Resultater Nordmarkskarusellen 05.6.03
Siste oppdatert: 08.09.2003 23:02

Eventuelle feil meldes anderich@online.no 

Resultat klasse D-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-97 7-102 M-100
  54:33 Sarah Videau 8:28-3 12:53-4 26:47-4 32:22-4 39:18-5 45:21-4 50:59-5 54:33-4
  91132 Heming/Njård 8:28-3 4:25-4 13:54-5 5:35-4 6:56-4 6:03-4 5:38-5 3:34-4
  54:33 Sarah Helle 8:39-4 13:04-5 26:57-5 32:37-5 39:14-4 45:28-5 50:01-4 54:33-4
  91134 Heming/Njård 8:39-4 4:25-4 13:53-4 5:40-5 6:37-3 6:14-5 4:33-4 4:32-5
  31:59 Marianne Madsen 4:03-1 7:39-2 15:14-1 19:34-2 23:36-1 27:19-2 30:19-1 31:59-1
  91111 Heming/Njård 4:03-1 3:36-3 7:35-2 4:20-2 4:02-1 3:43-3 3:00-1 1:40-3
  31:59 Guro Sæther 4:04-2 7:35-1 15:16-2 19:31-1 23:37-2 27:16-1 30:21-2 31:59-1
  91112 Heming/Njård 4:04-2 3:31-2 7:41-3 4:15-1 4:06-2 3:39-2 3:05-2 1:38-2
  41:09 Astrid H. Sølna 9:55-5 12:16-3 16:54-3 21:23-3 33:10-3 35:19-3 39:39-3 41:09-3
91130 Heming/Njård 9:55-5 2:21-1 4:38-1 4:29-3 11:47-5 2:09-1 4:20-3 1:30-1
Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 46:54 ELISE PRYTZ 3:44-1 16:56-1 18:54-1 32:23-1 38:33-1 43:52-1 45:33-1 46:54-1
89700 KVÆRNER OSLO 3:44-1 13:12-1 1:58-1 13:29-1 6:10-1 5:19-1 1:41-1 1:21-1
2 68:35 ELLEN PIHL 5:39-3 23:05-2 26:52-2 44:50-2 55:38-2 64:04-2 66:54-2 68:35-2
79997 HYDRO OSLO 5:39-3 17:26-2 3:47-3 17:58-2 10:48-4 8:26-4 2:50-4 1:41-4
3 76:00 BIRGITTE BLINDHEIM 4:56-2 26:31-3 29:22-3 58:30-3 66:50-3 72:18-3 74:25-3 76:00-3
97471 VÅRT LAND 4:56-2 21:35-3 2:51-2 29:08-5 8:20-2 5:28-2 2:07-2 1:35-3
4 84:00 KIRSTEN SØRENSEN 8:47-4 32:20-4 39:17-4 60:21-4 71:17-4 79:45-5 82:26-4 84:00-4
91075 ULLEVÅL SYKEHUS 8:47-4 23:33-4 6:57-5 21:04-3 10:56-5 8:28-5 2:41-3 1:34-2
5 88:02 LENA SETERNES 9:33-5 36:22-5 40:39-5 62:27-5 73:05-5 79:44-4 85:49-5 88:02-5
81581 EDB BIL 9:33-5 26:49-5 4:17-4 21:48-4 10:38-3 6:39-3 6:05-5 2:13-5
Resultat klasse D10-12 (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-97 7-102 M-100
1 27:22 Ingerid Lundin 2:57-1 5:17-1 9:58-1 14:12-1 16:59-1 24:08-1 25:57-1 27:22-1
84843 Nydalen 2:57-1 2:20-1 4:41-1 4:14-1 2:47-1 7:09-1 1:49-1 1:25-1
Resultat klasse D13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 62:17 Julie Berteig 5:13-2 12:38-2 33:19-1 48:04-1 50:34-1 61:24-1 62:17-1
86375 Fossum 5:13-2 7:25-2 20:41-1 14:45-1 2:30-2 10:50-2 0:53-1
2 77:54 Christine T. Sandvold 5:02-1 11:52-1 36:36-2 66:31-2 68:24-2 76:28-2 77:54-2
89095 Nydalen 5:02-1 6:50-1 24:44-2 29:55-3 1:53-1 8:04-1 1:26-2
3 115:12 Maria Hertzberg 5:21-3 17:03-3 54:27-3 82:08-3 90:26-3 111:53-3 115:12-3
79944 Heming/Njård 5:21-3 11:42-3 37:24-3 27:41-2 8:18-3 21:27-3 3:19-3
  DISK Tuva Toftdahl 56;5:44 43;13:08 58;30:04 36;42:34 97;45:08 102;52:20 100;53:15 250;53:23
91119 Heming/Njård  
Resultat klasse D15-16 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 31:12 Mariann Ulvestad 3:27-2 8:06-2 13:49-2 23:45-1 25:06-1 30:08-1 31:12-1
60634 Heming/Njård 3:27-2 4:39-2 5:43-2 9:56-1 1:21-1 5:02-1 1:04-1
2 34:58 Fanny Welle-Strand Horn 3:50-3 10:44-3 16:25-3 26:23-2 28:17-2 33:49-2 34:58-2
60543 Heming/Njård 3:50-3 6:54-3 5:41-1 9:58-2 1:54-5 5:32-3 1:09-4
3 39:07 Siri Ulvestad 3:13-1 7:15-1 13:35-1 30:31-3 32:48-3 37:59-3 39:07-3
60633 Heming/Njård 3:13-1 4:02-1 6:20-3 16:56-5 2:17-6 5:11-2 1:08-2
4 43:57 Marte Ulvestad 4:31-5 11:28-4 23:39-4 34:50-4 36:18-4 42:49-4 43:57-4
60616 Heming/Njård 4:31-5 6:57-4 12:11-5 11:11-3 1:28-2 6:31-4 1:08-2
5 46:14 Tiril Toftdahl 3:57-4 12:46-5 25:42-6 37:03-5 38:32-5 45:04-5 46:14-5
71669 Heming/Njård 3:57-4 8:49-6 12:56-6 11:21-4 1:29-3 6:32-5 1:10-5
6 56:24 Camilla Struksnæs 5:11-6 13:13-6 24:29-5 44:06-6 45:50-6 55:00-6 56:24-6
82182 Nydalen 5:11-6 8:02-5 11:16-4 19:37-6 1:44-4 9:10-6 1:24-6
7 115:37 Cecilie Hertzberg 5:45-7 17:12-7 54:52-7 82:14-7 90:32-7 112:21-7 115:37-7
91129 Heming/Njård 5:45-7 11:27-7 37:40-7 27:22-7 8:18-7 21:49-7 3:16-7
Resultat klasse D17-34 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-48 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-73 9-97 10-102 M-100
1 60:40 Ragnhild Bråten 5:50-1 16:37-1 21:08-1 36:12-1 38:10-1 42:07-1 45:01-1 52:50-1 58:05-1 59:26-1 60:40-1
28111 Heming/Njård 5:50-1 10:47-1 4:31-1 15:04-1 1:58-1 3:57-1 2:54-1 7:49-1 5:15-1 1:21-1 1:14-1
  DISK Marit Albinson 42;4:25 48;20:51 50;23:23 54;36:31 73;43:40 97;48:36 102;50:07 100;51:27 250;51:32
89383 Tistedalen KORT
Resultat klasse D17K (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 44:42 Anne C Turter 4:16-1 9:05-1 17:36-1 32:12-1 33:28-1 43:14-1 44:42-1
89472 Nydalen 4:16-1 4:49-1 8:31-3 14:36-5 1:16-1 9:46-7 1:28-4
2 44:52 Aleidis Løken 4:31-3 11:58-5 20:32-3 33:59-3 35:30-2 43:25-2 44:52-2
400966 Heming/Njård 4:31-3 7:27-8 8:34-4 13:27-2 1:31-2 7:55-2 1:27-3
3 45:21 Brit Nilsen 5:04-4 12:00-6 21:06-4 33:47-2 35:41-3 43:45-3 45:21-3
87680 Vaulen OK 5:04-4 6:56-6 9:06-5 12:41-1 1:54-3 8:04-3 1:36-5
4 49:44 Siri Spjelkavik 5:16-6 11:42-3 21:35-5 35:24-4 37:26-4 48:01-4 49:44-4
67752 Tyrving 5:16-6 6:26-4 9:53-6 13:49-4 2:02-4 10:35-9 1:43-6
5 54:33 Ellen Karlson 4:19-2 9:58-2 17:36-1 42:52-7 45:07-7 53:12-5 54:33-5
82379 ABB 4:19-2 5:39-3 7:38-1 25:16-10 2:15-7 8:05-4 1:21-2
6 55:38 Anne-Ingvild Fiskekvaase 7:20-10 15:38-10 26:03-9 42:38-6 44:44-6 53:38-6 55:38-6
95284 Fossum 7:20-10 8:18-9 10:25-7 16:35-6 2:06-6 8:54-5 2:00-9
7 56:25 Tonje Røberg 5:44-7 12:38-7 23:15-7 36:58-5 44:03-5 54:29-7 56:25-7
82180 Nittedal 5:44-7 6:54-5 10:37-8 13:43-3 7:05-11 10:26-8 1:56-8
8 58:17 Sofie Oraug 5:12-5 14:20-9 22:42-6 47:24-9 49:26-8 57:10-8 58:17-8
81582 Heming/Njård 5:12-5 9:08-11 8:22-2 24:42-9 2:02-4 7:44-1 1:07-1
9 62:34 Ingvild Fiskevold 5:59-8 13:14-8 24:18-8 46:59-8 51:09-9 60:43-9 62:34-9
89392 Fossum 5:59-8 7:15-7 11:04-9 22:41-8 4:10-10 9:34-6 1:51-7
10 70:33 Astrid Flugsrud 6:26-9 11:46-4 29:50-11 52:23-10 54:53-10 68:27-10 70:33-10
31076 Nydalen 6:26-9 5:20-2 18:04-11 22:33-7 2:30-8 13:34-10 2:06-10
11 94:32 Siri Benneche 8:07-11 16:26-11 28:50-10 73:31-11 76:40-11 91:41-11 94:32-11
80543 Heming/Njård 8:07-11 8:19-10 12:24-10 44:41-11 3:09-9 15:01-11 2:51-11
  DISK Ellen Paulsen 31;5:31 33;9:32 34;13:01 35;17:21 36;21:57 97;25:18 102;27:52 100;29:48 250;29:55
84842 Nydalen N1
Resultat klasse D35-44/D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 50:50 Anne Marit Bjergard 4:33-1 17:13-1 20:22-1 33:38-1 41:26-1 47:37-1 49:29-1 50:50-1
96628 Nydalen 4:33-1 12:40-1 3:09-3 13:16-1 7:48-2 6:11-2 1:52-1 1:21-2
2 56:40 ANNE-KARINE HAFLAN 4:54-3 19:18-2 21:51-2 36:06-2 44:06-2 50:53-2 55:14-2 56:40-2
89467 AXIS-SHIELD 4:54-3 14:24-2 2:33-2 14:15-2 8:00-3 6:47-4 4:21-4 1:26-3
3 62:31 Ann-Cathrin Gulbrandsen 5:45-5 21:41-4 24:13-4 43:11-3 50:06-3 56:40-3 61:03-3 62:31-3
87032 Heming/Njård 5:45-5 15:56-4 2:32-1 18:58-3 6:55-1 6:34-3 4:23-5 1:28-4
4 78:12 MARIA TORGERSEN 4:51-2 19:52-3 23:35-3 49:25-4 68:35-4 74:24-4 76:37-4 78:12-4
