Resultater Nordmarkskarusellen 15.5.03
08.09.2003 23:02

Noen brikker mangler navn. Korrektur sendes anderich@online.no 

Resultat klasse D-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 M-100
1 24:29 Ingerid Lundin 3:34-1 8:00-1 12:14-1 16:18-1 20:19-1 22:00-1 24:05-1 24:29-1
84844 Nydalen 3:34-1 4:26-2 4:14-1 4:04-1 4:01-1 1:41-1 2:05-1 0:24-1
2 37:00 Marianne Madsen 4:06-2 9:34-3 17:00-2 24:38-2 29:31-2 32:49-2 36:14-2 37:00-2
91104 Heming/Njård 4:06-2 5:28-3 7:26-4 7:38-4 4:53-2 3:18-2 3:25-2 0:46-5
3 42:05 Sarah Helle 5:29-5 12:12-5 18:57-4 25:39-3 33:10-3 37:32-4 41:32-3 42:05-3
91105 Heming/Njård 5:29-5 6:43-5 6:45-2 6:42-2 7:31-3 4:22-5 4:00-3 0:33-3
4 42:12 Katinka Thaule 5:24-4 12:04-4 18:54-3 25:48-4 33:27-4 37:29-3 41:43-4 42:12-4
91108 Heming/Njård 5:24-4 6:40-4 6:50-3 6:54-3 7:39-4 4:02-3 4:14-4 0:29-2
5 49:35 Linn Lyche 4:12-3 8:29-2 19:52-5 31:54-5 40:15-5 44:30-5 48:58-5 49:35-5
91106 Heming/Njård 4:12-3 4:17-1 11:23-5 12:02-5 8:21-5 4:15-4 4:28-5 0:37-4
Resultat klasse D1-4 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 42:07 BODIL NORDENSTRÖM 4:50-2 8:58-2 15:24-2 18:06-1 21:27-1 23:32-1 28:49-1 32:59-1 35:50-1 37:14-1 39:45-1 41:43-1 42:07-1
83058 NORD POOL 4:50-2 4:08-2 6:26-2 2:42-1 3:21-1 2:05-2 5:17-2 4:10-2 2:51-1 1:24-1 2:31-2 1:58-1 0:24-2
2 45:33 ELISE PRYTZ 4:20-1 8:06-1 14:23-1 18:29-2 24:41-2 26:32-2 30:39-2 34:28-2 37:51-2 40:58-2 42:56-2 45:11-2 45:33-2
89700 KVÆRNER OSLO 4:20-1 3:46-1 6:17-1 4:06-2 6:12-2 1:51-1 4:07-1 3:49-1 3:23-2 3:07-2 1:58-1 2:15-2 0:22-1
Resultat klasse D13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 35:10 Tuva Toftdahl 6:54-5 8:37-1 12:51-1 18:25-1 25:18-2 30:02-1 32:46-1 34:50-1 35:10-1
91119 Heming/Njård 6:54-5 1:43-1 4:14-1 5:34-4 6:53-3 4:44-1 2:44-1 2:04-1 0:20-1
2 36:04 Julie Berteig 7:04-6 8:55-2 14:28-2 18:41-2 25:14-1 30:07-2 33:19-2 35:42-2 36:04-2
86375 Fossum 7:04-6 1:51-2 5:33-2 4:13-1 6:33-1 4:53-2 3:12-2 2:23-2 0:22-2
3 53:41 Rikke Skyttersæter Iversen 8:18-8 11:57-9 21:10-9 26:57-6 37:48-6 44:34-6 49:54-3 53:09-3 53:41-3
400956 Heming/Njård 8:18-8 3:39-7 9:13-8 5:47-5 10:51-7 6:46-5 5:20-4 3:15-4 0:32-6
4 54:29 Pernille Hals 4:51-1 9:04-4 17:56-6 24:16-5 31:01-3 39:25-5 50:50-4 53:51-4 54:29-4
91107 Heming/Njård 4:51-1 4:13-9 8:52-7 6:20-6 6:45-2 8:24-7 11:25-6 3:01-3 0:38-8
5 63:30 Christine T. Sandvold 7:11-7 9:10-6 17:30-5 32:05-8 41:17-8 49:37-7 59:21-5 62:50-5 63:30-5
89095 Nydalen 7:11-7 1:59-3 8:20-6 14:35-8 9:12-4 8:20-6 9:44-5 3:29-5 0:40-9
6 66:05 Ida Tangen 5:36-3 9:11-7 14:45-4 20:08-4 33:16-5 39:15-3 61:29-6 65:33-6 66:05-6
31080 Nydalen 5:36-3 3:35-6 5:34-3 5:23-2 13:08-8 5:59-3 22:14-9 4:04-7 0:32-6
6 66:05 Siri Selvig 5:27-2 9:07-5 14:42-3 20:05-3 33:13-4 39:18-4 61:31-7 65:36-7 66:05-6
93940 Nydalen 5:27-2 3:40-8 5:35-4 5:23-2 13:08-8 6:05-4 22:13-8 4:05-8 0:29-5
8 67:18 Elisabeth Fremming 6:49-4 8:57-3 18:18-7 38:09-9 47:27-9 57:12-9 62:18-8 66:53-8 67:18-8
87023 Heming/Njård 6:49-4 2:08-4 9:21-9 19:51-9 9:18-5 9:45-8 5:06-3 4:35-9 0:25-3
9 67:36 Maria Hertzberg 8:37-9 11:23-8 18:53-8 29:37-7 40:14-7 51:49-8 63:31-9 67:11-9 67:36-9
79944 Heming/Njård 8:37-9 2:46-5 7:30-5 10:44-7 10:37-6 11:35-9 11:42-7 3:40-6 0:25-3
  DISK Vic og Frida Næss-Ulseth/Landmark 31;9:53 35;13:35 36;20:56 42;24:58 43;28:31 44;30:55 52;44:44 53;48:04 69;52:04 55;53:33 57;55:52 97;57:49 100;58:13 250;58:25
402465 Heming/Njård KORT
Resultat klasse D15-16 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 26:27 Siri Ulvestad 3:56-1 5:19-1 9:55-3 12:34-2 19:08-3 22:02-3 24:18-1 26:06-1 26:27-1
60633 Heming/Njård 3:56-1 1:23-1 4:36-5 2:39-1 6:34-5 2:54-1 2:16-1 1:48-1 0:21-2
2 26:47 Fanny Welle-Strand Horn 4:38-4 6:20-4 9:35-1 12:27-1 18:03-1 21:55-1 24:26-2 26:25-2 26:47-2
60543 Heming/Njård 4:38-4 1:42-3 3:15-1 2:52-2 5:36-2 3:52-3 2:31-2 1:59-4 0:22-3
3 27:20 Mariann Ulvestad 4:05-2 5:33-2 9:46-2 12:54-3 18:51-2 21:59-2 24:35-3 27:00-3 27:20-3
60634 Heming/Njård 4:05-2 1:28-2 4:13-3 3:08-3 5:57-3 3:08-2 2:36-3 2:25-6 0:20-1
4 31:27 Marte Ulvestad 4:23-3 6:17-3 10:40-4 14:16-4 20:17-5 25:46-5 29:07-4 31:05-4 31:27-4
60616 Heming/Njård 4:23-3 1:54-4 4:23-4 3:36-4 6:01-4 5:29-6 3:21-4 1:58-3 0:22-3
5 32:28 Tiril Toftdahl 4:46-5 6:58-5 11:10-5 14:50-5 20:09-4 24:14-4 30:16-5 32:04-5 32:28-5
71669 Heming/Njård 4:46-5 2:12-5 4:12-2 3:40-5 5:19-1 4:05-4 6:02-6 1:48-1 0:24-5
6 40:14 Camilla Struksnæs 5:59-6 8:43-6 16:19-6 21:04-6 28:26-6 33:42-6 37:32-6 39:48-6 40:14-6
82182 Nydalen 5:59-6 2:44-6 7:36-6 4:45-6 7:22-6 5:16-5 3:50-5 2:16-5 0:26-6
Resultat klasse D17-34 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-53 9-50 10-54 11-56 12-57 13-97 M-100
1 59:34 Kari Rommen Syvertsen 6:46-1 10:58-1 16:59-1 20:30-1 24:05-1 26:14-1 34:07-1 36:38-1 42:43-1 51:08-1 55:00-1 56:57-1 59:05-1 59:34-1
79828 Lillomarka 6:46-1 4:12-1 6:01-1 3:31-1 3:35-1 2:09-1 7:53-1 2:31-1 6:05-1 8:25-2 3:52-1 1:57-1 2:08-1 0:29-2
2 76:09 Line Jenssen 8:54-2 14:20-2 22:15-2 26:09-2 30:38-2 33:30-2 45:07-2 48:20-2 58:44-2 63:55-2 68:48-2 72:36-2 75:44-2 76:09-2
22951 Nydalen 8:54-2 5:26-2 7:55-2 3:54-2 4:29-2 2:52-2 11:37-2 3:13-2 10:24-2 5:11-1 4:53-2 3:48-2 3:08-2 0:25-1
  DISK Marie Rygh 70;5:37 71;12:19 73;19:10 75;25:53 76;33:31 78;37:50 97;41:49 100;42:14 250;42:58
87029 Heming/Njård N1
Resultat klasse D17K (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 33:50 Anne C Turter 5:00-1 6:56-1 11:58-1 16:35-1 23:24-1 28:28-1 31:04-1 33:22-1 33:50-1
89472 Nydalen 5:00-1 1:56-2 5:02-3 4:37-5 6:49-2 5:04-3 2:36-1 2:18-2 0:28-3
2 35:54 Astrid Flugsrud 7:18-8 8:59-7 13:30-2 18:34-4 25:00-2 30:10-2 33:05-2 35:30-2 35:54-2
81317 Nydalen 7:18-8 1:41-1 4:31-1 5:04-8 6:26-1 5:10-4 2:55-5 2:25-3 0:24-1
3 37:50 Tonje Røberg 5:31-3 9:04-8 14:01-5 18:43-5 25:38-3 30:25-3 34:13-3 37:26-3 37:50-3
82180 Nittedal 5:31-3 3:33-9 4:57-2 4:42-7 6:55-3 4:47-2 3:48-8 3:13-5 0:24-1
4 39:39 Ingvild Fiskevold 6:09-5 8:11-4 13:59-4 18:04-2 26:09-4 33:34-4 36:27-4 39:06-4 39:39-4
89392 Fossum 6:09-5 2:02-4 5:48-6 4:05-1 8:05-4 7:25-8 2:53-4 2:39-4 0:33-7
5 40:59 Hege Rebård 7:43-9 9:41-9 15:08-6 19:36-6 28:00-5 34:16-5 37:07-5 40:24-5 40:59-5
81579 SOK 7:43-9 1:58-3 5:27-4 4:28-4 8:24-5 6:16-6 2:51-3 3:17-7 0:35-9
6 42:43 Brit Nilsen 5:49-4 8:05-3 13:48-3 18:27-3 29:27-7 37:11-9 40:00-8 42:15-6 42:43-6
87680 Vaulen OK 5:49-4 2:16-7 5:43-5 4:39-6 11:00-9 7:44-9 2:49-2 2:15-1 0:28-3
7 42:47 Ellen Paulsen 6:26-7 8:36-5 15:57-9 20:19-8 28:53-6 35:24-7 39:01-7 42:17-7 42:47-7
84842 Nydalen 6:26-7 2:10-5 7:21-8 4:22-2 8:34-6 6:31-7 3:37-6 3:16-6 0:30-6
8 43:05 Vigdis Thingelstad 6:24-6 8:51-6 15:20-7 22:16-9 30:55-9 35:19-6 38:56-6 42:31-8 43:05-8
28217 Asker 6:24-6 2:27-8 6:29-7 6:56-9 8:39-7 4:24-1 3:37-6 3:35-9 0:34-8
9 44:45 Ellen Sannes 5:27-2 7:39-2 15:32-8 19:57-7 29:36-8 35:29-8 40:53-9 44:16-9 44:45-9
89461 Nydalen 5:27-2 2:12-6 7:53-9 4:25-3 9:39-8 5:53-5 5:24-9 3:23-8 0:29-5
Resultat klasse D35-44/D5-6 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 41:24 SIGNE ASTRUP ARNESEN 4:29-1 8:02-1 13:49-1 15:49-1 19:26-1 22:50-1 28:15-1 31:50-1 35:04-1 36:21-1 38:56-1 40:59-1 41:24-1
87011 OPIL 4:29-1 3:33-1 5:47-1 2:00-1 3:37-3 3:24-6 5:25-2 3:35-3 3:14-2 1:17-1 2:35-4 2:03-2 0:25-2
2 44:02 Trine Sæternes 5:04-2 8:49-2 15:59-2 18:49-2 23:00-2 25:28-2 29:53-2 33:29-2 37:00-2 39:13-2 41:33-2 43:35-2 44:02-2
62424 Sørbråten 5:04-2 3:45-2 7:10-3 2:50-3 4:11-4 2:28-2 4:25-1 3:36-4 3:31-3 2:13-4 2:20-2 2:02-1 0:27-3
3 48:26 Aleidis Løken 6:51-7 12:29-8 19:43-5 22:54-4 26:03-3 28:35-3 34:03-3 37:36-3 41:30-3 43:09-3 45:34-3 47:58-3 48:26-3
400966 Heming/Njård 6:51-7 5:38-7 7:14-5 3:11-5 3:09-1 2:32-3 5:28-3 3:33-2 3:54-4 1:39-2 2:25-3 2:24-3 0:28-5
4 55:53 Anne Marit Bjergard 5:21-3 9:34-3 16:29-3 27:33-8 30:56-7 33:39-6 41:45-7 45:02-5 48:14-5 50:45-5 53:02-4 55:26-4 55:53-4
96628 Nydalen 5:21-3 4:13-4 6:55-2 11:04-8 3:23-2 2:43-5 8:06-7 3:17-1 3:12-1 2:31-6 2:17-1 2:24-3 0:27-3
5 59:36 SIGRUN NYGÅRD 6:28-5 12:04-7 20:07-7 23:38-5 29:10-5 33:03-5 39:44-5 45:52-7 51:26-7 53:42-7 56:38-7 59:14-6 59:36-5
96109 BRØBIL 6:28-5 5:36-6 8:03-7 3:31-6 5:32-7 3:53-7 6:41-5 6:08-8 5:34-8 2:16-5 2:56-6 2:36-5 0:22-1
6 59:40 Ann-Cathrin Gulbrandsen 6:48-6 11:00-4 18:13-4 20:56-3 26:35-4 29:14-4 36:23-4 41:19-4 45:47-4 48:47-4 56:31-6 59:11-5 59:40-6
