Resultater Nordmarkskarusellen 22.5.03
Siste oppdatert: 15.06.2003 22:41

Eventuelle feil meldes anderich@online.no 

Resultat klasse D-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-60 7-102 M-100
  32:43 Tora Vollset 3:26-8 6:38-5 12:20-7 18:47-7 23:23-4 26:56-3 31:26-5 32:43-5
  91128 Heming/Njård 3:26-8 3:12-5 5:42-7 6:27-5 4:36-1 3:33-2 4:30-8 1:17-6
  34:02 Astrid H. Sølna 2:20-2 5:28-4 10:51-3 17:47-4 23:29-5 30:22-7 32:50-6 34:02-6
  91130 Heming/Njård 2:20-2 3:08-4 5:23-5 6:56-6 5:42-4 6:53-7 2:28-5 1:12-3
  34:34 Hedda Blytt 2:23-3 5:21-3 10:56-4 17:52-6 23:19-3 30:17-6 32:54-7 34:34-7
  91129 Heming/Njård 2:23-3 2:58-3 5:35-6 6:56-6 5:27-3 6:58-8 2:37-6 1:40-8
  34:40 Katinka Taule 3:19-7 7:20-8 13:05-8 20:07-8 26:22-8 30:57-8 33:03-8 34:40-8
  91102 Heming/Njård 3:19-7 4:01-6 5:45-8 7:02-8 6:15-6 4:35-4 2:06-4 1:37-7
  21:23 Ingerid Lundin 2:17-1 4:06-1 7:29-1 11:53-1 17:11-1 19:38-1 20:20-1 21:23-1
  81319 Nydalen 2:17-1 1:49-1 3:23-2 4:24-1 5:18-2 2:27-1 0:42-1 1:03-1
  29:52 Sarah Helle 2:25-4 5:06-2 8:21-2 14:16-2 21:46-2 25:45-2 28:38-2 29:52-2
  91105 Heming/Njård 2:25-4 2:41-2 3:15-1 5:55-2 7:30-8 3:59-3 2:53-7 1:14-4
  31:59 Marianne Madsen 2:40-6 6:50-6 11:32-5 17:34-3 23:58-6 29:05-5 30:48-3 31:59-3
  91101 Heming/Njård 2:40-6 4:10-7 4:42-4 6:02-3 6:24-7 5:07-6 1:43-2 1:11-2
  32:02 Guro Sæther 2:29-5 6:56-7 11:32-5 17:51-5 24:04-7 29:04-4 30:48-3 32:02-4
  91104 Heming/Njård 2:29-5 4:27-8 4:36-3 6:19-4 6:13-5 5:00-5 1:44-3 1:14-4
Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 41:43 BODIL NORDENSTRÖM 2:42-1 6:53-2 10:44-2 13:15-1 16:29-1 18:39-1 24:30-1 28:08-1 33:58-1 39:38-1 40:50-1 41:43-1
83058 NORD POOL 2:42-1 4:11-2 3:51-2 2:31-1 3:14-1 2:10-2 5:51-1 3:38-3 5:50-4 5:40-3 1:12-1 0:53-2
2 48:28 ELISE PRYTZ 2:58-2 6:18-1 9:40-1 13:15-1 17:04-2 19:04-2 26:20-2 35:46-2 42:13-2 46:17-2 47:45-2 48:28-2
89700 KVÆRNER OSLO 2:58-2 3:20-1 3:22-1 3:35-2 3:49-2 2:00-1 7:16-2 9:26-6 6:27-5 4:04-1 1:28-2 0:43-1
3 61:56 ELLEN PIHL 3:16-4 8:26-4 13:45-4 22:06-5 28:16-4 35:18-6 45:02-5 48:22-5 53:45-5 59:16-4 60:57-3 61:56-3
79997 HYDRO OSLO 3:16-4 5:10-5 5:19-4 8:21-6 6:10-4 7:02-6 9:44-5 3:20-1 5:23-1 5:31-2 1:41-3 0:59-3
4 62:06 KIRSTEN SØRENSEN 3:47-5 8:42-5 14:01-5 20:02-4 25:54-3 29:13-3 38:01-3 41:28-3 47:04-3 58:37-3 60:59-4 62:06-4
91075 ULLEVÅL SYKEHUS 3:47-5 4:55-3 5:19-4 6:01-4 5:52-3 3:19-4 8:48-3 3:27-2 5:36-2 11:33-6 2:22-5 1:07-5
5 62:52 FRANCISKA PERGER 3:13-3 8:14-3 13:10-3 18:06-3 28:27-5 31:28-4 40:29-4 47:31-4 53:07-4 60:03-5 61:53-5 62:52-5
79784 NORDEA IL 3:13-3 5:01-4 4:56-3 4:56-3 10:21-6 3:01-3 9:01-4 7:02-5 5:36-2 6:56-4 1:50-4 0:59-3
6 72:21 UNNI FUSKELAND 4:04-6 10:02-6 17:23-6 23:46-6 29:58-6 34:26-5 46:40-6 50:38-6 60:17-6 67:27-6 70:53-6 72:21-6
81510 UIO 4:04-6 5:58-6 7:21-6 6:23-5 6:12-5 4:28-5 12:14-6 3:58-4 9:39-6 7:10-5 3:26-6 1:28-6
  DISK LENA SETERNES 46;38:42 100;50:17 250;50:25
81320 EDB BIL  
  DISK BIRGITTE BLINDHEIM 100;27:46 250;27:55
97471 VÅRT LAND  
Resultat klasse D10-12 (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-60 7-102 M-100
  DISK Bettina Lundin 46;3:01 50;7:35 51;14:06 52;17:43 70;18:54 71;21:41 73;24:27 75;30:40 102;35:07 100;36:20 250;36:25
84843 Nydalen EKORT
Resultat klasse D13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 34:43 Pernille Hals 2:40-1 6:59-1 11:06-1 14:59-1 16:15-1 18:37-1 21:04-1 29:28-1 33:42-1 34:43-1
91107 Heming/Njård 2:40-1 4:19-2 4:07-1 3:53-1 1:16-2 2:22-2 2:27-2 8:24-2 4:14-2 1:01-3
2 38:04 Vic og Frida Næss-Ulseth/Landmark 12:30-4 15:50-2 20:17-2 24:20-2 25:07-2 27:17-2 29:10-2 33:13-2 37:15-2 38:04-2
402465 Heming/Njård 12:30-4 3:20-1 4:27-2 4:03-2 0:47-1 2:10-1 1:53-1 4:03-1 4:02-1 0:49-1
3 79:41 Elisabeth Fremming 5:19-2 17:08-3 24:20-3 40:16-3 45:04-3 53:23-3 61:42-3 70:43-3 78:39-3 79:41-3
87023 Heming/Njård 5:19-2 11:49-3 7:12-3 15:56-4 4:48-3 8:19-4 8:19-4 9:01-3 7:56-3 1:02-4
4 93:49 Maria Hertzberg 7:29-3 25:58-4 36:41-4 48:16-4 55:55-4 60:17-4 66:58-4 82:40-4 92:53-4 93:49-4
79944 Heming/Njård 7:29-3 18:29-4 10:43-4 11:35-3 7:39-4 4:22-3 6:41-3 15:42-4 10:13-4 0:56-2
  DISK Ida Tangen 46;8:09 50;11:46 51;15:34 52;18:45 70;24:59 73;32:30 75;37:52 102;42:19 100;43:20 250;43:23
31080 Nydalen  
Resultat klasse D15-16 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 24:57 Siri Ulvestad 2:15-3 5:03-1 9:11-3 12:41-3 13:22-3 15:02-2 16:39-2 20:01-1 24:12-1 24:57-1
60633 Heming/Njård 2:15-3 2:48-1 4:08-4 3:30-4 0:41-2 1:40-1 1:37-2 3:22-1 4:11-4 0:45-2
2 25:14 Mariann Ulvestad 2:07-2 5:16-3 8:35-1 11:01-1 11:42-1 13:57-1 16:05-1 21:12-3 24:30-2 25:14-2
60634 Heming/Njård 2:07-2 3:09-2 3:19-1 2:26-1 0:41-2 2:15-4 2:08-4 5:07-5 3:18-1 0:44-1
3 26:19 Fanny Welle-Strand Horn 2:01-1 5:15-2 8:55-2 12:00-2 12:38-2 15:25-3 17:01-3 20:40-2 25:31-3 26:19-3
60543 Heming/Njård 2:01-1 3:14-3 3:40-2 3:05-2 0:38-1 2:47-6 1:36-1 3:39-2 4:51-7 0:48-3
4 27:49 Marte Ulvestad 2:24-4 6:14-4 10:19-4 13:42-4 14:42-4 16:33-4 18:39-4 23:35-4 27:00-4 27:49-4
60616 Heming/Njård 2:24-4 3:50-5 4:05-3 3:23-3 1:00-5 1:51-2 2:06-3 4:56-4 3:25-2 0:49-4
5 34:46 Tiril Toftdahl 3:44-6 8:08-6 14:29-6 19:52-6 20:39-6 22:35-6 25:57-6 30:12-6 33:54-5 34:46-5
71669 Heming/Njård 3:44-6 4:24-6 6:21-7 5:23-6 0:47-4 1:56-3 3:22-6 4:15-3 3:42-3 0:52-5
6 35:15 Tone Sundtjønn 2:37-5 6:21-5 10:56-5 15:03-5 16:04-5 19:18-5 21:50-5 29:31-5 34:12-6 35:15-6
86521 Årvoll 2:37-5 3:44-4 4:35-5 4:07-5 1:01-6 3:14-7 2:32-5 7:41-7 4:41-6 1:03-8
7 42:16 Camilla Struksnæs 5:30-7 11:01-7 16:06-7 23:57-7 25:14-7 27:36-7 31:31-7 36:59-7 41:18-7 42:16-7
82182 Nydalen 5:30-7 5:31-7 5:05-6 7:51-7 1:17-7 2:22-5 3:55-7 5:28-6 4:19-5 0:58-6
8 93:58 Cecilie Hertzberg 7:33-8 26:25-8 37:05-8 48:44-8 56:03-8 60:36-8 67:25-8 82:57-8 92:57-8 93:58-8
79945 Heming/Njård 7:33-8 18:52-8 10:40-8 11:39-8 7:19-8 4:33-8 6:49-8 15:32-8 10:00-8 1:01-7
Resultat klasse D17-34 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-54 7-58 8-59 9-71 10-73 11-75 12-42 13-102 M-100
1 37:45 Ragnhild Bente Andersen 1:54-2 5:56-1 9:14-1 12:36-1 15:18-1 17:15-1 19:26-1 22:26-1 28:10-1 29:53-1 33:14-1 35:51-1 36:54-1 37:45-1
83061 Telenor 1:54-2 4:02-1 3:18-1 3:22-5 2:42-1 1:57-1 2:11-1 3:00-1 5:44-1 1:43-1 3:21-1 2:37-1 1:03-1 0:51-1
2 44:58 Marit Albinson 1:49-1 6:15-2 10:09-2 13:16-2 16:49-2 19:49-2 22:28-2 25:43-2 32:29-3 34:20-3 38:55-2 42:39-2 44:00-2 44:58-2
89383 Tistedalen 1:49-1 4:26-2 3:54-3 3:07-3 3:33-3 3:00-4 2:39-3 3:15-3 6:46-4 1:51-2 4:35-2 3:44-2 1:21-4 0:58-3
3 45:23 Elin Bjerva 2:15-4 6:53-3 11:00-3 13:49-3 17:34-3 20:09-3 22:45-3 25:50-3 32:13-2 34:15-2 39:13-3 43:08-3 44:22-3 45:23-3
89879 BSK 2:15-4 4:38-3 4:07-5 2:49-1 3:45-4 2:35-2 2:36-2 3:05-2 6:23-2 2:02-3 4:58-4 3:55-4 1:14-2 1:01-4
4 46:51 Elin Cathrine Hagen 2:35-5 7:28-5 11:23-5 14:12-4 17:57-5 20:45-4 23:43-5 27:10-4 33:49-4 35:53-4 40:41-4 44:34-4 45:50-4 46:51-4
88606 Nydalen 2:35-5 4:53-4 3:55-4 2:49-1 3:45-4 2:48-3 2:58-5 3:27-4 6:39-3 2:04-4 4:48-3 3:53-3 1:16-3 1:01-4
5 57:59 Astrid Flugsrud 2:11-3 7:19-4 11:08-4 14:18-5 17:35-4 20:47-5 23:31-4 27:24-5 38:17-5 40:29-5 48:13-5 55:42-5 57:03-5 57:59-5
31076 Nydalen 2:11-3 5:08-5 3:49-2 3:10-4 3:17-2 3:12-5 2:44-4 3:53-5 10:53-5 2:12-5 7:44-5 7:29-5 1:21-4 0:56-2
Resultat klasse D17K (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 27:03 Anne C Turter 2:43-2 6:16-1 10:14-1 13:00-1 13:55-1 16:11-1 18:07-1 22:29-1 26:04-1 27:03-1
89472 Nydalen 2:43-2 3:33-1 3:58-2 2:46-1 0:55-2 2:16-1 1:56-1 4:22-2 3:35-2 0:59-3
2 28:36 Aleidis Løken 2:38-1 6:27-2 10:41-2 13:45-2 14:32-2 16:48-2 18:59-2 23:14-2 27:38-2 28:36-2
400966 Heming/Njård 2:38-1 3:49-2 4:14-3 3:04-3 0:47-1 2:16-1 2:11-2 4:15-1 4:24-3 0:58-2
3 34:01 Anne Jahren 5:10-7 10:33-7 14:24-4 17:16-3 20:51-5 23:13-5 25:32-5 29:56-3 33:06-3 34:01-3
83140 Koll 5:10-7 5:23-4 3:51-1 2:52-2 3:35-8 2:22-3 2:19-3 4:24-3 3:10-1 0:55-1
4 36:47 Vigdis Thingelstad 3:40-6 9:36-6 14:34-6 18:42-5 19:56-4 22:27-4 25:02-4 30:50-5 35:36-4 36:47-4
28217 Asker 3:40-6 5:56-7 4:58-5 4:08-4 1:14-4 2:31-4 2:35-6 5:48-4 4:46-4 1:11-6
5 36:54 Brit Nilsen 2:45-3 7:47-3 12:57-3 17:28-4 18:38-3 21:15-3 23:43-3 30:44-4 35:43-5 36:54-5
87680 Vaulen OK 2:45-3 5:02-3 5:10-6 4:31-6 1:10-3 2:37-5 2:28-5 7:01-7 4:59-5 1:11-6
6 41:47 Siri Spjelkavik 3:12-4 8:44-4 14:25-5 19:12-6 21:10-6 25:43-7 28:36-6 35:17-6 40:40-6 41:47-6
67752 Tyrving 3:12-4 5:32-5 5:41-8 4:47-7 1:58-7 4:33-8 2:53-7 6:41-6 5:23-8 1:07-5
7 45:53 Anne-Ingvild Fiskekvaase 3:21-5 9:01-5 14:36-7 20:29-7 22:10-7 25:16-6 32:44-8 39:17-7 44:36-7 45:53-7
95284 Fossum 3:21-5 5:40-6 5:35-7 5:53-8 1:41-6 3:06-6 7:28-8 6:33-5 5:19-7 1:17-8
8 46:34 Britt T. Hove 5:56-8 13:03-8 18:00-8 22:28-8 23:46-8 26:57-8 29:22-7 40:27-8 45:34-8 46:34-8
80137 Tistedalen 5:56-8 7:07-8 4:57-4 4:28-5 1:18-5 3:11-7 2:25-4 11:05-8 5:07-6 1:00-4
  DISK Tonje Røberg 46;5:37 50;15:15 51;26:25 52;31:28 70;34:15 71;37:46 73;40:21 75;45:56 100;64:27 250;64:37
82180 Nittedal  
  DISK Ellen Paulsen 33;11:48 31;25:56 33;29:25 34;37:50 35;49:35 36;95:44 60;99:19 102;100:35 100;103:09 250;103:14
84842 Nydalen N1
  DISK Ellen Sannes 46;3:55 50;9:19 51;16:12 52;22:19 53;27:36 59;31:07 71;40:40 73;43:51 75;50:55 42;56:06 102;58:17 100;59:32 250;59:39
89461 Nydalen KORT
Resultat klasse D35-44/D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 40:49 GUNHILD SUNDTJØNN 2:21-1 6:07-1 9:57-1 12:32-1 15:56-1 17:56-1 25:24-1 27:44-1 34:24-1 38:35-1 39:53-1 40:49-1
86519 SPAREBANK 1 2:21-1 3:46-1 3:50-1 2:35-1 3:24-1 2:00-1 7:28-2 2:20-3 6:40-7 4:11-2 1:18-2 0:56-2
2 42:18 Anne Marit Bjergard 2:35-2 6:23-2 10:18-2 13:15-2 17:20-2 19:30-2 25:52-2 28:01-2 36:31-2 40:02-2 41:15-2 42:18-2
96628 Nydalen 2:35-2 3:48-2 3:55-2 2:57-2 4:05-3 2:10-2 6:22-1 2:09-2 8:30-9 3:31-1 1:13-1 1:03-5
3 49:33 Siv Johanne Moen 2:55-3 9:49-6 17:41-6 20:43-6 24:18-5 26:41-4 35:19-4 37:17-3 42:58-3 47:09-3 48:27-3 49:33-3
