107;34:31 108;41:21 146;44:57 147;49:47 148;51:59 69;55:51 250;55:59
400956 Heming/Njård N1
Resultat klasse D15-16 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 32:35 Mariann Ulvestad 1:52-3 6:25-1 10:35-1 24:12-1 25:10-1 30:16-1 32:35-1
60634 Heming/Njård 1:52-3 4:33-1 4:10-3 13:37-1 0:58-1 5:06-3 2:19-3
2 33:16 Siri Ulvestad 1:37-1 8:09-3 10:52-2 24:57-2 26:18-2 31:14-2 33:16-2
60633 Heming/Njård 1:37-1 6:32-4 2:43-1 14:05-2 1:21-5 4:56-1 2:02-1
3 37:26 Fanny Welle-Strand Horn 1:46-2 7:18-2 12:09-3 29:09-3 30:11-3 35:07-3 37:26-3
60543 Heming/Njård 1:46-2 5:32-2 4:51-4 17:00-3 1:02-2 4:56-1 2:19-3
4 39:20 Tiril Toftdahl 3:19-4 9:18-4 12:43-4 30:14-4 31:19-4 37:05-4 39:20-4
71669 Heming/Njård 3:19-4 5:59-3 3:25-2 17:31-4 1:05-3 5:46-4 2:15-2
5 53:58 Marte Ulvestad 4:44-5 15:14-5 21:02-5 39:31-5 40:50-5 51:23-5 53:58-5
60616 Heming/Njård 4:44-5 10:30-6 5:48-5 18:29-5 1:19-4 10:33-6 2:35-5
6 66:30 Camilla Struksnæs 10:32-6 20:29-6 26:35-6 54:10-6 56:05-6 63:50-6 66:30-6
82182 Nydalen 10:32-6 9:57-5 6:06-6 27:35-6 1:55-6 7:45-5 2:40-6
  DISK Lise M Helsingen 132;14:20 133;19:35 135;23:56 250;54:02
61121 Nydalen  
Resultat klasse D17-34 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-145 8-101 M-69
1 49:28 Jorun Ruud 2:03-1 7:21-1 11:46-1 17:36-2 31:53-1 35:09-1 42:01-1 44:52-1 49:28-1
78400 Sturla 2:03-1 5:18-1 4:25-2 5:50-3 14:17-1 3:16-3 6:52-1 2:51-1 4:36-1
2 52:29 Heidi Tronbøl 2:09-2 8:32-2 12:10-2 15:33-1 33:44-2 35:22-2 43:30-2 46:31-2 52:29-2
71936 OSI 2:09-2 6:23-3 3:38-1 3:23-1 18:11-2 1:38-2 8:08-2 3:01-2 5:58-2
3 78:56 Ragnhild Bente Andersen 5:06-3 10:41-3 18:11-3 21:51-3 42:38-3 44:03-3 69:34-3 72:36-3 78:56-3
83061 Telenor 5:06-3 5:35-2 7:30-3 3:40-2 20:47-3 1:25-1 25:31-3 3:02-3 6:20-3
Resultat klasse D17K (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 39:51 Anne C Turter 2:13-1 8:49-2 12:05-2 28:56-1 30:10-1 36:40-1 39:51-1
89472 Nydalen 2:13-1 6:36-2 3:16-1 16:51-1 1:14-1 6:30-2 3:11-4
2 40:31 Aleidis Løken 2:28-2 8:16-1 11:50-1 30:26-2 31:46-2 37:44-2 40:31-2
400966 Heming/Njård 2:28-2 5:48-1 3:34-2 18:36-2 1:20-2 5:58-1 2:47-1
3 48:23 Brit Nilsen 3:22-4 11:48-4 16:46-3 36:36-3 38:00-3 45:14-3 48:23-3
87680 Vaulen OK 3:22-4 8:26-4 4:58-3 19:50-3 1:24-3 7:14-3 3:09-3
4 54:06 Audrun Utskarpen 5:01-6 13:43-5 19:21-5 41:23-4 43:19-4 51:16-4 54:06-4
81268 OSI 5:01-6 8:42-5 5:38-4 22:02-4 1:56-5 7:57-4 2:50-2
5 59:22 Siri Spjelkavik 2:43-3 9:52-3 18:44-4 44:40-5 46:25-5 55:46-5 59:22-5
67752 Tyrving 2:43-3 7:09-3 8:52-6 25:56-5 1:45-4 9:21-5 3:36-5
6 84:13 Siri Benneche 4:00-5 20:11-6 27:22-6 64:34-6 67:47-6 78:55-6 84:13-6
80543 Heming/Njård 4:00-5 16:11-6 7:11-5 37:12-6 3:13-6 11:08-6 5:18-6
  DISK Astrid Flugsrud 130;6:10 132;11:52 133;16:27 135;21:07 136;43:01 137;45:22 145;51:38 101;55:47 69;61:03 250;61:08
31076 Nydalen MELLOM
Resultat klasse D35-44/D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 55:00 Anne Marit Bjergard 2:27-2 8:28-1 18:09-2 22:31-2 40:53-1 46:15-1 49:31-1 55:00-1
96628 Nydalen 2:27-2 6:01-1 9:41-3 4:22-1 18:22-1 5:22-1 3:16-2 5:29-1
2 68:27 MARIA TORGERSEN 2:14-1 9:21-2 13:11-1 18:59-1 48:51-2 58:35-2 61:44-2 68:27-2
91550 NORGES BANK 2:14-1 7:07-2 3:50-1 5:48-2 29:52-4 9:44-4 3:09-1 6:43-3
3 82:09 Hilde Ståhlbrand 10:29-4 19:00-4 24:07-3 37:04-3 63:26-3 70:54-3 75:35-3 82:09-3
23224 Kjelsås 10:29-4 8:31-3 5:07-2 12:57-3 26:22-2 7:28-3 4:41-3 6:34-2
4 90:38 Ann-Cathrin Gulbrandsen 3:56-3 13:17-3 27:40-4 42:04-4 71:50-4 78:21-4 83:25-4 90:38-4
87032 Heming/Njård 3:56-3 9:21-4 14:23-4 14:24-4 29:46-3 6:31-2 5:04-4 7:13-4
Resultat klasse D45-54/D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 51:36 KARI SEEM 2:18-2 10:01-3 13:38-2 17:49-1 37:25-1 42:09-1 45:38-1 51:36-1
71582 BREVPOST 2:18-2 7:43-3 3:37-1 4:11-2 19:36-2 4:44-1 3:29-1 5:58-3
2 52:59 Ellen Turter 1:40-1 6:48-1 12:00-1 20:27-3 38:10-2 44:42-2 48:21-2 52:59-2
89466 Nydalen 1:40-1 5:08-1 5:12-3 8:27-8 17:43-1 6:32-5 3:39-2 4:38-1
3 56:28 MARIT VÅGSNES 2:48-5 8:46-2 14:24-3 18:55-2 41:03-3 47:15-3 51:30-3 56:28-3
36821 ULLEVÅL SYKEHUS 2:48-5 5:58-2 5:38-5 4:31-3 22:08-4 6:12-4 4:15-5 4:58-2
4 63:35 ELLE MELBYE 5:39-9 14:09-8 20:56-6 24:39-5 45:14-4 51:00-4 55:06-4 63:35-4
80000 ELLE BIL 5:39-9 8:30-6 6:47-7 3:43-1 20:35-3 5:46-2 4:06-4 8:29-8
5 70:48 Toril Eine 2:28-3 21:41-9 25:45-9 30:32-9 52:53-6 60:13-6 64:28-5 70:48-5
80727 LIL 2:28-3 19:13-9 4:04-2 4:47-4 22:21-5 7:20-6 4:15-5 6:20-4
6 71:59 ANNE-BRITT SVINNSET 2:47-4 10:45-4 16:02-4 21:35-4 47:02-5 61:53-7 65:32-7 71:59-6
83233 SSB 2:47-4 7:58-4 5:17-4 5:33-5 25:27-6 14:51-9 3:39-2 6:27-5
7 72:46 ELLEN GRANDE 3:03-6 11:16-5 17:41-5 26:14-6 52:56-7 58:54-5 64:35-6 72:46-7
68256 NLH 3:03-6 8:13-5 6:25-6 8:33-9 26:42-7 5:58-3 5:41-7 8:11-7
8 78:51 AUD I SPJELKAVIK 3:35-7 13:04-6 21:22-8 27:03-7 57:10-8 65:30-8 71:11-8 78:51-8
91553 FBI 3:35-7 9:29-7 8:18-9 5:41-6 30:07-8 8:20-7 5:41-7 7:40-6
9 85:51 ANITHA OLSEN 3:50-8 13:32-7 20:59-7 27:06-8 61:34-9 70:48-9 77:20-9 85:51-9
68333 NORGES BANK 3:50-8 9:42-8 7:27-8 6:07-7 34:28-9 9:14-8 6:32-9 8:31-9
