NORDMARKSKARUSELLEN RESULTATER  LØP 1
Generell info Når og hvor Klasser og løyper Resultater 2002 Resultater 2001
Resultater fra Nordmarkskarusellen 23. Mai 2002 31.05.2002
Resultat klasse D -12N   2 km
1 10242 PIA S IVERSEN HEMING/NJÅRD 20:55
2 81421 KAJA GRESLIEN NYDALEN 41:07
3 31739 CARINE ENGEBRETSEN HEMING/NJÅRD 45:33
3 31739 MALENE FRITCH HEMING/NJÅRD 45:33
5 23204 LIV ELISE HAMMER HEMING/NJÅRD 47:58
Resultater  TRIM   2 km
1 87017 MARIANNE REUSCH HEMING/NJÅRD 33:24
 
Resultat klasse D 10-12   2,5 km
1 89095 CHRISTINE T SANDVOLD NYDALEN 37:48
2 23205 PERNILLE HALS HEMING/NJÅRD 57:27
3 23211 TUVA TOFTDAHL HEMING/NJÅRD 57:33
79944 MARIA HERTZBERG HEMING/NJÅRD DISK
Resultat klasse D 13-14   3 km
1 71669 TIRIL TOFTDAHL HEMING/NJÅRD 36:19
2 60634 MARIANN ULVESTAD HEMING/NJÅRD 43:38
3 71533 KRISTINE STIANSEN NYDALEN 58:11
4 31080 IDA TANGEN NYDALEN 58:15
5 87031 ODA HEIER HEMING/NJÅRD 58:28
6 31072 SIRI SELVIG NYDALEN 59:14
7 60633 SIRI ULVESTAD HEMING/NJÅRD 74:28
8 82182 CAMILLA STRUKSNÆS NYDALEN 103:06
 
Resultat klasse D 15-16   3 km
1 61121 LISE HELSINGEN NYDALEN 36:51
2 60616 MARTE ULVESTAD HEMING/NJÅRD 39:52
3 79828 KARI ROMMEN SYVERTSEN LILLOMARKA 41:12
4 79945 CECILIE HERTZBERG HEMING/NJÅRD 117:37
 
Resultat klasse D 17 kort   3 km
1 89472 ANNA C TURTE NYDALEN 43:07
2 67752 SIRI SPJELKAVIK TYRVING 45:23
3 68498 SIRI SCHERDIN SÆTRA ASKER 53:40
4 23218 CAMILLA ANDERSEN STABÆK 54:53
5 28217 VIGDIS THINGELSTAD ASKER 56:32
6 80543 SIRI BENNECHE HEMING/NJÅRD 62:11
7 23219 ANNE LISE KJERSTI BÆKKELAGET 64:29
8 89461 ELLEN SANNES NYDALEN 64:45
9 36998 TORIL RIDDERVOLD HEMING/NJÅRD 66:51
10 79232 BIRGIT KORVALL KOLL 71:10
 
Resultat klasse D 17-34   5 km
1 66609 INGVILD GJESSING NTNUI 48:51
2 71936 HEIDI TRONBØL OSI 55:57
Resultat klasse D 35-44   4 km
1 87011 SIGNE ASTRUP ARNESEN OPIL 39:12
2 31075 KRISTIN DALE SELVIG SØRBRÅTEN 43:26
3 23394 ANNE MARTE BJERGARD NYDALEN 46:48
4 78400 JORUN RUUD STURLA 49:00
5 79247 SIV JOHANNE MOEN FORRA 49:22
6 31014 INGUNN LANGMOEN HEMING/NJÅRD 49:23
7 62424 TRINE SÆTERNES SØRBRÅTEN 49:51
8 16666 S SIKKELAND TYRVING 53:27
9 66769 JANET B JAKOBSEN SØRBRÅTEN 60:54
10 87032 ANN-CATHRIN GULBRANDSEN HEMING/NJÅRD 61:54
11 80767 INGRID STUMPF OBOS 86:24
  78656 MARIA TORGERSEN NORGES BANK DISK