79247 Forra 2:55-3 6:54-7 7:52-7 3:02-3 3:35-2 2:23-3 8:38-3 1:58-1 5:41-1 4:11-2 1:18-2 1:06-7
4 52:01 MARIA TORGERSEN 2:58-4 7:10-3 12:14-3 15:44-3 23:25-3 25:54-3 34:46-3 37:22-4 43:42-4 49:02-4 50:44-4 52:01-4
91550 NORGES BANK 2:58-4 4:12-3 5:04-5 3:30-4 7:41-9 2:29-4 8:52-5 2:36-4 6:20-6 5:20-4 1:42-7 1:17-8
5 56:59 INGER J EIKELAND 3:26-5 8:48-4 14:32-4 18:50-4 24:08-4 27:24-5 38:59-6 41:52-6 48:46-6 54:10-5 55:42-5 56:59-5
79820 ELKEM 3:26-5 5:22-6 5:44-6 4:18-6 5:18-6 3:16-8 11:35-9 2:53-6 6:54-8 5:24-5 1:32-5 1:17-8
6 59:15 Trine Sæternes 4:13-7 16:24-9 20:43-7 24:37-7 28:49-7 31:27-7 40:25-7 43:07-7 49:20-7 56:45-7 58:14-7 59:15-6
62424 Sørbråten 4:13-7 12:11-9 4:19-3 3:54-5 4:12-4 2:38-5 8:58-7 2:42-5 6:13-4 7:25-6 1:29-4 1:01-3
7 59:16 INGRID STUMPF 5:19-8 9:51-7 14:41-5 20:36-5 25:17-6 28:47-6 37:38-5 40:44-5 46:46-5 56:32-6 58:11-6 59:16-7
80767 OBOS 5:19-8 4:32-4 4:50-4 5:55-7 4:41-5 3:30-9 8:51-4 3:06-7 6:02-2 9:46-9 1:39-6 1:05-6
8 73:17 Aina Lie 5:29-9 13:55-8 26:26-9 33:19-8 38:54-8 42:04-8 50:57-8 54:15-8 60:32-8 69:11-8 72:15-8 73:17-8
96520 Vesta 5:29-9 8:26-8 12:31-8 6:53-8 5:35-7 3:10-7 8:53-6 3:18-9 6:17-5 8:39-8 3:04-9 1:02-4
9 73:47 SIGRUN NYGÅRD 4:09-6 9:16-5 25:38-8 34:12-9 40:03-9 42:47-9 53:25-9 56:40-9 62:42-9 71:05-9 72:52-9 73:47-9
96109 BRØBIL 4:09-6 5:07-5 16:22-9 8:34-9 5:51-8 2:44-6 10:38-8 3:15-8 6:02-2 8:23-7 1:47-8 0:55-1
Resultat klasse D45-54/D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 40:20 Jorunn Sanderud 2:39-1 6:25-1 10:20-1 13:14-1 16:45-1 19:00-1 26:44-1 29:04-1 33:29-1 37:55-1 39:20-1 40:20-1
72329 Nydalen 2:39-1 3:46-1 3:55-1 2:54-1 3:31-1 2:15-2 7:44-4 2:20-2 4:25-1 4:26-3 1:25-2 1:00-2
2 45:35 BODIL KLAKEGG 2:46-3 7:41-3 12:38-4 16:02-3 20:17-3 22:50-3 30:30-2 32:48-2 38:39-2 42:55-2 44:32-2 45:35-2
79121 NORGES BANK 2:46-3 4:55-4 4:57-6 3:24-2 4:15-3 2:33-3 7:40-3 2:18-1 5:51-4 4:16-2 1:37-3 1:03-4
3 47:01 MARIT KJÆRNSLI 2:45-2 7:43-4 12:07-3 17:28-4 21:29-4 24:11-4 31:11-3 34:11-4 40:00-3 44:26-3 45:47-3 47:01-3
28178 UNIVERSITETET 2:45-2 4:58-5 4:24-3 5:21-9 4:01-2 2:42-4 7:00-1 3:00-5 5:49-3 4:26-3 1:21-1 1:14-7
4 49:49 Toril Eine 2:48-4 7:02-2 11:42-2 15:13-2 19:33-2 22:22-2 31:16-4 33:42-3 40:30-4 46:47-4 48:45-4 49:49-4
80727 LIL 2:48-4 4:14-2 4:40-4 3:31-3 4:20-4 2:49-6 8:54-5 2:26-3 6:48-7 6:17-8 1:58-7 1:04-5
5 53:12 Birgit Korvald 2:53-5 9:44-11 13:56-5 18:33-7 24:20-6 26:34-6 33:57-5 38:42-6 43:51-5 47:01-5 52:19-5 53:12-5
79232 Koll 2:53-5 6:51-12 4:12-2 4:37-7 5:47-7 2:14-1 7:23-2 4:45-10 5:09-2 3:10-1 5:18-13 0:53-1
6 53:38 ELLEN GRANDE 3:56-10 9:05-6 14:09-7 17:58-5 22:53-5 26:09-5 35:14-6 38:05-5 44:12-6 50:25-6 52:21-6 53:38-6
68256 NLH 3:56-10 5:09-6 5:04-7 3:49-4 4:55-5 3:16-8 9:05-6 2:51-4 6:07-5 6:13-7 1:56-6 1:17-8
7 61:02 INGER FINSTAD 4:25-11 9:41-10 15:08-8 19:37-8 25:27-7 28:34-7 38:41-7 41:59-7 48:22-7 57:40-7 59:43-7 61:02-7
23989 ISS NORGE 4:25-11 5:16-7 5:27-8 4:29-6 5:50-8 3:07-7 10:07-8 3:18-6 6:23-6 9:18-13 2:03-9 1:19-9
8 63:11 AUD I SPJELKAVIK 3:55-9 9:18-7 15:51-9 20:38-9 26:30-9 30:05-9 41:05-8 45:21-8 53:41-8 59:46-8 61:44-8 63:11-8
82966 FBI 3:55-9 5:23-8 6:33-10 4:47-8 5:52-9 3:35-9 11:00-9 4:16-9 8:20-8 6:05-6 1:58-7 1:27-10
9 70:36 ANITHA OLSEN 3:54-8 9:38-9 17:18-11 22:42-11 28:58-11 32:35-11 42:40-10 46:26-9 57:34-9 66:33-9 69:01-9 70:36-9
68333 NORGES BANK 3:54-8 5:44-9 7:40-11 5:24-11 6:16-10 3:37-10 10:05-7 3:46-8 11:08-12 8:59-12 2:28-10 1:35-12
10 71:07 ANNE-BRITT SVINNSET 3:23-6 9:19-8 14:08-6 18:04-6 26:16-8 29:04-8 41:09-9 51:37-11 62:17-11 68:09-10 69:56-10 71:07-10
83233 SSB 3:23-6 5:56-10 4:49-5 3:56-5 8:12-12 2:48-5 12:05-10 10:28-13 10:40-11 5:52-5 1:47-4 1:11-6
11 71:11 ANNE MJAALAND 3:50-7 8:36-5 17:08-10 22:30-10 27:28-10 31:13-10 46:52-11 50:19-10 61:27-10 68:15-11 70:10-11 71:11-11
96522 ARB. ROKLUBB 3:50-7 4:46-3 8:32-13 5:22-10 4:58-6 3:45-12 15:39-13 3:27-7 11:08-12 6:48-10 1:55-5 1:01-3
12 77:08 Solveig Blomvik 5:11-12 11:46-12 17:58-12 23:22-12 33:16-12 36:59-12 49:41-12 57:37-12 65:57-12 72:39-12 75:37-12 77:08-12
23227 Kjelsås 5:11-12 6:35-11 6:12-9 5:24-11 9:54-13 3:43-11 12:42-11 7:56-12 8:20-8 6:42-9 2:58-12 1:31-11
13 81:49 ATIE D SAUGERUD 5:17-13 13:19-13 21:45-13 27:32-13 34:44-13 39:06-13 53:26-13 58:33-13 67:59-13 76:25-13 79:19-13 81:49-13
61061 VERITAS 5:17-13 8:02-13 8:26-12 5:47-13 7:12-11 4:22-13 14:20-12 5:07-11 9:26-10 8:26-11 2:54-11 2:30-13
Resultat klasse D55-64/D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 33:22 UNNI DRAGE 2:53-1 7:15-2 12:08-1 15:54-1 17:31-1 20:19-1 22:50-1 27:59-1 32:24-1 33:22-1
78969 KVÆRNER OSLO 2:53-1 4:22-2 4:53-1 3:46-3 1:37-9 2:48-4 2:31-1 5:09-2 4:25-2 0:58-1
2 36:21 ONELMA BLOMHOFF 3:54-6 8:25-5 14:11-3 17:29-2 18:35-2 21:04-2 23:56-2 29:15-2 35:07-2 36:21-2
87021 RIKSHOSPITALET 3:54-6 4:31-4 5:46-4 3:18-1 1:06-4 2:29-2 2:52-4 5:19-3 5:52-6 1:14-5
3 36:27 Nora Ursin 3:42-5 8:10-4 14:12-4 17:51-3 18:48-3 21:27-3 24:39-3 30:21-3 35:21-3 36:27-3
89391 Fossum 3:42-5 4:28-3 6:02-6 3:39-2 0:57-2 2:39-3 3:12-6 5:42-5 5:00-3 1:06-4
4 41:07 Kristin Vigander 4:46-11 9:50-6 16:14-7 20:02-6 21:40-6 24:29-6 27:16-5 34:29-6 39:43-4 41:07-4
400641 Fossum 4:46-11 5:04-6 6:24-8 3:48-4 1:38-10 2:49-5 2:47-3 7:13-11 5:14-5 1:24-8
5 41:25 Kjersti Tho 3:00-2 6:53-1 15:10-5 20:54-7 21:46-7 23:57-5 31:34-9 36:15-9 40:24-5 41:25-5
87562 Stabæk 3:00-2 3:53-1 8:17-12 5:44-12 0:52-1 2:11-1 7:37-11 4:41-1 4:09-1 1:01-2
6 41:47 ANNE-BRITT NILSEN 3:06-3 7:57-3 13:04-2 18:31-4 20:27-4 23:17-4 25:49-4 31:19-4 40:45-7 41:47-6
23226 HIO 3:06-3 4:51-5 5:07-2 5:27-10 1:56-12 2:50-6 2:32-2 5:30-4 9:26-12 1:02-3
7 42:18 WENCHE BERTELSEN 4:12-8 9:52-7 15:13-6 19:34-5 20:51-5 24:45-7 27:47-6 34:26-5 41:00-9 42:18-7
78369 OSLO LÆRERNE 4:12-8 5:40-7 5:21-3 4:21-6 1:17-6 3:54-11 3:02-5 6:39-10 6:34-10 1:18-6
8 42:24 ELISABETH IBSEN 4:34-10 10:50-9 17:10-9 21:30-8 22:43-8 25:41-8 28:53-7 34:58-7 40:59-8 42:24-8
80730 UNIVERSITETET 4:34-10 6:16-10 6:20-7 4:20-5 1:13-5 2:58-8 3:12-6 6:05-6 6:01-7 1:25-9
9 42:25 JORUNN SOLHEIM 3:17-4 11:12-12 17:10-9 21:53-10 22:55-9 25:50-9 29:06-8 35:27-8 40:35-6 42:25-9
80782 TELENOR 3:17-4 7:55-12 5:58-5 4:43-7 1:02-3 2:55-7 3:16-8 6:21-7 5:08-4 1:50-12
10 46:00 GERD GULLAKSEN 4:11-7 10:20-8 17:00-8 21:50-9 23:33-10 27:55-10 31:56-10 38:26-10 44:37-10 46:00-10
23886 ESSO SPORT 4:11-7 6:09-9 6:40-9 4:50-8 1:43-11 4:22-12 4:01-10 6:30-8 6:11-8 1:23-7
11 46:58 EVA NILSEN 5:13-12 11:00-10 17:40-11 23:22-12 24:57-12 28:34-12 32:23-11 38:57-11 45:28-11 46:58-11
23299 SKIFORENINGEN 5:13-12 5:47-8 6:40-9 5:42-11 1:35-8 3:37-10 3:49-9 6:34-9 6:31-9 1:30-10
12 53:09 ANN-MARIE KJOS 4:19-9 11:03-11 18:10-12 23:20-11 24:54-11 28:19-11 36:46-12 44:16-12 51:36-12 53:09-12
67015 HYDRO 4:19-9 6:44-11 7:07-11 5:10-9 1:34-7 3:25-9 8:27-12 7:30-12 7:20-11 1:33-11
  DISK LILLA MADSEN 46;3:26 50;9:35 51;16:58 52;21:29 70;22:47 71;28:30 75;37:13 102;41:35 100;42:39 250;43:15
78976 FBI  
Resultat klasse D65-74/D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 46:55 GRETHE BENJAMINSEN 5:18-1 11:06-1 18:01-1 23:42-1 25:04-1 28:48-1 32:26-1 38:59-1 45:34-1 46:55-1
78645 PRIVAT 5:18-1 5:48-1 6:55-1 5:41-1 1:22-1 3:44-1 3:38-1 6:33-1 6:35-1 1:21-1
Resultat klasse H-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-60 7-102 M-100
  29:19 Jørgen Myking 2:28-7 5:05-6 10:21-5 17:52-5 22:54-5 25:25-4 27:55-5 29:19-5
  91100 Heming/Njård 2:28-7 2:37-4 5:16-8 7:31-9 5:02-4 2:31-2 2:30-8 1:24-9
  29:39 David Videau 2:12-3 4:52-4 8:54-4 14:03-2 21:32-4 25:41-5 28:31-6 29:39-6
  91103 Heming/Njård 2:12-3 2:40-6 4:02-5 5:09-3 7:29-8 4:09-5 2:50-9 1:08-5
  36:09 Andreas Krogh Stabell 2:24-5 12:09-7 15:51-7 21:57-8 27:52-8 32:57-7 34:53-7 36:09-7
  93936 Heming/Njård 2:24-5 9:45-9 3:42-3 6:06-6 5:55-7 5:05-6 1:56-4 1:16-8
  36:12 Henrik T. Krogh Stabell 2:48-8 12:20-9 17:23-9 22:10-9 27:58-9 33:04-8 34:59-8 36:12-8
  91131 Heming/Njård 2:48-8 9:32-8 5:03-7 4:47-2 5:48-6 5:06-7 1:55-3 1:13-7
  36:34 Fredrik Hinsch 9:32-9 12:14-8 15:56-8 20:05-7 27:37-7 33:26-9 35:34-9 36:34-9
  94481 Heming/Njård 9:32-9 2:42-7 3:42-3 4:09-1 7:32-9 5:49-9 2:08-5 1:00-2
  24:45 Eivind Vold 2:07-2 4:46-2 8:50-3 14:00-1 18:06-1 21:25-1 23:47-1 24:45-1
  91106 Heming/Njård 2:07-2 2:39-5 4:04-6 5:10-4 4:06-1 3:19-4 2:22-7 0:58-1
  24:59 Anders Fremming 2:26-6 5:02-5 8:40-2 14:22-3 18:31-2 21:37-2 23:55-2 24:59-2
  87024 Heming/Njård 2:26-6 2:36-3 3:38-2 5:42-5 4:09-2 3:06-3 2:18-6 1:04-4
  27:46 Anders Bjergaard 1:39-1 3:36-1 12:50-6 19:30-6 23:41-6 25:54-6 26:45-3 27:46-3
  10321 Nydalen 1:39-1 1:57-1 9:14-9 6:40-8 4:11-3 2:13-1 0:51-1 1:01-3
  28:18 Håvard Tveten 2:16-4 4:51-3 8:16-1 14:22-3 19:45-3 25:21-3 27:09-4 28:18-4
10338 Nydalen 2:16-4 2:35-2 3:25-1 6:06-6 5:23-5 5:36-8 1:48-2 1:09-6
  DISK Bastian Poppe 44;3:25 50;8:44 51;14:11 52;18:46 53;23:37 54;27:27 58;30:18 59;34:27 71;43:27 73;45:42 75;53:47 42;60:51 102;63:00 100;64:09 250;64:21
91110 Heming/Njård MELLOM
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59 11-71 12-73 13-75 14-42 15-102 M-100
1 47:28 PEDER NATVIG 1:20-1 4:50-1 7:58-1 10:34-1 13:21-1 17:02-1 20:45-1 26:03-1 28:48-1 31:17-1 36:36-1 38:34-1 42:17-1 45:23-1 46:37-1 47:28-1
79120 NORGES BANK 1:20-1 3:30-1 3:08-2 2:36-3 2:47-2 3:41-2 3:43-3 5:18-3 2:45-2 2:29-3 5:19-3 1:58-5 3:43-2 3:06-2 1:14-4 0:51-3
2 48:41 CHARLES HALAAS 1:21-2 8:26-7 11:12-7 14:59-7 17:32-6 20:51-5 24:13-5 28:58-4 31:38-4 33:40-3 39:01-3 40:36-3 43:59-2 46:54-2 47:55-2 48:41-2
82377 ABB 1:21-2 7:05-8 2:46-1 3:47-6 2:33-1 3:19-1 3:22-1 4:45-1 2:40-1 2:02-1 5:21-4 1:35-2 3:23-1 2:55-1 1:01-1 0:46-1
3 51:03 BO ELGDAHL 1:21-2 5:16-2 8:26-2 10:34-1 13:25-2 17:14-2 20:58-2 27:45-3 30:43-2 32:57-2 38:05-2 39:36-2 44:46-3 49:13-3 50:15-3 51:03-3
63815 BS 1:21-2 3:55-2 3:10-3 2:08-1 2:51-3 3:49-3 3:44-4 6:47-6 2:58-3 2:14-2 5:08-1 1:31-1 5:10-7 4:27-5 1:02-2 0:48-2
