Resultater Nordmarkskarusellen 4 løp

 

D10-12:
1 SANDVOLD CHRISTINE T. NYDALEN 19:24
D13-14:
1 ULVESTAD SIRI HEMING/NJÅRD 32:12:00
2 SUNDTJØNN TONE ÅRVOLL 44:40:00
3 STRUKSNÆS CAMILLA NYDALEN 58:56:00
4 HEIER ODA HEMING/NJÅRD 71:17:00
D15-16:
1 HELSINGEN LISE M NYDALEN 35:35:00
D17N:
ERIKSEN ANNE MARIE KOLL Disk
H12N:
1 HEEN TARJEI KORSVOLL 23:28
2 HINSCH FREDRIK HEMING/NJÅRD 40:03:00
H10-12:
1 HASSELSTRØM PHILIP NYDALEN 39:14:00
2 LUNDE LARS NYDALEN 40:07:00
H13-14:
1 LUNDE ERIK NYDALEN 27:36:00
2 MARKSET TRYGVE KOLL 29:32:00
3 SANDERUD TIRFINN R NYDALEN 39:50:00
H15-16:
1 JAKOBSEN EINAR NYDALEN 32:45:00
2 NIELSEN LARS ERIK NYDALEN 33:39:00
3 SVENN CARL JOACHIM NYDALEN 38:14:00
4 SANDERUD AUDUN NYDALEN 40:00:00
5 SANDSTAD INGE NYDALEN 75:15:00
D17K:
1 THINGELSTAD VIGDIS ASKER 42:20:00
2 LØKEN ALEIDIS HEMING/NJÅRD 42:53:00
3 TURTER ANNE C NYDALEN 43:41:00
4 KORVALD BIRGIT KOLL 44:03:00
5 NILSEN BRIT VAULENOK 48:48:00
6 RIDDERVOLD TORIL HEMING/NJÅRD 49:35:00
7 SPJELKAVIK SIRI TYRVING 52:09:00
8 BENNECHE HEMING/NJÅRD 57:48:00
D17-34:
1 JOHANSEN MARTHE BEITNES ASKERSK 58:39:00
2 TONJER SELMA HEMING/NJÅRD 59:18:00
3 AAGAARD ELLISIV N. HEMING/NJÅRD 63:52:00
H17-34:
1 VÅGSNES SIGVE NYDALEN 48:33:00
2 BERSTAD AUDUN LILLOMARKA 50:53:00
3 TONJER RAGNAR HEMING/NJÅRD 59:18:00
4 ASPEN KRISTIAN TROLLO TROLLO 59:27:00
5 JAKOBSEN THOMAS NYDALEN 62:44:00
6 ENGSTAD PER ARNE BUL-TROMSØ 67:00:00
7 TELLNES JOSTEIN F. ASKERSK 71:07:00
8 BEITNES AMUND NTNUI 72:25:00
GETZ JAN HENRIK KOLL Disk
KRISTIANSEN ROY OSI Disk
DAHLE DAG YNGVE NORDREISA Disk
H17K:
1 MOE PER EINAR HALDENSK 39:56:00
2 FOSSHEIM ARNE STURLA 42:50:00
3 BERNTSEN BJØRN ARNE KOLL 43:18:00
4 HANSSON DAG T ÅRVOLL 47:34:00
5 SVERDRUP-THYGESON KJETIL ØSTMARKA 64:28:00
HELSINGEN LEIV NYDALEN Disk
SANDVOLD ARNE NYDALEN Disk
Resultat klasse N (N)
1 HILDE STÅHLBRAND KJELSÅS 38:55:00
2 ROBERT STRØM ATN 57:16:00
3 GRY NILSEN AKER BIL 86:05:00
Løype N1
TORE HAUGE ATN 75:09:00
Resultat klasse ÅE (EKORT)
1 JAN ROAR STANGE SANDEFJORD OK 34:53:00
2 AUD I SPJELKAVIK FBI 55:46:00
Løype EKORT_1
IZUMI KUMAKIRI FBI 25:50:00
CHRISTIAN SIMON FBI 25:51:00
Resultat klasse ÅK (KORT)
1 SIGNE ASTRUP ARNESEN OPIL 39:16:00
2 BJØRN ARNE BERNTSEN AFTENPOSTEN 43:18:00
3 KJETIL NILSEN STATKRAFT 48:23:00
4 EYVIND AAS GEOFORM 52:33:00
5 JON-KRISTIAN EIKSETH STA BIL 58:14:00
6 KJETIL SVERDRUP-THYGESON GEODATA 64:28:00
7 IVAR SØVOLD NUNATAK 67:46:00
Resultat klasse ÅM (MELLOM)
1 TORE SUNDTJØNN SCHIBSTED 54:41:00
2 RAGNHILD BENTE ANDERSEN TELENOR 57:11:00
Resultat klasse ÅL (LANG)
1 AMUND BEITNES HYDRO OSLO 72:25:00