91550 NORGES BANK 4:51-2 15:01-3 3:43-4 25:50-4 19:10-5 5:49-1 2:13-3 1:35-5
5 99:36 SIGRUN NYGÅRD 4:54-3 39:49-5 44:57-5 74:07-5 88:13-5 96:27-5 98:19-5 99:36-5
96109 BRØBIL 4:54-3 34:55-5 5:08-5 29:10-5 14:06-4 8:14-5 1:52-1 1:17-1
Resultat klasse D45-54/D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 45:44 Ellen Turter 3:46-1 14:24-1 16:09-1 28:46-1 37:28-1 43:01-1 44:34-1 45:44-1
89466 Nydalen 3:46-1 10:38-1 1:45-1 12:37-1 8:42-6 5:33-2 1:33-1 1:10-1
2 50:00 Astrid W Kaas 4:58-5 18:55-3 20:56-2 33:58-2 41:26-3 46:53-3 48:27-2 50:00-2
85000 Heming/Njård 4:58-5 13:57-3 2:01-2 13:02-4 7:28-3 5:27-1 1:34-2 1:33-7
3 50:52 Jorunn Sanderud 4:19-2 18:02-2 21:09-3 34:01-3 40:01-2 46:27-2 49:24-3 50:52-3
72329 Nydalen 4:19-2 13:43-2 3:07-7 12:52-2 6:00-1 6:26-4 2:57-5 1:28-5
4 56:33 Birgit Korvald 4:22-3 22:15-5 25:36-6 38:31-5 47:43-5 53:36-5 55:22-4 56:33-4
79232 Koll 4:22-3 17:53-6 3:21-8 12:55-3 9:12-7 5:53-3 1:46-3 1:11-2
5 58:48 MARIT KJÆRNSLI 4:45-4 20:09-4 22:44-4 37:25-4 45:24-4 52:37-4 57:19-5 58:48-5
28178 UNIVERSITETET 4:45-4 15:24-4 2:35-5 14:41-5 7:59-4 7:13-7 4:42-9 1:29-6
6 69:50 ANNE-BRITT SVINNSET 6:43-9 22:54-6 25:17-5 46:15-6 55:46-6 64:34-6 68:08-6 69:50-6
83233 SSB 6:43-9 16:11-5 2:23-4 20:58-6 9:31-8 8:48-10 3:34-7 1:42-8
7 72:29 KARI SEEM 5:48-6 27:52-8 30:13-7 51:15-7 59:41-7 66:31-7 71:03-7 72:29-7
71582 BREVPOST 5:48-6 22:04-9 2:21-3 21:02-7 8:26-5 6:50-6 4:32-8 1:26-4
8 73:18 MARIT VÅGSNES 5:50-7 27:56-10 30:37-8 53:19-8 60:03-8 66:34-8 72:06-8 73:18-8
36821 ULLEVÅL SYKEHUS 5:50-7 22:06-10 2:41-6 22:42-9 6:44-2 6:31-5 5:32-11 1:12-3
9 77:49 AUD I SPJELKAVIK 7:39-11 27:53-9 32:34-10 53:38-9 65:41-9 73:16-9 75:37-9 77:49-9
82966 FBI 7:39-11 20:14-8 4:41-9 21:04-8 12:03-9 7:35-8 2:21-4 2:12-10
10 85:41 ATIE D SAUGERUD 7:34-10 27:32-7 32:32-9 56:41-10 69:13-10 78:04-10 82:47-10 85:41-10
61061 VERITAS 7:34-10 19:58-7 5:00-10 24:09-10 12:32-10 8:51-11 4:43-10 2:54-11
11 94:57 ANITHA OLSEN 6:16-8 35:01-11 42:43-11 67:22-11 81:41-11 89:32-11 92:57-11 94:57-11
68333 NORGES BANK 6:16-8 28:45-11 7:42-11 24:39-11 14:19-11 7:51-9 3:25-6 2:00-9
Resultat klasse D55-64/D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 47:33 Nora Ursin 4:49-1 11:00-1 24:06-4 36:38-1 38:22-1 46:07-1 47:33-1
89391 Fossum 4:49-1 6:11-1 13:06-9 12:32-1 1:44-2 7:45-3 1:26-1
2 48:49 Kjersti Tho 4:49-1 11:03-2 18:30-1 38:35-2 39:56-2 47:23-2 48:49-2
87562 Stabæk 4:49-1 6:14-3 7:27-1 20:05-7 1:21-1 7:27-1 1:26-1
3 51:26 UNNI DRAGE 5:27-4 11:39-3 22:35-2 40:37-3 42:22-3 49:54-3 51:26-3
78969 KVÆRNER OSLO 5:27-4 6:12-2 10:56-5 18:02-5 1:45-3 7:32-2 1:32-3
4 55:47 WENCHE BERTELSEN 7:11-10 14:09-5 25:53-7 41:55-4 44:30-5 53:47-4 55:47-4
78369 OSLO LÆRERNE 7:11-10 6:58-4 11:44-6 16:02-2 2:35-7 9:17-6 2:00-6
5 56:27 LILLA MADSEN 5:10-3 14:08-4 23:31-3 43:45-7 46:27-7 54:55-5 56:27-5
78976 FBI 5:10-3 8:58-7 9:23-3 20:14-8 2:42-9 8:28-4 1:32-3
6 58:11 Kristin Vigander 7:00-9 15:30-7 24:35-5 42:32-5 44:23-4 55:20-6 58:11-6
400641 Fossum 7:00-9 8:30-6 9:05-2 17:57-4 1:51-4 10:57-8 2:51-9
7 58:24 ELISABETH IBSEN 6:28-5 14:35-6 24:56-6 43:05-6 45:35-6 55:58-7 58:24-7
80730 UNIVERSITETET 6:28-5 8:07-5 10:21-4 18:09-6 2:30-6 10:23-7 2:26-8
8 65:28 JORUNN SOLHEIM 6:59-8 24:12-10 36:02-9 52:16-8 54:33-8 63:36-8 65:28-8
80782 TELENOR 6:59-8 17:13-10 11:50-7 16:14-3 2:17-5 9:03-5 1:52-5
9 87:50 TONE BRETTEV.-JENSEN 6:44-6 16:51-8 41:23-10 65:22-9 69:30-9 85:33-9 87:50-9
82359 SCANDPOWER 6:44-6 10:07-8 24:32-10 23:59-9 4:08-10 16:03-10 2:17-7
10 99:36 EVA NILSEN 6:48-7 21:26-9 34:08-8 78:50-10 81:31-10 96:38-10 99:36-10
23299 SKIFORENINGEN 6:48-7 14:38-9 12:42-8 44:42-10 2:41-8 15:07-9 2:58-10
  DISK ELNA HODNEFJELL 42;5:43 43;17:16 59;49:37 69;53:29 102;71:06 100;73:03 250;73:09
62099 ULLEVÅL SYKEHUS  
Resultat klasse D65-74/D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 57:47 GRETHE BENJAMINSEN 6:14-1 14:08-1 24:38-1 42:34-1 45:08-1 55:49-1 57:47-1
78645 PRIVAT 6:14-1 7:54-1 10:30-1 17:56-1 2:34-1 10:41-1 1:58-1
Resultat klasse H-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-97 7-102 M-100
  36:17 Andreas Krogh Stabell 4:28-6 7:44-6 16:07-7 21:55-7 25:10-6 29:45-5 34:37-6 36:17-6
  93936 Heming/Njård 4:28-6 3:16-6 8:23-7 5:48-7 3:15-3 4:35-5 4:52-7 1:40-5
  44:57 Henrik Krogh Stabell 5:11-7 7:55-7 15:45-6 21:44-6 25:34-7 30:34-6 42:29-7 44:57-7
  91128 Heming/Njård 5:11-7 2:44-3 7:50-6 5:59-8 3:50-5 5:00-6 11:55-8 2:28-7
  54:19 David Videau 8:41-8 12:52-8 26:48-8 32:33-8 39:29-8 45:17-8 50:04-8 54:19-8
  91133 Heming/Njård 8:41-8 4:11-8 13:56-8 5:45-6 6:56-8 5:48-7 4:47-6 4:15-8
  18:54 Anders Bjergaard 2:18-1 4:00-1 6:43-1 9:42-1 12:19-1 15:10-1 17:24-1 18:54-1
  10321 Nydalen 2:18-1 1:42-1 2:43-1 2:59-3 2:37-1 2:51-3 2:14-1 1:30-3
  22:54 Eivind Vold 2:42-2 5:39-2 9:32-2 13:11-2 16:04-2 19:01-2 21:37-2 22:54-2
  91110 Heming/Njård 2:42-2 2:57-5 3:53-2 3:39-4 2:53-2 2:57-4 2:36-4 1:17-1
  26:14 Niels Hertzberg 3:37-4 6:12-3 12:23-4 15:05-3 19:33-3 22:20-3 24:44-3 26:14-3
  87033 Heming/Njård 3:37-4 2:35-2 6:11-4 2:42-1 4:28-6 2:47-1 2:24-3 1:30-3
  26:19 Anders Fremming 3:26-3 6:48-4 12:16-3 15:11-4 19:39-4 22:27-4 24:50-4 26:19-4
87024 Heming/Njård 3:26-3 3:22-7 5:28-3 2:55-2 4:28-6 2:48-2 2:23-2 1:29-2
  35:18 Fredrik Hinsch 4:14-5 7:07-5 13:59-5 18:18-5 22:05-5 31:01-7 33:38-5 35:18-5
94481 Heming/Njård 4:14-5 2:53-4 6:52-5 4:19-5 3:47-4 8:56-8 2:37-5 1:40-5
  DISK Erik Gunnar Berge 44;5:10 48;15:40 51;28:58 52;31:11 53;35:43 54;38:25 73;45:02 97;49:13 102;50:34 100;51:46 250;52:06
30284 Koll  
  DISK Sven Taugbøl 42;4:55 43;11:18 58;19:35 59;40:20 69;41:51 102;51:07 100;52:31 250;52:36
82227 Heming/Njård EKORT
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-46 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-55 9-60 10-70 11-71 12-73 13-97 14-102 M-100
1 57:35 TRULS KVAASE 4:13-2 12:15-2 13:48-2 23:41-2 26:21-2 29:23-2 33:46-2 42:05-2 44:12-2 48:09-2 49:35-2 51:55-2 55:23-1 56:30-1 57:35-1
64328 PARTNER3000 4:13-2 8:02-2 1:33-2 9:53-1 2:40-11 3:02-2 4:23-12 8:19-1 2:07-1 3:57-2 1:26-1 2:20-3 3:28-1 1:07-1 1:05-3
2 58:26 CHARLES HALAAS 3:51-1 11:24-1 12:54-1 23:37-1 25:08-1 27:53-1 31:25-1 40:48-1 43:20-1 47:12-1 49:28-1 51:38-1 56:07-2 57:24-2 58:26-2
82377 ABB 3:51-1 7:33-1 1:30-1 10:43-2 1:31-1 2:45-1 3:32-10 9:23-3 2:32-3 3:52-1 2:16-10 2:10-1 4:29-4 1:17-2 1:02-1
3 67:57 PEDER NATVIG 5:18-5 17:52-8 20:57-9 31:57-5 33:37-5 38:29-7 40:54-6 50:07-4 52:23-3 56:57-3 58:54-3 61:12-3 65:26-3 66:45-3 67:57-3
79120 NORGES BANK 5:18-5 12:34-9 3:05-9 11:00-3 1:40-2 4:52-9 2:25-1 9:13-2 2:16-2 4:34-3 1:57-6 2:18-2 4:14-3 1:19-3 1:12-5
4 71:34 L.A. JOHNSEN 5:21-6 15:54-4 19:34-7 32:06-6 33:57-7 38:17-6 41:05-7 51:44-6 54:31-6 59:19-5 61:07-5 63:55-5 68:45-5 70:10-4 71:34-4
77422 TREND TRIM 5:21-6 10:33-5 3:40-11 12:32-5 1:51-5 4:20-6 2:48-2 10:39-5 2:47-4 4:48-4 1:48-4 2:48-6 4:50-6 1:25-5 1:24-10