4 53:56 STEINAR EASTWOOD 1:27-4 5:29-3 8:40-3 11:02-3 14:14-3 18:58-3 22:39-3 27:42-2 31:06-3 33:49-4 39:06-4 41:05-4 45:04-4 51:39-4 53:00-4 53:56-4
93963 GEOFORM 1:27-4 4:02-3 3:11-4 2:22-2 3:12-6 4:44-5 3:41-2 5:03-2 3:24-4 2:43-4 5:17-2 1:59-6 3:59-3 6:35-7 1:21-6 0:56-6
5 55:04 STEINAR DANIELSEN 1:57-6 6:08-5 9:26-4 12:24-4 15:41-4 19:47-4 24:00-4 30:20-5 34:00-5 36:48-5 42:48-5 44:43-5 48:51-5 52:44-5 54:09-5 55:04-5
60718 BRØBIL 1:57-6 4:11-5 3:18-5 2:58-4 3:17-7 4:06-4 4:13-5 6:20-5 3:40-5 2:48-5 6:00-5 1:55-4 4:08-4 3:53-3 1:25-7 0:55-5
6 61:01 HÅKON AMUNDSEN 1:49-5 5:53-4 10:27-5 14:19-5 17:27-5 23:12-6 28:04-6 33:55-6 37:58-6 40:46-6 47:53-6 50:01-6 54:42-6 58:49-6 60:08-6 61:01-6
96763 DVASK 1:49-5 4:04-4 4:34-8 3:52-7 3:08-5 5:45-6 4:52-6 5:51-4 4:03-6 2:48-5 7:07-6 2:08-7 4:41-6 4:07-4 1:19-5 0:53-4
7 68:53 KÅRE WESTGÅRD 2:00-7 7:19-6 10:56-6 14:36-6 17:43-7 24:56-7 30:05-7 37:35-7 42:17-7 45:28-7 53:43-7 55:25-7 59:52-7 66:42-7 67:55-7 68:53-7
78624 SKATTEDIR 2:00-7 5:19-6 3:37-6 3:40-5 3:07-4 7:13-7 5:09-7 7:30-7 4:42-7 3:11-8 8:15-7 1:42-3 4:27-5 6:50-8 1:13-3 0:58-7
8 86:41 ESPEN EGNER 2:45-8 9:43-8 14:09-8 18:11-8 24:33-8 31:52-8 38:29-8 46:09-8 53:56-8 57:02-8 65:46-8 68:23-8 77:52-8 83:42-8 85:32-8 86:41-8
68571 SCANDPOWER 2:45-8 6:58-7 4:26-7 4:02-8 6:22-8 7:19-8 6:37-8 7:40-8 7:47-8 3:06-7 8:44-8 2:37-8 9:29-8 5:50-6 1:50-8 1:09-8
  DISK JON R SOLSRUD 44;1:31 50;5:43 51;9:38 52;12:04 53;15:05 54;18:16 58;20:37 59;23:26 71;28:48 73;30:24 75;34:20 42;38:21 102;39:46 100;40:38 250;40:45
96361 OPTIMO MELLOM
Resultat klasse H10-12 (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-60 7-102 M-100
1 17:20 Sverre T Sandvold 1:26-1 3:28-1 6:36-1 10:06-1 13:32-1 15:44-1 16:20-1 17:20-1
89460 Nydalen 1:26-1 2:02-1 3:08-1 3:30-1 3:26-1 2:12-1 0:36-1 1:00-1
2 32:25 Vegard Lilloe Svendsen 2:02-2 5:11-2 11:35-2 19:06-2 23:54-2 29:10-2 31:11-2 32:25-2
480199 Lillomarka 2:02-2 3:09-2 6:24-2 7:31-2 4:48-2 5:16-2 2:01-2 1:14-2
Resultat klasse H13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 24:51 Trygve Markset 1:56-1 5:26-1 8:50-1 11:11-1 11:49-1 13:40-1 15:25-1 21:14-1 23:59-1 24:51-1
69023 Koll 1:56-1 3:30-1 3:24-1 2:21-1 0:38-1 1:51-1 1:45-1 5:49-2 2:45-1 0:52-1
2 30:53 Rasmus Skaare 2:16-2 5:49-2 9:59-2 13:55-2 17:18-2 19:32-2 21:47-2 26:36-2 29:59-2 30:53-2
69026 Koll 2:16-2 3:33-2 4:10-2 3:56-2 3:23-2 2:14-2 2:15-2 4:49-1 3:23-2 0:54-2
Resultat klasse H15-16 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 36:58 Lars Eid Nielsen 1:52-1 5:25-1 8:41-1 14:38-1 17:29-1 20:57-1 27:18-1 28:58-1 32:22-1 35:09-1 36:08-1 36:58-1
83151 Nydalen 1:52-1 3:33-1 3:16-1 5:57-1 2:51-1 3:28-1 6:21-1 1:40-1 3:24-1 2:47-1 0:59-1 0:50-1
Resultat klasse H17-34 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59 11-71 12-73 13-75 14-42 15-102 M-100
1 42:04 Henning Røberg 1:54-10 5:21-6 8:08-4 10:29-3 12:58-3 16:22-3 19:51-3 23:48-1 26:32-1 28:42-1 33:05-1 34:46-1 37:45-1 40:26-1 41:22-1 42:04-1
82179 Nittedal 1:54-10 3:27-3 2:47-1 2:21-3 2:29-1 3:24-1 3:29-3 3:57-1 2:44-1 2:10-1 4:23-1 1:41-2 2:59-1 2:41-1 0:56-1 0:42-1
2 44:48 Bjørn Hauge 1:22-1 4:34-1 7:31-1 9:40-2 12:43-2 16:10-2 19:38-1 24:20-2 27:05-2 29:32-2 34:10-2 35:44-2 40:05-2 42:55-2 43:56-2 44:48-2
81040 OSI 1:22-1 3:12-1 2:57-2 2:09-2 3:03-8 3:27-2 3:28-1 4:42-3 2:45-2 2:27-6 4:38-2 1:34-1 4:21-6 2:50-2 1:01-3 0:52-7
3 45:27 Roland Hurlimann 1:29-3 4:56-3 8:00-3 10:37-4 13:20-4 17:25-4 20:53-4 25:28-4 28:14-3 30:31-3 35:15-3 36:56-3 40:48-3 43:43-3 44:39-3 45:27-3
76201 Nydalen 1:29-3 3:27-3 3:04-4 2:37-5 2:43-3 4:05-6 3:28-1 4:35-2 2:46-3 2:17-2 4:44-4 1:41-2 3:52-3 2:55-3 0:56-1 0:48-5
4 49:20 Carl Joachim Svenn 1:29-3 4:46-2 7:46-2 9:39-1 12:36-1 16:04-1 19:50-2 24:58-3 28:22-4 30:51-4 36:53-5 38:53-4 43:09-4 46:46-4 48:13-4 49:20-4
64757 Nydalen 1:29-3 3:17-2 3:00-3 1:53-1 2:57-5 3:28-3 3:46-5 5:08-6 3:24-6 2:29-7 6:02-8 2:00-9 4:16-4 3:37-7 1:27-7 1:07-13
5 50:58 Jostein Tafjord 1:43-6 5:35-9 8:43-6 11:04-5 13:45-5 17:35-5 21:30-5 26:15-5 29:12-5 31:30-5 36:09-4 39:01-5 44:24-5 49:04-5 50:11-5 50:58-5
88605 Nydalen 1:43-6 3:52-9 3:08-5 2:21-3 2:41-2 3:50-4 3:55-6 4:45-4 2:57-4 2:18-3 4:39-3 2:52-11 5:23-10 4:40-12 1:07-4 0:47-4
6 56:04 Christian Jomaas 1:56-11 6:07-11 9:22-9 11:59-7 14:58-7 20:35-7 24:39-7 29:43-6 33:34-6 36:16-6 42:17-6 44:13-6 48:33-6 53:56-6 55:19-6 56:04-6
91111 Nydalen 1:56-11 4:11-11 3:15-6 2:37-5 2:59-6 5:37-13 4:04-7 5:04-5 3:51-9 2:42-9 6:01-7 1:56-8 4:20-5 5:23-14 1:23-6 0:45-3
7 63:21 Per Einar Moe 1:37-5 5:35-9 11:25-12 14:34-12 18:02-12 23:00-12 27:16-9 38:18-11 41:57-10 44:48-10 50:40-9 52:28-9 56:59-7 60:52-7 62:27-7 63:21-7
37008 Halden 1:37-5 3:58-10 5:50-14 3:09-10 3:28-10 4:58-12 4:16-8 11:02-12 3:39-7 2:51-12 5:52-6 1:48-4 4:31-7 3:53-9 1:35-10 0:54-9
8 65:54 Espen Kjellberg 1:48-9 5:27-8 9:02-8 12:51-9 16:46-9 21:09-8 27:39-10 33:06-8 38:05-7 40:31-7 48:09-7 50:01-7 59:37-8 63:05-9 65:11-8 65:54-8
81318 Lyn 1:48-9 3:39-7 3:35-8 3:49-14 3:55-13 4:23-7 6:30-12 5:27-8 4:59-12 2:26-5 7:38-9 1:52-7 9:36-13 3:28-6 2:06-13 0:43-2
9 66:14 Ole Kristian Kristensen 2:08-12 7:06-12 10:55-11 13:59-11 17:15-10 21:44-10 26:41-8 32:00-7 44:00-11 46:45-11 54:59-11 57:07-11 60:45-11 63:52-10 65:24-9 66:14-9
401176 BØ OL 2:08-12 4:58-12 3:49-10 3:04-8 3:16-9 4:29-9 4:57-9 5:19-7 12:00-14 2:45-10 8:14-11 2:08-10 3:38-2 3:07-4 1:32-8 0:50-6
10 66:37 Jostein Eidem 1:47-7 5:19-5 8:55-7 12:34-8 16:27-8 21:22-9 29:12-12 35:16-9 39:44-8 42:32-8 48:14-8 50:03-8 59:39-9 62:57-8 65:44-10 66:37-10
81419 Lyn 1:47-7 3:32-5 3:36-9 3:39-13 3:53-12 4:55-10 7:50-13 6:04-9 4:28-11 2:48-11 5:42-5 1:49-5 9:36-13 3:18-5 2:47-14 0:53-8
11 67:25 Eskil Hagen 1:28-2 5:13-4 10:39-10 13:43-10 17:15-10 22:11-11 27:55-11 37:23-10 40:40-9 43:15-9 51:23-10 54:39-10 60:15-10 64:40-11 66:14-11 67:25-11
81420 Dvask 1:28-2 3:45-8 5:26-13 3:04-8 3:32-11 4:56-11 5:44-10 9:28-11 3:17-5 2:35-8 8:08-10 3:16-12 5:36-11 4:25-11 1:34-9 1:11-14
12 74:16 Einar Opsahl 1:47-7 5:21-6 8:36-5 11:50-6 14:42-6 18:39-6 22:13-6 44:50-13 48:34-12 50:57-12 61:35-13 63:25-12 68:03-12 71:56-12 73:15-12 74:16-12
81583 Biomolex 1:47-7 3:34-6 3:15-6 3:14-11 2:52-4 3:57-5 3:34-4 22:37-14 3:44-8 2:23-4 10:38-14 1:50-6 4:38-8 3:53-9 1:19-5 1:01-10
13 77:52 Stig Sandnes 2:47-13 7:46-13 12:09-13 15:45-13 20:21-14 27:52-14 33:44-14 41:07-12 49:08-13 52:02-13 60:30-12 64:39-13 69:56-13 75:10-13 76:47-13 77:52-13
81423 OSI 2:47-13 4:59-13 4:23-11 3:36-12 4:36-14 7:31-14 5:52-11 7:23-10 8:01-13 2:54-13 8:28-13 4:09-13 5:17-9 5:14-13 1:37-12 1:05-12
14 81:29 Frode Konst 3:22-14 9:16-14 14:24-14 17:16-14 20:17-13 24:43-13 33:09-13 48:20-14 52:33-14 55:40-14 63:59-14 68:16-14 75:10-14 78:50-14 80:25-14 81:29-14
39519 Tyrving 3:22-14 5:54-14 5:08-12 2:52-7 3:01-7 4:26-8 8:26-14 15:11-13 4:13-10 3:07-14 8:19-12 4:17-14 6:54-12 3:40-8 1:35-10 1:04-11
  DISK Espen Lunøe 44;1:20 50;7:28 51;10:09 53;15:52 55;19:46 56;23:31 57;28:08 71;36:46 73;38:29 75;41:49 42;45:02 102;46:27 100;47:35 250;47:38
22895 Nydalen  
  DISK Ståle Grøthe 44;5:37 50;9:34 51;14:55 52;18:05 53;22:44 54;25:49 58;28:04 59;30:37 71;42:42 73;44:36 75;49:57 42;53:37 102;55:48 100;57:07 250;57:11
81512 Hemsedal MELLOM
  DISK Stig Kvarsnes 44;3:16 50;8:38 51;14:03 52;18:40 53;23:30 54;27:15 58;30:10 59;34:19 71;43:19 73;45:34 75;53:39 42;60:43 102;63:02 100;64:03 250;64:13
91108 Legatsiden.no MELLOM
  DISK Jon Mosberg 44;2:29 50;7:14 51;11:10 52;16:13 53;20:35 54;26:11 58;29:05 59;32:44 71;45:03 73;47:07 75;53:46 42;58:41 102;60:59 100;61:58 250;62:04
91109 Anilco MELLOM
Resultat klasse H17K (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 33:51 Christian Gløgård 2:06-3 4:59-2 8:20-1 10:43-1 13:47-1 15:37-1 21:35-1 23:22-1 28:21-1 31:55-1 33:00-1 33:51-1
62336 OSI 2:06-3 2:53-1 3:21-3 2:23-1 3:04-3 1:50-3 5:58-1 1:47-1 4:59-6 3:34-1 1:05-3 0:51-5
2 40:35 Martin Aasbrenn 2:00-2 5:16-3 8:29-2 11:40-2 14:43-2 16:16-2 23:31-2 25:33-2 30:12-2 36:40-2 38:19-2 40:35-2
22087 Fredrikstad 2:00-2 3:16-2 3:13-1 3:11-4 3:03-2 1:33-1 7:15-4 2:02-3 4:39-2 6:28-12 1:39-12 2:16-15
3 41:49 Bjørn Nordvik 2:32-8 6:21-5 10:35-4 14:08-4 17:48-4 20:17-4 28:50-4 31:08-3 36:05-3 39:42-3 40:52-3 41:49-3
480175 Asker Skiklubb 2:32-8 3:49-5 4:14-8 3:33-7 3:40-6 2:29-4 8:33-8 2:18-8 4:57-5 3:37-2 1:10-6 0:57-7
4 45:12 Håkon Sagberg 2:46-9 6:49-7 10:50-5 15:05-6 18:52-5 21:25-5 28:48-3 33:19-4 38:02-4 42:29-4 44:01-4 45:12-4
78611 FBI 2:46-9 4:03-7 4:01-7 4:15-11 3:47-8 2:33-8 7:23-5 4:31-14 4:43-3 4:27-5 1:32-10 1:11-12
5 45:18 Øystein Flenning 2:28-7 6:25-6 10:23-3 13:52-3 17:26-3 19:15-3 31:33-5 33:23-5 38:08-5 42:46-5 44:20-5 45:18-5
400782 Årvoll 2:28-7 3:57-6 3:58-6 3:29-6 3:34-5 1:49-2 12:18-14 1:50-2 4:45-4 4:38-6 1:34-11 0:58-8
6 47:46 Kjetil Sverdrup-Thygeson 2:08-4 5:55-4 11:40-7 14:46-5 19:01-6 21:30-6 31:46-6 34:01-6 39:23-6 45:28-6 46:45-6 47:46-6
68271 Østmarka 2:08-4 3:47-4 5:45-13 3:06-3 4:15-10 2:29-4 10:16-10 2:15-7 5:22-9 6:05-10 1:17-7 1:01-9
7 49:57 Harald Løvenskiold 2:15-5 8:19-11 11:34-6 16:08-7 19:50-7 22:25-7 33:12-7 35:19-7 44:05-10 47:58-7 49:01-7 49:57-7
83142 Koll 2:15-5 6:04-13 3:15-2 4:34-13 3:42-7 2:35-9 10:47-11 2:07-5 8:46-12 3:53-4 1:03-1 0:56-6
8 50:10 Sverre Martinsen 3:10-12 9:18-13 13:13-10 22:52-14 25:50-14 28:27-14 34:58-12 38:09-12 44:41-11 48:19-8 49:23-8 50:10-8
91095 Heming/Njård 3:10-12 6:08-14 3:55-5 9:39-15 2:58-1 2:37-10 6:31-3 3:11-12 6:32-10 3:38-3 1:04-2 0:47-2
9 51:36 Tov-Arne Bondal 4:34-15 9:34-14 14:34-14 18:37-13 22:52-12 25:44-11 34:13-8 37:14-10 42:32-8 48:59-9 50:29-9 51:36-9
91112 Lillomarka 4:34-15 5:00-10 5:00-11 4:03-10 4:15-10 2:52-11 8:29-7 3:01-11 5:18-8 6:27-11 1:30-9 1:07-11
10 53:17 Lars-Henri Myrer 3:16-13 8:16-10 12:47-9 17:06-11 21:56-10 26:00-12 34:14-9 36:49-9 41:58-7 50:19-10 52:13-10 53:17-10
