Nordmarkskarusellen 2002
Resultatliste sammenlagt
Dameklasser
Resultat klasse D -12N   2 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 KAJA GRESLIEN NYDALEN 596 993         1 589
2 PIA S IVERSEN HEMING/NJÅRD 1 000           1 000
3 Lundin, Bettina NYDALEN   1000         1 000
4 Lundin, Ingrid NYDALEN   997         997
5 CARINE ENGEBRETSEN HEMING/NJÅRD 507           507
6 MALENE FRITCH HEMING/NJÅRD 507           507
7 LIV ELISE HAMMER HEMING/NJÅRD 459           459
 
Resultat klasse D 10-12   2,5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 CHRISTINE T SANDVOLD NYDALEN 1000 1000 1 000 1000 1000 1000 4 000
2 TUVA TOFTDAHL HEMING/NJÅRD 605   609   858   2 072
3 Stiansen, Ingrid Gran NYDALEN   636     550   1 186
4 MARIA HERTZBERG HEMING/NJÅRD 0 795 156       951
5 Lundin, Ingrid NYDALEN         778   778
6 PERNILLE HALS HEMING/NJÅRD 607           607
7 Ulvestad, Bente Heming/Njård     129       129
 
Resultat klasse D 13-14   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 SIRI ULVESTAD HEMING/NJÅRD 237 958 859 1000 1000 1000 3 958
2 MARIANN ULVESTAD HEMING/NJÅRD 854 1000 1000   919   977 2 977
3 TIRIL TOFTDAHL HEMING/NJÅRD 1000 936     699   2 635
4 Sundtjønn, Tone Årvoll   701 0 751     1 452
5 KRISTINE STIANSEN NYDALEN 563 852         1 415
6 CAMILLA STRUKSNÆS NYDALEN 0     465 401   492 1 358
7 ODA HEIER HEMING/NJÅRD 557   509 218     1 284
8 SIRI SELVIG NYDALEN 542       401   943
9 Horn, Fanny Heming/Njård     733       733
10 IDA TANGEN NYDALEN 561           561
 
Resultat klasse D 13-16N   2,5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 Berteig, Julie Fossum   1000     1000 1000 3 000
 
Resultat klasse D 15-16   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 LISE HELSINGEN NYDALEN 1000 1000   1000 852   3 852
2 MARTE ULVESTAD HEMING/NJÅRD 940   898   1000 1000 3 838
3 Kari Rommen Syvertsen LILLOMARKA 913   1000       1 913
4 Flugsrud, Astrid Nydalen   903     697   1 600
5 Selvig, Vilde Nydalen     795       795
6 Hagen, Ingrid Nydalen         657   657
7 CECILIE HERTZBERG HEMING/NJÅRD 0 360 0       360
 
Resultat klasse D 17N   2,5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 Ulvestad, Bente HEMING/NJÅRD         1000   1 000
2 ERIKSEN ANNE MARIE KOLL       0     0
Resultat klasse D 17 kort   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 VIGDIS THINGELSTAD ASKER 622   1000 1000   1000 3 622
2 Nilsen, Brit Vaulen OK   741   871 1000   898 3 510
3 BIRGIT KORVALL KOLL 329   611 966 830   788 3 195
4 ANNA C TURTE NYDALEN 1000 1000   973     2 973
5 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 845   817 804     2 466
6 Løken, Aleidis HEMING/NJÅRD       989 896   1 885
7 SIRI BENNECHE HEMING/NJÅRD 509     691 564   1 764
8 SIRI SCHERDIN SÆTRA ASKER 679 705         1 384
9 TORIL RIDDERVOLD HEMING/NJÅRD 415     855     1 270
10 Ericksen, Annemarie Koll         392   798 1 190
11 CAMILLA ANDERSEN STABÆK 655 522         1 177
12 Clark, Fredrikke Stabæk     863       863
13 Anne-Lise og Ingvild Fossum         629   629
14 ANNE LISE KJERSTI BÆKKELAGET 463           463
15 ELLEN SANNES NYDALEN 457   0       457
 