87032 Heming/Njård 6:48-6 4:12-3 7:13-4 2:43-2 5:39-8 2:39-4 7:09-6 4:56-6 4:28-6 3:00-7 7:44-8 2:40-6 0:29-7
7 59:42 HILDE STÅHLBRAND 6:13-4 11:52-6 19:52-6 27:00-7 31:27-8 33:52-7 40:20-6 45:14-6 49:36-6 52:52-6 55:30-5 59:14-6 59:42-7
23224 KJELSÅS 6:13-4 5:39-8 8:00-6 7:08-7 4:27-5 2:25-1 6:28-4 4:54-5 4:22-5 3:16-8 2:38-5 3:44-7 0:28-5
8 68:46 MARIA TORGERSEN 7:10-8 11:44-5 21:47-8 24:56-6 30:23-6 35:41-8 49:39-8 54:40-8 59:29-8 61:17-8 64:26-8 68:11-8 68:46-8
91550 NORGES BANK 7:10-8 4:34-5 10:03-8 3:09-4 5:27-6 5:18-8 13:58-8 5:01-7 4:49-7 1:48-3 3:09-7 3:45-8 0:35-8
Resultat klasse D45-54/D7-8 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 44:33 Ellen Turter 4:27-1 9:36-2 15:15-1 17:29-1 21:07-1 23:23-1 28:52-1 33:35-1 37:22-1 39:20-1 41:34-1 44:09-1 44:33-1
89466 Nydalen 4:27-1 5:09-3 5:39-1 2:14-1 3:38-2 2:16-1 5:29-4 4:43-5 3:47-3 1:58-3 2:14-1 2:35-3 0:24-1
2 49:40 Jorunn Sanderud 5:19-3 8:51-1 15:56-2 18:58-2 22:28-2 24:48-2 30:06-2 33:46-2 41:47-2 43:41-2 46:26-2 49:14-2 49:40-2
72329 Nydalen 5:19-3 3:32-1 7:05-3 3:02-5 3:30-1 2:20-2 5:18-2 3:40-2 8:01-15 1:54-2 2:45-2 2:48-5 0:26-3
3 52:22 KARI SEEM 5:17-2 10:42-3 18:49-3 21:32-3 25:35-3 28:11-3 36:10-3 39:46-3 43:29-3 45:09-3 48:01-3 51:52-3 52:22-3
71582 BREVPOST 5:17-2 5:25-5 8:07-6 2:43-2 4:03-5 2:36-3 7:59-8 3:36-1 3:43-1 1:40-1 2:52-5 3:51-11 0:30-6
4 54:38 BODIL KLAKEGG 7:28-9 13:03-7 21:19-7 24:14-6 28:19-6 32:03-6 37:03-4 41:35-4 46:44-4 48:48-4 51:35-4 54:10-4 54:38-4
79121 NORGES BANK 7:28-9 5:35-7 8:16-7 2:55-4 4:05-6 3:44-11 5:00-1 4:32-4 5:09-8 2:04-5 2:47-3 2:35-3 0:28-5
5 55:21 MARIT VÅGSNES 6:57-5 13:43-9 20:43-5 23:28-4 27:11-4 29:54-4 39:24-6 43:49-5 47:34-5 49:34-5 52:23-5 54:57-5 55:21-5
36821 ULLEVÅL SYKEHUS 6:57-5 6:46-11 7:00-2 2:45-3 3:43-3 2:43-4 9:30-9 4:25-3 3:45-2 2:00-4 2:49-4 2:34-2 0:24-1
6 58:15 ANNE-BRITT SVINNSET 7:10-6 13:12-8 20:52-6 24:20-7 29:25-7 32:35-7 38:41-5 44:48-6 48:53-6 51:35-6 54:48-6 57:44-6 58:15-6
83233 SSB 7:10-6 6:02-10 7:40-5 3:28-6 5:05-9 3:10-7 6:06-5 6:07-11 4:05-4 2:42-10 3:13-6 2:56-6 0:31-7
7 62:23 Birgit Korvald 11:57-15 16:35-10 23:41-10 27:44-10 34:59-11 38:12-10 43:36-8 48:36-8 53:19-8 55:26-8 59:42-8 61:56-7 62:23-7
79232 Koll 11:57-15 4:38-2 7:06-4 4:03-9 7:15-15 3:13-8 5:24-3 5:00-7 4:43-6 2:07-6 4:16-7 2:14-1 0:27-4
8 63:17 AUD I SPJELKAVIK 7:23-8 12:48-5 22:16-8 26:22-8 31:12-8 34:04-8 41:51-7 47:22-7 52:24-7 55:23-7 59:39-7 62:39-8 63:17-8
82966 FBI 7:23-8 5:25-5 9:28-10 4:06-11 4:50-8 2:52-5 7:47-7 5:31-10 5:02-7 2:59-11 4:16-7 3:00-7 0:38-11
9 66:10 Astri Rommen 6:13-4 11:58-4 20:39-4 24:13-5 28:07-5 31:24-5 44:50-9 49:52-9 54:32-9 57:08-9 62:24-9 65:39-9 66:10-9
60539 Lillomarka 6:13-4 5:45-9 8:41-8 3:34-7 3:54-4 3:17-9 13:26-14 5:02-8 4:40-5 2:36-7 5:16-10 3:15-9 0:31-7
10 69:09 ELLEN GRANDE 11:51-14 17:14-14 26:34-11 30:11-11 34:46-10 37:38-9 45:09-10 50:03-10 55:31-10 60:04-10 65:26-10 68:37-10 69:09-10
68256 NLH 11:51-14 5:23-4 9:20-9 3:37-8 4:35-7 2:52-5 7:31-6 4:54-6 5:28-9 4:33-15 5:22-11 3:11-8 0:32-9
11 77:46 ATIE D SAUGERUD 9:30-12 16:43-11 27:18-13 31:43-13 37:16-13 41:09-13 52:10-12 58:44-13 64:40-12 67:21-12 73:06-11 76:52-11 77:46-11
61061 VERITAS 9:30-12 7:13-13 10:35-13 4:25-13 5:33-10 3:53-13 11:01-12 6:34-12 5:56-10 2:41-9 5:45-14 3:46-10 0:54-15
12 79:32 BERIT TAFJORD HEIER 7:13-7 12:57-6 23:17-9 27:32-9 34:19-9 39:03-11 49:11-11 57:33-11 64:43-13 68:14-13 73:39-12 78:56-12 79:32-12
80831 VETBIL 7:13-7 5:44-8 10:20-12 4:15-12 6:47-13 4:44-15 10:08-10 8:22-15 7:10-13 3:31-13 5:25-12 5:17-15 0:36-10
13 80:22 ANITHA OLSEN 8:52-10 16:59-13 27:06-12 31:35-12 37:15-12 41:00-12 53:01-13 58:18-12 64:19-11 66:57-11 75:04-13 79:35-13 80:22-13
68333 NORGES BANK 8:52-10 8:07-14 10:07-11 4:29-14 5:40-11 3:45-12 12:01-13 5:17-9 6:01-11 2:38-8 8:07-15 4:31-12 0:47-13
14 83:28 SOLVEIG BLOMVIK 9:51-13 16:56-12 28:28-14 32:33-14 39:12-14 42:54-14 56:20-14 63:28-14 70:00-14 73:08-14 77:54-14 82:40-14 83:28-14
23227 KJELSÅS 9:51-13 7:05-12 11:32-14 4:05-10 6:39-12 3:42-10 13:26-14 7:08-13 6:32-12 3:08-12 4:46-9 4:46-13 0:48-14
15 93:52 JORUN JARP 9:14-11 22:19-15 34:19-15 41:41-15 48:44-15 53:17-15 63:39-15 71:47-15 78:59-15 82:30-15 88:07-15 93:14-15 93:52-15
80830 VETBIL 9:14-11 13:05-15 12:00-15 7:22-15 7:03-14 4:33-14 10:22-11 8:08-14 7:12-14 3:31-13 5:37-13 5:07-14 0:38-11
Resultat klasse D55-64/D9-10 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 36:05 SIRI HOLMBOE 6:04-2 8:08-2 14:36-2 18:03-2 25:06-1 29:31-1 32:55-1 35:35-1 36:05-1
39041 SAB 6:04-2 2:04-1 6:28-4 3:27-1 7:03-2 4:25-1 3:24-4 2:40-4 0:30-4
2 37:09 Kjersti Tho 5:12-1 7:52-1 14:38-3 18:38-3 25:29-2 31:01-2 34:05-2 36:42-2 37:09-2
87562 Stabæk 5:12-1 2:40-3 6:46-6 4:00-4 6:51-1 5:32-5 3:04-2 2:37-2 0:27-2
3 39:12 UNNI DRAGE 6:06-3 8:46-4 14:01-1 17:52-1 27:34-4 32:57-3 36:09-3 38:46-3 39:12-3
78969 KVÆRNER OSLO 6:06-3 2:40-3 5:15-2 3:51-3 9:42-6 5:23-3 3:12-3 2:37-2 0:26-1
4 40:43 Nora Ursin 6:26-6 9:51-7 15:03-4 18:53-4 27:01-3 34:40-4 37:34-4 40:09-4 40:43-4
89391 Fossum 6:26-6 3:25-9 5:12-1 3:50-2 8:08-3 7:39-8 2:54-1 2:35-1 0:34-6
5 43:09 JORUNN SOLHEIM 6:09-4 8:29-3 15:28-5 20:31-6 30:09-5 35:40-5 39:09-5 42:36-5 43:09-5
80782 TELENOR 6:09-4 2:20-2 6:59-7 5:03-6 9:38-5 5:31-4 3:29-5 3:27-7 0:33-5
6 46:15 LILLA MADSEN 6:12-5 9:22-6 15:57-7 24:16-7 32:40-6 39:06-6 42:41-6 45:46-6 46:15-6
78976 FBI 6:12-5 3:10-8 6:35-5 8:19-9 8:24-4 6:26-6 3:35-6 3:05-5 0:29-3
7 49:09 Kristin Vigander 6:32-7 9:17-5 15:28-5 20:24-5 35:25-7 40:23-7 45:30-7 48:35-7 49:09-7
400641 Fossum 6:32-7 2:45-5 6:11-3 4:56-5 15:01-10 4:58-2 5:07-8 3:05-5 0:34-6
8 54:26 WENCHE BERTELSEN 7:03-8 11:40-8 19:02-8 24:27-8 38:06-8 45:27-8 50:20-8 53:51-8 54:26-8
78369 OSLO LÆRERNE 7:03-8 4:37-10 7:22-8 5:25-7 13:39-9 7:21-7 4:53-7 3:31-8 0:35-8
9 61:37 TONE BRETTEV.-JENSEN 10:56-10 13:50-10 22:27-10 28:41-9 41:56-9 50:51-9 56:14-9 61:00-9 61:37-9
82359 SCANDPOWER 10:56-10 2:54-6 8:37-10 6:14-8 13:15-8 8:55-9 5:23-9 4:46-9 0:37-9
10 62:24 EVA NILSEN 9:17-9 12:13-9 20:32-9 29:24-10 42:30-10 51:34-10 56:57-10 61:47-10 62:24-10
23299 SKIFORENINGEN 9:17-9 2:56-7 8:19-9 8:52-10 13:06-7 9:04-10 5:23-9 4:50-10 0:37-9
Resultat klasse D65-74/D11-12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 59:07 GRETHE BENJAMINSEN 8:34-1 13:06-1 20:33-1 25:10-1 34:22-1 48:26-1 55:11-1 58:31-1 59:07-1
78645 PRIVAT 8:34-1 4:32-1 7:27-1 4:37-1 9:12-1 14:04-1 6:45-1 3:20-1 0:36-1
Resultat klasse H-12N (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 M-100
1 21:23 Anders Bjergaard 2:50-3 6:19-2 9:17-1 14:47-1 17:11-1 19:03-1 21:00-1 21:23-1
10321 Nydalen 2:50-3 3:29-1 2:58-1 5:30-6 2:24-1 1:52-4 1:57-3 0:23-1
2 23:41 Bastian Poppe 3:15-6 7:27-4 11:27-4 15:15-2 19:18-3 21:05-2 23:08-2 23:41-2
91110 Heming/Njård 3:15-6 4:12-5 4:00-4 3:48-1 4:03-4 1:47-3 2:03-4 0:33-5
3 24:29 Jørgen Sæternes Ulvang 4:29-12 8:01-7 11:37-5 15:31-3 18:49-2 21:44-4 23:47-3 24:29-3
81581 Sørbråten 4:29-12 3:32-3 3:36-3 3:54-2 3:18-3 2:55-8 2:03-4 0:42-12
4 24:58 Brødrene Vold 3:01-4 7:36-5 12:02-6 16:40-6 20:55-5 22:35-5 24:17-4 24:58-4
91111 Heming/Njård 3:01-4 4:35-6 4:26-6 4:38-3 4:15-6 1:40-1 1:42-1 0:41-11
5 26:02 Martin Hallen 2:27-1 5:57-1 9:28-2 16:23-5 19:33-4 21:34-3 25:26-5 26:02-5
89099 Nydalen 2:27-1 3:30-2 3:31-2 6:55-10 3:10-2 2:01-5 3:52-12 0:36-7
6 28:32 Harald Astrup Arnesen 3:59-9 9:13-8 15:36-11 20:21-8 24:27-7 26:12-6 28:02-6 28:32-6
96768 Heming/Njård 3:59-9 5:14-8 6:23-11 4:45-5 4:06-5 1:45-2 1:50-2 0:30-4
7 31:54 Håvard Tveten 2:48-2 6:30-3 10:51-3 15:32-4 23:55-6 27:04-7 31:18-7 31:54-7
10338 Nydalen 2:48-2 3:42-4 4:21-5 4:41-4 8:23-15 3:09-10 4:14-15 0:36-7
8 32:44 Jørgen Myking 3:09-5 7:59-6 13:07-7 20:01-7 25:00-8 29:59-8 32:16-8 32:44-8
91100 Heming/Njård 3:09-5 4:50-7 5:08-7 6:54-9 4:59-9 4:59-14 2:17-7 0:28-3
9 34:43 Marius Heiberg 3:40-8 9:30-10 15:14-9 24:18-9 29:13-10 31:42-9 34:03-9 34:43-9
91112 Heming/Njård 3:40-8 5:50-10 5:44-9 9:04-13 4:55-8 2:29-6 2:21-9 0:40-10
9 34:43 Andreas Krogh Stabell 3:34-7 9:26-9 15:08-8 24:27-10 29:07-9 31:46-10 34:06-10 34:43-9
93936 Heming/Njård 3:34-7 5:52-11 5:42-8 9:19-15 4:40-7 2:39-7 2:20-8 0:37-9
11 39:15 Joahn Stormarken 3:59-9 9:41-11 15:34-10 24:40-11 31:22-11 34:27-11 38:24-11 39:15-11
91109 Heming/Njård 3:59-9 5:42-9 5:53-10 9:06-14 6:42-11 3:05-9 3:57-13 0:51-15