400796 Årvoll 3:16-13 5:00-10 4:31-10 4:19-12 4:50-13 4:04-15 8:14-6 2:35-10 5:09-7 8:21-14 1:54-13 1:04-10
11 54:11 Knut Ivar Vestli 2:17-6 15:23-15 19:03-15 22:58-15 27:08-15 30:05-15 36:35-14 38:43-14 42:56-9 52:17-11 53:25-11 54:11-11
74955 OSI 2:17-6 13:06-15 3:40-4 3:55-9 4:10-9 2:57-13 6:30-2 2:08-6 4:13-1 9:21-15 1:08-5 0:46-1
12 57:13 Ole Petter Berge 3:58-14 8:59-12 13:24-12 17:15-12 23:14-13 25:43-10 34:53-11 38:09-12 48:29-12 54:04-12 56:00-12 57:13-12
71758 Geoform 3:58-14 5:01-12 4:25-9 3:51-8 5:59-15 2:29-4 9:10-9 3:16-13 10:20-13 5:35-9 1:56-14 1:13-13
13 58:51 Dag T Hansson 2:47-10 6:59-8 13:18-11 16:46-9 20:12-8 23:06-8 34:38-10 36:41-8 51:34-13 56:45-13 58:04-13 58:51-13
400788 Årvoll 2:47-10 4:12-8 6:19-14 3:28-5 3:26-4 2:54-12 11:32-12 2:03-4 14:53-14 5:11-8 1:19-8 0:47-2
14 64:44 Johan Mohn 0:00-1 3:42-1 13:30-13 16:35-8 21:24-9 23:56-9 35:36-13 37:58-11 58:02-15 62:50-15 63:56-14 64:44-14
91097 Heming/Njård 0:00-1 3:42-3 9:48-15 3:05-2 4:49-12 2:32-7 11:40-13 2:22-9 20:04-15 4:48-7 1:06-4 0:48-4
15 65:33 Morten Tollerud 2:49-11 7:02-9 12:11-8 16:59-10 22:49-11 26:17-13 42:11-15 46:49-15 54:07-14 61:22-14 64:17-15 65:33-15
92452 BSI 2:49-11 4:13-9 5:09-12 4:48-14 5:50-14 3:28-14 15:54-15 4:38-15 7:18-11 7:15-13 2:55-15 1:16-14
Resultat klasse H17N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-34 3-35 4-76 5-43 6-60 7-102 M-100
1 35:39 Kristoffer Gleditch 3:54-2 7:26-1 15:34-2 20:49-1 24:38-1 33:22-2 34:36-1 35:39-1
23899   3:54-2 3:32-1 8:08-2 5:15-2 3:49-2 8:44-2 1:14-2 1:03-3
2 36:58 Espen Rydeng 3:59-3 7:37-2 12:14-1 21:54-2 25:19-2 32:43-1 36:04-2 36:58-2
87682 Målselv IL 3:59-3 3:38-2 4:37-1 9:40-3 3:25-1 7:24-1 3:21-3 0:54-1
3 41:27 Gudmund T. Høglund 3:27-1 7:46-3 17:54-3 22:44-3 28:17-3 39:28-3 40:25-3 41:27-3
90373 Oppsal 3:27-1 4:19-3 10:08-3 4:50-1 5:33-3 11:11-3 0:57-1 1:02-2
Resultat klasse H35-44/H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59 11-71 12-73 13-75 14-42 15-102 M-100
1 46:50 OLE TRUDVANG 1:19-2 4:50-2 8:00-2 10:44-3 13:30-3 17:20-3 20:45-2 26:05-2 29:10-2 31:27-2 36:43-1 38:23-1 41:55-1 44:59-1 46:01-1 46:50-1
400013 AFU 1:19-2 3:31-3 3:10-6 2:44-18 2:46-3 3:50-6 3:25-1 5:20-8 3:05-8 2:17-4 5:16-3 1:40-5 3:32-2 3:04-7 1:02-4 0:49-8
2 48:31 Guttorm Egge 1:43-15 5:11-5 8:30-6 10:48-4 13:27-2 16:49-1 20:31-1 28:37-8 31:41-8 33:54-8 38:35-3 40:14-3 43:40-2 46:36-2 47:40-2 48:31-2
81268 OSI 1:43-15 3:28-2 3:19-10 2:18-5 2:39-1 3:22-1 3:42-4 8:06-26 3:04-6 2:13-2 4:41-1 1:39-2 3:26-1 2:56-2 1:04-5 0:51-13
3 49:48 NILS IHLEN 1:43-15 6:32-24 10:03-21 12:58-21 15:59-19 19:47-13 23:37-11 28:23-6 31:14-6 33:37-5 38:40-5 40:29-5 44:52-4 47:48-4 49:02-4 49:48-3
400212 HOLTE PROJEKT 1:43-15 4:49-26 3:31-16 2:55-23 3:01-8 3:48-4 3:50-8 4:46-3 2:51-2 2:23-7 5:03-2 1:49-13 4:23-16 2:56-2 1:14-18 0:46-4
4 49:53 Per Slungaard 2:10-25 7:09-26 10:09-22 12:48-20 15:27-12 20:12-15 23:39-12 28:01-5 30:53-5 33:15-4 38:38-4 40:17-4 44:33-3 47:42-3 48:52-3 49:53-4
10358 Aker Kværner 2:10-25 4:59-28 3:00-1 2:39-15 2:39-1 4:45-19 3:27-2 4:22-1 2:52-3 2:22-6 5:23-6 1:39-2 4:16-12 3:09-9 1:10-13 1:01-28
5 50:14 ROLV ANDERS SYSTAD 1:23-6 4:45-1 7:53-1 10:14-1 13:23-1 17:18-2 20:56-3 25:38-1 28:56-1 31:24-1 36:49-2 38:29-2 45:24-6 48:31-5 49:31-5 50:14-5
12205 SYSTAD 1:23-6 3:22-1 3:08-3 2:21-6 3:09-15 3:55-8 3:38-3 4:42-2 3:18-16 2:28-12 5:25-7 1:40-5 6:55-30 3:07-8 1:00-2 0:43-1
6 50:36 NILS PETTER FREMMING 1:21-4 5:00-3 8:09-3 10:23-2 13:38-4 17:42-5 22:10-5 27:11-3 30:15-3 33:49-6 39:07-6 40:53-6 45:07-5 48:43-6 49:48-6 50:36-6
78529 TECHNOGUIDE 1:21-4 3:39-5 3:09-4 2:14-2 3:15-17 4:04-13 4:28-15 5:01-4 3:04-6 3:34-33 5:18-5 1:46-11 4:14-11 3:36-14 1:05-9 0:48-5
7 51:53 SVEIN NYGÅRD 1:39-12 5:31-8 8:55-7 11:17-6 14:25-7 18:24-8 22:59-8 30:12-12 33:31-12 35:58-10 41:24-10 43:03-9 47:00-8 50:01-7 51:08-7 51:53-7
64746 NORGES BANK 1:39-12 3:52-10 3:24-12 2:22-8 3:08-13 3:59-12 4:35-17 7:13-23 3:19-17 2:27-9 5:26-9 1:39-2 3:57-8 3:01-5 1:07-11 0:45-3
8 52:50 STEINAR LÅG 4:18-33 8:31-32 11:52-28 14:05-26 17:11-24 22:02-24 25:49-21 31:13-16 33:54-14 36:24-13 42:21-13 44:04-13 47:40-10 51:04-9 52:02-8 52:50-8
83232 INMARSAT 4:18-33 4:13-17 3:21-11 2:13-1 3:06-10 4:51-23 3:47-6 5:24-9 2:41-1 2:30-14 5:57-14 1:43-9 3:36-5 3:24-10 0:58-1 0:48-5
9 53:02 Asbjørn Bakken 2:40-29 6:28-22 10:09-22 12:23-16 15:16-11 19:35-11 23:28-10 28:33-7 31:40-7 33:53-7 40:23-8 44:03-12 47:59-12 51:00-8 52:05-9 53:02-9
91114 Infostream 2:40-29 3:48-6 3:41-21 2:14-2 2:53-5 4:19-15 3:53-9 5:05-5 3:07-9 2:13-2 6:30-23 3:40-32 3:56-6 3:01-5 1:05-9 0:57-20
10 53:30 DAG MAGNAR EVJE 1:17-1 5:13-6 8:22-5 11:25-8 14:33-9 18:18-7 22:36-6 28:53-9 33:12-10 36:00-11 41:26-11 43:19-10 47:39-9 51:14-10 52:33-10 53:30-10
80715 AMERSHAM 1:17-1 3:56-14 3:09-4 3:03-25 3:08-13 3:45-3 4:18-13 6:17-20 4:19-26 2:48-23 5:26-9 1:53-15 4:20-14 3:35-13 1:19-22 0:57-20
11 53:39 TORGRIM ENGELL 2:07-24 6:00-15 9:46-18 12:14-14 15:42-16 20:15-16 24:29-15 30:12-12 33:29-11 36:01-12 41:26-11 43:30-11 48:32-13 51:24-11 52:39-11 53:39-11
94074 AMERSHAM 2:07-24 3:53-11 3:46-23 2:28-10 3:28-24 4:33-18 4:14-12 5:43-15 3:17-14 2:32-15 5:25-7 2:04-23 5:02-24 2:52-1 1:15-19 1:00-26
12 53:41 STEIN H. HAGEN 1:20-3 6:31-23 9:48-19 12:41-18 16:43-21 20:33-18 24:19-14 29:31-11 33:42-13 36:34-14 42:39-14 44:23-14 47:57-11 51:53-13 52:57-13 53:41-12
480247 STEIN HAGEN CONS. 1:20-3 5:11-29 3:17-8 2:53-21 4:02-32 3:50-6 3:46-5 5:12-7 4:11-25 2:52-26 6:05-15 1:44-10 3:34-4 3:56-19 1:04-5 0:44-2
12 53:41 ARNE M TORGERSEN 1:26-7 5:04-4 8:10-4 11:04-5 13:50-5 17:32-4 21:35-4 27:13-4 30:30-4 32:59-3 41:22-9 43:00-8 46:32-7 51:26-12 52:51-12 53:41-12
78656 NVE 1:26-7 3:38-4 3:06-2 2:54-22 2:46-3 3:42-2 4:03-11 5:38-12 3:17-14 2:29-13 8:23-34 1:38-1 3:32-2 4:54-29 1:25-27 0:50-12
14 54:24 MORTEN HEIR 1:21-4 5:42-12 8:56-8 11:17-6 14:11-6 18:00-6 23:24-9 28:59-10 32:12-9 34:24-9 40:04-7 41:58-7 48:52-14 52:34-14 53:35-14 54:24-14
62775 BP 1:21-4 4:21-21 3:14-7 2:21-6 2:54-6 3:49-5 5:24-25 5:35-11 3:13-10 2:12-1 5:40-12 1:54-17 6:54-29 3:42-16 1:01-3 0:49-8
15 56:39 PAUL HINSCH 1:32-9 5:22-7 10:53-25 13:10-22 17:09-23 21:07-21 27:24-23 32:31-20 36:29-21 39:15-21 44:44-18 46:24-18 51:03-16 54:36-15 55:48-15 56:39-15
92275 PRIVAT 1:32-9 3:50-8 5:31-31 2:17-4 3:59-31 3:58-11 6:17-31 5:07-6 3:58-23 2:46-22 5:29-11 1:40-5 4:39-18 3:33-12 1:12-14 0:51-13
16 56:43 VIDAR SVENDSEN 1:38-11 5:50-13 9:30-11 12:09-11 15:35-13 19:54-14 24:44-16 31:09-15 34:37-16 37:13-15 43:22-15 45:21-15 51:07-17 54:44-16 55:52-16 56:43-16
80606 NLH-BIL NIJOS 1:38-11 4:12-16 3:40-20 2:39-15 3:26-22 4:19-15 4:50-19 6:25-22 3:28-21 2:36-17 6:09-19 1:59-21 5:46-27 3:37-15 1:08-12 0:51-13
17 56:49 HELGE VATN 1:49-19 6:11-18 10:01-20 12:46-19 15:52-17 20:37-19 25:27-20 31:50-19 35:04-17 37:24-17 43:47-16 46:06-17 50:12-15 54:44-16 55:57-17 56:49-17
79943 HYDRO OSLO 1:49-19 4:22-22 3:50-25 2:45-20 3:06-10 4:45-19 4:50-19 6:23-21 3:14-11 2:20-5 6:23-21 2:19-26 4:06-10 4:32-25 1:13-16 0:52-16
18 59:14 Thor Erland Stange 4:10-32 8:01-30 11:18-27 13:50-25 17:22-26 21:18-23 25:16-18 31:14-17 35:36-19 38:13-19 46:00-20 47:55-20 52:16-19 56:47-18 58:14-18 59:14-18
28090 Sandefjord 4:10-32 3:51-9 3:17-8 2:32-13 3:32-26 3:56-10 3:58-10 5:58-16 4:22-27 2:37-18 7:47-31 1:55-18 4:21-15 4:31-24 1:27-28 1:00-26
19 60:30 Bjørn Bakken 2:13-27 6:07-17 9:45-17 12:15-15 15:41-15 19:36-12 24:09-13 31:25-18 35:04-17 38:12-18 46:03-21 48:33-21 53:32-20 58:00-19 59:27-19 60:30-19
28394 Tyrving 2:13-27 3:54-12 3:38-18 2:30-11 3:26-22 3:55-8 4:33-16 7:16-24 3:39-22 3:08-31 7:51-32 2:30-29 4:59-23 4:28-23 1:27-28 1:03-32
20 60:44 TORE FAGERVOLD 1:54-21 6:11-18 9:40-15 12:10-12 16:08-20 20:23-17 25:20-19 37:46-25 40:48-24 43:13-23 48:30-23 50:23-23 55:36-23 58:32-20 59:45-20 60:44-20
80661 BRØBIL 1:54-21 4:17-20 3:29-15 2:30-11 3:58-30 4:15-14 4:57-22 12:26-29 3:02-4 2:25-8 5:17-4 1:53-15 5:13-25 2:56-2 1:13-16 0:59-25
21 61:02 TORE KALHOVD 1:26-7 6:02-16 9:43-16 12:27-17 15:55-18 20:55-20 25:13-17 30:54-14 34:15-15 37:19-16 45:11-19 46:57-19 54:03-22 58:40-21 60:00-21 61:02-21
80725 KVÆRNER OSLO 1:26-7 4:36-23 3:41-21 2:44-18 3:28-24 5:00-24 4:18-13 5:41-14 3:21-18 3:04-29 7:52-33 1:46-11 7:06-32 4:37-26 1:20-23 1:02-29
22 61:49 IVAR REFSLAND 1:44-17 5:32-9 9:18-10 11:40-10 14:42-10 19:31-10 27:14-22 32:48-21 36:04-20 38:31-20 44:17-17 45:59-16 51:26-18 59:09-22 60:56-22 61:49-22
64744 ORACLE 1:44-17 3:48-6 3:46-23 2:22-8 3:02-9 4:49-22 7:43-34 5:34-10 3:16-13 2:27-9 5:46-13 1:42-8 5:27-26 7:43-34 1:47-33 0:53-18
23 62:34 CLAUS F. CLASEN 1:50-20 6:26-21 10:30-24 13:44-24 17:06-22 23:12-26 28:36-26 34:45-22 38:09-22 40:49-22 46:57-22 49:09-22 53:58-21 60:24-23 61:45-23 62:34-23
80094 IF 1:50-20 4:36-23 4:04-27 3:14-27 3:22-19 6:06-29 5:24-25 6:09-17 3:24-20 2:40-20 6:08-16 2:12-24 4:49-19 6:26-32 1:21-24 0:49-8
24 63:21 STEINAR MYRABØ 2:43-30 7:30-27 12:16-29 15:14-29 18:38-28 25:21-28 30:25-28 36:35-23 40:39-23 43:28-24 49:36-24 52:02-24 56:58-24 61:03-24 62:33-24 63:21-24
71668 BRØBIL 2:43-30 4:47-25 4:46-30 2:58-24 3:24-20 6:43-31 5:04-23 6:10-18 4:04-24 2:49-25 6:08-16 2:26-28 4:56-22 4:05-21 1:30-30 0:48-5
25 64:08 TORE RINGERIKE 2:03-23 8:01-30 14:10-31 17:17-31 20:49-30 26:10-29 31:03-29 37:15-24 41:39-25 44:46-25 51:34-25 53:37-25 58:01-25 61:49-25 63:11-25 64:08-25
23435 DNB 2:03-23 5:58-33 6:09-32 3:07-26 3:32-26 5:21-26 4:53-21 6:12-19 4:24-28 3:07-30 6:48-29 2:03-22 4:24-17 3:48-17 1:22-25 0:57-20
26 65:30 ASBJØRN AARVIK 1:41-13 5:55-14 9:32-12 12:12-13 15:36-14 21:12-22 27:38-24 40:06-27 43:09-26 45:47-26 52:34-26 54:31-26 59:26-26 63:20-26 64:37-26 65:30-26
79989 HYDRO OSLO 1:41-13 4:14-18 3:37-17 2:40-17 3:24-20 5:36-28 6:26-32 12:28-30 3:03-5 2:38-19 6:47-27 1:57-19 4:55-21 3:54-18 1:17-20 0:53-18