Klasse D 1-4 Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
  Olsen, Gøril Rikshospitalet   934   783 1000   2 717
  BRITA OPHEIM SAUAR HYDRO OSLO   845   896     1 741
  SANNA HARMA ARCASA   578 1000       1 578
  Vie, Sigrid Telenor       450 767   1 217
  BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL       1000     1 000
  LANGMOEN, INGUNN NITTEDAL KOMMUNE   1000         1 000
  CHRISTELLE DENONVILLE FBI   303 693       996
  ELISE PRYTZ KVÆRNER     955       955
  GIHLE, INGEBORG BRØBIL   825         825
  Berstad, Paula LOL         750   750
  WENCHE AAS NILU     734       734
  STRØMSTAD, TRINE TELENOR   706         706
  BRITT TORUNN HOVE TFL     550       550
  MARIANNE AASE MULTICONSULT BIL       346     346
  PIHL,ELLEN HYDRO OSLO   34         34
  ANETTE WIGAARD SKATTEDIR.     0       0
Resultat klasse D 17-34   5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 HEIDI TRONBØL OSI 858 730 882   771   3 241
2 Riddervold, Birte NTNUI   968 1000       1 968
3 INGVILD GJESSING NTNUI 1000 961         1 961
4 Ruud, Jorun Sturla         741 1000 1 741
5 JOHANSEN MARTHE BEITNES ASKERSK       1000     1 000
6 Størmer, Siri HEMING/NJÅRD         1000   1 000
7 Riddervold, MARIANNE NTNUI   1000         1 000
8 TONJER SELMA HEMING/NJÅRD       987     987
9 AAGAARD ELLISIV N. HEMING/NJÅRD       896     896
10 Rygh, Marie Heming/Njård   793         793
11 Warland, Randi NYDALEN         722   722
12 Kjenseth, Ane H Heming/Njård   646         646
13 Holom, Vigdis BSK         599   599
Resultat klasse D 35-44   4 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 TRINE SÆTERNES SØRBRÅTEN 787   889   752 1000 3 428
2 ANNE MARTE BJERGARD NYDALEN 848 628 903 0 1000   3 379
3 KRISTIN DALE SELVIG SØRBRÅTEN 915   1000   982   2 897
4 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS   580 701 0 599   949 2 829
5 JORUN RUUD STURLA 804 1000   952     2 756
6 SIV JOHANNE MOEN FORRA 797 875 961       2 633
7 GUNHILD SUNDTJØNN STOREBRAND   676 712 841     2 229
8 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 0 234   719 734   1 687
9 Nygård, Sigrun BRØBIL   0   503 237   577 1 317
10 Gulbrandsen, Ann-Cathrin Heming/Njård 546 367 301       1 214
11 ARNESEN SIGNE ASTRUP HEMING/NJÅRD       1000     1 000
12 SIGNE ASTRUP ARNESEN OPIL 1000           1 000
13 INGER J EIKELAND ELKEM             893 893
14 Hanssen, Linda Østmarka     892       892
15 MARIANNE BERGFLØDT               820 820
16 INGUNN LANGMOEN HEMING/NJÅRD 796           796
17 S SIKKELAND TYRVING 715           715
18 JANET B JAKOBSEN SØRBRÅTEN 566           566
19 Hove, B. T. Tistedalen   188         188
20 INGRID STUMPF OBOS 56           56
 
Resultat klasse D 45-54   4 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 ELLEN TURTEN NYDALEN 928 962 989 979 1000 1000 3 968
2 JORUNN SANDERUD NYDALEN 1000 1000 1000 966     850 3 966
3 KARI SEEM BREVPOST 846 670 911 1000     622 3 427
4 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 723 298 665 818 178   882 3 088
5 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 521 595 845 743     2 704
6 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 698 554   787 474   2 513
7 ELLEN GRANDE NLH 456 102 359 504 523   599 2 082
8 JORUNN SOLHEIM TELENOR 600 564 596       1 760
9 ELLE MELBYE ELLE AS   800 878       1 678
10 ATIE D SAUGERUD VERITAS 498 396 422       1 316
11 ASTRID ROMMEN LILLOMARKA 621   694       1 315
12 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 622       648   1 270
13 ANITHA OLSEN NORGES BANK 87 298 281 287 124   990
14 EID ANNE BERIT NYDALEN   945   0     945
15 RUBI EIDÅS SØRBRÅTEN 640           640
16 RUNA SOLLIE         632     632
17 NINA KOLBERG BÆRUM KOMMUNE       500     500
18 AUD I SPJELKAVIK FBI 293           293
19 KIRSTI BLOMDAL LØRENSKOG KOMM     279       279
20 Riddervold, Torild Heming\Njård         253   253
21 Nilstad, Randi Tyrving   224         224
22 Stemland, Tone Heming\Njård     71       71
23 Ågot Sundelin Johansen Revisorforeningen 0           0
Resultat klasse D 55-64   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 KJERSTI THO STABÆK 1000 0 1000 1000 985   852 3 985
2 UNNI DRAGE PHILIPS 935 863 912 892 1000   373 3 739
3 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 859 1000 545   777 1000 3 636
4 LILLA MADSEN FBI 0 911 622 932 843   742 3 428
5 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 820   827 844 889   3 380
6 TURID BRATLAND FOSSUM 644   833   735   588 2 800
7 RAGNHILD BERRE FOSSUM 827 919 818       2 564
8 ANNE-BRITT NILSEN HIO 673 700   870     2 243
9 Holtskog, Eva Elkem       624 631   750 2 005
10 SIDSEL SANDELIEN STATENS VEGV. 863   914       1 777
11 Vigander, Kristin Fossum   922 800       1 722
12 Sjønnesen, Anne Nittedal   577 862       1 439
13 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 709 728         1 437
14 NILSEN, Eva SKIFORENINGEN   685         690 1 375
15 Clark, Brita H. Stabæk     626   604   1 230
16 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER   324 302 526     1 152
17 BERIT BØRKE SIA 634   517       1 151
18 ULVESTAD BENTE HEMING/NJÅRD       997     997
19 Sandelien, Sidsel Heming/Njård   918         918
20 NORA URSIN FOSSUM             828 828
21 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET       747     747
22 ANNE SAGBERG STABÆK             709 709
23 SONJA NESBAKKEN LA. LUND     504       504
24 ELNA HODNEFJELL ULLEVÅL SYKEHUS 489           489
25 GULLAKSEN, GERD ESSO SPORT   430         430
26 BRYNHILD FANUELSEN FOSSUM 379           379
27 BRITA BERGHOLT OSLO LÆRERNE 0           0
27 ARNHILD ANDA PRIVAT     0       0
 