12 41:45 Niels Hertzberg 4:08-11 10:30-12 18:13-12 24:43-12 34:45-14 38:47-14 41:01-12 41:45-12
87033 Heming/Njård 4:08-11 6:22-12 7:43-14 6:30-8 10:02-16 4:02-11 2:14-6 0:44-13
13 42:03 David Videau 5:19-16 12:08-14 19:04-13 25:33-13 33:19-13 37:46-12 41:37-13 42:03-13
91103 Heming/Njård 5:19-16 6:49-14 6:56-12 6:29-7 7:46-13 4:27-12 3:51-11 0:26-2
14 43:18 Sven Taugbøl 4:45-13 11:17-13 19:09-14 26:21-14 32:40-12 38:42-13 41:55-14 43:18-14
82227 Heming/Njård 4:45-13 6:32-13 7:52-15 7:12-11 6:19-10 6:02-16 3:13-10 1:23-16
15 48:08 Erik Gunnar Berge 5:14-15 12:59-16 21:27-16 30:18-15 38:28-15 43:08-15 47:22-15 48:08-15
30284 Koll 5:14-15 7:45-16 8:28-16 8:51-12 8:10-14 4:40-13 4:14-15 0:46-14
16 49:53 Henrik T. Krogh Stabell 5:04-14 12:45-15 20:10-15 32:20-16 39:27-16 45:10-16 49:19-16 49:53-16
91113 Heming/Njård 5:04-14 7:41-15 7:25-13 12:10-16 7:07-12 5:43-15 4:09-14 0:34-6
  DISK Fredrik Hinsch 70;2:54 71;7:44 73;12:04 75;18:19 76;22:37 78;25:24 100;27:38 250;27:49
94481 Heming/Njård  
Resultat klasse H1-4 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-48 9-50 10-51 11-52 12-53 13-54 14-57 15-97 M-100
1 51:07 ESPEN LUNØE 4:45-2 7:12-2 12:03-2 13:54-2 16:24-2 18:24-2 24:15-2 28:58-2 30:00-2 38:45-1 39:46-1 42:32-1 46:18-1 48:24-1 50:41-1 51:07-1
22895 ULLEVÅL SYKEHUS 4:45-2 2:27-2 4:51-2 1:51-1 2:30-2 2:00-3 5:51-2 4:43-2 1:02-2 8:45-1 1:01-1 2:46-1 3:46-2 2:06-1 2:17-6 0:26-6
2 52:27 CHARLES HALAAS 4:30-1 6:32-1 11:17-1 13:21-1 15:50-1 17:28-1 23:15-1 27:49-1 28:48-1 39:12-2 40:46-2 44:05-2 47:59-2 50:29-2 52:06-2 52:27-2
82377 ABB 4:30-1 2:02-1 4:45-1 2:04-3 2:29-1 1:38-1 5:47-1 4:34-1 0:59-1 10:24-5 1:34-7 3:19-5 3:54-3 2:30-6 1:37-1 0:21-1
3 60:25 STEINAR EASTWOOD 6:12-6 9:12-5 14:24-4 16:36-4 20:05-4 21:50-3 29:36-3 36:48-5 37:51-4 47:42-4 49:04-4 52:16-3 55:53-3 58:24-3 60:04-3 60:25-3
93963 GEOFORM 6:12-6 3:00-5 5:12-4 2:12-4 3:29-8 1:45-2 7:46-6 7:12-7 1:03-4 9:51-4 1:22-5 3:12-3 3:37-1 2:31-7 1:40-2 0:21-1
4 60:54 TRULS KVAASE 5:59-4 8:50-3 13:54-3 16:12-3 18:42-3 23:07-4 29:46-4 36:37-4 37:40-3 46:47-3 47:57-3 52:18-4 56:16-4 58:34-4 60:31-4 60:54-4
64328 PARTNER3000 5:59-4 2:51-4 5:04-3 2:18-6 2:30-2 4:25-6 6:39-3 6:51-6 1:03-4 9:07-2 1:10-4 4:21-8 3:58-5 2:18-3 1:57-4 0:23-3
5 62:06 TOM ERIK VÅGEN 6:05-5 9:31-7 15:00-5 17:27-5 20:29-5 23:20-5 30:22-5 36:34-3 38:05-5 49:08-5 50:13-5 53:25-5 57:20-5 59:37-5 61:38-5 62:06-5
81321 NORDEA 6:05-5 3:26-7 5:29-5 2:27-7 3:02-4 2:51-4 7:02-4 6:12-4 1:31-7 11:03-6 1:05-2 3:12-3 3:55-4 2:17-2 2:01-5 0:28-7
6 63:27 ASLE ÅSMUL 5:48-3 8:52-4 16:02-7 17:54-6 21:17-6 26:20-7 34:05-6 40:05-6 41:10-6 50:36-6 51:43-6 54:43-6 58:50-6 61:13-6 63:03-6 63:27-6
76171 LUXO 5:48-3 3:04-6 7:10-7 1:52-2 3:23-6 5:03-7 7:45-5 6:00-3 1:05-6 9:26-3 1:07-3 3:00-2 4:07-6 2:23-4 1:50-3 0:24-4
7 79:37 JØRGEN LIEN 6:28-7 9:12-5 15:29-6 18:10-7 21:29-7 24:58-6 36:17-7 46:27-8 48:06-8 62:39-8 64:24-8 68:41-8 74:04-7 76:56-7 79:13-7 79:37-7
78364 HØSKOLEN BERGEN 6:28-7 2:44-3 6:17-6 2:41-8 3:19-5 3:29-5 11:19-8 10:10-8 1:39-8 14:33-7 1:45-8 4:17-7 5:23-7 2:52-8 2:17-6 0:24-4
8 80:48 KÅRE WESTGÅRD 7:13-8 11:08-8 19:15-8 21:27-8 24:54-8 30:41-8 39:03-8 45:25-7 46:27-7 62:36-7 64:02-7 67:34-7 75:06-8 77:34-8 80:18-8 80:48-8
78624 SKATTEDIR 7:13-8 3:55-8 8:07-8 2:12-4 3:27-7 5:47-8 8:22-7 6:22-5 1:02-2 16:09-8 1:26-6 3:32-6 7:32-8 2:28-5 2:44-8 0:30-8
  DISK JØRGEN FRØYD 34;4:54 35;7:07 36;13:22 42;15:10 43;17:37 44;19:09 46;24:46 48;29:35 50;30:19 51;40:07 52;42:01 53;44:57 57;56:09 97;57:40 100;58:02 250;58:09
67697 PBE  
Resultat klasse H10-12 (N1)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-71 3-73 4-75 5-76 6-78 7-97 M-100
1 24:32 Sverre T Sandvold 2:38-1 6:29-1 10:52-1 15:57-1 19:27-1 22:03-1 24:02-1 24:32-1
89460 Nydalen 2:38-1 3:51-1 4:23-1 5:05-2 3:30-1 2:36-2 1:59-1 0:30-1
2 29:36 Vegard Lilloe Svendsen 3:38-2 9:47-2 14:53-2 19:25-2 23:50-2 26:25-2 29:02-2 29:36-2
480199 Lillomarka 3:38-2 6:09-2 5:06-2 4:32-1 4:25-2 2:35-1 2:37-2 0:34-2
Resultat klasse H13-14 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 29:54 Trygve Markset 3:58-1 5:26-1 9:10-1 12:26-1 21:08-1 25:42-1 27:47-1 29:32-1 29:54-1
69023 Koll 3:58-1 1:28-1 3:44-1 3:16-1 8:42-3 4:34-1 2:05-1 1:45-1 0:22-1
2 37:12 Rasmus Skaare 5:32-2 7:21-2 12:23-2 18:44-3 25:11-2 30:04-2 34:17-2 36:49-2 37:12-2
69026 Koll 5:32-2 1:49-3 5:02-2 6:21-3 6:27-1 4:53-2 4:13-2 2:32-3 0:23-3
3 45:07 Tirfinn R Sanderud 5:49-3 7:36-3 13:42-3 17:44-2 25:47-3 31:40-3 42:41-3 44:45-3 45:07-3
72353 Nydalen 5:49-3 1:47-2 6:06-3 4:02-2 8:03-2 5:53-3 11:01-3 2:04-2 0:22-1
Resultat klasse H15-16 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 36:19 Lars Eid Nielsen 4:18-1 7:24-1 13:15-1 15:06-1 17:48-1 20:46-1 24:43-1 27:25-1 30:02-1 31:20-1 34:11-1 35:58-1 36:19-1
83151 Nydalen 4:18-1 3:06-1 5:51-1 1:51-1 2:42-1 2:58-2 3:57-1 2:42-1 2:37-1 1:18-1 2:51-1 1:47-1 0:21-1
2 71:55 Inge Sandstad 8:38-2 14:09-2 27:40-2 35:53-2 41:03-2 43:32-2 52:07-2 56:51-2 61:43-2 64:42-2 68:39-2 71:28-2 71:55-2
89458 Nydalen 8:38-2 5:31-2 13:31-2 8:13-2 5:10-2 2:29-1 8:35-2 4:44-2 4:52-2 2:59-2 3:57-2 2:49-2 0:27-2
Resultat klasse H17-34 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-48 9-50 10-51 11-52 12-53 13-54 14-57 15-97 M-100
1 44:42 Christian Vogelsang 4:30-1 6:28-1 10:54-1 12:14-1 14:26-1 15:53-1 21:04-1 25:20-1 26:04-1 33:46-1 34:49-1 37:14-1 40:42-1 42:20-1 44:22-1 44:42-1
82224 Nydalen 4:30-1 1:58-1 4:26-3 1:20-1 2:12-2 1:27-2 5:11-3 4:16-3 0:44-1 7:42-3 1:03-4 2:25-2 3:28-6 1:38-1 2:02-11 0:20-3
2 44:55 Roy Kristiansen 4:58-6 7:02-3 11:20-2 12:54-2 15:17-2 16:45-2 22:27-2 26:41-3 27:27-2 34:46-2 35:34-2 37:54-2 40:55-2 43:04-2 44:37-2 44:55-2
95236 OSI 4:58-6 2:04-2 4:18-2 1:34-2 2:23-4 1:28-3 5:42-7 4:14-2 0:46-2 7:19-1 0:48-1 2:20-1 3:01-1 2:09-7 1:33-2 0:18-1
3 47:39 Henning Røberg 5:06-9 7:37-8 12:30-6 14:10-4 16:18-4 17:42-3 22:29-3 26:37-2 27:27-2 35:28-3 36:36-3 39:19-3 43:51-3 45:36-3 47:17-3 47:39-3
82179 Nittedal 5:06-9 2:31-8 4:53-7 1:40-3 2:08-1 1:24-1 4:47-1 4:08-1 0:50-4 8:01-4 1:08-9 2:43-4 4:32-12 1:45-2 1:41-5 0:22-7
4 49:53 Einar Jakobsen 4:59-7 7:20-6 12:46-9 16:03-11 18:31-11 20:06-10 25:26-8 30:08-8 31:04-8 39:40-8 40:40-8 43:13-5 46:23-5 48:08-5 49:31-4 49:53-4
66767 Nydalen 4:59-7 2:21-4 5:26-12 3:17-14 2:28-6 1:35-5 5:20-5 4:42-7 0:56-9 8:36-5 1:00-3 2:33-3 3:10-2 1:45-2 1:23-1 0:22-7
5 50:28 Roland Hurlimann 5:00-8 8:09-11 12:43-8 14:31-8 17:24-7 19:07-7 24:37-7 28:57-6 29:43-6 37:08-4 38:12-4 42:31-4 45:47-4 47:55-4 50:07-5 50:28-5
76201 Nydalen 5:00-8 3:09-12 4:34-4 1:48-5 2:53-9 1:43-9 5:30-6 4:20-4 0:46-2 7:25-2 1:04-5 4:19-13 3:16-4 2:08-5 2:12-13 0:21-5
6 50:29 Thomas Jakobsen 4:41-3 7:11-4 11:25-3 13:40-3 16:03-3 17:52-4 24:05-6 28:57-6 29:47-7 39:18-7 40:27-6 43:37-7 46:49-7 48:34-6 50:08-6 50:29-6
66768 Nydalen 4:41-3 2:30-7 4:14-1 2:15-11 2:23-4 1:49-12 6:13-8 4:52-8 0:50-4 9:31-8 1:09-10 3:10-9 3:12-3 1:45-2 1:34-3 0:21-5
7 51:47 Bjørn Hauge 5:09-10 7:31-7 12:18-4 14:28-7 16:56-6 18:31-6 23:41-5 28:19-4 29:11-4 38:47-6 40:33-7 43:19-6 46:39-6 49:12-7 51:22-7 51:47-7
81040 OSI 5:09-10 2:22-6 4:47-6 2:10-9 2:28-6 1:35-5 5:10-2 4:38-6 0:52-7 9:36-9 1:46-15 2:46-5 3:20-5 2:33-10 2:10-12 0:25-11
8 53:09 Stig Dalsøren 4:37-2 6:57-2 12:39-7 14:22-6 16:34-5 18:03-5 23:15-4 28:23-5 29:18-5 38:33-5 39:51-5 44:41-8 48:39-8 50:57-8 52:49-8 53:09-8
80967 OSI 4:37-2 2:20-3 5:42-14 1:43-4 2:12-2 1:29-4 5:12-4 5:08-9 0:55-8 9:15-6 1:18-12 4:50-15 3:58-8 2:18-8 1:52-8 0:20-3
9 54:21 Jappe Hjelseth 5:30-11 8:04-9 13:13-10 15:12-9 17:54-9 19:32-9 26:20-9 31:42-9 32:33-9 42:20-9 43:16-9 46:03-9 49:34-9 52:14-9 53:54-9 54:21-9
91083 Nydalen 5:30-11 2:34-9 5:09-8 1:59-8 2:42-8 1:38-7 6:48-9 5:22-11 0:51-6 9:47-10 0:56-2 2:47-6 3:31-7 2:40-11 1:40-4 0:27-14
10 61:23 Einar Opsahl 4:53-5 7:14-5 12:24-5 14:20-5 17:34-8 19:16-8 28:40-10 33:16-10 34:13-10 44:43-10 46:12-10 50:41-10 55:05-10 58:16-10 60:54-10 61:23-10
81513 Biomolex 4:53-5 2:21-4 5:10-9 1:56-6 3:14-11 1:42-8 9:24-12 4:36-5 0:57-10 10:30-12 1:29-14 4:29-14 4:24-11 3:11-12 2:38-15 0:29-15
11 63:20 Jørn Sønsterudbråten 4:50-4 8:04-9 13:25-11 15:22-10 18:22-10 22:38-12 33:26-12 38:41-12 39:47-12 50:04-12 51:17-12 54:43-12 58:59-12 61:07-11 62:54-11 63:20-11