Resultat klasse D1-4 (KORT)
1 BODIL NORDENSTRÖM NORD POOL 42:29:00
2 BRITA OPHEIM SAUAR HYDRO OSLO 47:40:00
3 GØRIL OLSEN RIKSHOSPITALET 53:21:00
4 SIGRID M VIE TELENOR 70:00:00
5 MARIANNE AASE MULTICONSULT BIL 75:11:00
Resultat klasse HA (LANG)
1 EIRIK NÆSS-ULSETH SKILLING 48:26:00
2 TERJE MATHISEN HYDRO OSLO 55:00:00
3 EIVIND HOFF NORDEA 57:02:00
4 EGIL IVERSEN GLAAMENE 60:39:00
5 JAN TORE HENRIKSEN HENRIKSENS CONS 60:50:00
6 FRODE STRISLAND FBI 66:31:00
7 MAGNE KNUDSEN TELENOR 67:29:00
8 GUNNAR HALDEN TELEPLAN 74:30:00
9 GLØER WINSWOLD NORKART DISK
Resultat klasse H1-4 (LANG)
1 ALEXANDER SMIDT-OLSEN ABB 60:27:00
2 TRULS KVAASE ELAN 68:15:00
3 DAG YNGVE DAHLE DIN SIDE 71:53:00
4 GEIR JOHANSEN ATN 73:47:00
5 NILS  HJELLE SKATTEDIR. 83:28:00
6 LEIF KJETIL GAUSEL AKER ENG 88:25:00
7 ARNE SKAUTVEDT RIKSHOSPITALET 97:13:00
8 NICKLAS BENGTSSON PRIVAT DISK
D35-44: D5-6
1 ARNESEN SIGNE ASTRUP HEMING/NJÅRD 39:16:00
2 RUUD JORUN STURLA 41:40:00
3 GUNHILD SUNDTJØNN STOREBRAND 47:14:00
4 MARIA TORGERSEN NORGES BANK 53:18:00
5 SIGRUN NYGÅRD BRØBIL 64:07:00
6 STÅHLBRAND HILDE KJELSÅS Disk
7 BJERGARD ANNE MARIT NYDALEN Disk
H35-44: H5-6
1 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 58:51:00
2 BJØRN MO ØSTGREN AKER KVÆRNER 58:52:00
3 MARKSET KJELL KOLL 60:37:00
4 HALLVARD FJÆR IFE 65:40:00
5 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 66:10:00
6 HÅKON WOLD 66:29:00
7 NILS IHLEN HOLTE PROJEKT 68:34:00
8 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 69:17:00
9 PAUL HINSCH PRIVAT 69:40:00
10 MOLUND KJETIL NORDREISA 71:53:00
11 ARNE M TORGERSEN NVE 72:47:00
12 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 73:00:00
13 ERICHSEN ANDREAS KOLL 73:43:00
14 IVAR REFSLAND ORACLE 75:12:00
15 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 76:57:00
16 PER J KARLSBAKK CERBERUS 78:54:00
17 JACOBSEN VIDAR SØRBRÅTEN 85:19:00
18 MAGNE LUND NETCOM 90:10:00
19 STEIN H. HAGEN HAGEN CONSULTING 92:06:00
20 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 92:28:00
21 TORE FAGERVOLD BRØBIL 97:59:00
22 GEIR HANESAND ATN 124:58:00
STIANSEN PEER NYDALEN Disk
  KNUT ERIK ØSTENGEN ATN DISK
  VIGGO MADSEN PRIVAT DISK
D45-54:D7-8
1 KARI SEEM BREVPOST 42:59:00
2 TURTER ELLEN NYDALEN 44:03:00
3 SANDERUD JORUNN NYDALEN 44:40:00
4 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 52:04:00
5 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 53:39:00
6 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 55:49:00
7 RUNA SOLLIE 61:22:00
8 ELLEN GRANDE NLH 67:46:00
9 NINA KOLBERG BÆRUM KOMMUNE 67:58:00