Resultat klasse D 65   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 GRETHE BENJAMINSEN BST 1000     1000     2 000
Herreklasser
Resultat klasse H -12 N   2 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 SVERRE T SANDVOLD NYDALEN 1000 998 948   1000   3 946
2 TARJEI HEEN KORSVOLL 697 770 737 1000     3 204
3 ANDERS BJERGARD NYDALEN 568 619 1000   395   2 582
4 Hinsch, Fredrik Heming/Njård       668 517   1 185
5 PHILIP HASSELSTRØM NYDALEN 0 1000       0 1 000
6 Skaare, Nikolai K Koll   977         977
7 Grinde, Steinar       859       859
8 JON LUDVIG HAMMER HEMING/NJÅRD 397           397
9 Hertzberg, Niels Heming/Njård   0 3       3
 
Resultat klasse H -12    2 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 Hasselstrøm, Philip NYDALEN       1000 0   1 000
2 LUNDE LARS NYDALEN       982     982
 
Resultat klasse H 13-14  3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 TRYGVE MARKSET KOLL 1000 1000   961 1000 1000 4 000
2 ERIK SUNDE NYDALEN 904     1000 890   2 794
3 TORFINN R SANDERUD NYDALEN 238 651   755 455   573 2 434
4 MARTIN HAVIG HEMING/NJÅRD 0           0
5 BERNHARD GETZ KOLL 0 0     0   0
 
Resultat klasse H 13-16n  2,5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 Lunde, Henrik t. Oppsal   1000         1 000
 
Resultat klasse H 15-16  4 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 EINAR JAKOBSEN NYDALEN 1000 1000 977 1000 1000   4 000
2 CARL JOACHIM SVENN NYDALEN 901   928 890 947 1000 3 776
3 AUDUN SANDERUD NYDALEN 721   1000 855 899   3 475
4 OVE SÆTRA ASKER 807 742     983   2 532
5 LARS ERIK NIELSEN NYDALEN 826     982     1 808
6 Larsen, Magnus Mellby Asker   747     749   1 496
7 GUSTAV MARTINSEN HEMING/NJÅRD 721 343         1 064
8 Sandstad, Inge NYDALEN       150 121   271
9 STIAN GRANN FOSSUM 165           165
 
Resultat klasse H 17 KORT   4 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 ARNE FOSSHEIM STURLA 878 842   945 658   3 323
2 ØYSTEIN FLENNING ÅRVOLL 776   954   669   823 3 222
3 Moe, Per Einar Halden SK       1000 827   998 2 825
4 CHRISTIAN GLØGÅRD OSI 1000 1000         2 000
5 ARNE SANDVOLD NYDALEN 858     0   1000 1 858
6 JØRN MJEDLA ØSTMARKA 859   982       1 841
7 TOR-ARNE BONDAL LILLOMARKA 650       421   652 1 723
8 Nikolaissen, Per Ivar Fossum         738   977 1 715
9 Berntsen, Bjørn Arne Koll       933 700   1 633
10 SVERRE MARTINSEN HEMING/NJÅRD 537 202 494       365 1 598
11 Hattestad, Paul Vingrom     944       523 1 467
12 LARS-HENRI MYREG ÅRVOLL 157   609       674 1 440
13 SIGURD HERTZBERG HEMING/NJÅRD 727 92 553       1 372
14 DAG T HANSSON ÅRVOLL 447     847       -   1 294
15 CHRISTIAN REUSCH HEMING/NJÅRD 620   516       1 136
16 Sverdrup-Thygeson, Kjetil Østmarka       509 605   1 114
17 Gylterud, Sven Arne LILLOMARKA         1000   1 000
18 Gjelstad, Vidar Sandefjord     1000       1 000
19 Langseth, Dag Cruse OK     906       906
20 JOSTEIN TAFJORD NYDALEN             900 900
21 Holom, Geir BSK         799   799
22 CHISTOPHER LEACHMAN OSI 735           735
23 Lundin, knut Nydalen   644         644
24 PETTER HAVNEN NYDALEN 574           574
25 Sætra, Hans-Ingar Asker   548         548
26 ESPEN KJELLBERG LYN 540           540
27 Nordvik, Bjørn Asker         533   533
28 INGE SANDSTAD NYDALEN 226 250         476
29 Mohn, Johan Heming/Njård   0         0
29 HELSINGEN LEIV NYDALEN       0     0
 