401172 Lillomarka 4:50-4 3:14-14 5:21-10 1:57-7 3:00-10 4:16-15 10:48-14 5:15-10 1:06-11 10:17-11 1:13-11 3:26-10 4:16-10 2:08-5 1:47-6 0:26-12
12 64:29 Per Einar Moe 5:50-13 8:41-13 14:17-13 17:13-13 20:49-13 22:48-13 29:58-11 35:46-11 36:54-11 48:20-11 49:44-11 53:18-11 58:31-11 62:07-12 64:03-12 64:29-12
37008 Halden 5:50-13 2:51-10 5:36-13 2:56-13 3:36-13 1:59-13 7:10-10 5:48-13 1:08-13 11:26-15 1:24-13 3:34-11 5:13-14 3:36-13 1:56-9 0:26-12
13 66:03 Christian Jomaas 5:36-12 8:29-12 13:53-12 19:23-14 23:50-14 27:18-14 36:02-14 42:17-14 43:31-14 52:59-13 54:06-13 57:15-13 61:25-13 63:50-13 65:40-13 66:03-13
78690 Nydalen 5:36-12 2:53-11 5:24-11 5:30-15 4:27-14 3:28-14 8:44-11 6:15-14 1:14-14 9:28-7 1:07-8 3:09-8 4:10-9 2:25-9 1:50-7 0:23-10
14 80:00 Josein Eidem 6:05-14 9:39-14 23:29-15 25:40-15 30:41-15 32:25-15 41:56-15 47:31-15 48:57-15 59:55-15 61:00-15 63:51-15 68:23-14 77:07-14 79:38-14 80:00-14
81510 Lyn 6:05-14 3:34-15 13:50-15 2:11-10 5:01-15 1:44-10 9:31-13 5:35-12 1:26-15 10:58-14 1:05-6 2:51-7 4:32-12 8:44-15 2:31-14 0:22-7
15 82:17 Espen Kjellberg 6:48-15 10:00-15 14:38-14 17:01-12 20:32-12 22:19-11 35:00-13 41:32-13 42:39-13 53:32-14 54:37-14 58:33-14 75:08-15 80:00-15 81:58-15 82:17-15
81422 Lyn 6:48-15 3:12-13 4:38-5 2:23-12 3:31-12 1:47-11 12:41-15 6:32-15 1:07-12 10:53-13 1:05-6 3:56-12 16:35-15 4:52-14 1:58-10 0:19-2
  DISK Pål Skogedal 34;4:13 35;6:09 36;9:51 42;11:12 43;13:23 44;14:41 46;19:33 48;23:42 50;24:25 51;32:11 53;36:11 54;39:23 57;40:58 97;42:24 100;42:45 250;42:52
68274 Nydalen  
  DISK Øystein Aaring 34;5:56 35;9:02 36;14:04 42;16:18 43;20:28 44;22:25 46;35:44 48;41:50 50;45:05 51;55:59 52;57:24 53;61:01 54;66:03 57;71:54 97;74:54 250;75:26
81419    
  DISK Joar Hansen 34;5:55 35;9:46 42;18:42 43;22:03 44;23:43 46;35:59 48;42:36 50;43:43 51;54:39 52;55:45 53;58:50 54;62:31 57;64:48 97;66:45 100;67:07 250;67:23
81569 NIH  
Resultat klasse H17K (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 37:27 Christian Gløgård 4:07-1 7:46-3 13:01-1 15:05-1 17:42-1 19:39-2 24:12-1 27:20-1 31:37-1 32:57-1 35:02-1 37:05-1 37:27-1
62336 OSI 4:07-1 3:39-3 5:15-1 2:04-1 2:37-1 1:57-4 4:33-1 3:08-1 4:17-6 1:20-2 2:05-2 2:03-2 0:22-1
2 38:24 Bent Ove Barmoen Rinden 4:19-3 7:42-2 13:04-2 15:09-2 17:49-2 19:30-1 26:18-2 29:57-2 32:41-2 33:50-2 35:50-2 37:58-2 38:24-2
71499 OSI 4:19-3 3:23-1 5:22-2 2:05-2 2:40-2 1:41-2 6:48-5 3:39-3 2:44-1 1:09-1 2:00-1 2:08-3 0:26-3
3 41:23 Martin Aasbrenn 4:10-2 7:36-1 13:53-3 16:20-3 20:17-3 21:51-3 27:45-3 31:01-3 34:15-3 36:38-3 38:56-3 40:56-3 41:23-3
22087 Fredrikstad 4:10-2 3:26-2 6:17-4 2:27-3 3:57-4 1:34-1 5:54-3 3:16-2 3:14-2 2:23-5 2:18-3 2:00-1 0:27-5
4 47:13 Kjetil Sverdrup-Thygeson 5:30-5 9:41-5 16:58-5 19:53-5 23:40-5 26:01-5 32:42-5 37:02-5 40:25-5 42:03-5 44:35-5 46:47-4 47:13-4
81582 Østmarka 5:30-5 4:11-5 7:17-5 2:55-4 3:47-3 2:21-5 6:41-4 4:20-5 3:23-3 1:38-3 2:32-4 2:12-4 0:26-3
5 47:39 Lars-Henri Myrer 5:26-4 9:14-4 15:26-4 18:28-4 23:09-4 24:59-4 30:20-4 34:08-4 38:01-4 40:58-4 43:53-4 47:16-5 47:39-5
400796 Årvoll 5:26-4 3:48-4 6:12-3 3:02-5 4:41-5 1:50-3 5:21-2 3:48-4 3:53-4 2:57-6 2:55-5 3:23-6 0:23-2
6 64:29 Halvor Stokke 10:20-6 15:40-6 23:27-6 27:05-6 32:24-6 34:48-6 45:09-6 50:05-6 54:17-6 56:06-6 61:06-6 63:58-6 64:29-6
96727 Statoil 10:20-6 5:20-6 7:47-6 3:38-6 5:19-6 2:24-6 10:21-6 4:56-6 4:12-5 1:49-4 5:00-6 2:52-5 0:31-6
Resultat klasse H35-44/H5-6 (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-48 9-50 10-51 11-52 12-53 13-54 14-57 15-97 M-100
1 54:08 Lasse Arnesen 4:58-3 7:54-5 12:54-2 14:56-2 17:46-2 19:28-1 26:24-2 31:26-2 32:17-2 42:04-2 43:20-1 46:07-1 49:41-1 52:10-2 53:46-1 54:08-1
87012 Heming/Njård 4:58-3 2:56-16 5:00-3 2:02-4 2:50-4 1:42-4 6:56-9 5:02-3 0:51-2 9:47-5 1:16-13 2:47-3 3:34-1 2:29-9 1:36-1 0:22-5
2 54:36 NILS PETTER FREMMING 5:12-4 7:46-3 12:57-3 15:03-3 17:49-3 19:28-1 25:13-1 30:55-1 31:51-1 41:41-1 43:27-2 46:09-2 50:08-2 51:58-1 54:16-2 54:36-2
78529 TECHNOGUIDE 5:12-4 2:34-7 5:11-7 2:06-6 2:46-2 1:39-2 5:45-2 5:42-13 0:56-5 9:50-6 1:46-15 2:42-2 3:59-6 1:50-1 2:18-13 0:20-1
3 55:21 SVEIN NYGÅRD 6:38-16 9:08-15 14:41-14 16:30-11 19:16-8 20:54-7 26:59-3 32:14-4 33:13-4 42:57-5 43:57-4 46:57-3 51:11-3 53:20-3 54:59-3 55:21-3
64746 NORGES BANK 6:38-16 2:30-5 5:33-11 1:49-1 2:46-2 1:38-1 6:05-4 5:15-6 0:59-9 9:44-4 1:00-4 3:00-8 4:14-8 2:09-5 1:39-2 0:22-5
4 57:01 ØYVIND SJØSTEDT 5:30-8 8:12-7 13:39-8 16:46-12 19:42-11 21:59-12 27:38-6 32:52-7 33:54-7 43:58-6 45:37-6 48:18-5 52:08-4 54:08-4 56:35-4 57:01-4
81420 NETSTEP 5:30-8 2:42-10 5:27-9 3:07-19 2:56-5 2:17-15 5:39-1 5:14-5 1:02-12 10:04-8 1:39-14 2:41-1 3:50-3 2:00-2 2:27-16 0:26-14
5 58:08 STEIN H. HAGEN 6:41-17 8:52-14 13:58-11 16:00-9 18:58-7 20:43-6 27:02-5 31:37-3 32:34-3 42:30-3 43:39-3 47:04-4 52:31-5 56:08-5 57:47-5 58:08-5
480247 STEIN HAGEN CONS. 6:41-17 2:11-1 5:06-5 2:02-4 2:58-7 1:45-7 6:19-6 4:35-1 0:57-7 9:56-7 1:09-8 3:25-13 5:27-14 3:37-17 1:39-2 0:21-4
6 58:33 PAUL HINSCH 5:18-6 7:51-4 13:09-5 15:24-5 18:04-4 20:33-4 27:01-4 32:35-6 33:34-6 45:59-9 47:04-9 49:56-7 53:33-6 56:13-6 58:09-6 58:33-6
92275 PRIVAT 5:18-6 2:33-6 5:18-8 2:15-9 2:40-1 2:29-16 6:28-8 5:34-9 0:59-9 12:25-15 1:05-7 2:52-5 3:37-2 2:40-11 1:56-6 0:24-12
7 58:51 TORE FAGERVOLD 5:43-11 8:33-13 13:39-8 15:55-8 18:54-6 20:40-5 28:24-11 34:05-11 35:51-11 45:23-7 46:32-7 50:05-8 54:25-8 56:32-8 58:28-7 58:51-7
80661 BRØBIL 5:43-11 2:50-13 5:06-5 2:16-10 2:59-8 1:46-8 7:44-13 5:41-12 1:46-23 9:32-2 1:09-8 3:33-16 4:20-9 2:07-4 1:56-6 0:23-10
8 58:59 PER KAARBY 5:43-11 8:18-9 14:08-12 16:18-10 19:25-9 21:07-8 28:12-9 33:48-8 34:54-8 45:41-8 46:42-8 49:49-6 54:13-7 56:15-7 58:33-8 58:59-8
84978 DINAMO 5:43-11 2:35-8 5:50-14 2:10-8 3:07-9 1:42-4 7:05-10 5:36-10 1:06-14 10:47-11 1:01-5 3:07-9 4:24-10 2:02-3 2:18-13 0:26-14
9 62:07 HELGE HAGEN 4:50-1 7:18-1 12:08-1 14:04-1 17:32-1 21:57-11 27:59-8 32:34-5 33:28-5 42:49-4 45:35-5 50:14-9 57:30-11 59:44-9 61:45-9 62:07-9
30305 HYDRO OSLO 4:50-1 2:28-4 4:50-1 1:56-3 3:28-13 4:25-21 6:02-3 4:35-1 0:54-3 9:21-1 2:46-20 4:39-21 7:16-17 2:14-7 2:01-10 0:22-5
10 63:23 IVAR REFSLAND 5:20-7 8:26-11 13:30-6 15:24-5 19:51-12 21:30-9 27:41-7 37:00-12 38:04-12 48:21-11 49:14-11 52:08-11 56:08-9 60:49-10 63:00-10 63:23-10
64744 ORACLE 5:20-7 3:06-18 5:04-4 1:54-2 4:27-21 1:39-2 6:11-5 9:19-23 1:04-13 10:17-9 0:53-1 2:54-6 4:00-7 4:41-19 2:11-11 0:23-10
11 63:42 OLE TRUDVANG 4:57-2 7:37-2 13:39-8 17:02-14 19:59-13 21:51-10 28:13-10 33:49-9 35:18-10 46:00-10 48:46-10 51:35-10 59:17-12 61:29-12 63:15-11 63:42-11
400013 AFU 4:57-2 2:40-9 6:02-15 3:23-20 2:57-6 1:52-9 6:22-7 5:36-10 1:29-19 10:42-10 2:46-20 2:49-4 7:42-19 2:12-6 1:46-4 0:27-18
11 63:42 ARNE M TORGERSEN 5:15-5 8:12-7 13:05-4 15:22-4 18:39-5 20:21-3 28:33-12 34:00-10 34:56-9 49:16-12 50:20-12 53:37-12 57:27-10 61:11-11 63:22-12 63:42-11
78656 NVE 5:15-5 2:57-17 4:53-2 2:17-11 3:17-10 1:42-4 8:12-17 5:27-7 0:56-5 14:20-21 1:04-6 3:17-10 3:50-3 3:44-18 2:11-11 0:20-1
13 66:25 TORE KALHOVD 5:37-9 8:03-6 13:33-7 15:40-7 19:33-10 24:47-16 31:55-14 37:39-13 38:26-13 50:40-14 51:52-14 55:15-14 60:43-14 64:00-13 65:59-13 66:25-13
80725 KVÆRNER OSLO 5:37-9 2:26-3 5:30-10 2:07-7 3:53-16 5:14-23 7:08-11 5:44-14 0:47-1 12:14-14 1:12-11 3:23-12 5:28-15 3:17-16 1:59-8 0:26-14
14 67:31 NILS IHLEN 9:39-23 11:58-23 18:35-22 22:01-22 25:40-22 27:37-20 37:01-21 42:04-18 42:58-18 52:38-16 53:37-16 56:35-16 60:27-13 65:20-14 67:09-14 67:31-14
400212 HOLTE PROJEKT 9:39-23 2:19-2 6:37-19 3:26-22 3:39-15 1:57-10 9:24-19 5:03-4 0:54-3 9:40-3 0:59-2 2:58-7 3:52-5 4:53-20 1:49-5 0:22-5
15 68:58 CLAUS F. CLASEN 6:46-19 9:37-17 16:30-18 19:54-19 23:51-17 25:56-17 33:47-16 39:45-16 40:58-16 55:15-17 56:26-17 59:53-17 64:25-17 66:39-15 68:38-15 68:58-15
80094 IF 6:46-19 2:51-14 6:53-20 3:24-21 3:57-18 2:05-13 7:51-14 5:58-16 1:13-15 14:17-20 1:11-10 3:27-15 4:32-11 2:14-7 1:59-8 0:20-1
16 69:58 JAN S. OSEASSEN 5:39-10 8:25-10 15:19-15 18:15-15 22:08-16 24:08-14 31:51-13 37:39-13 38:40-14 49:31-13 50:30-13 53:56-13 61:41-16 67:02-16 69:33-16 69:58-16
79996 HYDRO OSLO 5:39-10 2:46-12 6:54-21 2:56-18 3:53-16 2:00-12 7:43-12 5:48-15 1:01-11 10:51-12 0:59-2 3:26-14 7:45-20 5:21-21 2:31-18 0:25-13
17 72:51 Sigurd Hertzberg 5:46-13 8:30-12 14:14-13 16:53-13 21:05-14 23:02-13 32:18-15 37:50-15 38:48-15 50:47-15 51:59-15 55:21-15 60:55-15 69:54-17 72:23-17 72:51-17
