Klasse: D-12N-Følge(2km N)

1  

Vibeke Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  18:53
2  

Tora Drage Roti

  

FOSSUM

  20:38
3  

Hedvig Vollset

  

HEMING/NJÅRD

  21:40
4  

Henriette Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  27:56
 

Klasse: D10-12(2,5 km C)

1  

Karen Bjerregård

  

NYDALEN

  33:43
2  

Sofie Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  40:18
 

Klasse: D13-16N(2,5 km C)

 

Klasse: D13-14(3,5 km)

1  

Solveig Hegstad Kryger

  

NYDALEN

  32:14
2  

Pia Skyttersæther Iversen

  

HEMING/NJÅRD

  33:03
3  

Astrid Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

  38:19
4  

Marit Gran Andreassen

  

HEMING/NJÅRD

  42:29
5  

Christa Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  43:49
6  

Andrea Jødal

  

Bækkelagets Spkl.

  50:18
7  

Hedda Berntsen

  

Filtvet

  50:20
8  

Ida Christine Parnemo

  

OSI

  52:59
9  

Siv Herbern

  

HEMING/NJÅRD

  59:54
Disk  

Selma Ahlsand

  

NYDALEN

  53:42
 

Klasse: D15-16(EKORT)

1  

Tora Vollset

  

HEMING/NJÅRD

  52:25
 

Klasse: D17N(2.5km C)

1  

Ann Ahlqvist

  

FOSSUM

  28:51
2  

Annemarie Erichsen

  

Koll

  30:57
 

Klasse: D17K(EKORT)

1  

Kristine Holene

  

HALDEN

  36:39
2  

Elin Bergseng

  

OSI

  40:41
3  

Christine Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  40:45
4  

Anne Turter

  

NYDALEN

  41:01
5  

Susannah Malm

  

STATNETT

  53:30
6  

Camilla Struksnæs

  

Nydalens Skiklub

  57:09
7  

Sonja Bjaaland

  

ELLE BIL

  58:02
 

Klasse: D17-34(MELLOM)

1  

Fanny Welle-Strand Horn

  

Heming/Njård OL

  50:11
2  

Inger Liv Bjerkreim-Nilsen

  

RIKSHOSPITALET

  52:57
3  

Mariann Ulvestad

  

Heming/Njård OL

  53:09
4  

Siri Vilberg

  

LILLOMARKA

  1:03:04
5  

Ida Tangen

  

NYDALEN

  1:06:52
6  

Tuva Toftdahl

  

Heming/Njård OL

  1:07:48
7  

Marie Stratilova

  

OSI

  1:20:11
Disk  

Pernille Lervåg

  

STATNETT

  1:10:49
 

Klasse: D17-34Bedrift(KORT)

1  

Ragnhild Bråten

  

HEMING/NJÅRD

  51:05
2  

Kari Bjaaland

  

ELLE BIL

  58:29
3  

Guro Grønn

  

NRK

  1:14:16
4  

Birgit Frost

  

NRK

  1:21:50
 

Klasse: D35-44(KORT)

1  

Gry Ahlsand

  

NYDALEN

  58:03
2  

Anne Marit Bjergaard

  

NYDALEN

  1:06:09
3  

Sigrun Nygård

  

JERNBANEVERKET

  1:11:16
 

Klasse: D45-54(KORT)

1  

Dagrun Melkild

  

HEMING/NJÅRD

  52:34
2  

Anne Danielsen

  

LYN

  1:03:35
3  

Ellen Turter

  

NYDALEN

  1:08:41
4  

Anne Jahren

  

KOLL

  1:10:09
5  

Mette Grimnes

  

SWECO GRØNER

  1:11:45
6  

Aud Gran

  

TYRVING

  1:15:16
7  

Marit Vågsnes

  

ULLEVÅL SYKEHUS

  1:16:38
8  

Nina Didriksen

  

NRK

  1:17:17
9  

Toril Eine

  

Lommedalen IL

  1:19:14
10  

Mari Birkeland

  

MAris interiørhjelp

  1:28:04
 

Klasse: D55-64(EKORT)

1  

Kjersti Tho

  

STABÆK IF

  39:56
2  

Nora Ursin

  