Resultat klasse H 17-34  6,5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 THOMAS JAKOBSEN NYDALEN 998   952 716 894   3 560
2 Heilemann, Nicolai OSI   612 870   868   918 3 268
3 STIG DALSØREN OSI 749 734 910   556   2 949
4 BJØRN HAUGE OSI 886   980   943   2 809
5 Tellnes, Jostein Asker       549 1000   834 2 383
6 VÅGSNES SIGVE NYDALEN   1000   1000 0   2 000
7 ROY KRISTIANSEN OSI 864 884   0     1 748
8 KRISTIAN ASPEN TROLLO 888     782     1 670
9 PETTER KAARBY NYDALEN 774 822         1 596
10 Tonjer, Ragnar HEMING/NJÅRD       785 781   1 566
11 ROLAND HURLIMANN NYDALEN 847 707         1 554
12 JOSTEIN TAFJORD NYDALEN 752 578         1 330
13 VEBJØRN BERRE FOSSUM           1000 1 000
14 Frøyd, Jørgen Nydalen     1 000       1 000
15 NICHOLAS MORGAN TYRVING 1000           1 000
16 HENNING RØBERG NITTEDAL 991           991
17 LARS AUREBEKK LIFJELL 984           984
18 Vogelsang,Christian Nydalen   977         977
19 BERSTAD AUDUN LILLOMARKA       953     953
20 CARL WAALER KAAS HEMING/NJÅRD 950           950
21 Triseth, Vegard NTNUI         906   906
22 ESPEN BEER PRYDZ HEMING/NJÅRD 877           877
23 Kjernsmo, Kjetil OSI         772   772
24 Tröndle, Reto Nydalen   762         762
25 Soug, Ole Sturla   0 647       647
26 Pettersen, Morten Nilstad Tyrving   635         635
27 ENGSTAD PER ARNE BUL-TROMSØ       631     631
28 BEITNES AMUND NTNUI       523     523
29 TORE MUNDAL NYDALEN 390           390
30 ANDERS ROMMEN SYVERTSEN LILLOMARKA 352           352
31 JAN HENRIK GETZ KOLL 0 329   0     329
32 Svedberg, Johan Heming\Njård     0       0
34 DAHLE DAG YNGVE NORDREISA       0     0
 
Klasse HA Bedrift Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
  Næss-Ulseth, Eirik Skillingen   1000 1000 1000 991   3 991
  TERJE MATHISEN HYDRO OSLO   911 873 869 951   3 604
  EGIL IVERSEN GLAAMENE   907 830 756 1000   3 493
  MAGNE KNUDSEN TELENOR   818 717 619 840   2 994
  Hoff, Eivind Nordea   954   828 908   2 690
  Henriksen, Jan Tore Henriksens cons   840   752 877   2 469
  ROGER BIRKELAND TELENOR   799 717   805   2 321
  GUNNAR HALDEN TELEPLAN   888 728 479     2 095
  Strisland, Frode FBI   591   638 679   1 908
  GLØER WINSWOLD NORKART   982 916 0     1 898
  Danerud, Håkon Norkart   929     917   1 846
  THOR MELLA SKATTEDIR   956 875       1 831
  Jensen, Einar Statens kartverk   921     834   1 755
  Næss Terje Statsbygg   861     802   1 663
  FINN ERIK AAS BIOTEK   722 549       1 271
  MORTEN HOFFMANN KONGSBERG SCAN.     895       895
  KAARBY, PER DINAMO   843         843
  Hallvorsen, Lars Nordea         832   832
  EVJE, DAG MAGNAR AMERSHAM   831         831
  Winsents, Pål Janssens cilag   748     0   748
  Øen, Knut Erling Nordea   0     647   647
  CHRISTENSEN, BJØRN SFT   479         479
  Serck-Hanssen, Erik Netcom         339   339
 