87034 Heming/Njård 5:46-13 2:44-11 5:44-12 2:39-12 4:12-20 1:57-10 9:16-18 5:32-8 0:58-8 11:59-13 1:12-11 3:22-11 5:34-16 8:59-22 2:29-17 0:28-19
18 73:30 STEINAR MYRABØ 6:45-18 10:16-18 16:50-19 19:42-17 24:19-19 26:49-19 34:47-17 41:09-17 42:38-17 56:21-18 58:16-18 62:35-18 67:42-18 70:39-18 73:04-18 73:30-18
71668 BRØBIL 6:45-18 3:31-20 6:34-18 2:52-14 4:37-23 2:30-17 7:58-15 6:22-17 1:29-19 13:43-19 1:55-16 4:19-19 5:07-13 2:57-12 2:25-15 0:26-14
19 78:25 ROAR SIGURDSEN 6:24-15 9:15-16 15:33-16 18:28-16 21:50-15 24:28-15 34:59-18 42:19-19 43:39-19 58:29-20 60:24-19 63:57-19 71:53-19 74:55-19 78:03-19 78:25-19
79180 RINGNES 6:24-15 2:51-14 6:18-16 2:55-17 3:22-11 2:38-20 10:31-22 7:20-19 1:20-16 14:50-22 1:55-16 3:33-16 7:56-21 3:02-13 3:08-21 0:22-5
20 81:37 Andreas Erichsen 6:55-20 10:41-21 16:25-17 21:11-21 25:22-21 27:38-21 35:49-19 44:06-21 45:34-20 58:10-19 62:02-20 66:10-20 75:34-20 78:05-20 81:06-20 81:37-20
69024 Koll 6:55-20 3:46-22 5:44-12 4:46-23 4:11-19 2:16-14 8:11-16 8:17-22 1:28-18 12:36-16 3:52-22 4:08-18 9:24-22 2:31-10 3:01-20 0:31-22
21 82:28 CHRISTIAN THARALDSEN 7:05-21 10:29-20 18:08-21 21:02-20 24:33-20 29:06-22 39:47-22 47:25-22 49:00-22 62:36-22 64:49-22 71:00-22 75:54-21 79:00-21 81:57-21 82:28-21
81319 KJELLMYRA 7:05-21 3:24-19 7:39-22 2:54-16 3:31-14 4:33-22 10:41-23 7:38-20 1:35-21 13:36-18 2:13-19 6:11-22 4:54-12 3:06-14 2:57-19 0:31-22
22 87:02 ØYVIND GRANDUM 6:08-14 10:18-19 16:51-20 19:44-18 24:11-18 26:43-18 36:20-20 44:03-20 45:40-21 58:46-21 63:26-21 70:05-21 79:51-22 83:06-22 86:32-22 87:02-22
91035 FFI 6:08-14 4:10-23 6:33-17 2:53-15 4:27-21 2:32-19 9:37-20 7:43-21 1:37-22 13:06-17 4:40-23 6:39-23 9:46-23 3:15-15 3:26-22 0:30-21
23 96:22 HEINE ERDAL 8:14-22 11:45-22 25:25-23 28:15-23 31:40-23 34:11-23 44:09-23 50:38-23 52:05-23 69:19-23 71:27-23 75:48-23 83:06-23 92:20-23 95:54-23 96:22-23
81320 AMERSHAM 8:14-22 3:31-20 13:40-23 2:50-13 3:25-12 2:31-18 9:58-21 6:29-18 1:27-17 17:14-23 2:08-18 4:21-20 7:18-18 9:14-23 3:34-23 0:28-19
  DISK SVEINUNG HARTVEDT 34;7:18 35;10:25 36;18:31 42;21:41 43;25:27 44;27:40 46;41:47 48;51:21 50;53:01 54;60:07 57;64:09 97;67:27 100;68:26 250;69:17
401059 DNB  
  DISK ERIK BRATLIE 34;5:49 35;10:01 36;16:43 42;19:15 43;22:29 44;24:36 46;31:41 50;39:44 48;57:58 50;59:22 51;71:34 52;73:23 54;80:56 57;83:25 97;85:41 100;86:05 250;86:14
86919 HIL-NSB  
  DISK HÅKON HALVORSEN 34;6:21 35;9:35 36;17:34 42;21:04 43;25:03 44;27:00 46;36:53 48;48:46 50;50:07 51;62:11 52;63:45 53;67:29 54;73:19 57;75:58 100;79:58 250;80:06
93955 GJENSIDIGE  
Resultat klasse H45-49/H7 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-53 9-50 10-54 11-56 12-57 13-97 M-100
1 45:25 ENDRE HALLAN 5:39-1 9:43-1 15:41-3 18:04-3 21:04-3 22:50-3 28:28-1 30:21-1 35:41-1 38:30-1 41:22-1 43:10-1 45:01-1 45:25-1
79089 STATENS VEGVESEN 5:39-1 4:04-2 5:58-4 2:23-4 3:00-3 1:46-2 5:38-1 1:53-1 5:20-5 2:49-2 2:52-2 1:48-2 1:51-5 0:24-7
2 45:38 TERJE MATHISEN 5:44-3 9:45-2 15:24-2 17:13-1 20:09-1 21:55-1 28:31-3 30:59-3 36:07-3 38:48-2 41:41-2 43:35-2 45:15-2 45:38-2
402460 HYDRO OSLO 5:44-3 4:01-1 5:39-2 1:49-1 2:56-2 1:46-2 6:36-4 2:28-5 5:08-3 2:41-1 2:53-3 1:54-7 1:40-2 0:23-3
3 45:58 Kjell Markset 5:42-2 9:47-3 14:39-1 17:48-2 20:33-2 22:33-2 28:29-2 30:48-2 35:54-2 39:16-3 41:59-3 43:47-3 45:35-3 45:58-3
66662 Koll 5:42-2 4:05-3 4:52-1 3:09-10 2:45-1 2:00-5 5:56-2 2:19-4 5:06-1 3:22-5 2:43-1 1:48-2 1:48-3 0:23-3
4 49:23 TORMOD ØVERGAARD 6:32-5 11:06-5 16:56-4 19:09-4 22:27-4 24:28-5 30:57-4 33:15-4 38:29-4 41:44-4 45:11-4 47:00-4 48:58-4 49:23-4
31423 HANDS 6:32-5 4:34-7 5:50-3 2:13-3 3:18-5 2:01-6 6:29-3 2:18-3 5:14-4 3:15-4 3:27-6 1:49-5 1:58-7 0:25-9
5 51:47 MARTIN VEASTAD 6:56-6 11:20-6 17:21-6 20:01-6 23:24-6 25:20-6 32:39-5 34:54-5 40:17-5 44:28-5 47:38-5 49:37-5 51:26-5 51:47-5
79733 ATN 6:56-6 4:24-5 6:01-5 2:40-5 3:23-7 1:56-4 7:19-5 2:15-2 5:23-6 4:11-7 3:10-5 1:59-8 1:49-4 0:21-1
6 52:24 Mathias Martinsen 5:46-4 10:19-4 17:19-5 19:30-5 22:35-5 24:19-4 33:33-6 37:25-6 42:32-6 45:43-6 48:44-6 50:26-6 52:03-6 52:24-6
400959 Heming/Njård 5:46-4 4:33-6 7:00-10 2:11-2 3:05-4 1:44-1 9:14-9 3:52-9 5:07-2 3:11-3 3:01-4 1:42-1 1:37-1 0:21-1
7 59:51 RICHARD BLOM 7:57-9 14:19-9 20:23-9 23:18-8 27:25-8 29:54-8 38:27-7 40:56-7 46:30-7 51:24-7 55:14-7 57:20-7 59:27-7 59:51-7
78693 FBI 7:57-9 6:22-12 6:04-6 2:55-8 4:07-10 2:29-11 8:33-7 2:29-6 5:34-7 4:54-9 3:50-8 2:06-9 2:07-8 0:24-7
8 62:34 PETER MOLTHE 7:05-7 11:47-7 18:28-7 21:10-7 24:49-7 27:05-7 39:34-8 42:57-8 49:09-8 53:39-8 57:31-8 59:24-8 62:00-8 62:34-8
81318 SILENCE 7:05-7 4:42-8 6:41-9 2:42-6 3:39-8 2:16-9 12:29-11 3:23-8 6:12-8 4:30-8 3:52-9 1:53-6 2:36-10 0:34-10
9 68:11 JOHN STANES 13:05-11 17:25-10 27:58-11 31:01-11 34:52-11 37:05-11 46:13-10 49:11-9 55:34-9 60:41-9 64:09-9 65:57-9 67:48-9 68:11-9
91331 HIL NSB 13:05-11 4:20-4 10:33-12 3:03-9 3:51-9 2:13-8 9:08-8 2:58-7 6:23-9 5:07-10 3:28-7 1:48-2 1:51-5 0:23-3
10 76:31 Rune Moian 12:35-10 17:44-11 24:24-10 27:08-10 33:23-10 35:31-10 43:41-9 49:33-10 57:07-10 61:14-10 65:19-10 72:32-10 75:56-10 76:31-10
62283 Asker 12:35-10 5:09-10 6:40-8 2:44-7 6:15-11 2:08-7 8:10-6 5:52-11 7:34-11 4:07-6 4:05-10 7:13-12 3:24-12 0:35-11
11 89:36 Arnfinn Løvli 18:04-12 23:48-12 31:16-12 34:30-12 40:46-12 44:07-12 54:18-11 58:53-11 67:40-11 77:35-11 82:56-11 86:01-11 89:01-11 89:36-11
84990 Kjelsås 18:04-12 5:44-11 7:28-11 3:14-11 6:16-12 3:21-12 10:11-10 4:35-10 8:47-12 9:55-12 5:21-12 3:05-11 3:00-11 0:35-11
12 104:50 HARALD SVERDRUP-THYGESON 7:05-7 12:02-8 18:29-8 24:57-9 28:17-9 30:40-9 75:18-12 81:19-12 88:49-12 95:14-12 99:20-12 101:52-12 104:27-12 104:50-12
87016 CSC 7:05-7 4:57-9 6:27-7 6:28-12 3:20-6 2:23-10 44:38-12 6:01-12 7:30-10 6:25-11 4:06-11 2:32-10 2:35-9 0:23-3
Resultat klasse H50-54/H8 (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-53 9-50 10-54 11-56 12-57 13-97 M-100
1 49:48 JOHN TH PETERSEN 6:46-3 11:15-3 16:58-2 19:06-2 22:07-1 24:08-1 30:14-1 32:35-1 38:03-1 41:50-1 45:16-1 47:21-1 49:24-1 49:48-1
79791 NORDEA 6:46-3 4:29-2 5:43-1 2:08-2 3:01-1 2:01-2 6:06-1 2:21-3 5:28-2 3:47-1 3:26-2 2:05-2 2:03-4 0:24-2
2 51:04 IVAR OPSAHL 6:11-2 10:50-2 17:38-3 19:35-3 22:56-3 24:42-2 31:22-2 33:34-2 38:55-2 43:34-2 46:57-2 48:41-2 50:39-2 51:04-2
401100 PLANBYGG 6:11-2 4:39-4 6:48-7 1:57-1 3:21-2 1:46-1 6:40-2 2:12-1 5:21-1 4:39-9 3:23-1 1:44-1 1:58-2 0:25-3
3 56:04 EINAR SKÅRE 5:45-1 10:00-1 15:53-1 18:23-1 22:28-2 24:53-3 32:59-3 36:52-3 42:45-3 46:41-3 51:06-3 53:22-3 55:37-3 56:04-3
71581 BREVPOST 5:45-1 4:15-1 5:53-3 2:30-5 4:05-8 2:25-7 8:06-5 3:53-12 5:53-3 3:56-3 4:25-10 2:16-4 2:15-6 0:27-5
4 58:44 HASSE BERGSTRØM 7:44-8 12:41-7 19:29-7 21:56-7 26:34-7 29:04-6 36:38-5 38:57-4 44:51-4 49:38-4 53:32-4 55:47-4 58:13-4 58:44-4
87044 SKI VG SKOLE 7:44-8 4:57-9 6:48-7 2:27-4 4:38-12 2:30-10 7:34-4 2:19-2 5:54-4 4:47-10 3:54-4 2:15-3 2:26-8 0:31-10
5 59:53 Stein Gjessing 7:28-7 13:44-8 20:25-8 23:42-9 27:10-8 29:27-7 36:44-6 40:40-6 46:58-6 50:57-5 54:54-5 57:27-5 59:28-5 59:53-5
94458 Heming/Njård 7:28-7 6:16-12 6:41-6 3:17-13 3:28-5 2:17-3 7:17-3 3:56-13 6:18-6 3:59-4 3:57-5 2:33-6 2:01-3 0:25-3
6 61:39 BJØRN BLOMSNES 7:23-6 12:05-6 18:39-5 21:21-4 24:48-4 27:09-4 36:05-4 39:20-5 45:56-5 51:25-6 55:45-6 58:35-6 61:11-6 61:39-6
82358 SCANDPOWER 7:23-6 4:42-6 6:34-5 2:42-7 3:27-4 2:21-6 8:56-6 3:15-8 6:36-8 5:29-14 4:20-8 2:50-10 2:36-13 0:28-7
7 62:41 EGIL HUSETH 6:59-5 11:40-4 18:29-4 21:40-5 25:06-5 27:33-5 38:03-7 41:00-7 47:51-7 53:27-9 57:41-9 60:08-7 62:14-7 62:41-7
76042 BLOM 6:59-5 4:41-5 6:49-9 3:11-11 3:26-3 2:27-9 10:30-13 2:57-5 6:51-9 5:36-15 4:14-6 2:27-5 2:06-5 0:27-5
8 62:52 Vidar Berteig 10:43-13 15:15-12 21:04-9 23:21-8 28:06-10 30:43-11 39:58-10 43:06-9 49:03-9 52:54-7 57:29-8 60:38-9 62:30-8 62:52-8
86376 Fossum 10:43-13 4:32-3 5:49-2 2:17-3 4:45-13 2:37-11 9:15-8 3:08-7 5:57-5 3:51-2 4:35-11 3:09-12 1:52-1 0:22-1
9 63:41 PER ØHLCKERS 10:46-14 15:32-13 21:47-11 24:45-11 28:17-11 30:42-10 39:46-9 42:32-8 49:01-8 53:00-8 57:18-7 60:20-8 63:08-9 63:41-9
401061 FBI 10:46-14 4:46-7 6:15-4 2:58-10 3:32-7 2:25-7 9:04-7 2:46-4 6:29-7 3:59-4 4:18-7 3:02-11 2:48-14 0:33-12
10 66:20 KNUT ERIK ØSTENGEN 8:46-11 14:18-9 21:27-10 24:19-10 27:48-9 30:07-9 39:28-8 43:46-10 51:53-10 56:11-10 60:34-10 63:16-10 65:44-10 66:20-10