Resultat klasse D 45-54   4 km
1 72329 JORUNN SANDERUD NYDALEN 41:49
2 89466 ELLEN TURTEN NYDALEN 45:26
3 71582 KARI SEEM BREVPOST 49:32
4 36821 MARIT VÅGSNES ULLEVÅL SYKEHUS 55:41
5 79121 BODIL KLAKEGG NORGES BANK 56:55
6 23219 RUBI EIDÅS SØRBRÅTEN 59:50
7 28178 MARIT KJÆRNSLI UNIVERSITETET 60:44
8 60539 ASTRID ROMMEN LILLOMARKA 60:47
9 80782 JORUNN SOLHEIM TELENOR 61:48
10 83233 ANNE-BRITT SVINNSET SSB 65:47
11 61061 ATIE D SAUGERUD VERITAS 66:56
12 68256 ELLEN GRANDE NLH 69:00
13 82966 AUD I SPJELKAVIK FBI 77:09
14 68333 ANITHA OLSEN NORGES BANK 87:28
15 80137 ÅGOT SUNDELIN JOHANSEN REVISORFORENINGEN 95:44
Resultat klasse D 55-64   3 km
1 87562 KJERSTI THO STABÆK 37:44
2 78969 UNNI DRAGE PHILIPS 40:58
3 23193 SIDSEL SANDELIEN STATENS VEGV. 44:36
4 77360 ASTRI ROGSTAD AMERSHAM 44:46
5 23615 RAGNHILD BERRE FOSSUM 46:22
6 80730 ELISABETH IBSEN UNIVERSITETET 46:43
7 78369 WENCHE BERTELSEN OSLO LÆRERNE 52:18
8 23226 ANNE-BRITT NILSEN HIO 54:04
9 36480 TURID BRATLAND FOSSUM 55:31
10 79242 BERIT BØRKE SIA 56:01
11 62099 ELNA HODNEFJELL ULLEVÅL SYKEHUS 63:18
12 89392 BRYNHILD FANUELSEN FOSSUM 68:47
13 80613 BRITA BERGHOLT OSLO LÆRERNE 94:48
  78976 LILLA MADSEN FBI DISK
Resultat klasse D 65   3 km
1 78645 GRETHE BENJAMINSEN BST 56:31
Resultat klasse H -12 n   2 km
1 89096 SVERRE T SANDVOLD NYDALEN 19:28
2 81579 TARJEI HEEN KORSVOLL 34:36
3 23398 ANDERS BJERGARD NYDALEN 41:03
4 31087 JON LUDVIG HAMMER HEMING/NJÅRD 49:36
89469 PHILIP HASSELSTRØM NYDALEN DISK
Resultat klasse H 13-14  3 km
1 69023 TRYGVE MARKSET KOLL 31:40
2 77379 ERIK SUNDE NYDALEN 36:27
3 72353 TORFINN R SANDERUD NYDALEN 69:46
36229 BERNHARD GETZ KOLL DISK
23207 MARTIN HAVIG HEMING/NJÅRD DISK
Resultat klasse H 15-16  4 km
1 66767 EINAR JAKOBSEN NYDALEN 33:47
2 64757 CARL JOACHIM SVENN NYDALEN 38:43
3 83151 LARS ERIK NIELSEN NYDALEN 42:29
4 68497 OVE SÆTRA ASKER 43:26
5 72352 AUDUN SANDERUD NYDALEN 47:44
6 23214 GUSTAV MARTINSEN HEMING/NJÅRD 47:45
7 77358 STIAN GRANN FOSSUM 75:33
Resultat klasse H 17 KORT   4 km
1 62336 CHRISTIAN GLØGÅRD OSI 35:49
2 78401 ARNE FOSSHEIM STURLA 41:55
3 23221 JØRN MJEDLA ØSTMARKA 42:52
4 89460 ARNE SANDVOLD NYDALEN 42:56
5 31066 ØYSTEIN FLENNING ÅRVOLL 47:02
6 81255 CHISTOPHER LEACHMAN OSI 49:04
7 87024 SIGURD HERTZBERG HEMING/NJÅRD 49:29