Resultat klasse H1-4 Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
  Johansen, Geir ATN   856   733 513   2 102
  TRULS KVAASE ELAN   1000   844     1 844
  DAG YNGVE DAHLE DIN SIDE   967   771     1 738
  KETIL RISVOLL TELENOR   592 378   626   1 596
  ODDVAR KLOSTER FBI   827 732       1 559
  NILS  HJELLE SKATTEDIR.     542 540     1 082
  ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB       1000     1 000
  BRYNJAR GLESNES CUBA FORLAG     1000       1 000
  Limmesand, Per Kåre Telenor         1000   1 000
  LARSEN, RUNAR KVÆRNER   989         989
  KVENNÅS, ØYVIND SINTEF BIL   954         954
  LARS K NOER NRK     896       896
  Halvorsen, Petter Finansavisen         874   874
  LARS ONSTAD FREIA     780       780
  ARNE SKAUTVEDT RIKSHOSPITALET     468 265     733
  ONSTAD, LARS AC   722         722
  Danilesen, Steinar Brøbil         679   679
  SOLHEIM, PAUL HIL-NSB   642         642
  Bengtson, Niklas Privat       0 632   632
  WESTGÅRD, KÅRE SKATTEDIR.   601         601
  LEIF KJETIL GAUSEL AKER ENG   0   441     441
  ANDREAS HEIMDAL UNIVERSITETET     49       49
  GUTTORMSEN, JON R JANSSEN CILAG   0         0
  HALLINGSTAD, ANDREAS KVÆRNER    0         0
  Garfve, Anders Ringnes         0   0
  LUNNE, ESPEN ULLEVÅL SYKEHUS   0         0
 
Resultat klasse H35-44  6,5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 KJELL MARKSET KOLL 1 074     965 731   850 3 620
2 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 719 899   854     940 3 412
3 ANDREAS ERICHSEN KOLL 684 894 0 703 445   729 3 010
4 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 581 915   791 714   3 001
5 NILS IHLEN HOLTE PROJEKT 500 998 598 806     586 2 988
6 IVAR REFSLAND ORACLE 742 894   673 524   581 2 890
7 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 534 807 500 638     835 2 814
8 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 608 838 508   656   683 2 785
9 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 818 907   1000     2 725
10 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 340 699 450 717 446   655 2 521
11 JON FIXDAL MILJØVERNDEP 719       694 1000 2 413
12 Karlsbakk Per J Cerberus       599 665   980 2 244
13 Hinsch Paul Privat       784 722   706 2 212
14 ARNE M TORGERSEN NVE 543 818   721     2 082
15 PEER STIANSEN NYDALEN 636     0 627   817 2 080
16 ERLEND SLOKVIK NYDALEN 1000   1000       2 000
17 Østgren, Bjørn Mo Aker kverner       999 939   1 938
18 Gisholt, Helge Sentrum     820   976   1 796
19 MOLUND KJETIL NORDREISA   1000   739     1 739
20 LARS CHR OLSEN HYDRO OSLO 254 662 437   375   1 728
21 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 639 971 0       1 610
22 TORE FAGERVOLD BRØBIL 263 514 613 217     1 607
23 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 269 474 246 0 458   362 1 563
24 VIDAR SVENDSEN NIJOS 556 962 0       1 518
25 STEINAR MYRABØ BRØBIL 395 674 0   440   1 509
26 TORE KALHOVD KVÆRNER OSLO 415 773         1 188
26 ROAR SIGURDSEN RINGNES 255 416 371   146   1 188
28 ODDVAR SELNES FFI     461   606   1 067
29 ERIK BRATLIE HIL-NSB 201 405 408       1 014
30 Berstad, Audun Lillomaraka         1000   1 000
91 Madsen, Viggo Privat       0 347   634 981
32 Holo, Øystein TYRVING         968   968
33 Hagen, Stein Hagen consulting       335 627   962
34 HELGE STENERUD INTENTIA             956 956
35 Egge, Guttorm OSI   0         869 869
36 HALLVARD FJÆR IFE       864     864
37 HÅKON WOLD         847     847
38 Vatn Helge Hydro Oslo         179   647 826
39 CLAUS FRIMANN CLASEN IF 308           506 814
39 VIDAR JACOBSEN SØRBRÅTEN 92 0 0 471 251   814
41 Korvald, Christian BUL - Tromsø   811         811
42 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 64   415 328     807
43 Lien, Gudbrand Ringsaker     802       802
44 BJØRN SOLHJEM REINERTSEN             799 799
45 Helland, Knut Kolbotn\Skimt     795       795
46 BJØRN SOLBERGET BILPOST 721           721
46 TORE SANNES ROXAR BIL     721       721
48 BJØRN ARNEGÅRD SCANDPOWER 284 299 131       714
49 Egge Guttorm Nordea         652   652
50 OLE TRUDVANG AFU     627       627
51 TORMOD SØLAND BRØBIL             615 615
52 EINAR MARKHUS NVE 601           601
53 Veastad, Karl ATN         534   534
54 GUNNAR RUSTAD FFI 474           474
55 TROND MELEN FFI 453           453
56 EIVIND SELVIG SØRBRÅTEN 452 0         452
57 MIKALSEN, ULF-GUNNAR VERITAS   431         431
58 LARS KORSAKER TYRVING 397           397
59 ODDMUND SOLHEIM NVE 0 395 0       395
60 BØRRESEN, PER BJØRNAR INTERCONSULT   394         394
61 MAGNE LUND NETCOM       374     374
62 TORE RINGERIKE DNB     357       357
63 THOR LUNDE ACCENTURE             286 286
64 PER STEDJE MICROSOFT 172   112       284
65 Brodin, Nils Jøragen Ringnes         282   282
66 Moian, Rune Asker     0   261   261
67 TØNSETH, CARL PETER AMERSHAM   213         213
68 JAN ERIK TORP FFI     170       170
69 TROND MELEN FBI             133 133
70 TERJE MARTINSEN LØRENSKOG KOMM.     54       54
71 SVEINUNG HARTVEDT DNB 11           11
72 GEIR HANESAND ATN 0     0 0   0
72 HARALD WIBYE DBCN 0           0
72 PER ARNE RØDSTADSAND ELKEM           0 0
72 Mork, Jon Gunnar Nydalen     0       0
72 JENDAL, HÅKON PLEXUS   0         0
 