  DISK Birgit Korvald 130;6:34 132;13:10 133;18:01 69;58:29 250;58:37
79232 Koll  
Resultat klasse D55-64/D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 52:50 Kjersti Tho 3:35-2 16:03-4 21:55-4 40:10-1 42:19-1 49:25-1 52:50-1
87562 Stabæk 3:35-2 12:28-5 5:52-3 18:15-1 2:09-4 7:06-1 3:25-1
2 54:26 ANNE-BRITT NILSEN 3:17-1 11:58-1 16:59-1 41:03-2 42:41-2 50:59-2 54:26-2
23226 HIO 3:17-1 8:41-2 5:01-2 24:04-3 1:38-2 8:18-3 3:27-2
3 55:41 UNNI DRAGE 4:25-4 13:39-2 17:44-2 41:29-3 43:02-3 51:17-3 55:41-3
78969 KVÆRNER OSLO 4:25-4 9:14-3 4:05-1 23:45-2 1:33-1 8:15-2 4:24-5
4 73:30 WENCHE BERTELSEN 6:55-5 14:56-3 21:29-3 50:12-4 53:23-4 68:54-4 73:30-4
78369 OSLO LÆRERNE 6:55-5 8:01-1 6:33-4 28:43-5 3:11-6 15:31-5 4:36-6
5 75:42 LILLA MADSEN 14:14-6 23:29-6 32:06-6 58:37-5 61:11-5 72:04-5 75:42-5
78976 FBI 14:14-6 9:15-4 8:37-5 26:31-4 2:34-5 10:53-4 3:38-3
6 92:20 TONE BRETTEV.-JENSEN 3:52-3 20:38-5 29:38-5 63:24-6 65:17-6 88:00-6 92:20-6
82359 SCANDPOWER 3:52-3 16:46-6 9:00-6 33:46-6 1:53-3 22:43-6 4:20-4
Resultat klasse H-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-103 2-106 3-146 4-147 5-148 M-69
1 26:51 Anders Bjergaard 4:39-1 8:35-1 18:35-1 23:02-1 24:51-1 26:51-1
10321 Nydalen 4:39-1 3:56-2 10:00-2 4:27-2 1:49-1 2:00-1
2 31:08 Håvard Tveten 8:57-5 12:47-2 22:46-2 27:12-2 29:05-2 31:08-2
10338 Nydalen 8:57-5 3:50-1 9:59-1 4:26-1 1:53-2 2:03-2
3 59:57 Anders Fremming 6:39-4 13:38-4 34:35-5 45:20-3 56:20-4 59:57-3
87024 Heming/Njård 6:39-4 6:59-4 20:57-7 10:45-5 11:00-9 3:37-7
4 60:06 Bastian Poppe 6:30-2 13:36-3 34:11-3 48:07-5 56:45-5 60:06-4
97948 Heming/Njård 6:30-2 7:06-6 20:35-6 13:56-8 8:38-8 3:21-5
5 60:07 Andreas Krogh Stabell 6:36-3 13:38-4 34:11-3 47:50-4 56:05-3 60:07-5
93936 Heming/Njård 6:36-3 7:02-5 20:33-5 13:39-7 8:15-7 4:02-8
6 67:57 Henrik Krogh Stabell 24:56-8 32:47-8 54:43-8 61:21-6 64:34-6 67:57-6
91113 Heming/Njård 24:56-8 7:51-7 21:56-8 6:38-4 3:13-3 3:23-6
7 69:16 Eivind Vold 14:55-7 20:50-7 37:20-6 62:08-7 67:06-7 69:16-7
91110 Heming/Njård 14:55-7 5:55-3 16:30-3 24:48-9 4:58-5 2:10-3
8 73:27 Tarjei Vollset 25:02-9 38:06-9 58:14-9 64:41-8 68:57-8 73:27-8
97997 Heming/Njård 25:02-9 13:04-9 20:08-4 6:27-3 4:16-4 4:30-9
9 73:58 Fredrik Hinsch 9:27-6 18:03-6 53:17-7 65:23-9 70:47-9 73:58-9
94481 Heming/Njård 9:27-6 8:36-8 35:14-9 12:06-6 5:24-6 3:11-4
  DISK Sven Taugbøl 130;2:13 132;8:53 133;15:14 139;36:50 141;38:29 144;44:31 69;47:44 250;47:51
82227 Heming/Njård EKORT
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-101 8-139 9-141 10-101 11-144 12-145 13-101 M-69
1 51:31 KRISTOFFER JACOBSEN 2:12-4 7:09-3 9:43-1 12:47-1 24:41-1 26:08-1 34:20-1 37:17-1 38:12-1 39:42-1 42:32-1 45:27-1 47:38-1 51:31-1
38323 SOLSIKKE 2:12-4 4:57-2 2:34-1 3:04-2 11:54-1 1:27-1 8:12-1 2:57-5 0:55-1 1:30-1 2:50-1 2:55-1 2:11-1 3:53-1
2 63:13 FINN ERIK AAS 2:16-6 7:17-4 11:20-4 15:02-4 31:08-4 32:49-3 42:14-2 45:10-2 46:45-2 48:36-2 51:43-2 55:29-2 58:15-2 63:13-2
79574 BIOTEK 2:16-6 5:01-3 4:03-4 3:42-3 16:06-4 1:41-4 9:25-3 2:56-4 1:35-7 1:51-2 3:07-2 3:46-3 2:46-2 4:58-4
3 67:26 TOM ERIK VÅGEN 1:52-2 6:47-1 10:56-3 14:53-3 31:04-3 34:41-4 44:31-3 47:12-3 48:25-3 50:23-3 54:12-3 58:03-3 60:57-3 67:26-3
97771 NORDEA 1:52-2 4:55-1 4:09-5 3:57-4 16:11-5 3:37-8 9:50-4 2:41-1 1:13-4 1:58-3 3:49-6 3:51-4 2:54-4 6:29-6
4 69:01 ASLE ÅSMUL 1:49-1 6:59-2 10:23-2 13:21-2 28:39-2 30:11-2 45:18-5 47:59-4 49:10-4 51:14-4 54:40-4 58:22-4 62:19-4 69:01-4
76171 LUXO 1:49-1 5:10-4 3:24-2 2:58-1 15:18-3 1:32-2 15:07-7 2:41-1 1:11-3 2:04-4 3:26-3 3:42-2 3:57-6 6:42-8
5 70:34 EINAR OPSAHL 3:24-8 10:28-8 14:23-5 20:17-5 34:50-5 36:23-5 45:11-4 48:25-5 50:05-5 54:04-5 57:45-5 63:30-5 66:21-5 70:34-5
96669 BROMOLEX 3:24-8 7:04-7 3:55-3 5:54-7 14:33-2 1:33-3 8:48-2 3:14-6 1:40-8 3:59-8 3:41-5 5:45-8 2:51-3 4:13-2
6 87:47 STEINAAR DANIELSEN 2:15-5 8:22-6 14:33-6 24:33-7 45:38-6 47:50-6 58:56-6 63:17-6 64:44-6 67:10-6 71:33-6 76:58-6 81:06-6 87:47-6
60718 BRØBIL 2:15-5 6:07-6 6:11-6 10:00-8 21:05-7 2:12-5 11:06-5 4:21-7 1:27-5 2:26-6 4:23-7 5:25-6 4:08-7 6:41-7
7 93:12 KÅRE WESTGÅRD 2:01-3 7:27-5 16:20-7 22:13-6 56:43-8 59:17-8 70:39-8 73:20-8 74:23-8 76:28-8 80:08-7 84:21-7 88:57-7 93:12-7
78624 SKATTEDIR 2:01-3 5:26-5 8:53-7 5:53-6 34:30-8 2:34-6 11:22-6 2:41-1 1:03-2 2:05-5 3:40-4 4:13-5 4:36-8 4:15-3
8 96:16 ESPEN EGNER 2:47-7 10:01-7 24:08-8 28:13-8 47:49-7 50:49-7 66:53-7 71:56-7 73:30-7 76:03-7 81:33-8 86:59-8 90:12-8 96:16-8
68571 SCANDPOWER 2:47-7 7:14-8 14:07-8 4:05-5 19:36-6 3:00-7 16:04-8 5:03-8 1:34-6 2:33-7 5:30-8 5:26-7 3:13-5 6:04-5
Resultat klasse H10-12 (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-103 2-106 3-146 4-147 5-148 M-69
1 32:01 Sverre T Sandvold 3:14-1 6:50-1 22:44-1 27:45-1 29:47-1 32:01-1
89460 Nydalen 3:14-1 3:36-1 15:54-2 5:01-1 2:02-1 2:14-1
2 42:31 Vegard Lilloe Svendsen 12:48-2 18:20-2 30:10-2 37:09-2 40:10-2 42:31-2
480199 Lillomarka 12:48-2 5:32-2 11:50-1 6:59-2 3:01-2 2:21-2