BÆRUM KOMMUNE

  42:20
3  

Atie D Saugerud

  

VERITAS

  1:01:11
4  

Brynhild Fanuelsen

  

FOSSUM

  1:04:13
5  

Anne-Britt Svinnset

  

SSB

  1:08:45
6  

Eva Reistad

  

ATN

  1:18:19
7  

Siri Benneche

  

HEMING/NJÅRD

  1:19:44
Disk  

Diki Mooij

  

ARGUS

  1:20:44
Disk  

Nina Kolberg

  

BÆRUM KOMMUNE

  30:12
Disk  

Anitha Olsen

  

NORGES BANK

  1:02:21
 

Klasse: D65-74(EKORT)

1  

Ragnhild Krogvig

  

KOLBOTN & SKIMT

  42:45
2  

Unni Drage

  

KVÆRNER OSLO

  47:36
3  

Turid Bratland

  

FOSSUM

  49:02
4  

Anne-Britt Nilsen

  

KJELSÅS

  53:18
5  

Anne Sjønnesen

  

NITTEDAL

  57:49
6  

Hilde Drangsholt

  

FBI

  1:14:04
7  

Berit Holm Olsen

  

ROMsås IL

  1:32:46
Disk  

Anne Lise Øfsthus

  

ASKER

  56:05
Disk  

Gerd Gullaksen

  

ESSO SPORT

  39:31
 

Klasse: D75-(EKORT)

1  

Grethe Benjaminsen

  

PRIVAT

  1:00:19
 

Klasse: H-12N-Følge(2km N)

1  

Henrik Reusch

  

HEMING/NJÅRD

  23:13
2  

Iver Barlinn Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  23:59
 

Klasse: H10-12(2,5 km C)

1  

Erik Korvald

  

HEMING/NJÅRD

  19:14
2  

Vebjørn Tandberg

  

NYDALEN

  25:10
3  

Harald Jahren Nilsen

  

NYDALEN

  40:38
 

Klasse: H13-16N(2,5 km C)

1  

Tobias Drage Roti

  

FOSSUM

  49:59
 

Klasse: H13-14(3,5 km)

1  

Sebastian Torgersen

  

Bækkelagets Spkl.

  29:51
2  

Truls Osen

  

HEMING/NJÅRD

  36:58
3  

Andreas Krogh Stabell

  

HEMING/NJÅRD

  50:37
 

Klasse: H15-16(KORT)

1  

Henrik Gjemdal

  

HEMING/NJÅRD

  52:41
2  

Sverre Turter Sandvold

  

Nydalens Skiklub

  1:00:04
 

Klasse: H17N(2.5km C)

 

Klasse: H17K(KORT)

1  

Bent Ove Barmoen Rinden

  

OSI

  50:14
2  

Einar Markhus

  

OSI

  52:24
3  

Ola Nakken

  

RINGERIKE SYKEHUS

  53:01
4  

Fredrik Larsen Lund

  

INdre Østfold

  55:28
5  

Sivert Nielsen

  

ING P. GJERDRUM

  58:13
6  

Carl-Fredrik Walker

  

AKER SOLUTIONS

  1:00:17
7  

Hans J Warlo

  

HEMING/NJÅRD

  1:12:35
Disk  

Kristoffer Jacobsen

  

ERNST&YOUNG

  0:00
 

Klasse: H17-34(LANG)

1  

Jarl Magnus Berge

  

Turun

  56:42
2  

Thomas Jakobsen

  

NYDALEN

  56:43
3  

Inge Gunnes

  

Tyrving, IL

  59:02
4  

Lars Chr Bråten

  

HEMING/NJÅRD

  1:02:36
5  

Finn Gjerull Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  1:02:39
6  

Sverre Waaler Kaas

  

NYDALEN

  1:03:11
7  

Karl Even Rygh

  

HEMING/NJÅRD

  1:03:29
8  

Lars Klemetsaune

  

TANDBERG

  1:15:25
9  

Petter Leinaas

  

HEMING/NJÅRD

  1:17:23
10  

Joel Säll

  

Växjö

  1:25:27
Disk  

Arne Eirik Nielsen

  