Resultat klasse H 45-49  5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 JOHN HANSEN AB PIL 1000 1000 1000 987   1000 4 000
2 Hallan, Endre Statens vegvesen       1000 1000   839 2 839
3 BJØRN WILLADSSEN HEMING/NJÅRD 530 764 877   641   2 812
4 TOM PETTERSEN KPP 825 794 821       2 440
5 MATHIAS MARTINSEN HEMING/NJÅRD 780 947 710     0 2 437
6 THORE PEDERSEN NORDEA 432 549 604 339 168   550 2 135
7 RICHARD BLOM FBI   702   653     636 1 991
8 Eriksen, Are OSI   897 986       1 883
9 GEIR FLØYMO KVÆRNER OSLO   916   892     1 808
10 HELGE STENSETH ATN 397 605 138 461     341 1 804
11 MARTIN VEASTAD ATN 881     908     1 789
12 Øvergaard, Tormod Hands         873   810 1 683
13 ARNFINN LØVLI KJELSÅS 263     460 273   551 1 547
14 Sætaberget, Jan Otto Scribona       814 724   1 538
15 TOM ANDREASSEN GJENSIDIGENOR     547 519     1 066
16 Gottprissa, Yngve Nydalen     989       989
17 SVEIN JAKOBSEN TYRVING 978           978
18 ANDREASSEN TOM ROMERIKSLAGET   446   519     965
19 Pettersen, Alf Tyrving   894         894
20 MAGNE VOLLEN OSI 0 875         875
21 TORE HAGEN INTERCONSULT       825     825
22 Løvald, Morten EMIT         783   783
23 PETTER FURE LUFTFARTSVERKET 506 0     235   741
24 MOGENS MONSEN MYSOFT 529   172       701
25 EINAR THORSTENSEN KAMP/VESTHEIM             694 694
26 TORE HEIER HEMING/NJÅRD 684           684
27 BJØRN NILSEN STATOIL             532 532
28 IVAR HOLTAN STATENS VEGV.             429 429
29 JOHAN HVAL               427 427
30 PER CHR ALSGAARD HYDRO OSLO             393 393
31 OLE JØRN HORNTVEDT JANSSEN CILAG             336 336
32 TOM ARILD BLIX FFI     220       220
33 Braaten, Einar Dark arkitekter         126   126
34 ULF PETER HOPPE FFI     0       0
 
Resultat klasse H 50-54   5 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 1000 1000 938 1000 1000   4 000
2 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 698 929 785 825 811   990 3 555
3 DAG KOLBERG FOBIL 771 815 932 686   1000 3 518
4 EINAR SKÅRE BREVPOST 792   833 886     900 3 411
5 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 931   828 616 959   3 334
6 PER NERMO ICG BIL 714 451 572 487 811   910 3 007
7 REIDAR KIERULF RKP 416 440 566 649 826   938 2 979
8 PER ØHLCKERS FBI 938 937 884       2 759
9 TROND WETTERGREEN ANDVORD 681 920 901       2 502
10 VIDAR BERTEIG FOSSUM 444 657     535   840 2 476
11 Mathisen, Børge Amersham   276   731 974   324 2 305
12 TERJE STENSHOLM TV2 929 577         694 2 200
13 HUSETH EGIL KAMP/VESTHEIM   443   682     950 2 075
14 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 0 550 367 365 0   754 2 036
15 EGIL HUSETH BLOM 709   530 682     1 921
16 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER   648 693 548     1 889
17 OPSAHL, IVAR PLANBYGG   872         886 1 758
18 HELGE BJAALAND ELLE AS   904 825       1 729
19 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 573 -173 359 6 270   198 1 400
20 TROND INGEBRETSEN OSLO LÆRERNE 637   745       1 382
21 Skoglund, Steinar Fossum     1000       1 000
22 ARNE EDVINSEN DNB 938           938
23 KJELL HOBØL AFK     921       921
24 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE       821     821
25 TOR ARNE ULFENG RA-2     815       815
26 KAY O GUSTAVSEN HYDRO OSLO   0 738       738
27 DAG THOMASSEN IFE     692       692
28 Sagberg, Håkon FBI         596   596
28 TORE BENNECHE UNIVERSITETET     596       596
30 BJØRN ARNE TRONIER RPI 579           579
31 TORE HAGEN ACCENTURE             497 497
32 Gjessing, Stein Heming\Njård     454       454
33 ERIK VEBNER NORCONSULT             323 323
34 LEIF T ANDRESSEN RIKSARKIVET     303       303
35 BERNT TOLLEFSEN BREVPOST 0           0
35 ARNE KOLSTAD FOSSUM 0           0
35 Bennecke, Tore Heming\Njård         0   0
35 TRON DANIELSEN NILU     0       0
 