Resultat klasse H13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 31:00 Trygve Markset 1:55-2 6:02-1 9:53-1 22:33-1 23:37-1 28:43-1 31:00-1
69023 Koll 1:55-2 4:07-1 3:51-2 12:40-1 1:04-1 5:06-1 2:17-1
2 45:20 Stian Hallen 1:36-1 8:03-2 11:53-2 31:29-2 32:36-2 42:53-2 45:20-2
69207 Nydalen 1:36-1 6:27-2 3:50-1 19:36-2 1:07-2 10:17-2 2:27-2
Resultat klasse H15-16 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 76:14 Gustav Martisen 2:40-1 11:16-1 16:41-1 32:32-1 52:08-1 61:14-1 71:42-1 76:14-1
91096 Heming/Njård 2:40-1 8:36-1 5:25-1 15:51-1 19:36-1 9:06-1 10:28-1 4:32-1
Resultat klasse H17-34 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-101 8-139 9-141 10-101 11-144 12-145 13-101 M-69
1 52:04 Thomas Jakobsen 1:40-2 5:42-2 9:35-2 13:21-3 26:15-1 27:37-1 34:48-1 37:02-1 37:59-1 39:34-1 42:29-1 45:31-1 47:57-1 52:04-1
66768 Nydalen 1:40-2 4:02-2 3:53-6 3:46-3 12:54-1 1:22-3 7:11-2 2:14-4 0:57-2 1:35-1 2:55-2 3:02-3 2:26-3 4:07-3
2 53:44 Øyvind Haugland 1:24-1 5:13-1 7:36-1 13:06-1 26:50-2 28:09-2 36:32-2 38:39-2 39:39-2 41:33-2 44:22-2 47:17-2 49:46-2 53:44-2
71502 OSI 1:24-1 3:49-1 2:23-1 5:30-6 13:44-3 1:19-2 8:23-6 2:07-1 1:00-4 1:54-6 2:49-1 2:55-1 2:29-5 3:58-2
3 55:46 Håvard Berg 2:29-3 7:15-4 10:50-5 13:39-4 27:42-3 29:15-3 36:33-3 38:44-3 39:40-3 41:35-3 44:52-3 48:38-3 51:13-3 55:46-3
24702 Nydalen 2:29-3 4:46-5 3:35-5 2:49-2 14:03-4 1:33-6 7:18-3 2:11-2 0:56-1 1:55-7 3:17-5 3:46-6 2:35-6 4:33-5
4 58:55 Roland Hurlimann 2:50-4 6:58-3 10:18-3 15:37-5 30:02-4 31:13-4 38:07-4 40:20-4 43:47-4 45:25-4 48:54-4 51:53-4 54:02-4 58:55-4
76201 Nydalen 2:50-4 4:08-3 3:20-4 5:19-4 14:25-5 1:11-1 6:54-1 2:13-3 3:27-7 1:38-3 3:29-7 2:59-2 2:09-1 4:53-7
5 60:08 Bjørn Hauge 4:23-7 9:10-6 13:30-6 18:51-6 32:22-5 33:46-5 41:53-5 44:10-5 45:07-5 46:55-5 50:21-5 53:32-5 55:56-5 60:08-5
81040 OSI 4:23-7 4:47-6 4:20-7 5:21-5 13:31-2 1:24-4 8:07-5 2:17-5 0:57-2 1:48-5 3:26-6 3:11-4 2:24-2 4:12-4
6 65:10 Håkon Hultgreen 3:18-6 7:52-5 10:26-4 13:11-2 35:10-6 36:44-6 45:22-6 47:47-6 48:54-6 50:36-6 53:49-6 57:44-6 60:26-6 65:10-6
62429 Ringerike 3:18-6 4:34-4 2:34-2 2:45-1 21:59-7 1:34-7 8:38-7 2:25-6 1:07-6 1:42-4 3:13-4 3:55-7 2:42-7 4:44-6
7 72:39 Einar Jakobsen 2:59-5 11:40-7 14:54-7 31:00-7 45:44-7 47:08-7 54:36-7 57:43-7 58:48-7 60:23-7 63:22-7 66:33-7 69:00-7 72:39-7
66767 Nydalen 2:59-5 8:41-7 3:14-3 16:06-7 14:44-6 1:24-4 7:28-4 3:07-7 1:05-5 1:35-1 2:59-3 3:11-4 2:27-4 3:39-1
Resultat klasse H17K (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 41:30 Jeppe Hansson 1:50-1 6:47-1 11:31-2 14:34-1 30:03-1 33:52-1 36:58-1 41:30-1
98543   1:50-1 4:57-2 4:44-6 3:03-1 15:29-2 3:49-3 3:06-3 4:32-4
2 45:21 Jostein Tellnes 1:55-2 7:40-3 11:17-1 22:18-4 35:13-3 38:09-2 40:59-2 45:21-2
28216 Asker 1:55-2 5:45-4 3:37-2 11:01-7 12:55-1 2:56-1 2:50-1 4:22-2
3 46:15 Arne Fossheim 2:26-5 8:25-4 12:32-4 17:31-3 33:40-2 38:44-3 41:59-3 46:15-3
78401 Sturla 2:26-5 5:59-5 4:07-4 4:59-3 16:09-3 5:04-5 3:15-4 4:16-1
4 49:34 Bjørn Nordvik 2:33-6 8:44-6 12:11-3 17:19-2 35:44-4 41:05-4 44:07-4 49:34-4
78387 Asker Skiklubb 2:33-6 6:11-6 3:27-1 5:08-4 18:25-5 5:21-6 3:02-2 5:27-6
5 52:42 Bent Ove Barmoen Rinden 2:06-3 7:24-2 13:01-6 23:39-5 40:31-5 44:19-5 48:16-5 52:42-5
71499 OSI 2:06-3 5:18-3 5:37-7 10:38-6 16:52-4 3:48-2 3:57-7 4:26-3
6 63:49 Kjetil Sverdrup-Thygeson 2:14-4 8:33-5 12:46-5 25:02-6 47:29-6 53:36-6 57:59-6 63:49-6
68271 Østmarka 2:14-4 6:19-7 4:13-5 12:16-8 22:27-7 6:07-8 4:23-8 5:50-8
7 67:19 Knut Ivar Vestli 10:54-8 15:38-7 30:21-8 33:32-8 53:58-7 59:30-7 62:46-7 67:19-7
97799 OSI 10:54-8 4:44-1 14:43-8 3:11-2 20:26-6 5:32-7 3:16-5 4:33-5
8 76:57 Johan Mohn 2:43-7 18:59-8 22:52-7 33:08-7 62:48-8 67:46-8 71:30-8 76:57-8
91097 Heming/Njård 2:43-7 16:16-8 3:53-3 10:16-5 29:40-8 4:58-4 3:44-6 5:27-6
  DISK Lars-Henri Myrer 130;7:31 132;19:07 133;23:34 135;31:43 69;46:52 250;46:59
400796 Årvoll N
Resultat klasse H17N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 M-69
  DISK Kristoffer Gleditsch 103;7:58 106;13:41 107;26:50 108;37:12 146;48:08 147;55:45 144;62:38 69;65:48 250;65:57
23899 Linpro  
Resultat klasse H35-44/H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-101 8-139 9-141 10-101 11-144 12-145 13-101 M-69
1 55:28 ROLV ANDERS SYSTAD 1:43-3 6:43-2 9:34-1 12:45-1 26:10-1 27:56-1 36:33-1 39:02-1 40:50-1 42:47-1 46:04-1 49:15-1 51:38-1 55:28-1
12205 SYSTAD 1:43-3 5:00-4 2:51-3 3:11-3 13:25-3 1:46-12 8:37-6 2:29-4 1:48-16 1:57-10 3:17-6 3:11-5 2:23-7 3:50-1
2 56:46 NILS PETTER FREMMING 1:35-1 6:52-3 9:43-2 15:54-6 29:15-3 30:38-3 38:31-2 40:51-2 41:56-2 43:42-2 46:48-2 49:54-2 52:33-2 56:46-2
78529 TECHNOGUIDE 1:35-1 5:17-7 2:51-3 6:11-12 13:21-2 1:23-3 7:53-4 2:20-2 1:05-8 1:46-7 3:06-2 3:06-3 2:39-12 4:13-5
3 57:55 SVEIN NYGÅRD 1:52-4 7:09-4 10:26-7 13:57-3 28:42-2 30:02-2 38:51-3 41:33-3 42:32-3 44:17-3 47:33-3 50:46-3 53:07-3 57:55-3
64746 NORGES BANK 1:52-4 5:17-7 3:17-7 3:31-5 14:45-4 1:20-1 8:49-8 2:42-8 0:59-5 1:45-4 3:16-4 3:13-6 2:21-5 4:48-13