5 71:53 LARS ONSTAD 5:08-3 16:21-7 18:08-5 30:40-4 32:27-4 36:03-4 38:58-4 49:50-3 52:53-4 58:26-4 60:12-4 62:50-4 67:36-4 70:40-5 71:53-5
80966 KRAFT FOOD 5:08-3 11:13-7 1:47-4 12:32-5 1:47-4 3:36-3 2:55-5 10:52-6 3:03-5 5:33-7 1:46-3 2:38-5 4:46-5 3:04-11 1:13-7
6 74:24 STEINAR EASTWOOD 6:09-9 16:08-5 17:52-4 29:20-3 31:56-3 35:33-3 38:29-3 50:41-5 53:49-5 59:31-6 61:37-6 65:21-6 71:35-6 73:12-6 74:24-6
93963 GEOFORM 6:09-9 9:59-4 1:44-3 11:28-4 2:36-10 3:37-4 2:56-6 12:12-8 3:08-6 5:42-9 2:06-8 3:44-10 6:14-9 1:37-7 1:12-5
7 80:13 KETIL RISVOLL 5:30-7 16:20-6 18:38-6 32:10-7 33:52-6 37:50-5 40:39-5 59:38-9 63:58-9 69:25-9 71:08-9 73:40-7 77:51-7 79:11-7 80:13-7
80784 TELENOR 5:30-7 10:50-6 2:18-6 13:32-7 1:42-3 3:58-5 2:49-3 18:59-11 4:20-10 5:27-6 1:43-2 2:32-4 4:11-2 1:20-4 1:02-1
8 81:28 HÅKON AMUNDSEN 7:37-10 19:15-10 22:37-10 36:22-9 38:28-9 44:58-9 47:55-9 59:35-8 63:01-8 68:47-8 70:50-7 73:48-8 78:55-8 80:22-8 81:28-8
96763 DVASK 7:37-10 11:38-8 3:22-10 13:45-9 2:06-8 6:30-11 2:57-7 11:40-7 3:26-9 5:46-10 2:03-7 2:58-7 5:07-7 1:27-6 1:06-4
9 83:15 LARS GRANDE 5:13-4 18:17-9 20:35-8 34:12-8 36:16-8 40:56-8 44:14-8 58:03-7 61:24-7 68:18-7 70:52-8 74:24-9 80:15-9 81:56-9 83:15-9
69031 FBI 5:13-4 13:04-10 2:18-6 13:37-8 2:04-7 4:40-8 3:18-9 13:49-9 3:21-8 6:54-11 2:34-12 3:32-9 5:51-8 1:41-8 1:19-9
10 86:51 TROND HETLAND 5:50-8 15:25-3 17:33-3 42:02-10 44:01-10 48:31-10 51:20-10 61:55-10 65:07-10 70:41-10 72:47-10 75:45-10 83:04-10 85:35-10 86:51-10
79721 METEOROLOGEN 5:50-8 9:35-3 2:08-5 24:29-12 1:59-6 4:30-7 2:49-3 10:35-4 3:12-7 5:34-8 2:06-8 2:58-7 7:19-11 2:31-9 1:16-8
11 117:51 ESPEN EGNER 7:57-11 30:39-11 34:27-11 52:19-11 56:12-11 62:25-11 66:24-11 83:18-11 88:20-11 96:40-11 99:13-11 105:33-11 113:21-11 116:13-11 117:51-11
68571 SCANDPOWER 7:57-11 22:42-12 3:48-12 17:52-11 3:53-12 6:13-10 3:59-11 16:54-10 5:02-11 8:20-12 2:33-11 6:20-12 7:48-12 2:52-10 1:38-12
12 140:16 SVEN RINGSTAD 31:35-12 48:36-12 51:27-12 68:48-12 71:02-12 79:38-12 82:50-12 110:02-12 115:39-12 121:01-12 122:53-12 128:16-12 135:33-12 138:42-12 140:16-12
97437 MALTHE 31:35-12 17:01-11 2:51-8 17:21-10 2:14-9 8:36-12 3:12-8 27:12-12 5:37-12 5:22-5 1:52-5 5:23-11 7:17-10 3:09-12 1:34-11
  DISK STÅLE SØBYE 44;14:28 48;30:27 50;32:27 52;58:20 54;67:35 73;75:17 97;81:04 102;84:16 100;85:32 250;85:42
12212    
  DISK ROB NAKKEN 44;5:10 46;20:24 50;23:01 51;40:35 52;42:29 53;46:30 54;51:45 100;59:47 250;59:54
79224 NGI  
Resultat klasse H13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 34:36 Trygve Markset 4:43-2 13:47-1 18:55-1 27:38-1 28:46-1 33:30-1 34:36-1
69023 Koll 4:43-2 9:04-1 5:08-1 8:43-1 1:08-1 4:44-1 1:06-1
2 50:23 Rasmus Skaare 4:23-1 14:01-2 22:00-2 39:02-2 41:22-2 49:10-2 50:23-2
69026 Koll 4:23-1 9:38-2 7:59-2 17:02-2 2:20-2 7:48-2 1:13-2
3 66:17 Ola Haukvik 5:08-3 17:29-3 28:11-3 48:41-3 52:58-3 63:57-3 66:17-3
91131 Heming/Njård 5:08-3 12:21-3 10:42-3 20:30-3 4:17-3 10:59-3 2:20-3
Resultat klasse H13-16N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-97 7-102 M-100
  DISK William Sæbø 31;13:23 33;16:41 35;26:55 102;59:42 100;61:49 250;61:55
80438 Nydalen  
Resultat klasse H15-16 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 77:12 Inge Sandstad 5:43-1 25:28-1 28:58-1 52:11-1 63:03-1 70:47-1 75:29-1 77:12-1
89458 Nydalen 5:43-1 19:45-1 3:30-1 23:13-1 10:52-1 7:44-1 4:42-1 1:43-1
Resultat klasse H17-34 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-46 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-55 9-60 10-70 11-71 12-73 13-97 14-102 M-100
1 59:25 Bjørn Hauge 4:16-1 12:19-1 14:01-1 25:16-1 27:06-1 30:15-1 33:01-1 41:40-1 44:00-1 48:16-1 49:46-1 53:02-1 57:09-1 58:17-1 59:25-1
81040 OSI 4:16-1 8:03-1 1:42-2 11:15-3 1:50-4 3:09-1 2:46-4 8:39-1 2:20-1 4:16-3 1:30-1 3:16-6 4:07-2 1:08-2 1:08-5
2 61:21 Jappe Hjelseth 4:41-4 12:58-2 14:45-2 25:49-2 27:30-2 31:40-2 34:21-2 43:25-2 45:48-2 49:57-2 51:43-2 54:07-2 58:33-2 60:05-2 61:21-2
91083 Nydalen 4:41-4 8:17-2 1:47-4 11:04-2 1:41-3 4:10-4 2:41-3 9:04-2 2:23-2 4:09-2 1:46-5 2:24-2 4:26-4 1:32-6 1:16-6
3 66:07 Kjetil Molund 4:49-5 15:38-5 18:48-4 29:03-3 30:34-3 36:13-3 39:43-4 49:22-3 52:08-3 56:06-3 57:46-3 60:06-3 64:06-3 65:10-3 66:07-3
19442 Nordreisa 4:49-5 10:49-5 3:10-5 10:15-1 1:31-1 5:39-7 3:30-7 9:39-4 2:46-4 3:58-1 1:40-4 2:20-1 4:00-1 1:04-1 0:57-1
4 71:20 Kjetil Kjensmo 5:22-7 15:24-4 17:08-3 30:10-4 32:47-4 36:13-3 39:34-3 50:22-4 53:20-4 58:26-4 60:16-4 63:01-4 68:24-4 70:14-4 71:20-4
400476 OSI 5:22-7 10:02-3 1:44-3 13:02-5 2:37-6 3:26-2 3:21-6 10:48-5 2:58-5 5:06-5 1:50-6 2:45-4 5:23-6 1:50-7 1:06-4
5 72:57 Sverre W Kaas 4:31-3 15:52-6 19:50-5 33:43-6 36:48-7 41:30-7 43:42-7 53:09-5 56:21-6 62:16-6 63:48-6 66:35-7 70:44-5 71:57-5 72:57-5
80133 Heming/Njård 4:31-3 11:21-6 3:58-6 13:53-6 3:05-7 4:42-6 2:12-1 9:27-3 3:12-7 5:55-7 1:32-2 2:47-5 4:09-3 1:13-4 1:00-2
6 73:21 Martin W Kaas 5:05-6 19:13-7 20:43-7 34:54-7 36:34-6 40:13-6 43:29-6 54:20-7 57:20-7 62:29-7 64:02-7 66:31-6 71:06-6 72:17-6 73:21-6
36997 Heming/Njård 5:05-6 14:08-7 1:30-1 14:11-7 1:40-2 3:39-3 3:16-5 10:51-6 3:00-6 5:09-6 1:33-3 2:29-3 4:35-5 1:11-3 1:04-3
7 74:37 Christian Jomaas 4:23-2 15:01-3 20:27-6 32:36-5 34:37-5 39:14-5 41:54-5 53:20-6 56:01-5 61:02-5 62:52-5 66:13-5 71:47-7 73:18-7 74:37-7
78690 Nydalen 4:23-2 10:38-4 5:26-7 12:09-4 2:01-5 4:37-5 2:40-2 11:26-7 2:41-3 5:01-4 1:50-6 3:21-7 5:34-7 1:31-5 1:19-7
Resultat klasse H17K (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 41:13 Christian Gløgård 3:32-1 13:03-1 18:04-1 28:16-1 34:51-1 38:50-1 40:11-1 41:13-1
62336 OSI 3:32-1 9:31-1 5:01-4 10:12-1 6:35-1 3:59-1 1:21-1 1:02-2
2 53:50 Bjørn Nordvik 4:26-3 17:29-2 20:32-2 38:30-2 45:36-2 50:47-2 52:27-2 53:50-2
480175 Asker Skiklubb 4:26-3 13:03-2 3:03-2 17:58-3 7:06-2 5:11-2 1:40-3 1:23-3
3 64:01 Kjetil Sverdrup-Thygeson 4:28-4 17:49-3 20:39-3 41:11-3 50:44-3 57:13-3 61:06-3 64:01-3
68271 Østmarka 4:28-4 13:21-3 2:50-1 20:32-4 9:33-4 6:29-3 3:53-4 2:55-5
4 66:43 Sverre Martinsen 3:52-2 22:03-4 25:46-4 49:06-5 57:00-4 64:17-4 65:43-4 66:43-4
91095 Heming/Njård 3:52-2 18:11-4 3:43-3 23:20-5 7:54-3 7:17-4 1:26-2 1:00-1
5 72:13 Lars-Henri Myrer 4:50-5 25:58-5 31:20-5 46:19-4 57:00-4 65:41-5 70:24-5 72:13-5
400796 Årvoll 4:50-5 21:08-5 5:22-5 14:59-2 10:41-5 8:41-5 4:43-5 1:49-4
  DISK Håkon Sagberg 44;5:51 46;20:58 50;23:19 51;38:18 52;40:41 53;45:35 54;48:52 55;61:27 60;64:19 70;70:20 71;72:54 73;76:19 97;82:06 102;84:10 100;85:35 250;85:44
78611 FBI LANG
Resultat klasse H17N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-57 3-58 4-36 5-97 6-102 M-100
1 60:13 Henrik Kvis aare 5:46-1 16:04-1 27:26-1 52:10-1 55:34-1 58:16-1 60:13-1
295056 Hytteplan 5:46-1 10:18-1 11:22-1 24:44-1 3:24-1 2:42-1 1:57-1
Resultat klasse H35-44/H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-46 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-55 9-60 10-70 11-71 12-73 13-97 14-102 M-100