8 37001 TOV-ARNE BONDAL LILLOMARKA 53:18
9 23182 CHRISTIAN REUSCH HEMING/NJÅRD 54:48
10 23208 PETTER HAVNEN NYDALEN 57:08
11 23207 ESPEN KJELLBERG LYN 58:48
12 23213 SVERRE MARTINSEN HEMING/NJÅRD 58:49
13 36879 DAG T HANSSON ÅRVOLL 63:29
14 89335 INGE SANDSTAD NYDALEN 74:32
15 30648 LARS-HENRI MYREG ÅRVOLL 77:57
Resultat klasse H 17-34  6,5 km
1 39213 NICHOLAS MORGAN TYRVING 47:41
2 82179 HENNING RØBERG NITTEDAL 48:08
3 62667 LARS AUREBEKK LIFJELL 48:30
4 23172 CARL WAALER KAAS HEMING/NJÅRD 50:11
5 86494 KRISTIAN ASPEN TROLLO 53:16
6 81040 BJØRN HAUGE OSI 53:22
7 23163 ESPEN BEER PRYDZ HEMING/NJÅRD 53:51
8 81042 ROY KRISTIANSEN OSI 54:30
9 76201 ROLAND HURLIMANN NYDALEN 55:20
10 79902 PETTER KAARBY NYDALEN 58:58
11 88605 JOSTEIN TAFJORD NYDALEN 60:04
12 80967 STIG DALSØREN OSI 60:15
13 66768 THOMAS JAKOBSEN NYDALEN 61:47
14 31738 TORE MUNDAL NYDALEN 78:11
15 79829 ANDERS ROMMEN SYVERTSEN LILLOMARKA 80:06
66670 JAN HENRIK GETZ KOLL DISK
 
Resultat klasse H35-44  6,5 km
1 31074 ERLEND SLOKVIK NYDALEN 45:23
2 81582 ROLV ANDERS SYSTAD SYSTAD 54:29
3 64744 IVAR REFSLAND ORACLE 58:16
4 81513 BJØRN SOLBERGET BILPOST 59:20
5 23217 JON FIXDAL MILJØVERNDEP 59:25
5 78529 NILS PETTER FREMMING TECHNOGUIDE 59:25
7 66662 KJELL MARKSET KOLL 59:41
8 69024 ANDREAS ERICHSEN KOLL 61:11
9 78550 TORGRIM ENGELL AMERSHAM 63:27
10 89333 PEER STIANSEN NYDALEN 63:35
11 79989 ASBJØRN AARVIK HYDRO OSLO 65:00
12 23204 EINAR MARKHUS NVE 65:19
13 64746 SVEIN NYGÅRD NORGES BANK 66:20
14 80606 VIDAR SVENDSEN NIJOS 67:35
15 81510 ARNE M TORGERSEN NVE 68:14
16 86102 PAAL W HANSSEN NORAUDIT 68:42
17 78691 NILS IHLEN HOLTE PROJEKT 70:24
18 80708 GUNNAR RUSTAD FFI 71:40
19 31074 EIVIND SELVIG SØRBRÅTEN 72:46
20 83266 TROND MELEN FFI 72:45
21 80725 TORE KALHOVD KVÆRNER OSLO 74:38
22 38231 LARS KORSAKER TYRVING 75:31
23 71668 STEINAR MYRABØ BRØBIL 75:37
24 79231 SVEIN ANDERSEN NORCONSULT 78:22
25 80094 CLAUS FRIMANN CLASEN IF 79:59
26 82328 BJØRN ARNEGÅRD SCANDPOWER 81:11
27 79717 KNUT ERIK ØSTENGEN ATN 81:57
28 80661 TORE FAGERVOLD BRØBIL 82:14
29 79180 ROAR SIGURDSEN RINGNES 82:38
30 79991 LARS CHR OLSEN HYDRO OSLO 82:40
31 86919 ERIK BRATLIE HIL-NSB 85:20
32 79111 PER STEDJE MICROSOFT 86:58
33 66770 VIDAR JACOBSEN SØRBRÅTEN 90:47