4 59:22 STEIN H. HAGEN 2:55-11 7:21-6 10:04-4 18:20-9 33:31-5 34:54-5 42:19-5 44:18-5 45:16-4 47:16-4 50:14-4 53:19-4 55:31-4 59:22-4
480247 STEIN HAGEN CONS. 2:55-11 4:26-2 2:43-1 8:16-15 15:11-6 1:23-3 7:25-1 1:59-1 0:58-4 2:00-13 2:58-1 3:05-2 2:12-2 3:51-2
5 62:09 ANDERS GRENDAHL 1:52-4 7:09-4 10:21-6 14:13-4 30:58-4 32:28-4 41:35-4 44:16-4 45:20-5 47:49-5 51:20-5 55:05-5 57:29-5 62:09-5
97861 AAS-JAKOBSEN 1:52-4 5:17-7 3:12-5 3:52-6 16:45-9 1:30-5 9:07-13 2:41-6 1:04-7 2:29-17 3:31-11 3:45-11 2:24-8 4:40-9
6 63:11 BJØRN SOLBERGSETER 3:50-15 8:13-9 12:04-9 15:33-5 36:09-10 37:42-9 45:26-7 48:09-7 49:10-7 50:45-7 54:13-7 57:07-6 59:15-6 63:11-6
401511 BILPOST 3:50-15 4:23-1 3:51-12 3:29-4 20:36-16 1:33-6 7:44-3 2:43-9 1:01-6 1:35-1 3:28-9 2:54-1 2:08-1 3:56-3
7 65:28 TORE FAGERVOLD 3:37-14 8:39-11 13:28-12 18:50-10 33:58-6 35:48-6 44:29-6 47:17-6 48:32-6 50:30-6 54:00-6 57:36-7 60:54-7 65:28-7
80661 BRØBIL 3:37-14 5:02-5 4:49-14 5:22-8 15:08-5 1:50-13 8:41-7 2:48-10 1:15-14 1:58-12 3:30-10 3:36-9 3:18-18 4:34-6
8 66:31 ESPEN HOLM 1:42-2 6:15-1 9:54-3 13:04-2 35:02-7 39:10-11 47:59-11 50:26-9 51:37-9 53:19-9 56:31-9 59:39-8 61:56-8 66:31-8
81569 HTC 1:42-2 4:33-3 3:39-9 3:10-2 21:58-17 4:08-17 8:49-8 2:27-3 1:11-11 1:42-3 3:12-3 3:08-4 2:17-3 4:35-7
9 66:48 HELGE HAGEN 3:25-13 9:15-12 12:39-10 24:51-16 37:58-13 39:39-13 47:21-10 50:33-10 51:22-8 53:02-8 56:18-8 60:35-9 62:52-9 66:48-9
30305 HYDRO OSLO 3:25-13 5:50-11 3:24-8 12:12-18 13:07-1 1:41-8 7:42-2 3:12-12 0:49-1 1:40-2 3:16-4 4:17-13 2:17-3 3:56-3
10 69:15 Jan Roger Stange 7:51-17 14:17-17 18:01-16 21:08-13 38:54-14 40:29-14 49:33-14 52:04-11 52:59-10 54:56-10 58:21-10 61:51-10 64:36-10 69:15-10
26227 SOK 7:51-17 6:26-13 3:44-10 3:07-1 17:46-11 1:35-7 9:04-11 2:31-5 0:55-2 1:57-10 3:25-8 3:30-7 2:45-13 4:39-8
11 69:52 OVE MARTINSEN 2:03-7 7:25-7 10:15-5 16:29-7 35:14-8 36:56-7 48:28-12 52:09-12 53:23-11 55:08-11 59:08-11 62:39-11 65:06-11 69:52-11
84429 LEITHE&CHRISTIANSEN 2:03-7 5:22-10 2:50-2 6:14-13 18:45-13 1:42-9 11:32-18 3:41-15 1:14-13 1:45-4 4:00-14 3:31-8 2:27-10 4:46-12
12 70:54 ARNE M TORGERSEN 2:06-8 9:49-13 13:34-13 19:14-11 35:55-9 37:17-8 47:03-9 49:44-8 54:51-13 56:46-13 60:03-12 63:40-12 66:13-12 70:54-12
78656 NVE 2:06-8 7:43-15 3:45-11 5:40-11 16:41-8 1:22-2 9:46-14 2:41-6 5:07-18 1:55-8 3:17-6 3:37-10 2:33-11 4:41-10
13 75:37 STEINAR MYRABØ 2:27-9 8:33-10 13:26-11 17:50-8 36:50-12 39:11-12 49:32-13 53:05-13 54:26-12 56:40-12 61:32-13 66:58-13 69:47-13 75:37-13
71668 BRØBIL 2:27-9 6:06-12 4:53-15 4:24-7 19:00-14 2:21-15 10:21-15 3:33-14 1:21-15 2:14-15 4:52-17 5:26-17 2:49-14 5:50-17
14 77:52 IVAR REFSLAND 1:53-6 11:09-14 16:03-14 21:29-14 36:42-11 38:24-10 46:47-8 59:07-15 60:02-14 61:58-14 65:51-14 70:44-14 73:10-14 77:52-14
64744 ORACLE 1:53-6 9:16-18 4:54-16 5:26-9 15:13-7 1:42-9 8:23-5 12:20-18 0:55-2 1:56-9 3:53-12 4:53-16 2:26-9 4:42-11
15 78:51 HÅKON HALVORSEN 5:24-16 13:16-16 21:15-18 28:10-17 44:55-17 46:51-16 55:57-16 58:55-14 60:03-15 62:47-15 66:41-15 71:00-15 73:22-15 78:51-15
93955 GJENSIDIGE 5:24-16 7:52-16 7:59-18 6:55-14 16:45-9 1:56-14 9:06-12 2:58-11 1:08-10 2:44-18 3:54-13 4:19-14 2:22-6 5:29-16
16 79:35 KARL VEASTAD 2:37-10 7:45-8 10:59-8 20:08-12 39:13-15 40:56-15 49:54-15 59:37-16 60:42-16 62:55-16 67:06-16 71:37-16 74:34-16 79:35-16
68425 ATN 2:37-10 5:08-6 3:14-6 9:09-16 19:05-15 1:43-11 8:58-10 9:43-17 1:05-8 2:13-14 4:11-15 4:31-15 2:57-15 5:01-15
17 82:05 PAAL W HANSSEN 2:55-11 11:12-15 17:26-15 22:54-15 41:35-16 48:02-17 58:28-17 61:49-17 63:00-17 65:15-17 70:00-17 74:16-17 77:13-17 82:05-17
86102 NORAUDIT 2:55-11 8:17-17 6:14-17 5:28-10 18:41-12 6:27-18 10:26-16 3:21-13 1:11-11 2:15-16 4:45-16 4:16-12 2:57-15 4:52-14
18 95:15 GEIR HANESAND 8:04-18 15:14-18 19:35-17 29:19-18 53:53-18 56:56-18 67:26-18 71:27-18 73:28-18 75:13-18 80:32-18 86:17-18 89:16-18 95:15-18
79726 ATN 8:04-18 7:10-14 4:21-13 9:44-17 24:34-18 3:03-16 10:30-17 4:01-16 2:01-17 1:45-4 5:19-18 5:45-18 2:59-17 5:59-18
  DISK Andreas Erichsen 130;2:01 132;9:09 133;13:53 135;22:36 136;40:07 137;42:10 101;51:25 139;55:10 141;56:21 101;58:26 145;61:36 144;66:20 101;70:13 69;75:56 250;76:03
69024 Koll MELLOM
  DISK VIDAR SVENDSEN 130;2:11 132;7:26 133;16:22 135;20:19 69;32:20 250;32:27
80606 NLH-BIL NIJOS N
  DISK Asbjørn Bakken 103;22:05 106;29:17 146;49:56 147;60:56 148;64:31 69;68:06 250;68:13
91114 Infostream N1
Resultat klasse H45-49/H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-145 8-101 M-69
1 42:57 Kjell Markset 1:46-1 6:21-1 10:12-1 15:12-2 28:59-1 30:20-1 35:57-1 38:51-1 42:57-1
66662 Koll 1:46-1 4:35-2 3:51-6 5:00-5 13:47-1 1:21-1 5:37-2 2:54-3 4:06-1
2 45:28 TERJE MATHISEN 4:46-7 9:34-6 12:07-4 18:14-6 32:12-3 33:56-2 38:51-2 41:12-2 45:28-2
402460 HYDRO OSLO 4:46-7 4:48-3 2:33-1 6:07-7 13:58-2 1:44-3 4:55-1 2:21-1 4:16-3
3 48:09 Mathias Martinsen 4:06-6 9:45-7 13:02-6 17:53-4 32:40-4 34:40-4 41:01-4 43:58-4 48:09-3
400959 Heming/Njård 4:06-6 5:39-5 3:17-3 4:51-4 14:47-3 2:00-6 6:21-4 2:57-4 4:11-2
4 49:08 JOHN HANSEN 7:38-8 11:50-8 14:27-7 18:42-7 34:16-6 36:10-6 42:00-5 44:30-5 49:08-4