NYDALEN

  1:08:31
 

Klasse: H17-34Bedrift(LANG)

1  

Gustav Ruø

  

FREidig

  1:02:44
2  

Vebjørn Søndersrød

  

TIkampen.no

  1:08:58
3  

Per-Ivar Nikolaisen

  

NORAD

  1:10:18
4  

Stoyan L Tsarski

  

INy

  1:13:30
5  

Øystein Olsrud

  

ERNST&YOUNG

  1:23:46
6  

Sven Ringstad

  

SIEMENS

  1:36:56
 

Klasse: H35-44(LANG)

1  

Jan Tore Henriksen

  

HENRIKSEN CONS

  1:01:06
2  

Christian Korvald

  

RIKSHOSPITALET

  1:02:20
3  

Lasse Arnesen

  

HEMING/NJÅRD

  1:03:36
4  

Nils Petter Fremming

  

PETREL

  1:04:03
5  

Per Kåre Limmesand

  

BREKKE & STRAND AKUSTIKK

  1:04:51
6  

Knut Erling Øen

  

NORDEA

  1:05:40
7  

Lars Kryger

  

NORDEA

  1:07:15
8  

Lars Grande

  

FBI

  1:09:18
9  

Guttorm Egge

  

OSI

  1:11:21
10  

Tor Ringstad

  

TANDBERG

  1:12:12
11  

Truls Kvaase

  

Bækkelagets Spkl.

  1:12:57
12  

Stein H. Hagen

  

STEIN HAGEN CONS.

  1:13:04
13  

Christian Jomaas

  

FOSSUM

  1:15:04
14  

Arne Torgersen

  

NVE

  1:17:29
15  

Kristian Vågsnes

  

Bouvet

  1:21:23
16  

Terje Næss

  

Kustein

  1:21:55
17  

Anders Flågen

  

HEMING/NJÅRD

  1:24:39
18  

Håkon Halvorsen

  

SEctor AM

  1:37:43
19  

Vegard Eriksen

  

NRK

  1:52:07
Disk  

Marius Fiskevold

  

FOSSUM

  1:06:14
Disk  

Trond Henry Skjønsfjell

  

VERnpliktsverket

  1:14:41
Disk  

Anbjørn Grindheim

  

Vålerenga

  1:24:18
Disk  

Lasse Nederhoed

  

NRK

  1:32:24
Disk  

Roger Birkeland

  

TELENOR

  1:03:20
Disk  

Håkon Børli

  

UNIK

  50:33
 

Klasse: H45-49(MELLOM)

1  

Eivind Hoff

  

NORDEA

  48:30
2  

Øystein Tandberg

  

KJELSÅS

  57:39
3  

Rune Teigland

  

AAS-JAKOBSEN

  57:43
4  

Tore Fagervold

  

JERNBANEVERKET

  1:03:39
5  

Andreas Erichsen

  

COWI BIL

  1:07:35
6  

Ove Kristian Jødal

  

Bækkelagets Spkl.

  1:11:01
7  

Geir Hanesand

  

Thales

  1:12:43
Disk  

Per Morten Lefdal

  

HEMING/NJÅRD

  52:07
Disk  

Per Kaarby

  

BELLIT

  1:03:29
Disk  

Bjørn Solbergseter

  

BILPOST

  1:03:36
 

Klasse: H50-54(MELLOM)

1  

Bjørn Grinde

  

FOLKEHELSA

  48:08
2  

Harald Sverdrup-Thygeson

  

CSC

  52:18
3  

Kjell Markset

  

KOLL

  55:51
4  

Ove Martinsen

  

LEITHE&CHRISTIANSEN

  59:48
5  

Ivar Refsland

  

ACCENTURE

  1:01:00
6  

Per Osen

  

VESTRE AKER Skiklub

  1:07:17
7  

Paal W Hanssen

  

BDO NORAUDIT

  1:07:45
8  

Steinar Myrabø

  

JERNBANEVERKET

  1:14:40
9  

Richard Blom

  

FBI

  1:18:34
10  

Sverre Seeberg

  

HEMING/NJÅRD

  1:33:26
Disk  

Tom Andreassen

  

DNBNOR

  1:17:04
Disk  

Terje Mathisen

  

STATOILhydro

  48:53
 

Klasse: H55-59(KORT)

1  

Vidar Berteig

  

CSC BIL

  47:57
2  

Egil Huseth

  

BLOM

  57:22
3  

Karst Mooij

  

ARGUS

  1:03:45
4  

Reidar Kierulf

  

RKP

  1:05:08
5  

Per Nermo

  

COWI BIL

  1:10:38
 

Klasse: H60-64(KORT)

1  

Knut Stabell

  

STATNETT

  54:25
2  

Eldar Børsum

  

Bækkelagets Spkl.