Resultat klasse H 55-59   4 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 FRIDULF SAGBERG FBI 1000 917 994 858 780   831 3 769
2 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 981 926 1000 777 714   3 684
3 LARS-EVAN PETTERSSON NVE   872 930 843 847 1000 3 649
4 SIGMUND NYLUND NORDEA   834 826 895 0   962 3 517
5 ARILD BLYVERKET F HOLM 814 927 950 821     3 512
6 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 932 859 793 792 756   926 3 510
7 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 907 861 863   837   3 468
8 KLAUS ENGEN SND 934 815 641 725 756   906 3 411
9 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 868 806 746 860 840   3 374
10 JOHAN STORSVEEN OPIL 613 959 663 890 529   3 125
11 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 753 696 806   452   798 3 053
12 NILS OLAV SJØBERG HIO 437 363 790 755 866   2 848
13 JOHN TH PETERSEN NORDEA 896 898   779     2 573
14 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 947 762 854       2 563
15 KNUT JOHANSEN STOREBRAND 792     871 878   2 541
16 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 674 529 341 514 569   750 2 522
17 GUNNAR RIDDERVOLD HEMING/NJÅRD 723 490   581 575   607 2 486
18 PER MARTINSEN AMV 589 598 527 568     2 282
19 TOM IBSEN UBIL 608   669 499 485   2 261
20 PER  HAUGEN NEDERMAN 0 536 483 566     613 2 198
21 ØYSTEIN FUSKELAND NRK   660 738       617 2 015
22 TOR LEA RIKSHOSPITALET   1000   1000     2 000
23 BJØRN SPJELKAVIK FBI     466 791 723   1 980
24 JON TOLGENSBAKK GEOFORM 819 576 574       1 969
25 ODDVAR HAGEN ATN     767 562 559   1 888
26 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE   347 430 571 208   405 1 753
27 IVAR BØRKE SØRUM KOMM 594 458 626       1 678
28 BJØRN SANDELIEN STATENS VEGV. 0 833 832       1 665
29 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN     835 701     1 536
30 TOM JARLE SIVESIND NRK 610 465 415       1 490
31 Røkke, Kjell Reinertsen         1000   1 000
32 BJORDAL, ROAR STATSBYGG   938       0 938
33 GEIR TRØAN TELENOR       796     796
34 EILIF EGGEN STATENS VEGV.   177 611       788
35 KÅRE KIRKVIK ASKER 691           691
36 AAGAARD PER HEMING/NJÅRD       687     687
37 Odlang, Petter Østmarka         685   685
38 ØYSTEIN FRØILAND ITERA 304   371       675
39 Gudding, Roar Vet bil       633 0   633
40 ODDMUND KJERLAND POSTEN 591           591
41 TOR SANDBY SKATTEDIR.   156   430     586
42 KARL O NAKKEN FOSSUM 577           577
43 HARALD RYGG KONGSBERG     548       548
44 Berre, Bjørn Fossum   519         519
45 JAN ERIK HAUG FFI     409       409
46 JAN EGIL PEDERSEN SND     181       181
47 ERLING BJARKØ JIL GRORUD     0       0
 