1 52:52 Erlend Slokvik 3:46-1 10:30-1 12:00-1 21:46-1 23:06-1 26:10-1 28:31-1 37:26-1 39:34-1 43:23-1 44:57-1 46:49-1 50:32-1 51:42-1 52:52-1
402743 Nydalen 3:46-1 6:44-1 1:30-1 9:46-1 1:20-1 3:04-1 2:21-2 8:55-5 2:08-2 3:49-2 1:34-3 1:52-1 3:43-2 1:10-1 1:10-8
2 59:55 Guttorm Egge 4:12-3 12:43-3 15:18-3 26:42-3 28:23-3 32:04-3 34:35-3 43:03-3 45:59-3 49:59-3 51:35-3 53:39-3 57:26-2 58:55-2 59:55-2
81268 OSI 4:12-3 8:31-3 2:35-15 11:24-8 1:41-7 3:41-5 2:31-4 8:28-1 2:56-8 4:00-3 1:36-6 2:04-2 3:47-3 1:29-6 1:00-2
3 60:07 OLE TRUDVANG 4:10-2 11:53-2 13:23-2 24:19-2 26:28-2 30:41-2 33:12-2 42:02-2 44:20-2 48:06-2 49:48-2 52:23-2 57:39-3 58:55-2 60:07-3
400013 AFU 4:10-2 7:43-2 1:30-1 10:56-5 2:09-13 4:13-10 2:31-4 8:50-3 2:18-3 3:46-1 1:42-7 2:35-6 5:16-17 1:16-3 1:12-10
4 64:07 MORTEN HEIR 5:14-13 13:53-4 15:53-5 27:45-5 29:21-5 33:00-4 35:55-5 45:02-5 48:08-5 53:07-4 54:42-4 57:18-4 60:57-4 62:56-4 64:07-4
62775 BP 5:14-13 8:39-5 2:00-6 11:52-9 1:36-5 3:39-4 2:55-10 9:07-6 3:06-11 4:59-6 1:35-5 2:36-7 3:39-1 1:59-14 1:11-9
5 64:51 STEIN H. HAGEN 4:52-6 16:04-15 17:36-9 27:47-6 29:17-4 33:14-5 35:35-4 44:27-4 47:01-4 53:55-5 55:25-5 58:14-5 62:07-5 63:52-5 64:51-5
480247 STEIN HAGEN CONS. 4:52-6 11:12-15 1:32-3 10:11-2 1:30-2 3:57-7 2:21-2 8:52-4 2:34-5 6:54-16 1:30-2 2:49-10 3:53-4 1:45-11 0:59-1
6 66:54 SVEIN NYGÅRD 4:57-9 15:29-13 18:15-15 28:49-9 30:23-6 34:30-6 37:12-6 47:28-7 50:32-7 55:02-6 56:36-6 58:51-6 63:49-6 65:42-6 66:54-6
64746 NORGES BANK 4:57-9 10:32-12 2:46-17 10:34-4 1:34-4 4:07-9 2:42-7 10:16-9 3:04-9 4:30-4 1:34-3 2:15-4 4:58-13 1:53-13 1:12-10
7 68:05 TORE FAGERVOLD 4:50-5 14:07-7 15:48-4 26:45-4 30:58-10 34:31-7 37:37-7 46:23-6 49:48-6 55:36-7 57:20-7 59:49-7 64:24-7 66:59-7 68:05-7
80661 BRØBIL 4:50-5 9:17-7 1:41-4 10:57-6 4:13-21 3:33-3 3:06-15 8:46-2 3:25-15 5:48-13 1:44-9 2:29-5 4:35-10 2:35-17 1:06-5
8 68:20 ERIK SERCK-HANSSEN 5:18-14 15:12-11 17:27-8 28:47-8 30:42-9 35:11-9 38:02-9 47:34-8 50:51-8 55:59-8 58:04-8 60:48-8 64:56-8 67:12-8 68:20-8
82121 NETCOM 5:18-14 9:54-10 2:15-12 11:20-7 1:55-9 4:29-14 2:51-9 9:32-7 3:17-14 5:08-8 2:05-15 2:44-9 4:08-5 2:16-15 1:08-6
9 68:55 Jan Roger Stange 4:57-9 13:57-5 16:00-7 28:57-10 30:30-7 34:33-8 37:38-8 48:19-9 51:12-9 56:44-9 58:32-9 61:14-9 66:15-9 67:35-9 68:55-9
26227 SOK 4:57-9 9:00-6 2:03-8 12:57-11 1:33-3 4:03-8 3:05-13 10:41-10 2:53-7 5:32-11 1:48-10 2:42-8 5:01-14 1:20-5 1:20-15
10 71:56 ARNE M TORGERSEN 4:33-4 14:51-9 18:13-14 32:30-14 34:48-14 38:34-13 41:35-13 51:42-10 54:15-10 59:30-10 61:12-10 64:12-10 69:21-10 70:53-10 71:56-10
78656 NVE 4:33-4 10:18-11 3:22-19 14:17-16 2:18-15 3:46-6 3:01-12 10:07-8 2:33-4 5:15-10 1:42-7 3:00-12 5:09-15 1:32-7 1:03-4
11 73:38 IVAR REFSLAND 5:02-11 14:24-8 18:02-13 31:21-13 33:38-13 37:00-11 39:58-11 54:10-13 56:52-13 61:42-12 63:34-12 66:57-12 71:20-12 72:30-12 73:38-11
64744 ORACLE 5:02-11 9:22-8 3:38-20 13:19-14 2:17-14 3:22-2 2:58-11 14:12-18 2:42-6 4:50-5 1:52-12 3:23-18 4:23-8 1:10-1 1:08-6
12 73:51 ODDVAR SELNES 4:52-6 15:33-14 17:43-10 30:57-12 33:02-12 38:37-14 41:42-14 52:46-11 56:18-11 61:25-11 63:16-11 66:16-11 70:44-11 72:26-11 73:51-12
81510 FFI 4:52-6 10:41-14 2:10-9 13:14-13 2:05-11 5:35-21 3:05-13 11:04-12 3:32-16 5:07-7 1:51-11 3:00-12 4:28-9 1:42-10 1:25-17
13 74:19 HARALD IWE 5:20-15 15:07-10 17:51-12 28:06-7 30:37-8 35:49-10 38:09-10 56:49-17 58:56-15 64:07-14 65:35-14 67:39-13 72:01-13 73:19-13 74:19-13
81513 NGI 5:20-15 9:47-9 2:44-16 10:15-3 2:31-18 5:12-20 2:20-1 18:40-21 2:07-1 5:11-9 1:28-1 2:04-2 4:22-7 1:18-4 1:00-2
14 78:36 PAAL W HANSSEN 5:07-12 17:42-16 20:13-17 33:46-16 36:55-17 41:20-17 44:51-16 56:28-16 59:40-17 65:23-15 67:26-15 70:38-15 75:31-15 77:10-14 78:36-14
86102 NORAUDIT 5:07-12 12:35-17 2:31-14 13:33-15 3:09-20 4:25-13 3:31-17 11:37-14 3:12-12 5:43-12 2:03-14 3:12-15 4:53-12 1:39-9 1:26-18
15 78:47 VIDAR SVENDSEN 4:52-6 15:24-12 17:47-11 30:55-11 32:50-11 37:39-12 40:55-12 52:51-12 56:50-12 63:10-13 65:31-13 68:26-14 75:05-14 77:21-15 78:47-15
80606 NLH-BIL NIJOS 4:52-6 10:32-12 2:23-13 13:08-12 1:55-9 4:49-18 3:16-16 11:56-16 3:59-18 6:20-15 2:21-17 2:55-11 6:39-21 2:16-15 1:26-18
16 78:57 PER KAARBY 5:27-16 13:59-6 15:59-6 34:37-17 36:17-16 40:54-15 43:39-15 54:37-14 57:51-14 65:40-16 67:36-16 70:43-16 75:58-16 77:33-16 78:57-16
84978 DINAMO 5:27-16 8:32-4 2:00-6 18:38-20 1:40-6 4:37-15 2:45-8 10:58-11 3:14-13 7:49-20 1:56-13 3:07-14 5:15-16 1:35-8 1:24-16
17 84:38 STEINAR MYRABØ 5:57-20 18:43-18 20:55-18 33:43-15 36:09-15 40:59-16 47:25-18 59:16-18 63:22-18 69:18-18 71:41-18 74:53-17 79:33-18 83:24-17 84:38-17
71668 BRØBIL 5:57-20 12:46-18 2:12-10 12:48-10 2:26-17 4:50-19 6:26-21 11:51-15 4:06-19 5:56-14 2:23-18 3:12-15 4:40-11 3:51-20 1:14-13
18 85:15 PAUL HINSCH 5:31-17 17:42-16 19:26-16 36:02-18 38:09-18 42:23-18 45:01-17 56:18-15 59:23-16 67:25-17 71:38-17 74:59-18 79:20-17 83:57-18 85:15-18
92275 PRIVAT 5:31-17 12:11-16 1:44-5 16:36-18 2:07-12 4:14-11 2:38-6 11:17-13 3:05-10 8:02-21 4:13-21 3:21-17 4:21-6 4:37-21 1:18-14
19 86:51 VIGGO MADSEN 5:41-18 19:20-19 21:34-19 37:15-19 39:06-19 43:53-19 47:54-19 60:01-19 64:45-19 72:16-19 74:27-19 77:59-19 83:49-19 85:39-19 86:51-19
92513 PRIVAT 5:41-18 13:39-19 2:14-11 15:41-17 1:51-8 4:47-17 4:01-19 12:07-17 4:44-20 7:31-18 2:11-16 3:32-19 5:50-18 1:50-12 1:12-10
20 105:40 ODDMUND SOLHEIM 6:40-21 26:46-21 30:25-21 47:53-21 50:15-21 54:37-21 58:14-21 74:11-20 78:57-21 85:59-20 88:24-20 92:28-20 98:56-20 102:20-20 105:40-20
78657 NVE 6:40-21 20:06-21 3:39-21 17:28-19 2:22-16 4:22-12 3:37-18 15:57-19 4:46-21 7:02-17 2:25-19 4:04-20 6:28-20 3:24-18 3:20-21
21 106:09 PER STEDJE 5:55-19 22:10-20 25:03-20 44:01-20 46:59-20 51:43-20 57:53-20 74:54-21 78:41-20 86:21-21 89:36-21 93:59-21 100:24-21 104:08-21 106:09-21
79111 BASEFARM 5:55-19 16:15-20 2:53-18 18:58-21 2:58-19 4:44-16 6:10-20 17:01-20 3:47-17 7:40-19 3:15-20 4:23-21 6:25-19 3:44-19 2:01-20
  DISK Magne Brænden 44;5:27 46;16:38 50;19:35 100;58:07 250;58:10
83067 Nittedal  
  DISK Asbjørn Bakken 31;4:57 33;8:34 34;12:43 35;16:19 36;21:52 97;26:43 102;31:12 100;33:19 250;33:26
91114 Infostream N1
Resultat klasse H45-49/H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-48 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-73 9-97 10-102 M-100
1 46:09 JOHN HANSEN 4:33-2 12:35-2 14:50-2 25:27-1 27:02-1 30:31-1 32:50-1 39:07-1 42:56-1 45:03-1 46:09-1
36340 AB PIL 4:33-2 8:02-1 2:15-4 10:37-1 1:35-1 3:29-2 2:19-1 6:17-4 3:49-1 2:07-11 1:06-1
2 47:51 ENDRE HALLAN 4:20-1 12:27-1 14:35-1 25:42-2 27:23-2 30:36-2 32:57-2 39:46-2 45:02-2 46:38-2 47:51-2
79089 STATENS VEGVESEN 4:20-1 8:07-2 2:08-3 11:07-2 1:41-3 3:13-1 2:21-2 6:49-8 5:16-7 1:36-6 1:13-6
3 50:55 Kjell Markset 5:01-5 15:06-5 16:18-3 27:37-3 29:35-3 33:30-3 38:18-3 43:52-3 48:25-3 49:44-3 50:55-3
66662 Koll 5:01-5 10:05-4 1:12-1 11:19-3 1:58-7 3:55-3 4:48-13 5:34-1 4:33-3 1:19-3 1:11-3