  54:38
3  

Hasse Bergstrøm

  

SKI VG SKOLE

  57:22
4  

Øyvind Stene

  

REDNINGSSELSKAPET

  59:41
5  

Einar Skåre

  

BREVPOST

  1:00:10
6  

Knut Møgedal

  

KVÆRNER OSLO

  1:02:28
7  

Knut Johansen

  

STOREBRAND

  1:04:20
8  

Bjørn Spjelkavik

  

FBI

  1:05:45
9  

Sigfred Fagervik

  

Thales

  1:06:09
10  

Ivar Strømstad

  

OU-KAM.

  1:07:56
11  

Trond Wettergreen

  

ANDVORD

  1:08:20
12  

Odd Tore Saugerud

  

VERITAS

  1:09:38
13  

Runar Narvland

  

TRYGDERETTEN

  1:10:31
14  

Bjørn Egner

  

HEMING/NJÅRD

  1:11:03
15  

Tore Benneche

  

UNIVERSITETET

  1:11:29
16  

Fridulv Sagberg

  

FBI

  1:12:21
17  

Erling Ruge

  

HYDRO OSLO

  1:13:07
18  

Torstein Østen

  

MAESTRO

  1:13:17
19  

Knut Tore Solheim

  

FUGRO

  1:13:45
20  

Bjørn Grenager

  

Thales

  1:14:26
21  

Ivar Opsahl

  

PLANBYGG

  1:14:29
22  

Knut Erik Østengen

  

Thales

  1:15:02
23  

Øystein Fuskeland

  

NRK

  1:16:02
24  

Jon Tolgensbakk

  

GEOFORM

  1:17:58
25  

Oddvar Hagen

  

ATN

  1:19:30
26  

Roar Gudding

  

VETBIL

  1:24:46
27  

Per Haugen

  

NEDERMAN

  1:25:52
28  

Arne H Reistad

  

Alcatel bil

  1:31:44
29  

Øystein Frøiland

  

LØRENSKOG KOMM

  1:34:58
30  

Bjørn Larssen

  

OSLO LÆRERNE

  1:54:47
Disk  

Fredrik Kaltenborn

  

VItal

  37:15
Disk  

Leif Bråten

  

HEMING/NJÅRD

  0:00
 

Klasse: H65-69(EKORT)

1  

Sturle Hånes

  

Geoform

  39:40
2  

Einar Hem

  

AHUS BIL

  39:52
3  

Svein Lie

  

UNIVERSITETET

  40:04
4  

Erik Haugros

  

LØRENSKOG KOMM

  40:37
5  

Jon C Fougner

  

FUGRO

  41:55
6  

Ola Kjeldsen

  

NVE

  44:55
7  

Sigurd Haugerud

  

GEOFORM

  48:29
8  

Per Erik Sørensen

  

NORDEA

  49:35
9  

Kåre Knutsen

  

GEOFORM

  49:36
9  

Klaus Engen

  

Innovasjon Norge

  49:36
11  

Øystein Madsen

  

GE

  49:49
12  

Tor A Ommundsen

  

VERITAS

  51:54
13  

Bjørn Eckstrøm

  

GEOFORM

  53:17
14  

Eyvind Aas

  

GEOFORM

  55:42
15  

Kjell Løvold

  

HEMING/NJÅRD

  57:32
16  

Bjørn Gunnerød

  

ASKER

  57:57
17  

Erich Sturm

  

Acatel lucent bil

  1:00:19
18  

Per Eric Ståhlbrand

  

KJELSÅS

  1:01:59
19  

Knut Hangeraas

  