27 65:43 JAN S. OSEASSEN 7:32-34 13:52-34 17:30-33 20:44-33 23:57-33 30:21-32 34:58-31 40:37-28 45:18-27 47:50-27 54:03-27 56:19-27 60:16-27 63:47-27 64:51-27 65:43-27
79996 HYDRO OSLO 7:32-34 6:20-34 3:38-18 3:14-27 3:13-16 6:24-30 4:37-18 5:39-13 4:41-30 2:32-15 6:13-20 2:16-25 3:57-8 3:31-11 1:04-5 0:52-16
28 68:08 ROAR SIGURDSEN 1:42-14 5:36-11 9:35-13 14:37-27 17:44-27 23:12-26 29:02-27 39:23-26 46:44-28 49:28-28 55:36-28 57:28-28 61:24-28 66:15-28 67:19-28 68:08-28
79180 RINGNES 1:42-14 3:54-12 3:59-26 5:02-34 3:07-12 5:28-27 5:50-27 10:21-28 7:21-33 2:44-21 6:08-16 1:52-14 3:56-6 4:51-28 1:04-5 0:49-8
29 71:16 LARS EIK 1:33-10 5:33-10 8:58-9 11:31-9 14:27-8 18:55-9 22:43-7 46:02-30 49:24-29 51:51-29 58:26-29 60:23-29 64:39-29 68:56-29 70:18-29 71:16-29
81579 FRED OLSEN 1:33-10 4:00-15 3:25-13 2:33-14 2:56-7 4:28-17 3:48-7 23:19-33 3:22-19 2:27-9 6:35-25 1:57-19 4:16-12 4:17-22 1:22-25 0:58-23
30 79:38 BJØRN ARNEGÅRD 3:13-31 8:56-33 13:10-30 17:01-30 21:29-31 26:48-30 31:53-30 51:45-31 55:00-31 57:48-31 64:35-31 67:21-30 72:12-30 77:06-30 78:36-30 79:38-30
82328 SCANDPOWER 3:13-31 5:43-32 4:14-28 3:51-29 4:28-34 5:19-25 5:05-24 19:52-32 3:15-12 2:48-23 6:47-27 2:46-30 4:51-20 4:54-29 1:30-30 1:02-29
31 86:15 GEIR HANESAND 1:47-18 6:36-25 10:58-26 14:57-28 18:45-29 31:04-33 37:14-33 44:42-29 50:10-30 53:08-30 59:31-30 71:32-31 77:22-31 84:00-31 85:12-31 86:15-31
79726 ATN 1:47-18 4:49-26 4:22-29 3:59-30 3:48-29 12:19-34 6:10-30 7:28-25 5:28-31 2:58-28 6:23-21 12:01-34 5:50-28 6:38-33 1:12-14 1:03-32
32 89:41 Sigurd Hertzberg 2:10-25 7:31-28 22:41-34 26:58-34 30:19-34 37:56-34 44:29-34 53:19-32 57:57-32 61:33-32 68:17-32 72:51-32 79:51-32 85:28-32 88:43-32 89:41-32
87034 Heming/Njård 2:10-25 5:21-31 15:10-34 4:17-33 3:21-18 7:37-33 6:33-33 8:50-27 4:38-29 3:36-34 6:44-26 4:34-33 7:00-31 5:37-31 3:15-34 0:58-23
33 97:18 LARS CHR OLSEN 1:58-22 6:12-20 9:39-14 13:39-23 17:21-25 22:06-25 28:00-25 63:44-34 71:04-34 73:57-34 80:31-34 82:55-34 90:41-33 94:40-33 96:16-33 97:18-33
79991 HYDRO OSLO 1:58-22 4:14-18 3:27-14 4:00-31 3:42-28 4:45-19 5:54-28 35:44-34 7:20-32 2:53-27 6:34-24 2:24-27 7:46-33 3:59-20 1:36-32 1:02-29
34 99:26 ODDMUND SOLHEIM 2:22-28 7:40-29 14:38-32 18:42-32 22:50-32 30:20-31 36:14-32 54:57-33 63:39-33 67:04-33 74:33-33 77:20-33 92:13-34 97:01-34 98:19-34 99:26-34
78657 NVE 2:22-28 5:18-30 6:58-33 4:04-32 4:08-33 7:30-32 5:54-28 18:43-31 8:42-34 3:25-32 7:29-30 2:47-31 14:53-34 4:48-27 1:18-21 1:07-34
Resultat klasse H45-49/H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-54 7-58 8-59 9-71 10-73 11-75 12-42 13-102 M-100
1 33:31 TERJE MATHISEN 1:28-1 5:08-2 8:03-1 10:04-1 12:46-1 14:45-1 16:41-1 19:02-1 23:38-1 25:07-1 28:33-1 31:39-1 32:38-1 33:31-1
402460 HYDRO OSLO 1:28-1 3:40-2 2:55-1 2:01-1 2:42-1 1:59-1 1:56-1 2:21-1 4:36-1 1:29-1 3:26-1 3:06-1 0:59-1 0:53-7
2 36:57 ENDRE HALLAN 1:28-1 4:47-1 8:03-1 10:31-2 13:28-2 15:42-2 18:04-2 20:29-2 25:54-2 27:35-2 31:38-2 34:53-2 36:02-2 36:57-2
79089 STATENS VEGVESEN 1:28-1 3:19-1 3:16-3 2:28-3 2:57-4 2:14-4 2:22-6 2:25-2 5:25-3 1:41-2 4:03-4 3:15-4 1:09-5 0:55-9
3 37:35 JOHN HANSEN 1:35-4 5:20-3 8:23-3 10:59-3 13:53-3 16:04-3 18:14-3 20:42-3 25:57-3 27:39-3 32:20-3 35:33-3 36:43-3 37:35-3
36340 AB PIL 1:35-4 3:45-3 3:03-2 2:36-7 2:54-2 2:11-3 2:10-2 2:28-3 5:15-2 1:42-3 4:41-9 3:13-3 1:10-6 0:52-6
4 41:00 MARTIN VEASTAD 1:40-5 5:51-6 9:13-5 11:42-5 14:36-4 16:39-4 18:52-4 21:26-4 27:25-4 29:21-4 34:24-4 38:55-4 40:02-4 41:00-4
79733 ATN 1:40-5 4:11-9 3:22-6 2:29-4 2:54-2 2:03-2 2:13-3 2:34-4 5:59-6 1:56-6 5:03-10 4:31-11 1:07-4 0:58-13
5 41:11 Bjørn Willadsen 1:50-9 5:57-8 10:30-10 13:18-10 16:40-9 18:58-7 21:34-7 24:20-7 30:13-6 31:58-6 35:47-5 39:14-5 40:20-5 41:11-5
60615 Heming/Njård 1:50-9 4:07-8 4:33-12 2:48-8 3:22-7 2:18-5 2:36-12 2:46-6 5:53-5 1:45-5 3:49-2 3:27-5 1:06-3 0:51-4
6 42:22 Tormod Øvergaard 1:46-7 5:51-6 9:07-4 11:21-4 15:03-5 17:30-5 19:50-5 22:45-5 29:41-5 31:48-5 36:02-6 40:12-6 41:27-6 42:22-6
31423 Vestre Aker 1:46-7 4:05-7 3:16-3 2:14-2 3:42-12 2:27-7 2:20-4 2:55-7 6:56-9 2:07-8 4:14-6 4:10-8 1:15-10 0:55-9
7 43:13 GEIR FLØYMO 1:31-3 5:26-4 9:14-6 12:09-7 15:33-6 18:19-6 20:47-6 23:49-6 30:29-7 32:31-7 37:08-7 40:54-7 42:16-7 43:13-7
80724 KVÆRNER OSLO 1:31-3 3:55-4 3:48-8 2:55-9 3:24-8 2:46-9 2:28-10 3:02-10 6:40-8 2:02-7 4:37-8 3:46-7 1:22-12 0:57-12
8 46:16 JOHN STANES 1:45-6 5:48-5 9:22-7 12:26-8 15:53-7 20:12-10 22:56-10 27:57-12 35:15-11 36:59-11 40:58-9 44:07-8 45:27-8 46:16-8
91331 HIL NSB 1:45-6 4:03-6 3:34-7 3:04-12 3:27-9 4:19-14 2:44-13 5:01-14 7:18-11 1:44-4 3:59-3 3:09-2 1:20-11 0:49-2
9 47:25 SVEIN ANDERSEN 1:54-10 6:17-10 10:15-9 13:13-9 16:54-10 19:35-8 22:02-8 25:05-8 30:56-8 34:15-8 38:28-8 44:58-9 46:34-9 47:25-9
79231 NORCONSULT 1:54-10 4:23-10 3:58-9 2:58-10 3:41-11 2:41-8 2:27-9 3:03-11 5:51-4 3:19-14 4:13-5 6:30-14 1:36-14 0:51-4
10 48:52 Mathias Martinsen 2:32-12 6:28-11 12:55-13 15:57-12 19:14-12 21:32-12 23:52-11 26:52-10 33:19-9 35:31-9 41:51-10 46:55-10 48:05-10 48:52-10
400959 Heming/Njård 2:32-12 3:56-5 6:27-15 3:02-11 3:17-6 2:18-5 2:20-4 3:00-9 6:27-7 2:12-11 6:20-12 5:04-13 1:10-6 0:47-1
11 50:03 PETER MOLTHE 1:46-7 6:16-9 9:36-8 12:07-6 15:58-8 19:58-9 22:23-9 25:22-9 37:46-12 40:01-12 44:29-12 48:02-11 49:13-11 50:03-11
81421 SBIL 1:46-7 4:30-11 3:20-5 2:31-6 3:51-13 4:00-13 2:25-8 2:59-8 12:24-15 2:15-12 4:28-7 3:33-6 1:11-8 0:50-3
12 50:36 RICHARD BLOM 2:04-11 6:36-12 10:58-11 14:35-11 18:15-11 21:26-11 23:59-12 27:32-11 34:40-10 36:50-10 44:12-11 48:29-12 49:41-12 50:36-12
78693 FBI 2:04-11 4:32-12 4:22-11 3:37-13 3:40-10 3:11-10 2:33-11 3:33-13 7:08-10 2:10-10 7:22-13 4:17-10 1:12-9 0:55-9
13 57:55 STEIN BELDRING 2:47-13 8:10-13 12:22-12 17:16-13 21:10-13 24:28-13 27:38-13 31:08-13 39:27-13 42:20-13 50:32-13 55:24-13 56:50-13 57:55-13
96530 NVE 2:47-13 5:23-13 4:12-10 4:54-15 3:54-14 3:18-11 3:10-14 3:30-12 8:19-12 2:53-13 8:12-14 4:52-12 1:26-13 1:05-14
14 67:35 PER CHR ALSGAARD 6:25-15 15:13-15 21:20-15 23:50-15 27:06-14 30:26-14 32:49-14 35:24-14 43:51-14 45:58-14 61:31-15 65:41-14 66:41-14 67:35-14
79998 HYDRO OSLO 6:25-15 8:48-14 6:07-14 2:30-5 3:16-5 3:20-12 2:23-7 2:35-5 8:27-13 2:07-8 15:33-15 4:10-8 1:00-2 0:54-8
15 75:14 CLAUS HEEN 3:05-14 11:57-14 17:15-14 21:58-14 27:12-15 32:18-15 36:26-15 41:54-15 51:14-15 55:32-15 61:25-14 70:45-15 73:57-15 75:14-15
31527 BÆRUM FJERNV. 3:05-14 8:52-15 5:18-13 4:43-14 5:14-15 5:06-15 4:08-15 5:28-15 9:20-14 4:18-15 5:53-11 9:20-15 3:12-15 1:17-15
  DISK Bjørn Skavlan 44;3:20 50;7:57 52;14:21 53;21:12 54;23:53 58;28:35 59;31:48 71;40:10 51;41:54 73;45:31 75;52:01 42;57:26 102;58:53 100;60:00 250;60:04
83138 Koll  
Resultat klasse H50-54/H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-54 7-58 8-59 9-71 10-73 11-75 12-42 13-102 M-100
1 36:43 CATO MOLTHE 1:48-5 5:44-1 8:55-1 11:08-1 14:23-1 16:54-1 18:54-1 21:20-1 26:30-1 28:20-1 31:53-1 34:49-1 35:52-1 36:43-1
79023 HIS 1:48-5 3:56-1 3:11-1 2:13-1 3:15-5 2:31-4 2:00-1 2:26-1 5:10-1 1:50-2 3:33-1 2:56-1 1:03-1 0:51-2
2 42:01 GEIR ARNESEN 1:44-2 5:53-2 9:40-2 12:06-2 15:49-2 18:15-2 20:27-2 23:24-2 29:18-2 31:17-2 35:22-2 39:58-2 41:07-2 42:01-2
31734 BÆRUM KOMMUNE 1:44-2 4:09-2 3:47-5 2:26-2 3:43-11 2:26-3 2:12-2 2:57-7 5:54-4 1:59-6 4:05-2 4:36-17 1:09-3 0:54-8
3 42:24 JOHN TH PETERSEN 1:46-3 6:03-3 11:02-7 13:29-5 16:52-5 19:33-4 21:50-3 24:38-3 30:30-3 32:19-3 36:32-3 39:59-3 41:33-3 42:24-3
79791 NORDEA 1:46-3 4:17-3 4:59-17 2:27-3 3:23-7 2:41-7 2:17-3 2:48-4 5:52-3 1:49-1 4:13-5 3:27-2 1:34-15 0:51-2
4 42:37 KARL ORUD 1:59-12 6:26-5 10:05-4 12:44-3 16:50-4 19:42-5 22:10-5 24:59-5 30:54-4 32:49-4 36:54-4 40:33-4 41:43-4 42:37-4
80440 MORECOM 1:59-12 4:27-6 3:39-3 2:39-5 4:06-15 2:52-9 2:28-6 2:49-5 5:55-5 1:55-3 4:05-2 3:39-3 1:10-4 0:54-8
5 43:15 Pål Benjaminsen 1:53-7 6:13-4 9:53-3 12:45-4 16:17-3 19:21-3 21:50-3 24:58-4 31:02-5 33:02-5 37:20-5 41:02-5 42:24-5 43:15-5
36455 Kamp/Vestheim 1:53-7 4:20-5 3:40-4 2:52-6 3:32-8 3:04-11 2:29-8 3:08-12 6:04-8 2:00-7 4:18-6 3:42-4 1:22-9 0:51-2
6 44:09 HELGE BJAALAND 1:46-3 7:06-11 11:12-8 14:07-7 17:13-6 19:47-6 22:12-6 25:20-7 31:22-7 33:30-7 37:35-6 41:47-6 43:02-6 44:09-6
400900 ELLE AS 1:46-3 5:20-15 4:06-9 2:55-7 3:06-2 2:34-5 2:25-5 3:08-12 6:02-6 2:08-12 4:05-2 4:12-9 1:15-5 1:07-17
7 44:58 PER ØHLCKERS 1:56-9 8:48-18 12:36-16 15:13-12 19:00-12 21:24-10 23:52-10 26:48-10 32:26-8 34:23-8 38:42-7 42:57-7 44:05-7 44:58-7
401061 FBI 1:56-9 6:52-20 3:48-7 2:37-4 3:47-12 2:24-2 2:28-6 2:56-6 5:38-2 1:57-5 4:19-7 4:15-10 1:08-2 0:53-6
8 46:25 Jørn Brunsell 1:54-8 8:24-15 11:39-12 14:47-10 17:54-10 20:11-7 22:30-7 25:15-6 31:18-6 33:14-6 40:22-9 44:17-9 45:33-8 46:25-8
81513 Heming/Njård 1:54-8 6:30-17 3:15-2 3:08-11 3:07-3 2:17-1 2:19-4 2:45-3 6:03-7 1:56-4 7:08-18 3:55-6 1:16-6 0:52-5
9 46:37 Egil Huseth 1:43-1 7:00-9 10:49-6 13:45-6 17:19-7 20:17-8 23:12-9 26:15-9 32:46-9 34:48-9 39:51-8 44:16-8 45:39-9 46:37-9
76042 Kamp/Vestheim 1:43-1 5:17-14 3:49-8 2:56-8 3:34-9 2:58-10 2:55-14 3:03-9 6:31-9 2:02-8 5:03-11 4:25-14 1:23-10 0:58-13
10 47:47 HASSE BERGSTRØM 1:56-9 6:41-8 11:19-9 14:39-9 17:47-9 20:22-9 23:06-8 26:12-8 33:55-10 36:00-10 41:26-10 45:35-10 46:54-10 47:47-10
87044 SKI VG SKOLE 1:56-9 4:45-7 4:38-13 3:20-14 3:08-4 2:35-6 2:44-11 3:06-11 7:43-17 2:05-10 5:26-15 4:09-8 1:19-7 0:53-6
11 49:39 JOHAN T JENSEN 2:04-14 7:01-10 10:48-5 14:25-8 17:27-8 24:18-16 26:52-15 29:25-12 36:01-12 38:09-12 43:32-11 47:25-11 48:49-11 49:39-11
79905 UD 2:04-14 4:57-10 3:47-5 3:37-17 3:02-1 6:51-21 2:34-9 2:33-2 6:36-10 2:08-12 5:23-13 3:53-5 1:24-11 0:50-1
12 51:20 KJELL BREVIK 2:22-17 6:40-7 11:27-11 15:01-11 18:40-11 21:24-10 24:18-11 27:35-11 35:03-11 37:26-11 44:20-12 48:43-12 50:11-12 51:20-12
97414 SEMCO 2:22-17 4:18-4 4:47-16 3:34-16 3:39-10 2:44-8 2:54-13 3:17-15 7:28-15 2:23-16 6:54-17 4:23-12 1:28-13 1:09-18