4 53:40 MARTIN VEASTAD 4:49-3 14:37-3 16:58-5 30:22-5 32:14-5 36:20-4 39:11-4 46:58-5 51:16-5 52:31-4 53:40-4
79733 ATN 4:49-3 9:48-3 2:21-7 13:24-8 1:52-5 4:06-4 2:51-5 7:47-11 4:18-2 1:15-1 1:09-2
5 54:10 Bjarne Willadsen 4:55-4 15:03-4 16:46-4 30:00-4 31:51-4 37:31-5 40:20-5 46:05-4 50:50-4 52:46-5 54:10-5
60615 Heming/Njård 4:55-4 10:08-5 1:43-2 13:14-7 1:51-4 5:40-11 2:49-4 5:45-2 4:45-5 1:56-9 1:24-12
6 58:37 GEIR FLØYMO 5:06-6 16:34-7 18:51-6 32:56-7 35:13-7 39:23-6 42:16-6 50:03-6 55:44-6 57:17-6 58:37-6
80724 KVÆRNER OSLO 5:06-6 11:28-7 2:17-5 14:05-11 2:17-9 4:10-6 2:53-6 7:47-11 5:41-9 1:33-4 1:20-8
7 58:52 SVEIN ANDERSEN 6:12-11 16:29-6 19:49-7 31:57-6 34:58-6 40:27-7 43:21-7 50:16-7 56:05-7 57:39-7 58:52-7
79231 NORCONSULT 6:12-11 10:17-6 3:20-11 12:08-5 3:01-12 5:29-10 2:54-7 6:55-9 5:49-10 1:34-5 1:13-6
8 60:27 Tormod Øvergaard 5:25-8 19:23-10 21:44-8 35:23-9 37:42-8 43:28-10 46:24-9 52:30-9 57:04-8 59:04-8 60:27-8
31423 Vestre Aker 5:25-8 13:58-10 2:21-7 13:39-10 2:19-10 5:46-12 2:56-8 6:06-3 4:34-4 2:00-10 1:23-11
9 60:53 Mathias Martinsen 5:12-7 18:58-8 22:25-9 35:53-10 38:31-11 42:45-9 45:48-8 52:13-8 58:24-9 59:42-9 60:53-9
400959 Heming/Njård 5:12-7 13:46-9 3:27-12 13:28-9 2:38-11 4:14-7 3:03-9 6:25-5 6:11-11 1:18-2 1:11-3
10 63:46 HARALD SVERDRUP-THYGESON 5:52-9 20:29-11 23:14-11 36:24-11 38:20-10 42:27-8 46:41-10 54:21-10 60:46-10 62:35-10 63:46-10
87016 CSC 5:52-9 14:37-12 2:45-10 13:10-6 1:56-6 4:07-5 4:14-12 7:40-10 6:25-12 1:49-7 1:11-3
11 64:44 JOHN STANES 6:34-12 22:51-13 25:20-13 40:04-12 41:42-12 46:18-12 49:05-12 55:35-11 60:54-11 63:24-11 64:44-11
91331 HIL-NSB 6:34-12 16:17-13 2:29-9 14:44-12 1:38-2 4:36-8 2:47-3 6:30-6 5:19-8 2:30-12 1:20-8
12 66:10 Rune Moian 6:03-10 19:02-9 22:32-10 34:37-8 37:54-9 44:10-11 47:49-11 56:28-12 61:14-12 64:48-12 66:10-12
62283 Asker 6:03-10 12:59-8 3:30-13 12:05-4 3:17-13 6:16-13 3:39-10 8:39-13 4:46-6 3:34-13 1:22-10
13 71:16 Lars Flugsrud 8:06-13 22:06-12 24:23-12 41:39-13 43:49-13 49:00-13 52:40-13 59:20-13 67:56-13 69:48-13 71:16-13
81512 Sørbråten 8:06-13 14:00-11 2:17-5 17:16-13 2:10-8 5:11-9 3:40-11 6:40-7 8:36-13 1:52-8 1:28-13
  DISK MOGENS MONSEN 48;21:44 50;25:06 54;43:00 73;51:51 97;58:36 102;64:10 100;65:49 250;65:54
23896 MYSOFT  
Resultat klasse H50-54/H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-48 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-73 9-97 10-102 M-100
1 55:54 HELGE BJAALAND 5:18-3 15:34-2 16:48-1 33:21-2 34:59-2 39:07-1 42:40-1 48:27-1 53:08-1 54:41-1 55:54-1
400900 ELLE AS 5:18-3 10:16-1 1:14-1 16:33-9 1:38-1 4:08-4 3:33-6 5:47-2 4:41-2 1:33-3 1:13-4
2 56:13 ROAR BJORDAL 6:26-10 18:24-8 20:42-8 33:31-4 35:45-3 39:46-3 43:01-2 48:50-2 53:23-2 54:57-2 56:13-2
23439 STATSBYGG 6:26-10 11:58-7 2:18-8 12:49-1 2:14-8 4:01-3 3:15-3 5:49-3 4:33-1 1:34-4 1:16-5
3 59:57 BJØRN BLOMSNES 5:39-5 18:16-7 20:15-6 33:56-5 36:01-4 41:00-4 44:18-4 51:20-3 56:53-3 58:35-3 59:57-3
82358 SCANDPOWER 5:39-5 12:37-9 1:59-5 13:41-5 2:05-5 4:59-10 3:18-4 7:02-6 5:33-8 1:42-5 1:22-8
4 60:58 JON MOSBERG 7:15-13 20:25-10 22:25-9 35:28-6 37:25-6 41:49-5 45:33-6 53:00-6 57:42-6 59:46-4 60:58-4
81423 AURILCO 7:15-13 13:10-10 2:00-6 13:03-2 1:57-2 4:24-5 3:44-10 7:27-8 4:42-3 2:04-9 1:12-3
5 61:23 JOHAN T JENSEN 4:58-2 16:30-3 18:45-3 33:21-2 36:43-5 42:00-6 45:03-5 52:11-5 57:04-4 60:07-5 61:23-5
79905 UD 4:58-2 11:32-5 2:15-7 14:36-6 3:22-17 5:17-12 3:03-2 7:08-7 4:53-4 3:03-16 1:16-5
6 61:48 Egil Huseth 4:49-1 15:08-1 17:52-2 31:31-1 33:49-1 39:43-2 43:24-3 52:03-4 57:22-5 60:18-6 61:48-6
76042 Kamp/Vestheim 4:49-1 10:19-2 2:44-11 13:39-4 2:18-9 5:54-17 3:41-7 8:39-13 5:19-7 2:56-15 1:30-13
7 65:09 TERJE STENSHOLM 5:37-4 17:44-6 20:15-6 41:19-8 44:13-9 48:10-9 51:28-8 57:19-8 62:18-8 63:50-7 65:09-7
75052 TV2 5:37-4 12:07-8 2:31-9 21:04-17 2:54-14 3:57-2 3:18-4 5:51-4 4:59-6 1:32-2 1:19-7
8 66:23 EINAR SKÅRE 5:39-5 17:04-4 19:38-4 41:45-9 43:43-8 47:36-8 50:08-7 55:45-7 61:48-7 65:13-8 66:23-8
71581 BREVPOST 5:39-5 11:25-3 2:34-10 22:07-18 1:58-3 3:53-1 2:32-1 5:37-1 6:03-12 3:25-17 1:10-1
9 67:00 Vidar Berteig 8:22-16 24:38-14 26:02-13 39:33-7 41:42-7 47:09-7 51:54-9 58:21-9 64:24-9 65:49-9 67:00-9
86376 Fossum 8:22-16 16:16-14 1:24-2 13:31-3 2:09-6 5:27-14 4:45-16 6:27-5 6:03-12 1:25-1 1:11-2
10 71:17 HASSE BERGSTRØM 5:42-7 17:08-5 19:54-5 42:02-10 44:31-10 50:03-11 54:20-11 61:52-10 67:42-11 69:30-10 71:17-10
87044 SKI VG SKOLE 5:42-7 11:26-4 2:46-12 22:08-19 2:29-10 5:32-15 4:17-14 7:32-9 5:50-9 1:48-6 1:47-18
11 72:11 KNUT ERIK ØSTENGEN 6:38-11 24:54-15 26:37-15 42:52-11 44:56-11 49:43-10 54:08-10 61:58-11 68:41-12 70:47-11 72:11-11
79717 ATN 6:38-11 18:16-16 1:43-3 16:15-7 2:04-4 4:47-7 4:25-15 7:50-11 6:43-15 2:06-10 1:24-9
12 72:43 ERIK LINDQUIST 8:48-18 20:33-11 24:02-10 43:15-13 45:25-12 51:01-13 54:42-13 62:15-12 67:13-10 71:18-12 72:43-12
80611 OSLO LÆRERNE 8:48-18 11:45-6 3:29-15 19:13-13 2:10-7 5:36-16 3:41-7 7:33-10 4:58-5 4:05-19 1:25-10
13 74:19 HELGE STENSETH 7:31-14 26:15-16 28:03-16 44:22-15 47:04-15 51:47-14 55:38-14 64:39-14 70:41-13 72:38-13 74:19-13
79715 ATN 7:31-14 18:44-17 1:48-4 16:19-8 2:42-13 4:43-6 3:51-11 9:01-14 6:02-11 1:57-8 1:41-16
14 75:23 ERIK VEBNER 6:45-12 21:49-12 25:01-12 43:52-14 46:22-14 52:33-15 56:16-15 65:45-15 72:02-14 73:52-14 75:23-14
91014 NORCONSULT 6:45-12 15:04-12 3:12-14 18:51-12 2:30-11 6:11-18 3:43-9 9:29-16 6:17-14 1:50-7 1:31-14
15 75:48 PER NERMO 6:19-9 19:34-9 24:53-11 42:56-12 45:34-13 50:26-12 54:24-12 63:57-13 72:05-15 74:15-15 75:48-15
82204 INTERCONSULT BIL 6:19-9 13:15-11 5:19-19 18:03-10 2:38-12 4:52-8 3:58-12 9:33-17 8:08-18 2:10-11 1:33-15
16 80:07 TOM LARSEN 8:06-15 23:22-13 26:14-14 46:13-16 49:22-16 54:31-16 59:21-16 67:24-16 74:21-16 78:23-16 80:07-16
92255 DNR 8:06-15 15:16-13 2:52-13 19:59-15 3:09-16 5:09-11 4:50-17 8:03-12 6:57-16 4:02-18 1:44-17
17 84:16 Tore Benneche 9:19-19 26:26-17 30:07-17 49:28-17 53:27-17 58:25-17 63:22-17 74:40-17 80:30-17 82:50-17 84:16-17
80544 Heming/Njård 9:19-19 17:07-15 3:41-16 19:21-14 3:59-19 4:58-9 4:57-18 11:18-19 5:50-9 2:20-12 1:26-11
18 86:59 THORE PEDERSEN 6:04-8 29:50-19 34:30-19 52:42-19 56:35-19 61:59-18 66:02-18 75:17-18 82:39-18 85:31-18 86:59-18
23647 NORDEA 6:04-8 23:46-19 4:40-17 18:12-11 3:53-18 5:24-13 4:03-13 9:15-15 7:22-17 2:52-14 1:28-12
19 96:45 ARVID RINGERIKE 8:29-17 27:17-18 32:04-18 52:30-18 55:26-18 65:41-19 72:47-19 83:47-19 92:01-19 94:37-19 96:45-19
78974 VIKEN ENERGINETT 8:29-17 18:48-18 4:47-18 20:26-16 2:56-15 10:15-19 7:06-19 11:00-18 8:14-19 2:36-13 2:08-19
Resultat klasse H55-59/H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 42:37 TORE AABERG 3:56-4 14:00-1 16:18-1 27:21-1 33:27-1 39:39-2 41:14-1 42:37-1
39184 TELENOR 3:56-4 10:04-1 2:18-8 11:03-2 6:06-2 6:12-11 1:35-2 1:23-7
2 43:14 TOR LEA 3:48-1 14:39-2 16:41-2 27:34-2 33:47-2 39:26-1 42:10-2 43:14-2
32370 RIKSHOSPITALET 3:48-1 10:51-2 2:02-4 10:53-1 6:13-3 5:39-6 2:44-15 1:04-1