GEOFORM

  1:02:20
20  

Magne Fjeld

  

ELKEM

  1:22:46
21  

Oddvar Mella

  

PRIVAT

  1:38:54
Disk  

Georg Gullaksen

  

ESSO SPORT

  1:22:43
 

Klasse: H70-74(EKORT)

1  

Per Ongstad

  

PRIVAT

  38:44
2  

Aage Øyvann

  

HYDRO OSLO

  40:48
3  

Arne Jordal

  

SAS

  41:44
4  

Tor Drage

  

KVÆRNER OSLO

  46:08
5  

Sigurd Melsom

  

KJELSÅS

  46:22
6  

Einar Hoff

  

NORCONSULT

  49:23
7  

Bjørn Berre

  

UMB

  49:34
8  

Ronald Inglingstad

  

NORDEA

  52:57
9  

Harald Birkeland

  

ÅRVOLL

  53:19
10  

Ingvald Sevaldson

  

PERMAKEM

  59:19
11  

Svein Forthun

  

HIO

  1:01:11
12  

Tor Henriksen

  

HIO

  1:02:08
13  

Svein Kildal

  

TELENOR

  1:13:15
14  

Per Woxen

  

SWEDA KJEMI

  1:35:05
Disk  

Einar Ersdal

  

HYDRO OSLO

  41:34
Disk  

Per Meiland

  

DNB

  4:05:04
 

Klasse: H75-79(EKORT)

1  

Kjell Hauen Eriksen

  

NORGES BANK

  43:19
2  

Ole Sannes

  

Lillomarka OL

  43:25
3  

Sveinung Bleikvin

  

Asker SK

  44:25
4  

Helge Kvaase

  

HIAK

  52:10
5  

Kjell Teigland

  

PRIVAT

  54:41
6  

Magne Grande

  

FBI

  55:04
7  

Tor E Henriksen

  

PRIVAT

  57:33
8  

Helge Monsrud

  

PRIVAT

  57:42
9  

Dagfinn Føllesdal

  

OSI

  1:00:25
10  

Aage Mella

  

Østmarka OK

  1:05:08
Disk  

Torstein Bjerke

  

JIL GRORUD

  57:04
Disk  

Johan Theisen

  

KLP FORSIKRING

  1:15:06
 

Klasse: H80-(EKORT)

1  

Kåre Holt Hansen

  

DNB FINANS

  53:30
2  

Bjørn Larsson

  

PRIVAT

  55:46
3  

Ørnulf Finstad

  

ATN

  1:05:03
4  

Oddvar Andreassen

  

ROMERIKSLAGET

  1:49:32
 

Klasse: ÅpenBedrift(LANG)

 

Klasse: ÅpenBedrift(MELLOM)

1  

Odd Arne Lian

  

VEIDEKKE

  58:13
2  

Petter Taugbøl

  

FBI

  1:11:22
3  

Morten Malm

  

IDEMA AQUA

  1:22:05
4  

Trond Ramberg

  

NRK

  1:31:15
 

Klasse: ÅpenBedrift(KORT)

1  

Christian Grorud

  

Øsenåsen AS

  50:38
2  

Christian Reusch

  

HEMING/NJÅRD

  1:04:53
3  

Torstein Schjelle

  

Columbus ITP

  1:25:43
Disk  

Stig Karlsen

  

ABILdsø elektrike

  1:05:09
Disk  

Ola Fougner

  

VEIDEKKE

  1:05:55
 

Klasse: ÅpenBedrift(EKORT)

1  

Gro Sissel Vilberg

  

Lillomarka OL

  54:17
2  

Siri Spjelkavik

  

METEOROLOGEN

  54:22
3  

Ola Hogseth

  

FET

  57:55
4  

Georg Lund

  

LAGMANNSRETTEN

  1:22:09
 

Klasse: N-Bedrift(2.5km C)

Disk  

Åse Tandberg

  

STATKRAFT

  0:00
 

Klasse: Trim(Fritt postvalg)

 

Klasse: uregistrert

 

Klasse: uregistrert


Antall deltagere: 259

Lisensen tilhører OBIK Nordmarkskarusellen