13 52:29 BJØRN BLOMSNES 2:44-19 9:53-20 14:11-18 17:25-18 21:34-18 25:04-18 27:57-19 30:58-17 38:06-15 40:19-15 45:35-13 49:59-14 51:34-14 52:29-13
82358 SCANDPOWER 2:44-19 7:09-21 4:18-10 3:14-12 4:09-16 3:30-16 2:53-12 3:01-8 7:08-11 2:13-14 5:16-12 4:24-13 1:35-17 0:55-10
14 52:47 KNUT ERIK ØSTENGEN 1:52-6 6:39-6 11:21-10 15:53-16 20:39-16 24:33-17 27:48-17 31:10-19 38:22-17 40:49-17 45:40-14 49:46-13 51:31-13 52:47-14
79717 ATN 1:52-6 4:47-8 4:42-14 4:32-21 4:46-20 3:54-18 3:15-16 3:22-16 7:12-12 2:27-18 4:51-9 4:06-7 1:45-20 1:16-20
15 53:30 HELGE STENSETH 1:56-9 7:32-14 12:05-15 15:22-13 19:27-13 22:43-12 26:07-12 29:48-13 38:20-16 41:07-18 46:07-16 50:40-15 52:19-15 53:30-15
79715 ATN 1:56-9 5:36-16 4:33-11 3:17-13 4:05-14 3:16-14 3:24-19 3:41-20 8:32-20 2:47-20 5:00-10 4:33-16 1:39-18 1:11-19
16 53:41 THORE PEDERSEN 2:11-16 7:13-13 11:58-14 15:46-15 20:01-15 23:51-14 26:50-14 30:29-15 37:45-14 40:17-14 45:40-14 51:06-16 52:45-16 53:41-16
23647 NORDEA 2:11-16 5:02-12 4:45-15 3:48-19 4:15-18 3:50-17 2:59-15 3:39-19 7:16-13 2:32-19 5:23-13 5:26-20 1:39-18 0:56-11
17 55:16 REIDAR KIERULF 2:04-14 7:08-12 11:44-13 15:27-14 19:50-14 23:11-13 26:26-13 29:56-14 37:26-13 39:50-13 47:34-17 52:53-17 54:20-17 55:16-17
82214 RKP 2:04-14 5:04-13 4:36-12 3:43-18 4:23-19 3:21-15 3:15-16 3:30-18 7:30-16 2:24-17 7:44-19 5:19-19 1:27-12 0:56-11
18 55:57 ERIK LINDQUIST 3:25-20 8:24-15 16:12-21 19:35-20 23:35-20 27:36-20 30:59-20 34:02-20 42:09-20 44:13-20 48:42-18 53:33-18 54:54-18 55:57-18
80611 OSLO LÆRERNE 3:25-20 4:59-11 7:48-21 3:23-15 4:00-13 4:01-19 3:23-18 3:03-9 8:07-18 2:04-9 4:29-8 4:51-18 1:21-8 1:03-15
19 56:22 ERIK VEBNER 5:25-21 10:15-21 15:48-19 18:48-19 22:08-19 25:20-19 27:56-18 31:06-18 38:22-17 40:29-16 49:27-19 53:47-19 55:21-19 56:22-19
91014 NORCONSULT 5:25-21 4:50-9 5:33-19 3:00-9 3:20-6 3:12-13 2:36-10 3:10-14 7:16-13 2:07-11 8:58-21 4:20-11 1:34-15 1:01-14
20 57:25 PER NERMO 2:01-13 8:33-17 13:37-17 16:42-17 20:51-17 24:01-15 27:26-16 30:54-16 39:23-19 41:45-19 50:23-20 54:48-20 56:19-20 57:25-20
82204 ICG BIL 2:01-13 6:32-18 5:04-18 3:05-10 4:09-16 3:10-12 3:25-20 3:28-17 8:29-19 2:22-15 8:38-20 4:25-14 1:31-14 1:06-16
21 71:46 ARVID RINGERIKE 2:26-18 9:12-19 16:08-20 20:33-21 26:08-21 30:46-21 35:14-21 40:29-21 51:08-21 55:02-21 61:36-21 68:21-21 70:20-21 71:46-21
78974 VIKEN ENERGINETT 2:26-18 6:46-19 6:56-20 4:25-20 5:35-21 4:38-20 4:28-21 5:15-21 10:39-21 3:54-21 6:34-16 6:45-21 1:59-21 1:26-21
Resultat klasse H55-59/H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 37:53 ARILD BLYVERKET 2:22-1 6:08-1 9:39-1 12:31-1 15:41-1 17:50-1 23:50-1 25:36-1 30:00-1 35:26-1 36:51-1 37:53-1
95783 F HOLM 2:22-1 3:46-2 3:31-1 2:52-2 3:10-1 2:09-4 6:00-1 1:46-1 4:24-1 5:26-10 1:25-3 1:02-9
2 40:22 FRIDULV SAGBERG 2:35-5 6:17-2 9:55-2 12:46-2 16:12-2 18:11-2 25:53-2 28:39-2 33:41-2 38:11-2 39:31-2 40:22-2
66671 FBI 2:35-5 3:42-1 3:38-2 2:51-1 3:26-2 1:59-2 7:42-8 2:46-10 5:02-5 4:30-5 1:20-2 0:51-2
3 41:03 BJARNE PAULSRUD 2:26-4 6:18-3 10:09-3 13:36-3 18:23-5 20:20-4 26:59-3 29:07-3 34:05-3 38:46-3 40:14-3 41:03-3
64303 AQUATEAM 2:26-4 3:52-3 3:51-3 3:27-8 4:47-11 1:57-1 6:39-2 2:08-2 4:58-3 4:41-6 1:28-6 0:49-1
4 42:27 KNUT TORE SOLHEIM 2:53-8 6:50-5 11:13-6 14:12-5 18:00-3 20:05-3 28:06-5 30:19-4 35:26-4 39:47-4 41:21-4 42:27-4
80713 FUGRO 2:53-8 3:57-4 4:23-6 2:59-3 3:48-3 2:05-3 8:01-10 2:13-3 5:07-7 4:21-3 1:34-8 1:06-11
5 45:23 NILS OLAV SJØBERG 2:23-3 6:54-6 10:57-5 14:09-4 20:17-7 22:39-7 30:02-6 32:28-5 38:51-5 42:47-5 44:25-5 45:23-5
81581 HIO 2:23-3 4:31-8 4:03-4 3:12-4 6:08-15 2:22-8 7:23-6 2:26-6 6:23-13 3:56-1 1:38-10 0:58-6
6 47:02 Petter Odlang 4:36-15 8:53-13 13:42-10 16:59-10 21:04-8 23:19-8 32:24-8 35:17-7 40:03-6 44:31-6 46:01-6 47:02-6
79109 Østmarka 4:36-15 4:17-6 4:49-9 3:17-5 4:05-6 2:15-5 9:05-14 2:53-11 4:46-2 4:28-4 1:30-7 1:01-8
7 47:48 BJØRN SPJELKAVIK 5:03-16 10:02-15 16:21-15 19:45-15 24:04-15 26:32-14 33:47-11 36:09-9 41:08-8 45:26-7 46:51-7 47:48-7
82967 FBI 5:03-16 4:59-11 6:19-14 3:24-7 4:19-9 2:28-9 7:15-5 2:22-5 4:59-4 4:18-2 1:25-3 0:57-4
8 50:34 IVAR STRØMSTAD 3:07-11 7:24-7 12:15-7 15:55-7 19:59-6 22:27-6 35:44-15 38:02-14 43:04-12 48:05-10 49:32-8 50:34-8
77378 OU-KAM. 3:07-11 4:17-6 4:51-10 3:40-13 4:04-5 2:28-9 13:17-16 2:18-4 5:02-5 5:01-7 1:27-5 1:02-9
9 50:47 Gunnar Riddervold 2:44-6 7:50-9 14:12-13 17:29-12 21:46-9 24:35-10 31:43-7 34:16-6 40:08-7 47:56-9 49:52-10 50:47-9
77462 Heming/Njård 2:44-6 5:06-12 6:22-15 3:17-5 4:17-8 2:49-14 7:08-4 2:33-7 5:52-9 7:48-16 1:56-16 0:55-3
10 50:59 ODDVAR HAGEN 3:06-10 8:52-12 13:47-11 17:20-11 22:51-12 25:33-11 33:42-10 36:27-10 42:37-9 47:46-8 49:41-9 50:59-10
301226 ATN 3:06-10 5:46-14 4:55-11 3:33-11 5:31-13 2:42-11 8:09-11 2:45-8 6:10-11 5:09-8 1:55-14 1:18-14
11 51:31 THORE ROKSVOLD 3:21-12 8:39-11 13:55-12 17:37-13 21:50-10 24:09-9 32:39-9 35:35-8 42:44-10 48:12-11 50:07-11 51:31-11
79930 HIO 3:21-12 5:18-13 5:16-13 3:42-14 4:13-7 2:19-6 8:30-12 2:56-13 7:09-15 5:28-11 1:55-14 1:24-16
12 51:39 TORSTEIN ØSTEN 2:51-7 7:47-8 12:26-8 15:57-8 23:07-13 26:57-15 34:29-12 37:14-12 42:48-11 48:51-12 50:28-12 51:39-12
82169 MAESTRO 2:51-7 4:56-10 4:39-8 3:31-9 7:10-16 3:50-16 7:32-7 2:45-8 5:34-8 6:03-12 1:37-9 1:11-13
13 51:53 BJØRN GRENAGER 3:01-9 7:52-10 12:30-9 16:48-9 22:30-11 25:33-11 35:16-14 38:10-15 44:03-14 49:15-13 50:53-13 51:53-13
79719 ATN 3:01-9 4:51-9 4:38-7 4:18-15 5:42-14 3:03-15 9:43-15 2:54-12 5:53-10 5:12-9 1:38-10 1:00-7
14 52:33 KNUT MØGEDAL 2:22-1 6:21-4 10:42-4 14:19-6 18:11-4 20:32-5 27:30-4 36:48-11 44:12-15 50:18-14 51:36-14 52:33-14
80722 KVÆRNER OSLO 2:22-1 3:59-5 4:21-5 3:37-12 3:52-4 2:21-7 6:58-3 9:18-16 7:24-16 6:06-13 1:18-1 0:57-4
15 53:15 TOR SANDBY 3:47-13 10:48-16 15:50-14 19:22-14 23:43-14 26:30-13 34:29-12 37:45-13 43:59-13 50:21-15 52:09-15 53:15-15
78621 SKATTEDIR 3:47-13 7:01-16 5:02-12 3:32-10 4:21-10 2:47-13 7:59-9 3:16-15 6:14-12 6:22-14 1:48-12 1:06-11
16 60:05 ØYSTEIN FUSKELAND 3:51-14 9:48-14 18:41-16 24:05-16 29:04-16 31:47-16 40:50-16 43:48-16 50:28-16 56:57-16 58:45-16 60:05-16
79852 NRK 3:51-14 5:57-15 8:53-16 5:24-16 4:59-12 2:43-12 9:03-13 2:58-14 6:40-14 6:29-15 1:48-12 1:20-15
  DISK TOM IBSEN 46;3:04 50;7:29 51;12:06 52;16:13 53;20:19 59;22:52 71;31:00 75;44:09 42;48:39 102;50:25 100;51:26 250;51:37
80728 UBIL  
Resultat klasse H60-64/H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 35:03 HENRIK HVOSLEF 2:21-3 5:41-2 9:05-1 11:40-1 14:38-1 16:32-1 23:12-2 24:57-2 29:00-1 32:49-1 34:08-1 35:03-1
23140 VEGDIREKTORATET 2:21-3 3:20-1 3:24-1 2:35-1 2:58-1 1:54-1 6:40-5 1:45-1 4:03-1 3:49-2 1:19-2 0:55-5
2 36:20 SVEIN LIE 2:16-1 5:50-3 9:26-2 12:04-2 15:09-2 17:06-2 22:51-1 24:56-1 29:12-2 33:51-2 35:28-2 36:20-2
23628 UNIVERSITETET 2:16-1 3:34-4 3:36-3 2:38-2 3:05-2 1:57-2 5:45-1 2:05-3 4:16-2 4:39-11 1:37-13 0:52-2
3 37:44 STURLE HÅNES 2:30-6 6:11-5 10:16-5 12:57-5 16:26-5 18:29-4 24:23-3 26:27-3 30:54-3 35:09-3 36:47-3 37:44-3
72556 METEOROLOGEN 2:30-6 3:41-6 4:05-8 2:41-3 3:29-6 2:03-3 5:54-2 2:04-2 4:27-3 4:15-5 1:38-16 0:57-9
4 39:30 SVEIN VIKHAMAR 2:39-7 6:04-4 9:34-3 12:15-3 15:39-3 17:50-3 25:13-4 27:35-5 33:26-5 37:06-4 38:34-4 39:30-4
82118 LINJEGODS 2:39-7 3:25-3 3:30-2 2:41-3 3:24-4 2:11-5 7:23-11 2:22-12 5:51-19 3:40-1 1:28-6 0:56-6
5 40:21 ØYSTEIN MADSEN 2:16-1 5:39-1 9:40-4 12:44-4 15:53-4 18:40-5 25:24-5 27:30-4 32:23-4 37:21-5 39:25-5 40:21-5
78975 AMERSHAM 2:16-1 3:23-2 4:01-7 3:04-9 3:09-3 2:47-23 6:44-6 2:06-5 4:53-10 4:58-15 2:04-26 0:56-6
6 41:01 ERLING TIDEMANN 2:41-9 8:07-16 11:56-12 14:54-11 18:18-8 20:34-7 27:07-6 29:12-6 33:41-6 38:44-7 40:05-7 41:01-6
23761 OSLO TANNL.SELSK 2:41-9 5:26-21 3:49-4 2:58-6 3:24-4 2:16-9 6:33-4 2:05-3 4:29-4 5:03-17 1:21-3 0:56-6
6 41:01 ANNAR BRUSTAD 2:44-10 6:23-6 10:23-6 13:09-6 17:37-6 19:46-6 28:02-8 30:09-8 34:38-8 38:35-6 40:00-6 41:01-6
37063 FOBIL 2:44-10 3:39-5 4:00-6 2:46-5 4:28-21 2:09-4 8:16-19 2:07-7 4:29-4 3:57-3 1:25-5 1:01-11
8 42:07 ARNE JORDAL 2:29-5 7:24-11 12:05-14 15:08-12 18:54-11 21:20-12 28:17-10 30:23-9 35:16-10 39:37-8 41:14-8 42:07-8
400564 SAS 2:29-5 4:55-16 4:41-17 3:03-8 3:46-8 2:26-12 6:57-7 2:06-5 4:53-10 4:21-7 1:37-13 0:53-3
9 42:37 SIGFRED FAGERVIK 3:08-18 6:55-8 11:19-8 14:39-9 18:19-9 20:56-10 27:20-7 29:45-7 34:33-7 40:20-9 41:44-9 42:37-9
79724 ATN 3:08-18 3:47-7 4:24-14 3:20-14 3:40-7 2:37-19 6:24-3 2:25-16 4:48-7 5:47-22 1:24-4 0:53-3
10 42:48 SVEN ERIK ROGNES 2:53-13 7:24-11 11:41-11 15:41-15 19:42-14 21:53-14 29:08-13 31:37-13 36:31-11 40:42-11 41:57-10 42:48-10
82410 UNIVERSITETET 2:53-13 4:31-13 4:17-11 4:00-22 4:01-11 2:11-5 7:15-9 2:29-17 4:54-12 4:11-4 1:15-1 0:51-1
11 43:08 KLAUS ENGEN 3:00-16 7:29-13 11:34-10 14:38-8 18:24-10 20:53-9 28:13-9 30:26-10 35:15-9 40:31-10 42:06-11 43:08-11
77393 SND 3:00-16 4:29-12 4:05-8 3:04-9 3:46-8 2:29-14 7:20-10 2:13-9 4:49-8 5:16-20 1:35-11 1:02-14
12 43:55 ODD TORE SAUGERUD 2:28-4 6:24-7 10:39-7 14:03-7 18:10-7 20:45-8 28:52-11 31:15-11 36:49-12 41:17-12 42:54-12 43:55-12
61062 VERITAS 2:28-4 3:56-8 4:15-10 3:24-15 4:07-12 2:35-17 8:07-17 2:23-13 5:34-15 4:28-10 1:37-13 1:01-11
13 44:41 HELGE KVAASE 2:46-11 7:01-9 11:26-9 14:43-10 18:55-12 21:07-11 29:03-12 31:16-12 37:29-13 41:46-13 43:31-13 44:41-13
63817 HIAK 2:46-11 4:15-9 4:25-15 3:17-12 4:12-14 2:12-7 7:56-15 2:13-9 6:13-22 4:17-6 1:45-17 1:10-21
14 45:49 OLAF OPLAND 2:39-7 7:03-10 11:59-13 15:18-13 19:12-13 21:52-13 30:03-14 32:22-14 37:59-14 42:52-14 44:51-14 45:49-14
80754 OLAV THON BIL 2:39-7 4:24-10 4:56-20 3:19-13 3:54-10 2:40-20 8:11-18 2:19-11 5:37-16 4:53-13 1:59-25 0:58-10
15 46:45 JON C FOUGNER 3:11-20 8:06-15 12:49-17 16:20-18 20:39-17 23:12-17 30:46-16 33:10-15 38:49-15 43:43-15 45:34-15 46:45-15
96640 FUGRO 3:11-20 4:55-16 4:43-18 3:31-17 4:19-18 2:33-16 7:34-12 2:24-14 5:39-17 4:54-14 1:51-21 1:11-22