36340 AB PIL 7:38-8 4:12-1 2:37-2 4:15-2 15:34-4 1:54-4 5:50-3 2:30-2 4:38-5
5 49:38 HARALD SVERDRUP-THYGESON 2:53-5 8:06-3 11:33-2 14:30-1 32:05-2 34:03-3 40:24-3 43:36-3 49:38-5
87016 CSC 2:53-5 5:13-4 3:27-4 2:57-1 17:35-7 1:58-5 6:21-4 3:12-6 6:02-8
6 50:33 RICHARD BLOM 2:05-3 7:52-2 11:41-3 16:07-3 33:13-5 35:24-5 42:29-6 46:14-6 50:33-6
78693 FBI 2:05-3 5:47-6 3:49-5 4:26-3 17:06-5 2:11-8 7:05-8 3:45-8 4:19-4
7 52:00 Bjørn Willadsen 2:03-2 8:14-4 12:42-5 17:53-4 35:20-7 36:55-7 43:47-7 46:55-7 52:00-7
60615 Heming/Njård 2:03-2 6:11-7 4:28-7 5:11-6 17:27-6 1:35-2 6:52-6 3:08-5 5:05-7
8 74:59 Lars Flugsrud 2:52-4 9:26-5 22:25-8 33:30-8 57:41-8 59:48-8 66:51-8 70:13-8 74:59-8
98376 Sørbråten 2:52-4 6:34-8 12:59-8 11:05-8 24:11-8 2:07-7 7:03-7 3:22-7 4:46-6
Resultat klasse H50-54/H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-145 8-101 M-69
1 45:34 Pål Benjaminsen 2:48-10 7:44-3 11:27-2 14:40-1 29:02-1 31:01-1 38:00-1 41:00-2 45:34-1
36455 Kamp/Vestheim 2:48-10 4:56-2 3:43-4 3:13-1 14:22-3 1:59-6 6:59-4 3:00-2 4:34-3
2 45:52 BJØRN GRINDE 5:55-15 10:51-12 13:39-8 17:57-7 31:20-4 32:42-4 38:08-2 40:45-1 45:52-2
400195 FOLKEHELSA 5:55-15 4:56-2 2:48-1 4:18-9 13:23-1 1:22-1 5:26-1 2:37-1 5:07-6
3 46:10 JOHN TH PETERSEN 2:25-4 7:30-1 12:03-3 15:31-3 30:44-3 32:23-3 39:07-3 42:07-3 46:10-3
79791 NORDEA 2:25-4 5:05-4 4:33-8 3:28-2 15:13-4 1:39-2 6:44-3 3:00-2 4:03-2
4 53:16 EINAR SKÅRE 2:13-2 9:57-11 13:34-7 17:44-6 35:55-5 37:59-5 46:22-5 49:25-4 53:16-4
71581 BREVPOST 2:13-2 7:44-12 3:37-3 4:10-5 18:11-5 2:04-8 8:23-9 3:03-4 3:51-1
5 57:17 JON FREDRIKSEN 3:16-12 7:37-2 10:54-1 15:07-2 29:22-2 31:29-2 42:56-4 51:40-6 57:17-5
89526 FOBIL 3:16-12 4:21-1 3:17-2 4:13-7 14:15-2 2:07-10 11:27-15 8:44-15 5:37-8
6 57:39 BJØRN BLOMSNES 2:30-7 8:55-8 12:53-5 16:33-4 36:55-6 39:21-6 47:52-6 51:39-5 57:39-6
82358 SCANDPOWER 2:30-7 6:25-9 3:58-6 3:40-3 20:22-8 2:26-13 8:31-12 3:47-9 6:00-11
7 59:23 PER NERMO 2:20-3 8:21-4 13:26-6 17:22-5 39:10-7 41:17-7 49:21-7 53:42-7 59:23-7
82204 INTERCONSULT BIL 2:20-3 6:01-5 5:05-10 3:56-4 21:48-12 2:07-10 8:04-8 4:21-11 5:41-10
8 60:09 KNUT ERIK ØSTENGEN 2:35-8 8:50-7 14:44-10 20:30-10 41:42-9 43:27-9 51:12-9 54:30-9 60:09-8
79717 ATN 2:35-8 6:15-7 5:54-12 5:46-11 21:12-11 1:45-4 7:45-6 3:18-6 5:39-9
9 60:44 MOGENS MONSEN 2:26-5 8:36-5 15:09-12 19:23-9 40:01-8 42:07-8 50:31-8 54:20-8 60:44-9
23896 MYSOFT 2:26-5 6:10-6 6:33-13 4:14-8 20:38-9 2:06-9 8:24-10 3:49-10 6:24-13
10 63:26 OLA NORDVISTE 1:55-1 8:48-6 12:44-4 23:49-12 44:35-11 46:36-11 54:38-11 58:22-10 63:26-10
81420 ULLEVÅL SYKEHUS 1:55-1 6:53-10 3:56-5 11:05-13 20:46-10 2:01-7 8:02-7 3:44-8 5:04-5
11 66:13 Tore Benneche 2:57-11 11:13-13 17:46-13 23:30-11 43:15-10 45:58-10 54:25-10 60:12-11 66:13-11
80544 Heming/Njård 2:57-11 8:16-13 6:33-13 5:44-10 19:45-6 2:43-14 8:27-11 5:47-13 6:01-12
12 70:32 HELGE BJAALAND 2:29-6 12:59-14 17:58-14 31:00-13 51:20-12 53:14-12 60:35-12 63:38-12 70:32-12
400900 ELLE AS 2:29-6 10:30-15 4:59-9 13:02-14 20:20-7 1:54-5 7:21-5 3:03-4 6:54-14
13 71:29 BØRGE MATHISEN 2:47-9 9:44-10 14:50-11 19:01-8 55:38-13 57:18-13 63:19-13 66:51-13 71:29-13
37068 AMERSHAM 2:47-9 6:57-11 5:06-11 4:11-6 36:37-15 1:40-3 6:01-2 3:32-7 4:38-4
14 79:48 REIDAR KIERULF 3:16-12 9:37-9 13:59-9 32:01-14 58:53-14 61:01-14 69:54-14 74:21-14 79:48-14
82214 RKP 3:16-12 6:21-8 4:22-7 18:02-15 26:52-14 2:08-12 8:53-13 4:27-12 5:27-7
15 94:49 TORMOD CLEMETSEN 3:36-14 13:33-15 28:14-15 35:52-15 62:14-15 67:51-15 78:51-15 84:53-15 94:49-15
98667 CSC 3:36-14 9:57-14 14:41-15 7:38-12 26:22-13 5:37-15 11:00-14 6:02-14 9:56-15
  DISK HELGE STENSETH 130;2:41 132;10:32 133;55:22 135;60:52 69;78:48 250;78:56
79715 ATN N
  DISK HASSE BERGSTRØM 130;2:23 132;8:55 133;16:09 136;40:22 137;42:41 145;49:12 101;52:40 69;58:20 250;58:29
87044 SKI VG SKOLE  
Resultat klasse H55-59/H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 50:13 KJELL RØKKE 3:57-12 9:18-6 13:55-6 17:04-1 37:06-2 42:27-2 45:37-2 50:13-1
71504 REINERTSEN 3:57-12 5:21-1 4:37-8 3:09-1 20:02-5 5:21-7 3:10-1 4:36-2
2 50:38 FRIDULV SAGBERG 2:15-5 8:57-4 13:28-4 17:55-4 36:04-1 41:18-1 45:05-1 50:38-2
66671 FBI 2:15-5 6:42-6 4:31-6 4:27-6 18:09-1 5:14-5 3:47-8 5:33-7
3 52:36 ARILD BLYVERKET 2:07-4 10:11-10 13:32-5 17:50-3 37:54-3 43:05-3 47:10-3 52:36-3
95783 F HOLM 2:07-4 8:04-13 3:21-1 4:18-4 20:04-6 5:11-4 4:05-11 5:26-5
4 52:41 TORSTEIN ØSTEN 2:35-6 9:35-7 14:53-9 18:45-6 38:43-4 43:31-4 47:17-4 52:41-4
82169 MAESTRO 2:35-6 7:00-9 5:18-10 3:52-3 19:58-4 4:48-2 3:46-7 5:24-4
5 52:47 BJARNE PAULSRUD 2:00-1 7:55-1 12:41-1 20:54-10 39:13-6 44:55-6 48:22-6 52:47-5
64303 AQUATEAM 2:00-1 5:55-2 4:46-9 8:13-12 18:19-2 5:42-8 3:27-4 4:25-1
6 52:59 KJELL STENSTADVOLD 2:00-1 8:55-3 12:44-2 17:34-2 39:05-5 44:06-5 47:28-5 52:59-6
87052 HYDRO OSLO 2:00-1 6:55-7 3:49-3 4:50-7 21:31-9 5:01-3 3:22-3 5:31-6
7 55:36 KNUT MØGEDAL 2:45-8 9:03-5 12:50-3 18:40-5 39:17-7 45:22-7 48:40-7 55:36-7
80722 KVÆRNER OSLO 2:45-8 6:18-3 3:47-2 5:50-9 20:37-7 6:05-10 3:18-2 6:56-10