79717 ATN 8:46-11 5:32-10 7:09-10 2:52-8 3:29-6 2:19-5 9:21-9 4:18-14 8:07-12 4:18-7 4:23-9 2:42-9 2:28-10 0:36-15
11 68:08 PER NERMO 8:07-9 15:12-11 22:32-12 25:27-12 29:54-12 32:33-12 41:55-11 45:37-12 53:30-11 57:44-11 62:31-11 65:05-11 67:33-11 68:08-11
82204 ICG BIL 8:07-9 7:05-14 7:20-12 2:55-9 4:27-9 2:39-12 9:22-11 3:42-10 7:53-11 4:14-6 4:47-12 2:34-7 2:28-10 0:35-14
12 72:38 HELGE STENSETH 8:32-10 14:41-10 23:26-13 26:42-13 31:17-13 34:28-13 44:48-14 48:32-14 57:20-14 61:49-14 67:08-14 69:42-12 72:07-12 72:38-12
79715 ATN 8:32-10 6:09-11 8:45-14 3:16-12 4:35-11 3:11-14 10:20-12 3:44-11 8:48-13 4:29-8 5:19-14 2:34-7 2:25-7 0:31-10
13 74:00 THORE PEDERSEN 10:13-12 16:46-14 24:51-14 28:28-14 33:00-14 35:17-14 44:38-13 47:37-13 55:00-12 59:49-12 64:36-12 71:03-13 73:30-13 74:00-13
23647 NORDEA 10:13-12 6:33-13 8:05-13 3:37-15 4:32-10 2:17-3 9:21-9 2:59-6 7:23-10 4:49-11 4:47-12 6:27-14 2:27-9 0:30-9
14 74:54 ERIK VEBNER 6:56-4 11:50-5 19:07-6 21:41-6 26:33-6 29:29-8 41:59-12 45:25-11 56:43-13 61:38-13 65:25-13 71:55-14 74:25-14 74:54-14
91014 NORCONSULT 6:56-4 4:54-8 7:17-11 2:34-6 4:52-14 2:56-13 12:30-14 3:26-9 11:18-14 4:55-12 3:47-3 6:30-15 2:30-12 0:29-8
15 129:55 ARVID RINGERIKE 29:01-15 38:10-15 63:11-15 66:37-15 72:17-15 76:19-15 91:21-15 96:02-15 109:21-15 114:33-15 121:29-15 124:41-15 129:21-15 129:55-15
78974 VIKEN ENERGINETT 29:01-15 9:09-15 25:01-15 3:26-14 5:40-15 4:02-15 15:02-15 4:41-15 13:19-15 5:12-13 6:56-15 3:12-13 4:40-15 0:34-13
  DISK GEIR ARNESEN 33;14:53 35;19:08 36;26:16 42;28:23 43;32:03 44;34:06 46;41:48 53;47:52 56;50:30 54;54:00 57;56:41 97;58:45 100;59:13 250;59:21
31734 BÆRUM KOMMUNE  
  DISK ERIK LINDQUIST 35;27:54 36;36:21 42;39:29 43;44:04 44;46:09 46;55:28 53;57:59 50;63:58 54;68:08 56;71:53 57;73:58 97;76:12 100;76:44 250;76:52
80611 OSLO LÆRERNE  
Resultat klasse H55-59/H9 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 37:47 JØRGEN HOLMBOE 4:59-3 8:09-1 13:09-1 15:58-1 18:48-1 20:30-1 26:30-1 29:48-1 32:20-1 33:44-1 35:33-1 37:22-1 37:47-1
39040 HELSETILSYNET 4:59-3 3:10-1 5:00-1 2:49-8 2:50-1 1:42-1 6:00-7 3:18-2 2:32-1 1:24-2 1:49-1 1:49-1 0:25-2
2 40:44 FRIDULV SAGBERG 4:30-1 8:19-2 15:02-2 17:09-2 20:20-2 22:19-2 28:19-2 31:26-2 34:13-2 35:46-2 38:02-2 40:18-2 40:44-2
66671 FBI 4:30-1 3:49-2 6:43-4 2:07-1 3:11-2 1:59-2 6:00-7 3:07-1 2:47-2 1:33-3 2:16-4 2:16-4 0:26-7
3 43:04 Kåre Kirkevik 5:02-5 10:07-7 16:17-4 19:16-5 22:34-4 24:34-3 29:37-3 34:12-3 37:06-3 38:23-3 40:35-3 42:39-3 43:04-3
10253 Asker 5:02-5 5:05-9 6:10-2 2:59-10 3:18-3 2:00-3 5:03-3 4:35-7 2:54-3 1:17-1 2:12-3 2:04-2 0:25-2
4 46:21 KNUT MØGEDAL 5:04-7 9:35-5 16:40-5 19:15-4 23:53-5 26:35-4 31:35-4 35:23-4 38:42-4 40:50-4 43:24-4 45:56-4 46:21-4
80722 KVÆRNER OSLO 5:04-7 4:31-6 7:05-6 2:35-2 4:38-13 2:42-7 5:00-2 3:48-4 3:19-5 2:08-10 2:34-6 2:32-9 0:25-2
5 46:29 BJARNE PAULSRUD 5:00-4 9:34-4 16:11-3 19:07-3 22:27-3 28:04-8 32:58-6 36:19-5 39:52-5 41:33-5 43:40-5 46:04-5 46:29-5
64303 AQUATEAM 5:00-4 4:34-7 6:37-3 2:56-9 3:20-4 5:37-14 4:54-1 3:21-3 3:33-7 1:41-4 2:07-2 2:24-6 0:25-2
6 47:59 IVAR STRØMSTAD 6:59-13 11:20-10 18:24-10 21:10-9 24:33-7 26:50-5 33:01-7 37:10-6 40:34-6 42:24-6 45:09-6 47:35-6 47:59-6
77378 OU-KAM. 6:59-13 4:21-4 7:04-5 2:46-4 3:23-5 2:17-5 6:11-9 4:09-5 3:24-6 1:50-7 2:45-9 2:26-7 0:24-1
7 49:09 LARS-EVAN PETTERSSON 6:01-9 10:22-8 17:58-8 20:45-7 24:36-8 26:52-6 32:45-5 37:28-7 41:50-7 43:45-7 46:20-7 48:39-7 49:09-7
39181 NVE 6:01-9 4:21-4 7:36-10 2:47-6 3:51-7 2:16-4 5:53-6 4:43-8 4:22-11 1:55-8 2:35-7 2:19-5 0:30-10
8 49:55 KNUT JOHANSEN 4:54-2 8:48-3 16:59-6 23:01-10 26:48-10 30:30-10 35:39-9 40:03-9 43:02-8 44:46-8 47:15-8 49:30-8 49:55-8
79212 STOREBRAND 4:54-2 3:54-3 8:11-11 6:02-13 3:47-6 3:42-11 5:09-4 4:24-6 2:59-4 1:44-5 2:29-5 2:15-3 0:25-2
9 51:35 KNUT TORE SOLHEIM 5:35-8 10:48-9 18:11-9 20:57-8 25:17-9 27:45-7 35:44-10 40:29-10 44:15-10 46:03-9 48:38-9 51:06-9 51:35-9
80713 FUGRO 5:35-8 5:13-10 7:23-8 2:46-4 4:20-10 2:28-6 7:59-13 4:45-9 3:46-8 1:48-6 2:35-7 2:28-8 0:29-9
10 52:00 BJØRN SPJELKAVIK 5:02-5 9:44-6 17:02-7 19:49-6 24:08-6 28:58-9 34:42-8 39:39-8 43:49-9 46:03-9 48:54-10 51:33-10 52:00-10
82967 FBI 5:02-5 4:42-8 7:18-7 2:47-6 4:19-9 4:50-13 5:44-5 4:57-10 4:10-9 2:14-12 2:51-10 2:39-11 0:27-8
11 57:36 TOR SANDBY 6:33-12 12:01-12 21:44-13 24:57-12 29:34-12 33:05-12 39:25-12 44:59-11 49:11-11 51:22-11 54:22-11 57:03-11 57:36-11
78621 SKATTEDIR 6:33-12 5:28-11 9:43-13 3:13-12 4:37-12 3:31-9 6:20-10 5:34-12 4:12-10 2:11-11 3:00-12 2:41-12 0:33-11
12 61:47 ODDVAR HAGEN 6:30-11 11:59-11 20:35-12 26:44-13 31:28-13 34:28-13 41:15-13 48:31-13 53:26-13 55:47-12 58:38-12 61:11-12 61:47-12
301226 ATN 6:30-11 5:29-12 8:36-12 6:09-14 4:44-14 3:00-8 6:47-11 7:16-13 4:55-14 2:21-13 2:51-10 2:33-10 0:36-13
13 63:13 TORSTEIN ØSTEN 6:15-10 12:55-13 20:23-11 23:08-11 27:23-11 31:00-11 38:02-11 48:12-12 52:53-12 55:49-13 59:20-13 62:37-13 63:13-13
82169 MAESTRO 6:15-10 6:40-13 7:28-9 2:45-3 4:15-8 3:37-10 7:02-12 10:10-14 4:41-12 2:56-14 3:31-13 3:17-13 0:36-13
14 67:29 BJØRN LARSSEN 7:04-14 14:30-14 25:48-14 28:58-14 33:24-14 38:10-14 46:48-14 52:15-14 57:05-14 59:11-14 63:12-14 66:55-14 67:29-14
80610 OSLO LÆRERNE 7:04-14 7:26-14 11:18-14 3:10-11 4:26-11 4:46-12 8:38-14 5:27-11 4:50-13 2:06-9 4:01-14 3:43-14 0:34-12
  DISK TORE AABERG 31;4:58 35;8:59 36;15:03 42;17:44 43;21:01 44;23:08 52;29:05 53;32:38 69;36:21 55;37:52 57;40:24 100;43:28 250;43:34
39184 TELENOR  
Resultat klasse H60-64/H10 (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 40:39 ERLING TIDEMANN 4:46-1 8:32-1 15:07-1 17:25-1 20:31-1 22:25-1 28:26-1 31:40-1 34:28-1 35:55-1 38:01-1 40:15-1 40:39-1
23761 OSLO TANNL.SELSK 4:46-1 3:46-1 6:35-5 2:18-1 3:06-1 1:54-1 6:01-12 3:14-1 2:48-1 1:27-2 2:06-2 2:14-8 0:24-2
2 43:07 ØYSTEIN MADSEN 4:50-2 10:07-6 16:06-3 18:31-3 21:54-2 25:39-3 30:28-3 34:08-3 37:16-3 38:38-2 40:46-2 42:45-2 43:07-2
78975 AMERSHAM 4:50-2 5:17-15 5:59-1 2:25-2 3:23-3 3:45-19 4:49-3 3:40-4 3:08-3 1:22-1 2:08-3 1:59-2 0:22-1
3 43:51 BJØRN EGNER 5:02-3 9:01-2 15:17-2 18:15-2 21:59-3 24:30-2 29:03-2 32:51-2 36:08-2 39:12-3 41:12-3 43:27-3 43:51-3
60550 OSLO ARKITEKT 5:02-3 3:59-2 6:16-2 2:58-8 3:44-7 2:31-10 4:33-1 3:48-6 3:17-6 3:04-24 2:00-1 2:15-10 0:24-2
4 44:42 STURLE HÅNES 6:07-12 10:30-9 16:48-6 20:50-7 24:23-7 26:20-6 30:58-5 35:10-5 38:19-5 39:50-5 42:11-5 44:16-4 44:42-4
72556 METEOROLOGEN 6:07-12 4:23-6 6:18-3 4:02-22 3:33-5 1:57-2 4:38-2 4:12-8 3:09-4 1:31-4 2:21-5 2:05-4 0:26-6
5 44:53 ARNE JORDAL 5:29-8 9:42-3 16:36-4 20:09-5 23:46-4 26:00-4 30:54-4 34:36-4 38:04-4 39:49-4 42:00-4 44:28-5 44:53-5
400564 SAS 5:29-8 4:13-3 6:54-9 3:33-16 3:37-6 2:14-5 4:54-4 3:42-5 3:28-8 1:45-8 2:11-4 2:28-14 0:25-4
6 47:47 KLAUS ENGEN 5:42-11 10:20-8 18:19-11 21:08-9 25:13-10 28:11-11 33:40-9 37:06-7 40:08-6 42:38-7 45:05-6 47:19-6 47:47-6
77393 SND 5:42-11 4:38-7 7:59-16 2:49-6 4:05-13 2:58-14 5:29-8 3:26-3 3:02-2 2:30-23 2:27-10 2:14-8 0:28-7
7 47:49 SVEN ERIK ROGNES 5:25-6 10:35-10 17:34-9 20:46-6 24:00-5 26:12-5 32:42-6 36:40-6 40:26-7 42:18-6 45:19-7 47:21-7 47:49-7
82410 UNIVERSITETET 5:25-6 5:10-12 6:59-10 3:12-12 3:14-2 2:12-4 6:30-16 3:58-7 3:46-14 1:52-11 3:01-18 2:02-3 0:28-7
8 48:08 SVEIN VIKHAMAR 6:23-17 10:45-12 17:53-10 21:25-11 24:49-8 28:31-12 33:38-8 38:00-8 41:16-8 43:02-8 45:28-8 47:36-8 48:08-8
82118 LINJEGODS 6:23-17 4:22-5 7:08-11 3:32-15 3:24-4 3:42-18 5:07-5 4:22-11 3:16-5 1:46-9 2:26-9 2:08-5 0:32-15
9 49:03 SVERRE FARSTADVOLL 6:45-20 11:56-15 18:44-12 21:25-11 25:11-9 27:49-8 35:18-12 38:43-10 42:23-11 43:54-10 46:18-10 48:38-9 49:03-9
89773 PETEC 6:45-20 5:11-14 6:48-8 2:41-3 3:46-8 2:38-12 7:29-21 3:25-2 3:40-12 1:31-4 2:24-7 2:20-12 0:25-4
10 49:11 PER ERIK SØRENSEN 5:27-7 9:48-4 17:05-7 21:14-10 26:05-12 28:02-9 33:20-7 38:01-9 41:42-9 43:10-9 45:31-9 48:40-10 49:11-10
78982 NORDEA 5:27-7 4:21-4 7:17-13 4:09-23 4:51-20 1:57-2 5:18-6 4:41-15 3:41-13 1:28-3 2:21-5 3:09-24 0:31-12
11 49:35 HELGE KVAASE 5:33-9 12:37-21 19:11-14 21:54-14 26:08-13 28:47-13 34:20-10 38:46-11 42:11-10 44:28-11 46:52-11 49:05-11 49:35-11
63817 HIAK 5:33-9 7:04-23 6:34-4 2:43-5 4:14-17 2:39-13 5:33-9 4:26-12 3:25-7 2:17-19 2:24-7 2:13-7 0:30-11