Resultat klasse H 60-64   4 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 SVEIN LIE UNIVERSITETET   994 1000 1000   1000 3 994
2 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 945 1000 834 886 920   815 3 751
3 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 743 874 829 945 1000   713 3 648
4 ANNAR BRUSTAD FOBIL 772 891 826 921     3 410
5 ARNE JORDAL SAS 734 957 719 834 816   3 341
6 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 833 842 819 830 827   748 3 332
7 HELGE KVAASE HIAK   866 826 851 731   755 3 298
8 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 786 957 568 821 726   672 3 290
9 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 717 736 772 877 872   744 3 265
10 OLA KJELDSEN NVE 883 828 694       766 3 171
11 JON C FOUGNER FUGRO SURVEY 737 703 769 849 778   706 3 133
12 SIGFRED FAGERVIK ATN 733 794 676 781 649   654 2 984
13 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 1000 977   959     2 936
14 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 762 763 599 688     2 812
15 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM. 724 703 604 612     458 2 643
16 KNUT HANGERAAS GEOFORM 521   622 672 703   387 2 518
17 Aas, Eyvind GEOFORM   645   706 644   398 2 393
18 LEIF BRÅTEN CSC   601 568   748   1 917
19 OLAF OPLAND OLAV THON BIL     550 648     708 1 906
20 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 585 430   396 265   323 1 734
21 Eggen, Eilef Statens vegvesen       595 647   488 1 730
22 MAGNE FJELD ELKEM   526 257 492 339   155 1 614
23 Øyvann, Åge Hydro Oslo         817   772 1 589
24 KÅRE KNUTSEN GEOFORM 624 761         1 385
25 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 288 339 482 246 0   117 1 355
26 BJØRN ECKSTRØM NVE 699           646 1 345
27 HANS RANDEN KRAFT FOOD   638   639     1 277
28 HANS SÆTREVIK TELENOR 642 379         1 021
29 Christiasen, Terje ATN       454 393   149 996
30 BJØRN ELVEVOLD OSLO LÆRERNE 802           802
31 ARVID NORDLI JIL GRORUD     71 729     800
32 OLA PETTER LØVLIEN PA CONSULTING       656     656
33 Berre, Bjørn Fossum     631       631
34 Hegdahl, Tormod Heming\Njård     623       623
35 VARANG, TROND NORGROS   575         575
36 ERICH STURM ATN 254 228         482
37 JAN FR HENRIKSEN NILU     479       479
38 ARTHUR HERTZBERG KJELSÅS       395     395
39 KJERNSMO DAG LILLOMARKA       374     374
40 GULLAKSEN, GEORG ESSO SPORT   338         338
41 Tidemann, Erling Oslo tannl selskap   0     81   81
42 OLE HAGEN LØRENSKOG KOMM.     13       13
43 STEN HARRIS RIKSHOSPITALET       0     0
 
Resultat klasse H 65-69   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 EINAR HOFF NORCONSULT 1000 802 1000   1000   973 3 973
2 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 938 979 912 1000 925 1000 3 917
3 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 914 947 855   0   945 3 661
4 SIGURD MELSOM FBI 865 1000   980     758 3 603
5 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 634 933 831   883   935 3 582
6 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 954 850 897 827 865   580 3 566
7 TORE HOLM ELKEM 570 587 818 892 836   879 3 425
8 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 798 666 835 929 793   857 3 419
9 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 579 700 939   725   855 3 219
10 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 624 499   884 896   597 3 001
11 Forthun, Svein HØGSKOLEN I OSLO 777 716 458 677 686   801 2 980
12 SVEIN KILDAL TELENOR 709 739 631 614 778   692 2 918
13 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 875     678     878 2 431
14 Kvalheim, Svein BT   661   943 796   2 400
15 TOR HENRIKSEN HØGSKOLEN I OSLO 338 467 648 535 722   2 372
16 ARNFINN SJØNNESEN NITTEDAL 788 761 475       2 024
17 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 478 549   565 298   1 890
18 ERIK KIELLAND NVE 502 372 239 537 262   466 1 877
19 AAGE MELLA SKATTEDIR     433   601   737 1 771
20 ODD ANDA NILU 655   766       1 421
21 PER WOXEN SVEDA KJEMI     637 669     1 306
22 PER MEILAND DNB 535 691         1 226
23 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 896           896
24 DAGFINN FØLLESDAL OSI             848 848
25 ARVID NORDLI JIL GRORUD 801           801
26 FREDRICK GRAM NILU     623       623
27 TEIEN, AAGE STATOIL   474         474
 
Resultat klasse H 70-74   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 887 1000 1000 1000 1000 1000 4 000
2 OLE SANNES ROXAR BIL 1000 936 972 989     951 3 912
3 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 916   915 941 997   745 3 769
4 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 961   748 935     957 3 601
5 KJELL TEIGLAND PRIVAT 860 929 834   937   3 560
6 ØRNULF FINSTAD ATN 916 784 371 863 711   926 3 489
7 MAGNE GRANDE FBI   975 689   801   885 3 350
8 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN   710 513 619 707   687 2 723
9 THOMAS RØGEBERG KOLL 884   625       1 509
10 HELGE MONSRUD STENBERG ANDERS 858   643       1 501
11 SVENDSEN, ARNE KJELL NORWELD   795         795
12 HAROLD OLSEN POSTEN 200   73 8 41   322
13 PER KALSAKER TYRVING 211           211
14 JAN LARSEN SAMF.DEP 0 1         1
 
Resultat klasse H 75   3 km Løp 1 Løp 2 Løp 3 Løp 4 Løp 5 Løp 6
1 JAN H TVETEN PLATOU IL 1000 1000 1000   1000 1000 4 000
2 Larsson, Bjørn BST       1000 969   1 969
3 TOR BRUN LØRENSKOG KOMM     675       675
4 ROBERT STRØM ATN     0   308   308
5 KÅRE HOLE OSLO LÆRERNE     0       0
6 GUNNAR BERGE V. AKER           0 0