8 57:10 IVAR STRØMSTAD 2:00-1 8:37-2 16:58-11 20:23-9 41:37-9 46:14-8 49:50-8 57:10-8
77378 OU-KAM. 2:00-1 6:37-5 8:21-13 3:25-2 21:14-8 4:37-1 3:36-6 7:20-12
9 57:11 SIGMUND NYLUND 3:49-11 10:20-11 14:11-8 20:21-8 39:19-8 48:43-10 52:12-9 57:11-9
67712 NORDEA 3:49-11 6:31-4 3:51-4 6:10-10 18:58-3 9:24-13 3:29-5 4:59-3
10 59:32 BJØRN SPJELKAVIK 2:43-7 9:52-8 14:02-7 19:40-7 42:37-10 47:57-9 53:19-10 59:32-10
82967 FBI 2:43-7 7:09-11 4:10-5 5:38-8 22:57-10 5:20-6 5:22-13 6:13-9
11 65:15 ROAR GUDDING 2:55-9 9:56-9 16:58-11 21:16-11 47:49-11 54:59-12 59:11-12 65:15-11
29079 VETBIL 2:55-9 7:01-10 7:02-12 4:18-4 26:33-12 7:10-12 4:12-12 6:04-8
12 68:12 PER HAUGEN 4:50-13 11:47-13 16:22-10 24:18-12 49:03-12 54:57-11 58:47-11 68:12-12
80116 NEDERMAN 4:50-13 6:57-8 4:35-7 7:56-11 24:45-11 5:54-9 3:50-9 9:25-13
13 75:57 ØYSTEIN FUSKELAND 3:04-10 10:53-12 17:23-13 26:43-13 58:06-13 64:55-13 68:53-13 75:57-13
79852 NRK 3:04-10 7:49-12 6:30-11 9:20-13 31:23-13 6:49-11 3:58-10 7:04-11
  DISK JON TOLGENSBAKK 130;6:25 69;30:30 250;31:39
71829 GEOFORM  
  DISK TOR SANDBY 130;3:07 132;11:49 133;17:53 135;22:04 130;35:41 69;65:29 250;65:40
78621 SKATTEDIR N
Resultat klasse H60-64/H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 45:53 ØYSTEIN MADSEN 3:03-14 9:09-11 12:50-5 16:32-2 33:48-1 37:57-1 41:07-1 45:53-1
78975 AMERSHAM 3:03-14 6:06-10 3:41-2 3:42-1 17:16-2 4:09-2 3:10-4 4:46-3
2 49:33 ERLING TIDEMANN 2:11-2 7:41-2 12:35-4 18:46-4 37:29-3 41:55-3 44:43-3 49:33-2
23761 OSLO TANNL.SELSK 2:11-2 5:30-2 4:54-7 6:11-9 18:43-3 4:26-5 2:48-1 4:50-4
3 50:04 SIGFRED FAGERVIK 2:33-7 8:24-5 12:27-3 16:24-1 36:22-2 41:11-2 44:40-2 50:04-3
79724 ATN 2:33-7 5:51-8 4:03-4 3:57-4 19:58-8 4:49-7 3:29-6 5:24-10
4 53:11 ARNE JORDAL 3:50-18 9:56-13 13:59-7 19:08-5 39:25-5 43:38-4 47:41-4 53:11-4
400564 SAS 3:50-18 6:06-10 4:03-4 5:09-7 20:17-9 4:13-4 4:03-14 5:30-11
5 53:22 HENRIK HVOSLEF 1:49-1 6:55-1 10:20-1 25:49-11 41:18-7 45:20-5 48:55-5 53:22-5
23140 VEGDIREKTORATET 1:49-1 5:06-1 3:25-1 15:29-20 15:29-1 4:02-1 3:35-7 4:27-1
6 54:21 ANNAR BRUSTAD 2:14-3 7:56-4 13:02-6 16:45-3 39:00-4 45:39-6 49:25-6 54:21-6
37063 FOBIL 2:14-3 5:42-5 5:06-8 3:43-2 22:15-16 6:39-17 3:46-10 4:56-7
7 57:22 JON C FOUGNER 3:00-13 10:18-14 15:24-12 21:00-7 40:50-6 47:39-7 51:47-7 57:22-7
96640 FUGRO 3:00-13 7:18-17 5:06-8 5:36-8 19:50-7 6:49-19 4:08-17 5:35-12
8 57:25 STURLE HÅNES 2:16-4 7:54-3 22:08-19 26:04-12 44:47-12 49:27-9 52:34-8 57:25-8
72556 METEOROLOGEN 2:16-4 5:38-4 14:14-22 3:56-3 18:43-3 4:40-6 3:07-2 4:51-5
9 57:38 PER ERIK SØRENSEN 5:14-21 10:59-17 15:13-11 21:28-8 43:14-9 49:18-8 52:44-9 57:38-9
78982 NORDEA 5:14-21 5:45-6 4:14-6 6:15-10 21:46-13 6:04-11 3:26-5 4:54-6
10 60:18 LEIF BRÅTEN 2:41-10 8:59-8 14:28-10 21:36-9 43:05-8 49:32-10 55:01-10 60:18-10
87017 CSC 2:41-10 6:18-12 5:29-15 7:08-12 21:29-12 6:27-12 5:29-22 5:17-8
11 62:07 SVEIN VIKHAMAR 2:59-12 8:35-7 14:00-8 30:11-17 49:32-14 54:26-13 57:33-13 62:07-11
82118 LINJEGODS 2:59-12 5:36-3 5:25-13 16:11-21 19:21-5 4:54-8 3:07-2 4:34-2
12 63:09 BJØRN ECKSTRØM 2:38-8 9:00-9 14:14-9 27:08-13 48:13-13 53:39-12 57:32-12 63:09-12
76211 NVE 2:38-8 6:22-13 5:14-11 12:54-15 21:05-11 5:26-10 3:53-12 5:37-13
13 63:17 KLAUS ENGEN 2:32-6 9:01-10 16:35-15 20:34-6 44:31-11 52:44-11 56:37-11 63:17-13
77393 SND 2:32-6 6:29-14 7:34-20 3:59-5 23:57-19 8:13-21 3:53-12 6:40-17
14 66:36 TOR A OMMUNDSEN 7:18-23 13:23-20 18:56-18 32:05-20 51:41-17 55:50-14 59:31-14 66:36-14
31042 VERITAS 7:18-23 6:05-9 5:33-16 13:09-16 19:36-6 4:09-2 3:41-8 7:05-22
15 67:25 Eyvind Aas 2:55-11 10:31-15 15:58-13 27:54-14 49:50-15 56:40-15 60:45-15 67:25-15
71772 Geoform 2:55-11 7:36-18 5:27-14 11:56-14 21:56-14 6:50-20 4:05-15 6:40-17
16 67:38 OLAF OPLAND 3:15-17 9:49-12 17:15-17 22:22-10 44:23-10 58:12-17 62:19-16 67:38-16
80754 OLAV THON BIL 3:15-17 6:34-15 7:26-19 5:07-6 22:01-15 13:49-22 4:07-16 5:19-9
17 69:12 HELGE KVAASE 2:28-5 10:53-16 16:15-14 31:05-19 51:36-16 58:08-16 62:20-17 69:12-17
63817 HIAK 2:28-5 8:25-19 5:22-12 14:50-19 20:31-10 6:32-16 4:12-18 6:52-20
18 69:17 OLA KJELDSEN 4:41-19 11:54-19 17:07-16 30:51-18 53:51-18 59:13-18 62:58-18 69:17-18
26260 NVE 4:41-19 7:13-16 5:13-10 13:44-17 23:00-18 5:22-9 3:45-9 6:19-16
19 72:22 STEN HARRIS 2:38-8 8:25-6 12:07-2 28:41-15 54:53-19 61:40-19 66:40-19 72:22-19
67581 RIKSHOSPITALET 2:38-8 5:47-7 3:42-3 16:34-22 26:12-20 6:47-18 5:00-19 5:42-14
20 80:57 SVERRE FARSTADVOLL 4:54-20 13:23-20 32:24-23 42:22-23 64:54-21 71:21-20 75:11-20 80:57-20
89773 PETEC 4:54-20 8:29-20 19:01-23 9:58-13 22:32-17 6:27-12 3:50-11 5:46-15
21 86:37 ERICH STURM 3:12-15 19:38-23 26:48-22 40:40-21 67:44-22 74:11-22 79:33-21 86:37-21
79718 ATN 3:12-15 16:26-23 7:10-18 13:52-18 27:04-22 6:27-12 5:22-21 7:04-21
22 87:10 PER E STÅHLBRAND 3:12-15 11:48-18 22:51-20 41:36-22 68:36-23 75:06-23 80:26-23 87:10-22
23225 RIKSHOSPITALET 3:12-15 8:36-21 11:03-21 18:45-23 27:00-21 6:30-15 5:20-20 6:44-19
23 88:47 SIGURD HAUGERUD 6:19-22 15:50-22 22:58-21 29:15-16 58:20-20 73:58-21 79:36-22 88:47-23