10 ANITHA OLSEN NORGES BANK 78:37:00
EID ANNE BERIT NYDALEN disk
D55-64:D9-10
1 THO KJERSTI STABÆK 40:29:00
2 ULVESTAD BENTE HEMING/NJÅRD 40:39:00
3 LILLA MADSEN FBI 43:52:00
4 UNNI DRAGE PHILIPS 45:52:00
5 ANNE-BRITT NILSEN HIO 46:59:00
6 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 48:16:00
7 ONELMA BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 53:07:00
8 EVA HOLTSKOG ELKEM 59:18:00
9 TONE BRETTEV.-JENSEN SCANDPOWER 64:12:00
Resultat klasse D11-12(EKORT)
1 GRETHE BENJAMINSEN BST 51:03:00
H45-49: H7
1 ENDRE HALLAN STATENS VEGVESEN 49:24:00
2 JOHN HANSEN AB PIL 50:03:00
3 MARTIN VEASTAD ATN 53:59:00
4 GEIR FLØYMO KVÆRNER OSLO 54:48:00
5 TORE HAGEN INTERCONSULT 58:09:00
6 JAN OTTO SÆTABERGET SCRIBONA 58:41:00
7 RICHARD BLOM FBI 66:45:00
8 ANDREASSEN TOM ROMERIKSLAGET 73:28:00
9 TOM ANDREASSEN GJENSIDIGENOR 73:28:00
10 HELGE STENSETH ATN 76:20:00
11 LØVLI ARNFINN KJELSÅS 76:24:00
12 THORE PEDERSEN NORDEA 82:27:00
H50-54: H8
1 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 48:53:00
2 EINAR SKÅRE BREVPOST 54:34:00
3 BENJAMINSEN PÅL KAMP/VESTHEIM 57:39:00
4 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 57:39:00
5 GEIR ARNESEN BÆRUM KOMMUNE 57:50:00
6 BØRGE MATHISEN AMERSHAM 62:21:00
7 DAG KOLBERG FOBIL 64:36:00
8 HUSETH EGIL KAMP/VESTHEIM 64:48:00
9 EGIL HUSETH BLOM 64:48:00
10 REIDAR KIERULF RKP 66:25:00
11 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 68:04:00
12 BJØRN BLOMSNES SCANDPOWER 71:28:00
13 PER NERMO ICG BIL 74:31:00
14 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE 80:37:00
15 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 98:34:00
H55-59: H9
1 TOR LEA RIKSHOSPITALET 35:52:00
2 SIGMUND NYLUND NORDEA 41:08:00
3 STORSVEEN JOHAN OPIL 41:22:00
4 JOHAN STORSVEEN OPIL 41:22:00
5 KNUT JOHANSEN STOREBRAND 42:19:00
6 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 42:53:00
7 FRIDULV SAGBERG FBI 42:59:00
8 LARS-EVAN PETTERSSON NVE 43:42:00
9 ARILD BLYVERKET F HOLM 44:50:00
10 GEIR TRØAN TELENOR 46:05:00
11 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 46:15:00
12 BJØRN SPJELKAVIK FBI 46:19:00
13 JOHN TH PETERSEN NORDEA 46:54:00
14 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 47:02:00
15 NILS OLAV SJØBERG HIO 48:08:00
16 KLAUS ENGEN SND 49:36:00
17 RUNAR NARVLAND TRYGDERETTEN 50:50:00
18 AAGAARD PER HEMING/NJÅRD 51:30:00
19 ROAR GUDDING VET BIL 54:14:00
20 RIDDERVOLD GUNNAR HEMING/NJÅRD 56:49:00
21 BJØRN LARSSEN OSLO LÆRERNE 57:18:00
22 PER MARTINSEN AMV 57:27:00
23 PER  HAUGEN NEDERMAN 57:33:00
24 ODDVAR HAGEN ATN 57:45:00