12 51:08 ODD TORE SAUGERUD 5:37-10 10:19-7 17:06-8 20:51-8 27:01-15 29:24-14 35:16-11 40:01-12 43:35-12 45:13-12 48:03-12 50:39-12 51:08-12
61062 VERITAS 5:37-10 4:42-9 6:47-6 3:45-18 6:10-25 2:23-7 5:52-10 4:45-16 3:34-11 1:38-7 2:50-13 2:36-15 0:29-9
13 53:53 SIGFRED FAGERVIK 5:21-4 10:40-11 18:48-13 21:41-13 25:38-11 28:03-10 37:57-15 42:18-13 46:32-13 48:52-14 51:26-14 53:24-13 53:53-13
79724 ATN 5:21-4 5:19-16 8:08-17 2:53-7 3:57-10 2:25-8 9:54-23 4:21-10 4:14-20 2:20-20 2:34-11 1:58-1 0:29-9
14 54:13 OLA KJELDSEN 7:20-23 12:16-18 20:24-17 23:57-17 27:49-16 31:44-17 38:03-16 42:41-14 46:38-14 48:28-13 51:15-13 53:40-14 54:13-14
26260 NVE 7:20-23 4:56-10 8:08-17 3:33-16 3:52-9 3:55-21 6:19-15 4:38-13 3:57-17 1:50-10 2:47-12 2:25-13 0:33-19
15 54:35 OLAF OPLAND 6:10-14 12:03-16 22:12-22 24:54-20 28:55-20 33:39-21 38:58-19 43:13-16 47:04-15 49:01-15 51:55-15 54:03-15 54:35-15
80754 OLAV THON BIL 6:10-14 5:53-21 10:09-24 2:42-4 4:01-11 4:44-24 5:19-7 4:15-9 3:51-15 1:57-13 2:54-14 2:08-5 0:32-15
16 55:28 OLA PETTER LØVLIEN 6:22-16 12:29-20 20:38-18 23:48-16 27:51-17 30:25-15 38:29-18 43:14-17 47:06-16 49:03-16 52:04-16 54:52-16 55:28-16
401135 EGET FIRMA 6:22-16 6:07-22 8:09-19 3:10-11 4:03-12 2:34-11 8:04-22 4:45-16 3:52-16 1:57-13 3:01-18 2:48-19 0:36-21
17 55:38 JON C FOUGNER 6:32-19 12:08-17 19:39-16 22:40-15 26:48-14 31:08-16 37:06-14 42:59-15 47:11-17 49:21-17 52:16-17 55:01-17 55:38-17
96640 FUGRO 6:32-19 5:36-17 7:31-14 3:01-9 4:08-15 4:20-22 5:58-11 5:53-22 4:12-19 2:10-18 2:55-16 2:45-18 0:37-23
18 57:02 ERIK HAUGROS 6:29-18 12:20-19 20:41-19 23:58-18 28:23-18 32:48-20 39:00-20 43:58-19 48:26-18 50:47-19 53:42-18 56:30-18 57:02-18
80824 LØRENSKOG KOMM. 6:29-18 5:51-20 8:21-20 3:17-13 4:25-19 4:25-23 6:12-14 4:58-18 4:28-22 2:21-21 2:55-16 2:48-19 0:32-15
19 57:20 EILIF EGGEN 6:09-13 11:48-14 20:57-20 25:28-22 29:43-21 32:45-19 39:33-21 44:50-20 49:01-21 51:08-21 54:09-20 56:49-19 57:20-19
79092 STATENS VEGV. 6:09-13 5:39-18 9:09-22 4:31-24 4:15-18 3:02-15 6:48-20 5:17-19 4:11-18 2:07-16 3:01-18 2:40-16 0:31-12
20 57:39 TOR A OMMUNDSEN 5:21-4 10:00-5 16:47-5 19:56-4 24:08-6 26:23-7 36:22-13 45:18-21 48:51-19 50:27-18 54:08-19 57:08-20 57:39-20
31042 VERITAS 5:21-4 4:39-8 6:47-6 3:09-10 4:12-16 2:15-6 9:59-24 8:56-25 3:33-10 1:36-6 3:41-24 3:00-23 0:31-12
21 58:26 OLE H KRISTIANSEN 6:18-15 11:23-13 19:19-15 24:18-19 28:23-18 34:36-22 41:11-22 47:06-22 50:36-22 52:44-22 55:38-21 57:53-21 58:26-21
79987 HYDRO OSLO 6:18-15 5:05-11 7:56-15 4:59-25 4:05-13 6:13-25 6:35-17 5:55-23 3:30-9 2:08-17 2:54-14 2:15-10 0:33-19
22 60:39 PER E STÅHLBRAND 7:09-21 12:55-22 22:57-23 26:44-23 32:05-23 35:45-23 42:21-23 47:50-24 52:04-23 54:06-23 57:13-22 60:03-22 60:39-22
23225 RIKSHOSPITALET 7:09-21 5:46-19 10:02-23 3:47-19 5:21-23 3:40-17 6:36-18 5:29-21 4:14-20 2:02-15 3:07-21 2:50-21 0:36-21
23 63:00 KNUT HANGERAAS 9:16-24 14:26-24 21:39-21 24:58-21 29:49-22 32:14-18 38:22-17 43:45-18 48:59-20 50:54-20 59:45-24 62:28-24 63:00-23
78215 GEOFORM 9:16-24 5:10-12 7:13-12 3:19-14 4:51-20 2:25-8 6:08-13 5:23-20 5:14-24 1:55-12 8:51-25 2:43-17 0:32-15
24 63:07 ERICH STURM 7:09-21 14:21-23 23:28-24 27:23-24 32:28-24 36:21-24 43:01-24 47:41-23 52:47-24 56:03-24 59:28-23 62:25-23 63:07-24
79718 ATN 7:09-21 7:12-24 9:07-21 3:55-20 5:05-22 3:53-20 6:40-19 4:40-14 5:06-23 3:16-25 3:25-23 2:57-22 0:42-24
25 83:56 SIGURD HAUGERUD 12:13-25 24:48-25 37:37-25 41:37-25 47:16-25 50:33-25 62:30-25 68:44-25 74:05-25 76:32-25 79:48-25 83:10-25 83:56-25
76160 METEOROLOGEN 12:13-25 12:35-25 12:49-25 4:00-21 5:39-24 3:17-16 11:57-25 6:14-24 5:21-25 2:27-22 3:16-22 3:22-25 0:46-25
Resultat klasse H65-69/H11 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 35:49 EINAR HOFF 5:47-4 8:03-5 12:47-3 16:23-1 23:58-1 27:54-1 33:01-1 35:20-1 35:49-1
38299 NORCONSULT 5:47-4 2:16-6 4:44-1 3:36-1 7:35-5 3:56-2 5:07-9 2:19-5 0:29-7
2 37:04 SIGURD MELSOM 6:27-11 10:11-12 15:02-8 19:27-4 26:08-3 31:27-4 34:39-2 36:37-2 37:04-2
89510 KJELSÅS 6:27-11 3:44-13 4:51-2 4:25-5 6:41-2 5:19-6 3:12-3 1:58-1 0:27-3
3 37:49 INGVALD SEVALDSON 5:22-3 7:26-2 12:26-2 18:38-3 25:15-2 30:12-2 34:50-3 37:24-3 37:49-3
84989 PERMAKEM 5:22-3 2:04-3 5:00-4 6:12-7 6:37-1 4:57-4 4:38-8 2:34-8 0:25-2
4 39:37 ØIVIND REPPESGÅRD 6:06-8 8:34-9 15:47-10 20:04-7 28:08-7 33:14-5 36:47-5 39:03-4 39:37-4
71563 ATN 6:06-8 2:28-9 7:13-11 4:17-4 8:04-8 5:06-5 3:33-5 2:16-3 0:34-11
5 40:16 SVEIN KVALHEIM 5:59-5 7:57-4 15:52-11 19:35-5 26:29-5 30:23-3 36:36-4 39:49-5 40:16-5
23713 BT 5:59-5 1:58-1 7:55-13 3:43-2 6:54-3 3:54-1 6:13-11 3:13-11 0:27-3
6 40:25 ÅGE ØYVANN 4:51-1 7:36-3 12:47-3 20:13-8 28:10-8 34:51-6 37:37-6 39:57-6 40:25-6
63769 HYDRO OSLO 4:51-1 2:45-10 5:11-5 7:26-8 7:57-7 6:41-8 2:46-1 2:20-6 0:28-5
7 41:42 ARNE CHR SCHEIE 6:04-7 9:33-10 15:20-9 19:49-6 27:58-6 34:58-7 38:41-7 41:09-7 41:42-7
68197 PRIVAT 6:04-7 3:29-12 5:47-8 4:29-6 8:09-9 7:00-9 3:43-6 2:28-7 0:33-10
8 41:53 JAPPE BLOMHOFF 5:08-2 7:07-1 12:06-1 25:02-11 31:57-10 36:13-9 39:05-8 41:22-8 41:53-8
87022 RIKSHOSPITALET 5:08-2 1:59-2 4:59-3 12:56-13 6:55-4 4:16-3 2:52-2 2:17-4 0:31-8
9 43:34 TORE HOLM 6:02-6 8:10-6 13:59-6 22:07-9 30:24-9 37:44-10 40:56-9 43:06-9 43:34-9
79821 ELKEM 6:02-6 2:08-5 5:49-9 8:08-9 8:17-10 7:20-10 3:12-3 2:10-2 0:28-5
10 45:59 HARALD BIRKELAND 6:06-8 8:32-8 14:08-7 18:20-2 26:08-3 35:33-8 42:55-10 45:35-10 45:59-10
86524 RIKSHOSPITALET 6:06-8 2:26-8 5:36-7 4:12-3 7:48-6 9:25-11 7:22-12 2:40-9 0:24-1
11 48:05 RONALD INGLINGSTAD 7:18-12 9:36-11 16:10-12 24:41-10 33:58-11 39:52-11 44:03-11 47:31-11 48:05-11
88989 NORDEA 7:18-12 2:18-7 6:34-10 8:31-10 9:17-11 5:54-7 4:11-7 3:28-12 0:34-11
12 59:12 TOR DRAGE 6:14-10 8:21-7 13:36-5 26:06-12 37:16-12 49:34-12 55:33-12 58:38-12 59:12-12
78968 KVÆRNER OSLO 6:14-10 2:07-4 5:15-6 12:30-12 11:10-13 12:18-12 5:59-10 3:05-10 0:34-11
13 63:33 TOR HENRIKSEN 7:24-13 10:16-13 17:33-13 28:24-13 39:05-13 51:56-13 59:28-13 63:02-13 63:33-13
86526 HIO 7:24-13 2:52-11 7:17-12 10:51-11 10:41-12 12:51-13 7:32-13 3:34-13 0:31-8
Resultat klasse H70-74/H12 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 36:06 OLE SANNES 6:29-5 8:54-5 14:05-2 18:18-2 24:58-1 30:11-1 33:52-2 35:41-2 36:06-1
401123 ROXAR BIL 6:29-5 2:25-3 5:11-1 4:13-2 6:40-1 5:13-4 3:41-7 1:49-1 0:25-1
2 36:10 JOHAN THEISEN 5:48-2 7:53-1 13:53-1 18:00-1 25:25-2 30:31-2 33:27-1 35:40-1 36:10-2
96765 KLP FORSIKRING 5:48-2 2:05-1 6:00-3 4:07-1 7:25-2 5:06-3 2:56-1 2:13-3 0:30-4
3 38:37 TORSTEIN BJERKE 6:02-3 8:53-4 15:02-5 19:39-3 27:40-3 32:43-3 36:07-3 38:09-3 38:37-3
401177 JIL GRORUD 6:02-3 2:51-6 6:09-4 4:37-3 8:01-4 5:03-2 3:24-3 2:02-2 0:28-2
4 45:34 KJELL HAUEN ERIKSEN 6:36-6 9:04-6 14:48-3 20:14-4 31:37-5 38:37-5 42:00-4 44:43-4 45:34-4
89691 NORGES BANK 6:36-6 2:28-4 5:44-2 5:26-5 11:23-7 7:00-7 3:23-2 2:43-4 0:51-9
5 49:50 ARNE KJELL SVENDSEN 7:49-8 10:29-7 16:55-7 24:04-6 33:27-6 42:43-6 46:09-5 49:14-5 49:50-5
23313 NORWELD 7:49-8 2:40-5 6:26-6 7:09-8 9:23-6 9:16-8 3:26-4 3:05-6 0:36-7
6 50:16 SVEIN KILDAL 9:44-10 12:49-9 19:44-8 25:04-7 37:32-7 43:26-7 46:56-7 49:41-6 50:16-6
80785 TELENOR 9:44-10 3:05-8 6:55-8 5:20-4 12:28-8 5:54-5 3:30-5 2:45-5 0:35-6
7 52:16 TOR E HENRIKSEN 6:26-4 8:46-3 15:12-6 21:30-5 30:25-4 35:17-4 46:18-6 51:48-7 52:16-7
401144 PRIVAT 6:26-4 2:20-2 6:26-6 6:18-7 8:55-5 4:52-1 11:01-10 5:30-10 0:28-2
8 53:40 MAGNE GRANDE 5:46-1 8:37-2 15:01-4 31:42-9 39:37-8 45:41-8 49:19-8 53:08-8 53:40-8
82190 FBI 5:46-1 2:51-6 6:24-5 16:41-10 7:55-3 6:04-6 3:38-6 3:49-7 0:32-5
9 67:01 ERIK KIELLAND 7:14-7 10:35-8 20:01-9 26:00-8 40:41-9 56:40-9 62:01-9 66:20-9 67:01-9
66677 NVE 7:14-7 3:21-9 9:26-9 5:59-6 14:41-9 15:59-10 5:21-8 4:19-8 0:41-8
10 79:27 HAROLD OLSEN 9:21-9 16:17-10 26:04-10 35:08-10 54:36-10 66:05-10 73:34-10 78:24-10 79:27-10
79886 POSTEN 9:21-9 6:56-10 9:47-10 9:04-9 19:28-10 11:29-9 7:29-9 4:50-9 1:03-10
Resultat klasse H75-79/H13 (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 42:25 KÅRE HOLT HANSEN 6:42-1 9:06-1 15:20-1 20:34-1 29:30-1 36:29-1 39:30-1 41:56-1 42:25-1
70708 DNB FINANS 6:42-1 2:24-1 6:14-1 5:14-3 8:56-1 6:59-2 3:01-1 2:26-1 0:29-1
2 47:43 ØRNULF FINSTAD 6:50-3 9:38-2 16:00-2 20:49-2 30:54-2 37:07-2 43:41-2 47:06-2 47:43-2
79725 ATN 6:50-3 2:48-2 6:22-2 4:49-2 10:05-3 6:13-1 6:34-2 3:25-3 0:37-3