76160 METEOROLOGEN 6:19-22 9:31-22 7:08-17 6:17-11 29:05-23 15:38-23 5:38-23 9:11-23
  DISK TERJE THRONDSEN 130;4:11 132;12:19 133;18:52 135;42:35 69;63:22 250;63:31
28054 SELMER/SKANSKA N
Resultat klasse H65-69/H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 46:36 ÅGE ØYVANN 2:05-1 7:46-1 14:52-2 35:16-3 36:50-1 43:43-1 46:36-1
63769 HYDRO OSLO 2:05-1 5:41-1 7:06-8 20:24-3 1:34-1 6:53-3 2:53-1
2 48:07 TOR DRAGE 2:58-4 9:52-2 13:48-1 34:03-1 37:07-2 44:18-2 48:07-2
78968 KVÆRNER OSLO 2:58-4 6:54-2 3:56-2 20:15-2 3:04-8 7:11-4 3:49-8
3 48:49 SIGURD MELSOM 3:56-7 11:22-5 15:17-3 34:24-2 38:58-3 45:35-3 48:49-3
89510 KJELSÅS 3:56-7 7:26-3 3:55-1 19:07-1 4:34-9 6:37-2 3:14-3
4 53:11 ARNE CHR SCHEIE 2:29-3 10:11-3 15:22-4 39:00-4 41:43-4 49:46-4 53:11-4
68197 PRIVAT 2:29-3 7:42-4 5:11-5 23:38-5 2:43-6 8:03-5 3:25-4
5 53:47 INGVALD SEVALDSON 2:16-2 11:14-4 16:14-5 42:00-5 44:04-5 50:35-5 53:47-5
84989 PERMAKEM 2:16-2 8:58-5 5:00-4 25:46-7 2:04-4 6:31-1 3:12-2
6 58:42 HARALD BIRKELAND 5:08-8 15:56-9 20:00-6 42:11-6 44:58-6 55:03-6 58:42-6
86524 RIKSHOSPITALET 5:08-8 10:48-8 4:04-3 22:11-4 2:47-7 10:05-8 3:39-6
7 64:35 SVEIN FORTHUN 3:32-5 14:59-7 23:31-9 48:30-7 50:30-7 60:22-7 64:35-7
483023 HIO 3:32-5 11:27-9 8:32-9 24:59-6 2:00-3 9:52-7 4:13-9
8 68:48 TERJE CHRISTIANSEN 5:22-9 15:19-8 20:58-8 54:12-9 56:05-9 65:12-8 68:48-8
79720 ATN 5:22-9 9:57-6 5:39-6 33:14-9 1:53-2 9:07-6 3:36-5
9 71:35 ODD ANDA 3:36-6 13:38-6 20:42-7 52:54-8 55:31-8 67:53-9 71:35-9
86904 NILU 3:36-6 10:02-7 7:04-7 32:12-8 2:37-5 12:22-9 3:42-7
  DISK EGIL SVENSSON 130;3:38 132;14:20 133;23:12 144;52:37 69;57:54 250;58:00
76166 JIL GRORUD  
  DISK TORE HOLM 130;2:36 132;10:50 133;17:20 139;37:32 141;39:12 144;47:19 250;50:42
79821 ELKEM  
Resultat klasse H70-74/H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 48:33 JOHAN THEISEN 3:38-5 11:04-3 15:56-3 36:43-1 38:30-1 45:28-1 48:33-1
96765 KLP FORSIKRING 3:38-5 7:26-3 4:52-3 20:47-1 1:47-4 6:58-1 3:05-2
2 49:36 OLE SANNES 2:42-1 9:06-1 13:31-1 36:57-2 38:40-2 46:33-2 49:36-2
401123 ROXAR BIL 2:42-1 6:24-1 4:25-1 23:26-2 1:43-3 7:53-4 3:03-1
3 53:56 KJELL TEIGLAND 3:00-3 9:57-2 15:08-2 40:52-3 42:33-3 50:22-3 53:56-3
68266 PRIVAT 3:00-3 6:57-2 5:11-4 25:44-4 1:41-2 7:49-3 3:34-3
4 56:28 TOR E HENRIKSEN 2:49-2 12:05-4 16:56-4 43:34-4 45:05-4 52:38-4 56:28-4
401144 PRIVAT 2:49-2 9:16-4 4:51-2 26:38-6 1:31-1 7:33-2 3:50-5
5 64:40 GEORG LUND 5:44-7 16:31-5 21:57-5 47:58-5 50:17-5 60:37-5 64:40-5
77364 LAGMANNSRETTEN 5:44-7 10:47-5 5:26-5 26:01-5 2:19-6 10:20-6 4:03-6
6 66:45 SVEIN KILDAL 3:25-4 21:26-8 27:25-7 52:10-6 54:09-6 63:09-6 66:45-6
80785 TELENOR 3:25-4 18:01-8 5:59-6 24:45-3 1:59-5 9:00-5 3:36-4
7 83:44 ERIK KIELLAND 5:09-6 17:02-6 26:22-6 64:52-7 67:53-7 79:01-7 83:44-7
66677 NVE 5:09-6 11:53-6 9:20-7 38:30-7 3:01-8 11:08-7 4:43-7
8 104:04 HAROLD OLSEN 7:03-8 20:32-7 31:05-8 80:39-8 83:37-8 97:27-8 104:04-8
79886 POSTEN 7:03-8 13:29-7 10:33-8 49:34-8 2:58-7 13:50-8 6:37-8
Resultat klasse H75-79/H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 55:47 KÅRE HOLT HANSEN 2:52-1 11:53-1 18:06-1 41:51-1 43:47-1 51:56-1 55:47-1
70708 DNB FINANS 2:52-1 9:01-1 6:13-1 23:45-1 1:56-1 8:09-1 3:51-1
2 68:33 BJØRN LARSSON 3:13-2 12:16-2 21:17-2 50:43-2 52:54-2 63:52-2 68:33-2
81583 PRIVAT 3:13-2 9:03-2 9:01-2 29:26-2 2:11-2 10:58-2 4:41-2
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-101 8-139 9-141 10-101 11-144 12-145 13-101 M-69
1 47:37 AUDUN BERSTAD 1:48-5 5:47-2 8:58-3 11:35-1 23:43-1 24:52-1 31:21-1 33:29-1 34:17-1 35:50-1 38:37-1 41:47-1 43:49-1 47:37-1
480250 RIKSHOSPITALET 1:48-5 3:59-3 3:11-5 2:37-1 12:08-1 1:09-1 6:29-2 2:08-2 0:48-1 1:33-2 2:47-1 3:10-7 2:02-2 3:48-2
2 51:14 Eirik Næss-Ulseth 2:32-8 6:23-5 8:56-2 14:01-3 26:29-2 27:59-2 34:24-2 36:41-2 37:35-2 39:01-2 42:08-2 44:46-2 46:45-2 51:14-2
402738 Heming/Njård 2:32-8 3:51-1 2:33-1 5:05-5 12:28-2 1:30-7 6:25-1 2:17-4 0:54-4 1:26-1 3:07-5 2:38-1 1:59-1 4:29-7
3 54:15 SVEIN JACOBSEN 1:52-6 6:24-6 9:31-5 13:36-2 27:11-3 28:28-3 35:58-3 38:16-3 39:14-3 40:53-3 44:22-3 47:31-3 49:52-3 54:15-3
483002 SOLSIKKE BIL 1:52-6 4:32-5 3:07-4 4:05-4 13:35-3 1:17-3 7:30-5 2:18-5 0:58-5 1:39-4 3:29-9 3:09-6 2:21-6 4:23-6
4 55:36 PER KÅRE LIMMESAND 1:35-2 5:30-1 8:25-1 16:00-6 30:39-6 32:01-6 39:09-5 41:13-5 42:21-5 43:54-5 47:00-5 49:44-4 52:03-4 55:36-4
22971 TELENOR 1:35-2 3:55-2 2:55-3 7:35-9 14:39-6 1:22-4 7:08-3 2:04-1 1:08-6 1:33-2 3:06-4 2:44-2 2:19-5 3:33-1
5 57:07 ALEXANDER SMIDT-OLSEN 1:44-4 6:19-4 11:00-6 14:30-4 29:39-4 30:53-4 38:46-4 40:59-4 41:49-4 43:39-4 46:59-4 50:06-5 52:37-5 57:07-5
82376 ABB 1:44-4 4:35-6 4:41-8 3:30-3 15:09-8 1:14-2 7:53-7 2:13-3 0:50-2 1:50-6 3:20-8 3:07-5 2:31-8 4:30-8
6 59:22 JAN TORE HENRIKSEN 1:27-1 6:24-6 9:03-4 15:41-5 30:12-5 31:43-5 41:04-6 43:36-6 44:27-6 46:59-6 49:59-6 52:56-6 55:13-6 59:22-6
63793 HENRIKSENS CONS 1:27-1 4:57-7 2:39-2 6:38-8 14:31-5 1:31-8 9:21-9 2:32-8 0:51-3 2:32-9 3:00-3 2:57-4 2:17-4 4:09-4