34 79996 JAN S. OSEASSEN HYDRO OSLO 92:10
35 10257 SVEINUNG HARTVEDT DNB 94:51
36 78657 ODDMUND SOLHEIM NVE 100:21
37 79726 GEIR HANESAND ATN 112:24
  66800 HARALD WIBYE DBCN DISK
Resultat klasse H 45-49  5 km
1 36340 JOHN HANSEN AB PIL 41:58
2 38323 SVEIN JAKOBSEN TYRVING 43:04
3 79733 MARTIN VEASTAD ATN 47:55
4 82382 TOM PETTERSEN KPP 50:43
5 23220 MATHIAS MARTINSEN HEMING/NJÅRD 52:57
6 60543 TORE HEIER HEMING/NJÅRD 57:46
7 60516 BJØRN WILLADSSEN HEMING/NJÅRD 65:27
8 23896 MOGENS MONSEN MYSOFT 65:30
9 77361 PETTER FURE LUFTFARTSVERKET 66:39
10 23647 THORE PEDERSEN NORDEA 70:22
11 79715 HELGE STENSETH ATN 72:07
12 84990 ARNFINN LØVLI KJELSÅS 78:48
23459 MAGNE VOLLEN OSI DISK
Resultat klasse H 50-54   5 km
1 81512 BJØRN GRINDE FOLKEHELSA 47:11
2 39005 PER ØHLCKERS FBI 50:17
3 39551 ARNE EDVINSEN DNB 50:17
4 87044 HASSE BERGSTRØM SKI VG SKOLE 50:37
5 23937 DAG KOLBERG FOBIL 50:38
6 75052 TERJE STENSHOLM TV2 50:44
7 71581 EINAR SKÅRE BREVPOST 57:35
8 82204 PER NERMO ICG BIL 61:30
9 76042 EGIL HUSETH BLOM 61:45
10 36455 PÅL BENJAMINSEN FORSVARSBYGG 62:16
11 82115 TROND WETTERGREEN ANDVORD 63:09
12 23967 TROND INGEBRETSEN OSLO LÆRERNE 65:20
13 89705 BJØRN ARNE TRONIER RPI 68:13
14 78974 ARVID RINGERIKE VIKEN ENERGINETT 68:32
15 86376 VIDAR BERTEIG FOSSUM 74:58
16 82214 REIDAR KIERULF RKP 76:23
  80611 ERIK LINDQUIST OSLO LÆRERNE DISK
  89695 BERNT TOLLEFSEN BREVPOST DISK
23209 ARNE KOLSTAD FOSSUM DISK
Resultat klasse H 55-59   4 km
1 66671 FRIDULF SAGBERG FBI 41:51
2 80713 KNUT TORE SOLHEIM FUGRO 42:48
3 61062 ODD TORE SAUGERUD VERITAS 44:29
4 77393 KLAUS ENGEN SND 45:09
5 78982 PER ERIK SØRENSEN NORDEA 45:14
6 64303 BJARNE PAULSRUD AQUATEAM 46:29
7 79791 JOHN TH PETERSEN NORDEA 47:04
8 80722 KNUT MØGEDAL KVÆRNER OSLO 48:28
9 71829 JON TOLGENSBAKK GEOFORM 50:53
10 87564 ARILD BLYVERKET F HOLM 51:09
11 79212 KNUT JOHANSEN STOREBRAND 52:16
12 77378 IVAR STRØMSTAD OU-KAM. 54:11
13 77462 GUNNAR RIDDERVOLD HEMING/NJÅRD 55:42
14 28205 KÅRE KIRKVIK ASKER 57:19
15 82169 TORSTEIN ØSTEN MAESTRO 58:08
16 87676 JOHAN STORSVEEN OPIL 61:13
17 79851 TOM JARLE SIVESIND NRK 61:21
18 80728 TOM IBSEN UBIL 61:28
19 79243 IVAR BØRKE SØRUM KOMM 62:08
20 80590 ODDMUND KJERLAND POSTEN 62:18
21 89714 PER MARTINSEN AMV 62:25
22 29206 KARL O NAKKEN FOSSUM 62:59