3 43:56 FRIDULV SAGBERG 3:49-3 17:33-4 19:29-4 31:05-3 36:56-3 41:31-3 42:50-3 43:56-3
66671 FBI 3:49-3 13:44-5 1:56-1 11:36-3 5:51-1 4:35-2 1:19-1 1:06-3
4 47:13 BJARNE PAULSRUD 3:48-1 17:25-3 19:22-3 32:09-4 39:30-4 43:55-4 46:09-4 47:13-4
64303 AQUATEAM 3:48-1 13:37-4 1:57-2 12:47-5 7:21-5 4:25-1 2:14-8 1:04-1
5 52:04 BJØRN SPJELKAVIK 4:13-6 18:11-7 22:03-8 34:37-5 41:34-5 48:24-5 50:38-5 52:04-5
82967 FBI 4:13-6 13:58-8 3:52-16 12:34-4 6:57-4 6:50-14 2:14-8 1:26-9
6 52:26 KNUT MØGEDAL 4:57-12 17:55-5 20:38-5 34:58-6 42:35-6 49:05-6 51:05-6 52:26-6
80722 KVÆRNER OSLO 4:57-12 12:58-3 2:43-9 14:20-7 7:37-7 6:30-13 2:00-7 1:21-6
7 53:24 IVAR STRØMSTAD 4:47-9 18:53-9 22:04-9 36:15-7 44:23-8 50:14-7 51:57-7 53:24-7
77378 OU-KAM. 4:47-9 14:06-10 3:11-13 14:11-6 8:08-10 5:51-7 1:43-3 1:27-10
8 56:07 LARS-EVAN PETTERSSON 5:04-15 18:59-10 22:31-10 36:59-8 44:22-7 51:44-8 54:40-8 56:07-8
39181 NVE 5:04-15 13:55-7 3:32-14 14:28-8 7:23-6 7:22-16 2:56-16 1:27-10
9 56:18 SIGMUND NYLUND 4:39-7 22:59-15 25:13-14 39:52-10 47:29-10 52:38-10 55:03-9 56:18-9
67712 NORDEA 4:39-7 18:20-17 2:14-7 14:39-9 7:37-7 5:09-5 2:25-12 1:15-4
10 59:10 ARILD BLYVERKET 4:01-5 18:01-6 21:56-7 37:52-9 45:56-9 52:06-9 57:17-10 59:10-10
95783 F HOLM 4:01-5 14:00-9 3:55-17 15:56-10 8:04-9 6:10-10 5:11-19 1:53-18
11 60:02 RUNAR NARVLAND 4:45-8 23:01-16 25:08-13 43:20-14 51:46-13 56:46-12 58:34-11 60:02-11
79875 TRYGDERETTEN 4:45-8 18:16-16 2:07-5 18:12-14 8:26-11 5:00-3 1:48-4 1:28-12
12 60:24 KNUT TORE SOLHEIM 4:48-10 20:05-11 23:11-11 40:46-11 50:15-11 56:11-11 58:46-12 60:24-12
80713 FUGRO 4:48-10 15:17-12 3:06-11 17:35-13 9:29-16 5:56-8 2:35-14 1:38-13
13 62:40 ODDVAR HAGEN 5:40-18 20:53-12 23:53-12 41:07-12 50:20-12 57:16-13 60:55-13 62:40-13
301226 ATN 5:40-18 15:13-11 3:00-10 17:14-12 9:13-13 6:56-15 3:39-18 1:45-17
14 63:25 JON TOLGENSBAKK 5:18-17 24:37-19 26:37-16 44:51-16 53:48-15 58:54-14 62:09-14 63:25-14
71829 GEOFORM 5:18-17 19:19-19 2:00-3 18:14-15 8:57-12 5:06-4 3:15-17 1:16-5
15 64:47 Hans Viggo Sæbø 4:58-14 25:48-20 28:00-19 44:25-15 55:09-16 61:06-15 63:04-15 64:47-15
80437 Kjelsås 4:58-14 20:50-20 2:12-6 16:25-11 10:44-20 5:57-9 1:58-6 1:43-15
16 65:19 BJØRN GRENAGER 4:57-12 18:43-8 21:51-6 42:52-13 52:46-14 61:13-16 63:36-16 65:19-16
79719 ATN 4:57-12 13:46-6 3:08-12 21:01-18 9:54-18 8:27-19 2:23-10 1:43-15
17 66:54 TORSTEIN ØSTEN 5:05-16 24:16-18 28:13-20 47:19-18 56:36-18 62:48-17 65:16-17 66:54-17
82169 MAESTRO 5:05-16 19:11-18 3:57-18 19:06-17 9:17-14 6:12-11 2:28-13 1:38-13
18 70:34 BJØRN LARSSEN 5:48-19 23:05-17 27:46-18 46:13-17 56:17-17 66:18-18 68:41-18 70:34-18
80610 OSLO LÆRERNE 5:48-19 17:17-14 4:41-20 18:27-16 10:04-19 10:01-20 2:23-10 1:53-18
19 70:41 TOM IBSEN 4:56-11 22:20-13 26:47-17 49:38-20 59:06-20 67:22-20 69:16-19 70:41-19
80728 UBIL 4:56-11 17:24-15 4:27-19 22:51-19 9:28-15 8:16-18 1:54-5 1:25-8
20 75:40 PER HAUGEN 6:55-20 22:41-14 26:24-15 49:30-19 59:02-19 67:14-19 73:33-20 75:40-20
80116 NEDERMAN 6:55-20 15:46-13 3:43-15 23:06-20 9:32-17 8:12-17 6:19-20 2:07-20
  DISK NILS OLAV SJØBERG 42;4:19 48;15:57 50;17:39 73;49:19 97;54:15 102;56:19 100;57:39 250;57:51
81569 HIO  
Resultat klasse H60-64/H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 42:04 ØYSTEIN MADSEN 3:43-1 14:26-1 17:01-1 28:25-1 34:31-1 39:09-1 40:54-1 42:04-1
78975 AMERSHAM 3:43-1 10:43-1 2:35-10 11:24-1 6:06-2 4:38-3 1:45-7 1:10-2
2 43:26 HENRIK HVOSLEF 3:55-5 17:22-5 18:36-5 31:09-3 36:29-3 40:44-3 42:08-2 43:26-2
23140 VEGDIREKTORATET 3:55-5 13:27-7 1:14-1 12:33-4 5:20-1 4:15-2 1:24-1 1:18-6
3 43:59 SVEIN LIE 3:47-2 16:34-3 18:10-2 30:13-2 36:26-2 40:38-2 42:50-3 43:59-3
23628 UNIVERSITETET 3:47-2 12:47-5 1:36-3 12:03-2 6:13-3 4:12-1 2:12-15 1:09-1
4 45:50 ANNAR BRUSTAD 4:29-7 16:11-2 18:34-4 31:14-4 37:28-4 42:49-4 44:23-4 45:50-4
37063 FOBIL 4:29-7 11:42-2 2:23-8 12:40-5 6:14-4 5:21-7 1:34-2 1:27-12
5 49:39 HELGE KVAASE 4:44-11 17:24-6 19:52-6 34:06-6 41:17-6 46:25-6 48:08-5 49:39-5
63817 HIAK 4:44-11 12:40-4 2:28-9 14:14-9 7:11-7 5:08-4 1:43-4 1:31-16
6 51:13 SVEN ERIK ROGNES 3:54-3 17:29-7 20:48-7 35:15-8 41:39-7 48:12-7 49:56-6 51:13-6
82410 UNIVERSITETET 3:54-3 13:35-8 3:19-18 14:27-10 6:24-6 6:33-15 1:44-5 1:17-5
7 52:19 ERLING TIDEMANN 4:10-6 16:39-4 18:13-3 31:25-5 37:46-5 43:46-5 51:00-7 52:19-7
23761 OSLO TANNL.SELSK 4:10-6 12:29-3 1:34-2 13:12-6 6:21-5 6:00-10 7:14-24 1:19-7
8 53:46 ARNE JORDAL 4:57-15 20:34-13 22:46-11 36:01-10 43:29-9 50:43-8 52:31-8 53:46-8
400564 SAS 4:57-15 15:37-14 2:12-7 13:15-7 7:28-10 7:14-19 1:48-8 1:15-4
9 54:24 STURLE HÅNES 4:53-14 18:42-9 22:08-10 38:02-11 45:17-10 51:22-9 52:57-9 54:24-9
72556 METEOROLOGEN 4:53-14 13:49-9 3:26-20 15:54-14 7:15-8 6:05-11 1:35-3 1:27-12
10 55:37 KLAUS ENGEN 5:25-20 18:30-8 21:15-9 35:51-9 46:03-11 51:29-10 54:08-10 55:37-10
77393 SND 5:25-20 13:05-6 2:45-12 14:36-11 10:12-21 5:26-8 2:39-17 1:29-14
11 56:16 ODD TORE SAUGERUD 4:47-12 19:11-10 21:02-8 34:55-7 42:36-8 51:34-11 54:51-11 56:16-11
61062 VERITAS 4:47-12 14:24-10 1:51-5 13:53-8 7:41-13 8:58-22 3:17-20 1:25-10
12 56:48 SIGFRED FAGERVIK 5:05-16 19:30-11 23:34-14 40:53-13 48:21-13 53:32-12 55:27-12 56:48-12
79724 ATN 5:05-16 14:25-11 4:04-21 17:19-17 7:28-10 5:11-5 1:55-9 1:21-8
13 58:23 OLAF OPLAND 4:38-9 22:03-17 23:53-15 41:10-14 49:38-14 55:14-13 57:11-13 58:23-13
80754 OLAV THON BIL 4:38-9 17:25-17 1:50-4 17:17-16 8:28-18 5:36-9 1:57-11 1:12-3
14 59:00 OLA KJELDSEN 5:31-21 21:52-16 25:15-17 40:02-12 48:07-12 55:32-14 57:29-14 59:00-14
26260 NVE 5:31-21 16:21-15 3:23-19 14:47-12 8:05-15 7:25-21 1:57-11 1:31-16
15 60:49 OLA PETTER LØVLIEN 5:24-19 19:55-12 22:50-12 41:52-16 50:34-16 56:54-16 58:58-15 60:49-15
401135 EGET FIRMA 5:24-19 14:31-12 2:55-13 19:02-18 8:42-19 6:20-13 2:04-14 1:51-20
16 61:57 JON C FOUGNER 5:05-16 22:38-18 25:43-18 41:50-15 49:45-15 56:14-15 60:20-16 61:57-16
96640 FUGRO 5:05-16 17:33-18 3:05-14 16:07-15 7:55-14 6:29-14 4:06-23 1:37-19
17 62:41 HANS RANDEN 5:22-18 26:04-19 29:14-19 44:15-17 52:37-17 57:49-17 61:16-17 62:41-17
80003 KRAFT FOOD 5:22-18 20:42-19 3:10-15 15:01-13 8:22-16 5:12-6 3:27-21 1:25-10
18 65:11 SVEIN VIKHAMAR 3:54-3 32:28-23 35:43-22 48:06-19 55:30-18 61:39-18 63:40-18 65:11-18
82118 LINJEGODS 3:54-3 28:34-23 3:15-17 12:23-3 7:24-9 6:09-12 2:01-13 1:31-16
19 71:57 PER ERIK SØRENSEN 7:02-23 21:50-15 24:29-16 46:22-18 58:17-19 65:32-19 69:34-19 71:57-19
78982 NORDEA 7:02-23 14:48-13 2:39-11 21:53-20 11:55-22 7:15-20 4:02-22 2:23-23
20 72:07 TOR A OMMUNDSEN 4:40-10 21:03-14 23:10-13 53:53-22 62:17-20 69:01-20 70:45-20 72:07-20
31042 VERITAS 4:40-10 16:23-16 2:07-6 30:43-23 8:24-17 6:44-16 1:44-5 1:22-9
21 74:02 LEIF BRÅTEN 4:33-8 27:27-21 30:38-20 53:39-21 63:00-21 70:02-21 72:33-21 74:02-21
87017 CSC 4:33-8 22:54-21 3:11-16 23:01-21 9:21-20 7:02-18 2:31-16 1:29-14
22 80:36 MAGNE FJELD 6:30-22 27:13-20 32:51-21 52:54-20 65:43-22 75:38-22 78:39-22 80:36-22