3 57:09 BJØRN LARSSON 6:42-1 11:33-3 19:01-3 23:22-3 32:31-3 46:39-3 53:25-3 56:35-3 57:09-3
75943 PRIVAT 6:42-1 4:51-3 7:28-3 4:21-1 9:09-2 14:08-3 6:46-3 3:10-2 0:34-2
Resultat klasse HA (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-48 9-50 10-51 11-52 12-53 13-54 14-57 15-97 M-100
1 46:07 EIRIK NÆSS-ULSETH 4:45-1 6:56-1 10:59-1 12:42-1 14:50-1 16:08-1 21:03-1 25:29-1 26:19-1 35:20-1 36:13-1 39:03-1 42:18-1 44:28-1 45:46-1 46:07-1
402738 SKILLING 4:45-1 2:11-1 4:03-1 1:43-2 2:08-1 1:18-1 4:55-1 4:26-1 0:50-1 9:01-2 0:53-2 2:50-2 3:15-1 2:10-3 1:18-1 0:21-1
2 51:41 RUNAR LARSEN 5:00-3 7:11-2 11:55-2 13:35-2 16:05-2 17:32-2 23:42-2 28:40-2 29:52-2 38:17-2 39:27-2 42:57-2 47:10-2 49:25-2 51:17-2 51:41-2
81512 KVÆRNER 5:00-3 2:11-1 4:44-2 1:40-1 2:30-2 1:27-2 6:10-2 4:58-2 1:12-6 8:25-1 1:10-5 3:30-6 4:13-5 2:15-5 1:52-4 0:24-4
3 55:31 JAN TORE HENRIKSEN 4:47-2 7:14-3 12:24-3 14:14-3 17:07-3 18:52-3 26:55-4 31:55-3 32:48-3 41:59-3 42:48-3 45:46-3 51:27-3 53:27-3 55:09-3 55:31-3
63793 HENRIKSENS CONS 4:47-2 2:27-4 5:10-4 1:50-3 2:53-4 1:45-3 8:03-6 5:00-3 0:53-2 9:11-4 0:49-1 2:58-3 5:41-8 2:00-2 1:42-2 0:22-2
4 56:57 HÅKON DANEVAD 5:11-4 7:35-4 13:07-4 15:16-4 18:17-4 20:10-4 26:49-3 32:05-4 33:01-4 43:48-5 44:43-5 47:44-4 52:29-4 54:39-4 56:30-4 56:57-4
69212 NORKART 5:11-4 2:24-3 5:32-6 2:09-5 3:01-6 1:53-5 6:39-3 5:16-4 0:56-3 10:47-6 0:55-3 3:01-5 4:45-7 2:10-3 1:51-3 0:27-7
5 58:31 JOSTEIN LØVÅS 5:50-6 9:09-7 13:59-5 15:58-5 18:41-5 20:35-5 27:55-5 33:12-5 34:17-5 43:21-4 44:29-4 49:31-5 53:13-5 55:57-5 58:06-5 58:31-5
81583 FINANSAVISEN 5:50-6 3:19-6 4:50-3 1:59-4 2:43-3 1:54-6 7:20-5 5:17-5 1:05-4 9:04-3 1:08-4 5:02-8 3:42-3 2:44-8 2:09-6 0:25-5
6 62:06 GUNNAR HALDEN 5:38-5 9:01-6 14:22-6 17:32-6 20:25-6 23:16-7 30:29-6 36:41-6 38:10-6 49:28-6 50:38-6 53:36-6 57:07-6 59:38-6 61:41-6 62:06-6
89478 TELEPLAN 5:38-5 3:23-7 5:21-5 3:10-7 2:53-4 2:51-8 7:13-4 6:12-7 1:29-7 11:18-7 1:10-5 2:58-3 3:31-2 2:31-7 2:03-5 0:25-5
7 63:45 TOR RINGSTAD 5:55-7 10:26-8 16:00-8 18:24-8 22:04-8 24:17-8 33:13-8 39:14-8 40:21-7 50:47-7 52:39-7 55:20-7 59:09-7 61:08-7 63:23-7 63:45-7
71244 TANDBERG 5:55-7 4:31-8 5:34-7 2:24-6 3:40-8 2:13-7 8:56-7 6:01-6 1:07-5 10:26-5 1:52-7 2:41-1 3:49-4 1:59-1 2:15-7 0:22-2
8 69:28 ROGER BIRKELAND 5:59-8 8:37-5 14:46-7 17:56-7 21:21-7 23:08-6 32:48-7 39:07-7 40:37-8 52:44-8 54:49-8 58:40-8 63:14-8 65:40-8 68:59-8 69:28-8
80778 TELENOR 5:59-8 2:38-5 6:09-8 3:10-7 3:25-7 1:47-4 9:40-8 6:19-8 1:30-8 12:07-8 2:05-8 3:51-7 4:34-6 2:26-6 3:19-8 0:29-8
Resultat klasse N (N)
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-69 3-73 4-53 5-56 6-54 7-57 8-97 M-100
1 36:39 AINA LIE 2:59-1 8:05-2 12:43-2 16:07-1 23:38-1 28:12-1 32:10-1 36:12-1 36:39-1
96520 VESTA 2:59-1 5:06-2 4:38-2 3:24-1 7:31-2 4:34-1 3:58-1 4:02-2 0:27-1
2 52:54 MARI ELSTRAND 3:02-2 7:34-1 11:55-1 18:51-2 24:01-2 28:49-2 48:09-2 52:08-2 52:54-2
81421 RIKSHOSPITALET 3:02-2 4:32-1 4:21-1 6:56-2 5:10-1 4:48-2 19:20-2 3:59-1 0:46-2
  DISK Arvid Nilsen 70;5:50 71;12:44 73;18:59 75;28:02 76;35:22 78;40:11 97;45:31 100;46:17 250;48:23
91101   N1
  DISK Tora Vollset 70;3:15 71;8:01 73;12:38 75;16:42 76;20:26 78;23:59 97;26:48 100;27:22 250;27:31
91102 Heming/Njård N1
Resultat klasse ÅE (EKORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-55 2-69 3-53 4-46 5-50 6-54 7-57 8-97 M-100
1 38:10 ØYSTEIN RØNNING 6:33-4 8:38-4 14:22-2 18:31-2 26:37-2 31:36-1 34:49-1 37:32-1 38:10-1
72357 UIO 6:33-4 2:05-1 5:44-2 4:09-2 8:06-1 4:59-2 3:13-3 2:43-1 0:38-4
2 38:17 SIRI SPJELKAVIK 5:15-1 7:35-1 12:50-1 16:42-1 26:20-1 32:15-2 34:58-2 37:48-2 38:17-2
67752 TYRVING 5:15-1 2:20-4 5:15-1 3:52-1 9:38-3 5:55-4 2:43-1 2:50-4 0:29-3
3 39:37 JØRN ØDEGÅRD 6:07-3 8:12-3 14:49-4 19:46-4 28:48-3 33:32-3 36:24-3 39:11-3 39:37-3
480177 PWC 6:07-3 2:05-1 6:37-4 4:57-4 9:02-2 4:44-1 2:52-2 2:47-3 0:26-2
4 41:26 ÅGOT SUNDELIN JOHANSEN 5:54-2 8:02-2 14:22-2 19:01-3 29:00-4 34:52-4 38:18-4 41:03-4 41:26-4
80137 REVISORFOR. 5:54-2 2:08-3 6:20-3 4:39-3 9:59-4 5:52-3 3:26-4 2:45-2 0:23-1
Resultat klasse ÅK (KORT)
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 43:46 ØYSTEIN FLENNING 4:53-1 8:48-1 18:28-2 20:35-2 23:58-2 26:17-2 31:38-2 34:53-2 37:38-1 39:06-1 41:10-1 43:22-1 43:46-1
400782 ÅRVOLL 4:53-1 3:55-1 9:40-2 2:07-1 3:23-1 2:19-1 5:21-1 3:15-1 2:45-1 1:28-1 2:04-1 2:12-2 0:24-2
2 46:42 DAG TH HANSSON 5:21-2 9:22-2 15:29-1 17:55-1 21:44-1 24:41-1 30:34-1 34:48-1 38:19-2 40:31-2 44:24-2 46:24-2 46:42-2
400788 ÅRVOLL 5:21-2 4:01-2 6:07-1 2:26-2 3:49-2 2:57-2 5:53-2 4:14-2 3:31-2 2:12-2 3:53-2 2:00-1 0:18-1
Resultat klasse ÅL (LANG)
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-48 9-50 10-51 11-52 12-53 13-54 14-57 15-97 M-100
1 69:10 ØYVIND STEINBEKKEN 5:31-1 8:19-1 14:15-1 17:56-1 21:57-1 23:31-1 32:49-1 39:37-1 40:49-1 54:11-1 55:10-1 58:58-1 63:24-1 65:38-1 68:38-1 69:10-1
79757 ODALEN 5:31-1 2:48-1 5:56-1 3:41-1 4:01-1 1:34-1 9:18-1 6:48-1 1:12-1 13:22-1 0:59-1 3:48-1 4:26-1 2:14-1 3:00-1 0:32-1
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-53 9-50 10-54 11-56 12-57 13-97 M-100
1 72:21 TORE BENNECHE 7:20-1 13:14-1 20:07-1 24:42-1 28:26-1 31:23-1 39:50-1 43:57-1 53:36-1 57:32-1 63:39-1 69:15-1 71:49-1 72:21-1
80544 UNIVERSITETET 7:20-1 5:54-3 6:53-2 4:35-2 3:44-1 2:57-4 8:27-1 4:07-2 9:39-2 3:56-1 6:07-4 5:36-4 2:34-1 0:32-4
2 79:33 THOR LUNDE 10:14-2 15:58-2 23:06-2 28:56-2 33:41-2 35:59-2 50:22-2 53:55-2 60:34-2 68:31-2 73:11-2 76:10-2 79:02-2 79:33-2
84863 WS BIL 10:14-2 5:44-2 7:08-3 5:50-4 4:45-3 2:18-1 14:23-3 3:33-1 6:39-1 7:57-4 4:40-2 2:59-3 2:52-2 0:31-2
3 83:34 MARIT ALBINSON 17:40-4 22:51-4 29:21-4 33:49-4 39:10-4 41:47-4 50:25-3 55:47-3 68:04-3 72:33-3 77:07-3 79:40-3 83:04-3 83:34-3
89383 TISTEDAL FL 17:40-4 5:11-1 6:30-1 4:28-1 5:21-4 2:37-3 8:38-2 5:22-4 12:17-3 4:29-2 4:34-1 2:33-1 3:24-3 0:30-1
4 91:56 SVEN STØVNE 12:16-3 18:52-3 26:25-3 32:02-3 36:06-3 38:39-3 54:10-4 58:47-4 71:53-4 78:47-4 84:16-4 87:07-4 91:25-4 91:56-4
400486 FRISKIS&SVETTIS 12:16-3 6:36-4 7:33-4 5:37-3 4:04-2 2:33-2 15:31-4 4:37-3 13:06-4 6:54-3 5:29-3 2:51-2 4:18-4 0:31-2
Resultat for andre i løype KORT
NR TID NAVN/KLUBB 1-31 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-52 8-53 9-69 10-55 11-57 12-97 M-100
1 47:13   5:30-2 9:41-1 16:58-2 19:53-2 23:40-2 26:01-2 32:42-1 37:02-1 40:25-1 42:03-1 44:35-1 46:47-1 47:13-1
2178734   5:30-2 4:11-1 7:17-3 2:55-2 3:47-1 2:21-2 6:41-1 4:20-2 3:23-1 1:38-1 2:32-1 2:12-2 0:26-3
2 48:49   5:27-1 9:42-2 16:08-1 19:18-1 23:33-1 25:58-1 33:14-2 37:17-2 40:41-2 42:35-2 45:52-2 48:26-2 48:49-2
81509   5:27-1 4:15-2 6:26-1 3:10-3 4:15-3 2:25-3 7:16-2 4:03-1 3:24-2 1:54-2 3:17-2 2:34-3 0:23-1
3 54:49   6:18-3 13:40-3 20:08-3 22:55-3 26:47-3 28:38-3 36:38-3 41:17-3 45:42-3 47:51-3 52:18-3 54:24-3 54:49-3
66769   6:18-3 7:22-3 6:28-2 2:47-1 3:52-2 1:51-1 8:00-3 4:39-3 4:25-3 2:09-3 4:27-3 2:06-1 0:25-2
Resultat for andre i løype LANG
NR TID NAVN/KLUBB 1-34 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-48 9-50 10-51 11-52 12-53 13-54 14-57 15-97 M-100
1 63:37   5:30-1 8:47-2 14:17-2 16:40-2 19:36-2 21:55-1 29:01-1 34:22-1 35:20-1 46:17-1 48:04-1 52:11-1 57:25-1 61:21-1 63:14-1 63:37-1
79943   5:30-1 3:17-2 5:30-2 2:23-2 2:56-1 2:19-1 7:06-2 5:21-1 0:58-1 10:57-1 1:47-2 4:07-2 5:14-1 3:56-1 1:53-1 0:23-1
2 76:45   5:31-2 7:57-1 13:26-1 15:35-1 19:34-1 24:49-2 31:49-2 37:35-2 38:36-2 50:27-2 51:46-2 55:07-2 60:47-2 73:35-2 76:18-2 76:45-2
3749171   5:31-2 2:26-1 5:29-1 2:09-1 3:59-2 5:15-2 7:00-1 5:46-2 1:01-2 11:51-2 1:19-1 3:21-1 5:40-2 12:48-2 2:43-2 0:27-2
Resultat for andre i løype MELLOM
NR TID NAVN/KLUBB 1-33 2-35 3-36 4-42 5-43 6-44 7-46 8-53 9-50 10-54 11-56 12-57 13-97 M-100
1 52:22   6:27-1 10:58-1 17:18-1 19:51-1 22:55-1 24:59-1 32:27-1 34:57-1 40:29-1 43:38-1 47:36-1 49:33-1 51:54-1 52:22-1
401099   6:27-1 4:31-1 6:20-1 2:33-1 3:04-1 2:04-1 7:28-1 2:30-1 5:32-1 3:09-1 3:58-1 1:57-1 2:21-1 0:28-1
Resultat for andre i løype N
NR TID NAVN/KLUBB 1-70 2-69 3-73 4-53 5-56 6-54 7-57 8-97 M-100
1 35:44   2:57-1 7:56-1 12:33-1 16:43-1 21:37-1 26:28-1 31:08-1 35:02-1 35:44-1
400974   2:57-1 4:59-1 4:37-1 4:10-1 4:54-2 4:51-1 4:40-2 3:54-1 0:42-1
2 40:50   3:30-2 9:21-2 14:11-2 20:52-2 25:22-2 30:42-2 34:40-2 40:01-2 40:50-2
81423   3:30-2 5:51-2 4:50-2 6:41-2 4:30-1 5:20-2 3:58-1 5:21-2 0:49-2