25 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 60:09:00
26 TOM IBSEN UBIL 60:56:00
27 TOR SANDBY SKATTEDIR. 64:21:00
H60 H10
1 SVEIN LIE UNIVERSITETET 37:51:00
2 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 39:54:00
3 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 40:36:00
4 ANNAR BRUSTAD FOBIL 41:49:00
5 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 43:32:00
6 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 43:59:00
7 HELGE KVAASE HIAK 45:19:00
8 JON C FOUGNER FUGRO 45:23:00
9 ARNE JORDAL SAS 46:08:00
10 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 46:22:00
11 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 46:47:00
12 SIGFRED FAGERVIK ATN 48:47:00
13 ÅGE ØYVANN HYDRO OSLO 51:23:00
14 AAS EYVIND GEOFORM 52:33:00
15 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 53:26:00
16 KNUT HANGERAAS GEOFORM 54:15:00
17 OLA PETTER LØVLIEN PA CONSULTING 55:03:00
18 OLAF OPLAND OLAV THON BIL 55:26:00
19 HANS RANDEN KRAFT FOOD 55:53:00
20 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM. 57:14:00
21 EILIF EGGEN STATENS VEGV. 58:06:00
22 MAGNE FJELD ELKEM 63:16:00
23 TERJE CHRISTIANSEN ATN 65:09:00
24 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 68:02:00
25 ARTHUR HERTZBERG KJELSÅS 68:07:00
26 KJERNSMO DAG LILLOMARKA 69:10:00
27 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 75:33:00
  STEN HARRIS RIKSHOSPITALET DISK
Resultat klasse H11 (EKORT)
1 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 36:05:00
2 SIGURD MELSOM FBI 37:06:00
3 SVEIN KVALHEIM BT 38:57:00
4 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 39:38:00
5 JAPPE BLOMHOFF RIKSHOSPITALET 41:17:00
6 TORE HOLM ELKEM 41:28:00
7 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 41:52:00
8 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 44:43:00
9 ARVID NORDLI JIL GRORUD 46:01:00
10 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 52:12:00
11 SVEIN FORTHUN HIO 52:14:00
12 PER WOXEN SWEDA KJEMI 52:37:00
13 SVEIN KILDAL TELENOR 55:24:00
14 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 57:51:00
15 ERIK KIELLAND NVE 59:14:00
16 TOR HENRIKSEN HIO 59:19:00
Resultat klasse H12 (EKORT)
1 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 39:06:00
2 OLE SANNES ROXAR BIL 39:40:00
3 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 42:04:00
4 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 42:22:00
5 ØRNULF FINSTAD ATN 45:58:00
6 GEORG LUND LAGMANNSRETTEN 58:10:00
7 HAROLD OLSEN POSTEN 88:41:00
Resultat klasse H13 (EKORT)
1 BJØRN LARSSON BST 45:57:00