79822 ELKEM 6:30-22 20:43-20 5:38-22 20:03-19 12:49-23 9:55-23 3:01-19 1:57-21
23 95:19 SVERRE FARSTADVOLL 4:48-13 32:13-22 39:22-23 76:39-24 84:13-23 91:01-23 92:56-23 95:19-23
89773 PETEC 4:48-13 27:25-22 7:09-23 37:17-24 7:34-12 6:48-17 1:55-9 2:23-23
24 104:08 SIGURD HAUGERUD 7:07-24 38:14-24 50:28-24 76:25-23 89:23-24 99:19-24 102:01-24 104:08-24
76160 METEOROLOGEN 7:07-24 31:07-24 12:14-24 25:57-22 12:58-24 9:56-24 2:42-18 2:07-22
Resultat klasse H65-69/H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 40:00 ÅGE ØYVANN 4:29-1 10:18-2 18:34-1 30:43-1 32:08-1 38:46-1 40:00-1
63769 HYDRO OSLO 4:29-1 5:49-2 8:16-1 12:09-1 1:25-1 6:38-1 1:14-2
2 45:39 TORE HOLM 5:41-9 11:41-4 21:06-5 33:17-2 35:25-2 44:08-2 45:39-2
79821 ELKEM 5:41-9 6:00-3 9:25-7 12:11-2 2:08-8 8:43-7 1:31-5
3 46:36 Erling Bakkum 5:24-5 13:14-9 22:46-8 35:23-4 37:08-3 44:50-3 46:36-3
96308 Asker 5:24-5 7:50-9 9:32-8 12:37-3 1:45-4 7:42-3 1:46-8
4 46:53 HARALD BIRKELAND 5:17-4 11:33-3 19:54-3 35:10-3 37:24-4 45:41-4 46:53-4
86524 RIKSHOSPITALET 5:17-4 6:16-4 8:21-2 15:16-4 2:14-10 8:17-4 1:12-1
5 47:37 INGVALD SEVALDSON 4:32-2 9:56-1 19:42-2 36:06-5 37:50-5 46:07-6 47:37-5
84989 PERMAKEM 4:32-2 5:24-1 9:46-9 16:24-7 1:44-3 8:17-4 1:30-4
6 47:42 TOR DRAGE 5:36-6 11:59-5 20:57-4 37:16-6 38:53-6 46:06-5 47:42-6
78968 KVÆRNER OSLO 5:36-6 6:23-5 8:58-5 16:19-6 1:37-2 7:13-2 1:36-6
7 54:30 RONALD INGLINGSTAD 4:55-3 15:08-11 23:41-10 39:57-7 42:01-7 52:54-7 54:30-7
88989 NORDEA 4:55-3 10:13-11 8:33-3 16:16-5 2:04-7 10:53-10 1:36-6
8 58:06 HANS SÆTREVIK 5:37-7 12:50-6 23:13-9 45:49-10 47:36-10 56:15-8 58:06-8
80781 TELENOR 5:37-7 7:13-6 10:23-10 22:36-10 1:47-5 8:39-6 1:51-9
9 59:35 JAN FR HENRIKSEN 5:37-7 12:55-7 21:40-6 46:00-11 48:14-11 57:33-9 59:35-9
86902 NILU 5:37-7 7:18-8 8:45-4 24:20-11 2:14-10 9:19-8 2:02-10
10 61:06 SVEIN FORTHUN 6:49-11 15:06-10 28:05-11 44:33-9 46:45-9 57:34-10 61:06-10
39225 HIO 6:49-11 8:17-10 12:59-11 16:28-8 2:12-9 10:49-9 3:32-11
11 61:36 ODD ANDA 5:43-10 12:58-8 22:21-7 41:37-8 43:28-8 60:09-11 61:36-11
86904 NILU 5:43-10 7:15-7 9:23-6 19:16-9 1:51-6 16:41-11 1:27-3
Resultat klasse H70-74/H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 41:03 JOHAN THEISEN 5:15-5 10:55-2 18:33-1 31:33-1 33:18-1 39:33-1 41:03-1
96765 KLP FORSIKRING 5:15-5 5:40-1 7:38-1 13:00-1 1:45-1 6:15-1 1:30-3
2 45:27 OLE SANNES 4:55-1 10:47-1 18:37-2 34:56-2 36:50-2 44:11-2 45:27-2
401123 ROXAR BIL 4:55-1 5:52-2 7:50-2 16:19-6 1:54-2 7:21-2 1:16-1
3 53:21 TORSTEIN BJERKE 5:12-3 11:52-4 27:09-5 42:10-4 44:24-4 51:52-3 53:21-3
401177 JIL GRORUD 5:12-3 6:40-4 15:17-10 15:01-4 2:14-3 7:28-3 1:29-2
4 54:20 MAGNE GRANDE 5:14-4 13:41-5 26:41-4 40:06-3 42:36-3 52:43-4 54:20-4
82190 FBI 5:14-4 8:27-6 13:00-7 13:25-2 2:30-8 10:07-7 1:37-6
5 56:23 ARNE KJELL SVENDSEN 6:22-7 14:15-6 28:14-6 43:36-6 45:59-6 54:43-5 56:23-5
23313 NORWELD 6:22-7 7:53-5 13:59-9 15:22-5 2:23-6 8:44-4 1:40-7
6 57:17 KJELL TEIGLAND 5:07-2 11:17-3 24:01-3 44:12-7 46:35-7 55:42-6 57:17-6
68266 PRIVAT 5:07-2 6:10-3 12:44-6 20:11-8 2:23-6 9:07-5 1:35-5
7 59:01 GEORG LUND 6:21-6 17:34-9 28:28-7 45:01-8 47:18-8 57:08-7 59:01-7
77364 LAGMANNSRETTEN 6:21-6 11:13-9 10:54-3 16:33-7 2:17-4 9:50-6 1:53-8
8 60:50 TOR E HENRIKSEN 6:50-9 18:06-10 29:15-9 43:03-5 45:20-5 59:19-8 60:50-8
401144 PRIVAT 6:50-9 11:16-10 11:09-4 13:48-3 2:17-4 13:59-10 1:31-4
9 67:41 AAGE MELLA 8:27-10 17:19-8 29:03-8 50:21-9 53:07-9 65:25-9 67:41-9
68160 SKATTEDIR 8:27-10 8:52-7 11:44-5 21:18-9 2:46-9 12:18-8 2:16-9
10 79:16 ERIK KIELLAND 6:36-8 16:14-7 30:02-10 59:38-10 63:49-10 76:47-10 79:16-10
66677 NVE 6:36-8 9:38-8 13:48-8 29:36-11 4:11-11 12:58-9 2:29-10
11 94:53 HAROLD OLSEN 10:29-11 23:15-11 42:47-11 69:46-11 73:24-11 91:16-11 94:53-11
79886 POSTEN 10:29-11 12:46-11 19:32-11 26:59-10 3:38-10 17:52-11 3:37-11
Resultat klasse H75-79/H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 49:04 KÅRE HOLT HANSEN 6:41-4 13:18-2 23:00-1 36:35-1 39:43-1 47:21-1 49:04-1
70708 DNB FINANS 6:41-4 6:37-1 9:42-1 13:35-1 3:08-4 7:38-1 1:43-3
2 55:09 BJØRN LARSSON 5:43-1 12:37-1 27:00-4 42:23-2 44:43-2 53:27-2 55:09-2
75943 PRIVAT 5:43-1 6:54-2 14:23-4 15:23-2 2:20-3 8:44-2 1:42-2
3 63:03 ØRNULF FINSTAD 6:21-3 14:21-4 26:49-3 48:36-3 50:16-3 61:12-3 63:03-3
79725 ATN 6:21-3 8:00-4 12:28-3 21:47-3 1:40-2 10:56-4 1:51-4
4 68:06 JAN H TVETEN 5:58-2 13:43-3 25:05-2 55:00-4 56:37-4 66:25-4 68:06-4
31418 PLATOU IL 5:58-2 7:45-3 11:22-2 29:55-4 1:37-1 9:48-3 1:41-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-46 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-55 9-60 10-70 11-71 12-73 13-97 14-102 M-100
1 49:30 Eirik Næss-Ulseth 3:40-1 10:29-1 11:52-1 20:23-1 21:41-1 26:19-1 28:15-1 35:19-1 37:18-1 40:38-1 42:03-1 44:03-1 47:22-1 48:32-1 49:30-1
402738 Heming/Njård 3:40-1 6:49-1 1:23-1 8:31-1 1:18-1 4:38-7 1:56-1 7:04-1 1:59-1 3:20-1 1:25-1 2:00-1 3:19-1 1:10-1 0:58-1
2 56:41 ARE KRISTIANSEN 3:44-2 13:46-5 15:18-3 24:56-2 26:15-2 29:38-2 31:45-2 39:05-2 42:14-2 46:12-2 47:48-2 50:03-2 54:17-2 55:32-2 56:41-2
66834   3:44-2 10:02-5 1:32-2 9:38-2 1:19-2 3:23-3 2:07-2 7:20-2 3:09-7 3:58-2 1:36-2 2:15-2 4:14-3 1:15-2 1:09-4
3 61:33 JAN TORE HENRIKSEN 4:10-4 12:15-2 13:48-2 25:55-3 27:23-3 30:28-3 32:48-3 41:29-3 44:28-3 49:23-3 51:05-3 54:22-3 58:46-3 60:32-3 61:33-3
63793 HENRIKSENS CONS 4:10-4 8:05-2 1:33-3 12:07-5 1:28-3 3:05-1 2:20-3 8:41-4 2:59-5 4:55-5 1:42-4 3:17-6 4:24-5 1:46-6 1:01-2
4 61:43 MORTEN HOFFMANN 4:02-3 13:41-4 15:21-5 26:09-4 27:45-4 31:37-4 34:22-4 42:37-4 45:39-4 50:02-4 51:47-4 55:06-4 59:24-4 60:39-4 61:43-4
300090 PROCAPTURA 4:02-3 9:39-4 1:40-4 10:48-3 1:36-6 3:52-5 2:45-5 8:15-3 3:02-6 4:23-3 1:45-5 3:19-7 4:18-4 1:15-2 1:04-3
5 65:14 GUNNAR HALDEN 4:55-6 15:59-6 17:57-6 28:46-5 30:40-5 34:26-5 37:21-5 46:45-5 49:32-5 54:16-5 55:54-5 58:31-5 62:44-5 64:00-5 65:14-5
89478 TELEPLAN 4:55-6 11:04-6 1:58-6 10:49-4 1:54-7 3:46-4 2:55-7 9:24-5 2:47-3 4:44-4 1:38-3 2:37-3 4:13-2 1:16-4 1:14-5
6 75:02 FRODE STRISLAND 4:24-5 13:30-3 15:20-4 32:02-6 33:33-6 37:41-6 40:09-6 52:25-6 55:17-6 60:58-6 63:21-6 66:06-6 71:06-6 73:41-6 75:02-6
82203 FBI 4:24-5 9:06-3 1:50-5 16:42-6 1:31-5 4:08-6 2:28-4 12:16-7 2:52-4 5:41-7 2:23-7 2:45-4 5:00-6 2:35-7 1:21-7
7 81:05 TOR RINGSTAD 5:21-7 16:27-7 18:33-7 41:50-7 43:18-7 46:32-7 49:18-7 59:29-7 62:04-7 67:24-7 69:17-7 72:12-7 78:26-7 79:51-7 81:05-7
71244 TANDBERG 5:21-7 11:06-7 2:06-7 23:17-7 1:28-3 3:14-2 2:46-6 10:11-6 2:35-2 5:20-6 1:53-6 2:55-5 6:14-7 1:25-5 1:14-5
  DISK EGIL IVERSEN 44;5:10 46;13:48 50;16:45 51;30:25 52;32:08 53;36:15 54;39:34 100;45:27 250;45:34
400903 GLAAMENE  
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-56 2-57 3-58 4-36 5-97 6-102 M-100
1 55:52 SIGNE FLOOD KJELDSEN 4:06-1 11:46-1 20:20-1 50:10-1 52:31-1 54:26-1 55:52-1
26262 NVE 4:06-1 7:40-1 8:34-1 29:50-1 2:21-1 1:55-1 1:26-1