7 60:28 BJØRN H GRANDAL 1:39-3 6:09-3 14:46-8 18:08-8 33:11-7 34:35-7 42:24-7 44:46-7 45:57-7 48:00-7 50:49-7 53:45-7 56:14-7 60:28-7
483036 FINANSAVISEN 1:39-3 4:30-4 8:37-9 3:22-2 15:03-7 1:24-5 7:49-6 2:22-6 1:11-7 2:03-8 2:49-2 2:56-3 2:29-7 4:14-5
8 64:24 ROGER BIRKELAND 6:42-9 13:58-9 17:25-9 23:05-9 36:48-9 38:14-8 45:37-8 48:04-8 49:17-8 51:03-8 54:10-8 57:25-8 59:40-8 64:24-8
80778 TELENOR 6:42-9 7:16-9 3:27-6 5:40-7 13:43-4 1:26-6 7:23-4 2:27-7 1:13-8 1:46-5 3:07-5 3:15-8 2:15-3 4:44-9
9 68:40 TOR RINGSTAD 2:01-7 8:06-8 12:11-7 17:43-7 36:32-8 39:32-9 47:46-9 51:45-9 53:17-9 55:09-9 58:23-9 61:56-9 64:37-9 68:40-9
71244 TANDBERG 2:01-7 6:05-8 4:05-7 5:32-6 18:49-9 3:00-9 8:14-8 3:59-9 1:32-9 1:52-7 3:14-7 3:33-9 2:41-9 4:03-3
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 M-69
  DISK PAUL BERSTAD 103;6:22 106;11:04 107;19:00 108;24:25 146;29:19 147;38:15 144;43:42 69;47:48 250;48:00
66797 LOL  
  DISK SIV HERBERG 103;21:28 106;26:45 107;42:49 108;51:22 146;56:04 147;61:19 144;68:04 69;71:12 250;71:23
81510    
  DISK HENRIETTE AMUNDNRUSTAD 103;7:26 106;13:07 108;43:10 146;48:05 147;56:10 144;62:48 69;66:38 250;66:47
89798 STATKRAFT  
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 51:29 ØYSTEIN RØNNING 3:23-2 12:11-1 16:43-1 38:04-1 39:39-1 47:42-1 51:29-1
72357 UIO 3:23-2 8:48-1 4:32-1 21:21-1 1:35-1 8:03-1 3:47-3
2 61:31 FRANCISKA PERGER 5:08-4 14:04-3 21:00-3 46:16-2 49:17-2 58:16-2 61:31-2
79784 NORDEA 5:08-4 8:56-2 6:56-3 25:16-2 3:01-5 8:59-3 3:15-1
3 70:15 HANNE OPSAHL 3:01-1 12:28-2 17:51-2 51:52-3 54:30-3 66:23-3 70:15-3
97456 TANDBERG DATA 3:01-1 9:27-3 5:23-2 34:01-4 2:38-4 11:53-4 3:52-4
4 73:56 HARALD HARUNG 11:11-5 21:49-5 31:10-5 59:12-4 61:28-4 70:18-4 73:56-4
30794 HIO 11:11-5 10:38-4 9:21-4 28:02-3 2:16-3 8:50-2 3:38-2
5 81:12 GØRIL OLSEN 3:57-3 15:21-4 25:51-4 59:54-5 62:09-5 75:11-5 81:12-5
80136 RIKSHOSPITALET 3:57-3 11:24-5 10:30-5 34:03-5 2:15-2 13:02-5 6:01-5
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 57:53 JON-KRISTIAN EIKSETH 2:19-1 8:41-1 13:42-1 23:06-1 43:18-2 48:11-2 51:30-1 57:53-1
79230 STATKRAFT 2:19-1 6:22-1 5:01-2 9:24-2 20:12-2 4:53-1 3:19-1 6:23-2
2 59:55 TROND ROMSÅS 6:38-2 13:18-2 16:39-2 24:16-2 40:41-1 48:08-1 55:07-2 59:55-2
80132 STATKRAFT 6:38-2 6:40-2 3:21-1 7:37-1 16:25-1 7:27-2 6:59-2 4:48-1
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-101 8-139 9-141 10-101 11-144 12-145 13-101 M-69
1 72:12 CHRISTIAN SALAVS 2:07-1 7:08-1 14:41-1 23:03-1 42:23-1 44:01-1 52:21-1 54:56-1 56:04-1 57:45-1 61:26-1 64:57-1 67:17-1 72:12-1
90984 OSI 2:07-1 5:01-1 7:33-1 8:22-1 19:20-1 1:38-1 8:20-1 2:35-1 1:08-1 1:41-1 3:41-1 3:31-1 2:20-1 4:55-1
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-145 8-101 M-69
1 69:28 ØYVIND STEINBEKKEN 3:19-3 10:36-2 14:52-2 22:10-3 49:11-3 51:08-3 57:39-2 64:53-2 69:28-1
79757 ODALEN 3:19-3 7:17-2 4:16-3 7:18-3 27:01-3 1:57-3 6:31-1 7:14-3 4:35-2
2 69:46 ANDREAS HALLINGSTAD 2:07-2 7:34-1 10:47-1 16:01-1 35:22-1 36:41-1 62:59-3 65:13-3 69:46-2
89701 KVÆRNER OSLO 2:07-2 5:27-1 3:13-1 5:14-1 19:21-2 1:19-1 26:18-3 2:14-1 4:33-1
3 70:22 EIVIND GJEMDAL 2:02-1 11:17-3 15:21-3 21:49-2 38:48-2 40:37-2 48:16-1 52:30-1 70:22-3
98768 SPAREBANK1 2:02-1 9:15-3 4:04-2 6:28-2 16:59-1 1:49-2 7:39-2 4:14-2 17:52-3
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-139 5-141 6-144 M-69
1 49:27   3:27-5 10:06-5 17:07-5 38:07-1 39:57-1 46:25-1 49:27-1
72353   3:27-5 6:39-5 7:01-5 21:00-1 1:50-3 6:28-5 3:02-1
2 57:28   1:50-1 6:16-1 9:20-1 41:17-2 42:18-2 47:41-2 57:28-2
39179   1:50-1 4:26-1 3:04-1 31:57-2 1:01-1 5:23-2 9:47-2
3 63:40   2:06-3 7:40-4 11:41-4 45:14-3 46:25-3 51:54-3 63:40-3
67730   2:06-3 5:34-4 4:01-3 33:33-3 1:11-2 5:29-3 11:46-4
4 68:40   2:23-4 7:14-2 10:30-2 49:26-4 51:54-4 57:14-4 68:40-4
81513   2:23-4 4:51-2 3:16-2 38:56-5 2:28-4 5:20-1 11:26-3
5 71:16   1:58-2 7:19-3 11:28-3 50:20-5 53:24-5 59:11-5 71:16-5
36432   1:58-2 5:21-3 4:09-4 38:52-4 3:04-5 5:47-4 12:05-5
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-152 6-145 7-101 M-69
1 46:34   2:27-2 8:46-2 13:21-1 16:40-1 34:37-1 39:12-1 41:51-1 46:34-1
81423   2:27-2 6:19-2 4:35-1 3:19-1 17:57-1 4:35-1 2:39-1 4:43-1
2 53:50   2:10-1 7:30-1 14:43-2 18:21-2 38:03-2 43:19-2 48:26-2 53:50-2
69134   2:10-1 5:20-1 7:13-3 3:38-2 19:42-2 5:16-2 5:07-4 5:24-2
3 57:36   2:34-3 9:04-3 15:19-3 19:49-3 42:16-3 47:39-3 51:27-3 57:36-3
400915   2:34-3 6:30-3 6:15-2 4:30-3 22:27-3 5:23-3 3:48-2 6:09-3
4 88:36   4:01-4 11:17-4 25:51-4 39:55-4 69:41-4 76:10-4 81:16-4 88:36-4
66769   4:01-4 7:16-4 14:34-4 14:04-4 29:46-4 6:29-4 5:06-3 7:20-4
Resultat for andre i løype MELLOM
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 5-136 6-137 7-145 8-101 M-69
1 39:58   2:07-1 6:22-1 9:51-1 13:35-1 26:20-1 27:45-1 33:19-1 36:00-1 39:58-1
96424   2:07-1 4:15-1 3:29-1 3:44-1 12:45-1 1:25-1 5:34-1 2:41-1 3:58-1
Resultat for andre i løype N
NR TID NAVN/KLUBB 1-130 2-132 3-133 4-135 M-69
1 36:59   2:38-1 8:01-1 13:47-1 21:05-1 36:59-1
96426   2:38-1 5:23-1 5:46-1 7:18-1 15:54-1