23 81422 NILS OLAV SJØBERG HIO 69:59
24 78402 ØYSTEIN FRØILAND ITERA 76:40
  23192 BJØRN SANDELIEN STATENS VEGVESEN DISK
  80116 PER  HAUGEN NEDERMAN DISK
Resultat klasse H 60-64   4 km
1 38318 BJØRN EGNER OSLO ARKITEKT 42:50
2 72556 STURLE HÅNES METEOROLOGEN 45:36
3 26260 OLA KJELDSEN NVE 48:40
4 31042 TOR A OMMUNDSEN VERITAS 51:10
5 12084 BJØRN ELVEVOLD OSLO LÆRERNE 52:45
6 82410 SVEN ERIK ROGNES UNIVERSITETET 53:32
7 37063 ANNAR BRUSTAD FOBIL 54:14
8 89773 SVERRE FARSTADVOLL PETEC 54:45
9 78975 ØYSTEIN MADSEN AMERSHAM 55:41
10 37040 JON C FOUGNER FUGRO SURVEY 55:59
11 24109 ARNE JORDAL SAS 56:08
12 79724 SIGFRED FAGERVIK ATN 56:11
13 80824 ERIK HAUGROS LØRENSKOG KOMM. 56:38
14 82118 SVEIN VIKHAMAR LINJEGODS 56:59
15 76211 BJØRN ECKSTRØM NVE 57:53
16 80781 HANS SÆTREVIK TELENOR 60:44
17 71641 KÅRE KNUTSEN GEOFORM 61:38
18 23225 PER E STÅHLBRAND RIKSHOSPITALET 63:34
19 78215 KNUT HANGERAAS GEOFORM 66:47
20 76160 SIGURD HAUGERUD METEOROLOGEN 78:27
21 79718 ERICH STURM ATN 80:07
Resultat klasse H 65-69   3 km
1 38299 EINAR HOFF NORCONSULT 35:00
2 78968 TOR DRAGE KVÆRNER OSLO 37:18
3 82227 KJELL HAUEN ERIKSEN NORGES BANK 38:06
4 88989 RONALD INGLINGSTAD NORDEA 39:17
5 71563 ØIVIND REPPESGÅRD ATN 41:15
6 89510 SIGURD MELSOM FBI 41:46
7 23283 TOR E HENRIKSEN PRIVAT 45:06
8 36933 ARNFINN SJØNNESEN NITTEDAL 45:37
9 39225 SVEIN FORTHUN UNITEC 46:09
10 80785 SVEIN KILDAL TELENOR 49:33
11 86904 ODD ANDA NILU 52:14
12 68197 ARNE CHR SCHEIE PRIVAT 53:18
13 86524 HARALD BIRKELAND RIKSHOSPITALET 53:48
14 84989 INGVALD SEVALDSON PERMAKEM 56:04
15 79821 TORE HOLM ELKEM 56:30
16 23763 PER MEILAND DNB 58:15
17 66677 ERIK KIELLAND NVE 59:55
18 76166 EGIL SVENSSON JIL GRORUD 61:05
19 86526 TOR HENRIKSEN HØGSKOLEN I OSLO 68:07
Resultat klasse H 70-74   3 km
1 23308 OLE SANNES ROXAR BIL 40:26
2 39220 KÅRE HOLT HANSEN DNB FINANS 42:23
3 23263 TORSTEIN BJERKE JIL GRORUD 44:37
4 79725 ØRNULF FINSTAD ATN 44:38
5 23723 JOHAN THEISEN KLP FORSIKRING 46:06
6 83139 THOMAS RØGEBERG KOLL 46:15
7 68266 KJELL TEIGLAND PRIVAT 47:25
8 77419 HELGE MONSRUD STENBERG ANDERS 47:31
9 25424 PER KALSAKER TYRVING 79:54
10 79886 HAROLD OLSEN POSTEN 80:27
11 25002 JAN LARSEN SAMF.DEP 103:30
Resultat klasse H 75   3 km
1 78389 JAN H TVETEN PLATOU IL 44:26