16 48:19 OLA KJELDSEN 2:57-14 7:35-14 12:12-15 15:43-16 20:09-16 22:56-16 30:03-14 35:02-17 40:13-17 45:14-17 47:03-16 48:19-16
26260 NVE 2:57-14 4:38-15 4:37-16 3:31-17 4:26-20 2:47-23 7:07-8 4:59-29 5:11-14 5:01-16 1:49-19 1:16-26
17 49:09 TOR A OMMUNDSEN 2:46-11 8:30-18 12:52-18 15:51-17 21:09-18 23:22-18 32:47-19 35:11-18 41:50-19 46:15-18 48:06-17 49:09-17
31042 VERITAS 2:46-11 5:44-23 4:22-13 2:59-7 5:18-27 2:13-8 9:25-24 2:24-14 6:39-24 4:25-9 1:51-21 1:03-16
18 49:20 KNUT HANGERAAS 3:15-21 8:19-17 13:17-19 17:18-19 21:33-19 24:02-19 34:11-21 36:45-20 41:37-18 46:44-19 48:18-18 49:20-18
78215 GEOFORM 3:15-21 5:04-18 4:58-21 4:01-23 4:15-15 2:29-14 10:09-27 2:34-18 4:52-9 5:07-18 1:34-10 1:02-14
19 49:46 SVERRE FARSTADVOLL 4:04-26 8:31-19 12:21-16 15:37-14 19:53-15 22:19-15 31:41-17 33:51-16 39:47-16 45:01-16 48:43-19 49:46-19
89773 PETEC 4:04-26 4:27-11 3:50-5 3:16-11 4:16-16 2:26-12 9:22-23 2:10-8 5:56-20 5:14-19 3:42-29 1:03-16
20 50:53 HANS RANDEN 6:52-29 11:27-28 16:17-26 20:36-25 25:08-25 27:49-25 35:53-23 38:56-23 43:35-21 48:15-20 49:46-20 50:53-20
80003 KRAFT FOOD 6:52-29 4:35-14 4:50-19 4:19-26 4:32-22 2:41-21 8:04-16 3:03-24 4:39-6 4:40-12 1:31-9 1:07-20
21 51:06 ERIK HAUGROS 4:07-27 11:01-27 17:00-27 21:05-26 25:15-26 27:35-24 36:07-24 39:04-24 44:05-23 48:26-21 50:02-21 51:06-21
80824 LØRENSKOG KOMM. 4:07-27 6:54-27 5:59-25 4:05-25 4:10-13 2:20-10 8:32-20 2:57-23 5:01-13 4:21-7 1:36-12 1:04-19
22 52:30 EILIF EGGEN 4:22-28 10:05-25 15:07-24 18:39-22 22:57-21 25:44-21 33:36-20 36:51-21 43:15-20 49:37-22 51:27-22 52:30-22
79092 STATENS VEGV. 4:22-28 5:43-22 5:02-22 3:32-19 4:18-17 2:47-23 7:52-14 3:15-28 6:24-23 6:22-29 1:50-20 1:03-16
23 52:55 BJØRN ELVEVOLD 3:15-21 8:31-19 14:43-22 18:21-21 23:44-22 26:39-22 35:15-22 37:53-22 43:35-21 49:46-23 51:37-23 52:55-23
12084 OSLO LÆRERNE 3:15-21 5:16-20 6:12-26 3:38-20 5:23-28 2:55-27 8:36-21 2:38-19 5:42-18 6:11-26 1:51-21 1:18-28
24 54:30 LEIF BRÅTEN 3:38-25 9:53-24 14:14-20 17:44-20 22:04-20 24:39-20 32:29-18 35:11-18 45:55-24 51:59-24 53:29-24 54:30-24
87017 CSC 3:38-25 6:15-26 4:21-12 3:30-16 4:20-19 2:35-17 7:50-13 2:42-20 10:44-28 6:04-24 1:30-8 1:01-11
25 57:36 HANS OLAV BEISLAND 3:07-17 9:04-23 15:25-25 19:08-24 24:22-24 27:59-26 37:54-26 41:03-26 48:31-25 54:37-26 56:25-26 57:36-25
91188 EGEN 3:07-17 5:57-25 6:21-27 3:43-21 5:14-25 3:37-29 9:55-25 3:09-27 7:28-25 6:06-25 1:48-18 1:11-22
26 57:38 Arthur Hertzberg 3:22-23 8:36-21 14:21-21 18:45-23 23:59-23 27:07-23 36:25-25 39:31-25 48:36-26 54:17-25 56:24-25 57:38-26
82120 Kjelsås 3:22-23 5:14-19 5:45-23 4:24-27 5:14-25 3:08-28 9:18-22 3:06-25 9:05-27 5:41-21 2:07-27 1:14-25
27 60:38 PER E STÅHLBRAND 3:36-24 10:35-26 17:49-28 21:50-28 26:50-27 29:36-27 42:25-29 45:18-29 51:25-27 57:23-27 59:21-27 60:38-27
23225 RIKSHOSPITALET 3:36-24 6:59-28 7:14-29 4:01-23 5:00-23 2:46-22 12:49-29 2:53-22 6:07-21 5:58-23 1:58-24 1:17-27
28 61:53 SIGURD HAUGERUD 3:09-19 12:43-29 18:30-29 23:09-29 28:14-29 30:39-29 40:46-28 43:53-28 51:51-28 58:04-28 60:26-28 61:53-28
76160 METEOROLOGEN 3:09-19 9:34-29 5:47-24 4:39-28 5:05-24 2:25-11 10:07-26 3:07-26 7:58-26 6:13-28 2:22-28 1:27-29
29 66:03 TOM JARLE SIVESIND 2:57-14 8:41-22 15:02-23 21:40-27 27:13-28 30:00-28 40:22-27 43:09-27 57:11-29 63:22-29 64:50-29 66:03-29
79851 NRK 2:57-14 5:44-23 6:21-27 6:38-29 5:33-29 2:47-23 10:22-28 2:47-21 14:02-29 6:11-26 1:28-6 1:13-24
  DISK BJØRN ECKSTRØM 46;2:48 50;6:51 73;9:04 51;11:43 52;15:00 53;19:50 59;23:43 71;31:35 75;38:48 42;43:40 102;45:17 100;46:16 250;46:22
76211 NVE  
  DISK TERJE THRONDSEN 46;4:20 50;9:32 51;14:14 52;18:17 53;22:39 59;25:33 71;34:06 73;36:50 75;47:04 102;51:56 100;53:07 250;53:10
81569 SELMER/SKANSKA  
Resultat klasse H65-69/H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 30:16 JAPPE BLOMHOFF 2:25-1 6:30-1 10:24-1 13:28-1 14:33-1 17:10-1 19:50-1 25:09-1 29:12-1 30:16-1
87022 RIKSHOSPITALET 2:25-1 4:05-3 3:54-1 3:04-1 1:05-6 2:37-4 2:40-5 5:19-4 4:03-3 1:04-4
2 31:22 SVEIN KVALHEIM 2:40-2 6:58-3 11:33-3 14:47-3 15:49-2 17:58-2 20:24-2 25:42-2 30:20-2 31:22-2
23713 BT 2:40-2 4:18-6 4:35-5 3:14-2 1:02-3 2:09-1 2:26-3 5:18-3 4:38-5 1:02-2
3 33:11 SIGURD MELSOM 3:18-5 7:29-6 11:39-4 15:42-5 16:50-5 19:03-3 21:20-3 26:23-3 32:10-3 33:11-3
89510 KJELSÅS 3:18-5 4:11-5 4:10-2 4:03-8 1:08-7 2:13-2 2:17-2 5:03-2 5:47-11 1:01-1
4 33:50 RONALD INGLINGSTAD 3:27-8 7:17-4 11:49-5 15:40-4 16:35-4 19:15-4 22:07-4 28:08-4 32:47-4 33:50-4
88989 NORDEA 3:27-8 3:50-1 4:32-4 3:51-4 0:55-1 2:40-5 2:52-9 6:01-7 4:39-6 1:03-3
5 36:10 TOR DRAGE 3:43-10 7:40-7 12:49-7 16:40-7 17:49-7 20:14-5 23:00-5 30:16-6 35:00-5 36:10-5
78968 KVÆRNER OSLO 3:43-10 3:57-2 5:09-10 3:51-4 1:09-9 2:25-3 2:46-8 7:16-11 4:44-7 1:10-8
6 36:35 ØIVIND REPPESGÅRD 3:19-7 8:09-9 12:57-9 17:52-9 18:51-9 21:32-7 24:14-7 30:11-5 35:10-6 36:35-6
71563 ATN 3:19-7 4:50-9 4:48-7 4:55-12 0:59-2 2:41-6 2:42-6 5:57-6 4:59-9 1:25-13
7 36:50 HARALD BIRKELAND 5:05-14 10:46-14 15:33-10 19:43-10 20:46-10 23:30-9 26:07-9 31:43-7 35:45-7 36:50-7
86524 RIKSHOSPITALET 5:05-14 5:41-12 4:47-6 4:10-9 1:03-5 2:44-7 2:37-4 5:36-5 4:02-2 1:05-6
8 37:06 EINAR HOFF 2:51-3 6:57-2 11:24-2 14:42-2 16:12-3 25:08-11 27:24-10 32:03-8 35:53-8 37:06-8
38299 NORCONSULT 2:51-3 4:06-4 4:27-3 3:18-3 1:30-13 8:56-15 2:16-1 4:39-1 3:50-1 1:13-12
9 40:36 HANS SÆTREVIK 3:18-5 10:19-13 16:22-12 20:59-12 22:08-11 24:56-10 28:12-11 34:36-10 39:32-9 40:36-9
80781 TELENOR 3:18-5 7:01-15 6:03-11 4:37-10 1:09-9 2:48-8 3:16-12 6:24-8 4:56-8 1:04-4
10 41:29 TORE HOLM 3:03-4 7:26-5 12:31-6 16:30-6 17:32-6 22:06-8 25:00-8 34:09-9 40:18-10 41:29-10
79821 ELKEM 3:03-4 4:23-7 5:05-9 3:59-7 1:02-3 4:34-13 2:54-10 9:09-13 6:09-12 1:11-9
11 43:13 ARNE CHR SCHEIE 3:27-8 7:57-8 12:54-8 16:47-8 17:59-8 21:17-6 24:02-6 37:55-12 42:07-11 43:13-11
68197 PRIVAT 3:27-8 4:30-8 4:57-8 3:53-6 1:12-11 3:18-9 2:45-7 13:53-15 4:12-4 1:06-7
12 45:48 KARL A. LANGERØD 4:10-12 10:14-12 16:40-13 21:23-13 22:31-12 26:46-12 30:31-12 37:36-11 44:05-12 45:48-12
96774 LOUISENBERG 4:10-12 6:04-14 6:26-12 4:43-11 1:08-7 4:15-11 3:45-13 7:05-10 6:29-14 1:43-15
13 45:51 TERJE CHRISTIANSEN 4:35-13 9:30-11 17:37-14 22:53-14 24:05-14 27:30-13 31:34-14 38:27-13 44:40-13 45:51-13
79720 ATN 4:35-13 4:55-10 8:07-15 5:16-14 1:12-11 3:25-10 4:04-15 6:53-9 6:13-13 1:11-9
14 49:19 BERNT TOLLEFSEN 4:04-11 9:01-10 15:43-11 20:46-11 23:01-13 28:00-14 31:00-13 43:00-14 48:07-14 49:19-14
89695 BREVPOST 4:04-11 4:57-11 6:42-13 5:03-13 2:15-14 4:59-14 3:00-11 12:00-14 5:07-10 1:12-11
15 51:49 PER ECKMANN 6:22-15 12:05-15 19:30-15 25:28-15 28:04-15 32:21-15 36:18-15 43:39-15 50:19-15 51:49-15
81422 SDR DATA 6:22-15 5:43-13 7:25-14 5:58-15 2:36-15 4:17-12 3:57-14 7:21-12 6:40-15 1:30-14
  DISK ODD ANDA 46;12:10 50;16:54 73;20:12 51;28:43 52;32:55 70;33:58 71;36:52 73;54:03 100;77:50 250;77:59
86904 NILU  
Resultat klasse H70-74/H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 31:54 OLE SANNES 3:20-5 7:31-2 12:06-1 15:42-1 16:48-1 19:06-1 21:23-1 26:22-1 30:48-1 31:54-1
401123 ROXAR BIL 3:20-5 4:11-1 4:35-1 3:36-2 1:06-2 2:18-1 2:17-1 4:59-1 4:26-4 1:06-6
2 34:54 MAGNE GRANDE 2:54-2 7:25-1 13:04-3 16:41-2 17:44-2 20:32-2 23:16-2 29:32-3 33:56-2 34:54-2
82190 FBI 2:54-2 4:31-2 5:39-7 3:37-3 1:03-1 2:48-5 2:44-7 6:16-6 4:24-3 0:58-1
3 35:51 HELGE MONSRUD 3:02-3 7:59-3 13:00-2 17:44-3 18:50-3 21:20-3 23:41-3 29:02-2 34:47-3 35:51-3
77419 PRIVAT 3:02-3 4:57-5 5:01-2 4:44-8 1:06-2 2:30-3 2:21-2 5:21-2 5:45-9 1:04-4
4 36:56 KJELL TEIGLAND 3:12-4 8:13-4 13:33-4 17:56-4 19:06-4 23:06-4 25:39-4 31:29-4 35:51-4 36:56-4
68266 PRIVAT 3:12-4 5:01-6 5:20-6 4:23-7 1:10-4 4:00-8 2:33-3 5:50-3 4:22-2 1:05-5
5 38:14 KJELL HAUEN ERIKSEN 2:47-1 10:27-9 15:43-8 19:07-7 20:19-6 23:36-6 26:13-5 32:05-5 37:11-5 38:14-5
82227 NORGES BANK 2:47-1 7:40-10 5:16-4 3:24-1 1:12-5 3:17-7 2:37-5 5:52-4 5:06-8 1:03-3
6 40:08 TORSTEIN BJERKE 4:57-10 9:33-7 14:46-7 18:25-6 20:04-5 24:22-7 26:56-7 34:50-6 39:01-6 40:08-6
401177 JIL GRORUD 4:57-10 4:36-4 5:13-3 3:39-4 1:39-8 4:18-9 2:34-4 7:54-7 4:11-1 1:07-7
7 42:17 ARNE KJELL SVENDSEN 3:45-6 9:06-6 14:22-6 19:39-8 20:57-7 23:30-5 26:13-5 36:03-7 41:08-7 42:17-7
23313 NORWELD 3:45-6 5:21-7 5:16-4 5:17-9 1:18-7 2:33-4 2:43-6 9:50-8 5:05-7 1:09-8
8 44:01 TOR E HENRIKSEN 4:45-8 10:12-8 17:35-9 21:39-9 22:55-8 25:23-8 28:12-8 38:26-8 43:00-8 44:01-8
401144 PRIVAT 4:45-8 5:27-8 7:23-9 4:04-5 1:16-6 2:28-2 2:49-8 10:14-9 4:34-5 1:01-2
9 50:01 GEORG GULLAKSEN 3:45-6 8:18-5 14:03-5 18:12-5 31:52-10 34:48-9 37:42-9 43:46-9 48:38-9 50:01-9
23885 ESSO SPORT 3:45-6 4:33-3 5:45-8 4:09-6 13:40-10 2:56-6 2:54-9 6:04-5 4:52-6 1:23-9
10 58:56 ERIK KIELLAND 4:53-9 12:16-10 20:21-10 26:50-10 29:17-9 35:27-10 40:24-10 51:03-10 57:28-10 58:56-10
66677 NVE 4:53-9 7:23-9 8:05-10 6:29-10 2:27-9 6:10-10 4:57-10 10:39-10 6:25-10 1:28-10
Resultat klasse H75-79/H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 35:47 BJØRN LARSSON 3:18-3 8:11-2 13:25-3 17:04-3 18:23-2 21:03-1 23:50-1 30:01-1 34:32-1 35:47-1
75943 PRIVAT 3:18-3 4:53-2 5:14-3 3:39-1 1:19-3 2:40-1 2:47-2 6:11-3 4:31-2 1:15-3
2 36:12 ØRNULF FINSTAD 3:12-2 8:11-2 12:56-1 16:59-2 18:37-3 21:38-3 24:10-2 30:09-2 34:58-2 36:12-2
79725 ATN 3:12-2 4:59-3 4:45-1 4:03-3 1:38-4 3:01-2 2:32-1 5:59-2 4:49-3 1:14-2
3 37:26 KÅRE HOLT HANSEN 3:09-1 7:52-1 12:56-1 16:44-1 17:54-1 21:08-2 24:27-3 31:16-3 36:10-3 37:26-3
70708 DNB FINANS 3:09-1 4:43-1 5:04-2 3:48-2 1:10-2 3:14-3 3:19-4 6:49-4 4:54-4 1:16-4
4 41:00 JAN H TVETEN 3:30-4 10:48-4 16:25-4 21:44-4 22:53-4 27:00-4 29:47-4 35:29-4 39:52-4 41:00-4
78389 PLATOU IL 3:30-4 7:18-4 5:37-4 5:19-4 1:09-1 4:07-4 2:47-2 5:42-1 4:23-1 1:08-1
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59 11-71 12-73 13-75 14-42 15-102 M-100
1 39:10 Eirik Næss-Ulseth 1:23-3 4:32-2 7:12-1 9:14-1 11:40-1 14:50-1 17:38-1 21:42-1 24:07-1 26:02-1 30:26-1 31:50-1 35:10-1 37:35-1 38:27-1 39:10-1