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 45:35 JANNICKE WIDERBERG 5:37-4 12:16-2 20:44-1 34:37-2 36:13-2 43:54-1 45:35-1
96686 RIKSHOSPITALET 5:37-4 6:39-2 8:28-2 13:53-2 1:36-1 7:41-1 1:41-3
2 46:42 ØYSTEIN RØNNING 5:36-3 12:28-3 20:44-1 33:23-1 35:41-1 44:57-2 46:42-2
72357 UIO 5:36-3 6:52-3 8:16-1 12:39-1 2:18-4 9:16-3 1:45-5
3 51:14 SIREN GREVE 6:36-6 14:03-4 24:18-5 40:02-3 41:47-3 49:51-3 51:14-3
78668 STATOIL 6:36-6 7:27-4 10:15-5 15:44-3 1:45-2 8:04-2 1:23-1
4 54:38 GØRIL OLSEN 6:45-7 15:18-6 24:14-4 40:18-4 42:41-4 52:40-4 54:38-4
80136 RIKSHOSPITALET 6:45-7 8:33-5 8:56-3 16:04-4 2:23-5 9:59-4 1:58-6
5 60:43 BJØRN GUNNERUD 7:28-10 16:20-8 28:19-8 45:11-5 47:19-5 58:38-5 60:43-5
92058 OBOS 7:28-10 8:52-7 11:59-6 16:52-5 2:08-3 11:19-6 2:05-8
6 62:52 IVAR SØVOLD 5:32-2 14:18-5 27:08-6 46:33-6 50:14-6 61:15-6 62:52-6
91011 RASTER 5:32-2 8:46-6 12:50-8 19:25-6 3:41-9 11:01-5 1:37-2
7 73:30 HANNE OPSAHL 5:25-1 11:53-1 21:30-3 49:38-7 52:22-7 71:32-7 73:30-7
97456 TANDBERG DATA 5:25-1 6:28-1 9:37-4 28:08-10 2:44-6 19:10-10 1:58-6
8 76:20 BENT VALE 5:53-5 15:37-7 27:56-7 54:50-8 59:10-8 74:38-8 76:20-8
79802 NORGES BANK 5:53-5 9:44-8 12:19-7 26:54-9 4:20-10 15:28-9 1:42-4
9 89:14 HANNE-SOFIE PEDERSEN 7:10-9 21:06-10 44:35-9 69:04-9 72:29-9 86:57-10 89:14-9
79174 ALPHARMA 7:10-9 13:56-10 23:29-9 24:29-8 3:25-7 14:28-8 2:17-9
10 89:15 OLAUG FLAKNE 7:06-8 18:34-9 44:42-10 69:07-10 72:32-10 86:50-9 89:15-10
79178 RINGNES 7:06-8 11:28-9 26:08-10 24:25-7 3:25-7 14:18-7 2:25-10
  DISK TRINE SEEBERG ROMMETVEIT 42;5:32 43;12:17 58;22:01 102;71:35 100;73:07 250;73:19
83064 TANDBERG DATA  
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 48:57 JON-KRISTIAN EIKSETH 3:49-1 15:24-1 17:28-1 29:47-1 40:20-1 45:43-1 47:27-1 48:57-1
79230 STA BIL 3:49-1 11:35-1 2:04-1 12:19-1 10:33-6 5:23-3 1:44-2 1:30-5
2 52:08 ØYVIND GRANDUM 3:58-3 18:41-2 21:11-2 36:14-2 44:00-2 49:09-2 50:47-2 52:08-2
91035 FFI 3:58-3 14:43-2 2:30-3 15:03-3 7:46-3 5:09-1 1:38-1 1:21-4
3 60:04 HELGE VALVIK 4:15-4 19:44-3 22:31-3 43:43-3 51:15-3 57:00-3 58:53-3 60:04-3
81509 NETTAVISEN 4:15-4 15:29-3 2:47-4 21:12-6 7:32-2 5:45-4 1:53-3 1:11-1
4 64:26 ROAR SIGURDSEN 3:52-2 28:26-6 31:45-6 46:21-5 53:08-4 59:28-4 63:10-4 64:26-4
79180 RINGNES 3:52-2 24:34-6 3:19-5 14:36-2 6:47-1 6:20-6 3:42-7 1:16-2
5 64:42 FABRICE LAPIQUE 5:20-6 22:41-4 28:18-5 44:25-4 54:44-5 60:01-5 63:24-5 64:42-5
82239 FBI 5:20-6 17:21-4 5:37-7 16:07-4 10:19-5 5:17-2 3:23-5 1:18-3
6 67:00 KNUT J. MOEN 4:39-5 24:16-5 26:41-4 47:13-6 57:26-6 63:27-6 65:20-6 67:00-6
80131 STATKRAFT 4:39-5 19:37-5 2:25-2 20:32-5 10:13-4 6:01-5 1:53-3 1:40-6
7 105:27 CHRISTELLE DENONVILLE 6:15-7 33:04-7 38:17-7 72:57-7 90:45-7 100:05-7 103:28-7 105:27-7
82240 FBI 6:15-7 26:49-7 5:13-6 34:40-7 17:48-7 9:20-7 3:23-5 1:59-7
  DISK TROND ROMSÅS 42;4:00 48;15:04 50;17:18 73;54:42 97;59:42 102;61:04 100;62:08 250;62:15
80132 STATKRAFT  
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-48 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-73 9-97 10-102 M-100
1 65:42 STIG Ø KVARSNES 5:26-1 18:54-1 20:55-1 34:38-1 37:55-1 44:00-1 47:16-1 55:36-1 62:28-1 64:20-1 65:42-1
81583 LEGATSIDEN 5:26-1 13:28-2 2:01-1 13:43-1 3:17-3 6:05-3 3:16-1 8:20-2 6:52-2 1:52-2 1:22-2
2 76:48 ELLE MELBYE 8:34-3 25:36-3 28:00-3 44:02-3 46:51-3 51:44-3 55:52-3 64:08-2 73:11-2 75:07-2 76:48-2
80000 ELLE AS 8:34-3 17:02-3 2:24-2 16:02-3 2:49-2 4:53-2 4:08-3 8:16-1 9:03-3 1:56-3 1:41-3
3 84:55 ANDREAS HALLINGSTAD 8:18-2 19:35-2 23:14-2 38:29-2 40:49-2 44:35-2 48:07-2 76:35-3 82:16-3 83:54-3 84:55-3
89701 KVÆRNER OSLO 8:18-2 11:17-1 3:39-3 15:15-2 2:20-1 3:46-1 3:32-2 28:28-3 5:41-1 1:38-1 1:01-1
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-43 3-58 4-59 5-69 6-102 M-100
1 44:59   4:45-1 9:57-1 20:25-1 35:57-1 37:51-1 43:51-1 44:59-1
402437   4:45-1 5:12-1 10:28-2 15:32-1 1:54-1 6:00-1 1:08-1
2 66:10   4:53-2 17:29-3 28:07-3 48:29-2 53:02-2 63:54-2 66:10-2
97950   4:53-2 12:36-3 10:38-3 20:22-2 4:33-3 10:52-3 2:16-3
3 68:08   8:56-3 17:23-2 26:51-2 55:04-3 57:36-3 66:35-3 68:08-3
81579   8:56-3 8:27-2 9:28-1 28:13-3 2:32-2 8:59-2 1:33-2
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-42 2-48 3-50 4-54 5-73 6-97 7-102 M-100
1 55:00   4:09-1 18:45-1 22:09-1 36:08-1 46:39-1 51:08-1 53:44-1 55:00-1
91096   4:09-1 14:36-1 3:24-3 13:59-1 10:31-4 4:29-1 2:36-4 1:16-2
2 56:37   4:35-3 25:01-4 27:33-4 41:46-3 48:13-2 53:02-2 55:23-2 56:37-2
66769   4:35-3 20:26-4 2:32-2 14:13-2 6:27-1 4:49-2 2:21-3 1:14-1
3 58:48   5:07-4 20:37-2 24:05-2 40:31-2 48:32-3 55:01-3 57:15-3 58:48-3
91127   5:07-4 15:30-2 3:28-4 16:26-3 8:01-2 6:29-4 2:14-2 1:33-4
4 66:58 Terje Didriksen 4:25-2 22:31-3 24:51-3 50:02-4 58:25-4 63:42-4 65:27-4 66:58-4
93952 OSI 4:25-2 18:06-3 2:20-1 25:11-4 8:23-3 5:17-3 1:45-1 1:31-3
Resultat for andre i løype LANG
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-46 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-55 9-60 10-70 11-71 12-73 13-97 14-102 M-100
1 52:44   4:04-1 11:49-1 13:40-1 23:39-1 24:53-1 28:07-1 30:31-1 38:06-1 40:07-1 43:28-1 45:02-1 46:57-1 50:25-1 51:38-1 52:44-1
25550   4:04-1 7:45-1 1:51-1 9:59-1 1:14-1 3:14-1 2:24-1 7:35-1 2:01-1 3:21-1 1:34-1 1:55-1 3:28-1 1:13-1 1:06-1
2 68:51   5:31-2 15:09-2 17:03-2 30:28-2 32:15-2 35:58-2 38:41-2 49:22-2 52:42-2 57:25-2 59:26-2 62:09-2 66:14-2 67:38-2 68:51-2
97861   5:31-2 9:38-2 1:54-2 13:25-2 1:47-2 3:43-2 2:43-2 10:41-2 3:20-2 4:43-2 2:01-2 2:43-2 4:05-2 1:24-2 1:13-2
Resultat for andre i løype MELLOM
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-48 3-50 4-51 5-52 6-53 7-54 8-73 9-97 10-102 M-100
1 50:07 Andreas Benneche 4:27-1 12:48-1 15:05-1 28:09-1 30:13-1 34:06-1 36:36-1 42:13-1 47:25-1 48:57-1 50:07-1
28909 Heming/Njård 4:27-1 8:21-1 2:17-3 13:04-1 2:04-1 3:53-2 2:30-1 5:37-1 5:12-3 1:32-1 1:10-2
2 57:50 Jostein Thorstensen 4:53-2 17:26-2 19:22-2 34:04-2 38:43-3 42:06-2 44:52-2 50:36-2 55:05-2 56:42-2 57:50-2
28113 Heming/Njård 4:53-2 12:33-2 1:56-2 14:42-3 4:39-4 3:23-1 2:46-2 5:44-2 4:29-1 1:37-2 1:08-1
3 60:27   5:25-3 19:23-3 21:44-3 35:23-3 37:42-2 43:28-3 46:24-3 52:30-3 57:04-3 59:04-3 60:27-3
31295   5:25-3 13:58-3 2:21-4 13:39-2 2:19-2 5:46-3 2:56-3 6:06-3 4:34-2 2:00-3 1:23-3
4 105:44 Sigurd Hertzberg 9:06-4 45:42-4 47:14-4 64:01-4 68:30-4 75:04-4 79:32-4 90:14-4 96:24-4 104:20-4 105:44-4
87034 Heming/Njård 9:06-4 36:36-4 1:32-1 16:47-4 4:29-3 6:34-4 4:28-4 10:42-4 6:10-4 7:56-4 1:24-4
Resultat for andre i løype N1
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-97 7-102 M-100
1 33:27   5:12-1 8:30-1 12:42-1 16:18-1 22:01-1 26:58-1 31:10-1 33:27-1
91113   5:12-1 3:18-1 4:12-1 3:36-1 5:43-1 4:57-1 4:12-1 2:17-1
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   44;6:00 46;20:19 50;22:50 250;51:57
3749171    
  DISK   42;4:45 43;10:37 58;18:49 100;26:42 250;27:00
96425    
  DISK   42;5:08 43;17:39 58;28:01 59;48:40 69;53:07 100;66:27 250;66:36
97949