402738 Heming/Njård 1:23-3 3:09-2 2:40-1 2:02-1 2:26-1 3:10-2 2:48-1 4:04-1 2:25-1 1:55-1 4:24-1 1:24-1 3:20-2 2:25-1 0:52-1 0:43-1
2 44:21 RUNAR LARSEN 1:39-8 5:00-4 7:54-3 10:30-5 13:18-4 16:47-4 19:49-3 24:19-3 27:25-3 29:31-3 34:39-2 36:10-2 39:29-2 42:26-2 43:31-2 44:21-2
89702 KVÆRNER 1:39-8 3:21-4 2:54-3 2:36-6 2:48-4 3:29-4 3:02-2 4:30-2 3:06-5 2:06-2 5:08-3 1:31-2 3:19-1 2:57-3 1:05-4 0:50-5
3 44:55 EIVIND HOFF 1:35-7 4:52-3 7:44-2 9:47-2 12:32-2 15:41-2 19:09-2 24:01-2 26:43-2 29:12-2 34:41-3 36:41-3 40:14-3 43:09-3 44:08-3 44:55-3
401064 NORDEA 1:35-7 3:17-3 2:52-2 2:03-2 2:45-3 3:09-1 3:28-4 4:52-4 2:42-2 2:29-7 5:29-6 2:00-9 3:33-3 2:55-2 0:59-2 0:47-2
4 46:50 MORTEN HOFFMANN 1:26-5 5:01-5 8:07-5 10:22-4 13:36-5 16:47-4 20:29-5 25:07-4 28:25-5 30:50-5 36:04-4 37:43-4 41:30-4 44:49-4 45:58-4 46:50-4
300090 PROCAPTURA 1:26-5 3:35-5 3:06-4 2:15-4 3:14-7 3:11-3 3:42-5 4:38-3 3:18-7 2:25-5 5:14-4 1:39-3 3:47-6 3:19-6 1:09-6 0:52-6
5 47:14 JAN TORE HENRIKSEN 1:14-1 4:21-1 7:54-3 10:08-3 12:49-3 16:29-3 19:55-4 25:20-5 28:08-4 30:26-4 36:51-5 38:38-5 42:23-5 45:25-5 46:26-5 47:14-5
63793 HENRIKSENS CONS 1:14-1 3:07-1 3:33-9 2:14-3 2:41-2 3:40-5 3:26-3 5:25-6 2:48-3 2:18-3 6:25-8 1:47-5 3:45-5 3:02-5 1:01-3 0:48-4
6 50:06 GUNNAR HALDEN 1:23-3 5:08-6 8:39-7 11:25-7 14:16-7 18:08-6 22:08-6 28:07-6 31:25-6 33:55-6 39:26-6 41:18-6 45:10-6 48:07-6 49:12-6 50:06-6
89478 TELEPLAN 1:23-3 3:45-7 3:31-8 2:46-8 2:51-5 3:52-6 4:00-7 5:59-7 3:18-7 2:30-8 5:31-7 1:52-6 3:52-7 2:57-3 1:05-4 0:54-9
7 57:21 BJØRN CHRISTENSEN 1:41-9 6:04-9 9:34-9 12:03-9 15:36-9 20:27-9 24:40-9 29:50-7 32:56-7 35:31-7 42:22-7 44:18-7 51:14-7 54:58-7 56:29-7 57:21-7
79170 SFT 1:41-9 4:23-8 3:30-7 2:29-5 3:33-9 4:51-9 4:13-8 5:10-5 3:06-5 2:35-9 6:51-9 1:56-8 6:56-9 3:44-8 1:31-9 0:52-6
8 59:02 Dyre Martin Gulbrandsen 1:20-2 5:56-8 9:03-8 11:49-8 15:18-8 19:20-8 23:03-7 37:02-8 40:40-8 43:00-8 47:34-8 49:19-8 53:01-8 56:49-8 58:10-8 59:02-8
36612 BRØBIL 1:20-2 4:36-9 3:07-5 2:46-8 3:29-8 4:02-7 3:43-6 13:59-8 3:38-9 2:20-4 4:34-2 1:45-4 3:42-4 3:48-9 1:21-8 0:52-6
9 62:35 ERIK SERCK-HANSSEN 1:27-6 5:08-6 8:27-6 11:08-6 14:07-6 18:42-7 23:24-8 38:43-9 41:44-9 44:10-9 49:24-9 51:18-9 57:00-9 60:39-9 61:48-9 62:35-9
82121 NETCOM 1:27-6 3:41-6 3:19-6 2:41-7 2:59-6 4:35-8 4:42-9 15:19-9 3:01-4 2:26-6 5:14-4 1:54-7 5:42-8 3:39-7 1:09-6 0:47-2
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-34 3-35 4-76 5-43 6-60 7-102 M-100
1 33:41 MARI ELSTRAND 3:59-1 10:32-1 14:36-1 19:17-1 23:24-1 31:27-1 32:29-1 33:41-1
81317 RIKSHOSPITALET 3:59-1 6:33-2 4:04-1 4:41-1 4:07-1 8:03-1 1:02-1 1:12-1
2 44:38 SERRIANNE FJELLHEIM 6:49-2 12:13-2 18:58-2 25:23-2 31:29-2 40:23-2 43:04-2 44:38-2
78620 SKD 6:49-2 5:24-1 6:45-2 6:25-2 6:06-2 8:54-2 2:41-2 1:34-2
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 40:35 ØYSTEIN RØNNING 3:05-2 9:13-3 14:46-2 18:19-2 19:37-2 22:39-1 25:28-1 34:03-1 39:14-1 40:35-1
72357 UIO 3:05-2 6:08-5 5:33-2 3:33-1 1:18-2 3:02-2 2:49-2 8:35-3 5:11-2 1:21-4
2 44:56 SIREN GREVE 6:20-6 10:53-6 20:29-6 25:12-6 26:43-6 29:01-6 31:34-4 38:52-4 43:59-3 44:56-2
78668 STATOIL 6:20-6 4:33-2 9:36-7 4:43-4 1:31-4 2:18-1 2:33-1 7:18-2 5:07-1 0:57-1
3 45:17 BJØRN GUNNERUD 4:17-5 10:02-5 16:47-3 21:26-3 23:08-3 26:22-3 29:35-3 36:47-3 43:41-2 45:17-3
92058 OBOS BIL 4:17-5 5:45-3 6:45-3 4:39-3 1:42-6 3:14-3 3:13-3 7:12-1 6:54-3 1:36-7
4 49:07 STEPHANE NICOLAS 3:18-4 7:28-1 12:54-1 17:22-1 18:32-1 22:52-2 26:14-2 35:48-2 47:51-4 49:07-4
89706 FFI 3:18-4 4:10-1 5:26-1 4:28-2 1:10-1 4:20-7 3:22-4 9:34-4 12:03-7 1:16-3
5 52:19 CHRISTIAN SIMON 3:04-1 9:06-2 16:54-4 22:31-4 23:54-4 27:39-5 32:47-5 43:43-5 50:45-5 52:19-5
78608 FBI 3:04-1 6:02-4 7:48-5 5:37-5 1:23-3 3:45-6 5:08-6 10:56-6 7:02-4 1:34-6
6 52:24 CHRISTELLE DENONVILLE 3:06-3 9:15-4 16:55-5 22:33-5 24:07-5 27:38-4 32:57-6 43:54-6 50:58-6 52:24-6
82240 FBI 3:06-3 6:09-6 7:40-4 5:38-6 1:34-5 3:31-5 5:19-7 10:57-7 7:04-5 1:26-5
7 60:35 BENT VALE 7:18-7 13:46-7 22:46-7 30:15-7 32:36-7 35:56-7 40:43-7 51:21-7 59:22-7 60:35-7
79802 NORGES BANK 7:18-7 6:28-7 9:00-6 7:29-7 2:21-7 3:20-4 4:47-5 10:38-5 8:01-6 1:13-2
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 46:56 KÅRE ILSTAD 2:18-1 5:46-1 9:14-1 12:19-1 15:59-1 18:36-1 26:08-1 32:09-1 37:41-1 44:18-1 46:00-1 46:56-1
80128 STA BIL 2:18-1 3:28-1 3:28-1 3:05-1 3:40-1 2:37-1 7:32-1 6:01-1 5:32-1 6:37-1 1:42-1 0:56-1
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59 11-71 12-73 13-75 14-42 15-102 M-100
1 61:00 ØYVIND STEINBEKKEN 1:50-1 6:44-1 11:28-1 14:39-1 18:16-1 22:54-1 29:20-1 34:49-1 38:38-1 41:50-1 47:48-1 49:35-1 53:40-1 58:21-1 59:52-1 61:00-1
79757 ODALEN 1:50-1 4:54-1 4:44-1 3:11-1 3:37-1 4:38-1 6:26-1 5:29-1 3:49-1 3:12-1 5:58-1 1:47-1 4:05-1 4:41-1 1:31-1 1:08-1
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-54 7-58 8-59 9-71 10-73 11-75 12-42 13-102 M-100
1 54:30 ELLE MELBYE 2:48-1 9:00-1 14:38-1 18:30-2 22:07-1 24:54-1 27:37-1 30:58-1 38:40-1 40:50-1 48:01-1 51:58-1 53:23-1 54:30-1
80000 ELLE BIL 2:48-1 6:12-1 5:38-2 3:52-2 3:37-1 2:47-1 2:43-1 3:21-1 7:42-1 2:10-1 7:11-1 3:57-1 1:25-1 1:07-2
2 65:49 THOR LUNDE 3:21-2 10:33-2 14:45-2 17:50-1 22:09-2 25:52-2 28:39-2 32:38-2 43:06-2 45:35-2 57:21-2 63:12-2 64:44-2 65:49-2
84863 WS BIL 3:21-2 7:12-2 4:12-1 3:05-1 4:19-2 3:43-2 2:47-2 3:59-2 10:28-2 2:29-2 11:46-2 5:51-2 1:32-2 1:05-1
  DISK CAMILLA MEINICH 44;2:43 50;7:23 51;11:49 52;16:31 53;20:03 58;34:34 59;38:33 71;45:49 73;48:37 75;53:07 42;60:34 102;62:08 100;63:15 250;63:27
80115 NRK  
  DISK ARE HERSTAD 44;3:08 50;9:38 51;14:40 52;19:36 53;24:18 54;28:26 58;32:03 59;36:14 71;50:22 73;54:07 75;62:24 102;68:04 100;69:20 250;69:31
82327 SCANDPOWER  
Resultat for andre i løype EKORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-70 6-71 7-73 8-75 9-102 M-100
1 38:45   3:33-3 8:36-3 14:13-4 19:21-3 20:40-3 24:11-4 27:08-2 32:37-1 37:38-1 38:45-1
82385   3:33-3 5:03-3 5:37-3 5:08-3 1:19-4 3:31-3 2:57-1 5:29-3 5:01-3 1:07-3
2 39:03   3:35-4 8:53-4 13:35-3 17:19-2 18:31-2 21:24-1 27:50-3 33:06-2 37:47-2 39:03-2
96308   3:35-4 5:18-4 4:42-1 3:44-1 1:12-3 2:53-2 6:26-3 5:16-2 4:41-2 1:16-4
3 39:43   2:49-1 7:28-2 13:16-2 20:15-4 21:21-4 23:53-2 27:05-1 34:21-3 38:44-3 39:43-3
89413   2:49-1 4:39-2 5:48-4 6:59-4 1:06-2 2:32-1 3:12-2 7:16-4 4:23-1 0:59-1
4 45:34   3:00-2 6:54-1 11:37-1 16:16-1 17:14-1 24:05-3 34:38-4 39:15-4 44:31-4 45:34-4
87030   3:00-2 3:54-1 4:43-2 4:39-2 0:58-1 6:51-4 10:33-4 4:37-1 5:16-4 1:03-2
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-46 2-50 3-51 4-52 5-53 6-59 7-71 8-73 9-75 10-42 11-102 M-100
1 34:55   2:03-1 6:21-3 9:14-1 11:33-1 14:47-1 16:23-1 21:09-1 22:50-1 28:04-1 33:04-1 34:12-1 34:55-1
36997   2:03-1 4:18-6 2:53-1 2:19-1 3:14-1 1:36-1 4:46-1 1:41-1 5:14-4 5:00-3 1:08-1 0:43-1
2 40:49   2:21-3 6:07-2 9:57-2 12:32-2 15:56-2 17:56-2 25:24-2 27:44-2 34:24-3 38:35-2 39:53-2 40:49-2
70135   2:21-3 3:46-3 3:50-2 2:35-2 3:24-2 2:00-2 7:28-4 2:20-4 6:40-6 4:11-1 1:18-2 0:56-2
3 41:51   2:47-4 6:32-4 10:22-3 15:12-4 18:52-4 21:11-4 27:25-4 29:33-3 34:06-2 39:18-3 40:51-3 41:51-3
96427   2:47-4 3:45-2 3:50-2 4:50-6 3:40-3 2:19-3 6:14-2 2:08-2 4:33-2 5:12-5 1:33-4 1:00-3
4 47:19   2:12-2 5:42-1 10:42-4 13:43-3 17:26-3 20:02-3 27:20-3 33:24-4 37:55-4 44:23-4 46:18-4 47:19-4
3749171   2:12-2 3:30-1 5:00-7 3:01-3 3:43-5 2:36-6 7:18-3 6:04-8 4:31-1 6:28-7 1:55-6 1:01-5
5 47:51   3:45-6 8:00-5 12:33-5 15:57-5 19:45-5 22:11-5 29:56-5 35:33-6 40:09-5 45:06-5 46:50-5 47:51-5
95266   3:45-6 4:15-5 4:33-5 3:24-4 3:48-6 2:26-4 7:45-5 5:37-7 4:36-3 4:57-2 1:44-5 1:01-5
6 50:32   4:35-7 8:40-6 13:02-6 17:06-6 20:47-6 23:15-6 31:38-6 33:50-5 40:11-6 48:01-6 49:32-6 50:32-6
91113   4:35-7 4:05-4 4:22-4 4:04-5 3:41-4 2:28-5 8:23-6 2:12-3 6:21-5 7:50-8 1:31-3 1:00-3
7 59:29 Kjersti Eriksen 3:30-5 9:17-7 16:08-7 22:30-7 27:44-7 31:20-7 40:33-7 43:54-7 51:03-7 56:10-7 58:12-7 59:29-7
69102 Nydalen 3:30-5 5:47-8 6:51-8 6:22-7 5:14-7 3:36-8 9:13-7 3:21-6 7:09-7 5:07-4 2:02-7 1:17-8
8 72:19   9:25-8 14:06-8 18:58-8 30:09-8 38:02-8 41:23-8 52:03-8 54:54-8 63:03-8 68:47-8 71:13-8 72:19-8
81582   9:25-8 4:41-7 4:52-6 11:11-8 7:53-8 3:21-7 10:40-8 2:51-5 8:09-8 5:44-6 2:26-8 1:06-7
Resultat for andre i løype LANG
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-55 7-56 8-57 9-58 10-59 11-71 12-73 13-75 14-42 15-102 M-100
1 58:16   1:52-1 5:51-1 9:16-1 11:51-1 15:11-1 20:01-1 25:28-1 31:23-1 34:42-1 37:37-1 43:50-1 45:48-1 50:39-1 55:16-1 57:21-1 58:16-1
81509   1:52-1 3:59-1 3:25-1 2:35-1 3:20-1 4:50-1 5:27-1 5:55-1 3:19-1 2:55-1 6:13-1 1:58-1 4:51-1 4:37-1 2:05-2 0:55-1
2 88:57   4:58-2 9:57-2 14:13-2 17:18-2 21:24-2 28:22-2 36:38-2 47:21-2 56:15-2 59:34-2 66:34-2 70:07-2 79:02-2 85:31-2 87:11-2 88:57-2
81321   4:58-2 4:59-2 4:16-2 3:05-2 4:06-2 6:58-2 8:16-2 10:43-2 8:54-2 3:19-2 7:00-2 3:33-2 8:55-2 6:29-2 1:40-1 1:46-2
Resultat for andre i løype MELLOM
NR TID NAVN/KLUBB 1-44 2-50 3-51 4-52 5-53 6-54 7-58 8-59 9-71 10-73 11-75 12-42 13-102 M-100
1 46:34   1:48-1 6:07-1 10:00-1 12:52-1 16:38-1 20:16-1 22:48-1 25:52-1 33:18-1 35:44-1 40:05-1 44:06-1 45:33-1 46:34-1
401099   1:48-1 4:19-1 3:53-1 2:52-1 3:46-1 3:38-1 2:32-1 3:04-1 7:26-1 2:26-1 4:21-1 4:01-1 1:27-1 1:01-1
Resultat for andre i løype N1
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-33 3-34 4-35 5-36 6-60 7-102 M-100
1 103:09   25:56-1 29:25-1 37:50-1 49:35-1 95:44-1 99:19-1 100:35-1 103:09-1
2181994   25:56-1 3:29-1 8:25-1 11:45-1 46:09-1 3:35-1 1:16-1 2:34-1
Andre resultater, fra ukjente løpere
  DISK   112;6:46 105;10:19 145;14:39 161;18:08 141;20:57 148;30:48 151;44:05 157;50:10 171;56:57 172;62:40 175;63:42 100;64:38 250;65:35 250;0:00 100;0:32 250;0:39
31098    
  DISK   33;6:05 34;10:34 35;18:01 60;45:16 102;46:42 100;48:23 250;48:31
402437